Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-17 19:36:15

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4201) markussandor válasza jack474 (#4200) üzenetére


markussandor
senior tag

Sajnos mi is későn jelentkeztünk, ezért hiába voltunk kiemelkedően jók, nem tudtunk a top5-be kerülni Kóc listáján :-(
Na majd most!

(#4202) Lootolok válasza dragonfx (#4198) üzenetére


Lootolok
tag

Nekem teslák mennek, mást nem tolok most, 1 már kész.

CW-n legutóbb egy 143 Win-es klánt nyomtuk le, fullos TH11 volt náluk 1db, és TH10-ből is több volt 1-el (plusz még egy, aki felkészülés alatt lett TH10, de rögtön le is rakott 2db infernot), de 3 ponttal jobbak voltunk végül.

Loot azért jön még mindig, nem panaszkodhatom. Durvákat tovább nextelem, nem vagyok a magam ellensége :)

(#4203) dragonfx válasza Lootolok (#4202) üzenetére


dragonfx
veterán

de ha csak olyanokat ad ami még cw sereggel sme biztos elhozható akkor mi van?
előtte egy 149es win.es megvertünk eggyel. nem volt semmi. én gyorsba 6*oztama 3-4. helyet (th9)gohoval.imádom azt a taktikát. :B

nekem meg le fog állni kb 3 builder minimum :C vége nincs több termelő csak a 6.4-7.5es fejlesztések.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4204) Lootolok válasza dragonfx (#4203) üzenetére


Lootolok
tag

Olyan nincs, hogy csak olyanokat dob, maximum keveset nextelsz... :))

TH9 nem is kihívás, azt bármilyen sereggel le lehet tolni, persze jól esik, az nem vitás :)

Nekem is áll 1-2 builder mindig, mert itt a 6-8 millás deffeek vannak már csak nekem is, összes csapda, bomba maxos már.
deffekből meg ha 2-nél több megy, és van némi nyersanyag, jönnek a szarkák, és próbálkoznak :D

(#4205) dragonfx válasza Lootolok (#4204) üzenetére


dragonfx
veterán

azért nana ahol aranyáramos a fal jól megcsinálja és 20+ heroes van ott nem biztos
cw.ről beszélek nem lootról.

végre megérdemeltem már bejött egy 1.1es loot a nagyra is. :B
kevest nextelek? speciel de.t 80k.t....és semmi...
ja te direk taktikából nem huzod?
meg te a heroessal nagyon elmentél.
nekem még csak 20/17 lesz.
most kezdem a gb.ket.hátha jobb lesz

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4206) Lootolok válasza dragonfx (#4205) üzenetére


Lootolok
tag

Pedig pont CW-n tudsz felkészülni a bázisra, loot esetében meg azzal kell főzni, ami van, és nincs sok idő átgondolni a taktikát ugye :)

Igen, keveset nextelsz. Nekem 80k-nál az átlag nextem több szinte :D
És megéri várni, mert utóbbi 2 napban is csak 800-1100k-s lootok jöttek, ami megér +50-60K goldot :))

Infernokat utoljára húzom, mert annak van a legnagyobb súlyozása CW ellenfélnél, és rutinom még nincs TH10 ellen akkora, hogy folyton 3-as infernos, max deffes bázisokat támadjak. LEgutóbb összejött a 3* egy friss TH10 ellen, két LV1-es infernóval, de minden deffje TH9 maxos volt csak mellé, és az új deffek is csak épp le voltak rakva, annyira friss volt. Majd ha meglesznek a 30+os, de inkább a 40-es hősök, már talán nem fogom eltolni a támadásokat... :DDD

(#4207) dragonfx válasza Lootolok (#4206) üzenetére


dragonfx
veterán

Hehe turelmes ember vagy latom....
Nekem meg sosem volt 3*,max ilyen 75-80%ig jutottam.
De engem se vertek be meg 3ra soha th10eskent.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4208) Lootolok


Lootolok
tag

Tegnap rövid időre belépett hozzánk egy Academy 444 tag.
Jó fej volt meg minden, és meglepődött, milyen jó a war logunk :)

Aztán kiderült, hogy náluk TH10 és TH11-en elfogadott, sőt javasolt a csalás, meg más akkjával történő támadás, stb..
Ez olyan kiábrándító volt, hogy ihaj.
Mi ebben az élvezet? Én még mindig nem értem. Inkább bukok 2 milla war bónuszt, mint, hogy ne élvezzem a támadást, ha elb@szom, ha nem.

