Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-17 19:36:15

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3251) lezuvius válasza palermo82 (#3250) üzenetére


lezuvius
őstag

Hello

Fejleszd az egysegeid s akkor konnyebbe valnak a tamadasok.TH9-n meg elegge konnyu jo lootot talalni 1300-1900 kupa kozott 1300 korup sok th7-th8 van sok Gold+elixirrel,mig feljebb th8-th9-k vannak nemileg tobb Dark elixirrel .

Amennyiben nem vagy tulsagosan elmaradva ne kezd ujra csak legy turelmesebb, mert lesz lootod.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#3252) Hunmugli válasza palermo82 (#3250) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Egyetértek az előttem kommentelővel, ne add fel. A th 7ekre 50%-os büntetést kapsz, tehát loot szempontjából maradnak a th8-9ek. Barchhal könnyen tudsz majd lootolni, bárhol, bármikor :) Sok sikert

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3253) dragonfx válasza palermo82 (#3250) üzenetére


dragonfx
veterán

ne kezd ujra.
milyne troopsaid vannak.mutasd.aés akkor tudunk tanácsot adni mit fejlesz.
van mikor én is szopoágra vagyok rakva supercellnél és 60-80k.s lootokat ad csak akkor hagyni kella m lootot vagx sokat keresni.
de a 150es loot miért rossz?
első kanyarban szerintem lvl5 archer lvl5 giant...hog, sari...qwizi...

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3254) makikoma válasza palermo82 (#3250) üzenetére


makikoma
csendes tag

Szerintem a jó loot sokkal inkább függ a napszaktól, mint a ligától... Próbálj meg nem csúcsidőben játszani, azaz amikor az ázsiaiak alszanak vagy iskolában vannak/dolgoznak. Én ha tehetem, hétköznap délelőtt vagy bármelyik nap este 9 után lootolok. :K Ha viszont látod, hogy éppen jó a loot, akkor érdemes azt a 10-20 gemet barrack és/vagy spell boostra rákölteni, így 2-3 millió arany/elixir vagy 5-8k dark simán összejön óránként. :D

(#3255) SiZo válasza makikoma (#3254) üzenetére


SiZo
tag

és nem mellesleg javaslok sok türelmet és kitartást (sok next -elés), mindig lehet találni teli bányás elhagyott falut, ahonnan 200k-300k (arany és elixir) hozható el, különösebb szenvedés nélkül.

# HUN MKI AKTIV #

(#3256) palermo82


palermo82
újonc

Sziasztok!

Köszönöm szépen a gyors és segítőkész válaszokat. Rátok hallgatok akkor, nem kezdem elölről, akkor kitartok. A 100-150 loot nem lenne rossz, de amikor elköltök ebből kb 40-50 elixirt akkor a haszon nem túl sok. Csak fura volt, mert előtte th8 nál sokkal többet tudtam elhozni. Ott gyakori volt a 200-400 elhozatal. Most a lvl 6 íjászra gyűjtök 6 milla kell, de amire azt össze gyűjtöm....most megpróbálok akkor 1300-1600 között maradni, és a napszakra is jobban oda figyelek. én általában 45 goblin 9 melák, 5 falrobbantó, és maradék íjásszal megyek.

Nagyon szépen köszönöm még egyszer a válaszotok, tanácsotokat. Nagyon imádom ezt a game-t, és jó hogy van egy forum, ahol kapsz jó válaszokat. Sok sikert továbbra is nektek.

Palermo

(#3257) dragonfx válasza makikoma (#3254) üzenetére


dragonfx
veterán

azért ez tulzás ennyi nem jön be nettoba.
ehhze irot mák kell.
gemmel sem.

