Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-17 19:36:15

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3201) concrete4 válasza makikoma (#3190) üzenetére


concrete4
tag

Igen én vagyok a Boldi :)
És sosem waroztam még :)
Békességben elvagyunk,senki nem baxogat senkit.Azért nem "olvadunk" be máshová mert rengeteg idióta kisgyerek játssza ezt a játékot.Na,ezekre semmi szükségünk.
Ez nem egy kilépek-belépek klán.
Ha még csatlakozik 6 ember akkor majd megy a háború :)
Ha meg nem akkor maradok war nélkül ) Eddig is megvoltam nélküle.

(#3202) concrete4 válasza Salex1 (#3192) üzenetére


concrete4
tag

"egy pár barát összeáll és csinálnak egy 4-5 fős klánt, aztán majd megfeszülnek, hogy embereket szerezzenek"

MEGFESZÜLNEK????

Ha van kedve valakinek akkor csatlakozhatna.Ennyit írtam.

Szövegértelmezés,egyes!Ülj le!Ha csak kötekedni jársz ide , akkor kb azon a szinten vagy amit írtam hogy tele van a játék idióta kisgyerekekkel.

Ez a játéknak a legnagyobb fóruma,hol kérdezné meg az ember ha nem itt? :D

kész vagyok :)

[ Szerkesztve ]

(#3203) dragonfx válasza Salex1 (#3199) üzenetére


dragonfx
veterán

ott már 5 nap nem?

nálunk pont ez a szabály 18+ és nincs ki be ugrálás semmilyen okból. aki 1x kilép pláne cw alatt az többet be nem jön...vagyis max addig amig észre nem veszem.
Nagyon sok embertől hallom a miénk az egyik legbarátságosabb klán legjobb a hangulat itt legjofejebbek az emberek és ezt nem én írom maguktol irják.jolesik azért sikerült egy ilyne közösséget összeverbuválni lassan kezd egy kisebb réteggel "webbaráti" kör kialakulni sanszos nyáron lesz klántali is, volt róla szó. szóval egy picit több már ez....aki gondolja próbálja ki nem akarat a disznótor azért írom ezt be mert sokan írnak ide klán keresnek. ;)

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3204) capulet75 válasza dragonfx (#3203) üzenetére


capulet75
addikt

Ez a 18-as karika totál baromság. Az egyik legjobb emberem kb 14...

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#3205) dragonfx válasza capulet75 (#3204) üzenetére


dragonfx
veterán

igen vannak kivételek, nálam is van ilyen aki jó.
de a nagytöbbség ilyen tisztelet a kivételnek. komoyltalan összevissza okoskodik eszetlenül támad....stb
meguntam sok a hülyét, ennyi.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3206) sunone válasza dragonfx (#3203) üzenetére


sunone
aktív tag

Barátságos klán lehettek ezzel a "nincs ki be ugrálás semmilyen okból. aki 1x kilép pláne cw alatt az többet be nem jön" :)
Fiam ingázott már "haza" egy gyengébb klánból, hogy csak donatiot kért a CW csatához. Kapott pár ütős egységet, aztán ment is vissza. Oda-vissza...
Nálunk az a mondás "ha valaki zöldezett, mégse üt CWben, az dobható, tiltható, stb".

(#3207) Csabula


Csabula
újonc

Remek, de akkor is sok szeretettel várunk minden normális clash of clans játékost, Hun Castle ;)
:))

(#3208) dragonfx válasza sunone (#3206) üzenetére


dragonfx
veterán

jo persze aki nem támad megy de ne ugráljanaka tagok legyne kitartásal.
tudunk adni bármit szinte.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3209) kovimester válasza dragonfx (#3208) üzenetére


kovimester
aktív tag

Szia.
Ha egy lv40 Aq tudsz küldeni már most ott hagyom a klánom :)) :DD :)) :DD

(#3210) dragonfx válasza kovimester (#3209) üzenetére


dragonfx
veterán

:C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3211) Hunmugli


Hunmugli
aktív tag

Sziasztok, azt szeretném kérdezni, hogy a ti klánjaitok hanyas szinten állnak, és hány xpvel. Mi 4es szintűek vagyunk, 1660 xpvel. Klán: ClashWithZsomac.

