Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-17 19:36:15

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3351) sztanozs válasza William41 (#3350) üzenetére


sztanozs
veterán

Mondjuk ilyen nevű klán nem is létezik, úgyhogy innentől teoretikus a kérdés...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3352) William41 válasza sztanozs (#3351) üzenetére


William41
újonc

Most miért mondod? A Clan neve Pina nyalók! Ne mond hogy nincs! Lehet csak a láthatóság van elálítva!?

(#3353) sztanozs válasza William41 (#3352) üzenetére


sztanozs
veterán

Ja, hogy hosszú ó-val - be is bookmarkoltam a klánt :DDD
Jó kis rusholt th10-es falud van. Gemet vettél hozzá?

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3354) William41 válasza sztanozs (#3353) üzenetére


William41
újonc

Nem vásároltam semmit! Mármint pénzért! Szóval akkor nem tudom megváltoztatni a Clan nevemet? Előre is köszi válaszodat

(#3355) sztanozs válasza William41 (#3354) üzenetére


sztanozs
veterán

Passz, sajna nagyon rég voltam Leader és nem tudom, mi a stájsz, de itt van egy két arc, aki Leader a klánjában, vsz lesz válasz estig.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3356) HaliHUN válasza William41 (#3354) üzenetére


HaliHUN
tag

Support segítségével, de.

(#3357) sunone válasza spypipe (#3333) üzenetére


sunone
aktív tag

Ezt az Alliance dolgot kicsit jegelem, majd ha kiderül milyen funkciói vannak, felmelegítjük a témát.

(#3358) spypipe válasza sunone (#3357) üzenetére


spypipe
csendes tag

Rendben.

Kétféle vélemyény létezik: az enyém és a helytelen.

(#3359) capulet75 válasza William41 (#3350) üzenetére


capulet75
addikt

Ja. Delete clan and create clan. Így menni fog.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#3360) capulet75


capulet75
addikt

Úgy vettem észre hogy a warokban ha előnyben vagyunk akkor az egységek ( főleg a dragon és a pekka ) hajlamosak nagyon elhülyülni. A dragon úgy kerüli az airt mint a pestis ( akkor is ha az lenne a legközelebbi célpontja), a pekka fogja magát és a bázis közepéből kigyalogol hogy üssön valami kollektort... Olyan mint ha a játék ki akarná balanszolni a gyengébb ellenfelet. Kíváncsi vagyok ezt másnak is feltűnt-e?

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#3361) HaliHUN válasza capulet75 (#3360) üzenetére


HaliHUN
tag

Nem.

(#3362) dragonfx válasza jack474 (#3346) üzenetére


dragonfx
veterán

vagyis szedjem le előbb utána menjen a golem wb és amint a fal lyukas már mehet is mert akkor a fla mögötti épületekre fog menni de ha az első fal mögöttieket már leszed akkor inkább "képes" az idotjája jbobra balra fél km.t gyalogolni csak minthogy +1 falat a a 2. áttörje ami gyorsabb és közelebbi is?? :U

megvan az első 3* th9en. happy vagyok. :B :R (2 bow, aq, th8 full védelem)

3360>> így gondolom én is.számolni nem bírom hányan szentségeltek az utobbi 2 cw.ben emiatt a sari ugyanolyn hülye mint a pekka....airdefet/teslát illetve a th.t kerüli.....

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3363) dragonfx válasza William41 (#3354) üzenetére


dragonfx
veterán

szerintme nem lehet klánnevet változtatni. :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3364) Bakter1990


Bakter1990
újonc

Sziasztok! Tegnap arra a döntésre jutottunk, hogy kiválunk a clanból. Csináltam egy clant mert nagyon átjáróház fílingje volt és a leader nem is törődött vele. Ha van olyan aki clant keres az nyugodtan nézzen be hozzánk a Honfoglaló nevű clanba. Arsenal és Zalii69_HUN a Co és jómagam lennék az alapítója a clannak.

(#3365) sunone


sunone
aktív tag

Jatekosabb tagoknak fyi,
A klanunk hazi versenyt hirdet ma este 22:00 zarassal, "Legtobb loot, legkevesebb egyseggel" kategoriaban. Nyeremenyunk egy napos folyamatos (...) Hog toltes.
Nevezes helyben, (HARCOS HUNOK).
Csak batraknak, imi jatekosunk alazo kedveben van :)

(#3366) stivi1g válasza dracox (#3347) üzenetére


stivi1g
tag

Szeva én pl a légvédelemmel kezdem mindig. TH8at warban többnyire dragonozzák. lvl6os airdef már ügyesen aprítja a sárkányokat.

