Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-17 19:36:15

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3051) makikoma válasza tibcsi26 (#3050) üzenetére


makikoma
csendes tag

Szia! Folytatódik benne a fejlesztés, de trükkös a dolog... ;) Nekem pont pár napos tapasztalatom, hogy amikor elkészült az upgrade, a benne lévő fejlesztésre még ugyanazt mutatta, mint amikor az upgrade elkezdődött. Viszont ki- és újra bejelentkezés után már levonta az upgrade idejét! (Az én esetemben, mivel a hátralévő idő kevesebb volt, mint az upgrade, ekkor közölte, hogy elkészült a fejlesztés :D)

(#3052) capulet75 válasza tibcsi26 (#3050) üzenetére


capulet75
addikt

Addig megáll a fejlesztésed. Majd ha újra aktív lesz a labor, akkor folytatódik.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#3053) jack474 válasza capulet75 (#3052) üzenetére


jack474
tag

Egy ideje már folytatódik a fejlesztés az építés ideje alatt is, mint az előtted hozzászóló is írta.

(#3054) sztanozs válasza capulet75 (#3052) üzenetére


sztanozs
veterán

Folyatatódik alatta, csak nem látszik az aktuális státusz.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3055) dragonfx válasza sztanozs (#3054) üzenetére


dragonfx
veterán

igen az upgrade ideje látszik nema research.é mivel 5 perc a szerver update ezért 5 perc utána az idő aktualizálódik. ;)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3056) sztanozs válasza dragonfx (#3055) üzenetére


sztanozs
veterán

baszki, te miről ísz? kicsit lassíts, jó?

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3057) Chuzzlee803 válasza Slier (#3048) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Az 5. embernek jó a neve ;]

(#3058) Slier válasza Chuzzlee803 (#3057) üzenetére


Slier
tag

Laza, de jó arc :)
Bár 30+os emberke de a neve alapján nem mondanád meg :D

[ Szerkesztve ]

Life is a game, go 4 it.

(#3059) dragonfx


dragonfx
veterán

ti AQ.s támadás ellen hogy védekeztek? már rohadt uncsi az viszi el mindig az anyagot mert amugy a védelmem okés jo. de az aq messziről lő.-.??

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3060) sztanozs válasza dragonfx (#3059) üzenetére


sztanozs
veterán

jól elhelyezett giant bomb és/vagy bányák közelébe rakott xbow

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3061) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni, jelenleg 8as szintu vagyok, farmolgatok, fokent a singleplayert jatszom, a multiban nem eri meg annyira jatszanom, a szintemen levoktol alig tudok lopni akarmit is (max 1.5k). Kerdesem az hogy hogyan tovabb, mit fejlesszek, mik a fo celok es mik a mellekesek? Elolvastam a linkelt guidet, azt nem tudom eldonteni hogy csak a farmolasra figyeljek, vagy inkabb a harcokra. A rejtett bombák ellen peldaul egy giantot kell kuldenem es egy kis kesleltetessel utana a sima troopokat vagy mi a modja?

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#3062) sunone válasza K1nG HuNp (#3061) üzenetére


sunone
aktív tag

nézz be hozzánk, imi megtanít lopni :-)

(#3063) Hunmugli válasza K1nG HuNp (#3061) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Ez egy játék. Amit ajánlani tudok: farmolj, építsd meg a ccd, csatlakozz egy jó klánhoz, kérj jó egységeket.(Nehéz kis szinten ilyent klánt találni, de vannak a Req N Gtfo klánok, melyeknek lényege, hogy belépsz, kérsz katonát (ritka, hogy pl witchet adnak :O , de azon a szinten szinte bármi megteszi) utána kilépsz.) Utána fejlessz troopokat a laborban, élvezd a játékot. Lootolj, a kupák nem igazán számítanak, csak a loot. Ne siesd el a th fejlesztést., különben :W :W :W . Sok sikert :))

