Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-17 19:36:15

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3451) dragonfx


dragonfx
veterán

2. 3* th9en. :B haladunk ;]
de sajnos megszakadt a nyerésünk... :O középmezőny sokat hibázott.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3452) mester1242


mester1242
tag

Klánt keresek. Aktív vagyok. Friss TH7. Sari van, bár igaz, hogy csak lvl1. Mindent meghallgatok

(#3453) lezuvius válasza mester1242 (#3452) üzenetére


lezuvius
őstag

Szia!

Csatlakozz a Hun Kingdom klánba :)
Donate pörög,War heti 2 van.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#3454) markussandor válasza mester1242 (#3452) üzenetére


markussandor
senior tag

szia,

ha még nincs klánod, várunk a nagy kukackák klánba!
infók: http://coc.msandor.hu/

(#3455) HPAA


HPAA
őstag

;] ;] ;]

...mióta normális net van a melóban is , no meg az asztali gép is bírja az emulátort ...

:P

[ Szerkesztve ]

************* censored

(#3456) sztanozs válasza HPAA (#3455) üzenetére


sztanozs
veterán

Múlt hét hétfő óta 311 győzelem? Asszem ezt nem kézzel nyomtad :U

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3457) HPAA válasza sztanozs (#3456) üzenetére


HPAA
őstag

de bizony :K
mint írtam is : a melóban végre van olyan gép ami bírja az andy-t
és a net is jobb lett májustól
egy éjszakás ügyelet alatt szerinted mennyi időm van :D

[ Szerkesztve ]

************* censored

(#3458) Chuzzlee803 válasza sztanozs (#3456) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Barch-csal (ha nem vesszük a hősök regenerálódási idejét, és esetlegesen a spelleket), simán lehet. 20 perc egy sereg, ami óránkénti 3 támadás. Átlag napi 38 támadással meg lehet csinálni, amiből egy 8 órás műszak már 24.
Csak nekem lenne ennyi időm, vagy ilyen állásom :DDD

(#3459) dragonfx válasza HPAA (#3457) üzenetére


dragonfx
veterán

hehe ismerős.
wifi telo töltön aztán hajrá.
jönnek a lootok. :C

ha valaki th.zik trofira megy pár nap alatt megvan.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3460) HPAA válasza dragonfx (#3459) üzenetére


HPAA
őstag

pontosan , 2000 ig felvittem , hogy meglegyen a 250 plusz kristályos quest , de ott már nagyon durvák még nekem , így "visszaestem" gold 1-2 be

************* censored

(#3461) markussandor


markussandor
senior tag

Sziasztok!

Mától LVL5 klán lett a Nagy Kukackák!
Továbbra is várunk jelentkezőket, részletek a coc.msandor.hu linken.

(#3462) HaliHUN válasza markussandor (#3461) üzenetére


HaliHUN
tag

Grat!

(#3463) dragonfx válasza HPAA (#3460) üzenetére


dragonfx
veterán

nekem mondod kristály1be vagyok 2470nél mostmár megcsinálom az 1000 gem.et de megöszülök....szerintem....
nincs sarki th.
csak full th9 th10 eleje inferno bow3...kicsalhatatlan cc.
th meleltt 4 tesla 6-7-8
nekünk 2 cw kell a lvl5höz buzi sc olyanokat ad esélyünk nincs....megbaxodhatnának tényleg....

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3464) HPAA válasza dragonfx (#3463) üzenetére


HPAA
őstag

nincs sarki th.

nekem már kristály 3 ban sem volt csak 40 ből 1 talán
amellett is "meglepetések"

************* censored

(#3465) dragonfx válasza HPAA (#3464) üzenetére


dragonfx
veterán

401ből 1 de jo lenne...
ja 40/1 és az az 1 is 4 tesla lvl6-7tel körbevéve.: :(
öritő már....nagynehzen behuzok 30-40 trofit és akkor jön egy 47,48,49%...-30...
és kezdhetem előről.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3466) Koci93


Koci93
újonc

Sziasztok. Samsung s3 rol jatszom. at szeretnem vinni mas keszulekre, de nem engedi h belepjek google accountal mar csilantam 6 accountot egyikre se engedi ramenteni de mas keszlekrol tudok menteni. Mi lehet a baj? valaki segitene? koszonom elore is

(#3467) Jhonny Cage


Jhonny Cage
tag

Sziasztok!Tagokat keresünk a Razor Hun clanba!Olyanok jöjjenek akik komolyan veszik a cw-t, és a donatet, és minimum th6-osok!Várjuk a jelentkezőket!

