Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-17 19:36:15

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3901) kovimester


kovimester
aktív tag

Ej... ' sziasztok! '
Mindenki már elérte a "champ 3200 trophy " kihívást.
141-es ként még nincs meg :(.
Ez loot kérdés is.... hogy mivel hol hogyan.
Lassan féléve cry1 es 2340 kupa körül vagyok. 160-400e lootok között találok. Sima 136 barbi 60 goblin 6 wallbreker 8 mágus+lv6 élet és egy hős. Szerintem igy elehet lenni de sajnos nincs mit tolni TH10 ként csak a fal van nekem lv11-re de 3 millka csoki/ kocka...

Frissités!
Nem sok mindent írogatok róla.
Kérdések : ( persze kivancsi is vagyok plusz dobjuk fel a forumot)
-ki mit szól a TH11 hez? ( muszáj volt-e , stb. )
-az uj védelmi fegyver "eagle" ( ha minden igaz 2-3 lövés egy. egységre és vége.
-új hős ( vélemények csak mi lesz mit tud)
Na pá emberek!

[ Szerkesztve ]

(#3902) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Ezeket a dekorációs tárgyakat el tudom távolítani később a mapomról ha leteszem?

(#3903) lezuvius válasza -secret- (#3902) üzenetére


lezuvius
őstag

Igen :)

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#3904) dragonfx válasza kovimester (#3901) üzenetére


dragonfx
veterán

tudod mekkora szopás volt agytépés nagyon friss th10ként de már el is baxtama gem.et. lejjebb is jöttem mert ott élhetetlen az élet...full th10 bow4 infi3 és menjél cw sereggel 3-4 spellel minimum és persze 2 heroes.sal....jo ha 50% vagy 1* megvan és akkor juhuu megvana bonus..jah cserébe amia csávónál van mivel elixir aranyat tolják a falba azonnal mivel full th10 így áll mindne buildere ergo amint megvan tolja be a falba elhozhatsz kb 80-100e loot.ot meg a 180e bonusz ha mákod van az még mindig csak 280 és a sereg mega spell mennyi? hagy ne mondjam majdnem ugyanennyi....eskü az elixirem elkezdett fogyni amint ott fenn voltam és amikor már csak 600e volt addig lefogyott azt mondtam neeeeeeeemmmmmmm....10 barbár ki exit és máris -300 trofi és máris jobb a helyzet. most 2600nál vagyok joval vállalhatóbb elég a lootsereg. max 2 spell. sűrűbben ad elhagyott falut termelős falut netán th9et...fenn erre esély nincs és kinti thra se. volt hogy nem hazudok 300e.t elnexteltem és nem adott nem hogy külős th de még olyta se ahol sanszos lett volna a th.t elérni hangsúlyozom a seregem ez volt>>18 hog, 18 dagi 30-30 barcher 4 spell(heal rage) meg az aq.

wizit nem viszek lootra sok az a 8 perc várni kell én játszani akarok. :C

van értelme,muszáj volt. a th11nek mert ellaposodik a játék az emberek fele kb master2től már full th10 és várja valami legyne ami kihivás. csomoan abbahagynáka játékot és eltünne a süllyesztőbe.
néztem videot lassú mint a bűn mint egy hatalmas mortár kb. a golem5 nek kell vagy 3-4 de ha alrébbmegy nem talákja el.
szerintem wizzard prince lesz erre gondolnak legtöbben face.n. szerintme is az lesz. ;)
én 114es vagyok most vagyok ugy th10en hogy kb az első fontos alapfejlesztések készek.jöhet a freeze húzása...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3905) kovimester válasza dragonfx (#3904) üzenetére


kovimester
aktív tag

Akkor felmegyek a 2000 gem-ért azt le jövök.
Amugy abban igazad van hogy fent falba ölik a zsetont , én is azt csinálom 8 milla meg van 2 kocka fal és igy tovább szépen plusz megy a lavor és a izmos szőrös mellkas alias B.K.

(#3906) Lootolok válasza dragonfx (#3904) üzenetére


Lootolok
tag

Master1 nekem TH10-el eléggé bejött.
Van loot és mellé a bónusz hab a tortán :)

Persze kell nextelni 50-100-at, de busásan megéri.

(#3907) Ciján Embör


Ciján Embör
csendes újonc

Én most walking queen-el nyomom mester3 ban és napi 20-30k dark jön össze. ;]

(#3908) dragonfx válasza Ciján Embör (#3907) üzenetére


dragonfx
veterán

az cw.n jó csak nem?
bár párszor támadtak ugy engem is.
de ahhoz kell 20-25ös aq minimum.

most master 3ba vagyok.
itt vannak értékelhető dolgok nem kell annyit nextelni.

persze én is felmentme gondoltam fennmaraodk amig 1 gem boost van..de áhh agytépés hagyoma francba nem ér annyit.
nekem smemi kedvem 2 óráig gyártani sereget boostolni a heroes.t spell.t állandóan.

bár gusztustalan egyszerűena th10ek ellen ahol vna inferno semmti nem lehet kezdeni 3-4 spell kell undorito....

