Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-17 19:36:15

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3501) asasasas válasza markussandor (#3496) üzenetére


asasasas
csendes tag

Mert szerinted vicces volt?

(#3502) dragonfx


dragonfx
veterán

én visszamentem masterből arany 2-3be sokkal jobb a loot és nem th10esek jönnek rám.
kinn vana th.m természetesen.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3503) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Kérdeztem egy másik topicban,de hátha tudtok segiteni:

Srácok eddig android telóm volt , váltanék mondjuk iphonra és a játékot (COC) gugli profillal játszottam - mivel felhőbe ment - gondolom ugyanúgy átvihető IOS-re? Megmarad a mentés ha bejelentkezem iphonon a gugli profillal?

[ Szerkesztve ]

(#3504) sztanozs válasza WhiteWalker (#3503) üzenetére


sztanozs
veterán

Elméletileg a játékban levő transfer menüvel át lehet vinni.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3505) WhiteWalker válasza sztanozs (#3504) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Thx, és gyakorlatilag?

(#3506) HaliHUN válasza WhiteWalker (#3505) üzenetére


HaliHUN
tag

Gyakorlatilag is. Nem tudsz iOS-re google fiókkal bejelentkezni. Csinálsz egy random fiókot, aztán pedig fogod a droidos és az iOS eszközt egyszerre, majd Link a device és kész 2 perc alatt.

(#3507) WhiteWalker válasza HaliHUN (#3506) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

köcce :R , a többi droidos játék nem érdekel ha hullik készülék váltáskor, csak ez maradjon meg ;] :DDD

(#3508) kovimester


kovimester
aktív tag

Sziasztok.
Esetleg lehet tudni valamit egy közelgő update-ről, mert már kezd marha unalmas lenni Coc.
Lassan 1 éve vagyok TH 10 unom a ma×oltást.
Kéne valami vér frissítés .
üdv Kovim

(#3509) jack474 válasza kovimester (#3508) üzenetére


jack474
tag

Az egyik youtube-os csávó mondta a héten, hogy a következő update "gamechanger" lesz, és hamarosan jönnek a sneak peak-ek. ( https://youtu.be/eUdFtTeVQ08?t=169 )

(#3510) kovimester válasza jack474 (#3509) üzenetére


kovimester
aktív tag

Gamechenger
ez mit takar pontosan?

(#3511) jack474 válasza kovimester (#3510) üzenetére


jack474
tag

Azt nem lehet tudni. Olyan ez, mint egy film trailere, nem feltétlenül van összefüggésben a kettő. Szerintem csak annyi biztos, hogy nem most lesz TH11.

(#3512) gergo5991 válasza jack474 (#3511) üzenetére


gergo5991
őstag

szerintem a szintlépésnek gondolok itt a th11 semmi értelme, a gazdagok gemből kiveszik, aki meg nem az, max 1-2 hónap alatt maxra tol mindent, mindeközben lényegileg semmit nem változott a játék.
Új troopokat esetleg jó lenne fejleszteni, esetleg egy nagyobb területet készíteni, a single player mód bővítése se lenne rossz, egy kis izgalmat vinni a játékba valamit ami jobban ösztönöz a versengésre - time penaltyval persze, ez mind egyéni vélemény volt, köszönöm :P

(#3513) ggeleven válasza gergo5991 (#3512) üzenetére


ggeleven
őstag

FB-n kommentek között sok ötlettel bombázzák őket, vannak is köztük jók, de olyat még nem nagyon láttam, hogy ilyet be is tettek volna a játékba. :U
Van nálunk sztem pszichológus és fejlesztő elég, akik tudnak marasztaló, esetleg izgalmas dolgokat betenni. Kíváncsian várom, hogy mi lesz ez a gamechanger fejlesztés...lesz Back gomb? ;]
Remélem nem olyan fejlesztés lesz, amivel a kinti TH-zást akarják kinyírni.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#3514) dragonfx válasza kovimester (#3508) üzenetére


dragonfx
veterán

uj troopok kellenének de baxnak bele....pekka utána is kéne.. meg a hog ribi és ribi golem közé.
valami falat átmászó messzire lövő kéne a centaur jo megoldás.
day&night mod irto flash lenne.
gemtermelő tuti nem lesz ne is legyen.
remélem a sarkith.zást és a villámdark rablást kiszedik.és ne trofi hanem védelem th alapján kapjál lootellenfelet egyből lenne kihivás.
tényleg kéne már értelmes frissités ne ilyne airsweeper...

más:
valaki probált amár a valkyrie attackot?
hogy megy?
3-4es kell hozzá?

sneak pike?gamechanger az mi?

