Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-17 19:36:15

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4101) Lootolok válasza dragonfx (#4099) üzenetére


Lootolok
tag

Ebből is látszik, hogy mire ment ki a frissítés. Vegyenek gemet, és gyorsan szerezzék meg az upgradeket a hülyék :)

Championban is szokásos loot sereggel megyek, nem kell egyelőre a CW sereg. Bér utána számolva, nem igazán olcsóbb ez a sereg (ha mind az 5 spellt ledobom, kb. 250k elixirbe kerül), mint a CW sereg, mert a sok dagi nem olcsó, bár igaz, hogy darkot nem sokat költök, mert néha 1-2 boszit viszek csak úgy a többiek mellé, CW seregben meg a 3-4 golem azért csak 2-3000dark.
Néha kapufára futok, mert nem látom rendesen a védőket, és ha idő előtt elpárolognak a dagik, akkor baj van :) Sajna kicsi a szifon4s kijelző, így nem az igazi sem lootolni, sem CW-zni, de ez van. Azzal főzök, ami adott.

Nekem elixir nem fogy. Addig nextelek, amíg jön valami zsíros, és persze reálisan el is hozható falat. Mivel itt a bónusz 200k/200k, és ha csak 50%-ot hozok, akkor is kapok kb. 140k/140k-t, 60%-nál pedig már 182k/182k-t, így ha csak 100-150k-t lootolok elixirből, már nem fogy :)

(#4102) Lootolok válasza sztanozs (#4098) üzenetére


Lootolok
tag

Ez így van.

(#4103) Lootolok válasza bfdelta1 (#4100) üzenetére


Lootolok
tag

Van egy kis átmeneti idő, amíg sajnos szívás, de ez minden szint lépéskor így van.
Ha már lesz spell, mert az army campot is 240-re felhúzod, egyszerűbb lesz az életed :)
Szóval Army campokat húzd (spell factory és labor mellett), másra ne költs elixírt, amíg ez el nem készül.

(#4104) dragonfx válasza bfdelta1 (#4100) üzenetére


dragonfx
veterán

Detto ugyanez van a fax kivan idegesit csak elgondolkodok abbahagyjam az egeszet.
Allandosn cw sereg kene 4 spellel.
Es akkor 50-100,next utan nekimegyek elhozok 60-80e.t es bukom a trofit bonus nuku ez igy xyr szenvedes csak......😥😥😢
En nem tom neked hogy dobal ilyeneket. Dobal nekem is 400akst de full th10eseket elhozhatatlan....kozepen a th cc.....
Champitol megyek lefele de mindenhol ez van eddig master 2-3 jo volt most rakas xar....megyek lefele ha ott se torlom a picsaba en nem fogok.....70-80eket szedni amikor eldobok ket spell meg a sereg 100e csak fogy az elixir a arany is alig gyulik.
Vagon xar.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4105) sztanozs válasza dragonfx (#4104) üzenetére


sztanozs
veterán

Én jelenleg 150e elixir és 2e dark értékű serggel megyek (kvázi war sereg) és hozok 200-400e gold/elixir lootot (és 2-3e darkot ha szerencsém van) kupa bónusszal együtt.
Nem egy gyors növekedés, tudom. Viszont folyamatosan jön a loot és mindig van egység, amit donate-elhetek. Persze nem napi 2-3 millió netto loot jön most, csak 1 - 1.5, de így is fejlődnek a falak, és remélem a légvédelmem is ki tudom maxolni hamarosan (már csak azok hiányoznak a towerekből).

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#4106) kovimester válasza sztanozs (#4105) üzenetére


kovimester
aktív tag

150e azt azt mondja war sereg.....
Milyen TH szinten vagy? Tutti nem TH10 v. 11.

(#4107) sztanozs válasza kovimester (#4106) üzenetére


sztanozs
veterán

Írtam korábban, hogy TH9...
amúgy go(2)wi(10)pe(1) a sereg, csak van mellette még egy rakat nyilas, meg két valkür + 1 Heal, 1 Rage, 1 poison és 4 EQ.

Mondjuk most hogy lehet adni CH-ba spellt is, lehet, hogy 2 rage 1 heal 3 eq + 1 eq ch-ban lesz...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#4108) dragonfx válasza kovimester (#4106) üzenetére


dragonfx
veterán

Nekem a cw sereg.
2 golem 16 wizi 6wb,5 minyo 4 nyilas 18 hog 4-5 ribi
Vagy hog helyett 8-10 dagi es 9-10 ribi. Nem szamolom.....sok...
3 heal 2 rage

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4109) kovimester válasza sztanozs (#4107) üzenetére


kovimester
aktív tag

Jo hát akkor nicns mit tárgyalni tovább te TH9 vagy én és Drag TH10 ennyi.
A kettő égés föld maradjunk anyiba.