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3064) dragonfx válasza sztanozs (#3060) üzenetére


dragonfx
veterán

igen azt figyeltem a bányát tárolot lövi ha választania kell. :K ;)

halljátok vicc amit kaptunk ellenfelet komolyan.... :C amiota játszok ilyeneket nem láttam.
első th10 rózsaszin fal bow nuku, inferno nuku lvl4 troops....fogalmam nincs hogy kaptuk.mind1 ez van potygyőzelem.gyakorlunk. 25ből 2 főnek van sari3a. további 5nek sari2..többinek lvl1 vagy még az se.pekka felének nincs akinek van lvl1.hog max lvl2....5/25.ös cc.k... :U nem tudom minek cw.znek az ilyenek.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3065) spypipe


spypipe
csendes tag

Sziasztok! Minden lvl 70 feletti aktiv, cw szereto jelentkezot varunk a Magyar Vizsla clanba. Az egyetlen feltetel az aktiv reszvetel cwken. Ha egy jó csapat részese szeretnél lenni, gyere közénk.

Kétféle vélemyény létezik: az enyém és a helytelen.

(#3066) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

Tápoló klánt keresek, már ha létezik ilyen :DDD :DDD Addig kellene wizzardokkal tápolni amig vissza nem tudom fizetni őket.

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#3067) Chuzzlee803 válasza K1nG HuNp (#3066) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Magyar toplistán jelenleg 13. helyen áll a req and leave klán, menj oda, ha troop kell ;)

(#3068) HaliHUN


HaliHUN
tag

Újabb véres esemény: ClashHeads vs The Red Line war

A top war klánok megelégelték az ámokfutást.

Összedobtak 9 top klánból egy ütőképes csapatot ClashHeads ellen, természetesen ClashHeads elfogadta a kihívást, így össze is sorsolta őket, 4 TH10 előnnyel TRL oldalán. Nos, történt a prep day alatt egy kevés változtatás - 4 TH9 kigemezve 9.5-re, csak hogy egyenlő legyen. Szóval igen, véres...

24 órás stream itt: [link]
Fórum (nem ajánlott, 40 oldal flaming, és csak nő): [link]

(#3069) makikoma válasza HaliHUN (#3068) üzenetére


makikoma
csendes tag

Köszi a tippet, belenéztem élőben egy kicsit, de fogok még replayokat nézni sokat :)
Mi a véleményed a végeredményről? Hogyhogy annyi attack bennmaradt? Meg a 16500 dollárnyi gemről, ez valós lehet?

(#3070) HaliHUN válasza makikoma (#3069) üzenetére


HaliHUN
tag

Utólag nagyon sajnálom, de az utolsó 5 órát nem tudtam nézni, pont amikor izgalmassá váltak a dolgok. Még soha sem győzött a 'védő' klán ilyen warokban, most sem sikerült. Pedig közel volt!

Bár ClashHeads szinte végig alul volt, a vége úgy hallottam elég érdekes lett, 113-111 azért nem egy sima győzelem. Pontosan nem tudom, hány attackot nem használtak el, valszeg ma benézek picit nézelődni, ha beengednek :) Annyit tudok, hogy elméletileg Mohamm3d-nek volt volt még 2 attackja, amivel akár még döntetlen is lehetett volna, de persze ez csak feltevés.

Ami a gemet illeti, körülbelül 10 TH9-et toltak ki 10-re infernokkal, spell factory-val, army camep-ekkel, esetleg war troopokkal, így elég reálisnak tűnik.

(#3071) kmisi99


kmisi99
addikt

Ti melyiket választanátok farm bázisnak? 1. 2.

Ne a kerítés fejlettségét nézzétek hanem az elrendezést, hogy melyik a jobb.

[ Szerkesztve ]

(#3072) sztanozs válasza kmisi99 (#3071) üzenetére


sztanozs
veterán

Csak ebből lehet választani? ;]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3073) Hunmugli válasza kmisi99 (#3071) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Szerintem olyan nagyon 1ik sem jó, de inkább az első :B Nekem is van 1 ajánlatom: [link]. Remélem tetszik :) Igen, ő egy th8, de csak annyi épületet használt fel, amennyi th7en is van. A frissítés óta van th7en is darkdrill, és egy kicsit lehet, hogy érdemes átépíteni, pl a mortarok fölé tenni a drillt.

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3074) sztanozs válasza kmisi99 (#3071) üzenetére


sztanozs
veterán

Az enyém jól elremekelt egy ~fél évig...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3075) kmisi99 válasza Hunmugli (#3073) üzenetére


kmisi99
addikt

Ez nagyon tetszik, kösz a tippet, azt hiszem ezt fogom megépíteni.

