Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-17 19:36:15

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3301) spypipe válasza stivi1g (#3300) üzenetére


spypipe
csendes tag

Az igaz... 😄

Kétféle vélemyény létezik: az enyém és a helytelen.

(#3302) dragonfx


dragonfx
veterán

köszi a sok invite.et most nagyon megy a kampány jajj jok vagyunk csak összeszedjük magunkat. nekem elég volt már a sok háttérmunkából....én lektoráljak mindig egy támadását én nézzem meg mivel hogy melyik irányból miközbe tök kézenfekvő védelem köreit cc köreit nézzem mikor ez szimpla lustaság....
egy cw 5e. dark minusz ha vesztünk ehhez semmi kedvem....meg nagy cw.ket akarnék játszani 40-45-50....
azt hittem a lvl4 rang majd vonzza az embereket hát nem.....
csomo tag állandó piros szinte az update ota.nem rosszak kirakni nem akarom dehát így meg csak van de minek....

u.i.:8.5 napig nemr aboltak le ez most a rekord avgyis jelentőset nem vittek...az update ot amár 2en is nekemjöttek cw.s sereggel gondolom a kimenetel egyértelmű.... :( ...ilyen hogy 2 kutya 28 balloon6...3 spell.lel....
meg 15 wizi ugyanennyi gigi6...4 spell....stb...
az ilyenek mit éreznek? :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3303) spypipe válasza dragonfx (#3302) üzenetére


spypipe
csendes tag

ha gondolod akkor gyere/gyertek at azokkal akiket gondolsz. nalunk mar szerencsere mindenki kinotte ezt.. :) :R

Kétféle vélemyény létezik: az enyém és a helytelen.

(#3304) dragonfx


dragonfx
veterán

én 3. vagyok most 2*ot hoztam ami elég lenne a winhez sőt az is elég lenne ha az ellenféltől az első 5 csak 2* lenne. de köröttem mindeki 0ákat csinál... :(

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3305) capulet75


capulet75
addikt

Warlogban csak a nyert warok száma látható. Hol tudom megnézni a draw és a lose számait?

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#3306) markussandor válasza capulet75 (#3305) üzenetére


markussandor
senior tag

hali, a warlogban minden látható, nem csak a nyertes cwk

(#3307) spypipe válasza markussandor (#3306) üzenetére


spypipe
csendes tag

Sztem vmi osszesitore gondol.

Kétféle vélemyény létezik: az enyém és a helytelen.

(#3308) capulet75 válasza markussandor (#3306) üzenetére


capulet75
addikt

Hol van azon belül hogy mennyit vesztettünk pl?

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#3309) dragonfx


dragonfx
veterán

azt vágjátok cw.n a fuja képes forogni? :Y

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3310) lezuvius válasza dragonfx (#3309) üzenetére


lezuvius
őstag

360°-ban tudod forgatni s egy beallitott pozicioban 120°-t fed le a fujasa

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#3311) sztanozs válasza lezuvius (#3310) üzenetére


sztanozs
veterán

Nem úgy érti - ha jön valami a szélről (de a még támadott területről), akkor "rááll" a fújó.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3312) lezuvius válasza sztanozs (#3311) üzenetére


lezuvius
őstag

igy mar ertem, koszi :)

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#3313) dragonfx válasza lezuvius (#3310) üzenetére


dragonfx
veterán

vágom lehet forgatni persze de egy "egységnyit" elfordul ha ott látja a repülő cuccost....nézd mega második támadát ellenem utolso cw.n...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3314) HaliHUN válasza capulet75 (#3308) üzenetére


HaliHUN
tag

[link]

Itt meg tudod nézni. Egész sok extra adat kiszedhető a lapból amit játékon belül nem találsz. Még játékosokra is rá lehet keresni.

(#3315) hrvp válasza HaliHUN (#3314) üzenetére


hrvp
aktív tag

Ez nagyon hasznos, köszi :)
Meg is találtam a klánunkat [link] kollégák only casual klán

(#3316) capulet75 válasza HaliHUN (#3314) üzenetére


capulet75
addikt

:R

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#3317) lezuvius válasza HaliHUN (#3314) üzenetére


lezuvius
őstag

Ez egy hasznos oldal thx :)
Hun Kingdom meg is lett a klánom :)

[ Szerkesztve ]

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#3318) sunone válasza HaliHUN (#3314) üzenetére


sunone
aktív tag

"Alliance" szekciót használja valaki?

