Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-17 19:36:15

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3551) kovimester


kovimester
aktív tag

Sajnos eddig ez (mai álláspont szerint ) a frissités egy nagy sz☆r vagy nokedlit. ( kinek hogy tetszik. Sajnos ezt is el éri átok unalmas szimpla játék lesz :(

U.i. Sajnos a kezdőket vagy a kis th.s játékosokat teljesen kiszoritjak mindent a nagyonknak semmit a "por" népnek (itt az hajszáritot hadjuk mert az semmi).
Ja plusz lassan pay to win lesz. :(
( és ezt ugy írom hogy majd nem kimaxolt th10 van!)

[ Szerkesztve ]

(#3552) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

(#3553) kovimester válasza DiamondBack (#3552) üzenetére


kovimester
aktív tag

Hát erre kíváncsi leszek igy nagyon.

(#3554) HaliHUN


HaliHUN
tag

Srácok, ez gamechanger update! Nagyon kíváncsi leszek!

(#3555) ggeleven


ggeleven
őstag

Közelítő dátum van mát az update-re?

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#3556) dragonfx válasza HaliHUN (#3554) üzenetére


dragonfx
veterán

gamechanger?

szerintem a poison jó lesz középi cc ellen meg aq ellen.
ha lesz 2. fujoka akkor a ballon sari kivégezve kb.
a legend bajnokság mega titánliga nem aktuális már championba se lehet felmenni és ottmaradni cska brutál megalkuvások árán.
és ez igaz a kicsiknek smemit nem adnak ez így xar...
mindenki a day&night.ot irkálja az aq+bk használhatóságát upgrade alatt meg uj troops.ot egyikse rakják bele baxnak rá...ezekkel kinyirják fenn is a játékot...
uncsi már gigi barcher loot kéne valami változtatás bele.
a villám rablást örülök kiszedik kicsit sem unfair...
elméletben ugy tudom juni 30.át mondták amikor jön
néztem fb.n mindig du.n 2kor raktam ki egy sneek.et szerintem ma még kiraknak egyet és holnap 2kor meg megy fel play.re az update. ;) szvsz...

galadonnak van a poisonös spell.hez is videoja nézzétek meg. kb 400at sebez egy mert aq.hoz 2 sarihoz 5 kell.
ezzel kb a wizi és witch védelmeket kinyirják mer simán leölöd őket 1 gyel...
ez mondjuk nem rossz mert a ribi mondjuk sokkal hasznosabb karakter lesz.

u.i.:kovi mit gondolsz jol gondolom?..ha a kis hp.sek nem fognak játszani akkor a ribi lesz a legjobb a cc.be nem? mert sarival kb th9től ugyse jönnek. a 4es se lesz világmegváltó....

Chuzzle: az érdekes lesz ha darkból kell a poison.t gyártani de szerintem is abból kell majd...találgatni lehet csak mennyit kérnek majd érte.....300?500?1000?

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3557) HaliHUN válasza dragonfx (#3556) üzenetére


HaliHUN
tag

Az új spellek és spell factory változások mindenképp megváltoztatják a játékot. Emellett így van, a laloon most már egészen nehéz lesz!

(#3558) sztanozs


sztanozs
veterán

Olyan jók ezek a gamechanger-ek, mire már valami normális loot taktikát találok, mindig kitalálnak valamit (mint a múltkor a keresési algoritmus változtatását - pedig olyan jól elvoltam 700 kupán) :U

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3559) gergo5991 válasza DiamondBack (#3552) üzenetére


gergo5991
őstag

ez már tuti biztos hogy ez lessz?

(#3560) ggeleven válasza gergo5991 (#3559) üzenetére


ggeleven
őstag

Igen lesz! Sőt, jön a földrengés is! :)
CoC facebook

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#3561) Hunmugli válasza gergo5991 (#3559) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Nagyon valószínű. Galadonnak újabb videója van, miszerint másik spell is lesz: [link]. Remélem, azért cwn lehet majd sebezni a tárolókat, mert néha jól tud jönni a százalékokért. Már adatokat is lehet róla tudni:
Lvl 1
Brewing Capacity:2
Spell Storage Capacity:7
Hitpoints:???
New Spell: Poison Spell
Lvl 2 Brewing Capacity:4
Storage Capacity:9
Hitpoints:???
New Spell: Earthquake Spell
lvl 3
Brewing Capacity:6
Storage Capacity:11
Hitpoints:615
New Spell:Haste Spell
Forrás: [link], az egyik komment. Amúgy ha jól látom, a dark spell factory nincs kint a szník píkek között(az előbb említett honlapon), csak a ligák és a level 5 dragon.

