Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-17 19:36:15

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) lezuvius válasza iwu (#1000) üzenetére


lezuvius
őstag

A hogik nagyon butitva lettek...

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#1002) bepken válasza lezuvius (#1001) üzenetére


bepken
veterán

inkább csak egy kis "balance" történt (mellesleg ez folyamatos) - én tényleg nem láttam értelmét annak, hogy a hőst kicsalogatták a helyéről és leölték....és ehhez hasonló "stratégiák"

na de ezzel lehet, hogy egyedül maradtam... :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#1003) lezuvius válasza bepken (#1002) üzenetére


lezuvius
őstag

Az szerintem is jó,hogy nem lehet kicsalni,nekem az a fura,hogy attacknal a clanhaz troops nagyon bután támad s már szinte semmit nem adnak hozzá a harchoz s régen ez másképp volt.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#1004) bepken válasza lezuvius (#1003) üzenetére


bepken
veterán

szintén azért van ez így, hogy ne lehessen kicsalni őket olyan könnyen. elvileg arról van szó, hogy ha pl. 3 barbárt ledobnak a klánház környékére, akkor nem fog neked kiözönleni az összes egységed (pl. 25 db íjász vagy 6 mágus, stb...), hanem csak annyi(?), amennyi ezeknek az egységeknek a leöléséhez szükséges.
aztán ezzel persze nem minden szituációból jössz ki győztesen, de szerintem a legtöbbször hasznos

régen egyébként úgy volt, hogy ha akár egyetlen barbárt is leraktál, a klánházban lévő összes egység kiözönlött arra a pontra, ahová azt lerakták....függetlenül attól, hogy az az egy árva barbár élt e még... szerintem ennél minden megoldás jobb :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#1005) iwu válasza bepken (#1002) üzenetére


iwu
addikt

akkor én is leírom még egyszer :K : olyan helyre kell rakni, ahonnan nem lehet kicsalni...
Nem az a baj, hogy nem lehet kicsalni, hanem az, hogy a helyben álló hősök mellett sétálnak el az egységek leming módjára, és csesznek rá, hogy lövik őket...

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#1006) bepken válasza iwu (#1005) üzenetére


bepken
veterán

nálam totál középen a dark elixire tároló van, persze nyilván lehetne úgy pakolni a hőst, hogy ne lehessen kicsalogatni.... :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#1007) Seat18


Seat18
tag

Nagyratörő tervekkel rendelkező klán keres aktív társakat :) :C

(#1008) järgenGuRu


järgenGuRu
csendes tag

Ha a telomat újra rakom akkor törlődik amit a játékban csináltam?

(#1009) Siguthra válasza järgenGuRu (#1008) üzenetére


Siguthra
csendes tag

Nem és cloudba megtaláloda mentéseidet,amikor belépsz a játékba akkor megkérdezi hogy szeretnél-e új mentést csinálni

(#1010) järgenGuRu válasza järgenGuRu (#1008) üzenetére


järgenGuRu
csendes tag

Akkor megmarad amit csináltam!

(#1011) Sanyi.mTs válasza järgenGuRu (#1010) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

G+ -ba kell bejelentkezni.

(#1012) järgenGuRu válasza Siguthra (#1009) üzenetére


järgenGuRu
csendes tag

Hol van az a cloud?

(#1013) Sanyi.mTs válasza järgenGuRu (#1012) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

Egyel feletted írtam.

(#1014) järgenGuRu válasza Sanyi.mTs (#1013) üzenetére


järgenGuRu
csendes tag

És ott lessz minden mentésem?

(#1015) sztanozs válasza järgenGuRu (#1014) üzenetére


sztanozs
veterán

Csak az lessz ott, ami oda ment. Aminek csak lokális mentése vannak, azt csak "rendes" mentésből tudod visszaállítani. Néhány programot/játékot még úgy sem.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#1016) järgenGuRu válasza Siguthra (#1009) üzenetére


järgenGuRu
csendes tag

Mit válaszoljak arra hogy akarok e új mentést?

(#1017) järgenGuRu


järgenGuRu
csendes tag

Valaki akkor leírná hogy mit csináljak onnan hogy fel telepítem a Clash of Clanst!