(Avedes)

(#3319) Bakter1990 válasza HaliHUN (#3314) üzenetére


Bakter1990
újonc

Szia
Játékosra hogy lehet rákeresni? Előre is köszi

(#3320) HaliHUN válasza Bakter1990 (#3319) üzenetére


HaliHUN
tag

Azt kell átállítani.

(#3321) bfdelta1


bfdelta1
csendes tag

Tök jó, be vagyok jelentkezve, mindent helyesen állítottam be, ennek ellenére semmit se talál,
még saját magamat meg a klánomat se találja meg :C szuper

"Vagyok ami vagyok, mert kell egy ilyen is!"

(#3322) lezuvius válasza bfdelta1 (#3321) üzenetére


lezuvius
őstag

Klán keresésnél állítsd be,hogy live search legyen,mert még nincs elmentve a klánod az adatbázisukban.
Ugyanez van a kariddal is.

[ Szerkesztve ]

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#3323) bfdelta1 válasza lezuvius (#3322) üzenetére


bfdelta1
csendes tag

Ahaam, most jobb, talált valamit :) Köszönöm!

"Vagyok ami vagyok, mert kell egy ilyen is!"

(#3324) capulet75


capulet75
addikt

A klánomat megtalálom, de magamat nem. ( Igen, átváltottam játékos keresésre.)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#3325) lezuvius válasza capulet75 (#3324) üzenetére


lezuvius
őstag

Mert a klánodban kell kiválaszd magad s akkor adod magad hozzá az adatbázisukhoz.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#3326) capulet75 válasza lezuvius (#3325) üzenetére


capulet75
addikt

Ahha. ;) :R

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#3327) lezuvius válasza capulet75 (#3326) üzenetére


lezuvius
őstag

Mivel a klánod megtalálod az azt jelenti,hogy régebben már valaki hozzáadta s mivel magad nem látod benne az azt jelentheti,hogy mióta benne vagy nem volt frissítve a klánod az oldalon, így ezt neked kell megtenni.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#3328) gergo5991


gergo5991
őstag

TI hogy szereztek goldot? mert én támadok de 150k-200k jön nagy ritkán, aztán a keresésre is elmegy vsgy 30k, a bányáim maxon vannak boostolni is szoktam, de ha 1x támadok szerzek 150k-t aztán meg kirabolnak 200k-t...

(#3329) sunone


sunone
aktív tag

http://www.warclans.com/ -on szétküldtem pár Alliance meghívót, akinek nincs szüksége rá, hagyja figyelmen kívül..

(#3330) markussandor válasza sunone (#3329) üzenetére


markussandor
senior tag

mire jó ez az alliance?

(#3331) bfdelta1


bfdelta1
csendes tag

Kivancsi lennék arra, hogy behozzák e valaha azt, h CW lehessen hasznalni a hősöket akkor is, ha azok épp fejlesztés alatt állnak.... annyi hírt hallani erről mostanában

"Vagyok ami vagyok, mert kell egy ilyen is!"

(#3332) sunone válasza markussandor (#3330) üzenetére


sunone
aktív tag

..fogalmam sincs! :D

(#3333) spypipe válasza sunone (#3329) üzenetére


spypipe
csendes tag

Magyar Vizslat is nyugodtan meghivhatod. :)

Kétféle vélemyény létezik: az enyém és a helytelen.

(#3334) kovimester


kovimester
aktív tag

Sziasztok !
az upadate óta sokszor van az hohy fulos th10 esek támadnak be pubon ilyen golem jump spell. Az update elött ilyen sose volt most az update ota napi 4-5ször.
valaki tapasztalt ilyet ha igen akor irjon.
udv kovim.

