Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-17 19:36:15

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3601) kovimester válasza dragonfx (#3600) üzenetére


kovimester
aktív tag

Soha ballon soha :D
Golem, Pekka, wizard. Spelek pedig vilám,fagyi, jump, rage, ennyi.
TH10 3 csillagozni meg se probálok minek 10/ 3 kb.

[ Szerkesztve ]

(#3602) ggeleven válasza dragonfx (#3596) üzenetére


ggeleven
őstag

Nem darkolok kifejezetten, de elhagyott falukból simán jönnek be az ezrek+nyerésenként 500 dark. Pont egy hete indítottam legutóbb az AQ-t és akkor maradt 3-4e darkom. Most van 118e és mindhárom drill maxos, tehát 118e-4e-(7*7200)=63600-at lootoltam egy hét alatt. Az utóbbi időben rákaptam arra, h egyszerre egy hőst fejlesztek, de akkor 5 szintet folyamatosan egymás után (már ha összejön az adott időszak alatt a dark). A King az már 20as, még 3 hét és a Queen is az lesz... Utána jöhet a kutya, meg a maxos minion...

Tényleg! A dark spelleket mivel lehet fejleszteni? Elixír vagy dark?

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#3603) Hunmugli válasza ggeleven (#3602) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Dark elixir, CoC Wikin fent vannak az árak, mindegyik 100 ezer alatti.

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3604) ggeleven válasza Hunmugli (#3603) üzenetére


ggeleven
őstag

Mobilon nem akart bejönni, a cégnél meg tiltva ez is sok mindennel együtt. :K Köszi az infót! :)

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#3605) markesz91


markesz91
csendes tag

Sziasztok. Ma gyari visszaallitast csinaltam a telomon. Mikor visszaleptem a jatekba bedoba a sign in dolgot, viszont mikor ranyomok nem csinal semmit. Elotte masik telefonon le lett probalva hogy mentve van-e. Kerem valaki segitsen. Elore is koszi.

(#3606) dragonfx válasza kovimester (#3601) üzenetére


dragonfx
veterán

vagyis gowipe.
akkor a gowiwi neked se bejövös?
nem tudom én a witchbe nem hiszek pedig sokan irto szépeket alakitanak vele.kicsi a hp.je igazán javíthatnának ezen.

nekem is így volt az aq6tól kb 12ig alig tudtam használni se cw se loot már kivoltam irto nehéz ugy lootolni ezen a szinten már.
este megy be 14re.de nem várok csodát. :C
utána 15re aztán mehet bk15re és ott megállók. bízok a lehetetlenbe hogy berakják végre hogy használható lesz cw.n upgrade alatt is....

Hát jó neked ...szerintem nekem is ilyen 10/2 3* jön össze th9en mindig egy kicsi hiányzik de az masszívan ott marad...most például tegnap 1 archer egy tesla maradt meg ugye a többi kis apro az nem jelentős idő volt.

igen nevetséges a darkspell gyártása és fejlesztése sokkal nagyobb tételekre gondoltam.
next cw.n kiderül mit tud én nagyon bízok a poison.be....

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3607) sztanozs válasza dragonfx (#3606) üzenetére


sztanozs
veterán

gowiwi csak lvl2 boszival jó - plusz kettő csonti, plusz sebzés

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3608) kovimester


kovimester
aktív tag

Az a baj hogy sokan "elfelejtik" mondani írni, hogy erős hősökel plusz multi inferno elle van multi single ellen nem sokat ér nekem ez a tapasztalatom. Ugyan ez a valkyres téma.
Aztán lehet én vagyok a béna, és nem értek hozzá, de kitudja....

(#3609) HaliHUN válasza kovimester (#3608) üzenetére


HaliHUN
tag

A gowiwi single infernó ellen kéne pont hogy jobb legyen, hiszen a skeletonok rengeteg sebzést fel tudnak szedni az infernoból, nem tudja őket ötösével pillanatok alatt megölni.

