Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-17 19:36:15

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4051) WhiteWalker válasza capafog23 (#4049) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Már frissithető :K

(#4052) kovimester válasza sztanozs (#4050) üzenetére


kovimester
aktív tag

Ugrik!
Amugy ez a frissités egy erős jó, az uj pajzs és "win" loot bonus megváltoztatása meg ölte a free pajzsot (sajnos gem árán 2 félét is lehet vveni). Ha kint a TH akkor ilyen 50e veszitek 500 fektével és 15 perc pajzsot (villige guard vagy mi) az meg semmi kb egy éjjszaka alatt le tudnak szivni. Igy kb. mindenkinek be kell rakni a TH sajnos és itt kezdödik a cumi.

(#4053) dragonfx válasza kovimester (#4052) üzenetére


dragonfx
veterán

ja mert csak azt verdesik lefele és te bukod a trofit meg az anyagot.
én beraktam kivi leszek mi lesz :DD

kigemezted?
milyen a warden?
én nem értem amugy a rendszert...

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4054) WhiteWalker válasza dragonfx (#4053) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A magyar COC csoportba le van írva részletesen a pajzs "működése" . :K

(#4055) dragonfx válasza WhiteWalker (#4054) üzenetére


dragonfx
veterán

én nem látom huncoc.be nem?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4056) Lootolok válasza dragonfx (#4053) üzenetére


Lootolok
tag

Én kint hagytam, de úgy, hogy 30% épületet le kell romboni a hozzáféréshez.
Eddig működött.

(#4057) kovimester


kovimester
aktív tag

Szia.
Egy falu baset ki raksz ide?

Amugy ez a frissités komolyan ezel a shield systemel nagyon megcumiztatak a népet.

(#4058) Lootolok válasza kovimester (#4057) üzenetére


Lootolok
tag

Nézd meg itt:
HUN MKI AKTIV nevű klán

Alex néven van a falum :)

(#4059) WhiteWalker válasza dragonfx (#4055) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Facebook csoport neve: magyar clash of clans információ.
Lépj be , és ott részletésen le van írva.
Nagyon hosszú a leírás , ezért nem akarom ide bemásolni.

[ Szerkesztve ]

(#4060) kovimester


kovimester
aktív tag

Na sziasztok.
Igy egy nappal a frissités után mik a tapasztalatok?
Enyém és a clan é:
Mindenki (bele értve engem is) csak szidja az egészet.
Az uj shield redszer meg ölte a játékot már most érezni hogy sokan abba hagyták a játékot és csak a pro "azaz gemer" emberek maradtak. Nagyon remélem hogy a supercell haza táján meg érződik ez az egész és olyan szinten vissza esik a fizetés hogy esetleg vissza hozzák. Vagy pont elenkező mert igy mindenki veszi a pajzsot gemet.
Mert igaz hogy én is a farm stílust toltam de élveztem és egy jó dologért szivesen fizetek , de ezért a szutyokért ami lett egy forintot se.
Na ennyi ha esetleg valakinek van véleménye szivesen olvassom.
Üdv skacok Kovi.

(#4061) szildavid90 válasza kovimester (#4060) üzenetére


szildavid90
aktív tag

Én konkrétan nem is értem az egészet! Ha van pajzsom és támadok akkor 3 órával csökkenti a pajzsot aztán meg ha megint támadok 4 órával és így tovább, aztán ha elfogy akkor jön valami falu őr ami vigyáz a falura? kicsit nekem ez zavaros, plusz felül én is eltávolíthatom a shildedet, de annak is mi értelme? mért akarnám, hogy ne legyen pajzsom? A régi megoldást én is jobban szerettem, támadtam egyet és ha mennem kellett tudtam hogy valaki beüt és kapok 12 óra pajzsot. Szokatlan ez a része, de egyenlőre még nem töröltem a játékot. Én személy szerint úgy érzem, hogy kicsit már túlzottan is túl lett csicsázva a játék. A TH 11-es újdonságok nem rosszak, bár én sokat nem tapasztalok ugye belőle így TH 8-ként.

(#4062) Lootolok válasza kovimester (#4060) üzenetére


Lootolok
tag

Egyértelmű, hogy extra bevétel generálása miatt volt ez a fejlesztés.
Nem jótékonysági intézmény ez a dolog, és mint látjuk, baromi sokan költenek az újdonságra, a fejlesztőknél meg csilingel a kassza :)

Szokatlan az új helyzet, de ez van. Majd megszokjuk.
A kinti TH-t én is siratom, de egyelőre úgy állok hozzá, hogy 12 órába 3 támadás fér bele a csökkenést figyelembe véve, így többet tudok lootolni, mint amit tőlem visznek el, még egy durva támadással is. Csak így lassabb lesz a gyűjtögetés, az mér látszik.

