Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-17 19:36:15

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) KISDUCK válasza makikoma (#3000) üzenetére


KISDUCK
addikt

Loot ügyileg tényleg nagyszerű ötlet, de nekem jobban bejön a klán háború. :D
Most TH7 vége felé járok kettes szintű sárkány hordával támadok 3 villámmal megspékelve, de még ha nyerünk akkor se jön vissza a befektetett nyersanyag, de belefér. Van hogy csak egyszer támadtam cw-n az utóbbi időben, mert nem volt szükség másodikra. A mi taktikánk, hogy mindenki maga alá támad kettővel és az első két játékosunké az első négy ellenfél (elég jó taktika, de van hogy nem jön be).

(#3002) HaliHUN válasza makikoma (#3000) üzenetére


HaliHUN
tag

ClashHeads (FR) és (FR)2 ezt alkalmazza kis módosítással. Mivel a klán perkek a farmer klánoknak is sok hasznot hoznak, ezért igyekeznek azért 1 start szerezni a legtöbb ellenfélen legalább.

(#3003) wedo13


wedo13
csendes tag

Hulk a reddit troopersbol most itt van nalunk a magyarok nyilaiban.

(#3004) Evome


Evome
aktív tag

Valaki meg tudja mondani mi lesz ha beküldöm a barbár king-et egy csatába ?
meg kell vennem újra 10 ezer dark elixírért ? Vagy igazából semmi különleges ?

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#3005) r0by válasza Evome (#3004) üzenetére


r0by
addikt

A sérüléstől függően pihen egy keveset, aztán újból használhatod.
Költeni nem kell már rá, csak a fejlesztésére.

(#3006) epres5 válasza sztanozs (#2993) üzenetére


epres5
újonc

Köszi szépen a választ.....előre is elnézést a tudatlanságomért...de játék közben folyamatosan azt jelzi,hogy be vagyok,illetve a kisfiam be van lépve az FB,illetve google+ fiókjába is. Hogyan kell még ezen felül összekapcsolni az FB fiókjával a játékot? Köszönöm szépen válaszodat:)

(#3007) dragonfx válasza Chuzzlee803 (#2988) üzenetére


dragonfx
veterán

ha minden jol megy mi is ma lépünk lvl3ba. ;)

2990>>uh köszi rakom is el akkor az elektornikus számlákat a gem.ről. gondolom ez nekik is nagyobb motivácio intézkedni.

3000>>néztem kinyirjáka játék lényegét nevetséges szélsőséges csoport. maradjanak maguknak.ez olyna mint termelőből játszani a játékot.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3008) dragonfx


dragonfx
veterán

nem tudom angyon szigoru most a szerver irto bitangokat kapunk cw.n. ti is?
mondhatni nem vagyunk partiba a győzelemért... :U
számit hogy 40es vagy 15ös a cw?
vagy a trofi védelem fejlettsége dob ennyit?
azért az igazságtalan hogy th8 majdnem fullhoz th9 közepét dob be nem? :F

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3009) Hunmugli válasza dragonfx (#3008) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

,,vagy a trofi védelem fejlettsége dob ennyit?" ezt hogy kéne értelmezni? :F A cws sorsolás nem függ se a szinttől, se a kupák számától. Az, hogy milyen erős klánt kaptok ellenféknek, csak azon múlik - elméletben, bár szerintem szinte soha -, hogy mennyi időnként indítjátok újra a keresést. Ha 10 percenként, akkor balanceban kell, hogy legyetek. Nálunk a mostani cwben van 1 th 10, az ellenségtől pedig 4. :F Mindent betartottunk, gyakori restarttal keresünk. :( De legalább az ellen th 10ei gyengék. Azonos szintű klánok között sorsol a rendszer. Sok sikert a cwhez! :)

[ Szerkesztve ]

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3010) capulet75 válasza dragonfx (#3008) üzenetére


capulet75
addikt

Néhány hete még fennen hirdetted hogy ti mindenkit szarrá vertek.... ;)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#3011) HaliHUN


HaliHUN
tag

Nos, úgy gondoltam írok egy kis összefoglalót utolsó 2 warunkról, egész érdekesre sikerültek.