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3909) sztanozs válasza dragonfx (#3908) üzenetére


sztanozs
veterán

Mester 3-on van azért rendes menyiségű TH9 és néha egy-két fullos TH8-is. Na azokat szoktam alázni rendesen, ha van náluk loot.
Néha prónbálok snipe-olni, de valamelyik nap pl 160 next után adott be egy kinti TH-t (ráadásul volt mellette némi tesla, szóval kicsit többe került (AQ plusz két valkűr). Általában amúgy nekem 100 next-ből két kinti th-t ad; szóval pluszos a dolog, csak sokáig tart.

Napi egy órát utazom, az általában egy támadással kezdődik, aztán kb 20 perc snipe és még egy támadás. Ha szerencsém van, akkor 3-4 kinti th is van, ha nincs akkor csak egy.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3910) Lootolok válasza dragonfx (#3908) üzenetére


Lootolok
tag

Mégis mit szeretnél, rush TH10-eseket, teli tárolókkal? :)

A TH10 már csak ilyen, ez már nem az a szint, ahol a TH7-T8-as kinti teli bányákat lehet elhozni fél sereggel, és bezsebelni érte 5-800k nyersanyagot.
Gyakorlatilag sokszor CW sereggel kell(ene) lootolni.
Én azért kitartó vagyok, és mindig találok elhozható lootot, és igyekszem nem szembe menni az infernóknak, hacsak nem a szélén van, mert akkor dagik elintézik a multi infenrót hamar egy rage segítségével.

TH9-es meg azért akad még elég sok masterben, azoktól meg lehet lootolni, ha van mit persze, mert sokszor olyat dob a gép, amit nem érdemes megtámadni.

(#3911) Lootolok válasza sztanozs (#3909) üzenetére


Lootolok
tag

Igen, a kitartó nextelés meghozza a gyümölcsét, ez volt az első dolog talán, amit megtanultam a COC-ben :D

Nálam is van, hogy 100 nextből jön egy TH, van amikor meg pár next alatt dob 2-t is, vagy valami elhozható zsíros falatot.
A lényeg, hogy azért mindig pozitív a mérlege a sok nextelésnek is.

(#3912) Ciján Embör válasza dragonfx (#3908) üzenetére


Ciján Embör
csendes újonc

Én dark farmolásra használom és 19-es queen-el.Cw-n inkább 3 csillagozós taktikákat használok/használunk. :)

(#3913) dragonfx válasza sztanozs (#3909) üzenetére


dragonfx
veterán

de te th9en vagy nem?
én nekem th10en th8at nem is ad nem is lenne értelme 50%ot hozhatnék el.s
szerintme az update ota sc nem csak a trofit nézi hanem hogy hol tartasz és nem ad 2vel lentebbit.
th9et is ritkán ad de annál sincs sok max 150-200. mondván ugyis elfalazza az illető.
th10eknél vannak 500-800k.s lootok de elhozhatatlanok.
ti elég türelmesek vagytok semmi kedvem 100akat enxtelni elég idegesitő....
engem is most olyna th10es cw sereggel támadtok hogy uhh pekka5 golem5 heroes 40.. :))
ja széli infernot le lehet szedni. bentit annyira nem mert nem rámenneka dagik mintha irva lenne kikerüljék mig megpusztitja őket...

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3914) romanhun


romanhun
csendes tag

Sziasztok. Tagfelvételt hirdet a klánom -> hungarianLEGION . Meguntam a sok gyerekes vezetést, ebből adódó kickelést, ezért döntöttem úgy, hogy ha lassan is de megalakítom a klánomat.
Minimum szint nincs, ami elvárt, hogy 1200 trophies legyen.
Cserébe egy olyan csapat tagja lehetsz, ahol nincsenek rangbeli különbségek, érett társaság vár rád.
Aktív társaságra számítok, így csak azok csatlakozzanak.

Origin ID : romanhun29 | (PC) Aki akar online játszani vegyen fel !

(#3915) Laci.M válasza romanhun (#3914) üzenetére


Laci.M
senior tag

Látom messzire nem jutottál a topik leírásánál...

Most komolyan azt akarod, hogy menjünk egy lvl 1-es klánban, amikor a nagytöbbség 6-7-ben van? :F

Aláírás

(#3916) dragonfx válasza Laci.M (#3915) üzenetére


dragonfx
veterán

Hát de nem az érted smemi szabály csak ugy menj oda.
erről lekésett a koma....
mi is haladunk a lvl7 fele.bár annyira nem aktiv a többség hogy lenne értelme hogy 10 vagy 15 perc a donate.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3917) Lootolok válasza dragonfx (#3916) üzenetére


Lootolok
tag

Talán a LVL5 volt a legjobb amiatt, hogy troop szintugrás van donate-ban, így TH8-as is tud adni maxos lufit bárkinek, TH9-esek meg tudnak pekkán kívül bármilyen maxos sereget adni.
Mire valaki eléri a 2 szint emelkedést, addigra szerintem abban a kklánban már mindenki minimum TH9-es lesz, így az már okafogyottá válhat e miatt, talán a TH9-es pekka miatt lehet majd csak jó.

