Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-17 19:36:15

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4151) Lootolok válasza sztanozs (#4150) üzenetére


Lootolok
tag

Targeted by, azaz becélzott, nem?
Ergo, amit megcéloz, és eltalálja a sugár, az nem gyógyul addig, amíg lövi az infernó.

Hol lehet erről valami egyértelmű információ...?

(#4152) ggeleven válasza Lootolok (#4151) üzenetére


ggeleven
őstag

amit megcéloz, és eltalálja a sugár, az nem gyógyul addig, amíg lövi az infernó.
Ez pont így van, ahogy írod. Vagy milyen egyértelműbb infó kellene, mint a wikis idézet?

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#4153) Lootolok válasza ggeleven (#4152) üzenetére


Lootolok
tag

Mert látod még itt is elbizonytalanodott az egyik kartársunk. :)
No meg nálunk klánon belül sem egyértelmű.

Én is így látom, hogy erről van szó egyébként.

(#4154) Grazz


Grazz
újonc

Egyszeru tenyleg, akit elkapott az IT nyalab az nem gyugyul se heal spell se healer altal, viszont a hero ability-t nem befolyasolja.

[ Szerkesztve ]

(#4155) MPeter87 válasza Lootolok (#4151) üzenetére


MPeter87
őstag

Aláhúzott rész:

(#4156) dragonfx válasza Lootolok (#4142) üzenetére


dragonfx
veterán

nem tudom de feltünőn jókat jöttek.sarival hoggal goloonnal is....
most nyertünk áhh most tolom booston meglegyena goblinra...picsbe egy napja áll a laborom ilyen amiota játék fenn van nem volt...köcsög sc miatt.

grimm pedig az uj hős azt mondják nem nagy show. mégis faxa?
az eagle.t néztem wikin elég fikának tünik....lassú.

Látod alex neked se egyértelmű.
szerintme amit befog és lesebez az nem gyógyul vissza csak ha már a sugárból kijön (pl:láthatatlan aq vagy kijön a hatókérből másfele megy a troop).ha lerombolják vagy nem fogja be a sugár az gyogyul szerintem.
gázos.irto igazságtalan.
sajna infi ellen fagyi kell miota a lvl1 5sec lett probálgatom.....cw.n ugy hogyha kicsalhatatlan a cc onnan támadok hogyha ledobom az egyik infi+ bow +amia cc.ből jön lefagyjon. ;)

viszont ujabb advanced kérdés amire nem látok gyakorlati bizonyitékot.
azt írja a poison ledegradálja a védelem sebzését.[link]
hogy is van ez? akkor fele annyi hp.t vesz le egy találat méreg4 esetén?
én rádobom a bow.re infire archerre űgyúra de valahgy nem érzem/látom azta gigik lassabban halnának el lassabban menne le az életük?
ez nem így müxik? vagy ha igen hogy? :U

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4157) MPeter87 válasza dragonfx (#4156) üzenetére


MPeter87
őstag

Poison csak troopokra, herokra hat, defekre nem. :)
A mozgasi es tamadasi sebesseget lassitja igy pl AQ-re is erdemes lehet dobni, nem oli meg, de lelassitja. Sajna a sebzes erteket nem csokkenti, de ritkabban lonek a poison alatt a vedelem troopjai.

(#4158) dragonfx válasza MPeter87 (#4157) üzenetére


dragonfx
veterán

Attack rate decrase ennyit jelentene?sebzese erteke nem csokken?csak lassul a lovesi sebessege?
Akkor cc.re heroesre erdemes dobni de vedelemre nem?(infi,bow)

Na csak benn van a goblin6 . maradt 8e elixirem hoggal lootolok vicc ez az egesz mar komolyan....😂😂

De leoli a poison az aq.t bk.t nem?poison4 majdnem a sari5ot is kiszedi egymaga vagy heroesra nem hat ugy?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4159) ggeleven válasza dragonfx (#4158) üzenetére


ggeleven
őstag

A kutya életbe, hogy milyen nehéz kibogarászni, hogy mit is akarsz írni. :U

Posion a herokat, a cc-t, azaz bármilyen troopot sebez egyre növekvő mértékben. Ha egy sarira dobott posiont megnézel, akkor az életerő vége felé egyre jobban csökken neki. 1 db maxos poison majdnem kinyírja a maxos sarit. A herokkal az a baj, hogy időnként kisétál a hatókörből és így nem tudja kinyírni őket.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#4160) MPeter87 válasza dragonfx (#4158) üzenetére


MPeter87
őstag

Ezek szerint a sneak peek videókat nem nézted, mikor jött a dark spell factory-s frissítés, hogy melyik mit is tud. :))
A wikia-s poison oldalról kiemelve: "It does damage and slows down all enemy Troops, Heroes, and Skeletons inside its area of effect, but does not deal damage to buildings."

