Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-17 19:36:15

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4401) Satariaaa


Satariaaa
tag

Sziasztok!

Nagyobb szünet után aktívan visszatértem a cocba és elgondolkodtam, hogy ismét alapítanék egy klánt! Régen volt, sikeres is volt, de az most mindegy! A tervem egy heti többször warozó, főleg nagyobb szintel rendelkező, aktív játékosoknak teret adó klán lenne! Csinálnék facebook csoportot is! Ez a terv! Az említett klánom után is voltak próbálkozások, mielőtt nagy szünetre mentem. Akkor szembesültem a sok kissebb szintű, kéregető, warozni nem akaró/nem tudó játékossal, aki nem szól egy szót se, majd lelép, mert a heverok csináltak egy másik klánt. Vagy csak egyszerűen jön, de ott sincs, full inaktív! Nah ilyet nem akarok! Egy jó csapatot szeretnék összehozni, akiknek célja, hogy warokat nyerjen, hogy menjen felelfele a ranglétrán a klán! Jó tervek! Komoly tervek! Kérdés, hogy lenne e akit érdekel? Kicsiknek tengernyi klán van, én egy masszívat szeretnék létrehozni, ezért is próbálnék valami "piackutatás" féleséget csinálni, mielőtt nekifogok! Azt nem akarom, hogy teletömöm 30-40es szintű játékosokkal és várjam a csodát, ami úgy se jön el! Jómagam max közeli th9 vagyok! Magyarul: 10-10 szintem van a hőseimből és csak a falaimat tolom 10re! Minden más pipa! Más klánba nem akarok menni. Szeretek foglalkozni ezzel, szervezni a saját klán dolgait. Van egyáltalán értelme nekiállni vagy maradjak inkább szabadúszó? :)

[ Szerkesztve ]

(#4402) sztanozs válasza Satariaaa (#4401) üzenetére


sztanozs
veterán

Good luck!

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#4403) kovimester válasza Satariaaa (#4401) üzenetére


kovimester
aktív tag

Szia.
Először is sok sikert kívánok!
De most jöjjön a fekete leves ami a saját véleményem és tapasztalatom.
A nagyobb emberek TH 9.10.11. a nagyobb szintű klánokat keresik (min. Lv7). Indok jobb egységeket kap nagyabb war win bonus és nagyobb kincstár kapacitás.
Nagyon ritkán látok olyat hogy egy komolyabb falu kezdő klánba van.
Na csak ennyi.
DE SOK SIKERT AZÉRT.

(#4404) Satariaaa válasza kovimester (#4403) üzenetére


Satariaaa
tag

Igen ezt tudom én is! Ez egy örök csapda, mióta behozták, hogy szintje van a klánnak! Mondjuk elötte se volt jobb, de egy fokkal talán! Azt a szintet elétni, hogy vonzó legyen a klán nagyoknak is, az kemény... Hát akkor marad a klán nélküliség!

(#4405) dragonfx válasza Satariaaa (#4404) üzenetére


dragonfx
veterán

hát igen sajnos erről lekéstél.
nem tudnál toborozni.
aki akar már klánba van és valszeg ott fejlődik a csapattal együtt.
az a gond a th9 közepétől elég unalmas a játék....
kéne valami uj spell troops uj szintek a katonákhoz. vagy valami olyna változtatás ami felboritaná az eddigi trendeket.
az átlag csapatok már mindig lvl7-8-9en vannak. akik aktívak és többé kevésbbé tolják is a cw.t.
na nem baj én azért elinditottama th11.et :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4406) sztanozs válasza dragonfx (#4405) üzenetére


sztanozs
veterán

Jaja, full TH9 (na jó a falak és a valkűr még nem fullosak) mellett már nem annyira kihívás a játék. TH10-re nincs kedvem váltani, inkább a SW:Heroes-t nyomom a szabad időmben.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#4407) Satariaaa válasza dragonfx (#4405) üzenetére