A falnál meg szerintem sokszor pont az erősebb falat ütik az egységek. Én így vettem észre.

(#3367) HaliHUN


HaliHUN
tag

Holnapután összecsap a játék 2 kizárólagos és legnagyobb war klán szövetsége, egymás ellen.

EWCA vs. TRL (Expeditionary War Clan Alliance vs. The Red Line)

EWCA oldalán ClashHeads a boss, TRL oldalon TheBlackLodge.

Podcast, és interjú a leaderekkel: [link]
Streamek:
[link]
[link]
[link]

Vér fog folyni.

[ Szerkesztve ]

(#3368) asasasas


asasasas
csendes tag

Sziasztok!
Eléggé el vagyok kenődve, mert mostanában lettem kész a nem rusholt TH9-cel. A problémám a következő: nem tudok annyi nyersanyagot összeszedni, amit el ne rabolnának. Nagyjából állandó szinten vannak a tárolóim, vagy kis mértékben csökken a mennyiség mindenből. Így hogy lehet gyűjtögetni a fejlesztésekhez? :( Jelenleg ezüst 1-ben vagyok, gondoltam megpróbálom arany ligában. Vagy mindegy, úgyis szétrabolnak?

(#3369) sztanozs válasza asasasas (#3368) üzenetére


sztanozs
veterán

Két-három hete azt ajánlottam volna, hogy gyere le 700 kupa környékére, de mivel változtattak a matchmaking algoritmuson, így már mindegy hol vagy... próbálj meg egymás után kettöt támadni, úgy hogy közben online maradsz (legalább a másodikat loot sereggel, így negyed órán belül megvan a második támadás). Plusz, ha gyűjtesz, ne támadj drága sereggel és sok spellel. A loot nagy része elmegy ilyenkor a seregre. Ha elixirre vagy goldra gyűjtesz, akkor vigyél sok dark sereget (hog, minion), ha darkra, akkor egyáltalán ne csinálj dark troop-ot. Így már több jön majd be, mint amit el tudnak egyszerre vinni. Az sem árt, ha loot-os falud van (belül tárolók, tornyok), kívül bányák, ballaszt épületek, TH a falun kívül.
Bár nekem az almúlt 2 hétben így is csak minden második támadás megy TH-ra, a többi megpróbál bejutni a tárolókhoz.

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3370) markussandor válasza asasasas (#3368) üzenetére


markussandor
senior tag

mennyit lootolsz tipikusan egy támadással, illetve mennyit rabolnak tőled?

(#3371) asasasas válasza markussandor (#3370) üzenetére


asasasas
csendes tag

Köszönöm a válaszokat!
Ma szereztem 430.000 aranyat, 260.000 elixírt, 1200 darkot. Elvittek 500.000 aranyat, 100.000 elixírt, 2500 darkot. 2-2 támadás volt. 3 napja 2 millió körüli aranyam van, sejtelmem sincs, hogy lesz belőle 3 az X-bowhoz. Archer queen is jó lenne, de így a dark sem gyűlik.

(#3372) dragonfx válasza sztanozs (#3369) üzenetére


dragonfx
veterán

Ne is mond kegyetlenul. Cw sereggel nekemjonnek. Full th9esek persze revenge jo lenne 350/350 ert de eselysm nincs. Meg ugye a th10ek gigi7 alias tank.....
Kesz csoda hoggal nem jottek meg pedig felaras.
En nem sajnalom az elixirt ugyis jobban jon mint az arany.
Rage5. 4 hog,tucat minyo,12 gigi,healer, archer barbar goblin vegyesbe. Cc.be archer wizi minyo. En ha jo loot van bedobok mindent.
Keves loottal nehez fejlodni th9en a tarolok semmit nem ernek ugyis leraboljak fel nap mulva.
En maradtam arany2be nekem jo itt.adja darkot is. Tegnap raktam be aq.t de mar ujra megvan a harmada a next levelnek.

Sasas:nem tom hany attackbol van ez a loot de 120/150,alatt ne menj neki senkinek.illetve 1000dark alatt. 2 anyag meglegyen ez a limitbol. Ugy jo lesz.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3373) SiZo válasza asasasas (#3371) üzenetére


SiZo
tag

hol van a TH-d? falon kívül, vagy belül? ha belül van, rakd ki.
így nagy eséllyel előbb betalál egy olyan aki éppen kupázik, és nem is érdekli mennyi nyersanyag van nálad, csak simán viszi a TH-t. Nekem ez beválik.