(#3076) sunone válasza Hunmugli (#3073) üzenetére


sunone
aktív tag

nagyon látványos videó, szép ívekkel falazva,
csupán az a baj, hogy az airdef könnyen leszedhető: egy kiugró fal védi, WallBreaker+Giant kombó könnyen üti.
ha pedig nincs airdef.. :-/

(#3077) kmisi99 válasza sunone (#3076) üzenetére


kmisi99
addikt

Az egyik pl mehet a CC helyére, azt szerintem úgyse kell akkora erőkkel védeni.

(#3078) sunone válasza kmisi99 (#3077) üzenetére


sunone
aktív tag

Igen, a CC kintebb "jöhet" home base esetén.
Javíthat még, ha az airdefek mellől kirakva a királyt és a cannont (átrakva a mortarokhoz), homorú ívet épít a falból; ha nincs kidudorodás, a wallbreakerek már félremennek.

(#3079) szildavid90


szildavid90
aktív tag

Sziasztok!
Th 5 vagyok, nem rég óta játszók. A spell factory épületet ugye elvileg megengedné építeni 2 millió elixirert. Na most nekem 2 elixir raktáram van es az csak 1,1 millió elixirt tud csak tarolni, szóval akkor, hogy lehet meg a 2milla elixirem a spell gyárhoz? A raktárak maxosra vannak húzva.

(#3080) jack474 válasza szildavid90 (#3079) üzenetére


jack474
tag

Az 1-es spell factory 200,000 elixirbe kerül, nem 2,000,000-ba.

(#3081) HaliHUN


HaliHUN
tag

TH8 mass hog támadás leírás, angolul tudóknak:

[link]

(#3082) dragonfx válasza HaliHUN (#3070) üzenetére


dragonfx
veterán

akkor megtört a győzelmi széria?
de direkt rátokkészültek?
hogy lehet egy adott klánt meghivni cw.re?

amugy történelmi sikert arattunk irto huzos volt 64-61. (25ös cw.)...az ellenfél 3x annyi cw.t nyert mint mi.... :Y
meg is adta a supercell most a döfést kaptunk amcsikat. az első full th10. lvl13 ágyu is van....aq, bk 25ös mindene max....kicsit se reáltallan csak röhögünk komolyna hogy sorol ilyenekkel össze.... :W ...gondolom a fain győzelem miatt nem? vagy ez nem szol bele?

amugy th9en ha th8at lootolsz akkor mennyivel kevesbebett hozzhatsz mintha te is th8 vagy? :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3083) dragonfx válasza kmisi99 (#3075) üzenetére


dragonfx
veterán

ez jonak tünik én ugy vettem észre 1 arany 1 elixir legyne egymás melett max mer tmásképp ha egy oldalon van amelyik kell oda mennek ha meg szét van szorva akkor tanácstalan és kb 50%ban nextel.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3084) HaliHUN válasza dragonfx (#3082) üzenetére


HaliHUN
tag

Így van, 114-nél vége lett.

Meghívni egy klánt nagyjából úgy lehet, hogy azt mondod neki, hogy "szevasz, nem warozunk egyet?". Ha igent, mond, akkor meg van hívva. Ezután fel kell állítani a line up-ot, war loot bonus és TH szint alapján. Ezután pedig egy időben keresni. Hamarosan lehet, hogy tudok rá hozni egy példát, ugyanis 2 war múlva tervezünk valamit.

(#3085) makikoma válasza dragonfx (#3082) üzenetére


makikoma
csendes tag

1 th-val kisebbtől 90%-ot hozhatsz.
http://clashofclans.wikia.com/wiki/Raids#Loot
Tekerj lejjebb a Town Hall Levels—Loot Multiplier táblázathoz.

(#3086) dragonfx válasza HaliHUN (#3084) üzenetére


dragonfx
veterán

szóval azt mondod ha 2 azonos állású létszámú klán megbeszéli és egyszerre inditja a keresést akkor sanszos összerakja őket a supercell?
annyit nyertetek zsinorban vagy összesen?