Satariaaa
tag

Tudom! Ezért is kérdeztem meg itt, hogy ki hogy látja! Remény hal meg utoljára, hátha csak én látom íly setéten, de akkor ez az igazság, nem a szemléletem rossz! Akkor ebből nem lesz biznisz... Unalmasnak nem unalmas nekem, ez is a terv része! Azt akarom, mivel th10en igen kemény árakon mozognak a fejlesztések, 11ről szót se ejtek, inkább szívok hosszú hónapokat még a 9en és annyival is kevesebb dologgal kell foglalkoznom majd 10en! A war miatt se hajt a tatár ugye jelen esetben :) Az fárasztó sokszor, hogy kemény melóval, esetleg egy boostal összeharácsolok 3milkó goldot és az egy pics@füst falra el is megy. És van még hátra rendesen! Ez mondjuk azért agyilag picit lerombol, de egyszer úgy is elfogy. :) Köszi szépen, hogy írtatok és további jó játékot mindenkinek!

(#4408) kovimester válasza Satariaaa (#4407) üzenetére


kovimester
aktív tag

Neked is!

(#4409) dragonfx válasza Satariaaa (#4407) üzenetére


dragonfx
veterán

az a baj idővel beleunsz ám nagyon....
inkább cinkezek mint töröljem.bár néha azt kéne lehet már.... :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4410) Satariaaa


Satariaaa
tag

Áhh ne töröld! Akkor gyere szállj be a klánprojectbe, az feldobja a dolgokat :) :P

(#4411) dragonfx válasza Satariaaa (#4410) üzenetére


dragonfx
veterán

Van sajat csapatom .en vagyok a leader. Lvl8.ha van kedved gyere.cc hungary.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4412) chris0000


chris0000
őstag

hi.
ha megtamadok vkit azt lehet tudni elore,h az ellenfel clan kastelyabol fognak-e kijonni csapataok?
csak vmi szintet látok,meg nevet a kastelyon.thx.üdv.

[ Szerkesztve ]

(#4413) konikan válasza chris0000 (#4412) üzenetére


konikan
aktív tag

Üdv!

Clan Warnál amikor scoutolsz, akkor látod, hogy mennyi egység van a cc-ben, de , hogy mi azt pontosan nem. Normál harcnál teljesen lutri, hogy jön-e valami.

Röviden a kérdésedre. Normál pvp-ben nem tudhatod, hogy van-e valami a cc-ben.

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#4414) dragonfx válasza chris0000 (#4412) üzenetére


dragonfx
veterán

cw.n látods mennyi van benne.
sim alootnál nem.
revengenél ha rámész a profil visitre meg tudod nézni van e benne.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4415) WhiteWalker válasza dragonfx (#4414) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Revengnél nincs loot bonus sem csillag.
Ezt csak.mist vettem észre , ma :DDD

(#4416) dragonfx válasza WhiteWalker (#4415) üzenetére


dragonfx
veterán

nyugi nekem is kellett 1-2 hét... :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4417) ggeleven válasza WhiteWalker (#4415) üzenetére


ggeleven
őstag

Nem sokáig lesz így! :D

Link

• Revenge attacks award Star Bonus and League Bonus rewards
A long requested player feature. Enjoy!

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#4418) nepszter1


nepszter1
addikt

Hali tw8as vagyok lv69 kérdésem volna hogy mivel hogyan érdemes farmolni? Illetve klán háborúban milyen egységeket érdemes hozni milyen sorrendben lepakolni?

(#4419) Hunmugli válasza nepszter1 (#4418) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Szia! Farmolni olcsó egységekkel érdemes, például goblin, barbár, íjász és ezek vegyítve. 5-10 perc keresgéléssel szinte biztosan találsz halott bázist, aminél a kint lévő bányák és egyéb termelők tele vannak. Csak fogod az egységeket, és leszeded ezeket, amiből rengeteg nyersanyag jön. (Már ha van benne.) Ezt megcsinálod kb 5000x, és lesz egy szép maxos th10-ed :DD Ha csak arany kell, akkor erősebb sereg is szóba jöhet, pl sárkány/óriás.

Cwn azon a szinten hogozni/sárkányozni érdemes. Majd még írok erről, vagy rákereshetsz kuglin (youtube) is - most nincs időm. Remélem, egy kicsit azért segítettem :)

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#4420) nepszter1 válasza Hunmugli (#4419) üzenetére


nepszter1
addikt

Jo lenne pár videó :)

(#4421) WhiteWalker válasza ggeleven (#4417) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Köszi , mik vannak :D
Látom az xbow is erősödik.

