Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-17 19:36:15

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3751) konikan


konikan
aktív tag

Végre aktívabb lett a topic :)

Voltam anno én is top klán feederjében, de őszintén szólva nem akartam annyira komolyan venni az egészet. 2 naponta közel egy milla elixirt elnyomni warra, ha nem jön össze adott donate/war csillag akkor ejnye bejnye.. Jelenleg egy loot klánban élem világom, és kiválóan megfelel.

Más téma:
Masterbe való felkerülésem története:
A klán szólt előre, hogy 1600-ról meg fogják emelni a kupaszámot 2000-re, így mindenki pakolja fel magát x idő alatt. 1950 kupa környékén a kinti th-s layoutot átraktam defense basere és vártam...javarészt, csak ilyen egy egységes mínuszba menő egyének voltam, meg pár szárnybontogatós, majd elbukó támadás ellenem. A lényeg, hogy 2 nap után visszaraktam kinti th-ra 2640 kupa felett :DD Meg még 1000 gem is lett belőle. Ezen vigyorgok mostanság, amikor felnézek a falumra.

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#3752) kovimester válasza Laci.M (#3750) üzenetére


kovimester
aktív tag

+jack
Nálunk a jó kedv egymás "nyuzása" a lényeg. De ezt ti nem tudjátok értelmezni ( és itt senkit nem degradálok! ) mivel soha nem voltatokilsen klánba.
Amikor kér valaki és egy jó wbt kap a reakció felbecsülhetetlen.... főleg ha ő is azt add nekem.
És ahoz képest hogy Laci azt írja "totális káosz" egy lv6 os 120 wart nyert klán vezére vagyok ami más féléve meg van.
De írtam! Mi röhögünk ti kukoricán térdeltek ennyi....
ezel a témát itt én lezárom se válaszolni se írni nem fogok róla jó játék!

[ Szerkesztve ]

(#3753) makikoma


makikoma
csendes tag

Ha már ilyen aktív lett a topic, én is felvetek egy szerintem igencsak érdekes témát.

Úgy hallottam, hogy top war klánban előfordul az, hogy húzósabb warokban a leader enyhe nyomást helyez a tagokra, hogy 1-1 támadás erejéig adják neki oda az accountjuk hozzáférését, azért, hogy támadni tudjon helyettük...

Ha tényleg van ilyen, mi a véleményetek róla?

(#3754) kovimester válasza konikan (#3751) üzenetére


kovimester
aktív tag

Szia.
Az e rossz taktika. A klán társaim ezt használták anno-
TH be.
Dark e. tároló ki a sarokba (majd nem tele színtől függetlenül )
Ilyen 1500 és 1700 egy nap allat 2500 környékén jártak.
Mindenki a Darkot vitte el. Igaz ez nagy veszteség de meg is éri.
Üdv kovim.

(#3755) jack474 válasza kovimester (#3752) üzenetére


jack474
tag

Én konkrétan voltam nálatok :) A lvl 6 meg a 120 war win magában jól hangzik, de ha melléteszem, hogy csak minden második wart nyeritek meg, már nem olyan szép azért. Még úgysem, hogyha az esetek többségében nem is próbálkoztok.

(#3756) Hunmugli válasza makikoma (#3753) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Erről én is hallottam, egy kicsit máshogy. Van róla egy elég érdekes (és hossssszú :U ) videó. [link] Akinek nincs egy órája az ne nézze meg :) Tanka Bálint beszél benne először az anti 3as bázisokról, utána a téma átvált erre a kölcsönadós dologra. Amennyiben felmerül az igény, ezt leírom részletesen, de mivel csak hallgatni kell, szinte bárki megteheti coc közben is. Szerintem ez az eddigi egyik legjobb coc talk.

3754: Ez jó taktika, nekem fentebb is működik, lehet hogy te nem próbáltad, vagy nem egy kategória a falunk.

#3740: Akkor én voltam a legrusholtabb a csoportból :D Szépen maxoltam a th6-ot, aztán majdnem a th hetet is, amikor hirtelen idíttatástól vezérelve elindítottam a tht 8asra, majd rögtön 9esre, és miután elkészült, 10esre :N Ez olyan régen volt, hogy egy darab egyes hőssel lettem th 10 :DD Azt hiszem itt abba is hagyom...