(#3610) kovimester válasza HaliHUN (#3609) üzenetére


kovimester
aktív tag

A Lv3 inferno? Amiket én láttam az kb 2 secig bírták plusz ha meg a boszit kapja pá pá. (Ezt csak saját vélemény )

(#3611) HaliHUN válasza kovimester (#3610) üzenetére


HaliHUN
tag

Gowiwipe támadásban van 3 legalább, inkább 4 witch. Sima gowiwiben akár 10 is. 1 witch 8 skellit spawnol, így 4 witch 32-t. Mondjuk csak 1 másodpercig élnek, így lényegében optimális esetben 32 másodpercig tudnak tankolni. És akkor még nem beszéltünk arról hogy ezek respawnolnak. Nem optimális esetben is van legalább 6-10 skelli ott szerintem.

(#3612) kovimester válasza HaliHUN (#3611) üzenetére


kovimester
aktív tag

Na csak tisztán lássuk . A boszi 8 db csontit idéz meg de nem egyszere, az idézésiq delayt nem tudom de 2×4 ben idézi meg a csontikat. (De gondolom ezt tudod)
Röviden nem szeretem őket valaki ügyes vele valaki nem.

(#3613) HaliHUN válasza kovimester (#3612) üzenetére


HaliHUN
tag

Nos, tudtommal 2x4 is 8.

(#3614) kovimester válasza HaliHUN (#3613) üzenetére


kovimester
aktív tag

Jól tudod de én most arra irtam hogy nem azaz nem egyszere 8 idéz meg van egy delay és ha hirtel elfogynak akkor varni kell a következő 1 2 3 4 idézre mivel csak maximum 4 tud egyszere megidézni 1db boszi.
Na de ne vitázunk játszunk!

(#3615) dragonfx válasza kovimester (#3614) üzenetére


dragonfx
veterán

2x4 szerintme is.
de akkor te se hiszel a bosziban.
tényleg inferno ellen te mivel mész?? :U
lassan fullos a th9 védelmem. utána fal és mehetek fel..

így van jol sejtettem kész lett a 2 bow3 egyből első lettem waron hurrá... :(
ma kész a poison én egy alattomos taktikát találtam ki ha müxik megosztom.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3616) kovimester válasza dragonfx (#3615) üzenetére


kovimester
aktív tag

Szia
Fullos Fagyival meg GoWiPe vagy ha single GoWiVa (vagy mi ) Golem+Wizard+Meg az asszony pajtás erdei fejszivel xD

(#3617) dragonfx válasza kovimester (#3616) üzenetére


dragonfx
veterán

valkyrie szelngesen rövidtve. ribi :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3618) wedo13


wedo13
csendes tag

Ez a nap is eljott.:)

(#3619) kovimester válasza wedo13 (#3618) üzenetére


kovimester
aktív tag

A kis gemer xD

(#3620) wedo13 válasza kovimester (#3619) üzenetére


wedo13
csendes tag

Ezt mire alapozod?

(#3621) kovimester válasza wedo13 (#3620) üzenetére


kovimester
aktív tag

Semmire azt hittem veszeda poént de sajnos nem......

(#3622) HaliHUN válasza wedo13 (#3618) üzenetére


HaliHUN
tag

Menőőőőő másikat is!

(#3623) dragonfx válasza kovimester (#3616) üzenetére


dragonfx
veterán

nem tudom most kissé megrekedt mindegyikünk a full th9 védelem ellen hogy kéne menni mostmár a 2* se akar összejönni ugy hogy puff neki nekimegyünk gowipe.pel a buzi tesla7 miatt a pekka tehetetlen.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3624) wedo13 válasza HaliHUN (#3622) üzenetére


wedo13
csendes tag

Sajnos egy kicsit levan maradva a bk(lvl25).