(#4422) Satariaaa


Satariaaa
tag

Sziasztok!

Nagy bánatom van, amiért szerintem tuti írnom kell a Supercellnek, de gondoltam, előtte megkérdezlek titeket, mi van ilyenkor. A helyzet a következő: IOS-on játszottam mindig is, de egyszer átraktam a váram Androidra konkrétan a Bluestacksre. Akkor ugye még adott kódot ehhez, amit be is írtam és be is voltam jelentkezve a google playre, azzal az email címmel, amivel játszottam ioson is. A demógenyó után be is töltötte a váram, elvoltam, játszottam, jó volt, szép volt. Aztán töröltem a gépről, folytattam ioson. Most viszont telefonbajban vagyok és muszáj lenne átmennem Androidra! Kódot ugye nem ad újra, de utánaolvastam, meg gondoltam is, hogy az első Androidos bejelentkezés alkalmával azt menti a google playre és így nem is kell újra kód!
Most jön a nagy csavar a mesében. A telón bejelentkeztem a google playbe, azzal a fiókommal, amivel előzőleg már a Bluestackson ment a cucc. Ez után Clash telepít, végigcsináltam a demo játékot, majd elneveztem a falumat XY-nak (muszáj volt, az az utsó lépés ugye). Ez után bejelentkeztem a játékon belül is a google fiókba, hogy betöltse a falum, erre ez a barom állat szinkronizált egyet, amivel (szerintem) felülírta az előzőleg, a kóddal sikeresen áthozott falumat, így a demóban végigcsinált kis retket tölti be. A nagy 110-es th9-es sehol...
Ioson ott van, minden rendben, a nyomorom az, hogy kód nincs ugye többször, ez elcseszte, most akkor ilyenkor mi van????
Ezt akkor ezzel el is buktam???
Éljen akkor az Android, mert az apja f@sza nem mondta neki, hogy írja felül a régi dolgot, nem is értem, hogy ez hogyan eshetett meg. Ti tudtok valami tippet, vagy nyaggassam a SuperCellt, aki valószínűleg magasról le fog majd sz@rni? :(

(#4423) Hunmugli válasza Satariaaa (#4422) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Szia! Ne aggódj, nem buktál el semmit. A supportban fognak segíteni, nyugodtan írjál nekik.. Egy karakter vagy apple idhoz van rendelve, vagy google plus fiókhoz. A kettő együtt nem megy, akkor sem, ha az email-cím megegyezik. Arról viszont nem tudtam, hogy csak egyszer lehet áttenni iosről androidra a falut. Szóval akkor is vissza tudnád kapni a falud, ha elveszítenéd a telefonod, és nem lennél ios közelben. Bár néhány napba biztosan beletelik, mire segítenek, de ne add fel :)

Szerk.: az spnek írni coc, beéllítások, support fül alatt lehet - ha jól emlékszem. Bár ez a falu ha jól értem nem veszett el, de akkor is biztos segítenek majd :)

[ Szerkesztve ]

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#4424) Satariaaa válasza Hunmugli (#4423) üzenetére


Satariaaa
tag

Szia! Igen már írtam is nekik! Válaszoltak is, hogy igazolnom kell, hogy én vagyok az, egy korábbi gem vásárlásos számlával meg még pár dologgal és ha ez meg van, akkor a megadott új gmailes címemre odateszik a váram, amit használhatok androidon! Jól érted, nem veszett el a váram, ioson itt van, csak androidra nem tudok újra átmenni! És bizony erre baromira figyeljen mindenki! A beállításoknál a link another device lehetőségnèl ad egy kódot, amivel át tudod vinni egyik platformról a másikra a falut, viszont ezt csak egyszer ad, tehát ha ilyen baj történik, akkor csak a support segíthet, mert kódot csak egyszer ad! A hozzászólásom után írtam amúgy nekik, kíváncsi voltam és kb egy óra múlva már jött is a válasz! Szóval gyorsak! Majd ha felkeltem előkeresek egy számlát! Nem hiszem, hogy van még, de talán! Életembe háromszor vettem kicsi gemet, és nem tegnap előtt volt! Meglátjuk! Viszont ami nem tiszta, mert annyit nem toltam keresztbe a kettőn, csak ioson, hogy akkor a másik fullosan független lesz? Tehát amikor fejlesztek valamit ioson és megyek az android táblagépre, akkor az ott nem történik meg? Olyan lesz a táblán mint egy full különálló dolog??? Ezt légyszi mondjátok már meg nekem, ha tudjátok, ne a supportal bénázzak! Nem rossz, de annyira nem is full extrás az angolom! Nagyon köszi előre is! Majd ha lezárul a mese írok mi volt, hátha másnak tudok vele segíteni!

