Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-17 19:36:15

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3401) Lootolok válasza SiZo (#3400) üzenetére


Lootolok
tag

Ja, erről hallottam már.
Minket támadtak így egyszer.

Viszont a lootolható falukkal, hogy is van ez összefüggésben...? :)

Mert ugye, nem ettől függ, ha jól sejtem, hogy dob, vagy nem dob jó falut. Elhozni meg már gyerekjáték :D

(#3402) dracox válasza Lootolok (#3395) üzenetére


dracox
addikt

Én Nexteltem közel 100k-t és elvétve dobott be 350k-s loot-ot. Attól nagyobb a közelében sem volt. :U

(#3403) SiZo válasza dracox (#3402) üzenetére


SiZo
tag

nem szabad feladni. néha 100k next, néha jön a loot.
arany ban tuti ez működik. lentebb most lehet nem érdemes menni, az új frissítés óta. fentebb meg nem nagyon van elhagyott telibányás falu.
viszont fentebb meg jobb a bonus.
mind1. attól függ milyen szinten vagy, de aranyban van loot bőven. türelem, kitartás.

# HUN MKI AKTIV #

(#3404) dracox válasza SiZo (#3403) üzenetére


dracox
addikt

I. ezüst és III. arany között ingázok TH8-al.

(#3405) Lootolok válasza dracox (#3404) üzenetére


Lootolok
tag

Jó ideje a Gold1-ben vagyok, ez eléggé bejött nekem.
De Gold1 és Gold3 között a többi klán társam is jókat lootol, szóval ezt tudom javasolni.

Visszanéztem a mai loot átlagomat, és 400k fölött van.
A sereg hozzá meg 30-70k között van.
Szóval ár/érték arányban nem rossz :)

(#3406) hrvp válasza Lootolok (#3405) üzenetére


hrvp
aktív tag

Én is ma gold1-ben ~1.5m aranyat és kb ennyi elixírt (átlag 200/200 támadásonként) lootoltam össze, mindnél kinti bányákból. Ez a falu maxolt th8, már csak falazok. Utoljára 8-9 napja vittek tőlem is sokat, amikor a lvl4 air sweepert indítottam, azóta csak th-t ütnek, sárkányokkal lootolok, hogy ne legyen nálam sose 500k-nál több.

Viszont van egy friss th8-as falum is, aminél kéne a sok fejlesztésre a nyersanyag, baromi szar lootokat ad, nehéz kiszedni, viszont folyamatosan beütnek és rengeteget visznek. Ez eddig minden szintnél így volt, eleje kín szenvedés, vége easy.

(#3407) dragonfx válasza dracox (#3402) üzenetére


dragonfx
veterán

ennyi.
az xmodba be lehet állitani pl: 300k alattit lootosat ne dobjon be.
ha már többen mondjuk ugye sejted nem hiába...

kovi se nem hiába mondja....

500-600-800 ember te miről beszélsz ezeket sorra dobja neked akkor te egy másik játékkal játszól.....
th9be vagyok g2be néha dob 400/400asokat nagyritkán.... ja 3 bow 2 infernoval középen.....köszi hozd el 70k.s sereggel valószínűűűűűű.......

nem azt mondom nem jön össze a gempa sosme áll a labor mega builderek....de ilyeneket nem ad be.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3408) jack474 válasza dragonfx (#3407) üzenetére


jack474
tag

Nyilván összeadja a goldot meg az elixirt, ti meg nem. Ami nála 600k loot, és jónak számít, az valójában 300/300e, ami azért annyira nem ritka.

(#3409) Lootolok válasza jack474 (#3408) üzenetére


Lootolok
tag

Így van :)
800K, az 400k/400k, vagy 300k/500k, stb.

Miért kéne nem összeadni, mikor ritka a "szimmetrikus" loot összeg.
Össz loot a lényeg úgy is.

(#3410) jack474 válasza Lootolok (#3409) üzenetére


jack474
tag

A collector raidek azok általában szimmetrikusak, mert kb hasonló szinten vannak a bányák.

(#3411) Lootolok válasza jack474 (#3410) üzenetére


Lootolok
tag

Rengetek aszimmetrikus bányás faluval találkozom.
Vagy azért mert egy részét elvitték, vagy nem egy LVL szinten vannak.
Vagy van még némi anyag a tárolókban is, stb.