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3515) kovimester válasza dragonfx (#3514) üzenetére


kovimester
aktív tag

Szia Dragon
Én Warban szoktam használni golem valkyre mágus combot.
Golem 5 valky 1 wizi 6 (szintek)
Tapasztalat ha single az inferno nagyon jó hasznos ha centerbe be mennek rage és aláz, de ha multi felejst el akkor Peka.
Th10 van csak tapasztalatom a többin nincs a klántársaim hanyagolják a valkyrt felesleges egység szerintük és hát szerintem is kb 5/2 warbol használom.

(#3516) gergo5991 válasza dragonfx (#3514) üzenetére


gergo5991
őstag

minden ellenfélnél azt vettem észre, hogy az air sweeper kifele löki pld a healt. Szerintem inkább úgy kéne megcsinálni, hogy direkt az air def-be lökje. Nem logikusabb?

(#3517) HaliHUN válasza gergo5991 (#3516) üzenetére


HaliHUN
tag

Fogalmazzunk úgy, hogy nem healer ellen lett tervezve :))

(#3518) dragonfx válasza kovimester (#3515) üzenetére


dragonfx
veterán

nekem 2es neked hányas?
fel akarom huzni 3asra mert ugy ha adom 4es meg a 3as már aranypengés gizdább. :C

a airsweeper arr avan az air deftől elfujja a sarikat ballonokat. másra nem jo de kicsia rádiusa ahol fuj és nem forog. = xart se ér.
mikor benn vannak az airdefek és kifelé fuj azt nem értem én se.....

én th9 közepe fele vagyok. de lootolni irto faxa a ribi ha nem akarod a dark brutálisna gyüjjön....nagyon tarolnak.
én ugy vettem észre 3 de inkább 4 kell belőle.
adtam egy cimbinak ugye 3as lett belőle hát bármire ráforogtak 1et és hello szinte rage alatt...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3519) HaliHUN válasza dragonfx (#3518) üzenetére


HaliHUN
tag

A játékban van 2 troop amivel 3 starozni lehet, a hog és a balloon. Ezt a fejlesztők is tudják, így igyekeznek a HC támadásokat kiegyensúlyozni. A sweeper egy fokkal nehezebbé teszi a laloon-t, ennyi.

(#3520) kovimester válasza dragonfx (#3518) üzenetére


kovimester
aktív tag

Szia.
Nekem sima 1es most nincs rá feketém fejleszteni az AQ minden elvisz sajnos.

(#3521) dragonfx válasza kovimester (#3520) üzenetére


dragonfx
veterán

miért hányas az aq.d?
a ribi.t 3ra feltolom tuti. ;)

Hali>>szerintem nem csak ezzel a kettővel lehet wizi pekkával is lehet...gowiwi.vel..gowipe.pel...ballonnal én még egy értelmes támadást nem láttam....se farmbase.m se warbase.em ellen sőt még a csapattársak ellen sem... 1*okat értek el vele.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3522) kovimester válasza dragonfx (#3521) üzenetére


kovimester
aktív tag

Szia
Ha gondolod ugorj át pár percre a hun squadba lesd meg a war támadásom.
Most támadtam egyet valkyrel sajna nekem is 1☆ let de nincs Barbar Kingem.
Az AQ 31 már következő szint 160e fekete.

[ Szerkesztve ]

(#3523) dragonfx válasza kovimester (#3522) üzenetére


dragonfx
veterán

azt a jo mindenit....nem semmi vagy :Y :R
egyenlőre maradok én nem az átugrálós fajta vagyok

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3524) kovimester válasza dragonfx (#3523) üzenetére


kovimester
aktív tag

Nem ugy mondtam hogy maradsz :D
CSak írtad hogy kiváncs vagy mire képes a valkyre, arra yrtam hogy megnézed azt vissza is mész :D
De a youtube videok azért ne mhazudnak az LV4 is eltünik pik pak még single infernonal is kellenek az erős hösök hozzá és mind kettő egy nem elég sajnos :(

(#3525) Chuzzlee803 válasza HaliHUN (#3519) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Érdekes, a "pont 50% barch" attackról átszoktam a ballon-healre és kivétel nélkül 3* minden egyes attackom (TH8 Ballon lvl5, heal 4, mini 3, arcsi 5). Jó érzés, hogy nem tizenvalahány, csak mondjuk 6 defense jelent rám veszélyt (no, meg a cc, de azt megoldom). Eddig csak lootoltam vele, de szerintem összerakok vele egy számomra használható CW stratégiát is.