[ Szerkesztve ]

(#4425) Hunmugli válasza Satariaaa (#4424) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Köszönöm ezeket az új információkat. Ilyenről eddig még nem hallottam, pedig ésszerű biztonsági lépés, hogy csak egyszer kérhető kód egy faluról. Még ha idegesítő is.

Tudtommal ez valahogy úgy működik, hogy van egy falu, aminek az adatait a Supercell a szerverén tárolja. A gmailcím/Apple ID csak azonosításra szolgál, de persze lehet, hogy akkor a Google és z Apple szerverein is el van mentve a fiók. Bár szerintem erre úgy kéne gondolni, mint gmailcím és jelszó akár itt a PH!-n.

Nem hiszem, hogy a falud akkor most le lett volna másolva. Gondolj bele: akkor most eladhatnád az egyiket, és megmaradna a régi. A supercell ezt nem szeretné :C

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#4426) markussandor válasza Satariaaa (#4422) üzenetére


markussandor
senior tag

már megbocsáss, de ez nem az android sara!

(#4427) Satariaaa


Satariaaa
tag

Igen erre gondoltam, fura is lett volna, meg értelme sem lenne ha nem menne egyszerre a két platformon ugyan az! Nem találtam még számlát szóval áll az ügy de rajta vagyok és írok majd!

(#4428) Satariaaa válasza markussandor (#4426) üzenetére


Satariaaa
tag

Nem haragszom :)
Véletlenül sem akartam ezzel android-Ios komment világháborút kirobbantani! Gyerekes is lenne!
Én gyűlölöm az androidot, ha nem állna most úgy a dolgom ahogy, ugyan úgy kerülném, mint a tüzet, ahogy tettem ezt eddig is és ahogy teszem ez után is! Nincs élőlény a földön és azon kívül se, aki meg tudna győzni ennek az ellenkezőjéről... A háború elkerülése végett nem sorolom az indokokat! Csak annyit, hogy ilyen agyament, suta, buta hibát csak és kizárólag androidon láttam! 6 különböző formájú és korú Ios eszközön pakoltam már a falum, hiba nélkül, egyértelműen! Androidon kétszer, abból egyszer elcseszte, másik két ismerősömnek ugyan úgy elcseszte, ahogy most nekem, nekik is próbálok most segíteni és egy harmadiknak két android között szállt el kettőből kétszer...
Ezek száraz, kézzel fogható tények.
Ismét mondom, nem akarok háborút, aki szereti szeresse szívből én nem sajnálom tőle, de én utálom azt a platformot... Ennyi :)

[ Szerkesztve ]

(#4429) dragonfx válasza Satariaaa (#4428) üzenetére


dragonfx
veterán

már bocsi de mér kell androidfot(bluestacks) keverni az almával?
amugy meg a bluestacks nekem már nem müxik kidob az uj.
az andy.t leszedtem teljesne ugyanaz és okés.
ha gmail címre ráirattad az uj falut uj névvel azon nem tudom tudnak e segíteni.
nem is értem mér kell bohockodni...
minek uj falu?uj név? bal felül beirod gmail címed miután a play játékokba bejelentkeztél ujratölt és ott a falud....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4430) markussandor válasza Satariaaa (#4428) üzenetére


markussandor
senior tag

még jó, hogy nem haragszol, mert amiket felsorolsz, az továbbra sem android probléma

van egy app, jelen esetben a clash of clans, tartozik hozzá egy (vagy több) mentés, amit a Google Play Játékok menedzsel

ha Te vagy a haverod nem képes összekötni egy falut egy e-mail címhez, akkor egyértelmű, hogy az android a hibás! hát persze!

a korábbi (vagy ebben) kommentemben Te hol olvastál olyat, ami alapján én vitázni akarnék egy platform mellett vagy ellen?

remélem belátod, hogy a problémádhoz nincs köze jelen esetben a játékot futtató operációs rendszernek...

