Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-17 19:36:15

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3851) Hunmugli válasza Lootolok (#3849) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

A th 11 azért még korai. Úgy tudom (forrás: valahol hallottam :D), hogy a játékosok 4%-a th 10. Aki ezzel nem ért egyet, az tippeljen be egy %-ot. A th 11-ek ettől a kis csoporttól tudnának csak lootolni, márpedig inaktív falu olyan szinten már alig van, mert:
- az ember vagy nem hagyja abba, ha már annyi időt beleölt,
- vagy nem viszi tovább, de nem th 10-en, hanem th 8-9-en hagyja abba, akkor jön rá, hogy ez még sok idő lesz.
Általában magas ligában farmolt/pusholt, vagyis addig kell felmenni az ilyen bázisokért, vagy defense bázisa van, és azzal magyarázható a master 3-2-1.
Most 2900-nál járok, hamarosan tesztelem a lootot, csak ma vettem új telefont itt a HA-n, és ugye idő amíg eljutok addig, hogy azon cocozzak. (ZTE Blade III -----> Xiaomi redmi Note 4G) Mostani A régi random újraindult coc közben, úgy voltam champben is :DD.
Dark és bónusz meg kiváló, azt már most elmondhatom :)

[ Szerkesztve ]

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3852) ggeleven válasza Lootolok (#3849) üzenetére


ggeleven
őstag

Az átlagom 500-600 között simán van, de sokat kell nextelni. Nehezebben jönnek a 400+os faluk...Persze vannak milliósok is! 😄2 órás boost alatt azért meg szokott lenni a nettó 2,5-3 millia arany, szóval nem panaszkodom annyira. Kinti th-t pedig ütni kell, nincs mese. 😃

@Hunmugli
Note 3G-n nyomom, tetszeni fog az üzemidő és a kijelző nagysága. 😉

[ Szerkesztve ]

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#3853) dragonfx válasza Lootolok (#3849) üzenetére


dragonfx
veterán

léci ugy ird már le nekem ha nem nagy gond külön külön mennyi egy perjellel.
nekem így félreérthertő. ;)
nekem kb 80e a sereg +2-3 spellkb 150 jah.
és átlagban a szerény kis kristály1es bonusszal kb ja 600-700 jön be.
de aránytalanul elosztva szoval van mikor aranyból jön sok valamikor elixirből.
most aranyra gyurok inkább.azokat választom de sokat kell nextelni van hogy 50-60at.de megéri.

az aranyáramost kezdtem el. ;)
nem pang be semmi egyenlőre szuszáá 1 hónapja se vagyok szerintme fenn a kezdeti fejlesztések most vannak meg.
(labor, spell, camp, 3. bow3, 2x infi2re már.)

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3854) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Hellóka, ma kezdtem a COC-ot.. hosszú életű játék lesz azt hiszem a részemről! :)

(#3855) Hunmugli válasza -secret- (#3854) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Üdv!

Ezt olvasd el, azt ajánlom: [Rövid coc leírás magyarul] [link]. A faludat mentsd el, ha androidos vagy, akkor majd könnyen át tudod vinni új eszközre, váltani a többi között, stb. Ezt a cocos beállításokban tudod megtenni (jobb alul). A disconnected gombra kattolj egyet, válassz egy email-címet (amelyikre majd elmented, felhőbe, g+szal), de alaposan fontold meg, ugyanis nem lehet megváltoztatni, hogy melyikre mentetted. IOS esetén kérj segítséget.

Farmolj: a thdat [Town Hall] tedd ki a falud szélére, és a nyersanyagok megvédésére koncentrálj. A gemekkel meg spórolj, ne költsd el, mert a legfontosabb dolgot, a buildereket abból lehet megvenni.

Ami rendkívül lényeges az kb. ennyi, de persze biztos lesz pár kérdésed. Jöhetnek nyugodtan :)

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3856) -secret- válasza Hunmugli (#3855) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

Only iOS. Ez már megvan, tolom ezerrel... elolvasni majd holnap melóban, ott jobban ráérek. :D

Köszi! :R

(#3857) Lootolok válasza Hunmugli (#3851) üzenetére


Lootolok
tag

Nekem szinte már csak TH10-eseket dobál be a Masterben, legalább 70%-ban.
Magasabb ligákban pedig szintén szinte csak TH10-es faluk vannak.