[ Szerkesztve ]

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3562) HaliHUN


HaliHUN
tag

TH9 támadások nagyon nagy százalékban tartalmaznak zap spellt, az ellenséges CC egységek megöléséhez. Ez ugye 1 spellt elvitt a 4-ből. Mostantól mivel 9 slot van, és csak egyet foglal a poison, így lesz 4 spellünk és még egy poisont is tudunk vinni!

Ez az earthquake meg nem tűnik jónak.

[ Szerkesztve ]

(#3563) Bakter1990 válasza Hunmugli (#3549) üzenetére


Bakter1990
újonc

Szia! Szerintem valamit férre néztél mert azt a videót aminek a linkjét megosztottad azt Pat Chief készítette és nem Galadon. 😊

(#3564) HaliHUN válasza Bakter1990 (#3563) üzenetére


HaliHUN
tag

Oszt akkor mi van? Egykutya. :DD

(#3565) Hunmugli válasza Bakter1990 (#3563) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

No offense.Nem tudom, ezt hogy érted, mert chief pat csatornája a PlayClashofClans, Galadoné pedig a Clash of Clans Attcaks. Ez a videó határozottan a Clash of Clans Attacks nevű csatornán van, tehát Galadoné. Hacsak nem arra gondolsz, hogy a videóban a játékos neve Chief. Az összes videó, ami erről a szník píkről szólt (és láttam), ugyanezt a profilt használta, tehát vagy ezekből a videókból vágtak be anyagot, vagy ugyanezt a profilt használták. Chief Pat egyébként le van maradva, a legújabb feltöltésében csak a poison spellnél tart, Galadon pedig már az earthquakenél.
#3564: nem egykutya, mert Galadon jobb vidis ;]

[ Szerkesztve ]

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3566) markussandor válasza ggeleven (#3560) üzenetére


markussandor
senior tag

eléggé gyengécske a földrengés spell, nem igazán látom gyakorlati hasznát

(#3567) kovimester


kovimester
aktív tag

Dragonfx.
Hát nem tudom a mérges füst és föld renges szerintem nem hatásos. (Lv5 villám legyalul bármit ).
A war cckbe hát az változó most már a boszi lesz jó mert alacsony hp. A fejszés csaj hát talán de mostanában egyre sűrűbben láttok ballont Th9 v Th10 cckbe.

(#3568) markesz91


markesz91
csendes tag

sziasztok.
egy kis segiteget szeretnek kerni.
Valamiert a jatek nem engedi hogy bejelentkezzek a google plussba.
pirosan mutatja es ha ranyomok, nem csinal semmit.
nem tudom hogy mitol lehet, hiszen a telom be van jelentkezve a fiokba.
A baj az, hogy nagyon kezd meghalni a telefon es szukseges lenne egy kieses szoft frissites, viszont igy nem merem elinditani. felek hogy elveszik a mentesem.
Aki tud kerem segitsen!!
Elore is koszi.

(#3569) markussandor válasza markesz91 (#3568) üzenetére


markussandor
senior tag

ha egyszer már összejött a G+ csatlakozás, akkor másik kütyüvel próbáld ki, szerintem az aktuális faludat fogja mutatni, ha jól gondolom

(#3570) dragonfx válasza kovimester (#3567) üzenetére


dragonfx
veterán

jaja így van lvl5 klán miatt 12 archer7, 3 wizi6 1 ballon...vagy boszi 4 wizi6 2 archer

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3571) markesz91 válasza markussandor (#3569) üzenetére


markesz91
csendes tag

Köszi a választ.
Elvileg akkor, ha másik telefonon az aktuális falut mutatja, nyugodt szívvel törölhetek mindent a telómról, később vissza tudom állítani?!

(#3572) WhiteWalker válasza markesz91 (#3571) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Igen , én 3 készülékről jàtszom. Tab, telefon, pc .