Kezdjük az elsővel:

Mint láthatjátok, kissé szorosra sikerült. 3 TH10 előnyből indult az ellen, és igencsak kicentizték. Három staroztuk az össze TH8-9-et egy kivételével, ők is jól elbántak a TH8-ainkkal, kissé kevésbé jól a 9-esekkel. Kizárólag az elsőjüknek volt még egy attackja a legvégére, amivel ráment egy egy starozott TH9-ünkre. Így ha 2 starozza, döntetlen, ha 3 akkor nyernek. Végül 98% 1 star lett az idő lejárta miatt. Hát mit mondjak, "kissé" idegesek voltunk a végére. 72-es win streaknek vetett volna véget. Mondhatjuk, most az egyszer szerencsénk volt :)

Második war:

Egy könnyű wart kaptunk, az ellennek nem volt TH10-e, csak 9-8-7, így viszonylag könnyedén végigmentünk rajtuk. Azért büszke vagyok a dologra, volt pár szép TH9 attack arrafelé.

Mostani war:
A klán mostanság szinte folyamatosan fullon van, de a pár opt out miatt eddig 45-ös warokat toltunk. Összejöttek a dolgok, így most 3 óra keresés után találtunk egy egész korrekt 50-es wart, kíváncsi leszek mit hozunk ki belőle.

Ha valaki olyan elvetemült, hogy még most is olvassa a kommentet, annak itt van egy csatorna, ahol megtekinthető néhány replay a legutóbbi ~10 warunkból: [link]

(#3012) metaldog


metaldog
aktív tag

Hali
A barbár meg ijjász pekka stb szintjeit hogy tudom növelni mert nem tudok rájönni.

(#3013) capulet75 válasza metaldog (#3012) üzenetére


capulet75
addikt

laboratory

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#3014) dragonfx válasza capulet75 (#3010) üzenetére


dragonfx
veterán

azota ahogy mondják fordult a kocka :O :DDD :DD
sok lett a th9 és mégtöbb elkövetkező 1 hónapban.
lehet aza gond 15ös cw megy csak most nem 30as.
mind1 ha törik ha szakad meglesza lvl3 holnap :C sajnos tegnap nem sikerült. :U

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3015) dragonfx válasza HaliHUN (#3011) üzenetére


dragonfx
veterán

:Y
zsinorba 74et nyertetek?? ne ne bassszál szíven... :Y hogy a picsbe?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3016) makikoma válasza HaliHUN (#3011) üzenetére


makikoma
csendes tag

Írjál bátran még ilyen hosszúkat, sőt hosszabbakat is :D

Utánaolvastam a ClashHeads-nek, ha jól értem, a T7-et te csináltad meg a nagy klánból kiválással? A T6-ot is te patronálod, vagy 2. accountod van ott? Ezek szerint a korábbi terved, hogy magyar HC war klánt csinálj, csak nemzetköziben volt érdemes megvalósítani?

(#3017) HaliHUN válasza makikoma (#3016) üzenetére


HaliHUN
tag

Tyű, valaki még ilyenekre is emlékszik itt! :)
Nos, T7 nyár végén jött létre, vakáció alkalmából T7-be átmentem co-leaderkedni, és végül itt ragadtam. :)

T6 igazság szerint nem igazi CH klán, sajnos nem sikerült stabil leadershipet toborozni oda, így bár van néhány T7-es alt falu ott is, lehetséges hogy feloszlatásra kerül hamarosan.

Mint azt láttátok, nem kaptam túl sok támogatást errefelé a hazai HC klán megvalósításához, egyébként akkor még T7 tervben sem volt.

#3003 Wedo - Most került fel az első videó, nagyon kíváncsi vagyok!

Dragon - Nos, mint tudod, viszonylag szervezett körülmények között warozunk, így egy adag szerencse közbenjárásával sikerült eddig megtartani ezt a streaket.