De én akkor sem fogok továbbra sem egy petákot sem költeni a játékra, és kész.

(#4063) sir zoli válasza Lootolok (#4062) üzenetére


sir zoli
újonc

Sziasztok! Én áprilisban lenne két éve, hogy játszok, már kimaxolt th10-esem volt maxos sereggel, 28-as hősökkel, sőt már a th-t is elindítottam 11-esre. A mai napig bírtam az új frissítés sz@rságait, most pedig töröltem. Kár érte, hogy így elb@$zták.

(#4064) m13laci válasza sir zoli (#4063) üzenetére


m13laci
csendes tag

Üdv!

Lvl 6 klánunk vár téged ! Felnőtt vezetés, keménymag, jókedv, nők, pia, és persze a világbéke. :)

Clantag: #8VYJCQV2

...néha eladok, néha veszek, de korrektség mindenek felett...

(#4065) kovimester válasza sir zoli (#4063) üzenetére


kovimester
aktív tag

R.I.P. Coc.
Sajnálom de meg értem!

(#4066) sztanozs válasza kovimester (#4065) üzenetére


sztanozs
veterán

Nem értem a fanyalgást - és most th9 vagyok, Mester 1-2 ben. 500 kupát ugrottam az update óta, pedig looter/sniper voltam én is, kinti th-val már majd egy éve.

Az újtások - főleg a shield tök jó. Ha beütnek, akkor akár 3-4 támadást is le tudsz nyomni, mire elfogy a pazs.
Persze ez azoknak, akik 100 pörgetésből keresnek egy full-loot-os falut, és minimális kupa is elég, ez nem jó.
Meg kell tanulni támadni és kompromisszumokat kötni. Vége lett a nagy lootoknak, de jó támadásokkal több loot elhozható, ráadásul a vesztett kupák is visszajönnek, mivel minimális kupaszint is bevezetésre került.

Nem szabad feladni, csak azért mert változások vannak. A változás az élet része, nem szabad feladni, csak azért mert nem a szánk íze szerint változnak a dolgok. Persze tudom, hogy egy játék alapvetően a könnyű sikerekről szól...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#4067) kovimester válasza sztanozs (#4066) üzenetére


kovimester
aktív tag

jól van egészségedre de mesélek neked akkor.
Én dolgozok nem érek rá ugy játszani és ez nem is gond, de és ez egy nagy de!
A pajzs megszerzése is egy nagy rakás szar! TH10 ként (fullos fal nem) vagyis már TH11, 5 támadásból egynek sikerül 30% főlé menni és ugy cska akkor kapok pajzsot (hu de jó) na akkor egy kis felsorolás.
1 támado visz 100-100 körül a 2. 3. 4. is na de az 5 már 250e-350e között na akkor számoljunk:
az ugy 100x4=400+250-350 között az alap hangon 650 minusz és még nem számoltma a fegyverek ujra töltése fekete és csapdák stb. Napi szinten jo ha támadok 4-5, jo ha rabolok 500e naponta. alaphangon már napi 150e minuszba vagyok.
Ugy hogy ennyit erről!

U.I. TH9 vagy ugy azon egy TH10 Giant seregel ugy át megy mint a szar, és simán kapsz pajzsot és max egyszer lopnak 350e. Kivánom neked hogy minél hamarabb legyél TH10 infernoval akkor megtudod milyen jó is :D

[ Szerkesztve ]

(#4068) Gabi 8906


Gabi 8906
senior tag

Sony M2 re nem tudom letölteni. Azt írja nem kompatibilis ezzel az eszközzel. :F
Valakinek valami ötlete esetleg? :R

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#4069) WhiteWalker válasza kovimester (#4067) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Tök egyetértek ezzel.
Pont ma reggelre jártam így...
Én is dolgozom napközbe , a játék frissités előtt pont arra volt elég , hogg tudtam mikor jár le a pajzs , majd támadtam egyet , kb negyed órát vett igénybe. Lenyomták a TH-t majd ismét volt 12 óra nyugalom.
Most meg ott kell ülni mellette mint egy tamagochi.
Nálam olyan állóháború lett , nuku pajzs senki nem támad , majd hirtelen 3/4 ember betámad , persze az utolsó viszi a legtöbbet , mivel a csapdák neki már nem élesek...
A védelem még mindig erősebb . Ugyanis a seregem kis szintű , kb 200/250 ezer elixírből készül. Eddig tök jól elvoltam velük , raboltam 400/500 körül , de hála a sok ellenfélnek akik betámadnak és a frissítésnek rohadt nagy minuszba vagyok a rablások után. Nem tudok eleget én rabolni... :(
Ez a patch így bullshit eddig...