(#3918) dragonfx válasza Lootolok (#3917) üzenetére


dragonfx
veterán

igen sokan rekllamálják face.n a tesla miatt kinyirták a gowipe.t th9en. és legyen lvl4es pekka th9en.de aza gond az is kevés lenne. a tesla 6-7 pláne a 8 pillanatok alatt kinyirja még az 5ös pekkát is.

amugy jaha lvl5 volt nagy ugrás.
ez a storage meg extra loot annyira semmit nem jelent.1 lootal több vagy keveseba cw win hát nem is tudom legötbben ugyse rakják tele a cc storage.t egyből kikérik falazni fejleszteni kiegészíteni max th szintlépésnél jó ez. (th9 2 bow, spell labor camp) th10(2 infi 3. bow labor camp spell)..ha egyszerre akarod.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3919) Salex1


Salex1
senior tag

Van egy lvl.50-es falum, amit eladnék, google accounttal együtt. (nagyjából lvl4-es egységek és 750GEM) 5000Ft

(#3920) Lootolok válasza dragonfx (#3918) üzenetére


Lootolok
tag

Tegnap 7-es dagikkal toltam le 65%-os 2*-ra egy 2db LVL3 infernós, és 3db LV4-es xbow-os TH10-est CW-ben.
AQ-m nem volt, mert alszik. A többi deff kissér rush volt, és a falak sem voltak acélosak, de azért jól esett :)
Az infernok single módra voltak állítva, így sikerült persze, bár az elejét elcsesztem, mert nem figyeltem eléggé a védőkre, és nem dobtam le a poisont rájuk, no meg az első heal a dagikra is későn ment, így pár elesett.
Azért 26 dagi nem is annyira rossz így, be kell látnom. Csak a repülő trap-ot nem szeretik ugye.

(#3921) Salex1


Salex1
senior tag

A harmadik hős (persze még csak találgatás):

(#3922) Ciján Embör válasza Salex1 (#3921) üzenetére


Ciján Embör
csendes újonc

És mit tud majd az új hős?

(#3923) dragonfx válasza Lootolok (#3920) üzenetére


dragonfx
veterán

az a jo akkora a bázis hogy annyira renegeteg helyen lehet közel sem biztos belefutnak mint mondjuk egy th7es bázison.darabszámtól függetlenül szerintem.
én lootra viszek 16ot. egész szépen menetelnek.
a multi infit meg az aq.t nem szeretik. :(
igen th10en ha gyenge a fal könnyebb dolgod van mint máshol.
nekem is reggel lesz kész a poison. én ugy figyeltem a 4es kiszedi az sari5öt is magába.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3924) Lootolok válasza dragonfx (#3923) üzenetére


Lootolok
tag

Én is 16db 7-es dagit viszek lootolni normál esetben.
Mellé 5db wb, meg 30 goblin, a többi archer és barbi.

Ezekkel egész jól lehet lootolni is.
Szombaton indul a 7-es archer (akkor készül el a 6-os wizi), aztán majd goblin és wb megy maxra. A barbik már 7-esek.
Bár a 7-es archertől nem várok sokat, de sok kicsi sokra megy talán :)

(#3925) Gadfly


Gadfly
tag

Sziasztok

Aktív Clashező vagyok (lvl123 :DDD ), viszont lenne egy olyan kérdésem, hogy akik iOS-ről vannak, azok hogyan tudják megoldani, hogy egy eszközről akár több saját karaktert is elérjenek? Egyik barátom szeretné ezt megvalósítani, mert kényelmesebb lenne neki egy eszközön managelni a falukat. :)
Előre is köszi a helpeket! ;)

simraceseries.com

(#3926) schmidla11


schmidla11
újonc

Szia mindenki, tudom lerágott csont már, de Én játékosokat keresek a Galaxis Őrzői nevű klánomba. Még 1 győzelem kell és Clán5, nulláról kezdtük. Mindenkit szívesen látunk csak légy aktív, az mindegy, hogy th mennyi, szeress Warazni. A Galaxis Legjobb Támadóit Várom :-)

(#3927) markussandor válasza schmidla11 (#3926) üzenetére


markussandor
senior tag

Más klánok nem nulláról kezdték? :-)

(#3928) yimm válasza Gadfly (#3925) üzenetére


yimm
aktív tag

Ez a sztori engem is érdekelne :C

(#3929) MrCsiT


MrCsiT
addikt

Sziasztok!

