Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-17 19:36:15

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3701) dragonfx válasza kovimester (#3700) üzenetére


dragonfx
veterán

Itt a pont.aki csal menjen a busba en soha sdmmit.
Tisztan jatszok a mostaninklanba is van jopar xmod gyanus de nem jobbak mint en.
En 14/15nel vagyok.
20 folotti hosok csak regi th10eknel van nagytalagban vagy akik csalnak grmelnek...
Most epp 90% lett utolag rajottem ribi helyett hogot viszek megvan.irto jo taktika es kezdes kell.profi seregosszeallitas.
Olyan nincs tisztan nem lehet 3*ozni th10et

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3702) ggeleven válasza dragonfx (#3701) üzenetére


ggeleven
őstag

Nekem pl 22/20-asokat a hősök és egyáltalán nem ördöngősség gemelés, meg csalás meg minden ilyen hülyeség nélkül. Egyszerűen túl sok a dark, van szabad építő és más megy a laborban...akkor meg már miért ne mehetne feljebb a BK vagy AQ? :))

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#3703) HaliHUN válasza ggeleven (#3702) üzenetére


HaliHUN
tag

Én már nem farmolok, alig játszom. Lényegében ráuntam a farmolásra mire meglett a TH9, így ami jön bányákból és warból, abból uppolom a hősöket, lassú lesz de valameddig csak eljutok. Jelenleg 13/11, war lab maxolt. Ha van időd/kedved farmolni, akkor kötelező a 30/30 TH10 előtt.

TH10 3 star egyébként nagyjából abból áll hogy kill squad-dal letoszol 1 AD-t, 1 infernot AQ-t és CC-t, majd 4 hound és loonok a bázisra clockwise/counterclockwise. Viszont ahhoz hogy ez tényleg működjön, hát... Nem tudom hogy mi kell mivel sohasem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#3704) SiZo válasza HaliHUN (#3703) üzenetére


SiZo
tag

akkor ez mit jelent, szépen lassan kipukkad a COC lufi? lassan érdektelenségbe fog fulladni?

mert én is th9 maxos vagyok (hősök nekem se messze nem maxoltak) de a fentiek fényében nem akaródzik th10 re menni.

mert ez így meglehetősen kiábrándító, amikor azt olvasom, hogy két th10es "warclan" egymásnak esik. (előtte pár ezer dollárt persze elköltenek gemre is, mert az ugye kell) és meglehet csak azt a kockázatot felvállalva, hogy amit előtt megcsinált 99szer, azt sikerül-e megcsinálni ugyanúgy 100jára is...
én ezért akarok th10 lenni?

akkor inkább go back to th8...

gáz ez így amúgy...

# HUN MKI AKTIV #

(#3705) ggeleven válasza HaliHUN (#3703) üzenetére


ggeleven
őstag

Mostánában én is elég keveset megyek farmolni, többször időhiány miatt warozni sem sikerül. Ha elindulok farmolni, akkor is csak úgy, hogy pl tévét nézek vagy táblázatokat töltöget és közben nyomkodom a nextet...ha meg van egy kinti TH vagy kövér loot, akkor támadok. Nem is tudom, hogy mikor volt, hogy csak a telefonra figyeltem volna.
Így 20 körül én vígan elvagyok a hősökkel, már egész erősek. Amúgy botrány, hogy maxra húzni ezeket még nettó 18-20 hét, amikor használhatatlanok (a dark gyűjtögetésével meg még több ugye).

TH10-zel egyébként az a baj, hogy elég aránytalan. Sok falunál nem is lehet más cél, csak a 2 csillag. A védelmek egyszerűen sokkal erősebbek, mint a támadó egységek. Nem hiába lett behozva 5 támadást erősítő tényező is (lvl5 sari, korábban lávakutya, poison, EQ és haste), míg kb semmi védelmet erősítő sem (a +1 air sweepert kivéve).
Nem nagyon találok olyan videókat sem, ahol a 3 csillagra mennek rá TH10nél, sokkal inkább a 2 a jellemző, szerencse esetén a 3.

Most megy nekem maxra a minion, majd a kutya, majd a haste. Kis gyakorlás után meglátom, hogy tudom-e használni eredményesen, 2 hónap múlva jelentkezem az eredménnyel. :DDD

(#3704) SiZo
Én továbbra is zseniális játéknak tartom és eszem ágában sincs abbahagyni, de magasabb szinten bizony uncsi a next-elgetés és a sikertelen war támadások tömkelege.
Sok jó új cucc van TH10-en, ami segíti a jó lootolásokat! Az a sok maxos katona bizony finom ám! :))
Nem mindenki önti ám bele a dollárezreket, meg készítget videós összefoglalókat. Mi viszonylag sok béna TH10 elleni támadásokkal találkozunk, ergo nem hiszem, hogy csalnának. Ekkora játékosállományban viszont biztosan lesz olyan, aki trükközni akar vagy nem sajnálja rá a pénzt (ami az üzleti modell alapja is és köszönöm szépen, én nekik köszönhetően tudok ingyenesen játszani ;] ).