(#4110) Lootolok válasza dragonfx (#4104) üzenetére


Lootolok
tag

Mind írtam, nekem bejött egyelőre itt fent.
Előbb is volt egy lootom, TH10-es-től hoztam 360k elixírt, és 200k goldot, meg 2900 darkot, pedig aktív falu volt, összejött 54% is, így kaptam mellé 162k/162k bónuszt is.
A sereg 5 spellel 250k elixír volt. Így is megérte.
És élvezet, amikor megvan az 50%, pláne a 60%, mert az már 90% loot bonusz, ami champion3-ban 182k/182k :)

(#4111) dragonfx válasza Lootolok (#4110) üzenetére


dragonfx
veterán

Makos milyen sereggel mesz?mi az 5 spell?infi aktiv?
Healert hogot viszel?cc?
En elkezdtem hoggal menni most elixir picit no dark fogy.hurra......😕😕
Pocsom kivan.

U.i.:holnap update bug fix meg par aprosag hasznosak talan egyszerubb lesz. 😉😇

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4112) kovimester válasza dragonfx (#4111) üzenetére


kovimester
aktív tag

Hát nem lesz anyi hogy most 30 percet kapsz 15 helyet ......

(#4113) bfdelta1


bfdelta1
csendes tag

köszi a válaszokat! :)

arra számítottam h szívás lesz a Th10 eleje is, de arra nem, hogy ennnnyire szívás lesz... :)
úgyis, most ráállok ezekre is, de egyenlőre még az inferno is nehezen jön össze.... éjszakák pajzs nélkül... csak mert MERT... mert nincs... de jó látni h végre van aki belebukik a támadásba :) ;] :DD

[ Szerkesztve ]

"Vagyok ami vagyok, mert kell egy ilyen is!"

(#4114) Lootolok válasza dragonfx (#4111) üzenetére


Lootolok
tag

- 18 dagi
- 5 WB
- 30 goblin
- 50-60 archer
- 50-60 barbi
- Boszi 0-3db, attól függ, hogy elszórom e donatera (előző szezonban 12000 volt a donate számom :D), és ennek számától függően változik a barcher létszáma.
- Spellek 3db heal és 2 rage, 1 poison.
- CC-be földik kérek, változó, hogy mit kapok.

(#4115) dragonfx válasza Lootolok (#4114) üzenetére


dragonfx
veterán

én minyot archert kérek cc.be.
16 dagi 4 wb 1 healer.
20-25 minyo
többi barcherling egyenlően elosztva.
néha 4-6 hogg esetleg.
és fogy az elixir.... :( megörülök tőle ko molyan már letörlés határán avgyok.ha elfogy akkor otthagyoma picsába az egészet...és persze átléptem a 3 millát mostmár jönnek is érte....-180......goho +aq40...hogy dögölne meg kristály2be....
teljesen egy lehetetlen küldetés lett ez a játék... :(

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4116) Lootolok válasza dragonfx (#4115) üzenetére


Lootolok
tag

Miniket azért nem kérek, mert földi sereg mellett a minik belefutnak az első piros lufiba, amit más nem aktivál, és huss akár az összes rögtön, mivel CC-ből csoportban jönnek ugye :)

Nekem nem fogy az elixir, bár nem olyan mértékben növekszik, mint frissítés előtt. Ez van. Máshogy kell most játszani.
A lényeg, hogy egyszerre egy féle nyersanyagot szabad gyűjteni. Csak az a baj, hogy én már csak 4 millás falakat tudok lepakolni, így 4 milla kell minimum mindenből, hogy bármire el tudjam költeni a felesleget, ha van.

(#4117) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Most lett tele a púpom ezzel a játékkal.
Köszönjük SC!!!! 24 óra alatt buktam cikra 700 ezer elixirt... 3,5 milla elixir helyett van 3.1 , úgy hogy közbe támadtam.... :W :W
Viszlát COC , SC te pedig rohadt pénzéhes banda lettél.... :C

(#4118) dragonfx válasza WhiteWalker (#4117) üzenetére


dragonfx
veterán

fogy az elixirem nekem is....
egyszerűen agyhalál...az egész egy lehetetlen fos...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4119) dragonfx válasza Lootolok (#4116) üzenetére


dragonfx
veterán

minik jot védenek nagyon. néha lehozzák 51%re de már a kupa se érdekel totál kezdme megutálni az egészet...
pár kép a kicsi meg a nagyfalurol...
ilyenekkel szenvedjek állandóan???