(#4431) Satariaaa válasza dragonfx (#4429) üzenetére


Satariaaa
tag

Fussunk neki még egyszer, mert itt bajok vannak és látom kezdtek hülyének nézni...

Namost a Bluestackes mese másfél évvel ez előtti történet, nem tudom minek keverjük bele. Hogy kerek legyen a mese, azért írtam le, itt közel, távol nincs szó Bluestackről. Csak szerintem nem lett rendesen elolvasva egyik postom se... Másfél évvel ez előtt ott vittem át az androidra, Iosról, kapott kóddal, sikerrel.
Bal fent? Ugyan azzal a játékkal játszunk?
A procedúra (még a Bluen): CoC föltelepít, a demo játék végigvisz, falu elnevez (nem engedett előbb hozzáférni semmilyen gombhoz, csak ha végigvittem a demot), utána beállítások gomb (ami jobbra lent van, nem balra fent), kód megadása, falu betöltése (és ezzel a bejelentkezett címre elmenti a falut, összekötve az Iosossal. Ez pipa. Másfél évvel ez előtt...
Bejelentkezés másik androidon:
Telefonon föltettem, szintén másfél éve, egy időben a Blueval. A játék indítása előtt NEM voltam bejelentkezve az előzetes sikerrel átvitt játékkal rendelkező google fiókomba! Ott is végigcsináltatta velem a demo játékot, ismét. Megint mondom, nem engedett semmi gombot megnyomni, még a beállításokat sem, csak az után, ha a demo játék kész. Amikor vége, ismét jobbra lent, nem balra fent, beállítások, bejelentkezés a google+ fiókba, majd ez után kérdezte meg, hogy betöltsem e a falum, mert ott lát egy mentést, ami egy nagyobb szintű falu (az, amit a Blueval, a kapott Iosos kóddal átvittem)... Betöltötte, mesés...
Napjaink eseménye és a hiba: Androidos telefon (nem emulátor, telefon). NEM voltam bejeletkezve a google+ fiókommal, ami előzetesen össze lett kötve a fent leírt módon és rendelkezik a mentésemmel. CoC feltelepít, demo játék végigvisz, mivel még mindig nem enged más opciót, mielőtt le nem játszom. Demo vége, ismét nem balra fent, hanem jobbra lent beállítások gomb, bejelentkezés a google+ba, majd kiírta hogy szinkronizálás.
Ez egyik fent leírt esetben sem volt (se az emulátornál, se a telefonnál). Megfogta és a demo játék faluját fellőtte arra a címre, felülírva azt, ami már működött.
Most értitek már?

Az meg nem opció, hogy nem tud segíteni. Tehát, ha magad sem tudod, akkor ne ötletelj inkább, mert lesz, aki elhiszi és beletörődik. Egyébként ezt is írtam, ez is bizonyítja, hogy nem lett jól elolvasva, amit írok: "A Supercell segít és oda rakja a falum, ahova mondom, miután egy gemes számlával bizonyítom, hogy az enyém a cucc, meg pár személyes kérdésre válaszolok".

Engedjük el ezt az androidos dolgot, szeretem, imádom, hál istennek a procedúra sem szükséges, mert végül nem szorulok rá... De legalább tapasztalatom van abban, hogy mit kell csinálni, mert beszéltem a Supercellel. És nekik sem ismeretlen ez a hiba, ami teljesen más vonalon jár, tehát se nektek, sem nekem nincs igazunk ez ügyben (de ettől még gyűlölöm az androidot és fogom is). Itt csak annyi a különbség, hogy én kérdeztem, hogy hátha tudja valaki, ahelyett, hogy egyből a Supercellnél indítottam volna. Ők legalább nem ötletelnek úgy, hogy valójában lövésük sincs a dologról és ennek tudatában még butusnak sem néztek...