Szóval ezért még nem kell felszántani a földeket és sót szórni rá, van itt még élet. :K

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#3706) HaliHUN válasza ggeleven (#3705) üzenetére


HaliHUN
tag

A YT tele van TH10 3* videókkal, nézd meg Moskri ClashHeads-et elsősorban.

(#3707) HaliHUN


HaliHUN
tag

No, mi meg most meccselünk OneHive Genesis-sel! Majd írok eredményeket, eddigi legkeményebb warunk lesz - hátha valakit érdekel. 2 fairplay klán csatájáról van szó. Profi volt a szervezés, 45 másodperc alatt megvolt a meccs.

Roster:
16 TH9; 14 TH8

[ Szerkesztve ]

(#3708) jack474 válasza HaliHUN (#3707) üzenetére


jack474
tag

Hajrá Onehive :D Mindenképp írj eredményeket.

(#3709) ggeleven válasza HaliHUN (#3707) üzenetére


ggeleven
őstag

Hol szerveztétek le?

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#3710) HaliHUN válasza ggeleven (#3709) üzenetére


HaliHUN
tag

Van néhány ilyen top war clan chat csoport GroupMe nevű chatprogramban, ahol felvettük velük a kapcsolatot és megdumáltunk mindent.

(#3711) konikan


konikan
aktív tag

Üdv!

Jól sejtem, hogy a farmer, lootos klánok akkor itt nincsenek nagy becsben tartva?

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#3712) sztanozs válasza konikan (#3711) üzenetére


sztanozs
veterán

Nincs itt gond a lottal, ha nem moddal csinálod :D

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3713) makikoma válasza HaliHUN (#3707) üzenetére


makikoma
csendes tag

Na végre, kezd feltámadni a topic a nyári uborkaszezonból... :D

HaliHUN, mindenképp küldj linket, ha valaki streameli, vagy felteszi a replayeket!

Hajrá CH! ;)

(#3714) dragonfx válasza HaliHUN (#3703) üzenetére


dragonfx
veterán

én farmolok meloba uncsi van ráérek van wifi jo kicsit gányoloma telot tudom dehát ez van....
aq.val lmény farmolni meg nem kell nézegetni vajon marad e elixir a spellekre...van bővne minden dark nem jön 2 hete kb...xar így alig van mega golemre.
nekem még van mi bőven a laborba.
a választ magad adtad meg..ezért fogok felmenni mert ott uj kihivás van..nem akarok ráunni és egyben befejezni a játékot.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3715) szildavid90 válasza HaliHUN (#3706) üzenetére


szildavid90
aktív tag

A ClashHeads-be nehéz amúgy bekerülni? Te hogy jutottál be?

(#3716) HaliHUN válasza szildavid90 (#3715) üzenetére


HaliHUN
tag

@Makikoma

Van egy belső streamerünk CH main-ben, valszeg ő fogja tolni a streamet, nem tudom még mikor.

Scottdaswimmer Twitch: [link]

Köszönjük a bíztatást!

@konikan

ClashHeads-ben kapásból van 2 farm klán, bár van követelmény. Ilyen helyeken az általános donate egységek szintjét szokás nézni, a TH lvl-t és a FIN achievement állását (nem tudom mi a teljes neve, az ami mutatja hogy mennyit donateltünk!), és általánosan loot warokat szoktak tolni FR-ben és FR2-ben.

@Szildavid90

Én tavaly tavasszal kezdtem a játékot, és akkor még gyakorlatilag lvl1 draggal, és 1 darab dragon barakkal, TH7-en bekerültem, látták hogy képes vagyok letolni TH7 bázisokat :DD és felküldtek főklánba. Aztán ott warozgattunk, amikor TH8 felé közeledtem gyakorlatilag elváltak útjaink, mert a klán haladt előre, nem volt szükség TH7-re. Ekkor elmentem nyaralni, azalatt az éppen alakuló T7-et mentem vezetni kicsit, és igencsak rákaptam a dologra. Hamarosan megkaptam T7 leader pozícióját. 2. wartól végig warozom T7-ben, azóta is maximum 1-2-szer mentem main-be warozni, leginkább tervezett warokra vagy rajtaütésekre. Most egyébként átadtam a leader rangot, hiszen én már mint fentebb ecsetelgettem, nem élvezem a játékot úgy mint régen. Szóval én igazán sosem voltam kitűnő játékos, csak már az elején csatlakoztam, amikor viszont már tényleg elkezdett keményedni a dolog főklánban, addigra már visszahúzódtam a TH7-8-(9) világába :)

Az én sztorim ennyi, bár nem egészen az volt a kérés hogy ezt meséljem el, de gondoltam megosztom.

