Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-17 19:36:15

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4851) WhiteWalker válasza makikoma (#4850) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ok. Köszi.

(#4852) dragonfx


dragonfx
veterán

a research megy párhuzamba a laborfejlesztéssel. csak utána kell pár perc mire az időt benormalizálja.
é már szedema gigi8ra. ;]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4853) WhiteWalker válasza dragonfx (#4852) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Az nekem utána lesz csak. Közbe az elixir tárolót is fejleszteni kell :(((
Kb egy hónap alatt meglesz a gigi8cal együtt.
Tetszik ez a TH11 :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4854) dragonfx válasza WhiteWalker (#4853) üzenetére


dragonfx
veterán

én gyorsba bepakoltam mind4et más kérdés az elixir hamarabb tele lesz sok azaz egy hét mindegyikre :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4855) WhiteWalker válasza dragonfx (#4854) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én is azt tenném , de fut a 8 napos labor , 14 napos Eagle A. , 8 nap Xbow , van 1 nap a Wizz towerből és ma este jár le egy Cannon.
Be vagyok táblázva :DDD

Két hely fel szabadul , csak a laborral előttem az elixirt :C

[ Szerkesztve ]

(#4856) dragonfx válasza WhiteWalker (#4855) üzenetére


dragonfx
veterán

A gigi utan a sas jon nekem is.mutatoba majd egy archertbberakok

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4857) Lootolok


Lootolok
tag

Napra pontosan majdnem két év után karnyújtásnyira a TH10 kimaxolás.
Deff minden kész, LVL11 fal az összes kész.
Hősök máris kész, mert BK39 most van folyamatban, utána AQ39 indul, aztán a 40-es házaspár, és annyi :)
Laborban van még pici meló, mert a bojlert kell még feltolnom, amint kész a mini sárkány, és a haste spell van csak elmaradva, de azt sosem használom, max donate miatt jó, ha maxos, meg jól mutat az adat lapon :)

Nektek mennyi idő volt egyébként a dolog?
Én 2014.07.31-én kezdtem.

(#4858) kovimester válasza Lootolok (#4857) üzenetére


kovimester
aktív tag

Szeva :D
Nem hogy a TH10 ne mmaxos nekem még a TH11 se.
Sajnos 2 és fél év utánnagyon érezhető a játék unalmasága azaz azá válása.
Vagyogatok de nem olyan aktivan mint régen.
De neked hajrá sok sok kitartást és sikert mert a java csak most jönn! a TH11!

(#4859) yimm válasza Lootolok (#4857) üzenetére


yimm
aktív tag

Majd jön a frissítés , és 50-ig lehet tolni a hősöket :)))) de szép lesz

(#4860) Lootolok válasza kovimester (#4858) üzenetére


Lootolok
tag

Gold és elixir tárolót kiraktam falun kívülre, hogy vigyenek belőle, így legalább van miért lootolnom még :)
Másfél nap alatt ennek köszönhetően kb. 4-500 kupát emelkedtem Master III-ból Master 1-be :D

(#4861) Lootolok válasza yimm (#4859) üzenetére


Lootolok
tag

Nem valószínű, mert akkor tényleg nem lesz az a védelem, ami elég lesz ellenük.

(#4862) dragonfx válasza Lootolok (#4857) üzenetére


dragonfx
veterán

hali.
én 2014 novemberbe kezdtem.
majdnem azota megvan a csapat. aminek örülök de eléggé inaktivak vagyunk cw nincs. max donate chat is elég satynya.de már nem is érdekel.azért amig fénykorába volt a játék addig azért egész jol toltuk.
most feljöttem titánligába nem volt könnyű...dehát itt másvilág van....mindig aq40 walking queen tisztit. utána....20 ribi5 vagy 20 bowler3...és örülhetek ha csak 1* lesz.de általában 2* bőven megvan az más tészta neki vesztességes.a trofi mega dark motiválja őket talán.
25/22/10be vagyok.
de már unom a heroes huzást így hogy végláthatalan az egész. rabolnak mint az állat. nem lehet használni őket se cw se loot alatt.
itt fen n1 heroessal agyfax lootolni lehetetlen.
én nem megyek 20 bowlerrel 20 ribivel mert minuszos a dark mindig.meg cw sereggel nem fogok lootolni.
25ig tolom az aq.t aztán nem tudom talán a gw.t elkezdem.
most épp egy infi4 meg a sas2 megy gondolhatod mit kapok 1 csori infi ami igazán véd.hát majdnem 100%okat
állandóan 2 ligával föntebbiek jönnek rám vagy 3mal....
talán a 10es falra még lesz mit költeni.
ja meg a gigi8 is megy.
sosem elszek maxos de nem is érdekel. évekbe kerülne. addigra ugyis leállítják szervert