(#4209) kovimester válasza Lootolok (#4208) üzenetére


kovimester
aktív tag

Erre csak anyit tudok írni...

SZÁNALMAS

(#4210) dragonfx válasza Lootolok (#4208) üzenetére


dragonfx
veterán

Neee ez komoly....👎👎
Sejtettem xmodoznak.ilyen nincs 30-40....stb winstreak....remelem az sc kiszuri kibaxxa oket.

Tegnap feltrofiztak kristaly be...na mondom megyek le.erre ugy nez ki lekerultem az sc szopoagrol....
Elmult 10 loot osszesen.fekrte nelkul.540/460/430/780/720/850/650.....👍

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4211) Lootolok válasza dragonfx (#4210) üzenetére


Lootolok
tag

Sok "nagy" klán mind ezt csinálja állítólag, azaz nem is annyira jó játékosok, hanem csak több lehetőségük van próbálkozni, úgy meg lehet nekünk is menne :)

Ez egyébként tényleg lelombozó. Azzal magyarázta, hogy szinte lehetetlen TH10-est 3*-ozni tisztán, ezért csinálják. Pfff.

Én is kristályban vagyok most egy ideje, és bevált. Ugyanúgy nem támadnak meg nagyon, loot pedig van dögivel. :D

(#4212) dragonfx válasza Lootolok (#4211) üzenetére


dragonfx
veterán

Uhh most legutolso is 670 lett.ja ezeket bonus nelkul irtam sry.
Igen pont ezt hallottam en is ezert csalnak hogy 3*ra menjen a th10.de ez cheat szabalytalan. Nem korrekt.en sosem csaltam. Es minden modjat elitelem.es a klanunk is.ilyen eseten az illeto eltavozik.
Ne olje meg a jatekot. Ha nem megy hagyja abba adja fel.....bena.
Nalunk is volt jopar chatgyanus...xmodos.fura volt mindig 800-900as lootjaik voltak.....ugy konnyu....megis elottuk tartok....es persze jottek en vok a bena....mert nem megy 3*ra th9.jo hatha latod a bombakst mert ujracsinalod ugy konnyu.

Ha igy marad maradok kristaly2be mert fain.nem gondoltam volna. 🙌👍☺

Alex privire irsz?

Persze hogy menne elore leprobaljak hol van gb airmine...melyik troops mikor hova szalad....

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4213) kovimester válasza dragonfx (#4212) üzenetére


kovimester
aktív tag

Hmm
"A mi klánunk se szereti a csalókat"
Akkir ideje le törölni az xmodot és az auto AI támadást.

(#4214) Lootolok válasza kovimester (#4213) üzenetére


Lootolok
tag

Ha ez kell a játékhoz, akkor mi értelme?

(#4215) dragonfx válasza kovimester (#4213) üzenetére


dragonfx
veterán

Mi van? Ugye ez vicc?

4214:semmi.szabalytalan.csalas.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4216) kovimester válasza dragonfx (#4215) üzenetére


kovimester
aktív tag

Láttom az iróniát nem ismeritek. XD :DD

(#4217) Lootolok válasza kovimester (#4216) üzenetére


Lootolok
tag

Mi ez a többe szám? Én is merem az iróniát :D

(#4218) Lootolok válasza dragonfx (#4212) üzenetére


Lootolok
tag

Ment a válasz privátban :)

(#4219) dragonfx válasza Lootolok (#4218) üzenetére


dragonfx
veterán

En ezzel a keppel kivanok szep lootban gazdag estet mindenkinek.😆😉
My best no.1.na Alex megeloztelek?😁🔥👍🙌

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4220) Lootolok válasza dragonfx (#4219) üzenetére


Lootolok
tag

Én az egyenletesség híve vagyok :)