Gondolom war klánokat kérdezed, AR-be lényegében 20/20 TH9 maxolt warlab, lehetőleg kicsi védelmi szintekkel, főklánba pedig igazából maxolt támadó egységek és hősök minden TH szinten, vagy legalábbis közel hasonló.

T7 és TR a TH8-ak hazája, bár T7-be támadó szinthez megfelelő kiegyensúlyozott védelmű TH9-cel lehet jönni. TH8-aknak 1 követelmény van - lvl4 hog, és annak teljesen elsajátított használata.

Támadó stratégiák közül ismerni kell:
Hog (hogo;holo;surgical;1-2-3 stream;asian wall;és akármilyen bázis-specifikus változatot - alkalmazkodás a bázishoz amit le akarsz ütni)
TH9-10 esetén - Laloon és GoHo (surgical fontos; 1-2-3 golemes támadások; AQ walk nem árt)

Minden szinten 3 csillagozni kell. Saját, aszimmetrikus war bázis építése, dupla giant bomb csapdákkal, jó egyéb trapekkel, ANTI 3 star felépítés, korrekt AD elhelyezés.

Nagyjából ennyi. Úgy tudom magyarnak még nem sikerült CH mainbe bekerülnie és hosszasan ott is maradnia eddig :)

(#3717) ggeleven válasza HaliHUN (#3716) üzenetére


ggeleven
őstag

Ne viccelj már, tök jó ilyen sztorikat olvasni! :)
Jó látni, hogy ki hogyan nyomja és hol mi a szokás, taktika. Nem lehet mindig a videócsatornákat bújni...

"surgical" alatt mit kell érteni? Ez a megnevezés nekem új, még ha a mondandóját lehet ismerem is. :D

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#3718) sztanozs válasza ggeleven (#3717) üzenetére


sztanozs
veterán

Sebészi pontosság - pont a megfelelő menyiségű egység (se több, se kevesbb) adott helyre és célra.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3719) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Nekem ez is kínai:
"Hog (hogo;holo;surgical;1-2-3 stream;asian wall;és akármilyen bázis-specifikus változatot - alkalmazkodás a bázishoz amit le akarsz ütni)
TH9-10 esetén - Laloon és GoHo (surgical fontos; 1-2-3 golemes támadások; AQ walk nem árt)"

[ Szerkesztve ]

(#3720) Hunmugli


Hunmugli
aktív tag

A Goho annyit tesz h golem és hogg, melynek lényege h a kill squaddal likvidáljuk az enemy aq-t, cct, lehetőleg minél több csapdát. A kill squad 1-5 golemből áll és pár tisztító wizi a két hős és még pár wb alkotja. A hogokat ezután többféleképpen lehet letenni, pl egy-egy giantot előre küldesz a wizi towerekhez, aztán utána sorban indítod őket/minden defensere 3/4 hogot küldesz. A th 10 attackok annyiban különböznek a th 9 attackoktól, hogy ott az infernókat is meg kell semmisíteni, vagy legalábbis felfogni mind az öt lövését, mert az blokkol mindenfajta gyógyítást.
A LaLoon az annyit tesz h lava hound és ballon, és 3 csillaghoz itt is kell kill squad. Ilyenkor aq, cc, és min egy AD lerombolása a cél. Th 10 támadásoknál az infernókat sem muszáj elpusztítani, mert van freeze spell.
A holo az hogg és ballon, olyankor használják amikor nagyon bent vannak az ADk. Ez lehetővé teszi h csak egy/két ballonnal leszedjünk AD által nem védett deffeket, és ha sok ilyen van, pár hoggal a maradékot. Gyakran használnak egyéb attackokban is csak ballonokat, pl LoGoWiPe, amikor a gowipe rész leszedi a bázis belsejét, ezzel egyetemben az összes ADt, majd pár ballon a már nem védett maradék defenset. Így - ha minden jól megy - életben marad elég a GoWiPeből ahhoz, h tisztítson, ugyanis a ballonok zöme elpusztul.
Az h mit jelent az a asian/wall style én sem tudom.