(#3412) dracox válasza hrvp (#3406) üzenetére


dracox
addikt

A csapat csak full lvl3-as sárkányokból áll lootnál?

(#3413) hrvp válasza dracox (#3412) üzenetére


hrvp
aktív tag

Eddig igen, 10 lvl3 sárkány, mostmár csak 7, maradék íjász. Így legalább sokat nem kell agyalni a támadásokon :) De csak azért csinálom mert elixírből már nem tudok fejleszteni, viszont ha sok felgyűlik már beütnek miatta és akkor viszik a dark-om is, amiből még tudok fejleszteni. (King-et 10-re, golem-et 2-re)

(#3414) makikoma válasza asasasas (#3391) üzenetére


makikoma
csendes tag

Az én javaslatom, amit már egyszer leírtam, hogy ne csúcsidőben lootolj. Próbáld ki hétköznap délelőtt 8-11 között (amikor az európaiak/ázsiaiak dolgoznak/tanulnak, az amerikaiak alszanak), vagy este 10-éjfél között, óriási a különbség... :D
Abban igazad van, ha látod, hogy éppen jó a loot, érdemes 1-2 barakkot és/vagy a spellt boostolni (ha már megvan az 5. építőd), és végigtolni azt a 2 órát egyben.

(#3415) Bakter1990 válasza makikoma (#3414) üzenetére


Bakter1990
újonc

Nem kell az xmod ahhoz, hogy találjon az ember normális lootot. Én azt szoktam csinálni, hogy lemegyek 1200 kupa környékére és ott maradok egy pár napot. Utána meg megyek feljebb apránként kb 4-500 kupával és ott is tanyázok egy keveset. Aztán megin megyek le. Eddig gold1 volt az ahol találtam normális lootot és annál lejebb.

(#3416) dragonfx válasza Lootolok (#3409) üzenetére


dragonfx
veterán

áhhh baxki ember ezt miért nem írod le oda??? :Y
akkor nekem is a rekord kb 800k.
darkból pont amult héten volt a rekord 4600.
így már nekem is reggel óta volt 370,460,630...

azért nyugi béke van előtte de főleg az update óta rengeteg ilyne loot.ot találok hogy pl:40/220 meg 170/50...stb....attól függ mi kell épp.simán jók.
érdekes lenne egy olyna statisztika th9en miből raktam több falat elixir vagy gold simán az elixir vezet szerintem....ha nem lenne falazás itt is beragadna simába.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3417) sztanozs válasza dragonfx (#3416) üzenetére


sztanozs
veterán

Nekem kb két hete volt a csúcs kb 600K/600K - közvetlenül a matchmaking algoritmus változtatása után. Sajna dark csak olyan 500 körül volt. Mondjuk ilyen jöhetne gyakrabban is :DDD

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3418) schmidla11


schmidla11
újonc

Sziasztok,

valaki segítsen nekem!! Nem tudom az állásomat átmenteni másik telóra.
Beírom ugyanazt az mail címet, letöltöm az új telóra a játékot, ott egyből az elején megnyomom a letöltését, de valami level 1-es főépületű falut ajánl fel, de miért??
sürgős lenne?? Nincs valaki itt a közelbe?? Esküszöm elmegyek hozzá!! Pápa
Köszi mindenkinek

Üdv

(#3419) stivi1g válasza schmidla11 (#3418) üzenetére


stivi1g
tag

A tutorialt végig kell vinni a lvl1es faluval. amikor beadja a singin lehetőséget akkor írd be a mailt és máris betölti a régi faludat.

(#3420) schmidla11 válasza stivi1g (#3419) üzenetére


schmidla11
újonc

Egy pl és megprobálom, de alighanem már csináltam
Mindjárt mondom mit ír ki nekem
Köszi

(#3421) markussandor válasza schmidla11 (#3420) üzenetére


markussandor
senior tag

biztos, hogy a jelenlegi falud beraktad a google+ sign-in alá?
magyarul a régi telefonodon zöld a connected gomb?

(#3422) hunoshun


hunoshun
újonc

Sziasztok!