(#4070) Gabi 8906 válasza Gabi 8906 (#4068) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

Nem tudom telepíteni: Sony m2 re, L-re, se Samsung Galaxy Core Plus ra. Mi van itt a játéknál?? :/
Nem értem...

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#4071) dragonfx válasza Lootolok (#4062) üzenetére


dragonfx
veterán

Na haliho.

Hat a velemenyem azonos kb. Irto nagy szivas kibaxas ez az update.kicsivel probaltsm az 5. Builderert a gem miatt a mastert..de ahhh eselytelen th8 kozepi th,th9kozepeket ad....koszi....3-4-5-6 trofiert...2480nal feladtam de gem.et nem veszek meg 160 kell azt osszekuporgatom utana leszivhat az sc. Az 51%ra sanszos nincs jovok lefele.

A naggyal is orulok a barbi7et raktam be mrrt egyszeruen 6-7 millat nem tok osszeszedni fel napig nem tamadnak be utana jon egy buzi cw sereggel visz 200-300at.konkretan fogy az elixirem en nem fogok orakig cw sereget gyartani ami 300e igy is a spellekkel a lootsereg majdnem 200. Full th10.epulo 11.csomo kesz 11et ad be loot negyedet harmadat tudom elhizni trofi bukta bonus nuku. Kb 28-40% kozt rogy el a sereg o meg frankon kap pajzsot.en meg elhoztam 80-100et.faxa zuhanok lefrle most kristaly1be probalkozok tok rohej ilyen 80-100es lootra kell ramennem ahol sanszom van a 71%ra.
A goblin6 utan hagyom az elixireseket mert igy gaz. Total elbaxxa a kedvem.👎
Alex nezegetem a falud bookmarkba vagytok.latom archiba beeloztel mar az utolsok mennek nekem csak az 5. De kesz az infi3.daralo.....👍👍👍👍
Te is cw sereggel mesz?
Esku orulok a barbit raktam be emlekszel mondtam xar lesz nem tom hogy jon ossze az elixir ra es igazam lett orulok ha a goblinra osszeszedem. Kinti th.t talaltam.kb5ot hurra kapok 60-80at erte. Elhagyott fslu nuku.de heroes nelkul az se megy 100ra.
Tanacstalansag van....uj taktika sereg kell.ha darkbol tobbet csinalok akkor nem fogy de stagnal az elixir a dark fogy helyette....
Th9es kollegak is szivnak masterba.
Kristalyba meg +70-90,trofikra lepnek be....

Nem torlom nem adom frl de ez igy nagyon szivas lassu lesz.elszurtak az egeszet.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4072) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Ezt a játékot jól elb@szták....gratulálok a fejlesztőknek. Ezt játszuk...
Betörnek , elvisznek kb 200 ezer lootot , persze pajzsot nem kapok.
A SC tehet egy szívességet....

[ Szerkesztve ]

(#4073) sztanozs válasza kovimester (#4067) üzenetére


sztanozs
veterán

Mi lenne, ha kiraknál 30+%-nyi épületet védelmen kívülre (illetve a védelem határára), és már is lesz pazs.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#4074) nordino válasza sztanozs (#4073) üzenetére


nordino
tag

Ha nem támad be legalább a serege felével,azzal is csak lófaszt érsz el kb.

(#4075) sztanozs válasza nordino (#4074) üzenetére


sztanozs
veterán

Ha a serege felével nem támad be és/vagy nem üt le 30%-ot de sok loot-ot visz, az valami nagyon elbaxott falu lehet.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#4076) kovimester


kovimester
aktív tag

Szia.
Na hogy neked is válaszoljak.
Volt egy falum kiraktam 30+% egyszer kétszer oké volt de utána azt játszottak hogy 15 20% és 150-200 nukku pajzs.
Ha TH berakom akkor jönnek a lowok hasonló % és pénz 4 néha 5 is.
A folytatás kicsit fel tekergve olvashatod.

