Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-17 19:36:15

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3651) Chuzzlee803 válasza Hunmugli (#3650) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

TH ki a sarokba, leszedik, és a shield alatt összeszedsz 2 napnyi termelést :D Ilyenkor tudnék egy cuppanóst adni a Supercellnek.

(#3652) Satariaaa


Satariaaa
tag

Sziasztok!

A Bajnokok klán (clan tag: #2CUGY2CQ) keresi játékosait! A klán egy régóta együtt játszó csapat, felnőtt játékosokkal! Heti egy war a garantált péntekenként, de ha többen leszünk, akkor heti kettő! A jó hangulat alap, ahogy egymás támogatása is, legyen szó tanácsról, vagy donateről! Nálunk nincs oltogatás, egy normális felnőtt csapat vár!
Akit keresünk: A klán szabályzata és friss infói a klán facebook csoportjában elérhető, tehát a csoport használata kötelező! Várunk minden kedves játékost, aki rendelkezik fb profillal és nem kapkodta el az aktuális szintjét (nem rusholt) ès minimum 50- es szintű!
Gyertek, csatlakozzatok!
A játékban a klán könnyebb megtalálásához használt a Clan Tag-ot: #2CUGY2CQ

Légy te is Bajnok! :)

(#3653) ggeleven


ggeleven
őstag

Srácok Ti mi tapasztaltok mi az eredményes védőegység, így poison idején? :U
Sarit, balloont, valkot, hogot olvasok pár helyen, de nem vagyok meggyőzve...

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#3654) kovimester válasza ggeleven (#3653) üzenetére


kovimester
aktív tag

Szia!
Sárkány és Ballon nagyon jó ahogy én láttom (ha cc kilehet csalni könnyen ezek se érnek semmit).
Még a LV4-es poisen is nehezen öli meg öket a villám meg anyira se.

(#3655) sztanozs válasza ggeleven (#3653) üzenetére


sztanozs
veterán

Mostanában sarit és houndot láttam CW CC-ben. Ezek ellen nem sokat ér a poison. Ballon ellen már többet - a többi vagy nem túl jó védelembe (óriás/amazon), vagy simán leszedi egy poison spell (nyilas/vari/boszi).

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3656) ggeleven


ggeleven
őstag

Igen, az eddigi bevált wizard, witch, archer már hatástalan, alig 2-3 mp-ig maradnak életben posion alatt. Ráadásul a sebességük is hasonló, szóval könnyen össze lehet őket terelni.
Akkor marad a sari jobb híján (sajnos a sebességével nem vagyok kibékülve). :((
Sosem használtam sarit, de akkor fel kell nyomni lvl5-re, hogy tudjak tölteni war cc-t. Cseppet sem örülök, mert mást akarok fejleszteni a laborban. :(((

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#3657) sztanozs válasza ggeleven (#3656) üzenetére


sztanozs
veterán

Lvl 5+ klánnál már elég csak L4-re fejlesztened a sarit ;)

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3658) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

A földrengés is durva lett. 4 db első szintű üvegcse is porig rombolja a majdnem legnagyobb szintű falat.

(#3659) kovimester válasza WhiteWalker (#3658) üzenetére


kovimester
aktív tag

Gondolom egymásra dobáláskor.

(#3660) HaliHUN válasza WhiteWalker (#3658) üzenetére


HaliHUN
tag

Nem azért mondom de WB-ből 3 is elég.

Egyébként láttam már hogy valaki csinált egy olyan bázist ahol minden compartment egy közös középső magba futott. Srác kitoszta a magban lévő falakat és egy pillanat alatt 1 compartment lett az egész bázis.

(#3661) WhiteWalker válasza HaliHUN (#3660) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Igen, csak nekik el kell a célig érni/futni....

(#3659) kovimester igen :K

[ Szerkesztve ]

(#3662) robiii


robiii
tag

Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni.