TH7-es Klántársat az azon a szinten elérhető elég jó fejlettség (6-os fal, 4-es wiz tower, 4-5 a mortar szintje, 8-as Archer tower, stb. ) ellenére is legyőzte egy támadó.

Lighning spell lvl4 2 db -ezzel leszedte a támadó az egyik mortar-t már a kezdésnél.
A 160 db lvl5-ös íjászból kb. 130-at pakolgatott ide-oda, majd a Hog rider lvl4 8db -al kiszedte a védelem nagy részét.
Ezek után, az 5-ös King is pusztítani indult, de addigra már jórészt elveszett a falu.

A leütött falunál kb. egy "+" jel-szerűen épült fel a védelem, középen a TH-val, a + jel szárai körül a 6-os fallal.

Van bármi építési mód, amivel egy ilyen támadás védhető, vagy alapvető techológiai fölénye volt a támadónak, ami sehogy sem védhető? :F

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#3930) WhiteWalker válasza MrCsiT (#3929) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Tudatos támadás áldozata lett .

(#3931) Lootolok válasza MrCsiT (#3929) üzenetére


Lootolok
tag

TH7-est maxosat sima ügy legyalulni, pláne TH8 sereggel
Maxos TH7-et is 1-es sarikkal is sétagalopp lerombolni.
Nincs orvosság

(#3932) dragonfx válasza Lootolok (#3924) üzenetére


dragonfx
veterán

na látom te is faján globálisan nézed mint én. ;)
azt fejlesztem ami minnél nagyobbat javul.
vagyis goblin6, wb6...
vagyis ezeket keleltt volna most még a lemaradást érem utol :C :DD
golem5 alig javul majd 1x fejlesztem.
gigi7 se javult sokat hp.be de a faltörése sokkal jobb lett.
archer7 semmit nem javul a 6os mortár ugyanugy kiszedi a csapatot.és valljuk be th10en mindnekinek alsohang 7es van :))
barbi7et érdemes jó döntés. ;)
healer 5 hiányzik... ;]
wizi6 szinte nullát javul.
16 dagi 1 healer 20 kobold. 35-35 barbi archer. 4 hog ( a legközelebbi airdef.miatt a healer védelmért), kb 2 tucat minyo5,
de ha megvadulok viszek 4 ribi3at és a barcherből lefaragok meg a minyobol.
2 wb5öt viszek. ugyis rage alatt dobom be. és ugy 1 db átviszi a 9es falat. ;]

a poison.t huzom ne kelljenn a cc.vel foglalkozni kilépnek és kapják is és pusztulnak is ott meg. :DDD
utána goblin6 vagy ribi4 (cw.n használóm).

utolso cw.be elsőt beütöttem 2*ra. th10es volt fullos avgyis előrébb volt mint én.
aztán nagy volt a nyomás a 4. aki szintén th10es volt csak 1*ra mert xarul dobtama rengést. :( ..de nyertünk a végén. én is hibázok azért. :B

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3933) Lootolok válasza dragonfx (#3932) üzenetére


Lootolok
tag

Golemet azért már feltoltam 5-ösre, biztos, ami biztos :)
Holnap felavatom a 6-os wiziket is, meglátjuk, jobbak e érezhetően.

CW-n általában 4 golemmel, 16-18 wizivel, 2-3 boszival megyek, CC-be meg viszek maxos pekkát, wizit, és 2 archert.
Eddig bevált, de vannak korlátai, azt látom. Sokat kell még tanulnom.
Hőseim még csak 23/23-asok, folyamatosan megy 1 hős, megállás nélkül, így gyakorlatilag lassan fél éve 1 hőssel lootolok, már hozzászoktam :)

(#3934) dragonfx válasza Lootolok (#3933) üzenetére


dragonfx
veterán

én nem tudok hozzászokni...
a bk gyakorlatilag egy fél golem vagy egy pekkaként funkcionál megy előre és amig nem ölik le addig az aq tisztit mögötte....
az aq nélkül meg lehetetlen a kulcs védelmi épületeket leszedni egy lootfalun.
általában a dark 2/3át ő hozza le...

nekem 16/15 és tököm kivan cw.n nem ahzsnálható félkarú vagy..ezért nem is huzom megvárom az update.t hátha berakják hazsnálható legyne cw.n sokan kérik nem igaz nem figyelnek erre oda mega day night mod is faxa lenne.
én is gowiwi.vel megyek most tapasztalgatom ki miből mennyit.
az infik és a golem gyenge rombolása miatt viszek 5-6 gigi7et is. kérek egy golem5öt. viszek egy + négyest.
hogy a golem ne halljon le és a wizik ne legyenek veszélyben mivel gyors és rage alatt pusztit >>valkyrie3 * 4.
bosziból én ugy tapasztaltam vagy 4et vigyek vagy semmit ha kevesebbet viszek 2-3 kevés csonti lesz a pályán nem fogja a védelmet és a witchet leszedia bow vagy az archer.