A IMMORTAL HORDE klánba várok tagokat lehetőleg aktív legyen az aki belép is minimum 400 trophy most jelenleg még csak én vagyok a klánba. :N

(#3423) gergo5991


gergo5991
őstag

gold 3:
1
2
én falum
támadásoknál látni, hogy milyen csapattal támadok, szeretnék véleményt kérni hogy jó ez így? mert van úgy hogy neki megyek egy erősebb ellenfélnek, aztán bukta minden.

Gold 3-ban elég jó lootok vannak, bár sokszor th9 maxolt ellenfelet kapok, esetleg egy th10-est is félig maxoltan, reggel boostoltam 4 barrak-ot aztán 2 órán át gyártottam és támadtam, kijött belőle egy wiz tower lvl 6 upgrade-nyi gold.

[ Szerkesztve ]

(#3424) Chuzzlee803 válasza hunoshun (#3422) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Figyelj, ne nyiss kétnaponta új klánt, inkább csatlakozz valahova :)

(#3425) sztanozs válasza Chuzzlee803 (#3424) üzenetére


sztanozs
veterán

de hát ott nem lesz lííííídőőr... ;]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3426) SiZo válasza gergo5991 (#3423) üzenetére


SiZo
tag

hát ebben nehéz tanácsot adni, kinek mi válik be.
az saját preferenciám szerint nem vinnék ennyi dagit (sok helyet foglal a 20 dagi), meg a healert végképp nem vinném. (drága, és lassan készül el).
én így szoktam: 40 barbár, 140 archer, 8 dagi.
de sokan meg a goblinra esküsznek.
szóval szerintem amúgy alapjaiba véve teljesen rendben van.

# HUN MKI AKTIV #

(#3427) sztanozs válasza SiZo (#3426) üzenetére


sztanozs
veterán

mi az a dagi meg sáska?

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3428) Chuzzlee803 válasza sztanozs (#3427) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Szerintem a dagi a giantet takarja :D

(#3429) hrvp válasza Chuzzlee803 (#3428) üzenetére


hrvp
aktív tag

Sáska meg ha tippelnem kell goblin.

(#3430) schmidla11 válasza markussandor (#3421) üzenetére


schmidla11
újonc

Köszönöm a segítséget mindenkinek, végülis a Te hozzászólásod segítette legjobban a célom elérését :-)
Mindenkinek nagyon jó játékot kívánok a továbbiakban.
Üdv: Laci :C

(#3431) markussandor válasza schmidla11 (#3430) üzenetére


markussandor
senior tag

ezek szerint sikerült átvinni?

(#3432) schmidla11 válasza markussandor (#3431) üzenetére


schmidla11
újonc

Igen sikerült !!! :-). És a Lenovo vibe x2 ön gyönyörű a játék (full HD)
Még csak 11- en vagyunk a clanba, de jó kis csapat jött össze.
Mindent köszi
:C

(#3433) bfdelta1


bfdelta1
csendes tag

Nemtudom h nalatok mi A fene van, de visszanezve a def logom, nincs olyan ahol 20K nal.tobbet vinnenek, az is csak a banyakban van, ma volt egy 80K, az is csak banya.... idejet nem tom mikor vittek el annyi nyersanyagot, ami mar fajt volna, aztan en is csak TH9.vok Gold1 ben :/ :/
Nem tom ez min mulik.... a th kint van, lehet az, h egyszerre csak 1 nyersit gyujtok, tobbet nem....

Loot meg mindig is szar volt es mindig az is marad.... en mar abba unok bele, h 30 perce nyomom a next et, 200K aranyat elnexteltem, mert nincs semmi.... es ezt ejjel, nappal, reggel, este... tok mindegy
Szerencse kerdese az egesz, lutri, mint az élet

[ Szerkesztve ]

"Vagyok ami vagyok, mert kell egy ilyen is!"