[ Szerkesztve ]

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3757) HaliHUN válasza makikoma (#3753) üzenetére


HaliHUN
tag

Az a helyzet srácok hogy ez már a múlté, ma már ez természetes. Nálunk általában nehéz warok alkalmával felkérünk egy-egy embert, ha nem adja hát nem adja. Ha pedig nem tud támadni, akkor intézzük neki.

Ami most a nagy business - Ringers.

Ez azt jelenti hogy vagy egy kurvajó TH10 3 starozó. Elkérsz 50-100 dollárt egy 3 starért valaki más accountján. Top war klánokban ebből gazdagodnak meg, nem viccelek, véresen komoly.

(#3758) kovimester válasza HaliHUN (#3757) üzenetére


kovimester
aktív tag

Hát ez szánalmas azaz SZÁNALMAS.
És ezek hívják magukat "top" clanak, maximum hátulról top-ok.
Én tőlem kérni valaki hu huuu nem tenné zsebre amit kapna plusz még a clant is a földig aláznám ahol csak tudom!
Akieg fizet azért hogy egy ingyenes játékban wart nyerjen olyan sötét hogy az éjszaka tőle tanul.

HaliHun ha nálatok is igy van nehéz leirnom vagyis nem de ti se vagytok jobbak. Lehet ide war wint rakni, de lehet hogy azt nem is te támadtad stb....
De sajnos ez is egy vita téma úgyjogy abba os hagyom.
Vég szoként bárki ezt csinálja klánon belül szánalmas semmire kellő mem "top" klánhoz illő.

(#3759) HaliHUN válasza kovimester (#3758) üzenetére


HaliHUN
tag

Nos, T7 nem egy top War klán. Mi egy top lightweight war klán vagyunk, ahol természetesen nem használunk ringereket hiszen sokan még gemet sem használnak. Ez most az AoW ClashHeads ITD TBL és hasonló klánokra jellemző, ahol elképesztő TH10 hitterek vannak. Mi miért használnánk hittereket ha nem is ütünk TH10-eket? :)

Vagy mégis? Ebben a warban csak TH8-9-cel mentünk, ellenfélnél van 6 TH10 infernókkal úgyhogy fel van adva a lecke :DD

Mellesleg ha elég jó TH10 hitter lennék, akkor én is szívesen keresnék pár száz dollárt a "tehetségemmel".

[ Szerkesztve ]

(#3760) dragonfx válasza kovimester (#3740) üzenetére


dragonfx
veterán

:C
akkor éna full th9 védelmemmel meg a 15/15tel jó vagyok bőven... :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3761) Laci.M válasza HaliHUN (#3759) üzenetére


Laci.M
senior tag

Na hogy sikerült a TH10-ek ellen? :)

Más:
Eddig jól tart a trophy push már a TOP4.-ek vagyunk, és közel van nagyon a 3. hely, pedig csak az elején vagyunk. Még én se mentem fel champion 1-2-be.

Aláírás

(#3762) Hunmugli


Hunmugli
aktív tag

Galadon megint mutatott egy sneak peaket miszerint érkezik az első level 7 spell :N [link] Ennek személy szerint nem örülök, így is rengeteg laboros fejlesztésem van, a dark spelljeim még egyesek :)

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3763) markussandor válasza Hunmugli (#3762) üzenetére


markussandor
senior tag

nem használtam azóta villámot, mióta védettek a tárolók :-)
szóval számomra érdektelen a lvl7 villám

(#3764) jack474 válasza Hunmugli (#3762) üzenetére


jack474
tag

Azért ez ennél bonyolultabb változás. A lvl5 és lvl6 sebzése is megnő, valamint a lvl6 lekerül TH10ről TH9re.
A videó alapján két lvl7es lightning és egy EQ le tud szedni egy maxos (TH10en lvl8) air defet. Ha ennek megfelelően növekedne a lvl5 és lvl6 sebzése is (2 lvl6 + 1 EQ leszedne egy TH9 max AD-t, 2 lvl5 + 1 EQ leszedne egy TH8 max AD-t), akkor az életképessé varázsolná újra a sárkányokat, főleg max TH8 ellen.