wiziből 15-17et viszek 2 cspatba küldöm be őket a gb.k miatt. de a cc.t általában 3-4 wizi karöltve az aq.val bk.val netán életbe maradt valkyrievel hozza le.a boszik meg körbe.ez a taktik.
de sajnos ha rengés nem ugy szedi ki a falat mert általában figyelnek rá 8-9 távolság legyen 3 fal között akkor van fail.
vagy ha a gb nem ott van ahova sejtem. szerencsére eddig 5/1 th10et rontottam el.

kivi leszek mit mondasz de matek szerint lofaxt javul látványos nagyon aza rózsaszín golyó szikrákkal karöltve amit kilő (csak ezért huzok 2 wizitowert egyszerre :C ).-de nem sokkal jobb.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3935) Lootolok válasza dragonfx (#3934) üzenetére


Lootolok
tag

Én húzom a hősöket, nincs megállás, muszáj ez van.
Minden második CW-n 1 hőssel támadok, hol ezzel, hol azzal.
Lootolást pedig megoldom, kicsit több next kell, ennyi :)

Mai első támadást elcsesztem, mert pici a szifon4-es kijelzője, így nem látom át rendesen a pályát, meg lent a sereg kijelzőt is tologatni kell, így későn mentek a dagik a single inferno miatt, így csak 1* lett 47%-al a támadásom (3-as infernok, és minden más deff maxos mellett).
Második viszonylag sima 2* lett, 2-es infernok ellen.

Sokat kell még tanulnom, nem vitás, de azért haladok.

4 hét múlva 25/25-ös hősök lesz talán egy pici ugrás majd felfelé, de majd fél év múlva a 40-esek leszenk az igaziak :)

(#3936) Ciján Embör


Ciján Embör
csendes újonc

Th10 en kevés a 25 ös hős...
Én most th9 en húzom a falakat maxosra , meg a hösöket 30 ra és csak utánna jön a th10

(#3937) dragonfx válasza Lootolok (#3935) üzenetére


dragonfx
veterán

ja kéne de sajnálóm a loot.ot. nagyon nehéz még így se könnyü. néha irto sok next kell.

áh th10en egy heroes.sal nem is cw.zek értelmetlen még aloot is sokkal nehezebb.
ja hát aki alma4en tolja ahelyett abból az árból venne egy 5-5.5"os droidosat.... :P :P
nekem 68% 1* lett de komolyan csak nevettem ott volt nyitva a 3 fal és a sereg fele(utolag számolva 3 boszi 10 wizi+2 heroes) elindulnak körbe....néha vannak ilyne agytépés anomáliák....most gigi7tel mentme single infi ellen szerintme jobb.
de csak csak a 2 hős bemegy meglett volna a 2. na majd másodikra.szerencsére elég suta ellenfelet kaptunk. th10esük 1* th9 friss ellen :))

nekem is az arányokat nem érzem.mikor hova mit mikor....

elég a lvl15 heroes csak tudni kell mikor hova és milyne időbe dobod be. ;) .persze a tény a 20-25 jobb. a 30as már elég hardcore.
én ahgy nézegtem a sok loot.ot 20nál magasabb ritkán van....csak a kindzsoknál inkább.dehát kitudja hogy heckelik ők meg a gemezést. :U

most master2be vok 2900nál nem érzem kéne a master1 már itt is érezhetően 2-3x annyi next kell mint m3ba.

ja és egy aproság. egyik th10esüknek volt már lvl7 villám 2 db kell egy airdefre avgyis a 7est kiszedte 2. marad kettő(mert 4db ugye 2öt ksizedett) arra rádobsz 13 sari5...hááát lehet jobb ugy ám. ...1 ragegel...lehet visszajöna dragon egyeduralma th10re lassan??? :U...ezért akarják szerintem a eagyle.t behozni....th11re.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3938) Lootolok válasza dragonfx (#3937) üzenetére


Lootolok
tag

Nekem elég jól megy a loot így is, 1 hét alatt tele a 200k-s tárolóm darkkal, mire indulhat ismét a hős :)

Több spell kell, ennyi az egész. 2 hős mellett jó ha 2db spellt ledobtam amikor lootoltam, most viszont kell a 3-4-5db spell, falutól függően, ennyi változott. Bár van amikor hős csak a végére kell a 48% után, hogy azért a vaskosabbnak számító
Persze most nem a silverben való bohóckodásról beszélek, amikor minden bánya, és a TH is kint van, vagy LV2-3as deffekkel rendelkező rush falukból kell elhozni a naftát :)

Szóval csak bele kell rázódni, aztán megy, mint az ágyba vizelés. Először nekem is nehéz volt, de csak taktikát kell változtatni, ennyi az egész, no meg persze nextelni, nextelni, nextelni, nextelni... :D

Szifon4s meg tavaly januárban volt újonnan 14.000.-Ft, ennyi, nem több (semmi extra havi díj, vagy ilyesmik), ennyit megért azért szerintem. Én utálom a nagy telefonokat, Nokia "butafon" után ez is hatalmas, még most sem szoktam meg teljesen a méretét. Nekem a telefon legyen kicsi. Egyedül a COC miatt érzem, hogy jobb lenne nagyobb kijelző... :)

Nálunk a villám az AD-kre TH8-asoknál megy, mert két villám, és eg EQ leszedi az AD-t, egy spell pedig megmarad a 3-as sárik támogatására, így hozható a 3* maxos TH8 ellen is, bár a földi talán nagyobb eséllyel sikeres TH8-on is.