Előző Samsung telefonomon ismerkedtem meg ezzel a játékkal. Bejelentkeztem a Google játékok alkalmazásba a Clash of Clans-on belül ezen a telefonomon, így az elmentette az akkori falumat, ami egy kis kezdő TH3 volt. Ezen a fiókon még a gemeket is elpocsékoltam egyből, stb, egyszóval már nem használnám. Az új telefonomon csináltam egy új falut, ismét TH3-ra fejlődtem, viszont szeretném, ha a google elmentené az új játékomat a régi helyére. Amikor bejelentkeznék a google szolgáltatásba a játékon belül, mindig felkínálja, hogy előhozza a régi mentésem, de arra már nincs szükségem.

Pedig már a google fiók beállításokban töröltem az összes Clash of Clans-hoz fűződő kapcsolatot, beállításokat, és mindent. Ki is írta, hogy a módosítások akár több órába is bele telhetnek a google-nél, de már napok óta töröltem, mégis mindig a régi falut szeretné betölteni, az újat így nincs módom elmentetni vele, nem tudom felülírni.

Bocsi ha kicsit hosszú lett, remélem érthető a dolog. Kérdésem az lenne, hogy hogyan menthetem el a google fiókomba az új CoC falumat a régi helyére? Resetelni kéne az accountom valahogyan. Csak fontos lenne, hogy elmentse, ne csak a telefonomon legyen meg, mert ha újra rakom akkor elvész majd több hónapos játékom... Köszi a segítséget.

iPhone 14 Pro Max, iOS 16.4.1

(#3663) Laci.M válasza robiii (#3662) üzenetére


Laci.M
senior tag

Csinálj egy másik gmail-es címet, és mentsd el rá a faludat - elég csak a google games-be berakni az új fiókot, többi szinkronizálást ki is lehet kapcsolni. Én is így jártam, emailről nem lehet falut törölni.

Aláírás

(#3664) pzsolt86


pzsolt86
újonc

Sziasztok!
Szeretnék figyelmetekbe ajánlani egy klánt: Prettly (#980VQP8G).
Eredetileg munkahelyi klánnak alakult így erős az összetartás,de a munkahely kimerült és bővítést tervezünk! Jelenleg 18an vagyunk. Várunk minden olyan játékos aki aktívan játszik,nem csak kér hanem küld is és azt amit kérnek! Heti egy CW a fix (péntek este) a második megbeszélés tárgya illetve létszám kérdése(hét közepe). A CW-ben 2 támadás kötelező! Szint elvárás nincs,de ne legyen 10-es TH-d és fa kerítésed! Várunk minden új és gyakorlott játékost,segítünk egymásnak csata menetében és faluépítésben egyaránt! Gyertek bátran,harcoljunk együtt! :))

[ Szerkesztve ]

(#3665) hartomoni


hartomoni
csendes tag

Kérlek segítsetek.11 éves kisfiam nyaggat hogy szeretne több gems-et a Cash of Clans játékban. Fogalmam sincs mit kellene tennem( pénzt nem adok neki!!!!:))Anya hack vagy vmit csinálj.Kérlek adjatok tippet hogy lehetne több gems t szerezni a "hagyományos" módon kívül!

Köszi előre is a segítséget
Egy Anyuka , aki sztne sgíteni a kisfiának :K

(#3666) kovimester válasza hartomoni (#3665) üzenetére


kovimester
aktív tag

Szia.
Sajnos nincs rá megoldás, még nem találtak ki rá semmit (több mint valószínű hogy nem is fognak). Úgy hogy sajnos csak a normál módok maradnak vagy Ft-ért veszel neki gem-et. vagy sok sok időt játszik a kis fiad és eléri a kellő szintet.
Amúgy gemet vásárláson kívül még ugy tudsz szerezni hogy :
Terep tárgyakat azaz fenyő szikla bokor kis sárga növény ki szeded
általában 1-7 terjedő skálán ad.
Meg heti egy gembox ilyen szivárványos fadoboz.