(#3468) dragonfx válasza HPAA (#3464) üzenetére


dragonfx
veterán

most kristály 2be vagyok tűrhető

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3469) HPAA válasza dragonfx (#3468) üzenetére


HPAA
őstag

gold 1 marad , amíg erősödök th8 maxig /de kopp maxig ;] /

************* censored

(#3470) dragonfx válasza HPAA (#3469) üzenetére


dragonfx
veterán

én g2-3ba voltam th9 közepe fele haladva.
van klánod?
ha komolyna veszed jöhetsz hozzánk.
cc hungary.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3471) HPAA válasza dragonfx (#3470) üzenetére


HPAA
őstag

nem,nincs , ahol voltam kiraktak , mer még azt a klános részét nem értem ,és persze nem is akarok senki munkájába belerondítani

************* censored

(#3472) lezuvius válasza HPAA (#3471) üzenetére


lezuvius
őstag

Nèzz be a Hun Kingdom klánba és segítünk :)

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#3473) HPAA válasza lezuvius (#3472) üzenetére


HPAA
őstag

köszönöm , de még egy picit várok , tanulok

************* censored

(#3474) sunone


sunone
aktív tag

Harcos Hunok is csatlakozott az ötösök táborához
e z e g y h i h e t e t l e n , s z é p ú j v i l á g
:D

(#3475) dragonfx válasza sunone (#3474) üzenetére


dragonfx
veterán

a szövetség?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3476) markussandor válasza sunone (#3474) üzenetére


markussandor
senior tag

gratulálok!

(#3477) makikoma válasza HPAA (#3473) üzenetére


makikoma
csendes tag

Nem érdemes klán nélkül játszani, a többiektől sokat tudsz tanulni, és a cc troopok is nagy segítség. Ha cw-hez gyengének érzed magad, akkor nyugodtan kimaradhatsz egy darabig, addig is látod, hogy csinálják a többiek ;)

(#3478) HPAA válasza makikoma (#3477) üzenetére


HPAA
őstag

.... pont te raktál ki :B :K

************* censored

(#3479) SiZo válasza HPAA (#3478) üzenetére


SiZo
tag

én meg azt mondom, mindenképp cw zni kell. bármilyen trooppal, nyomni kell. ha nem cw zel, nem fejlődsz, lemaradsz.
teljesen más telibányákat "leszedni" goblinnal, meg archerral, mint amikor éles helyzetben csillago(ka)t kell hozni. szerintem is állj be egy klánba, és ha van lehetőség igenis CW-zz, és tanulj. Később hiába lesznek erős troopjaid, ha nem tudod őket használni...
a fentieket a tapasztalat mondatja velem.

# HUN MKI AKTIV #

(#3480) HPAA válasza SiZo (#3479) üzenetére


HPAA
őstag

igen , teljes mértékben egyetértek veled , de mint írtam is , és el is fogadom , hogy a tanulópénzemmel senki másnak ne okozzak "kárt" , el is fogadom ha kiraknak mert nem megy , majd belejövök 1x ...
...vagy nem , de más /csapat/játékát nem akarom elszúrni

************* censored

(#3481) SiZo válasza HPAA (#3480) üzenetére


SiZo
tag

nyilván nem akarlak semmire se rábeszélni (nem is lehet), de ha úgy alakul hozzánk jöhetsz nyugodtan. sosem rúgtunk még ki senkit azért mert nem hozott ennyi vagy annyi csillagot. inkább elmondjuk véleményünk, mit csináltunk volna másként, esetleg jobban.
klánunkon belül mi az aktivitást sokkal többre értékeljük, mint hogy elérj minden cw -n 5-6 csillagot. mi megbízható embereket keressünk, a tudás, eredmény, meg majd úgy is jön.