# HUN MKI AKTIV #

(#3374) HaliHUN válasza asasasas (#3371) üzenetére


HaliHUN
tag

Azt javaslom, komoly gyorsasággal pakold ki a TH-t a sarokba.

(#3375) asasasas


asasasas
csendes tag

Hát ez az: hónapok óta farmolok. A TH kint van. Meg hát csak abban bízzak, hogy hátha valakinek csak a kupa kell és nem rabol le? :((

(#3376) sztanozs válasza asasasas (#3375) üzenetére


sztanozs
veterán

Egy szóval?

Igen.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3377) Lootolok válasza asasasas (#3375) üzenetére


Lootolok
tag

Egymás után, kilépés nélkül kell 2-3-at lootolni.
Ennyi a trükk.
Lootolásnál pedig lehetőleg 350-400K össz elhozható loot alatt ne is nézd meg, milyen a falu, mert nem érdemes támadni.
Én TH9-esként 25-70K elixir értékű sereggel szoktam lootolni (LVL6-os alap sereggel), és így hozok átlag 4-600K-t támadásonként.
2014.07.31-én kezdtem a játékot, és már valamivel több, mint 1,4 milliárd az össz loot egyenlegem.
Persze néha hozzám is benéznek, de kit érdekel? Annyit visznek, a helyreállított csapdák értékével együtt is maximum, amit 1-2 loottal röhögve visszahozok.
Gold 1-ben tannyzok, az bevált. A loot bonusz már nem jelentéktelen (bár nem is sok), és jó falukat találni itt.

(#3378) dragonfx válasza Lootolok (#3377) üzenetére


dragonfx
veterán

ha te mindig 350-400at hozol meg 400-600at akkor xmodolsz....
én fél évejátszók beraktam a profilom falum hogy állók.
de asszem valami 390/380 a rekordom.
de átlagban jo ha 150-180/150-180aksokat ebad de van mikor köcsög és ilyne 100-120akat dobál cska arr akell rámenni.
ha jobban megy ad 200-300asokat...
és ne gyere a rizsával nem most jöttünk a falvédéről.

sasas>>nyomj egy képet a faludrol.
nekem utobbi 5 támadonál ott volt a sereg lvl6os de nem mert betámadni lvl11aq, lvl15, bk 15...de mégse. pedig van benn 4 guriga most épp

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3379) asasasas válasza dragonfx (#3378) üzenetére


asasasas
csendes tag

Köszi a válaszokat. Most megpróbálok barakk boostal előbbre jutni. A falum:

(#3380) jack474 válasza asasasas (#3379) üzenetére


jack474
tag

1. Röhejesnek hangzik, de az is számít ám, hogy a falad tövében van a TH, vagy a sarokban, mindentől messze.

2. Tényleg fontosabb a két drillt bent tartani középen, mint két tárolót?

3. Ha 12 óránként, amikor lejár a pajzsod, támadsz egyet, és hozol 2-300k/2-300k gold/elixirt, akkor napi 2 támadással is nőni fog a vagyonod szimplán a bányák meg a pumpák miatt. Még akkor is, ha mindig levernek 100%-ra, de nem fognak.

(#3381) asasasas válasza jack474 (#3380) üzenetére


asasasas
csendes tag

Köszönöm, átpakoltam. 2-300k-s támadások? Azok elmúltak a TH8-cal sajnos. Ilyen összegű lootokra fullos TH10-eket ad a játék, ahol minden izzik és világít, mint a karácsonyfa.
Most toltam végig 2 órát barakk boosttal: vagy a fent írt állapot van, vagy TH9 tele tárolókkal 80-130k loottal. Esetleg TH8 10-30k. Ez a kínálat, hála az update-nek.
A boost alatt szedtem össze 1-1 milliót, legalább épül az első X-Bow.
Lehet, arany ligába kéne mennem, hátha ott kis falat vagyok és békén hagynak.

(#3382) Lootolok válasza dragonfx (#3378) üzenetére


Lootolok
tag

Mi az az xmod?

Engem megtalálsz a "HUN MKI AKTIV" klánban "alex" néven.