Nem lesz loot probléma szerintem a TH11-eseknek :)
De az nekem még minimum 6-8 hónap, alig 2 hónapja vagyok TH10. A Hőseim 22/22-esek, így mivel egyesével tolom őket, és hetente egy készül el, csak az lesz kb. fél év, mire mindkettő LV40-es lesz :)

(#3858) Lootolok válasza dragonfx (#3853) üzenetére


Lootolok
tag

Változó.
Hol 250k-250k, vagy 350k-350k mindenből, hol meg kicsit több az egyikből.

Pont előbb volt egy 298k-344k loot, 1500 darkkal kiegészítve. Ehhez jön még a 120k-120k és 700 dark bónusz. Ez ugye összesen közel 900k bevétel, 2200 darkkal kiegészítve.

Szóval jól érzem magam itt Master2-ben :)

(#3859) Lootolok válasza -secret- (#3856) üzenetére


Lootolok
tag

iOS-t is le lehet menteni, Game Centerbe kell belépned, és úgy elindítani a COC-t, ezek után mindig elmenti a faludat.
Valami ilyesmi. Nekem minden indítás után kiírja, hogy üdvözöl, szóval azóta automatikusan belép, és ment.

(#3860) -secret- válasza Lootolok (#3859) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

A rendszer menti mindig magát, mint minden játéknál, szóval ezzel nem kell foglalkoznom. :)

(#3861) dragonfx válasza Lootolok (#3858) üzenetére


dragonfx
veterán

master 2. oda igyekszek de baxki enma d semmit 30-80e.s lootok ami 300-400as az full th10nél defense 13 infi3 bow4...stb..esélytelen. benti th persze.... :W
én lehet feladom nem lehet így felmenni champiba...

tegnap beadott egy 700/700at de a felét tudtam elhozni csak.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3862) WhiteWalker válasza dragonfx (#3861) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem trollkodni akarok , de elég értelmezhetetlen ahogy írsz...többször láttam,olvastam , de már fáj ahogy írsz...
Úgy kell kihámozni amit mondasz, a sok rövidítésről nem is beszélve...
No offense

[ Szerkesztve ]

(#3863) dragonfx válasza WhiteWalker (#3862) üzenetére


dragonfx
veterán

ok köszi az észrevételt. ;)

hehe feltrofiztak 10 perc alatt master2.be 42 trofi....a kár ujraélesítéssel rablással bowtöltéssel kb 280/350.. :( :O

megér ennyi szopás 2000 gem? és addig még hányszor....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3864) Lootolok válasza dragonfx (#3863) üzenetére


Lootolok
tag

Next kérdése az egész.
TH9-es vagy?
Anno TH9el mentem fel, leginkább kinti TH-kat vadászva, és TH8-asokat riogatva a 2000 gemért :)
Kb. 2 nap alatt összejött.
Most friss TH10-el 240-es sereggel már nem kihívás, bármilyen TH9-et be tudok már támadni olcsó sereggel is, megvan a bónusz is. TH10-eshez még azért kevés vagyok loot sereggel, de maxos védelemmel ellátott TH10-eseket, melyek elhagyott faluk (halott XBOW-ok, infernok) sem jelentenek már gondot 50%-ra gyalulni, meg elhozni a teli bányák tartalmát.

Szóval bejött a Master2. Most 2 napja "felcsúsztam" master1-be, és egyelőre nem rosszabb, picivel több a bónusz, maradok egy darabig.

(#3865) sztanozs válasza dragonfx (#3863) üzenetére


sztanozs
veterán

Én mester 3-ban vagyok, kinti TH-val. Ha berakom, simán levernek és viszik a cuccot is. Így viszont bármikor tudok támadni és max 1-5 kupát vesztek, semmi alapanyag veszteség nincs, mert a kinti TH-ra mindenki ugrik, mint tyúk a takonyra. Én még bőven nem vagyok full TH9 - van még vagy 20-30 8-as falam, és még 2 ágyú és mind a 4 airdef upgrade-re vár. Spellek közül is van még fejleszteni való, hősök is csak 10-es szintűek és a dark troop-ok sincsenek sehol (egyedül a golem lvl2).