# HUN MKI AKTIV #

(#3482) makikoma válasza HPAA (#3478) üzenetére


makikoma
csendes tag

Óóóó... mi a játékbeli neved? :B
Közben megtaláltam a jegyzeteim között, márc. 29-én raktalak ki, két 0*-os cw támadás után... (nem volt cc csalogatás egyikben sem) ;)
Gyere vissza, mutasd meg mennyit fejlődtél! :Y

[ Szerkesztve ]

(#3483) HaliHUN válasza makikoma (#3482) üzenetére


HaliHUN
tag

"CC csalogatás" <3<3<3<3<3 :R

(#3484) makikoma válasza HaliHUN (#3483) üzenetére


makikoma
csendes tag

TH6, giant-healerről van szó, ez egy gyerek/utánpótlás klán :D
Csalogatás rulez :P

(#3485) HPAA válasza makikoma (#3484) üzenetére


HPAA
őstag

nem azon a téren "fejlődtem" , mivel azóta sem vagyok tag sehol , viszont íjjászokkal "nagyon" belejöttem a fosztogatásba
miwel a cw részt ugyan úgy nem gyakoroltam/értem , ezután is félve lépek be bárhová, vagy csak jó előre kikötve , hogy nagyon nem értem még :K

************* censored

(#3486) dragonfx válasza dragonfx (#3475) üzenetére


dragonfx
veterán

lvl5 :R

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3487) SiZo válasza HPAA (#3485) üzenetére


SiZo
tag

pont ezt magyaráztam, falun kívül lévő teli bányákat leszedni archerral nem nagy kunszt. (bár sokan még a lootolás rejtelmeire sem jönnek rá igazán)
Nagyobb kunszt olyan katonát megtanulni használni (ami drága és lassan készül, ezért hétköznapi lootoláshoz nem gyártod) ami CW hez kell.
Mégegyszer kiemelném, ezeket a katonákat jobb lenne már lvl1től kezdve használni főként CW -n, mert hiába lesz majd lvl5 golemed, lvl5 pekkád, lvl4 sárkányod, NEM fogod tudni használni.
A másik meg az, hogy ha csak lootolsz, nem érzed majd fontosnak ezeket a katonákat fejleszteni, ezért másra költessz majd, pedig a katonák fejlesztése is baromi fontos.
Még egyszer ajánlanám, hogy menj klánba, és CW -z. (akár hozzánk)

# HUN MKI AKTIV #

(#3488) gergo5991


gergo5991
őstag

1250 trophy lvl 9 th.
utóbbi idők legjobb lootja azthiszem

(#3489) dragonfx válasza gergo5991 (#3488) üzenetére


dragonfx
veterán

szép
én tegnap 4200 darkot hoztam :C
egyszerűen nem tudom használni az aq.t mert mire letelik upgrade ujra megvan rá.... :)) :))

u.i.:nesze neked lvl5 klán.t kaptunk olyna franciákat akik nél 3 th10 van :((( fuck supercell

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3490) macko003


macko003
csendes tag

huh, csak az utolsó oldalt futottam át, de már nem bírom megállni, hogy ide ne böffentsem az egyet nem értésemet. :W

nincs külső th fentebb:
megjártam a championt, és mivel master 3-2 környékén már hosszas keresgetés után is sokszor buktam be ballonionnal, és csak 45-49%-okat hoztam, így átálltam a külső th-ra.
és így kijelenthetem, van külső th még championban is. keresni kell, néha sokat, de van. én ha kilépek kb 1-2 perc után levernek, így nem sokáig maradnak pajzs nélkül, de van. master 3-2-ben jóval gyakoribb, mint championban. illetve ha még master 1-ben is 2-3 óra alatt találok 10 külső th-t, akkor nem tudom, hogy mi a gondotok. keresni kell, és persze nem mindegy mikor teszed, van idő, amikor tényleg úgy tűnik, hogy nincs, van, amikor pedig akár 5-10 perc alatt lehet találni.
és a csapdák körülötte. ha teljes sereggel mész, akkor kit zavar? igen, kellemetlen, de 200-220 barbárral vagy ijásszal, akkor is leverhető.

cw gyakorlás:
miért ne lehetne a cw-t gyakorolni multiban?
én th7-8-nál is azt csináltam, amikor ismerkedtem a full sarival, vagy a gowipe-al, hogy este az utolsó loot után betettem egy sereget és spellt, és reggel azzal nyitottam a napot. akkor újabb sereg gyártás és ebédszünetben, vagy este egy újabb kör, és este mehetett a lootolás.
azt értem, hogy nincs mindig cc, de attól még meg lehet próbálni a csalogatását, de ha megfelelő bázist választasz, akkor lehet gyakorolni a taktikát. persze nem lesz ugyan az, mint cw-ben, ahol jobban összerakottak a base-ek, de ha multiban megy a stabil 3*, akkor cw-ben is menni fog a 2*
ezen felül ott vannak a gyakorlottabbak. ha tanácsot kérnek, akkor elmondjuk a véleményünket, hogy meilyi irányból, milyen sereggel, mit hova rakva próbálja meg, de sokszor meg sem kérdik, csak mennek gyakorlat nélkül, és csodálkoznak egy 0*-on.