Remélem most így akkor rend van...

u.i.: a Bluestackset kipróbáltam most, hogy mondtad, hogy nem megy.
Hiba nélkül üzemel...

[ Szerkesztve ]

(#4432) Hunmugli válasza Satariaaa (#4431) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Leírom én is az álláspontom: (no offense)

Ios/Android: Alapvetően az egész Apple-t utálom. Drága, béna, és gondosan ügyelnek rá, nehogy egy retkes emulátort is lehessen csinálni hozzá: Androidon Iost futtatni. (Tudom ez így hiányos, nem mennék bele mélyebben, legyen elég ennyi. Ez az én véleményem.)(Csóró moddereknek jól jönne :C )

Bár a droid kicsit lehetne jobb...

A problémához: a kis sign in fül bal fent lenne, droidon. Egy idő után ezt is beletették, hogy ne kelljen mindig végigvinni a demót. Hasznos.

A fiókokhoz: nekem droidon tökéletesen működik. Fél perc alatt oda-vissza váltok bármely két karakteremen, gyorsan, egyszerűen. Nagyon kényelmes, csak meg kell adni a gmailcímet és a jelszót egyszer. Gondolom, Ios-en is hasonló, bár elvileg ott a beállításokból kell megcsinálni.

Problémav2.: nekem van egy emailcímem, amin van egy karakter. Ha ezzel csinálok egy Apple ID-t, akkor miért kéne a karakteremnek rászinkronizálódnia? Tudom, zöld volt a gomb. Akkor elvileg működnie kellett volna. Sebaj, a lényeg, hogy most minden rendben. A supportot azért javasoltam, mert tudtam, hogy ott segíteni fognak. Most már lusta vagyok minden hozzászólást újra elolvasni :D

További jó lootokat :)

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#4433) chris0000


chris0000
őstag

ma jött 1 update.:)
játékon belül a newsba írja,h miket változtattak.

(#4434) Salex1


Salex1
senior tag

Updatelni akartam a játékot, de azt írta ki, hogy nem kompatibilis az eszközömmel :(
Lg g-pad 10.1
Eddig tökéletesen ment

(#4435) Hunmugli válasza Salex1 (#4434) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Szia! Ne keseredj el!

Több megoldás is létezik, ezek egyike biztosan segít:
-google, apk download.
-play áruház és google play games frissítése, aztán coc letöltése

Elvileg van valami 3. módszer is, amiben talán a play áruház adatait kell törölni (plusz valami, ez magában nyilván kevés). Coc fb csoportban biztos segítenek, ha esetleg még nem lenne fent apkban. Sok sikert!

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#4436) Satariaaa


Satariaaa
tag

Sziasztok.

A múltkor ugye fölmerült, csak nem bírtam ki, szóval belevágok a klánosdiba lesz ami lesz! Hetente legalább két wart lebonyolító klán lenne a cél, amihez aktív, jó fej és megbízható embereket keresek. Nem baj, ha fiatal az illető, mert egy felnőtt is lehet gyerekes :)
Faluról: rusholtat nem engedek, csak a gond van vele. Azon kívül jöhet kicsi nagy. Volt már klánom, vívtam pár wart, maxos a th9em, nem sajnálom a donatet, tehát segítek tanácsokkal is meg cuccal is, ahogy csak tudok! Aki nem találja a helyét, benne lenne valami újban, vagy tényleg szeretne egy olyan klánt, ami a megfelelő létszám után folyamatos wart és fejlődést fog biztosítani, az ne habozzon, csatlakozzon!
Egy kitétel van: facebook profil legyen. Csinálok csoportot, ahol majd szervezem a warokat, hogy minden a lehető legsimábban menjen. Akinek nincs facebookja és kamu profilt sem csinál emiatt, az ne jöjjön! Nekem sem eredeti a profilom, ránézek hetente kétszer, meg annyit, amennyit a csoport igényelni fog, ki lehet bírni.
Szétszakadt klánok is jöhetnek, annak idején, mikor az eredeti szétment, a csapat egyik felével mi is máshova mentünk.
Szóval nem sztorizok, gyertek bátran. :)
Clan tag: ‪#‎Q2JYJRLR‬