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3212) HaliHUN válasza Hunmugli (#3211) üzenetére


HaliHUN
tag

lvl4 2920 xp

Vége a 89-es winstreakünknek :(

(#3213) markussandor válasza Hunmugli (#3211) üzenetére


markussandor
senior tag

tegnap lettünk LVL4-es klán

(#3214) Hunmugli válasza markussandor (#3213) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Akkor gondolom úgy érted, hogy 2900 xp kell még az 5ös szinthez. Nekünk már 1660 van. Részvétem a vesztésért, mi az elmúlt 36 cwből 8at vesztettünk :(

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3215) concrete4


concrete4
tag

Mennyi pénzt hoznak ezek a warok magas szinten?

(#3216) kovimester válasza concrete4 (#3215) üzenetére


kovimester
aktív tag

Szia.
Semilyen szinten nem èri meg magas embernek minden minusz csak az arany tiszta nyeresèg.

(#3217) Hunmugli válasza concrete4 (#3215) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Lehet vitatkozni, én th 10 vagyok, és úgy vettem észre, hogy az elixir az kis szinten nem éri meg, th 10-en talán, a dark kis szinten csak akkor, ha nem hoggal vagy gowipeval megy az ember. A lootokról annyit hogy egy th 8 280-360 ezerig ad, th 9 400-500 ezerig ad, th 10 pedig 500-660 ezerig. Nem találtam erre táblázatot a coc wikin, extrém alacsony fejlettségnél még kisebb a loot.

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3218) markussandor válasza Hunmugli (#3214) üzenetére


markussandor
senior tag

milyen vesztésre gondolsz? utoljára 30 napja kaptunk ki, azért haladunk lassan, mert 10-es, 15-ös cwket tolunk, de azt folyamatosan

(#3219) Csabula


Csabula
újonc

Még mindig várjuk kisebb nagyobb szintű játékosokat a klánunkba, Hun Castle, aktív, és segítőkész ;) nem rég alakultunk, ha jössz leszünk elegen, cw lesz

(#3220) dragonfx válasza HaliHUN (#3212) üzenetére


dragonfx
veterán

a multkori összefogás klán miatt aki ellenfél volt?
ránk nagyonránkjár a rúd ultra durvákat ad a supercell, megunták hogy jol haladunk gyorsan a fejlődésbe.
5/1et nyertünk. jo kis fejetlenség van most de rendetrakunk....
mi is 4 napja lvl4esek vagyunk.

cw.n az arany a nyeresség a dark vagy a rózsaszín minuszos tuti vagy mind2.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3221) HaliHUN válasza dragonfx (#3220) üzenetére


HaliHUN
tag

Nem, kaptunk egy jó koreai klánt. Sajnos 4 új, untested TH9-et vittünk, és 8 attackjukból 2 3 star született. Emellett a kisebb TH8.5-jeink is befailelltek, köztük én is, emellett volt egy TH10 fail a legjobb 9-esükön.

2 TH10 10 TH9 többi TH8(7) nálunk,
2 TH10 7 TH9 többi TH8(7) náluk.

Ők mindent 3 staroztak, kivéve a topunkon csak 2 és a másodikunkon 1.
Mi sajnos nem bírtunk a top 9-eseikkel, lett két TH9 2 star, és a 10-eseiket is 2 staroztuk.

Lényeg ami lényeg, ha a 2 TH9-et 3-mazzuk, akkor nyertünk volna 1 csillaggal, mivel nekik nem sikerült a mi egyik TH10-ünket 2 starozniuk.

Így azonban 116-117 :(

(#3222) spypipe


spypipe
csendes tag

Sziasztok!

Uj tagokat varunk a clanunkba, ahova a minimum a lvl70. A cw-k folyamatosak, de ha benne vagy, 2x kell tamadni. A clan meg tavaly szeptemberben alakult, ebbol is latszik, h nem hulye gyerekek alkotjak, hanem egy osszetarto csapatrol van szo. Ha tagja szeretnel lenni, jelentkezz! Magyar vizsla!