cw-zen mindenki:
NEM! nem azért lettünk 5ös klán (hajrá nagy kukackák!) mert minden jött ment folyamatosan cw-zhet!
mióta 5ös klán lettünk, és bekerültünk a top 200 klánba (sokszor a top100-bai s), azóta napi 1-2 jelentkezőnk van, viszont sokat még annak a minimális elvárásnak sem felelnek meg, hogy olvassanak. klánleírásunk tiszta és világos, így sorra kell elutasítani őket, mert a minimális elvárásnak sem felelnek meg. Valamint ha ebből a készletből mindenkit beengedünk cw-be, annak lesz az a panasz a végén, h jaj, nem lehet leverni az ellenfelet. az utóbbi időben több cw-t is buktunk, mert túl sok újonc jött velünk, és bénán támadnak.
Igen, vannak ilyen játékosok is, de azok gyakoroljanak, és ha készen állnak, akkor várunk mindenkit szeretettel, de azért nem kell mindenkit cw-be vinni, mert létezik
Természetesen meg kell említenem, hogy van olyan új játékosunk, aki első cw-n és még a 2.on is 3*ra hozta az egyes ellenfelet, de sajnos ritka az ilyen. Köszönjük Cherry a jelenlétedet.
illetve sok emberben annyi sincs, hogy pirosra tegye magát, amikor pl hős(ök)et fejleszt.
volt olyan játékos, aki cw kezdetén közölte, h sorry, az egy száll sárkányos barakját most uppolja, így még th8on sárkánya sincs.
én pl vagy egy hónapja nem cw-zek, mert nálam is a már említett probléma merült fel, hogy mire elkészül a hős, addigra folyik ki a DE. és e miatt valószínűleg még egy jó darabig nem is fogok. saját magamoin láttam, hogy bk nélkül nem volt az igazi a teljesítmény, így inkább mindkét hősömet uppolom, és majd egyszer cw-zek. igen hiányzik, de meg lehet csinálni.

sok th10-es ellenfél cw-ben:
nem értem. ahhoz, hogy a két klán átlaga megegyezzen, hogy cw-zni lehessen, akkor a több th10-es ellenfél azt jelenti, hogy az alvégen több th6-7 van, azt pedig csukott szemmel is le kell verni.
a másik, hogy ahogy haladtok előre, egyre erősebb lesz a klán, erősebbek a játékosok, úgy fogtok egyre gyakrabban erősebb ellenfelet kapni. th9-en már megvan minden katona, th10-en csak egy picivel erősebbek lesznek, és lesz freez spell (ami igen nagy segítség lesz, ezt elismerem), de alapjaiban ugyan azzal a sereggel fogsz támadni, mint th9en.
én pl mostanában nem fejlesztem a védelmet, hogy ne húzzam feljebb a klánt. van barak, van fal, van bomba, csonti, bánya és tároló is. ezt is valamikor fel kell húzni. 5 építőből 2 a hősön dolgozik, 1 a tárolón (sajnos ennek holnap vége, maxon az összes), 1 a védelmen, és 1 egy csontin (1-2 nap alatt kész, így befalazhatom hamar a lootot.)

lehet, hogy velem van gond, mert benőtt a fejem lágya, és elfelejtettem gyerekként gondolkodni, de mivel ez egy stratégiai játék, ezért a tényeken szerintem nem siránkozni kell, hanem leküzdeni.

és akkor, hogy ne csak a negatívumok legyenek, egy jó tanács saját tapasztalatból.
------és innen egy szép részt ki kellett törölnöm, mert nem szeretnék saját magam ellensége lenni, és konkurenciát gyártani------
én mióta felmásztam championba nem rabolgatok. (persze ha látok valami szépet elhozom) de azóta folyamatosan le kell állnom a játékkal, vagy esetleg gem-mel felgyorsítani 1-2 fejlesztést, mert kifolyik a tárolóból a nyersi. még pár napig "csak" 150e-s a DE tárolóm, de tele van rendszeresen. volt, hogy egy nyugisabb nap kb 12-13 óra alatt kb 65e DE-t szedtem össze. e mellé heti rendszerességgel falazok be 15-20m nyersit. meg lehet csinálni. és nem csalás, nem hack, csak egy taktika.
------aki elég nagy hozzá, az úgy is rájön, aki meg nem, az legalább nem lesz konkurencia :) ------

(#3491) HaliHUN válasza macko003 (#3490) üzenetére


HaliHUN
tag

Gratulálok a championhöz.