A rekordom picivel 1 milla fölött, talán 30k-val.
Volt egy-két 900k fölötti lootom.
De 6-700K-s loot naponta 1x biztosan jön.
Én a nextelés híve vagyok. Átlag 50K-t költök nextre, de megéri.
Loot seregem az alábbiakból áll:
- Dagi 11db
- WB 5db
- Sáska 30db
- Mini 9db
- Barbi-archer 5x-5xdb, ahogy kijön.

A standard 3-4-500K-s lootokhoz az esetek 90%-ban csak a barbi, archer, sáska kell, mert leszedik a kinti teli bányákat. Esetleg miniket be kell dobni, és a hősöket az 50%-ért, ha éppen könnyen megoldható. Ekkor a ráfordításom 30k elixir a nextelésen felül.
Ha be kell menni érte, akkor mehetnek a dagik és WB-k, ha kell a nyakukba öntök heal spellt.
De ilyen támadást csak akkor indítok, ha 5-600k-t lehet legalább elhozni, vagy többet.
300K össz loot alatt nem is indítok támadást. Nem éri meg, mert akkor inkább nextelek még 20-30-50db-ot, és úgy is bedob egy zsíros falut.

Ez a sereg gyorsan elkészül, mert 25-25 barbit és 20-20 archert mindig a barakkban hagyok készenlétben, így támadás végén van, hogy csak 3-4 percet kell várni, és mehetek újra, de teljes sereg elkészülés sem több 15 percnél.
Így összejön átlag napi 5-8 milla lootolás. Soha nem volt még anyagi gondom.

(#3383) sunone válasza Lootolok (#3382) üzenetére


sunone
aktív tag

Az is számít, TH9-en belül milyen erős vagy, s téged nézve, sok fejlesztésed beérett már.

Én most léptem át TH9-be minden cuccom egy szinttel alattad van, mégis a magadfajta erősségű táborokat kapom loot ajánlatban, és ilyen erősek is jönnek látogatóba.
Esélytelen bármilyen fejlődés,

Az aranyat a csapdákba tolom, a keresésnél égetem, az olajat pedig egyszerűen elviszik. Reggel 3M-ról indultam, folyamatos csatározás után 2,5M-on állok. Ha kilépek a játékból 10 másodpercen belül megtámadnak
:-)
happy new game

(#3384) Lootolok válasza sunone (#3383) üzenetére


Lootolok
tag

TH7-el is így lootoltam, TH8-al is.
Gold1-ben tolom már pár hónapja, ez bejött.
Ha kimaxolom a TH9-et, megyek kristályba.
Nextelj sokat, ha kell, ez a titok. Ha kell, elnexteklek 100k goldot is, egy zsíros falatért.
Megéri :)

Dob sok TH8-as falut is teli tárolókkal, vagy teli bányákkal, de erős TH9-től, TH10-től is lehet hozni 4-600k-t, ha a bányáiban van a della.

Szóval next, next és next :)

(#3385) asasasas válasza sunone (#3383) üzenetére


asasasas
csendes tag

Szia!
Ha feljebb olvasol, láthatod, hogy ugyanilyen gonddal küzdök. Kicsit javult a helyzet, mióta a farmolós falumban a TH-t eltettem a sarokba a fal tövéből.

(#3386) Lootolok válasza asasasas (#3385) üzenetére


Lootolok
tag

Így van.
Vagy kirakod rendesen a TH-t, vagy inkább ne is rakd ki :)

Melyik ligában vagy amúgy?

(#3387) sunone válasza Lootolok (#3384) üzenetére


sunone
aktív tag

Az a titok, hogy két hete megváltoztatták az ellenfélkereső algoritmust, így manapság simán összerak egy fullos th9-et egy újonccal :-)

Nextelek egy zsíros falatért, lootolok, majd kilépés után 3 másodperccel megütnek és elviszik a másfélszeresét :-)

THt igen messze raktam, kb senkit nem érdekel, az olajtárolóim annál inkább célpont...

[ Szerkesztve ]

(#3388) Lootolok válasza sunone (#3387) üzenetére


Lootolok
tag

Hetente 2-3-4 alkalommal néznek be hozzám komolyabban.
Az lófing.
A titok egyébként, hogy 2-3 lootot kell egyszerre kilépés előtt letudni, és akkor még ha visznek sem tudnak annyit vinni :)
Melyik ligában néznek be ilyen sűrűn hozzád? Master? :)
Silverben is sok a TH vadász, ott valóban nagyon gyorsan lecsapják a TH-t, vagy bepróbálkoznak.
A Gold1 ebből a szempontból egész nyugodt.