[ Szerkesztve ]

Kétféle vélemyény létezik: az enyém és a helytelen.

(#3223) Csabula


Csabula
újonc

Várunk aktív klánunkba... Aktív játékosokat hun Castle

[ Szerkesztve ]

(#3224) lezuvius válasza Csabula (#3223) üzenetére


lezuvius
őstag

Attól,hogy napi többször is kiírod nem lesznek többen a klánodben,de legalább tele van szemetelve a fórum...

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#3225) capulet75 válasza lezuvius (#3224) üzenetére


capulet75
addikt

Én annyiszor kiírtam hogy már addikt vagyok. Látod, van értelme. ;]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#3226) Hunmugli válasza Csabula (#3223) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Ha valakinek klán kell, akkor az majd kiírja, és te javasolhatod a sajátodat. Így kevesebb lesz a szemét a fórumban. Kérlek tedd meg. Köszönjük.

[ Szerkesztve ]

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3227) dragonfx válasza HaliHUN (#3221) üzenetére


dragonfx
veterán

aha papírforma alapján hoznotok kellett volna nem?
:U
írd már le a th10en hogy buktatok *ot? irod nem lett 2 csak 1.
te mivel támadtál amivel befürdötél? ballon kutya?
és a th9ek mivel buktak el? go wipe vagy ők is ballon kutya?netán hog5?

nekünk ránkjár a rúd nem tudom mi a gond próbáljuk elemzni a problémát 10/2 cw.t nyertünk és nem tudom mi az ok.egyszerűen képtelenek avgyunk 3* oznia th9eket.sőt néha 1*osra is sikerül.
a középmezőnyünk nem él meg 10 sari3mal..mondjuk ez nem csoda hiába írjuk 3db 6os airdefre ne menjenek azzal...fél csapatot nem rakhatom ki, mert az én/ és haosnszörű klántársaim támadásai se hibátlanok így nincs okom kritikát megfogalmazni.
az a baj már alapbol ugy megyünk rá a th9ekre max 2* és ez kevés sajnos.
de mint látom nálatok sokkal súlyosabban közeli az eredmény, 1 ponttal kikapni nem szégyen.
és nem is tudom talán 2 hónapja nem volt ilyen de sari3mal bevertek 3*ra(11).... :Y ...balloon hozott mellé pont jófele mentek ok...meg a végére csak 1 sari maradt pirosban ok.... meg 2 airmine elpukkant a semmire ok....de akkor is kissé fájó pont.pedig 4 airdef van jo egyik még gyerek. de akkor is. a 2 bow air.en volt...kissé értetlenül néztem a replayt.....
kissé össze kell szednünk magunkat feltérképezni a gondokat.megcsináltam a warbase a dgb.s.re...aztán nessze hog5tel nemjönnek cserébe sarival. :( ....amig hog és go wipe volt müködőtt is...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3228) HaliHUN válasza dragonfx (#3227) üzenetére


HaliHUN
tag

Papírforma alapján döntetlen. A paprforma szerint TH9 és alatta minden 3 star, és TH10-ekre 2 star, azonban egyenlő számú TH10 volt mindkét oldalon.

Az ellenfél csak egy csillagot szerzett a mi egyik TH10-ünkön, így ha mi mindent megtettünk volna, akkor 1 csillaggal hoztuk volna.

2 golem-hog támadást toltam, az elsőnél sajnos egy dupla giant bomb elkapott, mert nem jól tippeltem meg a helyüket. A másodiknál teljes pánik, semmi sem úgy sült el ahogy kellett volna nagyjából :)

Lavaloon és goho attackok mentek a TH9-ekre, sajnos rengeteg hibával. Az ellenfél nagyon jól csinálta a lavaloonokat, nem szépen, de effektíven. Ami nagyjából azt jelenti, hogy penta vagy quadra laloonokat toltak [5, vagy 4 hound és minden más hőlégballon]. Pentánál meg sem kell ölni a CC-t, quadránál általában herokkal megoldják. Ekkor jött ki a problémája a "TH8.5"-nek, azaz hogy a védelmünk gyengébb volt, így ilyen egyszerűen is le tudtak minden tolni. Habár, még egyszer mondom, ha a mi is lekaptuk volna az ő 9-eseiket, akkor nem számított volna, mivel TH10 fronton volt 1 star előnyünk.