Túlzottan tagolom a szöveget... Most épp a 100. war win-re tervezünk valamiféle ambush, vagy tervezett wart, reméljük összejön :)

(#3018) dragonfx válasza HaliHUN (#3017) üzenetére


dragonfx
veterán

ennyire profi a csapat??
akkor öröm doa tartozni dehát gondolom más szinten avgytok mitn mi.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3019) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Farmolásnál a match making hogy van? Eddig azt hittem, hogy +/- 1 ligát dobálja az ellenfeleket, de silver 2-ben voltam 1180 kupával és arany 3-ból dobott be ellenfelet 1409 kupával.

(#3020) sunone válasza makikoma (#3000) üzenetére


sunone
aktív tag

kicsit izzadtságszagú,
ha valóban hagynák a fenébe a CW-t és helyette simán csak ütögetnének, több lootot keresnének, mint ezzel a tököléssel.
- egy jó délutánon meg lehet keresni sima csatákkal egy teljes warbónuszt, a cw szerintem csak az adrenalin kedvéért kell, ez a koncepció pont ezt fejezi le.

(#3021) Chuzzlee803 válasza KISDUCK (#3019) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Szia!

Wikit olvasgattam ezügyben: "NOTE: the exact number or mechanics of this matching are unknown. However, you may currently attack/be attacked by players with a trophy difference as much as ~230 lower or higher than your own as of April 2013)"

Hát igen, a kb. 230 kupában még pont benne vagy.
(Tessék, a link : http://clashofclans.wikia.com/wiki/Trophies)
Amúgy én annyira sajnálom, hogy nem szint vagy TH alapján keres, mert így tulajdonképpen akármilyen bázisod van, nálad nagyobb szintű emberke bármikor lerohanhat... (remek példa erre az, hogy átépítettem a basemet, tök jó, TH7-ek ellen nagyon jól bevéd, és valamelyik nap egy TH9 100%-ra vert, lvl 6 barchcsal. Nagyon érdekes.)

(#3022) Chuzzlee803


Chuzzlee803
aktív tag

Pár napja azt vettem észre, hogy a warbonus igen kicsi (35-50 közötti CW-k szoktak lenni, nem tudom, hogy ez befolyásol-e bármit is). Nekem jelenleg 10x30000+3x30000 elixír egy sereg, ami ugye 390000 elixír. A baj ezzel az az, hogy ha nem TH8-akat ütök, akkor nekem nem éri meg az egész hókamóka (ugyebár 2 TH7-ből legfeljebb 500000 ami jön). (Még mielőtt valaki beleköt: igen, lehetséges TH8-akat 100%-ra verni, egyszerű: 10 sárkány, 3 lighting spell, és lvl5 hogok a ccben. Természetesen ez azokra a bázisokra érvényes, ahol kintebb van az airdef a kelleténél)
Ti hogy álltok ezzel? Hanyasok a CWitek átlagban, és mennyit kaptok belőle? Megéri nektek?

(#3023) capulet75 válasza Chuzzlee803 (#3022) üzenetére


capulet75
addikt

A cseppen kb tuti buksz, de a dark meg a gold bőven kárpótol. Viszont cseppet a legkönnyebb lootolni, és ha napi cw van akkor kétnaponta (nekem) +7-800k gold és 1500+ dark nem jön rosszul.

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#3024) KISDUCK válasza Chuzzlee803 (#3022) üzenetére


KISDUCK
addikt

Köszi az infót, most méregetnem kell a kupákat, hogy ne húzzam be gold 3-at, de még így is orál most erőszakolt meg egy fullos TH8-as (én TH7-es vagyok).

A spell costot nem írtad el? Gondolom te is TH7 lehetsz. Én is 10*lv2 sárkánnyal és 3*lv4 villámmal támadok. Nem rég volt egy cw amin kétszer támadtam ezzel a felállással tehát 720k elixirt fektettem be és sajnos buktuk is a háborút. Néztem a cw lootom 132k elixir volt ha jól emlékszem, majdnem sírva fakadtam.

