Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-17 19:36:15

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) sztanozs válasza Lootolok (#4999) üzenetére


sztanozs
veterán

Leginkább learkatm - ugyan van most nálunk CW, de nem tudom belépek-e támadni...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#5002) Lootolok válasza Hunmugli (#5000) üzenetére


Lootolok
tag

A fő karid bannolva lett, nem?
Van másik karid is? Azzal, hogy állsz, mit csinálsz mostanság?

Én léptem TH11-re, de csak kertész és támadó sereg miatt. SAS-t nem rakom le, új Xbowot sem, csak ha már minden maxos, és megy a támadás is.
Egyelőre több TH10-est kapok ellenfélnek, mint TH11-est, és ez így jó :)

(#5003) Lootolok válasza sztanozs (#5001) üzenetére


Lootolok
tag

Azért úgy illene, hogy ha indulsz CW-n, akkor le kell támadni a 2-t, max sereggel, legjobb tudás szerint, nemde? :)
Ellenkező esetben kitolsz a többiekkel.

Nálunk nem kötelező a CW, de aki zöldet jelzett, annak kötelező támadni, mivel ez csapatjáték.

(#5004) sztanozs válasza Lootolok (#5003) üzenetére


sztanozs
veterán

Én pirosban vagyok, de most indítottak egy CW-t, amiben mindenki bent van.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#5005) Hunmugli válasza Lootolok (#5002) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Főkari és kicsi kari ment a levesbe. Több persze nincs.

Egy közeli rokonom még játszik a játékkal, néha segítenek neki, vagy farmolok egy kis darkot. Nagyon sok idő :DDD

De egyáltalán nem mondanám hogy játszok még. King of thieves van coc helyett, lényegesen kevesebb időt vesz el :)

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#5006) MrCsiT


MrCsiT
addikt

Ismerős azt állítja, csupán Facebook connect-tel (google nélkül) ha újratelepiti a játékot, megmarad a faluja. Ez lehetséges, ment az fb játékállást, vagy inkább a telóján maradt valahogy a save az illetőnek? :F

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#5007) Hunmugli válasza MrCsiT (#5006) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Tudtommal nem ment. Annyit tud, hogy látják a faluját a barátai. Vagyis ha ő nem is tud belépni, más akkor is megnézheti, hogyan áll. De ő ettől még fbvel nem fog tudni belépni a falujába.

Egyébként is, a google mentést a support és a tulajdonos tudja csak együtt megváltoztatni, a FB "hozzárendelést" kicserélni pedig semmi: másik faluban (akár ugyanazon az eszközön) be kell jelentkezni ugyanazzal az fbvel, és másik falu van hozzákötve.

Az fb nem ment játékállást úgy, hogy be tudj vele lépni. Sőt a fb account tulajdonosa számára semmit nem "ment". Csak meg tudja nézni az ismerősei faluját.

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#5008) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Sziasztok!

Ez a játék mennyire igényli azt hogy fizessen a játékos? Nagyon nagy hátrány ha nem akarok?

Üdv és kösz

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#5009) sztanozs válasza NandorHUN (#5008) üzenetére


sztanozs
veterán

Én 3 évig nyomtam egy fillér nélkül - igaz mára már nagyjából kifulladt nálam...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#5010) Lootolok válasza NandorHUN (#5008) üzenetére


Lootolok
tag

Ha aktív vagy, és nem költöd el a játékban kapott gemeket feleslegesen, hanem csak a builderre gyűjtöd, akkor nem lesz igényed arra, hogy pénzt költsél rá.
Csak sokan elverik a gemet, aztán megáll a fejlődés, mert nincs elég builder, így vagy lesz*pják magukat, vagy gemet vesznek pénzért.

Én 2 és fél éve tolom, egy fillért sem költöttem rá. Most vagyok közepes TH11-es, kimaxolt TH10-ről léptem kb. másfél hónapja, maxos falakkal, maxos hősökkel.