Személyes tapasztalatom szerint nálunk a legtöbb klán amivel találkozunk kevésbé tudja feltakarítani a TH8-asainkat. Ha TI az összes nyolcasukat megoldjátok 3 csillagra, szerintem kevesebb gondotok lesz. Hogyha nem veszed tolakodásnak, és elfogadod az ajánlatom, benézek hozzátok, és adok pár tanácsot. Aztán pedig meghívlak hozzánk újra, hogy nézd meg, mi hogy csináljuk. Úgy vélem egy 1-2 órás vizit nem minősül a klánod cserbenhagyásának.

(#3229) makikoma válasza HaliHUN (#3228) üzenetére


makikoma
csendes tag

Azt írod, 5 lávával meg sem kell ölni a cc védőket, 4-nél igen... miért? Illetve fordítva, mi a hátránya az 5 lávának a 4-gyel szemben? És véleményed szerint a lv1 hound is használható már, vagy toljam mielőbb 2-re? Köszi!

(#3230) HaliHUN válasza makikoma (#3229) üzenetére


HaliHUN
tag

lvl1 hound jó kellene hogy legyen lvl6 AD-s, közepes fejlettségű TH9-ekre. 4 hounddal mostanában az a menő, hogy egy rage spellel együtt, meg 5-8 loonnal egy AD-t megölsz, "kiharapsz" a bázisból egy sarkot, és kihúzod a CC troopokat. Ha meg már ki vannak húzva, akkor gyakran pár barbbal, meg herokkal megölik, és onnan már könnyebb a maradék 3 AD-s bázist egy körüljárás szerint lerombolni. Ezt persze lehet 5 hounddal is, csak úgy gyakran kevés a balloon ahhoz hogy kiharapj az elején egy darabot és meg is öld a CC-t.

5 hound már elég ahhoz, hogy tankolja a CC-t (amíg meg nem öli), és a queent (szintén megölik a ragelt pupok), így azokat csak beküldöd 2 AD-ra és végigmész a bázison. Ott a lényeg azon van, hogy a pupok ragelve legyenek amikor az AQ-val és a CC-vel találkozol.

(#3231) jack474 válasza HaliHUN (#3230) üzenetére


jack474
tag

Erről a harapásos taktikáról tudsz esetleg videót mutatni?

(#3232) kovimester válasza jack474 (#3231) üzenetére


kovimester
aktív tag

(#3233) HaliHUN válasza jack474 (#3231) üzenetére


HaliHUN
tag

Igazából ezen alapul a "shattered"laloon és hogo. Azzal együtt, hogy elkapod a queen-t és egy AD-t/dupla giant bomb pozíciót, kiszeded a bázis egy teljes sarkát, így már is irányítod a hogokat vagy a balloonokat a másik irányba, hogy szépen körbe menjenek.
Videók:

Quadra loon, amelyben balloonokkal és egy hounddal szedi ki a sarkot: [link]

Shattered laloon, ahol 2 golemmel, herokkal szedi ki a sarkot, öli meg a queent és zapolja a CC-t: [link]

(érdekesség, hogy ebben 2 AD-t is elkap a rendkívül magas szintű herok és az okos tervezés következtében)

Shattered laloon, amelyben a CC-t kihúzza, és nem zapolja: [link]

Cold Blooded hogo !17:00-tól! (1 golem, nem 2!) (A kommentárt érdemes lenémítani): [link]

Személy szerint én a Cold Blooded dolgokat erőltetném először, abból is elsősorban a hogot. Ha a bázisban nincs dupla GB, akkor simán le lehet vele tolni. Egyszerűen kilurézni a CC-t, megölni, majd 1 golemmel (maxos, CC-ben ha lehet) és herokkal megölni az AQ-t. Aztán csak beküldeni pár csapat hogot, és kész. Így ugyan nem tudunk akkora sarkot kiharapni a bázisból, viszont a 2 golemes "shattered" változat is csak 20/20+ herokkal működik rendesen, hogy igazán jól kivájják azt a sarkot.