"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4120) WhiteWalker válasza dragonfx (#4119) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Pont így szívok én is.
Éjjel ismét minusz 500 ezer... áááá hagyjuk...

(#4121) ggeleven válasza WhiteWalker (#4120) üzenetére


ggeleven
őstag

Itt is ugyanez a helyzet champ 2-master3 között erős th10 faluval...
Az update óta konkrétan el sem mozdultam a 3 millió elixirről köszönhetően a donate-nek (heti 2000-2500 szokott lenni), a rengeteg szükséges spellnek és a rablásoknak. Pedig támadok rendesen, aranyból azóta összejött pár apróbb fejlesztés.
Loot sereggel pedig többször futottam 40-50%os támadásba, így még win bónusz sem jött. War sereget pedig nem vagyok hajlandó gyártani az ára és a gyártási ideje miatt. Ezt így beszúrta a supercell nagyon. Csak azért nem lépek le, hogy tudjak adni a többieknek, de élvezni már nem nagyon lehet a játékot. :W

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#4122) Lootolok


Lootolok
tag

Nálunk is mindenki aki th9+-os panaszkodik a klánban.
Én is szívtam tegnap, illetve ma reggel, ezért champoin3-ból lejöttem master2-be.
Itt most azóta jól állok, támadásonként kb. 200k a plusz egyenlegem elixirből.
Meglátjuk mi lesz itt, remélem marad ez az állapot, mert akkor nem hagyom abba a játékot.
Lemenni nem fogok silverbe LVL2-es deffekkel rusholt TH9-TH10-esekkel bohóckodni, hiszen az már megvolt TH7-TH8 koromban :)

Ez van sajna, egyértelmű, hogy a pénz miatt volt a frissítés.
Ahogy korábban írta itt valaki, pay to win.

(#4123) dragonfx válasza WhiteWalker (#4120) üzenetére


dragonfx
veterán

Ez a kisfalu elinditottam s th9et.mondom ah masfel sims liba telerakom a 2,tarolot.vadul donateoltsm toltottem cc.t. van masfel nap a 10bol es 3/3 millional megfeneklettem. Es persze a master nem sikerult meg. Amit pajzs alatt tamadok.persze fel cw sereggrl mrrt th9eket ad. Kb 4-5ot tamadok azt utana elviszik. Faja mi? :C
A nagyon talan picit jobb gold3ba de itt is jonnek visznek es ugyanugy full th10eket dobal. :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4124) dragonfx válasza ggeleven (#4121) üzenetére


dragonfx
veterán

Pontosan ugyanez a helyzet nalam is egy vicc az egesz. 2.5,milla elixir +/-200e.nel mozgok.
Mar lootsereggel 3-4 spell alatt kar elindulni....
Alex nehogy azt hidd itt rusholt konnyu faluk vannak. Ha gondolod gyere le probald ki ugyanugy fullth10eket ad.max th9ek 20as heroes aranyaramos fal.....stb....meg se erdemes tamadni.....es persze van nala 150-200.
Ahol 300-400van az maxos th10,eselyed nincs....heal6 alatt is ugy eltunnrk s gigi7ek mint a pinty....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4125) dragonfx válasza dragonfx (#4124) üzenetére


dragonfx
veterán

Mai defensek fullos vedelemmel th8on. :C
248/213
332/310
211/265

Mar a master gem se motival mert addigra abbahagyom. :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4126) WhiteWalker válasza ggeleven (#4121) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem panaszkodás vagy hisztiként írtam be , de eddig olyan jó egyensúlyba volt , hogy aki nem fizetett az jól haladt még ha türelem is kellett hozzá.
De ez a mostani helyzet már a pofátlanság netovábbja , hogy ennyire a lehúzásra mennek.
Kiverte a biztosítékot.
Előbb utóbb a Zynga sorsára jutnak ha nem figyelnek...

[ Szerkesztve ]

(#4127) ggeleven válasza WhiteWalker (#4126) üzenetére


ggeleven
őstag

Osztom a véleményedet, így megszívatják magukat! Új játékosokat (pláne fizetőset) ennyi negatív vélemény után nem fognak találni, a meglévők jó része pedig lelép, de minimum soha a büdös életben nem fog nekik fizetni semmit... De mi még játszottunk a jó coc-cal, emléke örökké él... :-D
Ennél még egy havidíjas rendszert is jobbnak tartanék komolyan. Az látjuk, hogy működik több helyen.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#4128) Lootolok válasza dragonfx (#4124) üzenetére


Lootolok
tag

Ma reggel lementem Silver1-be, mert klán társak megosztották pár támadást :)
Két lootból hoztam 1,8 millát, támadásonként 1-1 spellel. :D
Amíg készül a sereg, lehet barbikkal aprót vadászni.
Más stratégia kell, de igaz, hogy gyorsabban lehet itt nyersanyagot gyűjteni.
Viszont az élvezet, az hiányzik nagyon. Meglátjuk, meddig leszek itt, mert hiányzik a sikeres támadásért járó vaskos bónusz öröme.