Ezzel lehet számolni kb., hogy max TH10-et jó 2 év elérni.

(#5011) mf5113 válasza Lootolok (#5010) üzenetére


mf5113
csendes tag

Sziasztok.
Érdeklődni szeretnék hogy ha lerombolják az épületeimet ,már mint mindet akkor mi fog történni? vége a játéknak vagymi ? Vagy ha lerombolnak mindent akkor újra kell kezdenem az építkezést vagy mi, hogy?
Csak mert ma elkeztem vele játszani és nagyon tetszik de még tapasztalatlan vagyok és számomra a legfontosabb a fenti kérdés amit leírtam, mert nem szeretném hogy ha beleölöm az időt és egyszer meg vége legyen mindennek.

(#5012) Hunmugli válasza mf5113 (#5011) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

:D

Nyugi, visszatöltődnek. Pár másodperc, csak egy animáció az egész. Nem veszik el, amíg működnek a szerverek.

Másképp elmondva 1000szer is lerombolhatnak, nincs jelentősége ;)

Szerk.: Majd megérted ha játszol vele pár napot.

[ Szerkesztve ]

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#5013) mf5113 válasza Hunmugli (#5012) üzenetére


mf5113
csendes tag

köszi az infót. :)
Még annyi hogy az miért van hogy elkezdtem játszani és facebook accountal használom, de minap töröltem a játék adatait és mikor újra beléptem a játékba akkor előről kezdett mindent, hiába léptem be a játékon belül a facebookba, akkor is elről kezdte :W ezt hogy lehet orvosolni?! :F

(#5014) Hunmugli válasza mf5113 (#5013) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Szia. Elég nagy botorság volt ezt korábban meg nem kérdezni/az hogy nem írtam le reflexből, hogy erre figyelj..

Az fbs kötés/hozzárendelés nem ment játékállást/belépési lehetőséget. Csak az ismerőseid felé mutatja, hogy melyik a falud. Google playes (mi is a szakszerű neve? google plus? google accountos? mindegy) mentés van, illetve iosen az ami iosen van :DDD

Emlékeim szerint manapság játék elején be kell jelentkezni egy email-címmel kötelező jelleggel. Elvileg amelyikkel bejelentkeztél, azon van a falud. Beállításokban tudsz átlépni. Ha ott zöld a connect gomb, akkor vagy a mostani, vagy az előző falud el van mentve egy emailfiókhoz. Na sok sikert, ha valami nem tiszta, akkor
-használd a fejed
-a topik keresőjét
-ne szégyellj kérdezni bármennyire is ezt sugallja az első kettő :))

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#5015) mf5113


mf5113
csendes tag

Kezdőknek érdemes farm bázist csinálni? már mint csak a tárolókat védem, és a TH-át kirakom kívülre, vagy védjem a Th meg a nyersanyagot is ? és a többit pedig a falon kívülre építem.

(#5016) dragonfx válasza mf5113 (#5015) üzenetére


dragonfx
veterán

ha nem kupázol akkor a th.nak sok jelentősége nincs.de mivel 25% nyersanyag ott van arra számíts ha állandóan leverik és csak fél ora pajzsot kapsz ez esetben akkor irto hamar lenulláűznka ám.
szoval ha th.t kirakod avgyis kijjebb ugy tedd hogy 30% összejöjjön mellé neki hogy a 12 shiledet megkapd.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5017) mf5113 válasza dragonfx (#5016) üzenetére


mf5113
csendes tag

Ha kupzáok azzal mit lehet elérni, vagy is mit lehet kapni? csak mert elértem a 400-at és bronz lettem de kaptam egy kis kevés elixirt meg aranyxat, de mást nem fogok kapni? csak ennyit jelent?

(#5018) dragonfx válasza mf5113 (#5017) üzenetére


dragonfx
veterán

cél, elismerés bizonyitás magad előtt.
több arany elixir bonusz később dark is.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5019) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Sziasztok, még soha nem írtam ide, viszont kapásból egy kérdéssel nyitnék.