Azért a gold nekem ritkásan jön igazán jól, ha pusholok, hiszen TH9 és afelett elég durván viszi a nextelés ha épp kifogsz egy rossz időszakot.

CW taxokat gyakorolni valóban hasznos normálban, de elég nehéz (szintén TH9+-ra, és 3 star attackokra értem). Minden egyes bázisra specifikus sereg kell, és 10-30 perc tervezés, ami multiban kevéssé lehetséges.

Ha mindenkit akarsz CW-ztetni, legyenek olyan követelmények a bejutáshoz, egyetértek.

Nálunk egy hőssel lehet warozni, de kemény war esetén felkelti mindenki.

A matchmaking optimális esetben úgy működik, hogy az egyes játékosok "súlyát", hero szintjeit és TH szintjeit hasonlítja. Mivel azonban a legtöbb klán elég hasonló arányban alkalmaz TH szinteket, de kis eltérések vannak, általában ha több magas TH-jú van, akkor minden másból is több van, csak az aljáról csíp le egy adagot. Mi általában 1 TH10; 9 TH9; 20 TH8; 5 TH7 setuppal warozunk, ilyenkor általában az ellenfélnek van kicsit több TH10-e, és 9-e, ugyanannyi TH8, és jóval kevesebb, vagy 0 TH7. Szóval nem, nagyon ritka az hogy a topokat az alján kiegyensúlyozza. Meg ha így tenné, akkor sem lenne úgy egyenlő.

TH10-ek 2 starozásához gowiva támadást ajánlok egyébként, sokkal effektívebbnek tűnt mint a gowipe (habár sosem próbáltam egyiket sem!).

(#3492) asasasas válasza macko003 (#3490) üzenetére


asasasas
csendes tag

"egy jó tanács saját tapasztalatból.
------és innen egy szép részt ki kellett törölnöm, mert nem szeretnék saját magam ellensége lenni, és konkurenciát gyártani------
------aki elég nagy hozzá, az úgy is rájön, aki meg nem, az legalább nem lesz konkurencia :) ------"

Ez igen, jó tanács volt, köszönjük szépen! :R Mielőtt ennyire osztanád az észt, vagánykodás helyett gondolkozz el rajta: akik itt olvasták a postodat, azok nem konkurencia, hanem a játékostársaid.
Bizonyára mindenki sajnál, mert kifolyik a tárolóidból a sok nyersanyag és már nem tudsz vele mit kezdeni. Remélem, majd egyszer felnövünk a tudásodhoz, Mester. De tudod mit? Tartsd meg a titkot. Nehogy konkurencia legyünk és elvigyük előled a COC összes lootját. :(

(#3493) TTomax


TTomax
nagyúr

Sziasztok,klánt keresek.Teljesen kezdö vagyok,ugyanez a nevem mint itt. :)Most a Legendary klanban vagyok,de hát nem nagyon karnak társalogni,sőt van aki néha arabul meg franciául írogat..nekem meg az nem erösségem. :)

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#3494) picsirti válasza TTomax (#3493) üzenetére


picsirti
tag

Szia!
Nem tudsz arabul? Ideje megtanulni xd.
Amúgy hozzánk jöhetsz HUN Kingdom.

(#3495) TTomax válasza picsirti (#3494) üzenetére


TTomax
nagyúr

Szia!
Hát ilyen névvel van egy pár clan,de mind only inv.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#3496) markussandor válasza asasasas (#3492) üzenetére


markussandor
senior tag

te se tudod értelmezni a smile-t mi?

(#3497) lezuvius


lezuvius
őstag

#3495
Nyomj rá a Joinra és írj valamit magyarul és már bent is vagy :) (fehér címerünk van)
Hun Kingdom

[ Szerkesztve ]

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#3498) TTomax válasza lezuvius (#3497) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nincs elég trophim hozzá.Kell 1000,van vagy 400. :) Én még kicsi vagyok TH5 :)

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#3499) lezuvius válasza TTomax (#3498) üzenetére


lezuvius
őstag

Leviszem akkor :)

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#3500) TTomax válasza lezuvius (#3499) üzenetére


TTomax
nagyúr

Köszönöm! :R

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.