(#3526) dragonfx válasza kovimester (#3524) üzenetére


dragonfx
veterán

egyik cimbi kigemezte a ribi4et 2x megprobálta nem jött be na de majd én.... :C
most 2*om lett 52% nem mondom nem kis malaccal.
de vittem 5 ribit.10 wizi mellé.2 golem 2 pekka.meg archer.
(mák= tárolokat szedtem körbe hogy a th mellé 50%+ legyen...+ nem volt bk.m..vittem probából jumpspell2öt erre a wizi6ok átlőtték a falat....2pekka xar fele ment mikor már benn volt....szokás szerint az aq mentette a th.t.)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3527) Zalan S


Zalan S
újonc

HUNGARY Team #8U2YR2CY Családias hangulatú klán vagyunk és aktívak. Hosszú idő alatt kovácsolódtunk össze.
Aktív tagokat keresünk. Minimum közel max. th7. További infó: www.facebook.com/groups/hungary.t
Szívesen látunk.

Zalan /Leader

(#3528) dragonfx


dragonfx
veterán

mikor jön már valami update valami jelentős troops avgy valamivel?
nézegettem a forumot átlagban 2 havonta szokott jönni valami és eltelt már pont 2 hónap az airsweeper ota...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3529) Chuzzlee803 válasza dragonfx (#3528) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Elvileg nemsoká jönnek a sneakpeakek.

(#3530) dragonfx válasza Chuzzlee803 (#3529) üzenetére


dragonfx
veterán

az mi?
2 havonta szokott update jönni 04.30.óta ez megvan már lassan...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3531) Chuzzlee803 válasza dragonfx (#3530) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Tudod, azok a kis szösszenetek videó formájában, melyek egy-egy apróbb dolgot bemutatnak a következő updateből. Elvileg a héten jönnek.

(#3532) dragonfx válasza Chuzzlee803 (#3531) üzenetére


dragonfx
veterán

igen?
na fain város.
honnan tudod a héten jön?

2 elég hardcore kérdésem van:
1., a rage spell a wb erejét is felszorozza vagy csak gyorsabban fut tőle? vagyis rage5tel mondjuk a wb4 1280as sebzése szorzodik 1,7tel?(2176) vagyis így akkor majdnem egy wb6tal ér fel avgy rá nem vonatkozik csak gyorsula futása?

2., a cw.ben nem tudjátok mitől függ egy termelő tároló vagy barrack 1 vagy 2%ot ér e?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3533) kovimester válasza dragonfx (#3532) üzenetére


kovimester
aktív tag

Szia
1. igen felgyorsitja és fel is erősiti azt.
2. ezt én sem tudom :D

(#3534) dragonfx válasza kovimester (#3533) üzenetére


dragonfx
veterán

na csak mert th9 közepén avgyok es a gennyedéknek kész lett a prep day alatt th10..gondolhatod milyne hatalmas örömöm volt mikor láttam és persze kirakott egy infernot és a 3. bow.ot is....
38% 1* lett. nem gondoltam volna a th.ját leszedem de volt keleten csomo termelő tároló amit ugy igazából 1 archer védett csak és kivi lettem volna hányat kellett volna okosba taktikusna leszedni hogy meglegyen az 50%=2*...szerintem nem lett volna meg de ki tudja...
néha 1 néha 2%ot ad rá..nem tudom talán a lvl szintjétől függ?

na ez fontos fegyvertény a wb.nél köszi.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3535) sztanozs válasza dragonfx (#3532) üzenetére


sztanozs
veterán

2. szvsz elpusztított HP / full HP (falak nélkül) arányában adja a százalékot.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3536) makikoma válasza dragonfx (#3534) üzenetére


makikoma
csendes tag

Minden épület azonos %-ot ér, független a HP-től. Csak a kerekítés miatt ad néha az egyikért 1%-ot, másikért 2%-ot. Pl. ha 74 épület van (TH9-nél a max, beleértve a hősök talapzatát is), akkor 1 épület 100/74=1,35%, ezért így adja a %-okat: 1,35%=1%, 2,7%=3%, 4,05%=4%, 5,4%=5%, 6,75%=7%, stb. Remélem érhető... :)