(#3025) Chuzzlee803 válasza capulet75 (#3023) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Ebben viszont igazad van, tulajdonképpen nekem már nem is kell annyira az elixir most, mert már a TH7 végén vagyok, minden elixires dolog fullos, troopokkal együtt :D

3024: Igen, TH7 vagyok, és tényleg elírtam. Nekem is 720k egy komplett sereg. Köszi, hogy szóltál :)

(#3026) lezuvius válasza KISDUCK (#3019) üzenetére


lezuvius
őstag

2900 kupánál adott be G2 ellent nekem, és egyszer S1 volt.
Amikor nagyon kevés ellen van támadható státuszban,akkor több ligával lentebbit is bead.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#3027) KISDUCK válasza lezuvius (#3026) üzenetére


KISDUCK
addikt

Jó tudni, hogy van még mumus az ágy alatt. :O

Sűrűn kaptok olyan ellenfelet, aki csak belevág pár villámot a sötét ragacs dobozotokba? Én már igen unom őket. Mostanában egyre gyakoribbak az ilyenek.

(#3028) Chuzzlee803 válasza KISDUCK (#3027) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Nem, annyi darkom még nincs :D
TH8 előtt a BK-t le akarom tudni ötösre, szóval nem igazán leszek jó dark loot :D
Amúgy ezt a technikát előszeretettel alkalmazom, de csak azokon, akiknek 2000+ az elvihető dark.
Unfair meg minden, de ugyanilyen gáz, amikor TH10 lebarchoz 100%-ra 50k aranyért.

(#3029) KISDUCK válasza Chuzzlee803 (#3028) üzenetére


KISDUCK
addikt

Én is szeretném addig fejleszteni TH8 előtt, most lv2 a bk, de még a hoggert is szeretném fejleszteni szóval elleszek egy darabig még. A legnagyobb probléma, hogy ezekhez elég sok trutyi kell és azért szeretnek betámadni. 1-2 hete egy csóka betámadt 800 darkot rabolt 3 nap múlva tudtam csak megtámadni, de 1200-t visszaraboltam. Nekem készleten spellekből 2 heal és 1 rage szokott lenni, hogy a lényeget ki tudjam pucolni az ellentől.

(#3030) capulet75 válasza Chuzzlee803 (#3025) üzenetére


capulet75
addikt

Mostani war (mindjárt vége): 800k elixir 800k gold és 3420 dark. Az elixir simán bukó de a többi az 2 naponta kellemes jóság. :)

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#3031) Chuzzlee803 válasza capulet75 (#3030) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Váááá, de jó neked! :D
Nekünk most indul a war, remélem összehozunk valami jót.

(#3032) capulet75 válasza Chuzzlee803 (#3031) üzenetére


capulet75
addikt

Melyik a klánod?

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#3033) Chuzzlee803 válasza capulet75 (#3032) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Jelenleg a HUN GerillaZ-ban játszom. Ha nincs klánod, ide benézhetsz, ha szereted az állandó CW-t :)

(Bocsi a kései válaszért)

[ Szerkesztve ]

(#3034) dragonfx válasza sunone (#3020) üzenetére


dragonfx
veterán

bőven többet meg lehet keresni attól függ hogy adja csaka supercell.en mulik.
általánosságban azt mondnám sikeres időszakot sikertelen követ.
vagy kb 3-4 napig "aggya" :D a loot.ot 3-4 napig meg cumi van....
nekem a melomba sok időm van.
egy cumis nap 1-1.5 millio arany, egy "aggya"-ás meg kb 3 vagy felette.
elixirt nem mondom mert beragad mindig.direkt nem is megyke rá.tallozzok amig az arany van többségben.
a dark.ra nekem elmondható általánosságban itt arany 2/3ba hogy 10 loot/ 5e.van hogy gyengébb van hogy jobb.
én továbbra is azt mondom aki termelőkből és/vagy cw.kből játszik kinyirja a játék élvezetét nem fog tudni tapasztalatot, gyakorlatot szerezni eleget.