(#3667) HaliHUN válasza kovimester (#3666) üzenetére


HaliHUN
tag

Nem túlzás az a 'sajnos'?

(#3668) WhiteWalker válasza hartomoni (#3665) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Üdv az IAP játékok világában!!

[ Szerkesztve ]

(#3669) Chuzzlee803 válasza hartomoni (#3665) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Nem ilyen kegyetlen, mint kolega írja, viszont idő kell hozzá. Lehet szerezni ingyen egy kisebb pakkot (500 gem, a fiú érteni fogja a mennyiségét, ez a lényeg). Keresel valami alkalmazást, mint pl. FreeMyApps, FeaturePoints stb. Ezek pontot adnak appok letöltéséért és kipróbálásáért, és ezekből a pontokból általában egy-másfél hónap alatt összejön az 5 dollár. Átutaljátok bankkártyára, onnan meg tudtok venni a játékból. (Szokott lenni lehetőség kupont kérni google playre, nem kell hozzá semmi bankkártya, viszont csak 10 dollár, és afölötti címleteket lehet kérni, ami hosszabb idő.) Érdemes kipróbálni.
(Cuki amúgy, hogy egy androidos és ioses telefonon más-más mennyiségű pontot kapsz. Pl. androidod ha kipróbálod a Jelly Jump-ot, kapsz 45 pontot, ios-en viszont 90-et. Szóval, ios-en általában rövidebb idő, de egyébként androidon sem kibírhatatlan.)
Szóval ja, a kissrác megtanul türelmesnek lenni, és a munka majd meghozza gyümölcsét.

(#3670) dragonfx válasza hartomoni (#3665) üzenetére


dragonfx
veterán

menjen fel kristályba masterba ott kap elég szépen.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3671) hartomoni


hartomoni
csendes tag

Köszönöm a segítséget, jók vagytok!!!!! :R

(#3672) konikan válasza hartomoni (#3665) üzenetére


konikan
aktív tag

Üdv!

Ej de kihalt a topic. Csak azt tudom mondani a mint az előttem szólók. Magasabb league kell menni, vagy a tereptárgyakat kell kigyomlálni, abból olyan 1800 gem jön ki évente kb.

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#3674) dragonfx válasza konikan (#3672) üzenetére


dragonfx
veterán

hehe évente annyit már nem ér meg 5e ft.
szerintme 4 builderrel és végig lehet nyomni.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3675) kovimester válasza dragonfx (#3674) üzenetére


kovimester
aktív tag

Szia
Hát az 5 épitész kicsit jobb de th10 már mindegy ugyis állandoan 8 milliokat kell gyüjteni igy is megy ugyis 1 v 2 állni fog..

Amugy mi van ezzel a forumal mindenki lerakta a játékot és nem játszik?
Jöhetne a COC 2 mi :D

(#3676) szildavid90


szildavid90
aktív tag

Mért van az, hogy kiírja, hogy elérhető 200 akárhány ezer lott és a tárolók szemmel láthatóan üresek, akkor gondolom a kollektorokban van a loot nem? Na most én körbe szedem a kollektorokat és ilyen 2000 akaráhány vagy még annyit se tudok lootolni. Nem tudok rájönni a dolog nyitjáta, nyílván akkor a tárolókba van csak nem mindig látszik, hogy van benne?

(#3677) pocsaji74 válasza szildavid90 (#3676) üzenetére


pocsaji74
csendes tag

Igen a tarolokban, vagy a cc ben volt. Egyebkent az elix drillekben lehet a kegjobban latni meddig van.

(#3679) markussandor


markussandor
senior tag

Miért változott meg a topic címe? És miért?