én ma alig nyomultam 9e dark ma.
tegnapelőtt 25e akkor adta

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3258) Simaliba válasza ZSAPI (#62) üzenetére


Simaliba
újonc

szia, mi szívesen várunk új klánunkban, a neve Pozitív Kifli

(#3259) stivi1g válasza Simaliba (#3258) üzenetére


stivi1g
tag

Egy 2013-10-28 üzentre reagáltál:) szerintem tuti talált azóta klánt:)))

(#3260) Hunmugli


Hunmugli
aktív tag

Másfél órás Maintenance Brake van, remélhetőleg most jön az új frissítés. Th 11 nyilván nem lesz a csomag része, de a névváltoztatás valószínűleg. Új dark troopnak örülnék, de nagyon. ;] Na akkor most várni kell :U

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3261) makikoma válasza Hunmugli (#3260) üzenetére


makikoma
csendes tag

itt megtalálod a leírást: http://supr.cl/SweeperUpdate

(#3262) Hunmugli válasza makikoma (#3261) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Köszi. Akinek a leírás angol, annak: lesz egy új defense, ami th 6-tól elérhető. A neve Air Sweeper, videó itt: [link]. Clan bookmarkok (könyjelzők) lesznek, amikből 30 lehet majd. Az a lényege, hogy klánokat tudsz vele megjelölni, és így nem kell folyton keresgetni, a teljes megértéshez szintén galadonos vidó: [link]. A következőt nem teljesen értem ,de az a lényege, hogy ha cw attack előtt hiányzik valami, katona, spell, hős, cc troopok, akkor azt pirosan jelzi a rendszer, gondolom, úgy, hogy ott vannak a dolgok az alsó sorban, és pl pirosan villog, ha valami nincs ott. Ilyenkor end battle, mielőtt bármit is leraknál, gemms :D , és attack again. Th 5-től kezdve egyszer nevet lehet változtatni a játék folyamán. A klán chat jelzi a klán specifikációk változását, a változtató nevével együtt. A védekező módot meg lehet változtatni amíg épül a defense. Gondolom itt az infernóra és x-bowra gondoltak, azokat village edit mode-ban eddig is lehetett változtatni. A következő valami olyasmi, hogy a defensek a th felé fognak elsődlegesen védeni, kivéve az air sweepert, mert az arra, amerre beállítjuk. Ezeket szintén nem igazán értem, annyi, hogy a támadó katonák nem fognak a védőkre menni olyan gyorsan, ahogy tudnak. (?) Aztán a deffeknek lesz egy nagyon kicsi sugara, ahol már rámozdulnak a támadókra, de még nem lőnek. (?) A kisebb szintű singel player pályákon javítva lesz a loot, és lesz néhány meglepetés és zavar is. Változtatnak még a multiplayer matchmakingen is, szóval a th szintünkhöz minél közelebbi ellenfelet fogunk kapni. A cwken a hősöket, trapeket, és falakat is beleszámolja a rendszer ellenfél kereséskor, így ,,fairebb,, ellent kapunk majd. A cw keresés tovább fog tartani, hogy jobb ellenfelet kapjunk. Végre. Ennyi. Ha valakinek jobb az angolja, kössön bele, mert van, amit nem értek. Köszi :) Ui.: még 15 perc :U

[ Szerkesztve ]

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3263) SiZo válasza makikoma (#3261) üzenetére


SiZo
tag

Sziasztok,
magyarra fordítva. (nem mondom, hogy ne lehetne magyarosabb, de azért szerintem érthető, egy pontot nem tudtam pontosan lefordítani, mert nem értem egészen pontosan, csak nagyjából sejtem)

## Íme a végleges lista ##

Új légvédelem: Az Air Sweeper
* Visszatolja a repülő egységeket a levegőben.
* Az Air Sweeper nem károsítja a támadó légi egységeket, de mindenképp lassítják.
* Az Air Sweeper csak egy irányba állítható be, de forgatható tetszőlegesen.
* TH6 -tól érhető el.

Clan könyvjelző
* Könyvjelző helyezhető el egy-egy klánnál "+" ikonnal a klán profillapján.
* Max. 30 klánnál tudsz elhelyezni könyvjelzőt.