Hősöket meg nem csak gemelt kínaiak nyomják, hanem azok is, akik állandóan tolják, mert hamar rájöttek, hogy erős hős nélkül esély sincs semmire :)
Én is későn kapcsoltam, mert idén január végén lettem anno TH9-es, 10-es BK-val természetesen, de a hősöket nem toltam állandóan, csak időnként, és valamikor nyáron kezdtem ráfeküdni a témára, így értem el, mostanra a 23/23-at, most alszik éppen a BK 24-re. De már így is lehagytam a leaderünket, aki már akkor TH10 volt, mikor én tavaly augusztusban a klánhoz csatlakoztam pelyhes állú TH6-osként :)
Most nyomja mindenki nálunk a hősöket ezerrel, mert megkésve, de rájött mindenki, hogy bizony nincs mese, fogakat össze kell szorítani, és nyomni, nyomni, nyomni a hős fejlesztést.

Magyar top klánokban is azért vannak maxos hősök, meg majdnem maxosak. A Phoenix Hungary klánt ismerem, voltam ott rövidebb ideig, tanulni a "nagyoktól", meg oda ment tőlünk végérvényesen az egyik tagunk, ott tanultam meg ezt is, hogy a hősöket biza altatni kell, amikor csak lehet. Ők folyamatosan tolják a hősöket, rengetegen 1 hőssel CW-znek, és úgy is sikeresek, nem gémelős banda, de nyilván régebben kezdték a játékot, így volt idejük kifejleszteni őket.

3 és fél hét múlva meglátjuk, milyen lesz a 25/25-ös hős páros. Bár csak egy CW erejéig, mert utána rögtön megy is majd aludni az egyik 26-ra :D

Ez van, ilyen a popszakma...

(#3939) Lootolok válasza Ciján Embör (#3936) üzenetére


Lootolok
tag

Nekem már maxosak voltak a falaim, ezért léptem TH10-re. Én vagyok a klánunk egyik kőművese, mert minden felesleges loot rögtön ment a falakba, így hamar kimaxoltam a TH9 falakat, mert lootban sosem szenvedtem :)
Így, ha nem akartam, hogy folyton teli tárolókkal álljon 4-5 builderem, lépnem kellett TH10-re. Nem bántam meg, mert loot itt is van, igaz a CW nehezebb volt az elején főleg a 240-es seregig, meg a sereg upgrade-ig, de most már nagyjából tudom hozni nagy biztonsággal a 2*-ot TH10 ellen is, az meg egyelőre elég, mert 40-es hősökig a 3*-ról ugye nem is szabad szinte álmodni sem :)

Bár voltak olyan ellenfeleink néha napján, ahol TH10-es faluban nemhogy inferno, de még Xbow sem volt :)

(#3940) dragonfx válasza Lootolok (#3938) üzenetére


dragonfx
veterán

hát nekem most nem az igazi ultra té szóval most hagyom mert felbaxott tegnap -1200 trofi 4 attackból.
jo hát ahhoz hogy 4-5 spell.t ledobálj irto sok elxiirnek kellv isszajönnie mert máskép vesztességes vagy. meg gondolom akkro boostolod is ha nem akarsz 2 órát várni egy attackra.na mega heroes is alszik addig. avgy ki-be lépsz ugyis a th.dat ütik csak le?

szerinted master2be van ilyen falu? nincs... :C :))
irto unalmas 50-100akat nextelgetni.. :( undorito megutáltatja magát a játék. megy neki a tököm full th10nek.

hehe hát akkor vegyél egy tabot... :DDD nekem jo az 5 coll de kicsinek érzem már... :DD

jó van pár hc klánt de azért a angyátlag nem ez sajnos.
én sem a cw sem a loot miatt nem akarom de sjanos kell min 20asig... :O egyenlőre a laborba is van mit huzni darkból.
sőt rájöttem ha a rengést prferálom akkor azt is huzni kell mer toks áttöri falat 4 de max lvl.en kiszedi az infit is. ;]

igen igen láttam lvl5 villám+1 rengést a kisfalun most csinálóm. azért rage alatt a sarik faják. de th8on irto kevés a hely az értelems gowiwi seregnek.

jó hát akkor mi más liga vagyunk azért max 2 hónapja vagyok th10.vagy annyi se. én tavaly ilyenkor kezdtem a játékot. ;)