Mondjuk én is szoktam snipe-olni (két támadás között, hazafelé menet), de tegnap pl csak 100 faluból egyet adott be kinti TH-val. Tegnapelőtt viszont 100-ból volt három is.

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3866) dragonfx válasza Lootolok (#3864) üzenetére


dragonfx
veterán

ma volt hogy elnexteltem 150et mire adott egy olyat ahol azt mondom votl sanszom kinti th se biztos ugyebár odavágja mögé a bowot 4 tesla8at...
th10es vagyok full th10eket ad be állandóan középső th.val. irto fos loottal a bonusra játszok jelenleg.
th9eknél is fos semmi loot nincs én is boostolt spellel és 235ös camppal megyek még 3 napig. ;]
nagyon ritkán ad elhagyott th10et pláne ahol az 5 fő def 3 bow, 2 infi üres mind. ahol igen ott ja elég sanszos az 50% vagy akár a 2* is.
én is master2be vagyok haladok master1 fele.
én beraktam középre a th.t 2 bow 2 infi vigyáz rá nem tudtak eddig beütni. ma beléptem 3x feloldania shieldet játszottam kiléptem...visszalépek 10 perc +28,+33,+42...és ez irto sokat jelent mikor 3200ra hajtok. :B

kinti th kb 50/1 vagy még ritkább pláne ahol nincs tesla bow semmi. kár is keresni inkább az 50%ra megyek. ahol 1 infi van csak és van cc.m 3 spellem legalább ott 50%ra jó vagyok.lootsereggel is.
én csak minyot kérek....most pl: utolso faxikám 20x7* gigi+ 2 golem5tel jött na ja csak mire beértek mögötte a wizik addigra a 15 minyo kiszedett mindent az előbb leírtakból. :C ....
én kockáztatok minnél előbb érjek fel. nem egyszerű th10ként irto xarokat ad lootra és ami támadható trofiért az is irto kevés. a bonusra játszok.
és akkor puff elvisznek 200/200at vigyék... 2 bonus visszahozza. nekem az a +30-40 trofi többet ér jelenleg.
de.t -280/350 volt a vesztesség de nem érdekel így is beragadt az arany...

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3867) dragonfx válasza Lootolok (#3864) üzenetére


dragonfx
veterán

2 nap alatt felmentél champiba? de honnan? inkább 2 hét szerintem...
én arany3ból indultam.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3868) Laci.M válasza dragonfx (#3866) üzenetére


Laci.M
senior tag

Remélem a dark storage kint van neked, és boostolod a drilleket. Nagyon sokat számít, sok játékost csak a dark érdekli. Ha kupázol menjen minden gold a falba, ne gyűjtögess! Gondolom elixirből nincs felesleged! :)

Bocs, ha ezek alap dolgok, de sokat számítanak.

Aláírás

(#3869) Lootolok válasza dragonfx (#3866) üzenetére


Lootolok
tag

Sokat kell nextelni, ez tény. Nekem átlag kb. 80-100db a nextelésem kb.
De megéri. Mert vagy elhagyott falut dob be ennyi idő után, vagy verhető TH10-es/TH9-est, elegendő lootolható nyersanyaggal.
Ha meg jön közben 1-2 kinti TH, az csak hab a tortán :)
Még TH9-el mentem fel championba anno a 2000 gemért. Nagyrészt kinti TH-kkal, és TH8-asokat lezúzva.Kinti TH, bármi-vel védik, elhozható. Már, ha tényleg kint van. Ha csak a falu szélén, de előtte van legalább fal, az már nem kinti TH szerintem, mert sokszor a fal miatt nem azt támadják elsőre.
Teslákat meg elintézi 4-8db dagi, ha feljönnek TH mellet, de sokszor elég rá a barbi-archer csorda is.