(#3573) Hunmugli


Hunmugli
aktív tag

Újabb spellről jött ki videó, ez már az utolsó dark elixir spell: [link]. Szerintem nagyon jó lesz, mert a ballonok még gyorsabbak lesznek tőle, és több spellt lehet így vinni lufizáshoz.

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3574) kovimester


kovimester
aktív tag

"És lv6os hajszáritonál meg kb. ilyen gyorsan vissza is megy" xD

(#3575) pingex


pingex
újonc

Sziasztok!
2-3 hete kezdtem el játszani,és ahogy most kijött a frissítés újra kellett telepíteni az egészet.Viszont a játék a tutorialtól kezdte el és nem töltötte vissza a falumat.Hogyan lehetne visszavarázsolni ha csak a felhasználónevet tudom?
Előre is köszönöm a segítségeket!

(#3576) dragonfx válasza WhiteWalker (#3572) üzenetére


dragonfx
veterán

az a faxa én is nemsokára igy akarom de egy acconttal ugye?

na megvan az update.
irto faxa healspell 20 perc rage 30 és 8 készülhet avgyis 4 kész 4 meg a háttérben.
nem gondoltama darkspell ilyne sok idő lesz.
beléptem 49 perc alatt 1.2/1.4et szedtem be irtora adja....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3577) ggeleven válasza dragonfx (#3576) üzenetére


ggeleven
őstag

Nekem az update óta kétszer előfordult az, hogy lenyomtam a kinti th-t, kaptam csillagot, ő kapott shieldet, de kupát nem kaptam. :F

Pár update jól jön a nem max körüli th10-eseknek is:
- dark spellek
- spellek gyártási ideje csökkent
- spelleket is lehet betenni előre gyártani
- a tárolók immunisak a spelles támadásra
- barbár, nyilas, sárkány és pekka ára csökkent egyes szinteken
- lvl4 sárkány már TH9en
- archer tornyok pontosabban fognak lőni, ergo erősebbek lesznek
- sem az egységek, sem a hősök nem ütik a falat feleslegesen
- wall braker-ek nem fognak felesleges falat robbantani ha egyszerre teszünk le többet
- új army overview ablak

Lvl5 sari, új ligák, új badge-ek, +1 air sweeper (fentebb laloon ellen jól jöhet), automata chat filter nem érdekes... :U

[ Szerkesztve ]

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#3578) WhiteWalker válasza dragonfx (#3576) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Persze egy acc ;)

(#3579) markussandor válasza ggeleven (#3577) üzenetére


markussandor
senior tag

"sem az egységek, sem a hősök nem ütik a falat feleslegesen"
Szerintem ez a legjobb fejlesztés hónapok óta :-)

(#3580) HaliHUN válasza markussandor (#3579) üzenetére


HaliHUN
tag

Tudod hányszor ígérték már meg ezelőtt? :DD

(#3581) ggeleven válasza markussandor (#3579) üzenetére


ggeleven
őstag

Azért elmondom, h most is simán ütötték a giantek a falat egy körbekerített wizard tower hűlt helye körül, mert a wizardok már kilőtték a tornyot...Szóval van ezen még mit csiszolni! :K
De a törekvés jó! :))

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#3582) WhiteWalker válasza ggeleven (#3581) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Megnézni sem tudom, most vettem két napos shieldet :DDD

(#3583) ggeleven válasza WhiteWalker (#3582) üzenetére


ggeleven
őstag

Huh, sosem vennék shieldet. :D Masterben vagyok 2 hónapja és kb 1 percen belül viszik a kinti th-t. 40 támadásból 2 vitt nyersit és ők is alig 100at. ;) A kupa meg visszajön mindig gyorsan, szóval nem számít.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#3584) dragonfx válasza ggeleven (#3577) üzenetére


dragonfx
veterán

a lvl6 archer 300>>400 lett elenyésző de mivel általában 60.80at visz mindenki hosszutávon talán sokat fog ez számítani... :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3585) WhiteWalker válasza ggeleven (#3583) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Néha veszek mikor pont úgy jön ki , hogy kell a fejlesztéshez. Nincs kedvem azt játszani, hogy , majdnem megvan most pl a 7 millás 3-as szintű xbowra a pénz, de betámadnak és visznek több százezret... Meg meló mellett kevés kevés idő van játékra. Szóval összejött kb 1300 gem bokrokból , stb...ezt elszórtam most :DDD
A kupa kevésbé érdekel , 900-1200 között ingázok. Aszem Silver liga 2-ben vagyok most 95-ös szintűként :DDD

(#3586) ggeleven válasza dragonfx (#3584) üzenetére


ggeleven
őstag

Hm, ezt még nem is néztem...ez valóban sok lesz, klánszinten is sok száz/pár ezer forog két hét alatt donate-ben, a saját felhasználás meg sokkal nagyobb.