Golem lvl3 mennyi dark?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#5020) zeorsdfd válasza sutyesz96 (#5019) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Nos

(#5021) sutyesz96 válasza zeorsdfd (#5020) üzenetére


sutyesz96
őstag

Lebuktam, valójában tényleg csak up céljából írtam a fórumba. :B

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#5022) dragonfx válasza sutyesz96 (#5019) üzenetére


dragonfx
veterán

clash wiki a barátod. :K
ám az update.s falcsökkenés faxa mostmár könnyebb lesz

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#5023) TheHeR94


TheHeR94
újonc

A nevemet valahogy megtudom változtatni?

A napjaidnak csak akkor van értelme ha van valami ami leköt és reményt ad.

(#5024) yimm válasza TheHeR94 (#5023) üzenetére


yimm
aktív tag

1 x igen.
A játékban a beállításban van rá lehetőség.

[ Szerkesztve ]

(#5025) Lootolok válasza yimm (#5024) üzenetére


Lootolok
tag

De csak TH5 szint elérése után, ha minden igaz, és jól emlékszem

(#5026) MrCsiT


MrCsiT
addikt

Milyen hatékony loot statégia van th11-re? Van egy már vállalható falum, bár még új th11 vagyok - 4-es xbow-k, a 4. épül, kész a halálcsillag..izé Artillery, 5-ös pekka, 7-es wiz, 5-ös gólem, 4-es valky, 15 körüli King/Queen, 1-es Warden - és annyian kóstolgatnak sikertelenül, hogy már 3200 kupa körül vagyok, holott korábban a kupa nem érdekelt, rablásra mentem, és kb. folyamatos elixír hiánnyal küzdök: rablósereg is 200e spellekkel, beütős meg 360e, erre főleg 5-150e elixíres erős th11-eket sorsol be a szerver. 50-60 next egy talán valamire jó falu.. Ma reggel 2 rablásból jött 1M elixír, de 2 újabb támadás után, ami nem lett túl sikeres, már csak 160e elixírem van.
Mivel az arany gyűlik (abból nem lesz sereg) és ha nem valky sereggel megyek, a dark is, a hősöket fogom tudni húzni, az biztos, de pl. a laborra a 6M elixírt el nem tudom képzelni, hogy mikorra lesz meg? Majd termelésből, mert elvinni úgyse nagyon tudják??

Van valami okosság, taktika, vagy ez "ilyen"? :U

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#5027) WhiteWalker válasza MrCsiT (#5026) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én igyekszem 2500-600 kupa között maradni.
És sok sok nexttel elhagyott bázist találni 400-500 loottal. Változó mennyi idő után dobja de volt hogy szazig is elment...

(#5028) Lootolok válasza MrCsiT (#5026) üzenetére


Lootolok
tag

A gond az ezzel, hogy nagyon gyengék a hőseid, túl hamar léptél nemhogy TH11-re, de még TH10-hez is kevesek a 15-ös hősök.
Ilyen gyenge sereggel csak az alsó ligában tudsz valamit is hozni, leginkább halott faluktól, vagy gyengébb TH10-es falukból (TH9 falut hiába dob, onnan csak a loot 50%-át tudod elhozni, mivel 2 TH szinttel vagy felette, ugyanez TH10 falu esetében 90%).

TH11-el már magasabb ligában "illik" lenni, ahol a loot bónusz kárpótol a kevesebb és nehezebben elhozható lootért.
Én is TH11 vagyok, de 40/40/20-as hősökkel, most készül éppen a 41-es BK. Sem a 4. xbowot, sem a sast nem raktam még le, mert nem szabad a deffekkel kezdeni a TH szint lépést, hanem mindig a támadó sereget kell először felhúzni. Ennek leginkább CW miatt van jelentősége, mert ha az ember lerakja a nagy deffeket, ellenfél sorsolásnál erős ellenfelet dob párnak a rendszer, csak ha nincs meg hozzá a támadóerő, akkor a fene megette az egészet. Nekem nagyon sokáig ezek miatt TH10-es ellenfelet sorsolt, mert nem nyúltam a deffekhez, csak az új hőst húztam és a labort, így a támadó erőm lassan erős TH11 lett, míg támadnom TH10 falut kellett a legtöbbször.