[ Szerkesztve ]

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3721) HaliHUN válasza Hunmugli (#3720) üzenetére


HaliHUN
tag

Az asian wall egy "fal" szerű hog deployment stylus, amikor lényegében a bázis falával párhuzamosan egy hosszú vonalban rakod le a hogokat. Ez a streamekhet képest gyakran jobb útvonalat eredményez, és kevesebb utazási időt a hogoknak, így gyorsabb az attack és sokkal ügyesebben tudjuk a heal spelleket lerakni.

(#3722) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Köszönöm. Így már világos :D

A gowipe: wi= wizzard vagy witcher?

[ Szerkesztve ]

(#3723) konikan válasza WhiteWalker (#3722) üzenetére


konikan
aktív tag

[link]

"GO is for Golem. WI is for Wizard and PE is for P.E.K.K.A."

witcher? ;]

[ Szerkesztve ]

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#3724) WhiteWalker válasza konikan (#3723) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Lehetne az is , betűileg stimmel :DDD

(#3725) HaliHUN


HaliHUN
tag

Megy a stream srácok, elég szoros a vége, 1 óra van hátra!

[link]

(#3726) sztanozs válasza WhiteWalker (#3724) üzenetére


sztanozs
veterán

witch, nem witcher :DDD

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3727) HaliHUN


HaliHUN
tag

Nos, így jár az aki nem visz TH10-et egy planned warba.

Elég komoly volt, utolsó attackból sikerült max staroznunk, enemynek utolsó előttiből :)

(#3728) ggeleven válasza HaliHUN (#3727) üzenetére


ggeleven
őstag

Nem már, ez durva! :))

[ Szerkesztve ]

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#3729) dragonfx válasza HaliHUN (#3727) üzenetére


dragonfx
veterán

az igen sehol nem vagyunk ettől a szinttől alig van 3* th9en.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3730) SiZo válasza dragonfx (#3729) üzenetére


SiZo
tag

mostani cw n elsőre csináltam egy golava t, sima 0 lett.
másodikra megnéztem egy erős közepes th9 et, előttem 3 an támadták, szépen végignéztem mind, megvolt mind a 4gb helyen pontosan, így ment is a goho támadás, szerintem egészen pofás kis támadás lett. és ha végig megy egy goho, az mindig jó érzés azért. (legalább is nekem, amatőr szinten:)

# HUN MKI AKTIV #

(#3731) HPAA


HPAA
őstag

most találtam
ezt meg hogy a p***ba ???

************* censored

(#3732) dragonfx válasza SiZo (#3730) üzenetére


dragonfx
veterán

hát a hog nekem mindig ment th8on th9en sajnos a közepe fele elkopik max golemmel de az meg olyna furi nem müxik nekem.
csak magába akár 43 hog5tel.
a balloon most akarom kiprobálni lávával a gowipe már uncsi.
akár hoggal akár ribivel keresztezve is.

3731>>th.zik ennyi trofizik 1 hónap alatt simán.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3733) HPAA válasza dragonfx (#3732) üzenetére


HPAA
őstag

ezreket már láttam , amikor ilyesmit csináltam 5-600 nekem is ment , de 3ezer ... :O

************* censored

(#3734) dragonfx válasza HPAA (#3733) üzenetére


dragonfx
veterán

csak a th.t üti én sem volt championba még 1x kéne bár most van gem.mem bőven.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3735) yimm válasza HPAA (#3731) üzenetére


yimm
aktív tag

Hasonlót én is tudok csinálni ha akarok :DD

[ Szerkesztve ]

(#3736) SiZo válasza yimm (#3735) üzenetére


SiZo
tag

és szerintem Neked volt már több is...:)

# HUN MKI AKTIV #

(#3737) kovimester


kovimester
aktív tag

Kicsit vagánykodog én is :)) :DD :))

(#3738) Hunmugli válasza kovimester (#3737) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Grat! :C Mire én eljutok eddig :U Nekem "csak" 24esre megy. :N

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3739) dragonfx válasza kovimester (#3737) üzenetére


dragonfx
veterán

sosem lesz ilyenem.
hányasnál mentél 10re?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3740) kovimester válasza dragonfx (#3739) üzenetére


kovimester
aktív tag

Szia.
Hát amikor TH10re mentem talán 5 ős volt..
De maga a th10 is ilyen arany fal 1es tessla 7es íjász torony stb. Az az rusholt retek.
De kicsit több mint fél évembe került 13 szintről 40 ig felhuzni...