[ Szerkesztve ]

(#3234) Hunmugli válasza HaliHUN (#3233) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Nem kell lenémítani a kommentárt, van a zsomac-nak 2. csatornája is, Clash Attacks With Zsomac [link] néven. Ezen vannak lufis replayek is közel maxos th 9-ek ellen, abból az időből, amikor zsomac a ClashHeads (AR) nevű klánban volt. Íme: [link] [link]

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3235) dragonfx válasza HaliHUN (#3228) üzenetére


dragonfx
veterán

figy most indult egy cw. holnap este indula battle day ha csütörtök de.t du.n be tudsz nézni esetleg visszanézed a replayeket ugy talán többet tudsz mondnai látod mi votl hogy volt.
aztán meglátjuk át e engednek. :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3236) jack474 válasza HaliHUN (#3233) üzenetére


jack474
tag

Ezekkel azért tisztában voltam, csak konkrétan lavahoundos lure+AD+CC killt még nem láttam, köszi a videót.
A hogok egyesek, szóval marad a lavaloon egyelőre :)

Akadt némi problémám a helyes stratégia megválasztásával, kicsit nehéz választanom a CB LavaLoon, a Shattered LavaLoon, és a penta LavaLoon között. Gondolom CB-nél 1 AD+AQ+CC kinyírása a cél, aztán 3 vagy 4 lavahound kell? Shatterednél 2 AD+AQ+CC kezelése kellene a houndok előtt, ezután 2 vagy 3 lavahound kell? De akkor mikor érdemes pentázni? Azért TH9en az AQ-t nem olyan nehéz kinyírni egy golemmel a legtöbb bázis esetén és csomószor akkor is pentáznak, amikor le lehetne verni az AQ-t 1-2 ADvel együtt.

(#3232) kovimester: :D

[ Szerkesztve ]

(#3237) HaliHUN válasza jack474 (#3236) üzenetére


HaliHUN
tag

Eléggé bázis függőek a kérdéseid. A shattered például kifejezetten centralizált queen és CC ellen van, amivel inkább komolyabb war klánokban lehet találkozni.

Valóban, CB-nél 1 AD és AQ, szinte mindig 3 hound, és általában több loont szoktak vinni, és sokszor zap helyett rendes CC killt tolnak, amihez ugye szintén kell még egység. Tehát 2-3-mal több hőlégballon, és/vagy 2-3-mal több wizard (witch, minion). 4 houndot semmiképp se vigyél szerintem, 3 hound megfelelően ragelve a loonokat és a pupokat elég kell hogy legyen 3 AD-ra.

Shattered-nél is gyakran elég elkapni 1 AD-t és a qeen-t, ha viszont cserébe elég nagy sarkot sikerült kiszedni a bázisból. Ha biztosan ki tudsz szedni 2 AD-t, és nem túl komoly a bázis védelmi szintje, akkor lehet 2 houndot vinni, és több kill squad troopot és/vagy loont.

Hogy őszinte legyek, eddig összesen 1 pentát toltam, azt is egy elég fejletlen bázison, gy nem-igen tudok róla nyilatkozik. Nagyjából annyit tudok, hogy ha szabályos négyszögben vannak az AD-k és a houndok szinte minden defenset tudnak tankolni amíg az AD felett lebegnek, akkor jó lehet a penta. Az az előnye, hogy 5 houndból rengeteg pup lesz, és nem kell időt pazarolni semmire.