4500 kupa környékén tanyázom Titan2-ben, itt 300k gold 300k elixit és 2060 dar bónusz jár, ha legalább 70%-ra verem az ellenfelet, de 60%-nál is ugye ennek a 90%-át már megkapom. Szóval TH11-el így éri meg.
És leginkább úgy, hogy vagy darkra megy az ember, vagy elixirre. Mindkettőre más sereg kell.
Darkot vakondokkal vadászok (4-es minerekkel természetesen), 44 miner, 3 wizi, 4 archer, 2 WB a seregem, CC-be meg dagikat kérek. Ezekkel támadásonként, bónusszal együtt átlag 4000 darkot lootolok (miközben a sereg 0 dark felhasználású, esetleg 1 poisont dobok le, ha nagyon kell). A sok bónusz miatt az elixir is lassan, de növekszik.
Ha meg elixir kell, akkor 21db 3-as bojlerrel támadok, mellé 6 healer, és pár WB, hogy bejussanak a faluba, CC-be szintén dagikat kérek.

Neked a kristály ligát javaslom, ott sok a halott falu, és kevés a komoly támadó, aki rabolni tudna tőled.
Mindenek előtt maxold valkykat és a bojelreket (bowler, csak mi így becézzük :D ). És a hősöket non-stop húz, ahogy csak tudod, mert nagyon gyengék. Én nagyon sokáig 1 hőssel lootoltam, úgy értem el a 40/40-es hősöket. Most kettővel lootolok folyamatosan, mert a harmadikat húzom ugye.
Ez van, ez ilyen. Ezért nem szabad elkapkodni a TH szint lépést, mert megszívja az ember. Ezért is lehet sok halott TH10-TH11-es falu gyenge deffekkel, mert mentek felfele, csak az inferno, meg xbow lebegett a szemük előtt, minden mást meg elhanyagoltak, a támadó erőt is, aztán meg nem tudtak lootolni, tőlük viszont könnyen rabolhattak. Így érthető módon sokan abbahagyták a játékot.

Tehát kitartás, és nextelj sokat, dobni fog majd csemegéket, az a titok egyébként :)

(#5029) MrCsiT válasza Lootolok (#5028) üzenetére


MrCsiT
addikt

Az 50 next uncsi, nem csoda, hogy abbahagyják.
Mivel az általam főként használt gólem,pekka,wiz, valky maxos volt, éppen a támadósereg fejleszthetetlensége volt az egyik ok, amiért TH szintet léptem. A másik okom pedig az volt, hogy a 6+ napos fejlesztési idők miatt, bárhogy ügyeskedtem az 5 db építő beosztásával, nemegyszer 1-2 napig nem tudtam támadni, mert fullon volt a 8M arany th10-en. Ez nem tetszett.
Azt viszont álmomba sem gondoltam, hogy az eddigiektől durván eltérően, TH11-nél
- csak kb. az 50-60. falu lesz olyan, aminél nem csak 50.000 elixír van vagy kevesebb, és e mellé
- nem fullos th11.

Konkrétan röhej, amiket sokszor sorsol a szerver. :(((
Iszonyúan figyelnem kell, mit támadok be, mert 3-4 db, csillagot nem hozó támadás után, kb. kifogyok az elixírből.

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#5030) WhiteWalker válasza MrCsiT (#5029) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A TH11 kb olyan mint Diabloban a hardcore mode :D

(#5031) kovimester válasza MrCsiT (#5029) üzenetére


kovimester
aktív tag

Szia!