(#3870) dragonfx válasza Laci.M (#3868) üzenetére


dragonfx
veterán

kinn? mér lenne kinn?
105e van benne :C
bár így is rámjött egy full th10 most bk30val akkor mákja volt 43% 1* a bk.nak alig votl élete és semmije nem votl már....-8
előtte sajnos rontottam egyet -25... :O egy verhető th10en nem arra ment semmi amerre kéne.

jaja 4 gigi 2 hog kiszedia teslákat
oks akkor látom neked is ez az arány én is ennyit nextelek irto uncsi de mostmár megcisnálóm 2950nél vok.szerencséd th9en sokkal könnyebb th8akat 2-3* ra verni mint th10esként kezdő th10ként full th9et...
melyik kálnba avgy mia neved?

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3871) Laci.M válasza dragonfx (#3870) üzenetére


Laci.M
senior tag

:W :W :W :W

Ha mész a championba akkor nem szabad védeni a nyersanyagot. Fent 10ből 8 embert a dark érdekli. Ne csodálkozz, ha megtámadnak hogyha 3K az elérhető dark. Én is megtámadnálak. 3K-ért még crystalban is leütnek :D

Ha fullos TH10 leszel akkor persze már más a helyzet. Tudni kell mit akarsz!

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#3872) sztanozs válasza dragonfx (#3867) üzenetére


sztanozs
veterán

Én th9-cel egy nap alatt felmentem Arany 3-ból Mester-3-ba. Beraktam a TH-t, kiraktam a drilleket, bányákat, tárolókat, és ha valaki véletlen 40% felett ütött, akkor csak kilőtem a pajzsot és vártam tovább a kupákat.
Kb 20 - 25e dark és kb 3-4m gold/elixir veszteség mellett két teljes ligát ugrottam fel egy nap alatt.
Ott - 2700 kupa körül - fogott már meg a th10-es támodók serege, akik többször hozak rajtam egy, de nem ritkán két csillagot is. Akkor beraktam a tárolókat, ki a th-t, és azóta is itt hesszelek (kb 1 hónapja).

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3873) Lootolok válasza dragonfx (#3870) üzenetére


Lootolok
tag

Ha sok a motyó, bejönnek érte, ez van. :)

Kinti TH ilyenkor is jó, mert alig buksz kupát.
De a lényeg, hogy annyit legyél online, hogy több kupát szerezz, mintha maxra bevernének.

(#3874) Hunmugli


Hunmugli
aktív tag

Mint írtam, megpróbáltam ismét felmenni champig, de ezúttal csak farmolgatva. Most nem sikerült, de így is van annyi tapasztalatom, amit érdemesnek találok elmondani.

3000 kupa körül átváltottam defense bázisra, na ez nem volt jó ötlet. Volt majd 7 millió elixirem, és egy-egy védéssel, ami 40/40es hősök ellen volt, elvittek 300e-t. Semmit nem értem ellenük. Kupa-, nyersi-.

Kinti th nagyon kevés van, loot is, de folyamatosan változott. Volt 100next/db, és 300next/db is. Tehát csak kinti thval érdemes felmenni, aki akar az itt ígyis-úgyis le fog szedni. Tudom hogy egy kicsivel feljebb már több a loot, az elhagyott bázis, anno ezeket imádtam beverni, 3000nél nem volt sok.

Ami nekem a legfontosabb, ezért is mentem fel, az a dark elixir. Ez remekül jön. Irtózatosan jól. Mivel 21es hősöktől - ha egyszerre húzom őket - szintenként 10k de-rel többet kell farmolni, létfontosságú, hogy azt a pluszt pár boost alatt összeszedjem. Most 29re indultak, ami 80 ezer det jelentett. Ezt 2 boost alatt összeszedtem, sőt mivel néha nem csak boost alatt támadtam, nap végére maradt is 10k darkom. A sereg, amit használtam: 16 giant, 8 wb, 6 minion, 3 barakknyi íjász, 1 barakknyi barbár, ahogy kijön. Ezzel remekül elvoltam, amíg volt aqm, boost közben 3080ig mentem, de aztán hős nélkül lezuhantam.