Az összes többi laloon attacknál nagyon fontos rész a cleanup.Ha lurézol, időt vesztesz. Ha utána még egy AD-t és egy queen-t is le kell kapnod, még több idő. Ha shattered, zappal, az egy fokkal gyorsabb, csak akkor meg nincs igazán hely megtartani pár cleanup troopot a végére. Szóval nagyon ügyesen kell zsonglőrködni az idővel, jól meg kell tervezni, és nem szabad gondolkozni raid közben hogy most mi is jön, csak automatán nyomni. Gondolom, ehhez gyakorlat kell. A cleanup sikeressége érdekében kell a jó hound, loon, és rage elhelyezés. Általában, ha 3 AD marad meg, akkor 2 houndot szokás küldeni az első, egyet a második AD-ra. A harmadikra pedig majd csak odamegy ami marad belőlük. Az első rage azonnal megy az első AD-ra, a második általában a második AD-hoz jutáshoz kell, minél gyorsabban. Így a pupok remélhetőleg szépen túlélik, és takarítanak, emellett a balloonokat is folyamatosan fedezik a houndok így.

Néhány példa:

Ezen a bázison pl egy shattered és 2 hound simán elég lehet, megfelelő herokkal persze. alulról simán ki lehet szedni 2 AD-t is.

Előző warban a shattered attackom ezen a bázison volt. Mint láthatjátok nem túl komoly, de mint gyakorlás, egész jónak bizonyult. Bal felső AD, jump középre és megvan minden. Aztán szépen óramutató járásával ellentétes irányba loonok végigmentek.

(#3238) jack474 válasza HaliHUN (#3237) üzenetére


jack474
tag

Nem szeretnék pofátlan lenni, de ha már ennyire belementünk, akkor ezekről mi a véleményed? :)


Ennek a kistesójánál CB-vel próbálkoztam, de 4 houndot vittem, nem volt kingem, és nem vittem villámot, így a CC troopok ott maradtak, de az AQ és az AD lement. 0 csillag, mert a balloonokat is rosszul pakoltam és elkezdtek körbe menni a közepe helyett, ennyi hiba meg már nem fért bele.


Itt nem tudom, hogy akkor most bal alulról CB, vagy lure+penta.

(#3239) HaliHUN válasza jack474 (#3238) üzenetére


HaliHUN
tag

Felsőn max CC golemmel jónak tűnik a CB laloon. CC elég könnyen kihúzható, így esetleg azt meg is lehet ölni ha nem akarsz zapolni. Aztán szintén counter clock-wise laloon.

Az alsóra is jó kell hogy legyen, azt mindenképp zapolni érdemes szerintem, mivel hamar kijönnek, így bőven lesz rájuk tűzerőd és tankod. Aztán pedig clock-wise laloon északnyugatról.

Szerintem :))

(#3240) Bakter1990


Bakter1990
újonc

Sziasztok! Ha van olya aki clant keres, az jöhet hozzánk a Magyar top50-be. Nem vagyunk még valami ütőképesek de fejlődünk szépen mi is. Annyi az elvárás, hogy 1000 kupa meglegyen és tudj normálissan beszélni a többiekkel. Nem szeretjük az olyanokat akik akarnak CW-zni és ha be vannak rakva akkor nem támadnak.

(#3241) Hunmugli


Hunmugli
aktív tag

Most egy (nekem) viszonylag új taktikát fogok kipróbálni, ez ellen a bázis ellen: A terv a következő: aq felől egy maxos golem ccből. E mellé jön még 4 wizzi, meg egy 11es szintű aq. Miután a cc troopokat lezappooltam és az ottani ad-t kinyírtam, indítom a 3 lava houndot külön-külön, mögötte a lufikkal. Pár miniont viszek majd tisztítani. Azért ezt a taktikát választottam, mert 1es a witchem, pekkám, a freezem 2es, most megy hármasra, szóval 4 raget viszek. Igen, egy elsietett th 10 vagyok. :B Tudnátok segíteni valamit, vagy a taktikáról véleményt mondani? Holnap küldöm képként a végeredményt.