(#3765) Hunmugli válasza jack474 (#3764) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Csak annyit írtam, hogy sok labor idő lesz, mire kifejlődik, a többivel tisztában vagyok. Egyébként pedig most már nem hiszem, hogy október 24-ig várnak, mert pl ma is jött sneak peak. Mint tudjuk mindig egyre infó van bennük, a múltkor is csak 3 v. 4 darab volt, vagyis nem várhatnak már sokáig. Egyesek szerint a th 11-et készítik elő :( Itt a mai: [link]

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3766) dragonfx válasza markussandor (#3763) üzenetére


dragonfx
veterán

ja meg a saris támadásokhoz se fontos már.

a spell.es és pekkás képet valakit leírhatná érthetően mit takar.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3767) kovimester


kovimester
aktív tag

Sziaztok!
Valaki inen a forumról játszik a MagyarKnight clanba?
Ha igen kérném szépen hogy írjon rám!
Üdv kovim.

(#3768) mester1242


mester1242
tag

Sziasztok!

TH7-el keresek klánt. Sari van, donatelek mint az állat és CW-zni is szeretek :D

(#3769) dragonfx válasza mester1242 (#3768) üzenetére


dragonfx
veterán

cc hungary mond innen jöttél.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3770) mester1242 válasza dragonfx (#3769) üzenetére


mester1242
tag

Okés, köszi

Szerkesztés:
Nem találok "cc hungary"-t

[ Szerkesztve ]

(#3771) Lootolok válasza mester1242 (#3770) üzenetére


Lootolok
tag

Szia!

HUN MKI AKTIV. Várunk szeretettel :)

Van egy belépő jelszó, de azt remélem megtalálod, nem nehéz :)

(#3772) Lootolok


Lootolok
tag

Lentebb írtátok, hogy 20-as fölötti hős gemelt ,elehtetlen, stb.
Én kb. 3 hete vagyok TH10. 20/20-as hőseim vannak, BK most alszik 21-re.
Miért lenne ördöngösség?
Tavaly július 31-én kezdtem a játékot, egy forintot sem költöttem rá eddig. (és ezután sem fogok). A játék élvezetéért tolom.
A titok szerintem a loot, és az 5 builder megszerzése mielőbb (ha lehet TH9-re lépéskor legkésőbb).
És nem szabad várni, a hőst mindig tolni kell lehetőleg. Mert erős hős nélkül CW-n jó eredményt erős ellenfél ellen nem lehet elérni, ez jól látszik. Szóval össze kell szorítani a fogakat, és a hőst indítani kell, amint megvan rá a dark, nincs mese.
Nehezebb lootolni, meg CW-n egy hőssel nehezebb jó eredményt elérni, amíg alszik a másik, de ez van. Én már hozzászoktam ehhez.

(#3773) ggeleven válasza Lootolok (#3772) üzenetére


ggeleven
őstag

Kellenek a hősök, ez így van. Engem az bosszant nagyon, hogy lvl15 felett már 1 egész hétre használhatatlan. Ez miért számít épületnek (használhatatlan építés alatt) és nem troopnak (használható az előző szinten)? Csak, hogy gemeljen mindenki ezeken is? Így fél évre kidől egy hero a maxos szintig... :U

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#3774) dragonfx válasza ggeleven (#3773) üzenetére


dragonfx
veterán

igen és irtozatosan drága ahhoz képest ugyanannyit javul mint mondjuk lvl 1ről 2re.
négyzetesen nagyobb mértékben kéne javuljon és elég lenne lvl30...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3776) ggeleven válasza Zalan S (#3775) üzenetére


ggeleven
őstag

Ez megvan? :U

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#3777) Laci.M válasza Zalan S (#3775) üzenetére


Laci.M
senior tag

Ezért megérte beregisztrálni.