Elég bugyuta amúgy a poison és az earthquake a supercell részéről, mert nem tudni mennyit sebez pontosan a poison (mondjuk ezt az infinél sem tudni, csak hogy folyamatosan növekszik a sebzés értéke), eq pedig mindegy, hogy 1es vagy maxos, akkor is 4 kell belőle a fal lebontásához, miközben a többi épületet a megadott százalékkal sebzi "csak", de nem rombolja le..

A hősöket nem tudom megöli-e a poison, nem próbáltam még, de ha queent akar kinyírni valaki, azt villámmal szokták, szóval poison lehet nem szedi le. Esetleg ilyet is lehet. :D

(#4161) Grazz válasza MPeter87 (#4160) üzenetére


Grazz
újonc

Regota hasznalom warban ezt a combo-t ha CC + IT + AQ kozel vannak egymashoz....neha ha xbow van a kozelben annak is leveszem kb a fele eletet.....a baj...csak egy dark spell marad a CC-bol (en haste-t viszek) szoval meg kell nezni hova dobod es mikor :D

(#4162) MPeter87 válasza Grazz (#4161) üzenetére


MPeter87
őstag

Nekem sajna kisse hianyos meg a lab, igy ez egy ideig meg kimarad. :D
Lightning csak 5os, eq 3as, egyelore.

(#4163) dragonfx válasza ggeleven (#4159) üzenetére


dragonfx
veterán

Igen ezt tudtam.
Wiki.t meg sneek peaket nezem.de en nem beszelni angol....😂😂
Igen az eq gazos....legalabb lvl3-4....bol 3,kene csak vagy valami igy semmit nem er frjleszteni.
A poison novrkvo sebzese alltsl tipelni lehet cssk mennyit sebez.de tobbet mint elotte joval.
A poison1 kiszedi a gigi7 ribi4et is asszem. A sari5ot a 4es csak.
Szoval akkor heroes cc csontikat oli sebzi.....
Az hogy a fagyi a heroes es cc troopsra is hat irto faja.igy mar erdemes.

Most gihoval lootolok igy jon az elixir....😂

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4164) ggeleven


ggeleven
őstag

Megjött az 1 gemes boost, nehogy lemaradjatok róla! :)

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#4165) Grazz válasza ggeleven (#4164) üzenetére


Grazz
újonc

De a roh@dekok megint csak 1 naposat adtak...es hol van a barrack/heroes boost?!?!

Super$ell naprol napra sz@rabb :(

(#4166) Lootolok válasza ggeleven (#4164) üzenetére


Lootolok
tag

Amatőrök boostolják a bányákat.
Én inkább lootolok :)

(#4167) dragonfx válasza Lootolok (#4166) üzenetére


dragonfx
veterán

7 gem.ért? nem mind1??

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4168) kovimester


kovimester
aktív tag

Dragon.
Mikor inditjatok a wart? Be ugranák ha lehet.

(#4169) Lootolok válasza dragonfx (#4167) üzenetére


Lootolok
tag

Este meg elviszik a felét.
Szóval ami egyik oldalon bejön, viszik a másik oldalon :)

(#4170) Grazz válasza Lootolok (#4166) üzenetére


Grazz
újonc

En is csak a delix pumpakat boostolom.... minek fizessek masnak lootot ha ugy is elveszik a felet :D na meg tobben tamadnak boostolt banyakkal.

Na meg az a 7 gems az 17 naponta ami egy heten 170 gems......inkabb koltom barrack boostra annak legalabb van ertelme

Boldog Karacsonyi Unnepeket

[ Szerkesztve ]

(#4171) dragonfx válasza kovimester (#4168) üzenetére


dragonfx
veterán

ohhh ezt megtisztetésnek venném :C
most lesz vége aztán hogy kari miatt mikor lesz nem tudom de gyere ha nem gond ha vársz pár napot.
de szerintme holnap menni fog max.

Alex: hát érdekes nekem volt benne reggel 35-40 kinn vannak és nem jöttek rá lehuzni....
nincs mire költenem a gem.et.
most gemeljek ki egy heroes.t vagy labort? és ezzel sem érek sokat. és ugyis inséges az időszak.