Clan War támadó sereg előnézet
* Soha ne támadj többet nem teljes sereggel! A hadsereged megtekinthető minden támadás előtt.
* Megvizsgálásra kerül a csapat, spellek, hősök és ha valami hiányzik, meg lesz jelölve pirossal.
* Légy kész tényleg a támadásra, vagy késő, sajnáljuk! Ha CW támadás elindításra kerül, kilépni már nem lehet, mindenképp támadnod kell!

Interface fejlesztések
* TH5 felett egy egyszeri névváltoztatás lehetséges. Használd ezt a lehetőséget okosan!
* Clan Chaton mostantól látható, ha valaki megváltoztatta a Clan infot, azt is jelezve, ki változtatta meg.
* A védelmi épületek hatósugara akkor is látható, ha épp fejlesztés alatt van.
* A védelmi mód akkor is állítható, ha épp fejlesztés alatt van.
* Defensive buildings now initially point away from the TH in combat, EXCEPT for the Air Sweeper, which always points in its configured direction (A védelmi épületek kezdetben a TH -tól messzebb lévő ellenre támadnak, kivéve az új Air Sweeper, az csak a beállított irányba fog védekezni)

Gameplay fejlesztések:
* A támadó katonák nem kezdik el olyan messzire üldözni a védőket, mint régebben.
* Javítva azon ritka eset, amikor a katona a védelmi épület tartományának határán van, és eddig csak célozta, de nem tüzelt rá.
* Single player térképek alacsonyabb szinten a Loot nagysága kissé javítva, egy-két térkép módosítva.

Matchmaking módosítás
* Mostantól a TH szintedet sokkal inkább figyelembe veszi a rendszer multiplayer ellenfél keresése (lootolás) során.
* A falu erejének számítási módja pontosítva lett, főként Clan War ellenfél keresés miatt, jobban figyelembe lesz véve a falak, hősök, seklton trap, stb. szintje.
* A Clan War ellenfél keresés kicsit több ideig fog tartani, hogy minél jobb (jobban a klánhoz illő) ellenfelet találjon a rendszer.

# HUN MKI AKTIV #

(#3264) SiZo válasza SiZo (#3263) üzenetére


SiZo
tag

így működik a "sereg ellenőrző" screen: hxxps://youtu.be/HbTEZQ7n0s4

# HUN MKI AKTIV #

(#3265) SiZo válasza SiZo (#3264) üzenetére


SiZo
tag

ami még: (nálam)
* 7es fal ismét fejlesztgető elixirrel (ennél kisebb falam nincs, esetleg többiek, Ti mit láttok?)
* új grafikák a falaknál

# HUN MKI AKTIV #

(#3266) HaliHUN


HaliHUN
tag

Figyeljetek oda a "be ready or be sorry" frissítésre, ha valaki (többek között én is) szeret kétséget érezni minden attack előtt és kilépni, akkor az most pórul jár. Már egy elég fontos attackot egy egész komoly warban el is buktunk miatta, 0%.

Másrészt - Ha jól sejtem, ez az update végre megoldja a 'ghost' támadásokat. Arról még nem tudunk, hogy a 'bunny' (modolt) támadásokat is elintézné egyszer és mindenkorra.

(#3267) sztanozs válasza HaliHUN (#3266) üzenetére


sztanozs
veterán

Remélem elintézi - mivel vsz most már ahhoz, hogy támadás módba lépj kell szerver kommunikáció. Szóval ezután már hiába töri meg a netet a mod, a "támadás" kötelezően végig megy. :)

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3268) zolka95


zolka95
őstag

Frissítés után a falak húzására tudtam fizetni elixírrel is, de most már nem jelzi. Régebben is észrevettem ezt, de akkor is eltűnt.
Most akkor mi van?

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#3269) sztanozs válasza zolka95 (#3268) üzenetére


sztanozs
veterán

Ezek szerint ez volt a 10 perces maintenance break :(

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3270) HaliHUN válasza sztanozs (#3269) üzenetére


HaliHUN
tag

Valamiféle matchmaker bugot patcheltek ki, ééééés sunyiban a fal upgradet is... Undorító amit csinálnak. Egyébként az utolsó 2 támadásunkban az ellenfél AQ-jai meg se mozdultak, csak álltak egy helyben, szal több bug került be mint amit kivettek.