Trophy push eredménye elértük a magyar TOP2-t, és magyar trophy rekord örökranglista 4. helyen zártunk. :)
Tavasszal újra megpróbáljuk! :)

Aláírás

(#3778) ggeleven válasza Laci.M (#3777) üzenetére


ggeleven
őstag

Phoenix Hungary? Szépek a kupaszámok! :K

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#3779) Laci.M válasza ggeleven (#3778) üzenetére


Laci.M
senior tag

HUNgary. Sajnos a heti zaraskor pont beelozott minket a Phoenix, mivel el ment tolunk az egyik tag, pedig napokig elottuk voltunk. Mi altalaban lent vagyunk kupaban, csak evente ketszer csinalunk egy trophy pusht, hogy meglassuk mire vagyunk kepesek, illetve egy kis verfrissites miatt. :)

Aláírás

(#3780) MrCsiT


MrCsiT
addikt

Sziasztok!
Új húsként, lenne pár kérdésem, néhányon biztos mosolyogtok majd de ez nem gond.
Ha valaki egy magyarázatként linkel valamit, az rendben van, de ha kérhetem, konkrét válasz legyen, ne pl. egy full wikipédia link. :D
Szóval:
- mire jó a több falu lehetőség? miért csak lvl5 TH-tól él? A nyersanyagok átvihetők a falvak között? ..vagy, minden falu külön fejlődne? Akkor mi értelme? védelem küldhető át?
- kb. ugyanez a "war base" lapra: kell az nekem? mihez? fejlesztése, szinergiák vannak-e, a normálokkal?
-azt jól értem, hogy ha megtámadnak, akkor csak a tárolóban lévő nyersit viszik el? ..vagy a termelőben lévőt is, ha fullra bontanak? ha utóbbi: mi értelme, hogy a termelőnek is van tároló kapacitása? csak +tárhely?
- ha felteszem egy 2. eszközre a Clash of Clans-t, és google fiókhoz szinkronizálom, a fő eszközre belépéskor automatikusan le fog szinkronizálódni az a módosított állapot, amit a 2. eszközön elértem?
- valaki tud egy megbízható APK forrást? ( : olyan eszközre tenném, ami APK-ból telepít, és úgy emlékszem, google play-en nincs APK letöltési lehetőség :F)

A válaszokat előre is köszönöm. :R

+1: CW-nél hogy dől el, hogy a klán melyik tagja, és mikor harcol, hogy van ez, vagy, hol érdemes utána olvasnom?
+2: az tudható, hogy ha csak 1-2 fejlesztés megnyomásához lépek fel, mobilneten kb. mekkora forgalmat generál a játék?

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#3781) sztanozs válasza MrCsiT (#3780) üzenetére


sztanozs
veterán

Hogy működik az új földrengés spell, miért változtattak rajta?

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3782) dragonfx válasza MrCsiT (#3780) üzenetére


dragonfx
veterán

nem vihető át elixir nem értema kérdést.
2 emailcím 2 falu... vagy nem értem ezta th5 2 falu kérdést...

több base.t tudsz cisnálni attól függ milyennek érzed az ellenfél troops erősségét fajtáját.egyik mellett amásikat szerkesztheted nem vész el átmásolhatod alakithatod. fain dolog.

a termelő addig termel amig a tároloja nem tellik meg.vagy ha termel oránként 2e.t és 10e.s a tároloja 5 óránként le kéne üritsed ne "pangjon" üresbe mert megáll a termelés akkor.
tárolokbol asszem 20%ot tudnak vinni termelőkből 75%ot de th szintenként le van limitálva asszem 300-350-400-450....th 7-8-9-10... kb ilyesmi. de kettővel alatabbitől már csak 50% a dark storage szintén th függő asszem ilyen 12-14-16-18% kb. forditva...
és itt is th korlát van 2-2.5-3.....stb...

lehet 2 eszközön ugyanazzal flauval játszani d enem egy időben google+ on facebook ha más 2 eszközön akkor off. gmail függő a mentés.

amelyik eszközön nincs play oda mér akarod felrakni?
ha kell lementme telon apk.ba és feltolom de neten beirod tuti találsz google.n.

cw.n az indito leader/ co dönti el ki jön ki nem ő kap egy listát értelemszerűen aki piros nemr akja be max hiánypotlonaka zöldke közül dönt ki erős ki tud *ot szerezni. avgy ki van "büntiben"