én is ezért léptem emrt nem azért vettem gem.et hogy álljon az 5 builder. loot cw nehezebb de bele lehet jönni. azért 2* hozható lvl15ös hösökkel is. csak okosan kell.
de láttam már 10/10zel is 3* ot th10en jó az malac volt..de szép volt....
25/25tel simán sanszos vagy 3*ra....
akkor neki kell állni darkozni azért nekem ennyire nem jön ám...

nem tudom most jobban élvezem a th8 közepi támadásokat.szerintme amugy a játék csúcspontja aza th9 az a legjobb. ott van haderő van védelem .és irto jo lootok alázások vannak. nem kell erőlködni ilyen 3-4-5 spell.el max 2 de inkább 1 vagy annyi se.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3941) Lootolok válasza dragonfx (#3940) üzenetére


Lootolok
tag

Nekem jön a loot master2-ben.
Van, hogy nextelni kell 50-100-at, nem vitás, de van amikor pár next után dob zsíros falatot.
Lényeg, hogy átlagban bőven jó :)
4-5 spell persze már ritkább, de 2-3-at azért általában le kell dobni, ha biztosra akarok menni.
Ha pedig nincs elhozható elixir, nem is támadok, ez nálam alap :)
Nem vagyok az a kamikaze típus, akik 2-250k elixirt elpazarolnak kizárólag 1-2-3000 dark miatt. Azt sosem értettem, mire jó.
Én mindig arra megyek, hogy a sereg árán felül is legyen minimum 50-100k elixir a nyereség, de inkább több.
Általában 100-200k elixir befektetéssel szoktam hozni 600k-1 millás össz. lootokat, ebbe belefér szerintem a drágább sereg :D
A spellek meg elkészülnek 1-1,5 óra alatt, mert előre be vannak készítve, így egy rögtön "kibújik", amikor ledobok egyet, és ha csak 3-at használok, 30-40 perc múlva mehetek is kb, a legtöbb esetben meg a hős is alszik 30-60 percet, szóval belefér.
TH-m kint van, ezért master2-ben 90%-ban csak azt ütik le, további támadások fele balf@sz, és 200k-s sereggel visz 50-60k nyersanyagot :) Aztán van néhány ügyesebb, az esetleg elvisz 3000 darkot, oszt jó napot. Mivel napi átlag 15-20k-val nő a dark készletem, belefér ez is.

Én tavaly júl 31-én kezdtem, és egy Forintot sem költöttem rá, mindent össze lootoltam, nálam elv, hogy nem költök ilyenekre egy fityinget sem :) Augusztus közepe felé léptem TH10-re, de lesz vagy még 6-7 hónap, mire kimaxolok mindent, addigra gondolom lesz már pár TH11, és meglátjuk, mi minden újdonság várható még.

Maxos TH10-et szerintem nemigen lehet lecsapni még 25-ös hősökkel sem, ami meg nem maxos, azt nyilván igen. Persze xmod segíthet a dologban, de azzal sem élek, hiszen akkor oda a játék sava borsa.

(#3942) MrCsiT


MrCsiT
addikt

Sziasztok!

Jelenleg van egy TH7-es külső TH-s falum (6-os fal, 8-10 db 7-es elemmel; 2-es wiz.tower, 6-os íjásztornyok, canon 6-6-7-8, mortar 3-3-4). Az egységeimnél a barbi 4-es, a többi kb. 3-as (kivéve healer és újabbak), és van tegnaptól sárkányom is.

Ahogy tudom, az építő az egyik legfontosabb egység a játékban. Már az elején spóroltam, de türelmetlen voltam megvárni, mire 1000 gem összegyűlik, így - főleg, hogy összehasonlítva, pl. egy mozifilm 2 órás szórakozást nyújt kb. 3eFt-ért, ez pedig több hónaposat - mikor meglett 500 gemem, vettem +500-at 1099 Ft-ért, és így meglett a 4. építőm.
Most azon töprengek, hogyan tovább:

A, megpróbálhatok kupát vadászni, csak kérdés, hogy TH7-ként van-e bármi esélyem a Crystal League-re (most Gold3-ban vagyok), esetleg még feljebb jutni, hogy legyen 1500 gem-em, és már ismét csak 500-at kelljen vennem az 5. építőhöz, vagy kb. semmi esélyem ezt mondjuk 1 hónapon belül megugrani? (..és akkor, kérjem meg a Mikulást, hogy dec. 6-n hozzon nekem egy 5. építőt. :DDD )
Egyáltalán: jól gondolom, hogy az 5. építő megléte egy újabb mérföldkő lenne ahhoz, hogy gyorsabban tudjak fejlődni? ;)

B, építgessem tovább a falumat, de akkor is kérdés, hogy maradjak-e a jelenlegi TH7-en, vagy esetleg TH8-on az elhagyott falvak miatt esetleg több loot-ot tudnék összeszedni, mint a mostani környezetben?