áhhh nehéz ez nem látjuk át teljesen mi alapján keres...multkor 6 perc alatt talált és vesztettünk utána 15 perc mulva és könnyűeket kaptunk most megint vagy negyed órát keresett és esélyünk nincs....
sok tag megy épp th9re ez tuti belenyom. védelmeket húzzuk maxra gondolom ez is beleszol irto sok "hard troop"ot huzunk feljebb ezt is talán nézi....trofit nem hiszem de a warwin meg elöző cw eredményét is beleveszi talán...
összetett sosem tudjuk meg pontosan.

nekem a tesla.t kivéve kész lesz minden védelem maxra.
alaptroopokra kell árgyurjak.
szerintetek ha eddig nem huztam a sarit mostmár th9en felesleges nem??

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3087) dragonfx válasza makikoma (#3085) üzenetére


dragonfx
veterán

köszi akkor th9esként h7et nem igazán érdemes már támadni....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3088) HaliHUN válasza dragonfx (#3086) üzenetére


HaliHUN
tag

Nos, van egy képlet arra, hogy megtudd valakinek a súlyát a matchmakingben. Kizárólag a védelem szintje számít ebben. Elvileg, 5 perc alatt összerak, ha kevés különbséggel sikerül összeállítani a klánokat.

114-et zsinórban, 170-et összesen.

Ha védelmet húzzátok TH9-en maxra, azzal azt éritek el, hogy olyanokkal dobhat össze, akiknek nem csak a védelme, de a támadó egységei is maxosak. Ezért szvsz nem ajánlott. Természetesen, kellenek a top heavy TH9-ek (3-4 darab), hogy nehezen tudjanak titeket max starozni, de ha az megvan, szerintem leállhattok a defense építésével az új TH9-ekkel.

Én TH9-en eddig csak a trapeket raktam le, nagyjából 3-3,5 hete vagyok 9. Hogok már ötösek, loonok másfél nap múlva. Folyamatosan húzom a 2 dark barrackot, váltva, természetesen. loonok után hound megy kettesre. Így lényegében az elején kimaxolom a támadó egységeket, aztán elkezdhetek picit védelemre is gyúrni. AQ hetes, kicsit hanyagoltam mostanában hogy warozhassak. 10-es AQ-nál megépítem az xbow-kat, bár lehet előbb is meglesznek.

(#3089) dragonfx válasza HaliHUN (#3088) üzenetére


dragonfx
veterán

még ki se raktál 1 bow.ot se?
én ugy gondoltam army.t berakok 3at. a spell.t, kirakom aq.t és 1gyle meg az aprokat kirakom.
utána esetleg a labort és 2 bow.ot.
szóval minnél nagyobb a különbség az első és az utolso között annál tovább keres? :U
nekem a teslan kivül max th8 lesza védelem de már most is néha th9et kapok.... :U
gondolom airdef alap hogy kirakjam nem? meg a wizi archert? :U
akkor darkolsz rendesen. :C

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3090) kmisi99


kmisi99
addikt

Az igaz, ha minél több a kupám annál nehezebb ellenfeleket ad be mikor támadok? Azaz ha nem érdekel a kupa csak a loot akkor érdemes alacsonyan tartanom a kupát?

(#3091) #53932800 válasza kmisi99 (#3090) üzenetére


#53932800
törölt tag

Farmolásra szerintem a silver II a legjobb:)

(#3092) Hunmugli


Hunmugli
aktív tag

Gondoltam, hogy április elseje alkalmából kiírok valami hülyeséget a fórumra, de végül megláttam ezt: [link]. Azonnal tudtam, ez mindennel felér ;] :C

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3093) kmisi99 válasza #53932800 (#3091) üzenetére


kmisi99
addikt

Akkor érdemes addig lerontanom magam mert kb 1450 kupa körül vagyok, aztán elég nehezen találok jót.

(#3094) sunone válasza HaliHUN (#3088) üzenetére


sunone
aktív tag

ez a kepletes dolog sajat megerzes vagy van valamilyen forrasa?