(#3389) hunoshun


hunoshun
újonc

Sziasztok!

A SMARAGD KÜRT nevű klánba keresek tagokat.
Elvárások minimum 20-as szint meg 800 trophy.
Még csak én vagyok a klánba mert nem rég csináltam.
Az első 10 ember kap co-leadert :Y

(#3390) gergo5991


gergo5991
őstag

Az mennyire lenne jó taktika lootszerzés céljábol, hogy 10-20 giantot előre küldök, jump spellele meg goblinokat juttatok a tárolókhoz? bár a bányákat lekéne szedni még előtte archerekkel vagy barbokkal

(#3391) asasasas válasza sunone (#3387) üzenetére


asasasas
csendes tag

Gratulálok az új algoritmus bevezetéséhez. Amit fél nap alatt kínkeservesen összeszedek, azt egy támadással elviszik. Komolyan elgondolkodtam, hogy abbahagyom az egész játékot, mert ennek semmi értelme, csak időrablás. :(

(#3392) dracox válasza stivi1g (#3366) üzenetére


dracox
addikt

Akkor megéri "tarka falat" építeni... pont most lootoltam egyet aztán volt egy sor arany fal köztük egyetlen egy gyémánt fal, de a 20 nyilasom persze arra a gyémánt falra mentek rá közben szépen lőtte őket a cannon. :F

(#3393) dragonfx válasza jack474 (#3380) üzenetére


dragonfx
veterán

ezzel egyetértek a 2 drill.t rakd ki nem tudom ki hogy játszik de én megjegyzem meddig van pajzsom előtte belépek tárolozni.vagy támadni mindenképp. ha lejár legalább 1-2 attack utána támadjanak be ujra. na meg a termelők miatt.

th.t ja rakd ki mondjuk a keleti sarokba.
azt a szürke falat sürgősbe rózsaszínig minimum.
nekem is hasonló a falum benn nincs lyuk ez csak azért kellemetlen mert feláras félidős a hog.... :)) ....eddig 1 ember profbálta meg 30 hog5tel. darkminusz lett a vége.... :C ..gold/elixirt elvitte de nem zavar 1-2 attackbol visszajön amit elvisz
kisaranytároló ki helyére archer ami előtte van.
darkstorage cc csere.

Nekem 400k felettit lootot nem hogy elhozni de még beadni se adott fél év alatt. ergo nem láttam még fél év alatt 5xx.xxx.es lootot még elhozhatót sem..
nem tudom ti mit csináltok.... :(((

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3394) dragonfx válasza asasasas (#3381) üzenetére


dragonfx
veterán

Örüljek? :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3395) Lootolok válasza dragonfx (#3394) üzenetére


Lootolok
tag

Naponta tucatnyit 5-6-700k elhozható lootot dob be.
És nem csak nekem, minden klán társamnak.
350k alatt nem is támadok.

Az átlag támadás nálam 4-500k körül mozog.
A 600K-s sem ritka.
A 7-800k, már naponta csak max 1db kb, enbnél több, meg talán hetente 1-2 jön.

De jön, és ez a lényeg. :)

(#3396) kovimester válasza Lootolok (#3395) üzenetére


kovimester
aktív tag

Vald be XMOD-ot használsz mert anélkül ilyen nincs :D :DD

[ Szerkesztve ]

(#3397) hunoshun


hunoshun
újonc

Sziasztok!

Lépjetek be a SMARAGD KÜRT nevű klánba még csak én vagyok benne.

(#3398) Lootolok válasza hunoshun (#3397) üzenetére


Lootolok
tag

Mi az az XMOD? Mondjátok már meg :)

(#3399) spypipe válasza Lootolok (#3398) üzenetére


spypipe
csendes tag

Az egy hack a coc-hoz. Viszont az update után ugy tudom, h nem mukodik.

Kétféle vélemyény létezik: az enyém és a helytelen.

(#3400) SiZo válasza Lootolok (#3398) üzenetére


SiZo
tag

ez egy olyan szoftveres hack, amivel bármely falut (pl. a cw ellenfeledet) akárhányszor megtámadhatod
úgy, hogy annak eredménye nem számolódik be sehova, katonáid a támadás után megmaradnak.
képzeld el, hogy a cw ellenfeledet akárhányszor meg tudod támadni. 21-jére szerinted már egész jól menne, vagy igen?:)

# HUN MKI AKTIV #

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.