3022>na ezt a 240 trofit nem tudtam köszke. ;) th7et bármikor be lehet 3*ra . 3 villám és akár 10 lvl1es sari si elegendő erre.cc.be kérsz 3ast ugye. azt dobod be az airdefre a másikat ugye kivillámozod az hog.os megoldás is játszik esetleg a baloon6os.én nem szeretem a sarit, sőt utálom, szanaszét megy mindig ezért.de amik támadások tölünk, ellenféltől jol sülnek el 3*ra igy működnek.
sajna bánom a supercell behozta aezta zöld/pirost mert jopár embert kényelmesség liustaságra fejelsztésre hivatkozva hetekre kikerüli a cw.t esetleges huzo/ törzstagok is... kicsit tanácstalan avgyok kiszorjak mindenkit avgy legyen " tavaszi szünet" mostanság 15-20 cw.k vannak és hiába mondja bárki nem függ össze a gyakorlat azt mutatja igenis összefügg minnél kisebb a cw annál huzosabbakat kaptunk. :( szóval szünet van....
nem kéne ez a piros zöld aki...akar ugyis szakít rá időt a cw.re aki nem 1x szolok utána viszlát. ez a rendszer jól mükődő bevált volt ez a rendszer felboritotta keressük a megoldást... :U ti mit gondoltok erről vélemények ötletek?

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3035) dragonfx válasza Chuzzlee803 (#3025) üzenetére


dragonfx
veterán

:Y
jo nekem lehet ezért ragad be az elixir mert nem sarizok. :C bár most meg osztogatoma pekkát állandóan. :D igy stagnál. :U
mondjuk nekem mega hog miatt 2000 fekete egy attack. de most már hanyagolom mert full th8 ellen a hog4 kevéske.

th10 max a bosszu miatt támad le vagy beragadt a serege.
én nem villámozok engem se szoktak de nem akarok elkiabálni semmit. most is 63 van benn.
én a cw bonusra ugy tekintek mint tartaléka cc.be ha lenullázom valamelyiket.
ez a troop cost refound irto faja. :B

megnéztem a klánt teli vagytok épp? utobbi 10 cw.tek a warlogbol mit mutat?

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3036) capulet75 válasza Chuzzlee803 (#3033) üzenetére


capulet75
addikt

Nem szeretem a nagy klánokat, de köszönöm az invet. :) Olyan kb 20 fős hc klán kéne, folyamatos warral. Azt tudnám értékelni. :K

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#3037) dragonfx válasza capulet75 (#3036) üzenetére


dragonfx
veterán

eddig folyamatos cw volt. jelenleg 27en vagyunk de a fele pirosba. :(
15öst nem látom értelmét inditani.
th8 végefeliek vagyunk.
hát hogy mitől hc egy klán azt max te tudod eldöndteni ha benézel. vannak jo ötletek elgondolások.általában be szokott jönni.
nem te vagy Dancika?

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3038) Chuzzlee803 válasza capulet75 (#3036) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Na, majd ha egyszer kigórnak engem innen, csinálok egy ilyet :)

(#3039) Chuzzlee803 válasza dragonfx (#3034) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Nálunk nincs, aki hetekre kikerüli.
Olyan van, hogy a nyálfonja a WCben landolt, és szerviz, most lesz apuka a héten, a tabletje ledöglött, a szülei eltiltották ( :DDD) stb. Indokolt esetben elnézzük, egyedül akkor kick a szankció, ha nem szól ezekről, vagy csak pusztán nem támad.

(#3040) capulet75 válasza dragonfx (#3037) üzenetére


capulet75
addikt

Nem tudom ki az a Dancika. :N

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#3041) dragonfx válasza Chuzzlee803 (#3039) üzenetére


dragonfx
veterán

nálatok 50/? hány piros van mondjuk most? :U
igen jo idő, lebukás miatt nálunk is páran visszavettek elég rendesen lehet ennek a következménye nincs is baj j időbe inkább kimozdulás a nyerőbb.csak jelenleg 13an zöldek... akikből kb 3at nem szivesne vinnék cw.re most vna értelme 10es cw.nek? :U mikor 15-20asba is ultra brutkokat dobott nekünk...pedig 8 pec volt a search?