ám a barbi7 faja jobb érezhetően. még egy hét és kész a kobold6 és teljes a lootsereg ;)
utána nem tudom mit huzzak a fagyit szerintem....

megprobáltam első ballonos attackomat és rájöttem újra miért nem használtam eddig.fail... :))

Boldog Karit amugy minden rabló zsiványnak! ;]

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4172) kovimester válasza dragonfx (#4171) üzenetére


kovimester
aktív tag

Szia
Az pont jó privatba ird meg mikora menjek át. és meg beszéljük

(#4173) Lootolok válasza dragonfx (#4171) üzenetére


Lootolok
tag

Akkor mázlid van :)

Én pont nemrég támadtam egy TH10-est, kinti boostolt bányákkal, teli tárolókkal. Elhoztam majdnem 1,1 millát összesen tőle :D

Szóval nincs bajom, ha mások boostolnak, mert én majd ürítem helyettük a bányákat :))

(#4174) dragonfx válasza Lootolok (#4173) üzenetére


dragonfx
veterán

Hehe a rosszasag de jogos en meg nem talaltam boostolt teli banyat.😈
Reggel ma 3 furo tele 5400.amibol ugye 3/4e elhozhato. Termelokbe is 40-50 es nuku attack sot kiirta sokadjara bring personal break toonlong timenwithout shield valaminfaxsagot ilyesmit.
Majd reggel probalkozz hatha bead.arany1be. 😂😂😈😊😇

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4175) Lootolok válasza dragonfx (#4174) üzenetére


Lootolok
tag

Egy teli TH9-es jött (teli tárolók, meg némi bánya) közel 1 millával.
Szereztem még egy rajongót :D

(#4176) dragonfx válasza Lootolok (#4175) üzenetére


dragonfx
veterán

Hehe itt egy kep a par naprol.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4177) Lootolok válasza dragonfx (#4176) üzenetére


Lootolok
tag

Látom nem csak hozol, visznek is :)

(#4178) dragonfx válasza Lootolok (#4177) üzenetére


dragonfx
veterán

A kicsit kopasztjak.
A nagyon ez kirivo atlagban 2 napig nem tamadnak meg.most is feltrofiztak kristalyba majdnem.
Sajna gowipe sereg ellen kapitulala a vedelem.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4179) dragonfx


dragonfx
veterán

A mergek damage.a osszeadodik?tehat ha egyszerre kettot dobsz le egy pontra?pl:sarira.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4180) sztanozs


sztanozs
veterán

Lementem arany3-ba és siman összeszedtem a 80K darkot a golem L4-re egy hét alatt és 9M aranyat két légvédelemre. Még egy-két hét és a maradék két légvédelem és a bombák is maxosak lesznek. Utána megyek vissza mesterbe...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#4181) bfdelta1


bfdelta1
csendes tag

Nekem lenne 1 kérdésem hozzátok.

Mit javasoltok, mivel érdemes támadni TH 10 ben?

Ugye friss TH10 vagyok, minden egységem még csak TH9 es szintű... de ez az inferno mindig keresztbe tesz nekem... most próbálok elixirt gyűjteni, h tudjak fejlesztgetni, szal most dark egységekkel megyek... de az se nagyon jó be, h csak darkot viszek...

mivel érdemes ezen a szinten HA elixirt akarok gyűjteni / HA darkot akarok gyűjteni és / HA teljesen mindegy mi mibe kerül, mert arany kell

"Vagyok ami vagyok, mert kell egy ilyen is!"

(#4182) MPeter87 válasza bfdelta1 (#4181) üzenetére


MPeter87
őstag

Hali!

Ha elixirt akarok szedni, akkor 2lava 24lufi 30mini, 2rage 1freeze 1poison 4haste, ccben 1lufi 1lava 1poison.
Ha darkot akarok (queen kell hozza), akkor foldon tisztan elixires yereg, 24giant 8wb 16wiz, tobbi fele-fele barbar archer, 2jump 2rage 1freeze vagy 2jump 1rage 1freeze 1heal es csak a 3k feletti darkokra megyek, tobbi nem erdekel h van-e. Nem art, ha osszejon 1csillag, meg a frissites ota amugy is le kell csapni a TH-t is hozza, h meglegyen az egesz dark.
Kupaban menj feljebb, master minimum, igy a loot a bonus is jo lesz. Lent is lecsapnak ugyis, igy mindegy majdnem h hol vagy kupaban.

(#4183) dragonfx válasza bfdelta1 (#4181) üzenetére


dragonfx
veterán

milyen ligába vagy?
gigi7et csináld meg single infinél azzal menj amugy 3 golem wizi ribi én azzal megyek.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4184) bfdelta1


bfdelta1
csendes tag

Jelenleg Gold 1 ben vagyok, haladok felfelé :)

Nincs még 7 es óriásom, tervben van, de ott még nem tartok

rendben, köszönöm a tippeket :) :) és az infernoval mit szokás csinálni? mármint oké h most visz az ember (mondok egy számot ) 20 7 es óriást meg mellé kíséretet, de pl a multi inferno akk is kinyírja nagy részét... 2 db lvl1 es frost meg nem sokat ér

"Vagyok ami vagyok, mert kell egy ilyen is!"

(#4185) Lootolok


Lootolok
tag

Én Masterből jöttem le gold1-be, egyelőre bevált.
Ha pici nyersanyagom volt, a bónusz miatt folyton betámadtak.