@Giinos
És ott lent találsz értelmes ellenfelet, normális loottal? :F :)

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#3587) WhiteWalker válasza ggeleven (#3586) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Vannam ám... főleg mióta elértem a 90-es szintet. Előtte sokat kellett keresgélni, elég ritka volt a nirmális loot , de mióta 90 lettem mintha erősebb ellenfeleket dobna 300-400-500 ezres lootokkal...pislogtam is. Szerintem a szint is beleszámít a keresésbe, nem csak milyen ligába játszik az ember.

(#3588) dragonfx válasza ggeleven (#3586) üzenetére


dragonfx
veterán

jaja szezononként több ezer szerintem összesen.
na wiki meg videok alapján:
haste a ballonosok kedvence lesz másra nem igazán jó tripla sebbesség szimpla sebzés,de csak th10 upgradelhető.

földrengés.szerintme hazsontalan amx ha 1 lövés marad a th.n akkor viszont ha felhuzod és 8 db lerombolja a th.t magába mert hat rá%osan akkor nagy cumoka lesz....

a poison talán a leghasznosabb. aq és cc védelem ellen elméletben már a lvl1 is simába nyirja a wiziket witchet 270 a sebzése.

mindegyikre igaz irto olcso a gyártás én ilyen 400-500 darkra gondoltam de 100as nagyságrend csak 15 perc alatt készülnek el és a poison az 15 másodpercig tart a rengés x4es damage a walls.ra azt nem találtam még meg hogy müxik....

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3589) ggeleven válasza dragonfx (#3588) üzenetére


ggeleven
őstag

Köszi az infókat! Céges neten tiltva van a wikia és youtube is... :((
Tehát a laloon-osok kaptak egy gyorsítót, a védőik meg +1 air sweepert. Kellet egy kis esélykiegyenlítés. :)
Kár, hogy hetekre be vagyok tervezve builderekkel (AQ elment 5 hetes pihenőre lvl15-ösként, h lvl20-asként ébredjen fel+mennek a teslák maxra a maguk 14 napos gyártási idejükkel). Na nem baj, mire nekem is kész lesz a dark drill, addigra lesz sok tapasztalat. :DDD

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#3590) kovimester válasza dragonfx (#3588) üzenetére


kovimester
aktív tag

Szia mester!
A földrengés szar? hmm...
Ez a coc videos gyerek amiket itt és és F.B. linkelgetnek ott egy maxos földrengést (lv4) dobot a TH10 RE (hangsólyozom 1db!) a negyed életét leszakitóta a TH10nek xD na most 7db fullosat visszel akkor képzeld el :D Trophi pushra akár warban stb...
Igaz hátránya az hogy több spellt ne migen visszel magadal.
De warban hu hu hu ... (ha a 7db leveri a TH10 akkor már a 2 csillag nem hogy egyszerü lesz ha nem még "sereg" se kell rá :D

U.I. a videó :[link]
+U.I. most nézem még 2 villámot is lehet vinni LOL :Y :Y :Y :Y :DD :DD :DD
-az ugy már aláz

[ Szerkesztve ]

(#3591) jack474 válasza kovimester (#3590) üzenetére


jack474
tag

A 12%át vitte le, ami kevesebb, mint a nyolcada. Erre még rájön az is, hogy mindezt nem a teljes élet alapján sebzi, hanem a meglévő élet alapján, tehát csak az első spell fog ennyit sebezni, a többi egyre kevesebbet. Még a falak lebontásához is 4 db EQ kell, és arra négyszeres a sebzése. Nyilván kitesztelték, hogy semmilyen EQ-Lightning spell kombó ne tudjon leszedni egy magasabb TH-t.