Azt tapasztalom,hogy a 7-es fallal védett, 8-9-es cannon-ok + 4-5-ös szintű mortárokkal, 7-8-as íjásztorony+ 4-5-ös szintű air guard-al védett faluk beütése jelenleg kihívás nekem, ritkán sikerül akár 2 csillagra is. (Azt szoktam csinálni,hogy amelyik szélén több nyersanyag látszik, ott beütöm, és akkor 200-300ezer nyersanyag eljöhet egy-egy ilyen faluból.)
Igaz, kb. 2 nap és lesz hog riderem, így azon gondolkodtam, hog+balloon támadástípusra át lehetne térnem, mert a jelenlegi

"15 giant + 35 barbi+ 25 sáska (:DDD) + 28 íjász+ 4 falrobbantó + 1 healer (össz: 180, de 1 nap, és már 190 egységem lehet majd) + heal- és erősítő potion + king lvl1"

farmolási csapat felállással nem vagyok elég hatékony, úgy érzem.

Szeretném nyomni a dark elixir tárolót 2-esre, de akár az 1.2M elixír összefarmolása (talán nem vagyok elég türelmes next-elgető sem :DDD ) az 50-200e elixir nyereséggel támadásonként iszonyat lassan jön össze.

Merre fejlődjek? :F

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#3943) dragonfx válasza Lootolok (#3941) üzenetére


dragonfx
veterán

de olyankor mi a fax teendő amikor 150et elnextelsz hogy egyáltalán támadni tudjál és akkor is 5 spell.t el kell dobni meglegyen a th 2 heroes.sal ?? és persze loot meg ilyan ocska 50-80e.ket ad :W ..hogy össze kurva szerverét lepje el a kolera a supercellnek mi a faxért ad ilyne buzi nehezeket ahol sanszod nincs semmire? mindenhol 10-11es fal max védelem... :W idegtépő ennyi next a semmiért totál minuszos az egész támadás....nem jáűtékra megy el az időd hanem a enxtelgetésre ez így fárasztó mgé adok 2 nap esélyt neki azt megyke le a faxba ez így fárasztó.idegesít csak. :(

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3944) Lootolok válasza MrCsiT (#3942) üzenetére


Lootolok
tag

Szia!

Th7-esként ott rengeteg lootot fogsz találni.
Tele van a gold liga elhagyott, könnyű falukkal, 4-5-600k-s elhozható össz loottal, párat kell nextelni érte, de a next díj neked úgy is olcsó, ne sajnáld.
4 builder bővel elég TH7-hez, TH8-al meg könnyel felmehetsz kristályba, elég, ha TH-kat csapkodsz, ha esetleg nem megy.
TH csapkodással master-ig is könnyű szerrel fe lehet jutni, vagy akár championba is, bár oda már kicsit macerásabb.
De kristályig 1 nap alatt felmész hamar, ha csak TH-t vadászol, mert akkor nem kell seregre várnod.

(#3945) Lootolok válasza MrCsiT (#3942) üzenetére


Lootolok
tag

Van olyan nekem is, ez van.
Olyan csak a mesékben van, hogy 2 next után mindig bedobja az álom lootot :)

(#3946) Hunmugli válasza Lootolok (#3945) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Meg hosszú frissítés után másfél óráig :DDD

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3947) Lootolok válasza Hunmugli (#3946) üzenetére


Lootolok
tag

Igen, ezt én is észrevettem :)

(#3948) MrCsiT


MrCsiT
addikt

Tegnap este elkezdtem a kupavadász akciót, így, nagyrészt csak arra mentem. Való igaz, volt sok-sok next, majd rájöttem, hogy nem azt kell csinálnom, hogy 5 íjásszal leverem a külső TH-t, hanem, a Kinggel jó leverni, mert gyorsabb is szerintem, mint 5 db 3-as íjász, plusz, ingyen van! :DDD

Erre.. megkaptam a játékban valaha volt legjobb elixír lootomat, az alábbiként: jobb felső sarokban egy TH, mellette balra a falnál 1, jobbra a falnál 2 db, jó kis telt 11-es elixír tároló. :DD :C :DD Volt ám öröm! 385000 elixírt vittem, 10 íjásszal szedtem le, nehogy az idő kevés legyen. :DDD
(a falu többi része a bal alsó sarokban volt. :K )

kérdés: nem-klánbeli játékosnak - ha volt klántag, ha nem - van bármi mód, ahogy üzenetet tudnék írni, vagy nincs? :F

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#3949) Lootolok válasza MrCsiT (#3948) üzenetére


Lootolok
tag

Jó is az ilyen falu :)
Valószínű féltette a darkját, azért rakta ki az elixirt az amatőr :D

Amúgy tudtommal nem tudsz írni neki

(#3950) dragonfx válasza MrCsiT (#3948) üzenetére


dragonfx
veterán

én is most kb hasonló lett volna de rámentema trofi miatta th.ra

uj rec a kisfalun 1.1 M :Y

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.