3G.n minimálisat pláne ha egy percre lépsz fel pár mb...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3783) Hunmugli válasza MrCsiT (#3780) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Van egy bizonyos clash of clans leírás magyarul[link], amit hasznos elolvasni. Azért válaszolnék is a kérdeseidre:
- A több falu időrablásra jó :DD Ha több karakterrel akarsz játszani, például mert egyiken hőst húzol, vagy tesztelsz rajta valamilyen új taktikát, nagyon hasznos. Ez nincs th szinthez kötve, amire te gondolsz az a névváltoztatás (th 5-től, egyszeri lehetőség, nem kötelező elhasználni). A faluk egymástól teljesen függetlenek és nincsen lehetőség bármit is átvinni köztük, a katonák kivételével. Erre egy külön épület szolgál, clan castle, azaz klán kastély. Ennek segítségével csatlakozhatsz klánokhoz, ill katonákat kérhetsz, amik védésre és támadásra egyaránt hasznosak (főleg minél erősebbek)
- Clan war: ez egy hosszú téma, itt ugyanis nem játékos vs játékos, hanem klán vs klán harc van, igaz, ezt játékos szinten kell megnyerni. A multyplayer mapen (itt tudnak megtámadni a többiek, ezáltal veszthetsz nyersanyagot és kupát) a legfontosabb a nyersanyag védelme. Ezzel szemben egy cw alatt a csillagokat, vagyis a tht kell védeni, a cws map független a normáltól, csak az épületek szintjei egyeznek meg. Vagyis nem kell külön fejleszteni, csak berendezni.
- A termelőkben is van egy kevés nyersanyag, aminek a felét tudják elvinni. Alapesetben a játékos (te) mindennap belép min reggel-este, beszedi a termelőkből a pénzt, aztán megtámadják, kap 12 óra pajzsot, és addig minden okés. Ez is egy bonyolultabb rész, mint a cw, de tegyük fel, h az egész csak ennyi. Ha azonban nem gyűjtöd be a termelőkből a pénzt, akkor ott felgyűlik, és aki megtámad, az rengeteget el tud vinni. Tárolókban érdemes tartani tehát a pénzt, mert csak onnan lehet felhasználni, és kevesebb a belőle elvihető %: 10-20%.
- Ezek szerint téged az android érdekel. Ez jó hír, mert itt sokkal egyszerűbb átvinni a falukat, illetve váltogatni közöttük. Annyi, h azon az eszközön, ahol van a karaktered, csatlakozol egy googel plus fiókhoz. Jól meg kell gondolni, melyikhez, mert megváltoztatni nincs lehetőséged.

[ Szerkesztve ]

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3784) Hunmugli válasza MrCsiT (#3780) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Bocs, mehetett volna egybe is. Mobilnetet nagyon keveset fogyaszt a játék. 300 Mb elég egy egész hétre, miközben napi 3 órát is simán elkockulgatsz. Ebből kifolyólag nincs is szükség nagy sebességre, a 4G fölösleges :DDD . Ha csak reggel-este lépsz be, meg elindítasz egy-egy fejlesztést, akkor az a 0-val határos érték.
Cw-t co-k vagy a leader tud indítani, ő dönti el, ki szerepel benne, de legalább 10 fő. Azt, hogy a cw mapen hanyadik vagy, az erősséged dönti el. Ebbe minden egyes épület és katona fejlettsége benne van, némelyik nagyon, mások kevésbé. Egy nap van felkészülni, és egy nap támadni (2-t is).

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3785) konikan válasza Hunmugli (#3784) üzenetére


konikan
aktív tag

Nálam lekorlátozott sebességgel is megy mobilnettel.

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#3786) sztanozs válasza konikan (#3785) üzenetére


sztanozs
veterán

Nálam lekorlátozva nem nagyon megy. Kb 10-20 mp-et kell várni keresésnél és néha meg is szakad.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3787) MrCsiT válasza dragonfx (#3782) üzenetére


MrCsiT
addikt

Köszönöm mindenkinek a válaszokat. :R

TH5-kérdés akkor másképp: ha bent vagy a játékban, jobb oldalt alul vannak ikonok. Ezek közül a legfelső egy kéz, amire nyomva, kapsz egy, talán "base" című, 3 részre osztott ablakot. Bal oldalt a falum, középen és jobb szélen lehetne még 2. A középsőhöz oda van írva a portréra, hogy TH5 kell ahhoz, hogy használhassam, a jobb szélsőhöz meg TH7. Itt valami redesign-t is lehetne csinálnom a falummal. Ezek mire jók? :F
..és itt van fent egy War base fül is. Gondolom, ott lehet azt a bázisformát megcsinálni, amivel a clan war-t játszanám? :F

Az APK-t a Windows mobile 10 preview-on az xdadevelopers által kidolgozott android app futtatási metódus miatt kerestem, azonban csak face-fiókhoz lehet kapcsolódni WP-n, így az nem segít abban, hogy második eszközön is felügyelhessem a játékot.