(#4437) Lootolok


Lootolok
tag

Jött ez az új frissítés, azt írták, optimalizálták a CW ellenfél keresést.
Tegnap este indítottunk egy 25 fős CW-t, nálunk 1db TH11-es van, 4db TH10-es, és 11db TH9-es, 4db TH8-as, a többi aprólék.
Talált ellenfél 5db, azaz ÖT darab TH11-et tartalmazó csapat, 4db TH10-el, 12db TH9-el, a maradék kizárólat TH8.
És nem, nem azért van sok TH előnyük, mert rush faluk, mert mindegyik szépen ki van maxolva. Egyszerűen így dobta a gép. Volt már pár sorsolás korábban, amikor igencsak igazságtalan volt TH arány, de ilyen mértékű eltérést még nem pipáltunk. Gyakorlatilag ezt a meccset nincs értelme lejátszani. Írni is fog az egyik tagunk a Supercellnek, hogy nézzék már meg ezt a dolgot, mert valami nagyon nem jött össze a frissítésnél ezek szerint.
Olyan szintű düh, és elkeseredés volt az egész klán részéről ezzel kapcsolatban, hogy az ember kedvét elveszi tőle. Pedig a CW-nek pont a csapatjáték a lényege, és egy jó bulinak tartjuk, de így semmi értelme a dolognak.

Aztán persze fordított sorsolás esetén lehet egy szavunk sem lett volna...:D

(#4438) kovimester


kovimester
aktív tag

"Elhited"
Mindenki ugy hipolta a war balanct ennyit erről.
Irogathat a clan haverod le se szarják.
Plusz olvasgatom angol forumon hogy órákig keres cwt de olyat is hallotam hogy nem talált.
Nézük meg a mostani updatet.
Lv3 boszorkány kuka lett
Új egység szint úgy kuka
Valkyre inkább hagyuk olyan erős lett már az lv4 hogy hu hu.
(Kövi update valkyre nerf.....)
Meg defek...
Ennyi egy nulla update. Ígéretek voltak csak nem valosultak meg.

(#4439) Satariaaa válasza Lootolok (#4437) üzenetére


Satariaaa
tag

Huuu az azért masszív! És néztétek a profiljaikat is? Laborokkal hogy állnak? Az egységek is ilyen durván eltérnek? Bár ha maga a falu igen, akkor a labor már talán mindegy. Nem semmi, amit írsz! Annak idjén mi is belefutottunk pár durva dologba! Egy közepes th9, két újonc 9es, a többi 8, végén két 6osra dobott az élmezőnybe 4db th10est úgy, hogy a többi 8volt az utolsó meg 7! Igaz, hogy a 4 10esből 3 rusholt volt rendesen, de ott figyelt az inferno azért mindháromnál, ami lv1en is pocsék... Természetesen vesztettünk, mondani sem kell... Majd írd le légyszi, hogy mit reagál a Supercell, biztos lesznek még rajtam kívül, akiket érdekelni fog! És kitartás! :)

(#4440) Salex1


Salex1
senior tag

Én kellően meguntam a játékot. A tablettal nem is szenvedek, nem rakom fel.
Lvl122, max TH10...ez a vége számomra.
Nektek azért hajrá!

(#4441) Satariaaa válasza Salex1 (#4440) üzenetére


Satariaaa
tag

Hallod a most alakult klánomba nem akarod betenni az a várat? Még ha inaktív, reklámnak akkor is isteni lenne!
Csak vicceltem ám! Én sokáig szüneteltem, nem rég indult be újra a motor! Majd meglátjuk mi sül ki belőle!

(#4442) WhiteWalker válasza kovimester (#4438) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Jaaaa jah... Az új egység miatt nem fogom a barackot feltolni egy szinttel. Ahogy néztem elég fosnak tűnik a browler. Tök értelmetlen volt behozni.
Viszont pozitívum az xbow sebzése megnőtt, és revengert jár csillag és loot bónus végre. Nálam kifújt a pozitívum.
Jah inferno lvl 4 , csak hogy kiszurjuk a th 11ek szemét valamivel...dobunk morzsat nekik...
Szerintem felesleges volt az update.