(#3335) Bakter1990 válasza HaliHUN (#3320) üzenetére


Bakter1990
újonc

Köszi szépen

(#3336) sztanozs


sztanozs
veterán

Játékon belül lehet játékosra keresni? Korábban volt valami Friends menüpont, de most sehogy sem találom.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3337) markussandor válasza sztanozs (#3336) üzenetére


markussandor
senior tag

tudtommal csak klánra kereshetsz
a friends alatt azokat látod, akik a facebookon haverjaid, és ők is beléptek a cocba a facebook accukkal

(#3338) Hunmugli válasza sztanozs (#3336) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

A chat ikon fölött van egy kupa ikon. Arra katt, és balról a negyedik a Friends. Itt a facebook ismerőseid acc-jait látod majd kupa szerinti sorrendben, ha te és ők is csatlakoztak facebook fiókkal a coc-hoz. Elméletben :)

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3339) sztanozs válasza Hunmugli (#3338) üzenetére


sztanozs
veterán

Köszi :R

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3340) dragonfx válasza bfdelta1 (#3331) üzenetére


dragonfx
veterán

nem ártana mert huzos az upgrade time.
láttam én is kiirta a srác 2 óra 1300 like..eléggé egyértelmű a kérés....

jo eza warclans de csomo embert nem talál meg sajnos.
én

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3341) ggeleven válasza dragonfx (#3340) üzenetére


ggeleven
őstag

Hova tetted azt sok rabolt darkot? :B

Kicsit nehezen, de megtaláltam magunkat és magamat is. Érdekes honlap, köszi a linket! :))

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#3342) dragonfx válasza ggeleven (#3341) üzenetére


dragonfx
veterán

ott vana heroes.ba troopsokba.
meg mondom én folyamatosan használom a minyot. th8 végén 3-4 ribit is vittem lootra.
most meg félidős/áras viszem a 3-4 hogot.
;)
kicsit változatosabb legyen a lootsereg.

u.i.: léci mondjatok valami jo ötletet trükköt mert komolyna szétver tőle az ideg mit kell tneni a geci pekka befele menjen? utolso cw attackba az egész északot letisztitottam és akkor is kivül mennek körbe....pedig ott a falon a lyuk...nagyon rendetlenek lettek. :(

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3343) sztanozs válasza dragonfx (#3342) üzenetére


sztanozs
veterán

Lebontod az épületeket jobb és baloldalt és akkor befele megy a pekka.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3344) Android Fan


Android Fan
csendes tag

Sziasztok, meg kaptuk ugye nem is oly rég az air sweepert. Nos a problem az hogy nem találok air sweeperes hybrid / war baseket amik használhatók is lennének (th7/dark barack nincs meg egyedül). Van valaki itt aki tudna linkelni egy pár war és hybrid baset? Illetve, röstellem hogy itt írok ilyen apróságért, de ha valakinek nincs klánja és keres egyet, illetve lojális th6-7, a Storage Robbers nevű klán szivesen fogadja az aktív tagokat.

[ Szerkesztve ]

Varagara

(#3345) dragonfx válasza sztanozs (#3343) üzenetére


dragonfx
veterán

jobbra balra 5 épületet leszedtem. :(

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3346) jack474 válasza dragonfx (#3345) üzenetére


jack474
tag

Az magába nem segít, ha közben a fal mögött lévő épületeket (ha vannak egyáltalán) is leszedte valami. Ha a pekka nem befele megy, akkor az nem azért van, hogy kitoljon veled, hanem azért, mert a legkönnyebben elérhető épület a szélén van.

(#3347) dracox


dracox
addikt

Üdvözletem!
Ti milyen sorrendben fejlesztitek a védelmi épületeket? (TH8)
A másik kérdésem, hogy tényleg a gyengébb falat támadja az ellenfél katonája, ha pl. egy erős egy gyengébb falat pakolgatok le egymás mellé sorban?

[ Szerkesztve ]

(#3348) William41


William41
újonc

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy van már egy clanom aminek a neve Pina nyalok😀😀 és szeretném megváltoztatni, hogy többen legyünk, csak azt nem tudom,hogy ezt lehet e? Vagy hogyan tudnák más Canhoz tartozni? Előre is köszi Mindenkinek!

(#3349) sztanozs válasza William41 (#3348) üzenetére


sztanozs
veterán

kilépsz a klánból és kész. Mondjuk ilyen klán névvel asszem nem az az életkor-kategória vagy, akit keresünk.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3350) William41 válasza sztanozs (#3349) üzenetére


William41
újonc

Ez csak a Clan neve😀! De ezt a Clant én csinálltam! Meg tudom változtatni a clan nevét?

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.