(#3434) Hunmugli


Hunmugli
aktív tag

Szerintem nem olyan rossz most a loot. Th 10-el 8-9 száz kupa között vagyok, és dobálja a lootot rendesen. A 600k-s rablásokhoz annyit, hogy nemrég új személyes rekordot állítottam fel. 700k arany, 600k elixir, kb. 1000 dark. Elvileg egyik klántársam felvette és elküldte Empirnek, hogy ebből mi lesz, azt nem tudom. Ha kirakja, akkor megosztom a linket. Eddig ballonnal és minikkel mentem, de most már gianttel. Fentebb, 1200-on is voltam, és messze rosszabb ott a zsákmányolás. Engem nem rabolnak le, de kb. naponta villámoznak min 1x, és nagyon idegesít. Szóval szerencsés vagyok :)

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3435) dragonfx válasza Hunmugli (#3434) üzenetére


dragonfx
veterán

én g2 be 1700on vagyok most de azért jönnek ám rám néha durvák lvl6 full tropokkal..
tényleg ennyire megéri lemenni 1000re?? :U
klán társak is ezt mondják ott jobban adja ez hogy lehetséges?

nekem elmult hétbe 4 durva lerablásom volt 2ben vittek 2400 darkot...3ban meg 250/250et...

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3436) szildavid90


szildavid90
aktív tag

TH7-tel érdemes lemennem 1300kupáról 800körülire, hogy jobb legyen a loot? Elég erőseket dob be mostanában nekem.

(#3437) Hunmugli


Hunmugli
aktív tag

Nekem nagyon megéri itt lent lennem, 900 és 1000 között. Ritkán ugyan, de előfordulnak ilyenek is:
Persze fullra levittem ;]

[ Szerkesztve ]

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3438) dragonfx válasza Hunmugli (#3437) üzenetére


dragonfx
veterán

gondolom tisztességből nexteltél. :DDD ;]
csak kicsit volt igazságtalan.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3439) Rem.Nicky


Rem.Nicky
tag

Sziasztok!

Újonc vagyok és lenne pár kérdésem egy türelmes, tapasztalt személyhez a játékkal kapcsolatban. :B Ha akad itt ilyen, kérem jelezze és privátban írnék neki. Köszönöm!

(#3440) gergo5991


gergo5991
őstag

3m elixirről 6m-re reggel 11:00től-18:00ig, sikerült! :), giant upgrade- lvl 6

(#3441) stivi1g válasza Rem.Nicky (#3439) üzenetére


stivi1g
tag

Hallgatlak:)

[ Szerkesztve ]

(#3442) Hunmugli


Hunmugli
aktív tag

Van egy nagyon érdekes dolog a villámokkal kapcsolatban, azontúl, hogy most silverben erősen dörög az ég. Íme: [link] Eszerint harmadjára és negyedjére a legjobbb ledobni cc troopok ellen.

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3443) HaliHUN válasza Hunmugli (#3442) üzenetére


HaliHUN
tag

"Harmadjára és negyedjére a legjobb..."

Nem értem. Annyi az egész lényege, hogy a spellek lerakásának sorrendje meghatározza, hogy a lightning spellt az ellenséges CC troopoktól milyen irányban kell ledobni.

(#3444) Hunmugli válasza HaliHUN (#3443) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Úgy értettem, hogy ha harmadjára vagy negyedjére dobjuk le a villámot, akkor 3 "kisülés" nagyon közel lesz egymáshoz, ezért ekkor érdemes a cc troopok ellen felhasználni, mert így van a legnagyobb esély többször is eltalálni őket, ha pontosan rájuk dobjuk.

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3445) gergo5991


gergo5991
őstag

Erről vélemény?

(#3446) Rem.Nicky


Rem.Nicky
tag

Köszönöm minden fórumtársnak a visszajelzést, itt és privátban is! :)

(#3447) dragonfx válasza gergo5991 (#3440) üzenetére


dragonfx
veterán

detto :C :))

nektek is nagyon dobálja a silver 1-2be meg bronz 1be a lootokat? nem igazán szeretnék lemenni de a klántársak olyanokat raknak eb replayt 400/500as lootok vannak.... :Y
nekem g2be jo de ott jobb engem nem érdekel a pontszám....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3448) dragonfx válasza Hunmugli (#3442) üzenetére


dragonfx
veterán

ezt és amit Hali leír totál nem vágom mi alapján szerintme totál random mennek a viláámok le.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3449) HaliHUN válasza dragonfx (#3448) üzenetére


HaliHUN
tag

Amíg nem akarsz CC-t zapolni, addig nem is lényeges.

(#3450) dragonfx válasza HaliHUN (#3449) üzenetére


dragonfx
veterán

én kicsalom megölöm őket anélkül nekimenni nagyon pengeél
healspell6 ide vagy oda....
a wizi5ök pikkpakk kinyirják a pekkát golemet bármit...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.