(#3625) kovimester válasza dragonfx (#3623) üzenetére


kovimester
aktív tag

Nálunk szinte mindenki azt használja :D

(#3626) dragonfx válasza kovimester (#3625) üzenetére


dragonfx
veterán

jo de 2-3 pekka3 ugy eltünik ha van 4 tesla7 mintha ott se lett volna megkockáztatom még golyofogo assisztnak se jo a wizik ribik előtt...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3627) sztanozs válasza dragonfx (#3626) üzenetére


sztanozs
veterán

gowipe-vel szinte mindig megvan a 2 csillag - kivéve, ha kimaxolt th9 (nekem még nincs L3 gólem).

Az új Poison spell viszont naggyon dúrva!

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3628) dragonfx válasza sztanozs (#3627) üzenetére


dragonfx
veterán

az update.be mi volt ma? semmit nem látok.

ja egy poison és helloa cc.nek.
lvl6 aq.ig ha a cc őfeléje csalód akkor elég 3 db alap lvl1 pison is. lvl2 poisonnel lvl20 aq.ig jo vagy.
de a hülye kurva kisétál belőle. van valami tendencia mi alapján merre jár körbe?

igen kimaxolt th9ről beszélek....én nekem a golem alap de nemsokára kezdem huzni....eléggé megkésve tudom mindig kérek egy 3-4est meg viszek egy egyest mellé.....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3629) HaliHUN válasza dragonfx (#3628) üzenetére


HaliHUN
tag

Te minek akarod megölni a queen-t spellel? Az egyetlen eset amikor hasznos lenne ha hogolni akarod a bázist, de akkor is már csak 3 healed marad. Egy TH9 bázisra pedig 4 kell (kivéve persze bizonyos esetekben). Egyébként gowipe ellen a queen semmit nem csinál, úgyhogy nem értem miért akarod megölni.

[ Szerkesztve ]

(#3630) portoky20


portoky20
újonc

Sziasztok!

Szeretnék figyelmetekbe ajánlani egy klánt: Prettly (#980VQP8G).
Eredetileg munkahelyi klánnak alakult így erős az összetartás,de a munkahely kimerült és bővítést tervezünk! Jelenleg 18an vagyunk. Várunk minden olyan játékos aki aktívan játszik,nem csak kér hanem küld is és azt amit kérnek! Heti egy CW a fix (péntek este) a második megbeszélés tárgya illetve létszám kérdése(hét közepe). A CW-ben 2 támadás kötelező! Szint elvárás nincs,de ne legyen 10-es TH-d és fa kerítésed! Várunk minden új és gyakorlott játékost,segítünk egymásnak csata menetében és faluépítésben egyaránt! Gyertek bátran,harcoljunk együtt! :))

[ Szerkesztve ]

(#3631) #26800384


#26800384
törölt tag

Sziasztok egy jó, aktív klánt keresek TH8as vagyok a THmat sose sietem el, mindig csak akkor fejlesztem ha már minden fullos kivéve a fal. CWn mindig támadok.

(#3632) lezuvius válasza #26800384 (#3631) üzenetére


lezuvius
őstag

Szia

Csatlakozz a Hun Kingdom klánhoz, várunk :)

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#3633) dragonfx válasza HaliHUN (#3629) üzenetére


dragonfx
veterán

hog miatt igen.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3634) gti16v


gti16v
őstag

sziasztok!

nem tudom mennyire pörög ez a topic ,de a gyerek 4 napja nyaggat,hogy a tabletjén és a telefonján ezzel a játékkal játszana és szeretne végtelen arany és elixirt stb stb és végtelen gemet az a helyzet,hogy én még a játékot sem láttam nem is én telepítettem az eszközeire,így azt sem tudom miféle játék ez,de a lényeg,akkor a fenti extrákat,hogyan tudom megoldani neki,illetve PC-re létezik ez a játék,és ha igen,honnan lehet "hivatalosan" letölteni? mert már 2 napja minden honnan csak ilyen 1-2 megás fájlok,jönnek...le

nagyon köszi

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#3635) TTomax válasza gti16v (#3634) üzenetére