Végeredmény :DD

(#3271) makikoma válasza HaliHUN (#3270) üzenetére


makikoma
csendes tag

A képen a score 6 stars meg score 13 stars is egy bug :D
Gratula! :R

[ Szerkesztve ]

(#3272) sztanozs válasza HaliHUN (#3270) üzenetére


sztanozs
veterán

Én lent hesszelek 700 kupa körül - eddig th5 körüli falvakat adott 95%-ban, a frissítés óta th8 alatti nem jött, és a találatok fele th10 (low-med th9 vagyok)...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3273) HaliHUN válasza sztanozs (#3272) üzenetére


HaliHUN
tag

Klántárs ~600-on van. Most az update óta nálunk mindenkinek jókat ad. Srác 4 milliót farmolt ma délután (boosttal), így lehet van benne valami.

[ Szerkesztve ]

(#3274) sztanozs válasza HaliHUN (#3273) üzenetére


sztanozs
veterán

én csak 1M arany/elixir + 10K darkot tudtam összeszedni boosttal egy óra alatt :(

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3275) dragonfx válasza HaliHUN (#3273) üzenetére


dragonfx
veterán

nekünk azt írta ki 0s war ending és közbe lazába tudtunk támadni.
ez az air sweeper egy rakás fos. golyófogó.
remélem a reálisabb ellenfél tényleg megállja a helyét most a 2. nyertük eddig. :C
igen kb dél től 4ig lehetett tegnap elixirből is falazni a lilára már engedte 200e elixirt.jo hogy kivették.
ez a bookmarks nem tudom mire jo...passz.
dark és sima barrack troops kéne már....
nem arról volt szó megoldják a heroes upgrade. alatti cw.n hazsnálhatóságot?

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3276) HaliHUN


HaliHUN
tag

Annyi a lényeg, hogy most már ugye a TH szintedhez hasonló TH szintű ellenfeleket kapsz multiban is. És hát nem sok aktív TH9 van bronz és kisebb silver ligákban, így azokat kapod meg főleg. Ma én is kipróbálom.

(#3277) pbence


pbence
csendes tag

Sziaztok!
A segítségeteket szeretném kérni!
Tegnap a frissítés óta nem tudok játszani a játékkal! Nem frissít a tab-om
Azt írja:Hiba történt az információk szerverről való lekérése során. RPC:S-7AEC-7
Mit kell tennem?
Előre is köszi! Üdv!

(#3278) dragonfx válasza HaliHUN (#3276) üzenetére


dragonfx
veterán

vagyis menjek le arany2ből ha nem bikákat akarok kapni lootra?
persze szép a 30-400as elhozható loot de esélyem nincs elhozni. mégha minden összejön is max a felét heroes.ok meg rageggel. netán pekka.
mindenhol 3as bowok figyelnek rossz esetben korai th10....infernoval. :(
mondták a fal heroes jobban beleszámit a cw.be...hááát igen. :C ...a falaim 2/3a haláli...heroes 10/6....2db 2es bow...és ugy klánpajtik nem mentke rá ennyire a falra nekik th9en is lila van halálibol kevéske.
nesze egyből berakott 3.nak a map.on. :C ..ami tök szép elismerendő csakhát az ellenfél... :Y totál ugy áll mint én de sanszot nem látok 3*ra megintcsak mázlivala 2re.....ilyenkor mia teendő? ne falazza smemit? hagyjama heroes upgrade.et?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3279) asasasas válasza Hunmugli (#3262) üzenetére


asasasas
csendes tag

Köszi!

(#3280) asasasas válasza SiZo (#3263) üzenetére


asasasas
csendes tag

Köszi Neked is!