.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4863) kovimester válasza dragonfx (#4862) üzenetére


kovimester
aktív tag

Szia!

Azért az tulzás, hogy veszteséges :D
A fekete az igen az minuszos de a gold és az elixir a 95% ban nyereség.
Titan 2 ben vagyok valkyrel tolom és 600-650 (ebben benne vagy a 250-300 közötti win bonus!) kapok azért az nem zsenge.

Plusz a játék kedv nagyon meg függ a klántol is ahol most vagyok ott minden rendben van és aktiv is vagyok :D

(#4864) Lootolok válasza dragonfx (#4862) üzenetére


Lootolok
tag

Két hét még, és 40/40-es hőseim lesznek végre :)

Utána konkrétan lesz@rom a darkot, mert nem kell semmire. Az a pár 10e mini fejlesztésre, meg hasonlók pedig majd összejön, ha kell esetleg.
Hősöket húzni nem is ott fönt kell, hanem kristály 1, master 3 ligában. Ott hetente 250k dark jön össze kb. nekem, és nem zúznak le durva arcok. Majd kész hősökkel megyek felső ligákba, addig nem látom értelmét.

(#4865) WhiteWalker válasza Lootolok (#4864) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ott is simán jönnek 40/40-es hősökkel , AQ walk + bowler/ valkur.
Simán gyalulnak 100%-ra.
Ezt a helaert kellene nerfelni...

(#4866) Lootolok válasza WhiteWalker (#4865) üzenetére


Lootolok
tag

Kiraktam az összes gold és elixir tárolómat falakon kívülre, mert már nem tudok mit csinálni velük, nem kell semmihez.
Ennek ellenére naponta 1x jön komolyabb támadás itt, de az is 50% körüli végeredménnyel, még maxos TH11 sereggel is.
Az ilyeneket amúgy nem értem. 8 archerrel, vagy wizivel vigyen el közel 1 millát ingyen, és kész. De nem, ők próbálkoznak, csak nem tudom, minek? többe kerül a plusz hús, mint leves...

(#4867) WhiteWalker válasza Lootolok (#4866) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Mész TH11-re?
Nekem a Dark tároló van középen , nehezen megszerezhető , jol védve, de a kedvencem mikor full sereggel betamad , el tud vinni kb 500 darkot a megszerezhető kb 4-5000-bol , de ennek ellenére betamad a fogyatékos , mikor látható hogy nem tud eljutni odáig :D

(#4868) dragonfx válasza WhiteWalker (#4867) üzenetére


dragonfx
veterán

van egoja.
azért éppkézláb sereggel simán eljutnka középre. én is.

Alex: a trofivesztés miatt megy neked. nem akar vezsteni feljebb akar menni.
jo te más vagy én nem tudom neke dhogy jön így az anyag jo jön nekem is. de neme nnyire....egy szezonba most kb 100at támadtam. én nem várok egy évet a th10-11re már rég töröltem volna ha nem jövök fel.uncsi csak falazni. a kisfalumon is ez van csaka heroes és a fal emgy bazi unalmas pedig még a 9es végénél se vagyok.....
feljebb is lehet heroest huzni mert több a darkbonus és ha nem azzal mész akkor előfordulnak 4-5-6-7e összesen elhozott feketés attackok.