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#3788) Hunmugli válasza MrCsiT (#3787) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Üdv!
Sajnos a face nem segít abban semmit se, hogy az accountokat/profilokat/karaktereket/falukat/nevezd ahogy szeretnéd, bármilyen eszközre is átvidd/elmentsd. Kizárólag arra jó, hogy az ismerőseid különösebb nehézségek (klánok közti keresgélés, stb) nélkül láthassák a faludat, illetve te is az övéiket.
A th5-ös új bázis az szerencsére semmi ördöngösséget nem takar. Alap esetben egy darab base layoutod lehet, amit bármikor megváltoztathatsz, de ez macerás, és sok idő. A 2. base layout azt jelenti, hogy már kettő, és nem egy elrendezésed lehet mentve, ezek között egyszerűen, gombnyomással válthatsz. Lehet egy például kupázáshoz (th 5ön minek, de akkor is...), és egy mondjuk farmolni (th ki a sarokba, nyersanyagok jól védve.). Th 7-től lesz meg a 3. elrendezés lehetősége, ami ugyanígy működik, ha pl nincs időd új bázist csinálni, de a mostani se válik be, akkor gombnyomással 5 mp és a régi az aktív (az aktívat tudják megtámadni a többiek, ezért elég, ha csak egy jó elrendezésed van.). Cwn teljesen hasonlóan működik, annyi különbséggel, hogy itt nem a multyplayer mapbe választasz base designet, hanem a cw mapre.
Remélem, érthető lett :)

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3789) MrCsiT válasza Hunmugli (#3788) üzenetére


MrCsiT
addikt

:R

Tökéletesen. :R

"Magyarra" fordítva, kapok - idővel - 3 "skint" a falumra, ami ugye elrendezéseket takar, és ezek között tudok 1 gombnyomással változtatni. (..és másik 2 "skin" a war base-re )
Pazar.. :C

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#3790) markussandor válasza MrCsiT (#3789) üzenetére


markussandor
senior tag

nem, 3-3 "skined" lesz th7-től, külön normál és külön war base

(#3791) MrCsiT


MrCsiT
addikt

Vásárolnék ajándékba gem-et, de azt mondja a játék a vásárlási azonosítás során, hogy elutasította a tranzakciót mert az nagy kockázatú. :(((
Valahol meg lehetne adni valahogy, hogy az eszköz, amiről belépek, megbízható, de egyszerűen nem találok ilyet - nem mellesleg egyáltalán nincs leírva, hogy ez vásárlási feltétel volna?! :(

Miért kell ennyire szétbonyolítani egy egyszerű dolgot, nem értem.
Nekem az a logikus, hogy belépek a fiókkal, amihez társítva van egy netes kártya, majd azt kiválasztom, és fizetek. Nem az, hogy kapok egy értelmezhetetlen üzenetet, ami megoldási ötletet sem ad. :W
(a másik dolog, hogy arról tud írni e-mailt a kiváló google szerver, hogy beléptem egy eszközről, de hogy a levélben lenne bármi utalás arra, hogy kiválaszthassam, hogy az enyém, az már nincs, grrrrr... :((( )

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#3792) MrCsiT válasza MrCsiT (#3791) üzenetére


MrCsiT
addikt

Végül írtam a google supportnak, meglátom, mit felelnek.. remélem, nem az lesz a gondjuk, hogy online kártya, amit megadtam, hiszen elvileg ugyanolyannak számít, mint a rendes..

..és a "miért vennék":
- egyrészt, ajándékba gondoltam venni 500 gyémántot; (olvasd: a cél account-on venném meg, természetesen. )
- másrészt, belegondolva, ez sokkal több időre szórakoztat, mint egy mozi, ami popcorn-al már 3-4e Ft ;)

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#3793) Hunmugli válasza MrCsiT (#3792) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

A telenor is képes számlázni, ami nekem bevált. Sajnos egyéb megoldás/alternatíva nem jut eszembe :/

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3794) rich1996


rich1996
újonc

Sziasztok.