(#4221) Lootolok válasza Lootolok (#4220) üzenetére


Lootolok
tag

(#4222) dragonfx válasza Lootolok (#4221) üzenetére


dragonfx
veterán

uhh hát azért voltak jok tegnapelőtt este de ennyire talán nem. :Y

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4223) Lootolok válasza dragonfx (#4222) üzenetére


Lootolok
tag

Mondom:

Next, next és next :))

Ennyi a titok :U

(#4224) kovimester válasza Lootolok (#4223) üzenetére


kovimester
aktív tag

az egy dolog, hogy oda 500e van irva, de azért vonjun le a 100e feleti tekerést is és akkor már is nem 500 meg 400e. Jó loot ok de ha ezt nézük akkor cska egy átlagos loot. Mivel win bonus nem ad semmit azon aszinten . :D

(#4225) dragonfx válasza Lootolok (#4223) üzenetére


dragonfx
veterán

de mennyit?
tele vana kristály 400-500-600as lotokkal de mind full aktiv th10....
inaktiv smemi megyke lefele ujra...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4226) Lootolok válasza kovimester (#4224) üzenetére


Lootolok
tag

Átlag 80-100k loot kb.
55k/55k bónusz, a nextelés fele már visszajött.
A többi meg haszon, ha levonjuk a sereg átlag 200k összegét.

(#4227) Lootolok válasza dragonfx (#4225) üzenetére


Lootolok
tag

Átlag 80-100k max, bár van, hogy néhány next kell csak a boldogsághoz :)

Türelmes vagyok, megvárom a jó lootot, nem viszket az ujjam az attack gomb felett :D

(#4228) Lootolok


Lootolok
tag

Mostani CW ellenfelünk 3db TH11-est tartalmaz, és 2db TH10-est. Nálunk 1db TH11 és 3db TH10 van.
Szokásos igazságos sorsolás :)

Az én TH10-es ellenfelemet, ami 2db 3-as infernot, maxos XBOW-okat, és majdnem maxos többi deffet tartalmaz, lenyomtam egy szuper támadással 82%-os 2*-ra, erre kiderült, hogy xmod-os banda...

Hogy száradna le a keze minden csalónak, és fagyjon le örökre a telefonja/tabletje.
Elrontják az ember játékát.

(#4229) Lootolok


Lootolok
tag

Ez volt az a támadás. Tök megörültem neki, mert kicsit módosítottam a seregen, raktam bele több aprólékot, meg jump helyett EQ-val mentem középre.
Itt a képriport róla :)

[L:/dl/upc/2016-01/09/551577_fglhpwd2vptirkmm_img_0919.jpg](IMG:/dl/upc/2016-01/09/551577_fglhpwd2vptirkmm_img_0919.thumb.jpg)[L:/dl/upc/2016-01/09/551577_wxqqcxyqbaypgldy_img_0920.jpg](IMG:/dl/upc/2016-01/09/551577_wxqqcxyqbaypgldy_img_0920.thumb.jpg)[L:/dl/upc/2016-01/09/551577_hsnjwkldcxyniiv7_img_0921.jpg](IMG:/dl/upc/2016-01/09/551577_hsnjwkldcxyniiv7_img_0921.thumb.jpg)(/IMG)[/L](/IMG)[/L](/IMG)[/L]

(#4230) Lootolok válasza Lootolok (#4229) üzenetére


Lootolok
tag

Többi kép hová tűnt...?
Na még egyszer.

(#4231) dragonfx válasza Lootolok (#4227) üzenetére


dragonfx
veterán

Most egesz jokat ad.en nem szeretek sokat nextelni.elszakad a cerna nekiugrok valamelyiknek.
Nekunk cw.n +2-2-2 th 11-10-9
Pekkat huztad mar?megeri?jo a 4es?
En a fagyit huzom.
De nyertetek? En jobb hijan falazgatok 3 builder allni fog.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4232) Lootolok válasza dragonfx (#4231) üzenetére


Lootolok
tag

Még folyamatban a CW, este lesz vége.
A második támadásom 47% 0* lett. Jump spellel elkéstem sajna, mást figyeltem, így gyorsan raktam le, rossz helyre. Pedig meg lehetett volna a 2*, hogy a macska rúgja meg...