(#3680) sztanozs válasza markussandor (#3679) üzenetére


sztanozs
veterán

Szerintem pont amiatt, ami a címe lett, nem? ;]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3681) markussandor válasza sztanozs (#3680) üzenetére


markussandor
senior tag

a címet érteni értem, csak az okát nem értem, az utóbbi hetekben alig van itt új post, nem hogy önreklám
ha ez zavart valakit, sokkal korábban kellett volna változtatni, nem most, ezért kérdeztem, amit

(#3682) dragonfx válasza kovimester (#3675) üzenetére


dragonfx
veterán

hehe jaja jöhetne.
hát nem tudom lassna ennék fel de marasztalnak mert mondjákl huzzam a labort mega heroes.t még.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3683) Chuzzlee803 válasza kovimester (#3675) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Játszom aktívan, csak nincs téma :D
Nincs kit oltani, hogy milyen rusholt ( :U ), stragtégiákat megbeszélni, ésatöbbi.
Előttem Haliék nagyon hasznos dolgokat beszéltek meg, de sajna nekem ez egyelőre nem fontos, TH8-ként marad a sari-gowipe-hog-(félve ugyan:govalo), ha csillagot akarok hozni CW-n, farmolni meg ízi.

(#3684) Laci.M


Laci.M
senior tag

Na akkor, hogy legyen téma:
Hallott már valaki valamit a következő frissítésről? Én most nagyon le vagyok maradva.

Aláírás

(#3685) Chuzzlee803 válasza Laci.M (#3684) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Új frissítés? :O

(#3686) kovimester válasza Laci.M (#3684) üzenetére


kovimester
aktív tag

Szia.
Hát semmit.... pangás van..
Nem tudom mi újat tudnának bele rakni ami kicsit megint "forradalmasítaná" a játékot.
Nekem unalmas lassan fullos a TH10 (kivéve fal) az egyik hős is, meg egységeg.
Ugy hogy már csak a war marad az is gáz mert ha benne vagyon nem gyengén felhuzom a war szintet..

Ugy hogy supicellak csinalhatnának valamit...
Vagy coc2 :))

U.i. nagyon készülnek erre a Clashcon ra szerintem lehet akkor fog jönni egy frissítő frissítés.... vagy nem (clashcon okt 24)

[ Szerkesztve ]

(#3687) WhiteWalker válasza kovimester (#3686) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én esélyt nem látok a fullos fal építésre... jelenleg ott tartok hogy 200 ezer/db... Az eggyel magasabbra ami fél milla/db , esélyt nem látok az arany összeszerzésére...Van valami trükk v tipp ennyi vagyon összeharácsolására?

(#3688) sztanozs válasza WhiteWalker (#3687) üzenetére


sztanozs
veterán

1. farm
2. cc (credit card)

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3689) kovimester válasza WhiteWalker (#3687) üzenetére


kovimester
aktív tag

Szia.
Én is ezt mondtam amikor arany falal TH10 voltam xD.
És most már a 3missi/kockára gyűjtök.
A falat a kopiig csináld meg az a leg nehezebb.
Utána elixir is mehet a falba. Ha el éred azt a labor szintet amikor nincs mit fejleszteni már akkor mehet a falba.
Ne félj! Ne ad fel!

(#3690) WhiteWalker válasza sztanozs (#3688) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

1: meló mellett kevés az idő :DDD
2: CC? azt meg pláne.... ;]

(#3689) kovimester : valszeg ez lesz a járható út , pár dolgot kell maxolnom a laborba ami elixires, aztán megy a falba... nah de a koponyást mire kimaxolom ... :O :DDD