A TH11 teljesen más mint a Th10. Azt tudom javasolni, hogy menj fejlebb kupában titan 3 vagy 2. Csak ott éri meg sajnos.

(#5032) MrCsiT válasza kovimester (#5031) üzenetére


MrCsiT
addikt

Giinos: :R Köszi a hasonlatot! Lassan rájövök, hogy mekkora fába vágtam a fejszém. :D

A feljebb menéssel nincs gond, mert általában nem tudnak beütni - bár még keresem a legoptimálisabb falu elrendezést - így kb. 600 kupát emeltek rajtam a támadók, most 3200-nál járok.

Egyetértek abban, hogy a liga bónusz a megoldás. Egyúttal értem már azt is, hogy 100e elixírért miért akarnak beütni?! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#5033) kovimester válasza MrCsiT (#5032) üzenetére


kovimester
aktív tag

Arra hogy 100 ft ért miért ütnek be.
Sokszor az én falumat is 100ft ütik be és kap plusz 5 kupát.
Fent az a gond hogy 4500 plusz felelet sokat keres nagyon de a loot is jobb és a win bonus 300 70% tol.
Plusz minden 14 nap lesz és min 8 milla :D

(#5034) WhiteWalker válasza kovimester (#5033) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Igen , csak elég nehéz 70%-ot elérni kevésbé tapasztalt játékosnak.
Viszont kontra , ha nem jó a falud felépítése , vagy a vedelmed gyenge , mondjuk nem maxos , akkor sajnos sokat lehet veszíteni...
Én ezért maradtam TH11kent Champion 1-2-be.
Itt elvegetalok , a sok nextelessel találok lootot.

[ Szerkesztve ]

(#5035) sztanozs


sztanozs
veterán

Asszem kiszállok ebből a játékból - 3 évet nyomtam le (asszem), de az utóbbi két hónapban asszem max 3x léptem be... Érdekes, hogy sokáig kitartottam mellette, de mostanra megszőnt a varázsa. Kicsit sajnálom mindig - úgy hívogat az okon a telefonon, de a kevéske időmet a melő mellett most már inkább másra nyomom el.
További jó játékot a még kitartóknak :)

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#5036) kovimester válasza WhiteWalker (#5034) üzenetére


kovimester
aktív tag

Az is egy jó környék :D
max 350e tudsz bukni plusz a bánya (ha nem szeded ki).
Ha jót akarsz támadni egy ballon lava combo most ami jó. Ezt úgy írom hogy én ballont alig tudom használni.
Amúgy ki milyen fajta klánban és érősegűben van?

Sztanosz Köszönjük

U.I:ű. esetleg aki még aktív a fórumon egy falu képet (képeket) dobhatna vagy dobhatnátok :D

[ Szerkesztve ]

(#5037) yimm válasza kovimester (#5036) üzenetére


yimm
aktív tag

Hát tessék :)

(#5038) Lootolok válasza MrCsiT (#5029) üzenetére


Lootolok
tag

Ezért léptél korán.
GOWIPE sereg már nem "divat", TH11-en meg nem ér semmit, de még az 5-ös valky sem nyerő.
5-ös valky akkor jó, ha TH10 falut támadsz, arra nagyon jó.

Várni pedig várni kell, ez egy ilyen játék. Vagy vegyél jó pénzért gemet :)

1 építőt mindig hagyj szabadon, és falazd el a nyersanyag felesleget.

Ezért kell TH11-el kupában lépni, mert a loot bónusz majd kárpótol a kevesebb lootért. Nekem itt fent titán2-ben is dob szép lootokat, heti 200k dark így is összejön, tudom indítani a 40+-os hösöket minden héten, hogy mielőbb 45-ösek legyenek :D

(#5039) Lootolok válasza kovimester (#5036) üzenetére


Lootolok
tag

Ihun e :)

Amúgy HUN MKI AKTIV klán, TOP40 körül tanyázunk mostanság a magyarok között. 9-es LVL szint, mert csak heti 2 wart indítunk, így lassabban gyűlik a perks. Nem vagyunk hardcore klán, mert inkább élvezzük a játékot, meg a chat falat, de a CW log-unk elég jó, átlag 6-8 győzelemre jön egy vereség.