(#4077) dragonfx válasza kovimester (#4076) üzenetére


dragonfx
veterán

akkor meg se próbálóm épp most gondoltma cisnálók egy B mappot. :C
nekem benn vana th védi a 3 bow 2 infi valamit csak ér.
van hogy fél napig békénhagynak. most 8.1M arany van benn :))
gowipe ellen nem tudok mit tenni amig a 4 tesla8 nincs kész

kristály1be most vannak értékelhető lootok de már meignt haladok felfelé elbaxott egy játék lett ez....

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4078) sztanozs válasza kovimester (#4076) üzenetére


sztanozs
veterán

Ha TH-t kiarkod, akkor tuti nem fognak lecsapni 30+%-ra. Én se tenném.
Sőt szemét vagyok, mert általában kinyomom a támadást (direkt) 30% előtt - hátha még egyszer beadja keresésnél.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#4079) dragonfx válasza sztanozs (#4078) üzenetére


dragonfx
veterán

én meg általában full sereggel heroes nélkül 25-40%nál fogyok el aminek ő örül én annyira nem....
th10en más a világ ám...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4080) sztanozs válasza dragonfx (#4079) üzenetére


sztanozs
veterán

Ezért is örülök, hogy kivártam a full upgrade-ig mielőtt megléptem. Ez most jól jött.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#4081) kovimester válasza sztanozs (#4078) üzenetére


kovimester
aktív tag

Szánalmas! Remélem ugyen ezt kapod te is csak duplan vagy is triplán....

Drag.
Hagyad ugyse érti meg. Azt hiszi hogy majd full falal meg védelemmel ő lesz a király. Nem baj nem baj.... majd meg tapasztalja.....

[ Szerkesztve ]

(#4082) jack474 válasza kovimester (#4067) üzenetére


jack474
tag

Lehet, hogy akkor neked jobban megérné feljebb menni kupában és ott egyszer támadnak meg picit izmosabban, de legalább lesz pajzsod.

[ Szerkesztve ]

(#4083) sztanozs válasza kovimester (#4081) üzenetére


sztanozs
veterán

Jelenleg Mester 1-ben vagyok és a pazs alatti három támadásból (leginkább a win bonuszból) több bejön, mint ami kimegy. Ez van. Én is örültem a lootos falunak, amíg lehetett - sőt a nyári update előtt 700 kupán voltam, mert ott szinte be sem támadtak, 99% csak th-ra ment, még full tárolókkal is.

Ezt a játékot a gemmerek tartják el - és a cég azt nézi, hogy hogy lehet úgy növelni a gemelést, hogy az ne legyen számukra túl invazív. Persze aki vásárlás nélkül eljutott th9-10-ig, az az elmúlt egy évben csak szívja a fogát, mert persze nem az ingyen játszók érdekeit nézi a Supercell.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#4084) kovimester válasza sztanozs (#4083) üzenetére


kovimester
aktív tag

Én full TH10 voltam update ig (volt gem-em a champ kihivásért)
Igy legemeltem a 11 et. Közzel full th11 van fal nélkül meg uj dolgok.
A te TH szinteted nem tudom de sokkal másabb egy th10 és th9 (11 nem irom nem.sok a különbség.)
Ja és ugy mond én is támogatam az SC. és nem gem örült voltam...
De igy már nem támogatom, az tény a pénz körül forog minden de azt nem gondolom hogy ezzel a huzzasal az olyanokat mint én elveszitik jó dolog. Akik eddig voltak maradnak gemesek de akik voltak casual és néha támogaták az eltűnek. Szerintem ez n jó dolog.

(#4085) dragonfx válasza sztanozs (#4080) üzenetére


dragonfx
veterán

én nekem a kicsin fullos a th8 védelem a többi enmd e megyek th9re. a gigi5 xart se ér. hiányzik a +spell.meg az aq.
azt vettem észre hogy 10+ heroesnál érezhetően ugrik hogy reáltalan ellenfelet kapsz( erősebbet sokkal) cw.n. ezért nem is fogom huzni őket meg a falat se.
totál mind1 milyen falad van a wb5 rage alatt szétszakít mindent. pláne a wb6 ugye grimm? ;] (nekem is megvan a kis hordos buzi)

th9a játék csúcspontja a legszebb része ott van haderőd meg is tudod védeni magad. ;) ha nem unod hogy hosszú hónapokat a heroes és a falfejlesztésbe ölsz maradj ott.
nekem majdnem full 9es fal volt mikor feljöttem 10re..állíthatóm xart se ér.wb5-6 szétszakítja.
hidd el totál más a 10 itt master alatt nem az igazi mivel irto karcsú lootokat dobál lejjebb és a bonus se sok....feljebb meg brutkokat ad.

kovi: jacknek igaza van menj feljebb masterbe. ;) ha bíród haderővel.
én is megbántam nem th9en mentem fel champiba. th10en agyszopás volt.