Tudtok ajánlani nekem egy erős th8 bázist?

[ Szerkesztve ]

(#3795) konikan válasza rich1996 (#3794) üzenetére


konikan
aktív tag

Üdv!

Clash of Clans Builder

Itt van egy csomó layout, amit értékelnek, és le van írva, hogy mennyire jó avagy nem.

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#3796) dragonfx


dragonfx
veterán

uhh baxki skacok eza th10 totál más világ....nem egyszerű elég nagy szopoka...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3797) Hunmugli válasza dragonfx (#3796) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Th 10 vagy? Ha igen akkor egy kérdésem lenne: MIÉRT?
Mármint ha megvannak a 10-es falak és/vagy a 30-as hősök, akkor nem kérdeztem :)

Úgyis igen lesz a válaszod, rokon :)
Loot: Teljesen más, nemrég teszteltem silvertől most c2-ig, T: goldban már van loot, amúgy pedig érdemes minél feljebb lenni. Most masterbe igyekszem, de szeretnék felmenni champig (megint). Majd beszámolok. Sajnos ha valaki nem csak thkból akar ott is maradni, akkor nem árt a level 7 barch. A dark jól jön masterban, régen leáldozott már silvernek :U
Cw: Két csillag általában nem nehéz, a három a lehetetlennel határos. Th 9-eket (szép maxos, akár anti 3as base, kilences falak, 20-as herok minimum) simán lehet 3azni, a szintidőm kb 1p 50mp :DD
Hősök: Gem nélkül egyesével kell húzni, a hetes dark elixir storage sokat segítene ezen. Nélkülük nem lehet cwzni, sokan ezért is hagyják abba th9-10-en.
Akit érdekel a falum annak: a ClashWithZsomac nevű klánabn vagyok, Balazs23 néven, most kb 2244 kupán. Hősök: 27-re mennek. Részvétem th 10ek, nekem sem jön jól a loot :(

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3798) kovimester


kovimester
aktív tag

Addig örüljetek amíg még élvezitek a játékot és ne mtorkolik unalomba mint nálam sajnos!.
A TH10 max (most itt a falakat hagyuk mert az olyan szint hogy a bundás kenyeret is infozion kapnám 2 évig amire kész) egyedül a hös maradt meg pár dolog laborban, de csak a clan és a chat van amiért felmegyek a war se izgat, Miért? mert ahogya fenti kollega irta csak 2 csillag az meg mindig megvan nincs kihivás ugy hogy szerintem jobb sírni egy játékon mint ujat keresni és kiépiteni a barát listát :D

(#3799) ggeleven válasza Hunmugli (#3797) üzenetére


ggeleven
őstag

Mivel szoktál menni warban? Jó tudom, hogy nincs általánosan beváló csapatösszeállítás, csak kíváncsi vagyok. :-)

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#3800) dragonfx válasza kovimester (#3798) üzenetére


dragonfx
veterán

nincs 30as heroes csak 15.
de én ugyanezt untam a th9en.
2* szinte 99% megvolt. a 3* tól meg olyna messze voltam. egyszerűen ritkán sikerült nagfyon.
most friss th10ként azért már megyeget a 3* th9en dehát szinte még th9ből élek csak +1 spell ugye.
ugyanugy untam az egészet....... és valszeg th10en is ez lesz.... mert a 2*ot meg lehet cisnálni a 3at...hát szinte lhetetlen ha jo a wrbase.
falaim 9esek.

unalmas ez a th10 loot meg egy halál olyanokat ad be és olyna alacsony loottal hogy vicc. igy nehéz fejlődni csakl vesződség ilyen 80-100e.s lootokkal bohockodni.
nekem van egy kisfalum th8 közepe. :C azt tolom.

eléggé állandó a csapatösszeállítás ha megvan az pekka5 gondolom abból mega golem5ből 3 a többi wizi wb.

én a witch valkyrie.t probálgatom ezzel sikerült már az első 2*om th10en. :B

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.