(#5040) jack474 válasza Lootolok (#5039) üzenetére


jack474
tag

Tőletek ment el, szerintem ismeri a klánotokat :D

(#5041) kovimester válasza jack474 (#5040) üzenetére


kovimester
aktív tag

Igen ismerem a klánt!
A Hun Mk egy nagyon jó klán aki teheti menjen oda és nézze meg. Nagyon jól mennek ott a dolgok.
Meg kitudja egyszer lehet vissza nézek :D

Alex.

Azt az a LV11es fal"sort" én is elfogadnám.
Most fejeztem be a LV10est. Minden max csak a Heros és fal meg egy két felesleges egység.

[ Szerkesztve ]

(#5042) Lootolok válasza jack474 (#5040) üzenetére


Lootolok
tag

Ismétlés a tudás szülőatyja :)

És te amúgy, honnan vagy ilyen jól tájékozott...? :DDD

(#5043) Lootolok válasza kovimester (#5041) üzenetére


Lootolok
tag

Azon felül, hogy minden szavaddal egyetértek, vigyázz, lehet reklámnak fog minősülni :)

Komolyra fordítva, gyertek vissza Danival, bármikor várunk szeretettel ;)

(#5044) kovimester


kovimester
aktív tag


(#5045) Lootolok válasza kovimester (#5044) üzenetére


Lootolok
tag

Hősöket nem tolod?
Nekem 41-es BK kész, 41-es AQ meg vasárnapi CW-re készül el :)
Aztán vasárnap este indul is a 42-es BK. Nincs megállás 45/45-ig :D

(#5046) MrCsiT válasza Lootolok (#5038) üzenetére


MrCsiT
addikt

Mivel th10-en napokig vártam - mivel full lett a tárolóm - és a 10-12 napos fejlesztések mellett azt, hogy szabadon hagyjak egy építőt nyersiköltésre, nem akartam felvállalni, nem sok további lehetőségem volt mint a TH szint emelés a nagyobb tárolókhoz, max, hogy nem játszok, hát köszi. :W

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#5047) kovimester válasza Lootolok (#5045) üzenetére


kovimester
aktív tag

Egyszerre egyet :D
Az AQ az elsö az most 43as amit war után indul 44re aztán max :D

(#5048) MrCsiT


MrCsiT
addikt

Lootolok, és kovimester: nálatok a küldetéseknél a "Nice and Tidy" soron, azaz, hogy mennyi fát, követ,stb. vágtatok ki, milyen érték szerepel?
Én ebből mondom meg egy aktív játékosnál, hogy milyen idős a faluja, számomra ez egy viszonyszám.
Nálam ez most 1407..

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#5049) kovimester válasza MrCsiT (#5048) üzenetére


kovimester
aktív tag

Januárban volt 3 éve amikor elkezdtem.
De ez szerepel ott: 3145 Db

(#5050) Lootolok válasza MrCsiT (#5046) üzenetére


Lootolok
tag

Annyival nem lesz több tárolókapacitásod, főleg, hogy TH11-en meg a fejlesztési idők is hosszabbak, tehát ugyanott leszel.
Mondom, ezért kell egy builder falazni, ha ennyire tele vagy :)

De így most a sereged nem teljes, és TH11-et még nem tudsz érdemben támadni, max TH10-et, de abból sem a maxos fajtát.
Ha ez így jó neked, semmi gond, de úgy az igazi, ha kimaxolja az ember az adott TH szintet, gyakorol, aztán megy tovább.
Mennyit CW-zel? Mert leginkább ott bosszulja meg magát az idő előtti TH szint lépés.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.