Grimm: jo persze nekem is bonussal általában milla környékén megvana dolog általában 2 dolog szokott jó lenne egy ttackba de van hogy 3.....mostmár mondom kiprobálóm milyen -1 infi -1aq -1 sassal...és vároma megváltót......3 nap kellett....a mai nap margójára
én a feketét gyüjtöm mert azért egy 30/30ig csak el kéne evickélni valahogy.....
bowler3 ribi5 ellen aq walkkel nincs ellenszer. :(
védelemből vaan 1 infi 2 wizi 4 űgyú meg az uj archerek.
ok ez még vagy 3 hónap. de utána mit cisnálók?? semmit. kb unalombafullad a játék....
én már a kicsivel csak arra vagyok adjak a nagynak...gigi7 ribi5öt tudok néha sari4et....jó az.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4869) kovimester válasza dragonfx (#4868) üzenetére


kovimester
aktív tag

Ha fekete kell only Giant.
20 giant 16 wizi 56 goblin 6 wb és 3 db szunyog
6e dark/ támadás.

(#4870) Lootolok válasza WhiteWalker (#4867) üzenetére


Lootolok
tag

Előbb kiélvezem a maxos hősöket, és felmegyek ligában, ameddig tudok, kíváncsi vagyok, mire megyek.
Csak CW sereggel támadok, kombinálom az egységeket, és gyakorlok. Arra jó lesz, így nem fogok unatkozni.

(#4871) WhiteWalker válasza dragonfx (#4868) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Épkézláb és full AQ walk + maxos bowler/valkurrel persze volt hogy leutnek 100%-ra.
De gyengébb sereggel nem igazán tudnak középre elvergodni.

(#4872) Lootolok válasza dragonfx (#4868) üzenetére


Lootolok
tag

De sokan eljutnak 30-40%-ig, aztán annyi, 1X-es hősökkel.
Én még 3X-es hőssel sem megyek neki keményebb falunak, ha nem CW sereggel támadok.
Trófea vesztés meg nem para. Múlt héten 2 nap alatt feljutottam Kristály 1-ből Champion 3-ba Valky sereggel, mert megtelt a dark tárolóm, és volt még két napom hős indításig (mindig vasárnap délután indítok egyet, akkor van vége a heti második CW-nek), így szórakoztam kicsit.

Anyag meg onnan jön, hogy ha kell, nextelek 100-at is, vagy akár még többet (200-ra is volt már nem egy példa), amíg a seregemnek megfelelő falut nem dob a gép, és van elhozható cucc is. Nem megyek neki csak azért is egy olyan falunak, amit bizonytalannak érzek.

Most már csak darkot lootolok, semmi mást, így ahol van dark, bemegyek érte, nem számít milyen áron, és mennyibe kerül, mert elixir és gold úgy is megy a lecsóba, ezért könnyebb dolgom van :)

(#4873) Lootolok válasza kovimester (#4869) üzenetére


Lootolok
tag

20 giant el tud vérezni 2 multi inferno ellen azért, ha mellé maxos deffek lövik őket. Mindenre azok sem jók.

De én is 20 dagival lootolok egyébként, csak wizik helyett barch sereggel, 4 wb-vel, 30 goblinnal. 3 heal, 2 rage, 2 poison.

Ügyesen kell falut megválasztani, ennyi :)

(#4874) dragonfx válasza kovimester (#4869) üzenetére


dragonfx
veterán

wizit nem viszek.drága lassan van meg mondjuk miota guard van mindegy.
én csak 14 gigit viszek 3 healerrel.
mert azért néha beállnak a aq bk bowlerek mellé már ha életbe maradnak az ad.ktől.
azért mindig 6e nem jön nehéz olyat kikapni.....

gyengébb sereggel is ilyen 45-55% környékén.de rám gyenge sereggel nem jönnek. mindig aq40.....bk40. gw20...
én nem nextelek 100at még 50et se pláne nem 200at....
erre nekem ninc smár idegzetem türelmem....lehet még egy éve volt már nincs.
az igaz 2 multiinfi a gigiket kiszedi de a golemet meg a sas szedi ki szoval mindegy...két rossz kzül valamit választani kell.gigi legalább pusztitja is a védelmet a golem az nem....

nekem a sereg 3 healer 14 dagi 20 goblin 4-4 archer barbi. 15 minyo 4 ribi( ez a kettő tisztitani egyenlő felosztásban) 7 bowler. 2 wb...ha kell..de amugy meg rengéssel megyek mással esély sincs bejutni olyna falukat dob.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4875) WhiteWalker válasza dragonfx (#4874) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én is nyomom a nextet ezerrel .
Nekem is volt hogy több mint százat kellett klikkelnem , én sem megyek neki bizonytalan falunak.
Sőt 99%-ban csak kiégett falut keresek.
Én 24 giant, 4 wb , 8 wizz ,20 goblin, 2 gólemmel megyek , 2 rage , 1 heal , 4 rengéssel.