TTomax
nagyúr

Csak és kizárólag egy "végtelen" bankkártya segíthet rajtad...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#3636) gti16v válasza TTomax (#3635) üzenetére


gti16v
őstag

van kedved,bővebben kifejteni,mert egy ideje a kedvenc fps-eimmel sem játszom,nem hogy a mai a játékokkal,így nem vagyok képben,

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#3637) TTomax válasza gti16v (#3636) üzenetére


TTomax
nagyúr

A játékban korlátlan gemet csak pénzért tudsz szerezni,és az korlátlanul váltható aranyra vagy elixirre.Hack cheat vagy tariner ha van is,100% account bann lesz a vége kár is vele próbálkozni eléggé figyelnek rá.
Ráadásul nem nagyon éri meg gemet venni,mert elég rosszul váltható,ezzel próbálják meg kordában tartani hogy ne "pay to win" legyen a játék.Sajnos ezt megkerülni nem lehet,csak és kizárólag a játékban eltöltött idő hoz javulást,de ott is elég sok korlát van.Gondolok itt arra amikor egy-egy fejlesztés akár hetekig is eltarthat.

TLDR: Amit keresel nem létezik,ne pocsékold rá az időd. :)

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#3638) markussandor válasza gti16v (#3636) üzenetére


markussandor
senior tag

mondjuk olvasd el ezt: http://logout.hu/cikk/clash_of_clans_leiras_magyarul/teljes.html

(#3639) gti16v válasza markussandor (#3638) üzenetére


gti16v
őstag

már tud olvasni a kis srác,továbbítom :-),köszi

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#3640) HaliHUN


HaliHUN
tag

No srácok, első sikeres ambushom!

Srácok kitettek magukért, mindhárom TH10-et is sikerült 3 staroznunk. Az ellenfélről annyit kell tudni hogy egy 208 wines war klán, mint láthatjuk ebben az esetben a győzelmek száma nem sokat jelentett.

(#3641) dragonfx válasza HaliHUN (#3640) üzenetére


dragonfx
veterán

persze nem mind1 mennnyi idő alatt szedték össze... :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3642) sztanozs válasza HaliHUN (#3640) üzenetére


sztanozs
veterán

Nem semmi! Grats!

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3643) dragonfx


dragonfx
veterán

én berosálok omolyna sosem ütöttek be 3*ra.
erre 2 különböző warbase.t bevertek 3ra pedig elözőleg az ellenfél jol hazsnálta meg én is....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3644) Cody


Cody
csendes tag

Sziasztok!

Aktív játékosokat várunk egy 5-ös szintű klánba! (az adományozott katonád eggyel magasabb szintū lesz)

Korrekt rangosokkal, néhány szabállyal, heti két CW-vel!

A klán: Magyar Harcosok
Ha csatlakoznál és legalább TH6-os vagy, akkor a játékban írd a keresőbe ezt: #908V8YV9

(#3645) markussandor


markussandor
senior tag

A sok nyertes war meghozta gyümölcsét, LVL6 klán lettünk!

(#3646) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

Valaki tudna abban segíteni, hogy ha eddig iOS-en használtam a játékot, de most Androidosra váltok, akkor hogy tudom átvinni oda a mostani cuccaimat?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#3647) kovimester válasza V.Stryker (#3646) üzenetére


kovimester
aktív tag

Szia.
Ha jól tudom akkor a settings/device/ link a devices.
Ha minden igaz azt megnyomod ki ír egy kodot és azt beirod az új teloba a játékon belül.
De lehet hogy googleban pontosabb leírást találsz annál amit én irtam.

(#3648) dragonfx


dragonfx
veterán

én most minden tudok
:C
2 faluval játszok egy eszközön sőt bluestackson is. :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3649) HaliHUN válasza dragonfx (#3648) üzenetére


HaliHUN
tag

Ha ráérzel hogy kell, nincs megállás!

(#3650) Hunmugli


Hunmugli
aktív tag

Egy gemes boost van egy hétig minden nyersanyag termelőre. Tök jó :))

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.