Pekkám 4-es, hogy tudjak donatelni maxosat, most a poison lesz maxos másfél nap múlva, aztán jön a fagyi. De a vegyes seregben volt egy plusz 4-es pekka, és jól bírta az is.
AQ elindult 27-re. Teslák elkészültét várom, aztán indul valami deff, még nem tudom mi, valószínű wiziket kezdem el tolni.

(#4233) dragonfx válasza Lootolok (#4232) üzenetére


dragonfx
veterán

na jo nekem meg csak nyomi 17es lesz ma....
holnapután fagyi3 megy 4re.
méreg maxos. pekkát akarok huzni nem viszek de többieknek adni maxost de lehet majd kiprobálom...
nekem a nagy pihen a kicsivel 2* lett a th9 gohoval kevés vagyok még oda. :O
elég bika koreaiakat kaptunk és proba cw 30...nagy hiba volt szénné baxnak minket. :O
na mi lett a vége?
kiváncsiságból megy egy ágyú 13ra szép a lövedéke.
freeze4 utána pekka4 vagy minyo6 megy be.tegnap nem tudokm mi történt megszállta a supercell.t a jótettlékek levett a szopóágról olyanokat adott a angyra a kicsire pláne...besirsz.....500(250/250)eseket már csaka végén támadtam be....mert jóval jobbakat adott :K ideje volt egy kis jónak...
el is falaztam fejezgetem be a 9est.meg a gigi6 fog bemenni a kicsire.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4234) sztanozs válasza dragonfx (#4233) üzenetére


sztanozs
veterán

hármas vagy négyes EQ spellből elég három a falakhoz?

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#4235) Lootolok válasza dragonfx (#4233) üzenetére


Lootolok
tag

77-75-re kikaptunk sajna.
2db TH11 ls 1db TH10 előnyük volt, így nézve nem rossz eredmény, főleg, hogy 3 falunkat biztos XMOD-al nyomták le.

(#4236) Lootolok válasza sztanozs (#4234) üzenetére


Lootolok
tag

Tudtommal a maxos EQ-ból is 4 kell a falakhoz, viszont 4db LVL1 is leviszi a LVL11-es falat is.
Ez utóbbi biztos, előbbi nem :)

(#4237) MPeter87 válasza sztanozs (#4234) üzenetére


MPeter87
őstag

Mindegy hányas, falakhoz 4 kell sajna ígyis úgyis.

(#4238) sztanozs válasza MPeter87 (#4237) üzenetére


sztanozs
veterán

:(((

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#4239) dragonfx válasza sztanozs (#4234) üzenetére


dragonfx
veterán

mindből 4 kell. legalább a lvl4esből kéne 3 lenne motivácio fejleszteni de igy semmi...
Alex te hány *ot kaptál?
mi kiszotpunk 10*gal baxki egy vagon ember nem támadott nesze neked 30as nagylétszámú uj emberes cw... :((( :(((
kész az aq cw.re fel.
mostani ellenfél lvl3as csapat 9 cw win sanszos most kezdték és mindet nyerték eddig minden tag maxos troops védelem fal nem vészes ám mindnél 500-600.700.800 cw *....hmmm vagyis most alakutl uj klán régi motorosokból elméletbe simán hoznunk kéne.2 th11 és 1 th10 előnyünk van

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4240) Lootolok válasza dragonfx (#4239) üzenetére


Lootolok
tag

TH10-estől 1*-ot kaptam, utána TH11-től 2-t.
3 hőssel azért könnyebb a TH10 2*, főleg, hogy az én deffjeim még félúton sincsenek.
Majd meglátjuk 3-4 hónap múlva. Annyi idő biztos kell a maxoláshoz még :)

(#4241) Lootolok


Lootolok
tag

5 nap után ma hajnalban betámadtak, kíváncsi voltam, mennyi idő telik el :)

Vittek 89k goldot, 147k elixirt, és 400 darkot úgy, hogy a tárolókban volt 7,3 milla gold, 3,8 milla elixir és 131k dark. Sajna csak 29%-ot ért el emberünk, így pajzsot sem kaptam, pedig 5 heallal, 29 maxos wizivel, meg golemekkel jött.