Ma meguntam hogy többször is vesztettem, ezért visszamentem m3ba. Hamarosan azonban újra nekiállok a pushnak, és ha minden jól megy, az a 150 kupa sokkal kevesebb next/elhagyott bázist fog jelenteni. Addig is falazgatok. Anno gowiwivel/lavaloonal mentem, most pedig csak a farm seregemmel, van egy kis különbség.

Jó lootokat :)

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3875) dragonfx válasza Laci.M (#3871) üzenetére


dragonfx
veterán

próbálkozhatsz :P :DDD
ha nem th10 cw sereggel jössz nincs esélyed :C
nekem benn van mindne tárolom. te kitennéd sarokra a darkstorage.t mikor 110 van benne? :Y

3872>>sajnos hiba volt. th9ként kellett volna mostmár látom. így állandóan th10eket dobál be.olyan 2700ig nekem sem volt bajom megyegetett.

3873>>maxra nem vernek th10ként hogy? szinte lehetetlen cw sereggel se.áhhh és megint -17 48% elegem van a buzi infernobol :( :O

én azért megyek fel begyorsitsam a labort ;) de nem érdekel meg fogom csinálni. :))

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3876) dragonfx


dragonfx
veterán

mondjatok már klán meg nveket hogy hogy álltok kivi vagyok.
én a cc hungary leadere vagyok laceszk@

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3877) dragonfx válasza dragonfx (#3875) üzenetére


dragonfx
veterán

3873-2>>kár volt elszolni 28 ballon6 4 kutya-esélyem nem volt 3*... :O

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3878) Laci.M válasza dragonfx (#3877) üzenetére


Laci.M
senior tag

HUNgary - Laccci co-leader
Most nem kupázunk, a local top 56.-ak vagyunk jelen pillanatban. Ne tévesszen meg, szeptemberben volt trophy push, akkor magyar 2. helyre feljöttünk immortal utan.

Miért csodálkozol ha nem tudsz felmenni benti darkkal még mindig nem értem... Miért sajnálod azt a pár darkot a sok gemért cserébe? Fontossági sorrend...

Aláírás

(#3879) sztanozs válasza dragonfx (#3876) üzenetére


sztanozs
veterán

AE[HUN] - Hungarian army2

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3880) Lootolok válasza dragonfx (#3875) üzenetére


Lootolok
tag

Nekem annyira dark feleslegem van, hogy boszikat gyártok csak azért, hogy donateljem, így csökkenjen kicsit a fekete arany készletem.
Napi 20k biztos összejön belőle. Ha ezen múlna, kiraknám a tárolót, ha így akarnék feljebb menni. Úgy is többszörösét lehet összeszedni, mint amit vinni tudnak egy nap, így tulajdonképpen lesz@rnám :)

Én amúgy a HUN MKI AKTIV klánban vagyok Alex néven.

Ne add fel, ne görcsölj, nextelj türelmesen, és meglátod, hip-hop feljutsz :)

(#3881) MrCsiT


MrCsiT
addikt

én friss th7-esként, most építem a dark elixir termelőt. Ahogy néztem, a tárolóba most 10.000 fér el, King "építése" éppen ennyi lenne, de nem látom, hogyan gyűlik ez majd össze, hiszen ahogy nő benne a mennyiség, úgy vihetnek el belőle egyre többet,nem? Th7-ként pedig 1200-1300 kupa környékére azért le-letévednek olyan arcok, hogy simán beverik 2* -ra a falut, és abba beleeshet már ez a tároló is.
Mi a megoldás?
A másik a sárkány: 1,5M elixírt összeszedni itt TH7-en azért szép kis feladat.
Ha kilépek, nyilván rárabolnak, ha majd lesz már 6-700000, folyamatosban sem tudok nagyon haladni, ha nincs szerencsém.. (akkor ilyen 70-80e elixíreket hozok egy körben, ami lassan kevés..)
Hogy kellene hatékony(abb)an csinálnom, nem tudom..
Van 165 helyem jelenleg, próbálom kb. 10 Giant + 2 falrobbantó + kb.30 íjász + sáskák(goblin) kombóval, de nem mindig jön össze az 1*, vagy, ha össze is jön, a tárolókat nem feltétlen tudom leütni, akkor meg felesleges volt kb. az egész támadás. Volt, hogy a 17 giant + egyebek működött, de volt, ahol az sem.
Óvatosabban kellene falut választanom, amit betámadok..vagy nem is tudom..