(#3281) Hunmugli


Hunmugli
aktív tag

A SP új algoritmusa nagyon jól működik. Régen 20 perc alatt ha beadott g2-ben egy jó lootot th10-nek, de ma már más a helyzet. Én voltam lent 200 alatt és masterben is. Lent a darkot viszi mindenki, és csak tárolós loot van. Masterben nagyon ritkán van jó loot. Ha mégis, akkor azt nehéz elvinni, de cserébe ott a 100k bonus. Viszont időnként 500k/nyersi vagy még joob ajánlatok jöttek kollektorból. De a frissítés óta minden megváltozott. G2 körül indultam és most vagyok kristály 3-ban. Eddig 3 perc alatt mindenhol volt loot, még ha tárolós is, de könnyen vittem. Nagyon megkönnyítette a SP a dolgokat nagyobb szinteken. Van aki silver alatt farlmol th 10-el. :Y A légi seprű engem pusztán idegesít. Egyéb észrevételeket várok a frissítésről :)

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3282) dragonfx válasza Hunmugli (#3281) üzenetére


dragonfx
veterán

semmire nem jo szerintem se a fujka.
én g2.be vagyok és nagyon sok és jo loot.ot ad de irto bika sereggel kell odamenni hogy akár a felét el tudjam hozni. th9 full és th10 ele ezeket adja be nekem jo esetben 2db bow3 rossza esetben 2 inferno figyel szoval van mit nextelgetni mire arányaiban olyat találok ami jo is és el is hozható egy szebb számjegy.
de tény így hogy még a felét harmadát tudom is elhozni átlagban 130-180asokat bead jobb esetben 200k+. amire megyek onnan támadok és arany vagy elixir tuti 150k+os lesz.
a darkot brutálul adja....sima lootsereggel állandóan 800-1200akat szedek.... az eddig 500-800akkal szemben.
2 nap alatt összejött az aq7re ugy hogy cw.n darkosokkal mentem donateolok rendesen és lootra is mindig jön velem 200-300 darkos troops kb.szova netto 35 az nem olyan rossz szerintem.eddig ez joval nehezebb volt.
lassan ott tartok hogy 1000 fekete alatt nextelek :DDD

cw.n faján berakott 3.nak mert a heroes és a walls arányiban nálam a legfejletebb a klánomban.ami nem gond mert a 3.at is beütöttem 2*ra mint ahogy a korábbi 7-10.et(ez normáls esetben elég is a győzelemhez ha az első 10ben mindenkit 2*ra ütünk) más kérdés a 3. engem rommá gyalázott gowipe.pel....én is ezzel mentem kiegészítve hoggal és irto ütős kis 4es ez így....a legcsunyább ellopta az ötletem ő is így jött csak neki jobban kijött a lépés...

nagyon nehéz egyszerre antihog és anti sari warbase.t csinálni......ti th9en ellen hány golemet visztek?1-2-3?
probálkoztak többen kutya balllonnal az ellenféltől de nem sokra mentek ugyanúgy max 2*.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3283) asasasas


asasasas
csendes tag

Sziasztok!
Perceken belül gazdagabb lesz a klánunk egy újabb bukott háborúval. 25-ből 5-öt sikerült csak megnyernünk. Javaslatokat, ötleteket várnék: mit tegyünk, hogy ne csak szökőévente nyerjünk war-t?
Köszi!

(#3284) jack474 válasza asasasas (#3283) üzenetére


jack474
tag

Kicsit kevés az infó, sok tanácsot erre nem tudunk adni. Számít, hogy mennyien vagytok, milyen a TH leosztásotok, milyen fejlettségű a védelmetek és a támadó egységeitek, mennyire szoktatok kikapni, szóval kb minden. De ha még tudnánk is ezeket, egyedül akkor se nagyon tudsz mit csinálni, szóval valahogy a többieket is rá kell venned, hogy együttműködjenek, ami egy mobil játéknál nehézkes tud lenni.