(#4876) dragonfx válasza WhiteWalker (#4875) üzenetére


dragonfx
veterán

de skacok titánba championba nincs kihalt falu. elmult 2-3 hónapba itt vagyok és kb 2 hét/1 db.bal találkozok....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4877) WhiteWalker válasza dragonfx (#4876) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Gondolom , hogy ott nincs kihalt.
Ezért sem maradtam fent még Championba sem.
A Master is erősen kérdőjeles...
Könnyebben fejlődik Crystal 1-2-3-ba.

[ Szerkesztve ]

(#4878) Lootolok válasza WhiteWalker (#4877) üzenetére


Lootolok
tag

Leggyorsabb fejlődésre valóban a kristály a megfelelő, ezt én is tapasztaltam. Azért az 1-et választottam azon belül, mert ott már nem jelentéktelen a bónusz, bár nem is eget verően sok.
Amikor még falaztam, gyakorlatilag naponta le tudtam rakni minimum 1db LV11-es falat a többi fejlesztésre gyűjtés mellett, és darkból is megtelt a 200k-s tároló átlag 4-5 nap alatt.

Már csak 2 hét a max hősökig, aztán indulok felfele szerencsét próbálni, mint a legkisebb fiú a népmesékből :)

(#4879) Lootolok válasza WhiteWalker (#4875) üzenetére


Lootolok
tag

A csak kiégett faluval az a gond, hogy az ember CW-re "elfelejti" milyen is élesben támadni...:D

(#4880) dragonfx válasza WhiteWalker (#4877) üzenetére


dragonfx
veterán

nincs skacok már champiba se kihalt mondom talán 2 hónapja láttam utoljára olyat....
ha már th10et dob akkor örömujjongás van.
amugy a játáék képe ti is látjűátok irtora megváltozott ami eddig müködött már nem müxik.....
a lavaloon gowipe gowiwi halott már....
ahogy a méreg is.
és a falazás is a rengés ota kb xart se ér.
2 falon átmegyek gigi healer rage netán pár wb.vel utána rengés és középen vagyok hacsak enm specko falu de azt meg hagyom én is.
most mentem egy full defes th10 ellen aq nélkül 77% 2*....nem lehet bevédeni magad egyszerűen fentebbi thval szemben....
igen kristályba még voltak elhagyottak.
nekem szimpi a nagy bonusz a darkot tuti =be tartja.
arany netto nyeresség kb.
elóixirnek meg kb a fele.
masterba se angyon van elhagyott..3ba esetleg....már rég leestek akik abbahagtyák a kinti th miatt le bronzba :C

mostmár csak dafke berakoma második infit is 4re.
na skacok booston menneka collectorok.
egy fincsi 500e elixires loot erős th9 védelem ellen min. +40 trofi szerzés? találjatok meg. :)) :DDD :C

u.i.:azér tudjátok lelkileg milyne jo látni a 280as bonust mega 2 ora guardot ;)

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4881) Lootolok válasza dragonfx (#4880) üzenetére


Lootolok
tag

Teli tárolókkal, majdnem teli bányákkal én már pár napja 1,5-1,6 millás loot lehetőség vagyok. Ennek majdnem fele elvihető ingyen is. :)
Emberek fele él is a lehetőséggel, másik fele meg nekem jön. Ezeknek kb. 20%-a az, aki sikerrel jár. Hiába no, sok a hülye még mindig :))

Nekem csak két dark fúró megy booston, mert kedden elindult a bojler fejlesztés laborban, és vasárnap délutánig kell a 190k dark a BK40-hez, biztosra akarok menni.