Hunmugli neked meg Köszönöm szépen.

(#3741) Laci.M válasza kovimester (#3740) üzenetére


Laci.M
senior tag

HA nonstop fejleszted az több mint fél év! És akkor a kinget nem is húzod egyáltalán.

Aláírás

(#3742) kovimester válasza Laci.M (#3741) üzenetére


kovimester
aktív tag

Szia!
Pontosan a 27 szint 7 honap ( 6.75 ) és a Kinget egyáltalán nem huztam az 20ason van madj most.

(#3743) Laci.M válasza kovimester (#3742) üzenetére


Laci.M
senior tag

Hogy tudtál TH10en összeszedni annyi darkot már csak az érdekel (költői kérdés csak :) ), én csak szenvedek. Ráadásul minden bajom van ha a queen kiesik! :)

Aláírás

(#3744) kovimester válasza Laci.M (#3743) üzenetére


kovimester
aktív tag

Crystal1-ben vagyok voltam ott alapbol 300 darka jar (winbonus)
Olyan 30-31 szintik simán ment hétről hétre de utána gáz volt.
Amugy nagyon sokat kollektorokbol szedtem ki plusz ha kinti TH volt (akár milyen szintü) levertem.
Most egy 10 db TH-nál 3000 darkot jelent.
Ezt tudom neked javasolni :D

(#3745) Laci.M válasza kovimester (#3744) üzenetére


Laci.M
senior tag

Most trophy push van nálunk, céla TOP3 elérése, jelenleg championban vagyok, de alapból master3 körül szoktam lenni, vagy C1. Kiváncsi vagyok meddig jutunk el a klánnal, illetve én magam meddig tudok felmenni.

Aláírás

(#3746) kovimester válasza Laci.M (#3745) üzenetére


kovimester
aktív tag

Na most itt az én költöi kérdésem,
Mi értelme van annak ha benne vagytok a TOP3-ban? Mi értelme annak ha klán egy "robot" "szallag" stilust követ?
Az én klánomba ilyen nem volt nincs nem is lesz, én fontosabbnak tartom a jó hangulatot a hülyülést a szivozást stb.
(ezeket mind azért irom mert voltam ugy nevezet "komoly" clanba ami abol állt hogy ha nem azt atad amit kértek /még viccből is/ egyből kick bann)= enne ksemmi értelmét nem láttom.
De várom válaszod :D

(#3747) Laci.M válasza kovimester (#3746) üzenetére


Laci.M
senior tag

Fél évente 2 hét trophy push szerintem belefér, hogy megmutassuk mit tudunk. Ez is egyfajta versengés. Ez akár még a csapatszellemet is erősíti, mivel egy a cél. Ráadásul így olyan játékosok is felfigyelnek a klánra akik észre se vennének az 50. helyen.
Donate: az alap, hogy nem adunk mást, azt itt is büntetjük. A hangulat jó hidd el, a klánban nincsenek gyerekek, 26 körül van az átlag, és van köztünk nem tudom pontosan legalább 8 apuka. Mostanában gyerekeső volt a klánban :) Úgyhogy nem általános iskolások vagyunk, akik a magyar órán is tudnak támadni, úgyhogy a légkör eleve nem lehet szigorú.

Aláírás

(#3748) kovimester válasza Laci.M (#3747) üzenetére


kovimester
aktív tag

büntetjük...
Hát ezen be sírtam. Sry de ez nekem egy vicc...
Goblint adtál ki maradsz egy körből
Vagy
Wallbreakert adtal 2 nap száraz kukoricán térdelés -10fokban pucéran
Stb...
De hát ti tudjátok. Szerintem röhej....
De ember ember válogatja, kinek ez kinek az.
Na jó játékot azt pushold meg! :U

(#3749) jack474 válasza kovimester (#3748) üzenetére


jack474
tag

Szerinted normális dolog wallbreakert meg goblint adni, amikor giantot kért az illető? "Szerencsére" aki következetesen hülyeséget ad a CCkbe, azokkal egyéb gond is akad, szóval nyugodt szívvel meg lehet válni tőlük. Az értelmesebbek fel tudják dolgozni a kéréshez tartozó szavakat, és ha véletlenül rosszat adnak, akkor még elnézést is kérnek.

(#3750) Laci.M válasza jack474 (#3749) üzenetére


Laci.M
senior tag

Én erre már inkább nem is válaszoltam. Szerintem egy normális klán alapszabálya a donate... Ha még ez sincs meg akkor ott totál káosz van mindenben.

Aláírás

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.