én önhibám miatt mikor még nem tudtam elszortam a nagyfaluna gem.et így vettem hogy meglegyen a 4-5. builder.
a kicsin már meglesz simába. ;) még master gem se kell hozzá. champi pláne nem.

jól kell a falut alakítani akkor nem rabolnak le.
most is elég szép fail volt. 48% :C lufival. szóval jó látni nem csak én bukok szépeket... :D.előtte volt 46, 47, 42, 40,40...sajnos eza buzi sc direkt így csinálta meg trofit bukj de a 31%ot könnyű legyen elérni.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4086) sztanozs válasza dragonfx (#4085) üzenetére


sztanozs
veterán

sajnos eza buzi sc direkt így csinálta meg trofit bukj de a 31%ot könnyű legyen elérni.
Mondjuk Lootolok kolléga pont az ellenkezőjére panaszkodik...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#4087) dragonfx válasza sztanozs (#4086) üzenetére


dragonfx
veterán

figy olyanokat ad be 400-450 anyag van benn kb 800-900. full th10-11.
értelemszerűen még full sereggel is elég necces lenne elhozni mind.
nekimegyek elhozok a felét harmadát. és elfogy a sereg de 28-38% között kb vagyis elég sanszos pajzsot kap alig hoztam tőle és még trofit is kap. direkt erre hegyezte ki az sc ezt a rendszert jol átgondolták mennyi legyen azaz annyi. ha 41% lenne az huzosabb lenne.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4088) wedo13


wedo13
csendes tag

En is th10 vagyok maxolt vedelemmel,es hosokkel.Nekem ugyanolyan jo a loot, mint update elott(silverben farmolok).Update ota 1x sem kaptam shieldet,viszont nem is vittek nyersanyagot.

(#4089) stumpjumper


stumpjumper
csendes tag

Waron ellenfél kereséskor mennyire számít a clan szintje?

(#4090) wedo13 válasza stumpjumper (#4089) üzenetére


wedo13
csendes tag

Egyaltalan nem szamit bele.

(#4091) Lootolok válasza dragonfx (#4071) üzenetére


Lootolok
tag

Én kezdem megszokni az új rendszert.
Pajzs alatt tudok 3x lootolni, és a végösszeg mindig magasabb lesz, mint amit visznek a pajzsgenerátorok.
Annyira jól jött ki eddig, hogy "felcsúsztam" championba :) Itt 200k/200k a loot bónusz, ha 50% összejön, már 160k/160k-t megad nekem. És érdekes módon itt is bedob halott falukat (bár nem sokat), az azért hozható 50%-ra, és a legalább félig teli bányákban azért akad nyersanyag. Sok a nem túl erős falu itt fent is, tegnap dobott egy teli tárolós TH8-ast 170k/170k elhozható loottal. Mivel nem volt itt kérdés, hogy elhozom a max loot bónuszt, nem hagytam ki :D

Egyelőre még bírom az iramot, meglátjuk, milyen lesz hosszabb távon.

(#4092) sztanozs válasza Lootolok (#4091) üzenetére


sztanozs
veterán

Naugye :)

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#4093) Lootolok válasza sztanozs (#4083) üzenetére


Lootolok
tag

Igen, így látom én is.
Feljebb kell menni a több loot bónuszért, és jól támadni, hogy el is lehessen hozni :)

Nem kérdés, hogy a több bevétel miatt volt ez a frissítés. Vegyenek pajzsot az emberek, mert tudnak támadni alatta.
COC nem jótékonysági intézmény, de én akkor sem fogok venni, eddig sem vettem :))

Jól látszik, hogy mennyi gemet vesznek az emberek, mert már frissítés másnapján rengeteg TH11-es volt, akár LV2-3-4 új hőssel, pedig csak a TH11 lenne ugye 1 hét, míg elkészül :)

(#4094) bfdelta1


bfdelta1
csendes tag

R.I.P coc

1 éjszaka alatt 10x támadtak be... kaptam +200 kupat, de szart se érek én azzal.... (frissítés napján lettem TH10, full TH9 ről kb )
elvittek 3-400K aranyat (+ a többi amit nem számolok...), és pajzs nincs.... volt aki fullos sereggel támadott, 29%, elvitt 200K t és nincs pajzs

ez a játék is ennyi volt... sebaj

"Vagyok ami vagyok, mert kell egy ilyen is!"