(#3285) dragonfx válasza asasasas (#3283) üzenetére


dragonfx
veterán

lassan nálunk is ez a helyzet.... sokan félvállról veszik de már beleuntam a rendcsinálásba- eéjáűtszogatok bohockodunk chatezgetünk. én nem halok bele abba az 500e elixirbe.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3286) makikoma válasza asasasas (#3283) üzenetére


makikoma
csendes tag

Gyere át hozzánk, mi komolyan vesszük a wart.
War log, ami látszik: 38 win - 1 döntetlen - 2 vereség :)
Nagy kukackák klán, visitelj meg, vagy további infó itt
Beugorhatsz csak tapasztalat-gyűjtésre is, ha gondolod.

[ Szerkesztve ]

(#3287) asasasas válasza jack474 (#3284) üzenetére


asasasas
csendes tag

Szia!
Most 20-an waroztunk, de 4-en nem támadtak. 20-30 lett a végeredmény. A kupaszámunk 16685, az ellenfélé 14820. De általában kevesebb mindig, mint a miénk.Valahogy olyan, mint ha túl erős ellenfelet kapnánk mindig. A gyengébbjét is elnyomnám Next-tel sima csatában. A warban valahogy nem jönnek a csillagok, sima győzelmünk egy sem volt. Túl magas a kupaszámunk? Vagy nincs összefüggés a sorsolásnál?
Ha valaki tanulmányozna minket: Hungarian clan #8JVJULYU
Köszönöm!

(#3288) jack474 válasza asasasas (#3287) üzenetére


jack474
tag

A 20 csillag rettenetesen kevés 20-as warban, igazából a 30 is az. Ez olyan, mintha 1 csillagot szereznétek minden ellenfélen, ezt kb farmoló sereggel is ütni kéne. A kupának semmi köze nincs a Clan Warhoz. Azt nem is értem, hogy a gyengébbjét elnyomnád next-tel sima csatában, te ugyanazzal a sereggel mész warba, mint sima csatába? Ha a warok nagy részét meg akarjátok nyerni, akkor a cél, hogy TH8 és alatt mindenkit 3 csillagra verjetek, TH9 és felette pedig mindenkit 2 csillagra. Lesz olyan ellenfél, aki ellen ez kevés, de a többség ellen elég. Na ebből láthatod, hogy még akkor is legalalább 40 csillagot kellene szereznetek 20as warban, ha 20 darab TH10el mennétek warozni.

(#3289) asasasas válasza jack474 (#3288) üzenetére


asasasas
csendes tag

Na, pont ez a gondom, hogy kevés csillagot tudunk szerezni. :) Természetesen más sereggel warozok, mint farmolok.
Valahogy hatékonyabbnak kellene lennünk, csak nem tudjuk a módját.

(#3290) lezuvius válasza asasasas (#3289) üzenetére


lezuvius
őstag

Miért nem csatlakoztok egy olyan klánhoz,ami viszonylag tud támadni s ott tanulhatnátok?

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#3291) asasasas válasza lezuvius (#3290) üzenetére


asasasas
csendes tag

Harmincan hova csatlakozzunk? :)

(#3292) SiZo válasza asasasas (#3291) üzenetére


SiZo
tag

belenéztem a klánotokba, hát na.
elég nagy baj, hogy elég sok a rusholt th10 (azaz elsietett, nem kiforrott, mindegy csak legyen TH10). nem mondom, hogy alaposan mind a 30 falut átnéztem töviről hegyire, de th10 ből nálatok van vagy 5-6 db, de ezek közül sok olyan, hogy kb th8 szinten vannak (vagy lentebb).
és nem csak védelmi erőben, hanem támadó erőben is... (elnézve az egyes tagok katonáit). van olyan falutok ami TH 10, 4es AD vel, 4es WT vel, nincs inferno, XBOW is most épül. támadó erejét nézve, lvl1 sárkány.
az ilyen faluk a legrosszabbak a klánt figyelembe véve, mert:
CW n a matchmaking baromira figyelembe veszi, hogy hány és milyen erejű TH van.
Namármost, egy TH10 falut ha gyenge vagy közepes erősségű akkor is nehéz lenyomni, nem hogy egy erős TH10 et. folyatva a gondolatmenetet, a fenti és hasonló erejű rusholt TH10 eket tuti 3 csillagozzák az ellenfeleitek, viszont a fenti rusholt TH10 faluk nagyon kevés csillagot tudnak szerezni. egyrészt mert szerintem se katona nincs hozzá, se tudás.