(#3095) HaliHUN válasza sunone (#3094) üzenetére


HaliHUN
tag

A forrás maga a war. Mint tudjuk, a játékosok war loot szerint csökkenő sorrendben vannak a war mapon. Emellett, a támadás során is szerzünk valamennyi lootot a játékos bázisából. Ez a war után megtekinthető replayekből, vagy a bázisban a storagek lootját összeadva, meg még 1000 a TH-ban. Ez a loot arányos a war loot bonus-szal, így a saját játékosainkat is ki lehet vele számolni.

Az pedig, hogy ez mennyire számít a matchmakingben, mi sem bizonyítja jobban, mint hogy egy rendesen összerakott, minkét oldal által kiszámolt wart ~5 perc keresés után bead.

(#3096) sunone válasza HaliHUN (#3095) üzenetére


sunone
aktív tag

Erdekes elmelet! Ha jol ertem arra celzol, hogy az ellensegtol szerezheto loot mennyisege aranyos a sajat csapataink erosegevel? Ha a sajat csapataink altal warban szerzett loot mennyiseget vizsgaljuk, akkor aranyaiban osszefuggest talalunk a mi csapataink erossegei kozott?

(#3097) dragonfx válasza HaliHUN (#3095) üzenetére


dragonfx
veterán

van benne valami.
ránézek majd a kz.s faludra.
én hiszek most neked.
berakom én is a hogot. a bowokat hagyom inkább a spell army az nem számit bele nem a warmappon?

amugy kezd a fax ki lenni a buzi wb5tel.... :((( az ellenfélnek miért mennek jol a pekkák befele?nekem szanaszét...
amugy a jumpspellnél megvan határozva hány ember tudja átugrani a falat adott idő alatt? és miért ugrál fel le a kör?
illetve ha a troopsok látják a jumpspell az"behuzza" őket vagyis direkt arra fognak menni?

amugy nem tudom tudtátok e de a kicsi golemet kidobja a trepni. ;)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3098) Hunmugli válasza dragonfx (#3097) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

A P.E.K.K.A. a legközelebbi épületre megy. Alaposan szét kell tisztítani a wizzikkel, mielőtt lerakod a pekkát. A jump spell elvileg magához vonzza a katonákat, amíg működik, addig olyan, mintha nem lenne ott fal. Az ugribugri csak látványelem. Igen, a kis golemet (golemite) eldobja a spring trap. Íjászból pl. mondjuk 20at dob el, giantból talán 3at. Erre nyilván van táblázat a coc wikin, de azt tőlem nem kapjátok meg

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3099) HaliHUN válasza sunone (#3096) üzenetére


HaliHUN
tag

Check this out! [link]
Holnap reggel keresgélünk, elvileg kevés különbséggel összeraktuk, így össze kell hogy dobjon :)

Az ellenséggel is arányosnak kéne hogy legyen, de az a matchmaking kiegyensúlyozatlansága miatt természetesen sosem jön össze. Én arról beszélek, hogy ha összeegyeztetjük a TH szinteket, és a bázisokból szerezhető war loot bonust, akkor hasonló algoritmussal dolgozunk, mint a matchmaker. Azonban warban nem csak bonus lootot lehet szerezni, amit CC-be kapsz, hanem attack közben is hozol egy keveset a tárolóiból. Ez a loot pedig bármikor megtekinthető barátnál, ellenségnél, és arányos a bázis "súlyával" a matchmakerben. Emellett nincs rá hatással a TH szint szerinti loot penalty sem, mindenkinek ugyanannyit ad, míg a rendes war loot bonus változik, ha magasabb szintű TH-ból nézed.

(#3100) dragonfx válasza Hunmugli (#3098) üzenetére


dragonfx
veterán

nem ekresme én sem. de giant 3, golemite 1, ijászból annyit nem max 8-10et szerintem.
ugriburgri látványelem? jumspellre irod ezt? szerintme látványos egyedi és irtora várom érzem hogy nekem faxa lesz beleilllik a harcstilusomba. ;)
igen legközelebbire de ha egy lyukon kell befele mennie akkor nem...idiota mint a sari...
1ponttal nyertünk most cw.n.. :C ...most ujra egy bika franciákat kaptunk sajnos franciák eddig 0-3 a galloknak... :Y

bevonzza a jump? na kivi vok...
ez a tisztitás bk.ra, aq.ra ribire is igaz. balra jobb ra 3-4 épület kb....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.