(#4095) kovimester válasza bfdelta1 (#4094) üzenetére


kovimester
aktív tag

Jól beszélsz!

(#4096) sztanozs válasza bfdelta1 (#4094) üzenetére


sztanozs
veterán

Mesterben 2 támadással visszajön az a 400K arany (és egyebek) :U

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#4097) bfdelta1


bfdelta1
csendes tag

max aki időmilliomos....

egyetem+gyakorlat+vizsgaidőszak
egyenlő (=) reggel 7 kor indulok, este 7 kor érkezek... + felkészülök

napi 1 támadás, max, de ink annyi se.... fél évig is nyomogathatom a next et, akkor se történik semmi...idáig jó volt, annak is aki kevesebbet ért rá...

de ahogy 1 haverom is mondta, ez a játék is 100% ban áttért a "pay to win" re....

ennyi volt a coc.... van aki belátja, van aki meg nem és ink fizet vagy erre költi az életét, idejét...

[ Szerkesztve ]

"Vagyok ami vagyok, mert kell egy ilyen is!"

(#4098) sztanozs válasza bfdelta1 (#4097) üzenetére


sztanozs
veterán

pay to win, illetve play to win...
ha egyik sem meg, akkor neked tényleg felejtős.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#4099) dragonfx válasza Lootolok (#4093) üzenetére


dragonfx
veterán

jó a 2nek is.
meg az eagle is kész van.
a világelsőnek az updatet felraktam ránéztem eagle2 minyo7 boszi3 már ott volt :Y

én most kristály1be vok nem rossz de az elixirem fogy várom a tippeket...mit tegyek...?????
pedig gigi barcherlin sereggel megyek.
én sosem vettem pajzsot nem is fogok. gem.et az önhibám miatt. a kicsin100 gem és megvan 5. builder. ott tök faja lootokat ad be. kész röhej a kicsi és nagyfalum is egy ligába van.
:DDD

isten ments champiba menjek nem fogok cw sereget gyártani de tény ez szimpi hogy 3-4et tudok támadni ja nyugiba elkészülhet a spell és a sereg is.
ma 3 orát fenn voltam kéremszépena következő történt...
ledobott 10 perc mulva visszalépek nuku támadás de volt 15perc guard lejárt...kidobott ujra kiirta amig nem kapok pajzsot ergo valaki nem ver be 31%ra nem támadhatok...ez egy vicc....egy kivétel van ha 3x ledob....3x10 perc +3x15 giuardot kapsz utána....és ha eddig sme táűmadnak meg kapsz 3 órát ujra....
ma déltől nem támadtak meg...pedig 4 guriga arany volt benne fura. ennyire félnek a infi3tól? ;]

ja a sok buzi tuti dönti befele a gem.et...
olyna rusholt th10ek mennek 11re hogy egy vicc. lila rózsaszín fallal ilyesmi full th8 védelemmel. :DDD

sztanozs>>leszel te még friss th10. :C infi bow nélkül....na majd akkor megtudod. :))

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4100) bfdelta1


bfdelta1
csendes tag

idáig a játék ha időm volt taktika bejött... :)

egyébként, nem tudom ki h van vele... én csak most, pont frissítés óta vok TH10.... szal nem tudom h előtte milyen tapasztalatok voltak vele, anno is így volt ez, v csak most nagy szívás... de Th9 en baromi fasza volt az élet... fullos loot mindenhol, senki se ütött be, max ritkán, de 70-80 % nál sose volt több fél év alatt se.... maga volt a paradicsom....

most th10.... 100 next ből se találok olyan, aki ne lenne fullos th10 v 11.... elvihetetlen lootok, minden fullos csak th 10-11 fullosan...
th9 az olyan mint a fehér holló, 1000 ből 1... az is full, és nem olyan sereg van mint kellene hozzá...

főleg h a labor és a spellf. is fejlesztés alatt...

"Vagyok ami vagyok, mert kell egy ilyen is!"

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.