Itt meg van, hogy másfél napig max azért támadnak be, hogy kupát veszítsenek szándékosan.
Vannak jól lootolható faluk.

(#4186) dragonfx válasza Lootolok (#4185) üzenetére


dragonfx
veterán

jó neked engem feltrofiztak így ahogy írod g3ból kristály2be sőt lassan masterba kerülök.
szóval én is majd eljátszom belépek kilépek dolgot párszor. :C
és ma késza bk20.

és a gigi7et kigemeztem mert akkor lett meg a champi 2000gem másra ugyse költök.
multi nehéz dió raggel mihamarabb le kell pusztitani.

freeze nem sokat ér

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4187) Lootolok válasza dragonfx (#4186) üzenetére


Lootolok
tag

Single ellen viszont jó a sok dagi, heallal a nyakukban, esetleg egy rage.

(#4188) dragonfx válasza Lootolok (#4187) üzenetére


dragonfx
veterán

single ellen igen ott a folem halál.én gigi hogot küldök akkor be.
én bátran kijelentem hogy joval előnyösebb helyzetben avgy ha single.n van könnyebb kipusztitani.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4189) Lootolok válasza dragonfx (#4188) üzenetére


Lootolok
tag

Azért leginkább, mert healt lehet alkalmazni mellette sikeresen.

mostanában bedob nekem olyan szép rush TH10 falukat 1 milla fölötti nyersanyaggal, hogy öröm nézni :)
Van két single LVL1 inferno, mellé 4-es. 5-ös, max 6-os wizik, 1-es xbowok, 8-9-es archerek, max 10-es ágyúk.
Úgy átmegyek az egész falun a dagikkal (18db), hogy ihaj. Kell a nyakukba 1-2 heal, meg 1 rage max, és kész. A többit meg elintézi az aprólék és a hősök. :)

(#4190) dragonfx válasza Lootolok (#4189) üzenetére


dragonfx
veterán

jó neked nekem xarokat ad ujra mennem kell ujra lefele. :(
rusholt falukat nem is ad

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4191) Lootolok válasza dragonfx (#4190) üzenetére


Lootolok
tag

A másik kedvencem, amikor két infernot húznak egyszerre.
Az is szinte galamblövészet :D

(#4192) dragonfx válasza Lootolok (#4191) üzenetére


dragonfx
veterán

na azért annyira nem ha van 3xbow3 az ugy necces.
én egyszerre húztam vittek is mindent :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4193) Lootolok válasza dragonfx (#4192) üzenetére


Lootolok
tag

Dagik heallal a nyakukban jól bírják az xbowok simogatását :)
Én 4 teslát húztam most egyszerre, jöttek is néha, amikor volt cucc, de most már egy LVL8-as. Amíg nem készül el 3db, addig nem húzok másik deffet. Falazok majd a nyersanyagból.

(#4194) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

Hát ez miféle farmsereg? :D

[ Szerkesztve ]

(#4195) kovimester válasza DiamondBack (#4194) üzenetére


kovimester
aktív tag

Ez az igazi barom. Szerintem eltekert vagy 200e ....

(#4196) sztanozs válasza DiamondBack (#4194) üzenetére


sztanozs
veterán

Szerintem war sereggel gyakorol.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#4197) jack474


jack474
tag

Hunmugli, hányas win streaknél jártok?

(#4198) dragonfx válasza Lootolok (#4193) üzenetére


dragonfx
veterán

Wizi kesz archer kesz tesla kesz.jon agyu mortar atfedesbe.
Utana da a vegere.
Irto bikakat dob megint.
Laborba a freeze.t tolom.
Cw.n is olyat kaptunk...fhuuuu +2 th10 igy elbol es csovon mind.....150 cw win.
Volt egy th11 baxxus nem sokon mulott a 2* 2 minyonon.😂

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4199) Hunmugli válasza jack474 (#4197) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

36osnál tartunk, ha jól számoltam. Sajnálatos módon a 444 academy 72es win streakjének vége lett, ami valami iszonyatosan sok, kétszer annyi, mint nekünk. Az országban a 2. most, ha jól tudom, a 42.§, amit mellesleg egy ismerősöm irányít. Nem ez az érdekes, hanem az, h csak a winekre megy: kicsi, th 5-7 es falukkal cwzik, 10es warokat indít. A cwző karakterek közül 8 az övé, 2 más ismerősöké. Meg szeretné nyerni az ideji Kóc-féle cw szezont. Úgy tudom, a cwzs a 3. most win streak ugyben, Kóclistán 2., szóval jók vagyunk :B

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#4200) jack474 válasza Hunmugli (#4199) üzenetére


jack474
tag

December 26-án posztolta Zsomac a 36os win streaket, de gondolom, hogy akkor nem kaptatok ki azóta sem. Ha nem késsük le a nevezést, akkor 80 winünk lett volna a második félévben, de hát ez van :)

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.