csak egyetlen dolgot tudok mondani, hogy baromira neki kellene feküdni a védelem és katonák fejlesztésének, főként th10 es faluknak.

mindenki más csak akkor léphessen TH-t, ha kimaxolta a faluját. (mert mint írtam, clan warnal nagyon fontos, hogy hány és milyen TH -ju falu van).

ha a védelem úgy ahogy összeállt (wiz tower, air defense, xbow, inferno) és lettek fejlesztve katonák (lufi, sárkány, kutya, golem, pekka, hog) akkor utána jön a következő keserves időszak, megtanulni ezekkel támadni. Sok youtube nézegetés, tesztelés, esetleg próba cw, ahol az eredmény nem számít, de próbáltok támadni más katonákkal, fórumok olvasgatása, tesztelés lootolás folyamán, stb.

a fentiek érzésem szerint nagyképűen hangzanak, de nem az. hanem inkább realista. tudniillik, mi is kicsit hasonló cipőben vagyunk, mi hónapokig (nagyon sok hónapokig) folyamatosan csak sárkánnyal támadtunk, mondván jó az, és könnyű vele csillagot szerezni, közben jól megerősödtek a th9-eink, és most hogy van vagy 15db th9 rájöttünk, hogy sárkánnyal nem tudunk CW-t nyerni, muszáj megtanulni más támadási módot, amihez persze nincs katonánk, tehát fejlesztünk. de ha ki is fejlesztettük, meg is kell tanulni őket használni. nem könnyű...

# HUN MKI AKTIV #

(#3293) asasasas válasza SiZo (#3292) üzenetére


asasasas
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm! Hasonlóra gondoltam én is, csak nem voltam benne biztos. Én nem rusholtam, most kezdtem el a TH9 fejlesztést. A klánban Roli a nevem.

(#3294) SiZo válasza asasasas (#3293) üzenetére


SiZo
tag

véleményem szerint a Te falud tökéletes.:)

# HUN MKI AKTIV #

(#3295) jack474 válasza SiZo (#3294) üzenetére


jack474
tag

Azért pislogtam párat, hogy majdnem minden fal fekete, de nincs pekka például. Hova lett az elixir? A pekkás barakk 2 millió elixir, a két fejlesztés 9 millió, TH9-TH10en nem lesz annyi felesleges elixir, mint TH8-on.

(#3296) hrvp válasza jack474 (#3295) üzenetére


hrvp
aktív tag

Bizony, th8-on brutál beragad az elixír, nekem még hátra vannak a bombák 1 milláért, rengeteg fal, a 4-es air sweeper, de már hetek óta 10 sárkánnyal lootolok, mert semmire nem lehet elixírt költeni.

(#3297) asasasas válasza jack474 (#3295) üzenetére


asasasas
csendes tag

Igazad van. Eddig látottak alapján nem voltam elájulva a pekkától, ezért nem is áldoztam rá. Most viszont van sok fölösleges elixír, elkezdem a fejlesztést. TH9- befejezése előtt meg is lesz.

(#3298) dragonfx


dragonfx
veterán

Hát nálunk se tul rózsás a helyzet lehet fel is oszlatoma klánt már nem azt képviseli amivel én létrehoztam.
Én persze a játékot nem hagyom abba.
aki gondolja nézzen rá a profilomra a cc hungary.be és ugy érzi beférek egy korrekt komoly csapatukba az szoljon privibe.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3299) spypipe válasza dragonfx (#3298) üzenetére


spypipe
csendes tag

Mi a nicked?

Kétféle vélemyény létezik: az enyém és a helytelen.

(#3300) stivi1g válasza spypipe (#3299) üzenetére


stivi1g
tag

Elég ha a leedert keresed....:) (Ő hozta létre a klánt)

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.