(#4129) dragonfx válasza Lootolok (#4128) üzenetére


dragonfx
veterán

az össz szerzett loot számít alex.szvsz...
mind1 hogy 354/289 (mondtam 2 számot.... vagy
155/167 + bonus 162/162.ként kapod a lényeg kb ugyanaz....

megvana 2 heroes egyből hoztam 3 kilot áhh nem rakom be többet őket..elég volt...ugy egy agyszopás van....
silverbe?
neee én már ujra majdnem arany1be vagyok :C megyke felfele meg a sok nyomi belép/kilépet játszik.

20/20 ember fikázza őket fb.n nem igza nem kapcsolnak.ujjak nem fognak jönni ugy biza a meglévők elmennek. a tooppok meg ugyis kapják a gem.et mert olyna elől vannak.
gemcollector talán megoldaná a dolgot...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4130) Lootolok válasza dragonfx (#4129) üzenetére


Lootolok
tag

Kiléptem 3 órára, 69 kupával magasabban léptem vissza, 0 veszteség mellett :)

Sok csipegetésből, illetve néhány elhagyott faluból lehet itt feltankolni, de ez nekem egyelőre eléggé egysíkú, pedig sok kicsi sokra megy alapon egy óra alatt milliókat is lehet szerezni.

(#4131) Grazz


Grazz
újonc

Sziasztok,

Eloszor is uj vagyok, es sohe nem gondoltam hogy ennyi magyar jatszik.

Szval csak az uj update-hez kapcsolodoan.

Azota jatszok miota az android kiadta es a kezdetektol csak archert hasznaltam.
Na mar most, miota kedvenc jatekunk elerkezett a varva vart TH11 hez, a SuperSELL kitalalta, csinaljunk meg tobb penzt, toroljuk a farmolast......
Nem megyek bele,,le van irva millio helyen, hogy utaljuk.

En most war camp-et (golem +wiz) hasznalok (max th10) champ 3 kornyeken ilyen eredmennyel.

Szoval,erezhetoen kevesebb loot jon(foleg 2 ev archozas utan :D ), de nem lehetetlen a buildereket dolgoztatni.

Clash on.

(#4132) Lootolok válasza Grazz (#4131) üzenetére


Lootolok
tag

Bónusszal együtt igen szép haszon ez :)

(#4133) Lootolok válasza Grazz (#4131) üzenetére


Lootolok
tag

No meg ilyen hősökkel pöttyett könnyebb a dolog :D

(#4134) Grazz válasza Lootolok (#4133) üzenetére


Grazz
újonc

Nem panaszkodom :)

....de nem olyan konnyu az,hosok ide vagy oda. :)

(#4135) kovimester válasza Grazz (#4131) üzenetére


kovimester
aktív tag

Azért ezel a seregel ez se piskota szerintem :D

(#4136) Grazz válasza kovimester (#4135) üzenetére


Grazz
újonc

Woow szep munka ;)

En crystal-bol jottem fel ide...nekem semmit nem adott ott lent.
A napi 8-10 millio es 30-50k delix mar a multe....rip

Milyen gyakran talalsz ehhez hasonlokat?

[ Szerkesztve ]

(#4137) dragonfx válasza Lootolok (#4130) üzenetére


dragonfx
veterán

nekem 1 óra latt volt 120... :C
hát jobban vannak vállalhatóan támadható faluk.
hát azaz egysiku állandóan rágjam a körmöm 51% legyena bonus miatt. és közbe atomvédelemnek menjek neki lootsereggel. esélytelenség nyugalmával.
hát azért milliokat nem az elixirem stagnál így is nem tudom mit kéne másképp... :(...arany dark jövöget de irto lassan.

tegnap elnáspágoltak minket rendesen cw.n lvl4es klánt áhh mondom ez fika....aha 60/58*ot hoztak.
profi goho goloon támadásokkal elsőre.
+3/4be is 3* elsőre....
engem meg egy srácot aki th minket nem tudtak 3*ozni.a kicsi heroes miatt. de 66 meg 83% lett.
durva 6 golemmel.... :Y 3 jump egy fagyi egy rage