Lootolásom meg sokszor könnyfakasztó, mert jön egy teli falu, és csak a darkot viszem, meg ami mellé jön, amíg elviszek minden darkot. Aztán van, hogy 5-6-800k egyéb nyersanyag megy a lecsóba, mert nem fér be a tárolókba. Szívem szakad meg közben...:D
Annyit tudok tenni, hogy néha indítok egy TH11-et, majd leállítom, így marad hely a gold tárolókban. Sportból legalább tudok aranyat gyűjteni... :DD

(#4882) dragonfx válasza Lootolok (#4881) üzenetére


dragonfx
veterán

Nem tul franko mer nem inditod a th.t?
Utobbi 6 attack aq nelkul 3-3 1* es 2*. Kapott * 1-4-2-3-4-5.....na ezrrt nem egyszeru....

Bedaraltak walking bowlerrel mint a xar.....varhato volt.....-8 trofi.tegnap volt egy fajdalmas hiba....-36. Itt az a baj egyet hibazol.egy nap helyrehozni.
Ki lehetne rabolni.azert lenn tobb nyomi van aki nincs tisztaba.rn idejet nem tudom mikor nem 40-40-20szas jott ram......itt fenn mar nincs nyomi aki bedobja azt lesz ami lesz csak taktikus tamadasok ribi vagy bowler waq.qal....esetleg gowipe melle kombinalt ribi.....
Itt fenn 10/9 * ot trofit visz.....en is mentem mar neki full falasnak aq40nrk....elhoztam 2*. A falnak akkor van ereje ha nem visz a tamado rengest....de ez kb 10/1* van.....
Szoval hogy mire szamits....😂😂

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4883) WhiteWalker válasza dragonfx (#4882) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ami bosszantó , hogy a falnak nem sok értelme van.
Csak akkor ha a támadónal nincs rengés. Így én nem is fejlesztem.
A rengés elég uberspell...

(#4884) dragonfx válasza WhiteWalker (#4883) üzenetére


dragonfx
veterán

így van semmi. rengés kiszedi bármelyiket
20ból talán 1 nek nincs.....
nekem 9es de ennyi elég is.

Tessék 2 napi munkám kuka.....egy attack bukta -32 trofi.
én meg ilyeneket kapok 2-3-3-1-4-2-1-3.....
hogy a faxomba gondolják ezt?? nem lehet 100%osan játszani nem robotok játszanak ebbe a játékba ugy felbaxott komolyan... :W ..egy xaros lehetetlen küldetés feljebb jutni :((( :((( ....mér nem b****k t*****e azt a m********t k**** a*******t akik ezt így csinálták...

:))

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4885) Lootolok válasza dragonfx (#4884) üzenetére


Lootolok
tag

azért van értelme a falnak.
Sokszor megfogja már bejutott csapatokat, és nehezebben mennek tovább.

(#4886) WhiteWalker válasza Lootolok (#4885) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A maxos ribit kevésbé ...
Tegnap lettek maxosak , volt velük pár támadásom , elég OP

(#4887) Lootolok válasza WhiteWalker (#4886) üzenetére


Lootolok
tag

Meg AQ is átlő fölötte :D

(#4888) dragonfx válasza Lootolok (#4887) üzenetére


dragonfx
veterán

Igen meg a wizi es a bowler is atdob.
Ha xarul dobja le s rengest es jol osztod el a tarolokat.akkor csak 4,tarolo meg a th veszik oda a darkkal. Fain nem? :C
Elmult 16 napba a vesztessegem:10/12/85......ennyit meger a titanliga?vajon visszajon belole ennyi champihoz kepest? Egyertelmu plusszos maskepp nem pangana be a nyersanyag....dehat ez brutal sok.....
Bar raneztem multkor par titan2esre.koztuk grimm falujara is hat oket is legyaluljak 80-100ra......
A fal akkor jo ha a defense core.ig bemennek de onnan tovabb nem tudnak ha csak renges melle jumpot nem hoz es beragadnak egy negyzetbe es ott aztan vege a dalnak szedik oket 8 oldalrol azt semmi nem birja ki pekka golem se.....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4889) kovimester


kovimester
aktív tag

Egy kis loot.... persze a +300.000 ne felejtsük el. :)) :)) :))