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3242) HaliHUN válasza Hunmugli (#3241) üzenetére


HaliHUN
tag

TH10-ekre általában úgy tolják, hogy elkapnak 1 AD-t, a CC-t, az AQ-t és egy infernot is, legtöbbször shattered laloon-nal. Sajnos nem látok túl sok esélyt arra, hogy freeze nélkül letolj 2 lvl2-es infernot laloonnal, meg fogják ölni a loonjaidat.

(#3243) dragonfx


dragonfx
veterán

uhh jol beleáástatoka témába kicsit magas.
na végre első attackom ahol 2bow+ aq ellen hoztam 2*ot. :C
ez a boszi egy rakás xar... :W

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3244) bfdelta1


bfdelta1
csendes tag

Hmm tetszik ez a téma, jo feljonni es olvasgatni, foleg hogy most en is a Ballonokkal probalkozom es lassan minden egyseg fullos lesz (TH9 en)

Viszont nem ertem mit jelent az hogy a cc t "zappolni", erre nem jottem ra :/ ez pontosan mit takar?

"Vagyok ami vagyok, mert kell egy ilyen is!"

(#3245) Hunmugli válasza bfdelta1 (#3244) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Cc-t zappolni azt nem tudom mit jelent, de azt igen, hogy a dark elixir zapp az mi ;] ;] ;] Annyit tesz, hogy levillámozod a cc troopokat. Magas szinten, ahol gyakran van witch a cck-ben, szinte mindig visznek egy lightningot.

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3246) Hunmugli válasza HaliHUN (#3242) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Sajnos igazad lett. Soha nem csináltam eddig még ilyet, de már többször láttam, hogy kell. Az elején a golemes rész nem volt túl nehéz, aq, 1 ad, és a cc troopok kimúltak. Ezt ugye 1 golemmel, 4 wizzivel, 2 wb-vel, 1 villámmal és az aq-mmal értem el. Utána a lavahoundok is simán lementek, olyan sorrendben, ahogy beszámoztam, a 3. helre került a legtöbb lufi. Az infernok persze sokat megöltek sajnos, így csak 83% lett. A végeredmény némi paintes magyarázattal a következő lett:

[ Szerkesztve ]

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3247) zolka95


zolka95
őstag

Sziasztok!
Van PH klán a játékban?
Mert akkor belépnék :D

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#3248) lezuvius válasza zolka95 (#3247) üzenetére


lezuvius
őstag

Hello!
Nem kimondottan PH klán,de a klán jelentős része innen van.
Hun Kingdom a klán neve.

[ Szerkesztve ]

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#3249) bfdelta1 válasza Hunmugli (#3245) üzenetére


bfdelta1
csendes tag

Köszi az infot! :)

"Vagyok ami vagyok, mert kell egy ilyen is!"

(#3250) palermo82


palermo82
újonc

Sziasztok!!

Kérdezni szeretnék tőletek, kik rég óta játszotok a játékkal, mert úgy érzem tanácstalan vagyok. Olvastam a topic elején, végén is de igazán nem találtam teljes választ a kérdésemre talán.

Én is jó ideje játszom. Th9 van. sajnos elkövettem azt a hibát hogy előbb húztam fel mint kellett volna, és nem fejlesztettem ki a th8 mindent. Azt hiszem ezt hívják rushalásnak. De a clánon belül még mindenki elég kezdő volt, és erre nem figyelmeztettek. Később tudtam meg, hogy ez butaság volt. Nem csalni akartam, sem ilyesmi, csak sokszor raboltak tőlem, és úgy gondoltam hogy akkor több védelmi eszközöm lesz. Tévedtem,,,

A kérdésem az lenne....mivel most már hetek óta nem tudok normális összegeket rabolni csak 80-150 000 között, nem tudom miért van ez, és hogy mit tegyek. Voltam kupa szinten alul 1300 körül most 1600 körül vagyok, de semmi változás. Így nem lehet fejlődni. Mit tegyek,,szenvedjek és rabolgassak kicsiket, vagy kezdjem elölről?

És ha előlről kezdem lb mennyi idő alatt lehet elérni folyamatos aktív játékkal a th8-at, Csak mert a klánomba mindenki ez felett van.

A segítségeteket előre is köszönöm.
palermo

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.