(#3691) dragonfx válasza Chuzzlee803 (#3683) üzenetére


dragonfx
veterán

én is tanácstalan avgyok nem tudom hogy kéne 3*ozn i th9en.
uncsi már az egész... gowipe.pel nem megy kéne 20 hog és kevesebb wizi de nem müködik nekem.
akim nálunk probálkoznak azok avgy 0* vagy 3*ot cisnálnak de csak gyenge th9eken.
full th9et nem tudom hogy kéne th9ként beverni 3*ra hiányzik azaz1 spell még.
mennem kéne th10re de mondják maradjak mert nehéz xar de ez meg nem kihivás már nem tudok mit fejleszteni mindig 51-81%ot hozok 2*gal cw.n.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3692) kovimester válasza dragonfx (#3691) üzenetére


kovimester
aktív tag

TH10- en is ezz lesz ha "anti" 3 csillagos cska 2 re fog mennni.
KB. a war TH10 már ennyi 2 csillag vagy két hétre bekötöd az invuzios bundás kenyeret én gyakorolsz xD

(#3693) HaliHUN válasza dragonfx (#3691) üzenetére


HaliHUN
tag

30/30 megvan már?

(#3694) dragonfx válasza HaliHUN (#3693) üzenetére


dragonfx
veterán

wtf? 30/30?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3695) jack474 válasza dragonfx (#3694) üzenetére


jack474
tag

A hőseid szintjére gondolt.

(#3696) jack474 válasza HaliHUN (#3693) üzenetére


jack474
tag

Amúgy arról mi a véleményed, hogy a Clashheadsben és a többi top klánban nyíltan folyik a modolás mostanában?

(#3697) dragonfx válasza HaliHUN (#3693) üzenetére


dragonfx
veterán

hol lenne meg senki nem viszi addig még th10eseknek is 17-20asok vannak...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3698) HaliHUN válasza jack474 (#3696) üzenetére


HaliHUN
tag

Nos én kifejezetten nem örülök neki. Rákérdeztem anno még top war clan chatben, és a következő magyarázatot kaptam: Ugye a top klánok TH9-10 vegyesek, vagy csak TH10. Minden TH9 3 csillagozása mod nélkül is alap, a TH10 3 starhoz (anti 3 dragonflower bázisok, magas védelmi szinttel) viszont muszáj modot használni. Ami a következőt jelenti egy átlagos matchup-nál - Ugyanannyi TH10 esetén mind a két oldalon döntetlen a végeredmény, hiszen a TH10-eket 2 starozzák, minden mást pedig 3 staroznak. Elvileg ezért kezdtek el a top klánok TH10-en modolni.

A másik ok pedig az, hogy ugye már elég sokan csinálták eddig is, főleg az ázsiaiak, így gyakorlatilag ha ők nem kezdik el, akkor a kínaiak minden CW-t nyernek.

Nem tudom hallottátok-e, de most volt Asia vs. world (top war klánok) tournament, ahol ugye ázsiaiak ellen kellett menniük.

Személy szerint én úgy gondolom, hogy a gyengébb TH10-esek 3 csillagozása lehetséges, még anti 3 bázis esetén is, így valószínűleg mod nélkül sem kellene túl sok döntetlentől aggódnunk. Azonban mod nélkül nem lehetnének top klánok, mivel nyíltan modoló klánok már léteztek előtte is, így nyilván nélküle nem lehet talpon maradni (TH9-10/only 10 klánokról beszélek).

ClashHeads (T7) továbbra is viszonylag mod free, mivel mi nem alkalmazunk TH10-et túl gyakran. Nem állítom hogy senki nem tolja, de én bízom benne hogy a klánban elhanyagolható a modosok aránya.

[ Szerkesztve ]

(#3699) HaliHUN válasza dragonfx (#3697) üzenetére


HaliHUN
tag

Ha te elviszed addig, te lehetsz az ultimate pró aki képes 3 csillagozni maxolt TH9-eket. Hidd el nekem nélkülük nagyon nehéz.

(#3700) kovimester válasza HaliHUN (#3698) üzenetére


kovimester
aktív tag

Akkor a top klánok nem "top"ok ha nem szimpla csalok...
Ától nem lesz "pro" hogy xmodal 100 le probálja....
Ez a saját véleményem!

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.