(#1018) Siguthra válasza järgenGuRu (#1017) üzenetére


Siguthra
csendes tag

Nem tudom hogy iOS-ről vagy androidról akarsz belépni,én az iOS-est tudom csak mivel androiddal nem nagyon foglalkoztam vele

(#1019) PumpkinSeed


PumpkinSeed
addikt

Van itt valaki a Magyar Ászok2.0-ból? :DD

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#1020) Norbimeno3


Norbimeno3
csendes tag

Bluestackről nyomom èn is de meg lehet valahogy bügykölni h ne lèpjen ki igy is? Egyszer làttam itt valahol hogy h itt irtak valamit rola de nem találom

[ Szerkesztve ]

(#1021) nelsonmanian válasza Norbimeno3 (#1020) üzenetére


nelsonmanian
senior tag

hosszútávon nem lehet ilyet, autoclickerrel lehet egy darabig húzni, de szól a game hogy kifáradtak a harcosok hagyd őket

(#1024) bepken válasza Norbimeno3 (#1020) üzenetére


bepken
veterán

szerencsére továbbra sincs mód ilyesfajta ügyeskedésre :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#1025) Centaurus


Centaurus
tag

Sziasztok!
azt szeretném megkérdezni hogy mi van ha mondjuk letöröltem a játékot de a googleval össze szinkronizáltam.
Akkor ha újból felrakom akkor ugyan onnan tudnám folytatni ahol abba hagytam?
előre is köszi a választ.

"Csak akkor buli az élet ha egyenesen a közepébe vágsz"

(#1026) lezuvius válasza Centaurus (#1025) üzenetére


lezuvius
őstag

Igen onnan tudod folytatni.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#1027) Seat18


Seat18
tag

És amúgy hogy kapcsolod össze a gugli val? Mert nekem ilyenféle opciót még nem dobott fel... :R

(#1028) lezuvius válasza Seat18 (#1027) üzenetére


lezuvius
őstag

Játékon belül a beallitasokban van a connect G+ azzal tudod,ha automatikusan nem kapcsolt még össze vele.Ha zöld a gomb ott akkor jó.

[ Szerkesztve ]

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#1029) Seat18 válasza lezuvius (#1028) üzenetére


Seat18
tag

Tehát neked ha jól értelmezem akkor disconnect feliratnak kell lennie ott, akkor csatlakozva van.

Másik kérdés, ha 100% osat lootolnak mondjuk, akkor tőlem hány százalékát veszi el?

(#1030) lezuvius


lezuvius
őstag

Nekem connected~csatlakozva van írva s zöld gomb
Ez egy összetett dolog ha jól tudom,ha 1millio van pl akkor abból olyan 200-250e enged elvenni ,de ez függ attól is,hogy mennyire vagy fejlett a Th-d hoz képest,legalábbis eddig igy tűnt fel nekem

[ Szerkesztve ]

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#1031) kátú válasza lezuvius (#1030) üzenetére


kátú
őstag

a rablás független a th szint től! ami bent van a tárolódban annak a negyed részét tudják elvinni és amit a bányád termel és te nem veszed fel azt meg mindet eltudják vinni

It still works!

(#1032) iwu válasza kátú (#1031) üzenetére


iwu
addikt

rosszul tudod...függ:
Parancsolj
de már volt itt is

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#1033) bepken válasza kátú (#1031) üzenetére


bepken
veterán

na akkor hagynám is a fenébe az egészet, hogyha a bányáimból mindent el tudnának vinni.... :D (a felét lehet elvinni egyébként)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#1034) Seat18


Seat18
tag

Akkor még egy kérdés a mesterektől :) Nekem piros disconnected van, ha át akarok váltani, akkor rákérdez h be akarom e töltenik a lvl 3 town hallos játékomat, ha igen akkor elveszik a mostani. Evidens, hogy nem akarom elveszteni ezt, de akkor most mit csináljak? :F

(#1035) Laci.M válasza Seat18 (#1034) üzenetére


Laci.M
senior tag

Erre egy megoldást találtam, egy másodlagos email címre mentsd rá. Elrontottad a sorrendet, új telón kapcsoltad előbb össze (én is ezt rontottam el a legelején)

Aláírás

(#1036) Seat18 válasza Laci.M (#1035) üzenetére


Seat18
tag

Ok, csinálok egy email-t és utána hogyan tovább? Hogy lépek be oda ezzel az accountal? :\

(#1037) stivi1g válasza Seat18 (#1036) üzenetére


stivi1g
tag

Ha megcsináltad az új gmailt (google+ is)akkor azzal jelentkezz be a telefonodba vagy az aktuális eszközzel. amikor be vagy jelentkezve játék indítás , és beállításokon belül összekapcsolás.
utána már ezt az emailcími alapján létrejött mentést is felajánlja majd.