(#4890) sztanozs válasza kovimester (#4889) üzenetére


sztanozs
veterán

OMG :Y :R

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#4891) WhiteWalker válasza kovimester (#4889) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

De gagyi , csak 98%-os :DDD

(#4892) kovimester válasza WhiteWalker (#4891) üzenetére


kovimester
aktív tag

Sajna elfogytak a végére.
Ha let volna Barbi King 100%...
De igy is elhoztam mindent. :))

(#4893) dragonfx válasza kovimester (#4892) üzenetére


dragonfx
veterán

2.5 milla egyből az nem smemi....
:Y
nekem valami 1.8 a rekord talán...

tőlem viszik az 1.1eket szépen :O

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4894) Lootolok válasza dragonfx (#4888) üzenetére


Lootolok
tag

Én lesz@rom a nyersanyagot, mert jön dögivel, és elkölteni sem tudom.
Ki van rakva teljesen 2x3db tárolóm, jönnek is rá szépen, és meg repülök felfelé, lassan fellöknek championba kristály 1-ből.
Meg akartam várni a 40/40-es hősöket, hogy majd akkor megindulok felfelé, kipróbálva magam, meddig jutok, de í kinti tárolók miatt lehet előbb sikerül a dolog, mint jövő hét vasárnap, mert akkor lesz készen az AQ40 (most a BK40 alszik)

Na szóval, jött ma egy sügér, és nem ment rá a kinti tárolókkal, hanem teljes sereggel megindult befelé. 36%-ig jutott a 20-as BK-val (AQ nem is volt nála). War csillagja 70 van, talán ebből is adódik a rutintalansága.
Az ilyen emberek, hogy jutottak el TH10-ig? Ezen mindig jót mosolygok. :D

(#4895) Lootolok válasza kovimester (#4889) üzenetére


Lootolok
tag

Az igeeeen, grat! :)

Nekem itt a rekordom:
http://mkiaktiv.blogspot.hu/p/a-legnagyobb-lootok.html
Sajna lecsúsztam klánon belül az 5. helyre, de nem adom fel, csak jön valami nagyobb fogás nekem is :)

Dobott pár napja egy falut, a bánya boost akció keretében 1milla/1 milla elhozható loottal, de akkor éppen aludt az AQ-m, és a seregem sem arra a falura való volt.

A linken, amit adtam, ott látható, mint legtöbb elhozható.

Amúgy ennyire jók a vakondok? Látom, csak az volt nálad, és gondolom nem Th8-at csaptál le vele :)

(#4896) kovimester válasza Lootolok (#4895) üzenetére


kovimester
aktív tag

Csak az kerülhet arra a listára aki a klánbsn van? :)
Mert ha nem akkor a top1 helyet átveném :DD

Th8at xD

Az egy TH11 volt.
A vakond azért jó mert ha szét húzott a base sokat vannak föld alatt igy a defek inferno nem sebzi plusz a sas. De amikor föld alatt vannak és heal spelt dopsz rá az gyógyítja őket igy amikor közlekednek (ami sűrűn van) gyógyulnak.

[ Szerkesztve ]

(#4897) WhiteWalker válasza kovimester (#4896) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nah majd ezt fogják nerfelni a következő updatben :DDD

(#4898) Lootolok válasza kovimester (#4896) üzenetére


Lootolok
tag

Oh, hogy föld alatt is hat rá a spell?
Pont azt hittem, hogy ott nem gyógyulnak.
Majd akkor próbálgatom őket.

(#4899) kovimester válasza Lootolok (#4898) üzenetére


kovimester
aktív tag

Igen hát rá azaz gyógyító hatásal van rá; )
Ezért erős egység és ha pont akkor jönn a sas köpet az se sebbzi de ez ritka.

(#4900) chris0000


chris0000
őstag

hi.
egy ideig jó ez a játék,de úgyis mindig magasabb szintű támadás ér ami ellen semmit nem tudok tenni.
ha meg éppen +ba kapok serleget az meg azért van mert aki támad az nem tudja felmérni,h kurvára nem kéne a falumat betámadnia...:)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.