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4138) dragonfx válasza Grazz (#4131) üzenetére


dragonfx
veterán

igen csak smemi kedvem cw sereget cisnálni 2 óráig mellé a jopár spell megint 2 óra bedobsz 3e darkot 300e sereget aztán vagy sikerül avgy nem vagy belesétálnaka wizik a gb.be vagy nem..vagy elkapja az infi a heroes.t vagy nem....vagy a teslák kinyirják a pekkát vagy nem....
unalmas ez a vagy lehet habár esetleg talán....
eddig voltak sima és nem sima faluk utobbiakat akkor vállaltam be ha tudtam trofit akarok bukni.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4139) kovimester válasza Grazz (#4136) üzenetére


kovimester
aktív tag

Szia.
Kb. A sereg egy más fél egy óra alatt kész és átlagban 400e lopok egy attacbol. Tegnap jó nap volt 4 milla jött be aranyból 3 meg elixirbol. Mai nap meg kétséges..... :-)

(#4140) dragonfx válasza kovimester (#4139) üzenetére


dragonfx
veterán

mai is fos...
a kicsivel kész lett a th9 első 3 lootom.(bonussal kristály2) 650,900,580... :C
mondtam th9 a best a legjobb része a játéknak.itt van haderő az aq irto sokat jelent.
a th8at elbaxták....
vagy oda kéne az aq vagy a 4. airdef vagy egy bow....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4141) Lootolok válasza kovimester (#4135) üzenetére


Lootolok
tag

5-ös új hős?
A TH-d nem készült volna el ennyi idő alatt, te kis "gamer" :)

Az én rekordom itt van:
http://mkiaktiv.blogspot.hu/p/a-legnagyobb-lootok.html
Enyém jelenleg a 3. legnagyobb loot (bónusz nélkül) a klánunkban

(#4142) Lootolok válasza dragonfx (#4137) üzenetére


Lootolok
tag

Nem Xmod-os banda volt?
Mi eddig 2x futottunk bele olyan klánba.

(#4143) kovimester válasza Lootolok (#4141) üzenetére


kovimester
aktív tag

Szia.
Igen már első nap le "gameltem" :).
Mivel 1.000 össze gyűjtöttem és egyik este fel toltak champe az ugy 2.000 és volt 3.000. Pont a TH11 re tartogatam a gem-et.
A TH10 ugyis maxos volt már. Az összes egység is maxos kivéve a 2 uj szint de az kurva drága plusz kell egy lavor szint is hozzá.
Amúgya hőst azt első nap leraktam és fejlesztem. (12 óra 1nap másfél 2 nap) az lv5.

Amúgy az új hős (hívjuk kertésznek) elég OP a maga nevében. Azért az hogy 3.5 secre sebbezhetetlen lesz v lesznek azok az egységek akik az aurán belül vannak az nem kis pálya. (40 es AQ val majf nem 10 sec) mivel 1. A kertész tolod be és utána AQ.

Na ennyi :)

(#4144) Lootolok válasza kovimester (#4143) üzenetére


Lootolok
tag

Retteghetnek még a durva TH10-esek is :)
Hát még én, aki még csak félúton járok a TH10-el, vagy inkább negyed úton.
Többször is jöttek rám új hőssel championban.

(#4145) Lootolok


Lootolok
tag

Azt valaki meg tudja mondani teljes bizonyossággal, hogy az inferno a heal spellt a teljes hatósugarában blokkolja, vagy csak az nem gyógyul, aki befogott?

(#4146) sztanozs válasza Lootolok (#4145) üzenetére


sztanozs
veterán

Csak az inferno által okozott sebzes nem gyógyítható.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#4147) Lootolok válasza sztanozs (#4146) üzenetére


Lootolok
tag

Én is így tudtam, hogy csak az nem gyógyul, akit éppen lő az inferno.
Ez egyébként le is van írva valahol?
Mert a programban csak utalás van rá, de nem egyértelmű.

(#4148) sztanozs válasza Lootolok (#4147) üzenetére


sztanozs
veterán

Nem rémlik, hogy volna a játéknak hivatalos játékkönyve.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#4149) Grazz válasza sztanozs (#4148) üzenetére


Grazz
újonc

(#4150) sztanozs válasza Grazz (#4149) üzenetére


sztanozs
veterán

Wiki alapján tényleg nem egyértelmű...
Troops targeted by the Inferno Tower (in either mode) are not able to be healed, either by Healers or by the Healing Spell. However, the Inferno Tower doesn't block the regenerated health from using abilities of Heroes.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.