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#3882) MrCsiT válasza MrCsiT (#3881) üzenetére


MrCsiT
addikt

update: amit észre vettem, hogy a CW bónuszt a klánházból()ami most 3-as, és nem is lehet nagyobb TH7-el) nem lehet elvinni, tehát ha megyek 3-4 CW-t, aminél nem költöm el a kapott goldot/elixírt, azzal már egyből jó sok meglehet a szükséges elixírből..

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#3883) Lootolok válasza MrCsiT (#3881) üzenetére


Lootolok
tag

Nextelj kitartóan.
TH7-es faluddal simán találsz olyan elhagyott falukat, ahonnan teli bányákból elhozol 2-300k nyersanyagot fajtánként.
Én TH7-es szinten anno fúró nélkül fejlesztettem fel a BK-t, csak lootból. Nem lehetetlen küldetés.

De a legfontosabb, hogy nextelj kitartóan, megéri!
A másik fontos, hogy addig legyél online, amíg annyit anyagot nem szerzel, aminek csak a felét tudnák elvinni, ha legyalulnak is, így a mérleged mindig pozitív marad.

(#3884) Lootolok válasza MrCsiT (#3882) üzenetére


Lootolok
tag

De, onnan is lehet vinni, de ha jól tudom, max 10%-ot kb egyszerre.

(#3885) MrCsiT válasza Lootolok (#3883) üzenetére


MrCsiT
addikt

"hogy addig legyél online, amíg annyit anyagot nem szerzel, aminek csak a felét tudnák elvinni, ha legyalulnak is" - ez milyen mennyiséget jelent, aminek csak a felét tudják elvinni? :F (most 2M/2M , ami befér)

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#3886) Lootolok válasza Lootolok (#3883) üzenetére


Lootolok
tag

Akarom mondani BK-t LVL5-ig toltam TH7-esként, és akkor még nem lehetett fúrót sem lerakni. Soha sem volt nyersanyag problémám még a játékban.

(#3887) MrCsiT válasza Lootolok (#3886) üzenetére


MrCsiT
addikt

Folyamatosan kevés főleg az elixírem úgy, hogy 4 építőm van jelenleg, és valamire mindig több kellene. :DDD :DDD

update: most meg, hogy már 1-1 faldarab 200e aranyba kerülne 7->▄8-ra, végképp a világ aranya nem elég..

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#3888) Lootolok válasza MrCsiT (#3885) üzenetére


Lootolok
tag

Lootolsz mondjuk 2-3 loottal 5-6-700k elixirt, és kb. ennyi goldot, ebből úgy is maximum, ha tele vannak a tárolóid, sem tudnak elvinni 200k-nál többet fajtánként. Így a mérleged 3-4-500k haszon lesz fajtánként.

A TH-t meg mindenképpen rakd ki, sokkal nagyobb eséllyel talál meg egy kupavadász elsőként, mint egy keményebb arc.

(#3889) MrCsiT válasza Lootolok (#3888) üzenetére


MrCsiT
addikt

..és, ha kupavadász talál meg, akkor

1. lesz védelmem;
2. fogy a kupám, ami most 1167. Ha lemegy 1000 alá - márpedig, mivel támadok is, így elfogy a védelmem, tehát csökkenni fog a kupaszám, ha rám támadgatnak - akkor már aligha fogok tudni loot-olni valami normálisabbat, megkockáztatom, még a 70-80e nyersi is fehér hollós lesz, nem?

szerk: TH kirakósból azt szoktam betámadni (azért jellemzően 50% alatti végeredménnyel, ha pl. th9-es a falu ), aki odatesz 2-3 teslát is a TH mellé: azt pofátlanságnak tartom, mindenképp rámászok, ha ilyenbe futok
:DDD

sok-sok next-et kipróbálom :)

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#3890) Lootolok válasza MrCsiT (#3889) üzenetére


Lootolok
tag

Lesz védelmed, vesztesz 1-10 kupát. ÉS ?
Támadsz 2-3-at, lesz 15-40 plusz kupád.