Ja és a wallbreakert valóban érdemes a rage-be küldeni, ilyenkor 1 db lv5 wb is kirobbant egy lv8 falat. :D

[ Szerkesztve ]

(#3537) dragonfx válasza sztanozs (#3535) üzenetére


dragonfx
veterán

uhh na akkor ha ez így van ki nem számolod gyorsba fejbe akkor hány termelőt is kell lezuznod th mellé a 2*hoz... :U

3536>>uh köszi ez is egy második elmélet... :C
na akkor a wb.t kiprobálóm így... wb4 akkor átviszi talánba 9es falat is?

u.i.:yes 2db wb4 rage5tel fa felszorzom 1,7tel akkor 4350 körüli a damage :B ;)

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3538) Chuzzlee803


Chuzzlee803
aktív tag

Nektek mostanában mi volt az a troop/épület/spell fejlesztés, amivel sokat "szenvedtetek"? Mármint, nehéz volt rá összefarmolni a nyersit, és még <indok 1-2-3> is nehezítette a dolgotok?
Nekem a Golem fejlesztése kettőre, mert darkot eleve nehéz farmolni (pláne amikor rossz baset csinálsz hozzá), plusz Gold ligában is vannak dark zappelők :( Nem baj, ettől függetlenül balloonionnal gyorsan összejött.

[ Szerkesztve ]

(#3539) Chuzzlee803


Chuzzlee803
aktív tag

Bocs, dupla
Itt is az első sneakpeak!

(#3540) TTomax válasza Chuzzlee803 (#3539) üzenetére


TTomax
nagyúr

Hát nem tudom...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#3541) Chuzzlee803 válasza TTomax (#3540) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Én is kíváncsi vagyok rá, bár szerintem only TH10 lesz, és ha nem hatalmas előrelépés a négyeshez képest, akkor lényegében halott az ügy. Maximum a kisebbeket lehet majd vele tunkolni, ha nem lesz belőle új war stratégia.

[ Szerkesztve ]

(#3542) Chuzzlee803


Chuzzlee803
aktív tag

[link]
A lvl5 dragon nem rossz, simán 2 csillagot hozott egy TH10en.
Új barakk interface, és ugyan nem mutatta meg, de a vége felé látszik egy második spell factory gombja (vagy más lenne?)

(#3543) kovimester


kovimester
aktív tag

Sziasztok.
COC forum: TH9-nek,től +1 Air sweeper. (ezt kihagytad)
Amúgy ez a frissités is nokkedli lesz.

[ Szerkesztve ]

(#3544) Chuzzlee803 válasza kovimester (#3543) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Igazad van, de akkor még ez nem volt :)

(#3545) kovimester válasza Chuzzlee803 (#3544) üzenetére


kovimester
aktív tag

Szia.
Csak kiegészítetem egy forum társ hozzászólását. :-D

(#3546) dragonfx válasza Chuzzlee803 (#3542) üzenetére


dragonfx
veterán

faján néz ki de uj troop kéne már...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3547) Chuzzlee803 válasza kovimester (#3545) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Oooops, nem szóltam :DDD
Viszont elképzelhető, hogy a második spellfactory nem sima, hanem darkkal működő lesz, továbbá meg nem erősített dolog, de elképzelhető, hogy az SC elejét veszi a zappelésnek, és a lighting nem fog sebezni a tárolókon.

(#3548) asasasas válasza Chuzzlee803 (#3547) üzenetére


asasasas
csendes tag

A videóban sem sebzett a lighting spell az aranytárolón. :(

(#3549) Hunmugli


Hunmugli
aktív tag

Galadon legújabb videója is érdekes lett: [link] Csak azt remélem ezentúl, h. lesz egy-gemes-boost is :)

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3550) ggeleven válasza Hunmugli (#3549) üzenetére


ggeleven
őstag

Hát nem nekünk szól ez a Legend liga...A lvl5 sari, a +1 air sweeper és a Legend is érdektelen számomra...Az új barackáttekintő ablak és a +1 spell factory lehet érdekes. Reméljük lesz még valami új!

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.