(#3592) kovimester válasza jack474 (#3591) üzenetére


kovimester
aktív tag

Tudod a tesztek néha semmit nem érnek....

(#3593) asasasas


asasasas
csendes tag

Hello!
Jól látom, hogy war-ban csak az utolsó támadást lehet visszanézni? Ne mááááár...

(#3594) sztanozs válasza asasasas (#3593) üzenetére


sztanozs
veterán

Volt egy frissítés ma nap közben. Ilyenkor elszállnak a review-k.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3595) asasasas válasza sztanozs (#3594) üzenetére


asasasas
csendes tag

Köszi. Már megijedtem, hogy ezt is kivették a játékból.

(#3596) dragonfx válasza ggeleven (#3589) üzenetére


dragonfx
veterán

akkor darkolsz rendesen ha ennyid van én most a 14esre gyűjtök de kicsit elmegy a kedvem mikor látom emnnyi időre kiesik igy mese lootolni 2 heroes.sal...főleg így hogy dobálja a full th8akat ;]
a teslától én is kivagyok. ok a bow 2 hét de a tesla. nem egy nagyságrend....
igen ballonosok vs védelem 1:1 igen kb.

Kovi: igen néztem a videot, amit jack leír ugy van. 12% és ahhoz ugyebár th10 kell. mert ott upgradelhető csak na meg a 90 fekete se kevés. ha a fennmaradó 12%át rombolja akkor nem tudom szerintem 11et rádobsz se dől össze. de ha összedől 9cel 9x12=108% akkor is egy spelled marad amivel 50%ig elmenni....th10en hááát....nem tudom ezt látod lehetséges e....
3 nap és minden kiderül nekem a poison tetszik leginkább.azonnal fejlesztem is.

én se látok smemi replay.t jo nagy cumi is volt belőle de nyertünk.
most bekaptunk egy 115 wines wart várható volt megelégeli a sc az ámokfutásunkat. de falba harmatgyengék...2nek van értelmes golemje...kérdés mennyi alatt nyertek ennyit... :))

kovi2: léci mond már el hátha te okosbab vagy egyre többet látok ilyet.....cc.be lvl6-7 gigi. minek? időhuzás? mondjuk nekem mese habbal mert mindig viszek 15-20 minyot....

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3597) kovimester válasza dragonfx (#3596) üzenetére


kovimester
aktív tag

Hát jó kérdés a Giant 6-7.
Mondjuk lassu és sok életed van ha (villám se fog rajta) ha az enemy cc középen van akkor az gáz.
engem sárkány szivatot meg egyszer kétszer az se gyenge :D

#3598
Nem csak LV4 volt még akkor.
Most nem warozok mert AQ fejlesztek.

[ Szerkesztve ]

(#3598) dragonfx válasza kovimester (#3597) üzenetére


dragonfx
veterán

lvl5ös?
sima lootnál láttam ilyet.
cw.n mostanában wizi6 archer7 balloon6ot látok mindig esetleg witchet.
mindig imádkozok sari legyen benn..mikor látjuk valahol az van nevetünk...a mázlista.... :C
3 minyo 10 archer simán kiszedi az lvl4 sarit is.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3599) kovimester válasza dragonfx (#3598) üzenetére


kovimester
aktív tag

Igen azok le de Th10nél én nekem ezke ne mszoktak bele férni :(

(#3600) dragonfx válasza kovimester (#3599) üzenetére


dragonfx
veterán

hát mi fér bele?
nekirontasz? lejár az idő?
ballonos attack?
vagy mivel támadsz?

utolso cw.n 2. attackom th9 eleji. aq+1 bow. ok mondom 42 hog... replay nem votl elérhető update ota th mellett 2x4 hely mondom ok ott általában 99%ban ott a 4 tesla....
hááááááttt...nem 3 gb volt 1 tesla :Y hogok finito....kirakta a 3 sarokba a 3 6os teslát. :Y
99% 2* lett. a queen nem ért oda.....ha builder van akkor a minyoka leköpködi...
nem tudom ez tudatos avgy idiotaságból csinálta....de bejött neki.mondjuk nem osztott szorzott nyertünk de ilyet sose láttam még sarki builder helyett tesla...

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.