Ez is pozitív mérleg, nemde?
:)

(#3891) sztanozs válasza MrCsiT (#3889) üzenetére


sztanozs
veterán

th7-en nem sokat számít még a kupa.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3892) MrCsiT válasza sztanozs (#3891) üzenetére


MrCsiT
addikt

Miért? hol számít? :F

Elvileg csak erősebb falvakat, és jobb loot-ot kapok 1250 kupával, mint egy alacsonyabb osztályban, mondjuk 950-el, vagy tévedek?
Jártam 1400 fölött is, viszont ott az volt a probléma, hogy első támadóm 4 db sárkánnyal kezdte a támadásomat, amire nagyon nem volt még a falum felkészülve.. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#3893) WhiteWalker válasza MrCsiT (#3892) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én sokáig TH 10-ként 1000 körüli ligában voltam , hónapokig... A kicsik nem tudtak betámadni , hamar gyűlt a nyersanyag, torony kint persze. Sokat nexteltem ha támadtam , de megéri. Ilyenkor a kupát és a kupapontokat le kell sz@rni.Direkt visszaestem ha feljutottam magasabb osztályba.Igyekeztem 1000 körül maradni.

[ Szerkesztve ]

(#3894) Hunmugli válasza dragonfx (#3876) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Az infók mától az aláírásomban. :D

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3895) dragonfx válasza Laci.M (#3878) üzenetére


dragonfx
veterán

fó ha drusza ilyen jó klánban vagy... :Y

3187...áhhh de.t egész jól haladtam most este 400k-t elnexteltem és semmi... :(

th7en simán találni elhagyott th6-7eket sima liba és bevered őket 3*ra.

kiraktama darkstorage.t 6 támadás -18e...ez olyna kevés lenne? :Y

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3896) Lootolok válasza WhiteWalker (#3893) üzenetére


Lootolok
tag

De az nem unalmas?
Kicsiket riogatni a TH10-eddel, és rush falukat legyalulni barbi sereggel?
Értem én, hogy lehet fejlődni, csak éppen milyen áron?

(#3897) WhiteWalker válasza Lootolok (#3896) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem volt olyan érdekfeszítő ,de unalmasnak sem mondanám , viszont elég sok volt a TH10-es ellenfél is magas loottal. Meló mellett több időm nincs vele játszani , így nekem pont jó volt.
Ezt olyan aszem 80-as vagy 90.es szinttől kezdtem el.Azt vettem észre, hogy miután átléptem a 100-as szintet , jóval erősebb ellenfeleket dobál be, iszonyat magas loottal , amit előtte nem is láttam ..

[ Szerkesztve ]

(#3898) dragonfx válasza Lootolok (#3896) üzenetére


dragonfx
veterán

Na meglett de mar el is vertem a gem.et hehe.
Elfailozott egy ballonos.
De direkt buzin van kitalalva ez s th10 hogy mindig 41-47%nal rontsd el.
Amig van 1 gem boost megprobalok maradni vagy amig sikerul jo ez a bonus meg a piktogram szep.
De amugy jogos ja mi ertelme mindig barcherre termelozni uncsi nem erre valo a th10,ott a csomo mas troops alig hasznalja oket az ember itt fen meg lehet mert van ra anyag a bonusbol visszajon barmilyen sereg

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3899) Lootolok válasza dragonfx (#3898) üzenetére


Lootolok
tag

Grat!

Néha nekem is összejön 1-1 49%-os támadás. Olyankor nem vagyok túl boldog, de tanulok belőle, mert legtöbb esetben rossz spell dobás miatt van, vagy túl korai, és nem arra mennek a dagik, vagy későn, és kinyírják őket addigra.
Viszont jó dobás esetén meg sima liba, és 7-900k-s loot a végeredmény a legtöbb esetben, meg kb. 300 dark, bónusszal együtt, ami azért megéri, és még élvezem is.

(#3900) dragonfx válasza Lootolok (#3899) üzenetére


dragonfx
veterán

Nekem irto gyenge lootokat ad be full th10 azt ilyen 50-80ek vannak ott max 100-120

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.