(#1038) Seat18


Seat18
tag

Mindenkinek köszönöm. Nagy nehézségekkel de összejött :) Verethetem félelem nélkül :) Vigyázzatok xD
Tényleg köszi ;)

(#1039) Chris78


Chris78
aktív tag

Valamiért kidobtak a HunSquad csapatból sajna valamelyik war szabály elkerülte a figyelmemet. Játékon belül lehet valahogy üzenetet küldeni?

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#1040) Siguthra válasza Chris78 (#1039) üzenetére


Siguthra
csendes tag

Az a legrosszabb magyar klán ami van,nem érdemes vissza menni

(#1041) Chris78 válasza Siguthra (#1040) üzenetére


Chris78
aktív tag

Nos visszamenni nem is akartam. Inkább az érdekelt volna ,hogy mi volt a problémájuk. Mindegy ez van. ;)

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#1042) Siguthra válasza Chris78 (#1041) üzenetére


Siguthra
csendes tag

Indok nélkül vágnak ki és utána mi vagyunk a rosszak

(#1043) Laci.M válasza Chris78 (#1039) üzenetére


Laci.M
senior tag

Szia!

Javaslom tegyél egy próbát nálunk, HUNgary a nevünk. Most már eléggé erős a klán, a minimum szint lvl55. (Siess, felemeljük 60ra napokon belül) Heti egy war, nincsenek gyerekek.

MadMike kolléga is itt kötött ki erről a fórumról. Én vagyok az egyik co.

Aláírás

(#1044) Chris78 válasza Laci.M (#1043) üzenetére


Chris78
aktív tag

Szia. Köszi az infót. Rákeresek. :)

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#1045) stivi1g válasza Chris78 (#1041) üzenetére


stivi1g
tag

Hozzánk is jöhetsz:) Magyar top nem vagyunk sokan egyenlőre 10 v 10 es warok mennek heti 2-3.

(#1046) Chris78 válasza Siguthra (#1042) üzenetére


Chris78
aktív tag

Nos indok anyi volt, hogy idézem "war szabályt sértettél vissza se gyere!" War-on 5-6 csillagot mindig hoztam naponta legalább 6x ránézek katonát mindig adtam mindenkinek. Talán az lehetett a baj ,hogy war-nal nálam gyengébbet kalapáltam el? de épp nem volt más.
stivi1g: köszi a megkeresést

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#1047) kovimester válasza Chris78 (#1046) üzenetére


kovimester
aktív tag

Szia!
Azt ted hozzá kérlek hogy mindig a legalsot (leggyengébet) és a fölöte lévöt (2. l.gy.) támadtad ezáltal a kicsik nem adtál esély (50vs50 warban). Mivel TH7 van ott már van Dragon, Wizard azaz erős katonak nem azt kéne csak hogy aki olvasa mindenki tisztán lános!!

Siguthra:
Neked is leírtam már egyszer de látom lassu a felfogasod aki a leadert és klantagokat ocsárolja fikáza a faluját az nem is fog maradni!

Nyugotan belehet jönni az értelmes emberek ugy is maradnak és megérenek mindent aki nem megy!
Üdv

(#1048) capulet75 válasza Chris78 (#1046) üzenetére


capulet75
addikt

5-6 csillagot nem nehéz úgy hozni hogy hússzal alátámadsz. Csak hogy épp ezzel veszed el a lehetőséget a gyengébbektől hogy ők is csillagot és warlootot szerezzenek. Nem kell önzőnek lenni meg a könnyebbik utat választani és akkor nincs probléma.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#1049) nelsonmanian


nelsonmanian
senior tag

Van valami 66os szinthez méltó magyar klán ahol nincsenek ilyen gyermeteg dolgok? :U
Majdnem kimaxolt th8am van jó lenne warozni kicsit.

(#1050) stivi1g válasza nelsonmanian (#1049) üzenetére


stivi1g
tag

Néz be hozzánk, ha gondolod Magyar top újak vagyunk. 10v 10 es warok mennek most de persze megyünk feljebb is. csak sok az inaktív ember belép és n war alatt egyet sem támad....
A korosztály 25+ én pl 41 vagyok:))
nem gyerekeskedünk.

üdv stivi

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.