Ehhez hozzá tudok szokni azt hiszem :D

(#4242) dragonfx válasza Lootolok (#4241) üzenetére


dragonfx
veterán

engem is 3 nap után betámadtak cw sereggel golem5 wizi6 +3 hős 5 spell gigi7 és ami még van....walking queen 33..(ami ugye az update óta nem kéne müködjön nincs multi healer...deee vaannnn..:( )
a darkig bejutott sajnos a 2 freeze5 miatt -2e.amugy 145/100at vitt másik kettőből.
nevetséges vicc ennyi ideig nem....
a serege kb 300+ os...szegényke... :)) ...de nem revengelhető th11.
elviselem. nem jelentős.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4243) SemmiKözöd válasza #49553920 (#19) üzenetére


SemmiKözöd
újonc

HUN SQUAD ban van szabad hely. Folyamatos war, magas clan XP!
Kérlek csak akkor jelentkezz, ha elmúltál már 20 éves( legalább agyban) és min 4 es szintű egységeid vannak.

(#4244) kovimester válasza SemmiKözöd (#4243) üzenetére


kovimester
aktív tag

Szia.
SK xD.......
Mi a pálya?

(#4245) ripla


ripla
őstag

üdv. teljesen új vagyok a játékban, 2 napja kezdtem el, lenne pár kérdésem.

1: az normális, hogy minden csata után (egyelőre csak szólózok), mindig új csapatot kell építeni?

2: ha szólóban lejár a pajzs (amit nem értek, hogy mi a funkciója), akkor mi fog történni?

3: ez inkább technikai jellegű kérdés lenne.
blackberry mobillal nyomom. rávarázsoltam a google playt meg az áruházat, ahová be is vagyok regisztrálva email címmel (onnan töltöttem le a játékot).
viszont a játékon belül nem tudok csatlakozni a google play szolgáltatásokhoz, pedig érdekes módon a publikus chat-et látom, az áruház pedig mutatja, hogy folyamatosan be vagyok jelentkezve az email címemmel, illetve a játék kikapcsolt állapotban is küld értesítést, ha elkészült valamilyen épület vagy felújítás. tehát aktív a dolog, de a bejelentkezésnél hibát ír. ezzel lehet kezdeni valamit, vagy a play-be való bejelentkezés nélkül leszek kénytelen folytatni?

(#4246) MPeter87 válasza ripla (#4245) üzenetére


MPeter87
őstag

A google play jatekok nevu app is le van toltve?

(#4247) ripla válasza MPeter87 (#4246) üzenetére


ripla
őstag

le, és ha elindítom, akkor mutatja, hogy be vagyok jelentkezve, meg hogy a clash of clans-t toltam utoljára, tehát látja, hogy aktív vagyok, viszont a play-en belüli rangom szintén nem megy, folyamatosan 1. szint, meg 0/1000 xp.
azt mondjuk még elmondom, hogy trükköznöm kellett, hogy elinduljon, szóval nyilvánvalóan ezzel van valami baja, viszont nem értem miért úgy megy, hogy minden okés, csak a játékon belül hibát ír ki a play-be való bejelentkezéskor.

(#4248) dracox


dracox
addikt

Akiknek nincs klánja és szeretnének csatlakozni egy most alakult kevésbé szigorú klánhoz szívesen várjuk az Sz-Sz-B_HUN-ba. kezdőtől haladóig bárki jöhet :K

[ Szerkesztve ]

(#4249) MPeter87 válasza ripla (#4247) üzenetére


MPeter87
őstag

BB-t nem ismerem, nem tudom hogyan lehet rámókolni androidos cuccokat, de esélyes, hogy ez okozza a problémát. Esetleg próbáld meg újraindítani vagy ha most kezdted, akkor újrarakni a programokat.

(#4250) dragonfx válasza ripla (#4245) üzenetére


dragonfx
veterán

igen ujjat amit nem raksz le megmarad de amit igen és élve marad az is kuka.
ha lejár a pajzs utána kapsz egy 30 perces "türelmi idő" pluszba ami alatt tám,adhatzs nem lesz 3-4-5 óra elvétel mint a shield ideje alatt.ja és innentől támadható a falud ha mind2 lejár.

én se értem ezta mokolást de sanszos igy nem menti el a játékot.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.