(#4443) Lootolok válasza Satariaaa (#4439) üzenetére


Lootolok
tag

Laborokkal is jól állnak, nem rush faluk.
Szóval ha csak félgőzzel is támadnak, és nagyon bénák, akkor is izzadni fogunk.
Ha csak lelkes amatőrök, már esélyünk sincs.
Legközelebb pénteken este indul war (hetente 2x indul nálunk kedden, és pénteken), meglátjuk, hátha akkor nekünk sorsol kedvezően :)
De jobb lenne a kb. egál szint, mert az nem veszi el az egyik fél kedvét sem a jó csatától.

(#4444) Lootolok válasza WhiteWalker (#4442) üzenetére


Lootolok
tag

A legfontosabbat mindenki elfelejtette úgy látom.

Goblin LV7.

Ez nekem nagy öröm :DDD

(#4445) Satariaaa válasza Lootolok (#4443) üzenetére


Satariaaa
tag

Hát még szép, hogy az a jó. Mindkét fél számára megfelelő eséllyel verhető ellenfél, ami jó kis izzadós csatát hoz. Ahol a tényleg a legjobb nyer. Ez lenne a lényege és ez a sava borsa!
Viszont a ha leveritek őket, akkor mega királyok vagytok!
Nagyon szurkolok és sok sikert! :)

(#4446) WhiteWalker válasza Lootolok (#4444) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Huh én kérek elnézést. Azt kifelejtetettem, pedig én is állandóan használom a kis drágaszágokat :DDD

(#4447) Lootolok válasza WhiteWalker (#4446) üzenetére


Lootolok
tag

Jól is teszed, ha elnézést kérsz. Régi hiányosság lett végre pótolva :D

(#4448) Lootolok válasza Satariaaa (#4445) üzenetére


Lootolok
tag

Már elengedtük ezt a wart, gyakorlásnak fogjuk fel, tét nélkül.

(#4449) Satariaaa


Satariaaa
tag

Nah! Új update. Kb két hónapja éledtem fel kis csipkerózsika álmomból. Mivel nagyon sokáig inaktív voltam előtte, nem tudom mit variáltak, de azt tudom, hogy 1600-1800 kupa között olyan horror lootokat találtam, hogy napi 8-10 támadással és egy boostal + a star bonus (ami szintén új volt nekem) simán megcsináltam napi 2-3 falat (a 3 miliósokat tolom) + a hősöket upgradetől upgradig húztam (mire felkelt, feküdt is vissza, vagy indult a másik, mert meg lett a nyál).
Most nézem az ellenfeleket és kicsit olyan szaga volt a dolognak, amilyen akkor volt, mikor elmentem szunyálni annak idején. Megint szaros 60-80 ezres lootok mindenhol, minden olyannál, aki egy olcsó loot sereggel verhető lenne, ami meg normális 200-200, 300-300, esetleg horror 500-500, 600-600-as lootok megint fullos th10 és 11nél találni.
Akkor ebbe is beletúrtak volna?
Mert így nem hogy klán nem lesz, de úgy rakom le megint a játékot, mint a huzat...
Vagy csak most nem jókor kerestem? Bár, visszatérésem óta egyszer nem volt ilyen. Eltűntek a 200-200, 300-300 lootok. 60-80 ezresek, 15-20 keresés után jön egy 110-120-as szánalom, kb a 25. keresésre dobott ki egy olyan horror th10 est, aminél volt 350-300-as loot, de annak még cw sereggel sem mentem volna neki, nem hogy lootolós sereggel...Mindezt most 1700 körül, ahol eddig úgy ment a szekér, hogy el nem akartam hinni...
Visszatették volna a "régi" rendszert és megkavarták megint a loot számítást?
Ez így nagyon fing... Így biztos, hogy nem sokáig fogom nyomni, mert ezzel nem lehet haladni...

[ Szerkesztve ]

(#4450) Satariaaa válasza Satariaaa (#4449) üzenetére


Satariaaa
tag

Jah azt kihagytam, hogy szerény véleményem szerint, a leírtaknak semmiképp sem szabadna extrának, vagy bármi nagy dolognak lennie. Szerintem az lenne a normális... Mert úgy lehetett haladni, volt kedve az embernek, motivációja. Most fogták és lefelezték, lenegyedelték a lootokat, akkor részemről bekaphatják... :(

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.