3041>>elméletben innen jött elég erős jo játékos volt 1x csak eltünt. nagyon nagy az átjáróház ujra mostanság....

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3042) Hunmugli válasza dragonfx (#3041) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Nálunk 50 emberből 35 cwzik, és majdnem mindig nyerünk. Van, aki - mint én - fejleszt valamit, pl aq level 10re, van aki nem szeret cwzni, mert sok nyersanyag, hiába nyerünk. Ők inkább ilyen th7-8, akik ugye se perc alatt lootolnak egy cwnyit. Szerintem jó 5let volt ez a pirosgomb, sokkal több csillaggal szoktunk nyerni ;) , mióta betették. Na azóta szinte mindig fullon van a klán.

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3043) Chuzzlee803 válasza Hunmugli (#3042) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Dettó ugyanez, 35-45-ös szokott lenni a CW, és nem kell kirúgni senkit a keresés idejére. Szerintem zseniális.

(#3044) Robx1984x


Robx1984x
újonc

Sziasztok! Tudna valaki tippet adni, hogy a falumat milyen módon tudom átruházni másra?

(#3045) Chuzzlee803 válasza Robx1984x (#3044) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Először is: a szabályzat tiltja ezt, de a kedvedért most nem köpünk be.
Másodszor: átadod a google címed+jelszavad, amihez a játék hozzá van rendelve, ő ebbe belép, és happy.
Ha már egy google címhez hozzárendelted a falud, nem tudod megváltoztatni. Úgyhogy, ha az összes játékállásod erre van mentve, akkor szívás.
Jó szabályszegést.

[ Szerkesztve ]

(#3046) dragonfx válasza Hunmugli (#3042) üzenetére


dragonfx
veterán

akkor toborzunk. :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3047) capulet75 válasza Robx1984x (#3044) üzenetére


capulet75
addikt

Ügyvéd, 2 tanú és tized a templomnak. ;]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#3048) Slier


Slier
tag

A Bajnokok Klán tagfelvételt hirdet! Egy nagyobb klanból váltunk ki páran ahol 28 wart nyertünk zsinórban, csak sok volt a vita és ez a hangulat rovására ment. Ezt páran megelégeltük és megalakítottuk a Bajnokok klánt. A jó hangulat és szervezettség érdekében nem hagyjuk, hogy klánon belüli veszekedések legyenek, ezért a tagokat folyamatosan szűrjük. Olyan emberek jelentkezését várjuk akik könnyen érvényesülni tudnak egy ilyen csapattal. Eddig 6 háborún vagyunk túl, abból 5-öt nyertünk és 1 döntetlen lett. Amennyiben szimpatikusnak tűnünk és megfelelsz az alábbi feltételeknek térj be hozzánk és tegyél egy próbát. :)

Elvárások:
- Minimum 30-as szint
- Aktivitás
- Ne legyen Rusholt TH-d

Amit kínálunk:
- Felnőttekből álló érett vezetőség
- Jól összeszedett, szervezett Klán háborúk (Hétköznap a kicsiknek, hétvégén a nagyoknak)
- Folyamatos Donate (Magas szintű egységek)

Life is a game, go 4 it.

(#3049) hrvp


hrvp
aktív tag

Ma TH8-asként lootoltam egy TH6-os faluból egy szolid 200k aranyat és 200k elixírt :) érdekes

(#3050) tibcsi26


tibcsi26
újonc

sziasztok
szeretném fejleszteni a labort de fejlesztek benne!
ha elindítom a labort következő szintre akkor amit benne fejlesztek azzal mi lesz?
ha valaki már volt így és válaszolna megköszönném :) :DD

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.