Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-17 19:36:15

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4451) WhiteWalker válasza Satariaaa (#4449) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem tudom hogy van , de teljesen változó. Van hogy kb 100-at nextelek mire bedob valami komoly fogást, van hogy néhány next elég. Kb 2000-2400 közötti kupaszinten vannak elhagyott bázisok fél millas loottal :D.
Napi 5-6 támadással + bonuszokkal megvan másfél két milla. Most is pörög négy fejlesztés+labor és ülök 4 milla goldon és 8 milla elixiren...Nem tudom elkölteni.
Szerintem most sokkal jobban lehet fejlődni mint a TH11 patch megjelenes előtt.

[ Szerkesztve ]

(#4452) Lootolok válasza WhiteWalker (#4451) üzenetére


Lootolok
tag

Én is így vagyok vele, hogy van amikor elsőre dobja a tutit, valamikor meg 100, vagy akár 200-at is nextelek.
Az átlag még így is bőven jó, és fejlődök folyamatosan, már 4 millás falból is közel 100db-ot leraktam.

(#4453) Satariaaa


Satariaaa
tag

Jól van dobja, de az update előtt nem kellett ennyit keresni! Egyértelműen látom, hogy változott valami! Mondom itt is, 1600-1800 között, bármilyen napszakban a 10-12. keresés után tuti valami 300-300 közeli dolog volt, simàn loot sereggel verhető! Tehát nem csak halott falvak,de azok is voltak! Ma sokkal többet nextelek, mint két nappal, vagy egy héttel, hónappal ez előtt. Minden nap tolom mióta újra aktív vagyok és mindig itt voltam 1600-1800 között! Ezért tűnik föl! Valami változott, de ne legyen igazam! Ma nincs is meg egy fal se, tegnap megvolt lazán 2, pedig tegnap alig volt lóvém és az eddigieknek megfelelően begyűlt, bár tegnap is már érezhetően többet nexteltem, de ma kifejezetten xar (és ugye tegnap jött az update)! Boostot sem biztos, hogy indítok ma, pedig a napi két fal ütemet azért jó volt tartani! Valamit tuti mókoltak sajnos... Remélem tényleg nincs igazam!

[ Szerkesztve ]

(#4454) kovimester válasza WhiteWalker (#4442) üzenetére


kovimester
aktív tag

Revans hu....
Titanba a revansot el is lehet felejteni. Folyamatosan pajzs alatt vannak.
Én azt mondom hogy a sok piperköc vér pistike akit szét alázták mindig sírt a super(biztos az?)cellnek hogy ideje gyengiteni valamit.
Nem baj isten nem botal ver. A valkyre 2x olyan erős mint a boszi.
Igy 2 csillag helyet 3mat kap a vér szem Pityu xD

(#4455) WhiteWalker válasza kovimester (#4454) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Szegény Steve Blood , mehet hisztizni ismét...majd várhatja a következő ápdétet ;]

[ Szerkesztve ]

(#4456) kovimester


kovimester
aktív tag

[link]

Kezdődik a sírás.

(#4457) WhiteWalker válasza kovimester (#4456) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Azért a válaszauk elég politikus volt:
"Építsd ki a védelmed"
Ezzel pistiket le is pattintották.
Valkurt még sosem használtam , jut is eszembe :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4458) konikan


konikan
aktív tag

Jó, hogy ilyen a hozzáállásuk. A vérpisti szindróma veri szét a casual gamek nagy részét. Konzolon Codoztam évekig, és ott is állandó rinya ment az éppen aktuális "OP" fegyverről amit balancolni kell, de rögvest. 1 év alatt ez odáig fajult, hogy minden létező fegyver egy kalap sz@ar lett. Évről-évre eljátszotta ezt a Community egy része, a fejlesztők, meg adták a lovat alájuk, és örültek maguknak, hogy ők mennyire hallgatnak a játékosokra.

Örülök, hogy a SC nem ilyen mentalítású

Most már csak kedvet kéne kapni megint a játékhoz. :DDD

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#4459) kovimester válasza konikan (#4458) üzenetére


kovimester
aktív tag

Nem ilyen mentalitásu??
Na ezt nem mondanám!
Ugy hallgatnak a "közösségre" ahogy kell!
Példát is írok.
Boszorkány gyengitése. Amit nem értek.
-30 sec a támadási időből. TH11 et ne lehesen 3 star-ozni.
Garder Warfare hős. Olyan szinten vissza vették az aurat hogy értelmét vesztette. Minden egység ki fut v sétál belőle mire aktiválód. Plusz ahogy elnézem az követi akinek a legtöbb élete van nem csoportot legyen az Giant v Mágus stb.

Ugy hogy a supercell is egy nagy barom!!
És figyeljétek meg hogy kövi update valkyre nerf lesz. Majd emlékezetek erre a mondatra....

(#4460) konikan válasza kovimester (#4459) üzenetére


konikan
aktív tag

Lehetséges, sajnos nem látom a teljes képet, ugyanis jelenleg TH10-en vagyok.

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#4461) kovimester válasza konikan (#4460) üzenetére


kovimester
aktív tag

Akkor nem szóltam :-)
De azt mondhatom hogy ez a frissités a TH11re ment nagyon-nagyon

(#4462) WhiteWalker válasza kovimester (#4459) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem tudom meddig akarnak egyensúlyozni , de nehogy könnyen a Zynga sorsára jussanak...
Kezdene a talaj kicsúszni aloluk...

Halkan jegyzem még , szerintem a TH11 bevezetése egy baromság volt ebben a formában.

[ Szerkesztve ]

(#4463) Satariaaa


Satariaaa
tag

Hát ez a sírás ez botrány és ha tényleg ilyen aktívan hallgatni fog minden ilyenre az SC. az tényleg nem egy jó dolog... A TH11-et én sem értem. Isten igazából annyira nagy dolog nem érkezett vele, amit nem lehetett volna arányosan elosztani, mondjuk TH 10-9, esetleg 8 között... De erre egy új szintet kiépíteni, szerintem is baromság volt...
Jó, ha meg azt a részét nézzük, hogy ezért hány idő és pénz miliomos pumpálja bele majd a gemet, hogy úúúú, 8ról én már 11akarok lenni, tegnapra, mert de vagány a Warden, meg a többi cucc, uuhhh, az mondjuk hoz az SC konyhájára. Mert biztos, hogy legalább annyi ilyen van, mint amennyi erőből fejlesztős (mint én).
A Valkyrie gyengítést a köv updateben figyelni fogom, logikus a levezetés, hogy az lesz :D

(#4464) WhiteWalker válasza Satariaaa (#4463) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Gondolom kellett valamit azoknak is virítani , akiknek maxos volt a th10-es faluja.

(#4465) Satariaaa válasza WhiteWalker (#4464) üzenetére


Satariaaa
tag

Hát nyilván, peeersze :)

(#4466) Satariaaa


Satariaaa
tag

Klánozni nem akar senki? :)
Megfelelő létszám után, heti két war lesz!
Kezdők is jöhetnek, csak rusholtak nem!
Hajráááá!!!
Clan tag: ‪#‎Q2JYJRLR‬

(#4467) Hunmugli


Hunmugli
aktív tag

Horvlev: "A Supercell helyesen felismert két problémát: a rossz cw párosításokat, és a hosszú keresési időt. Ezeket csak még rosszabbá tette." Nekünk pl. mintegy 8 órát keresett, 30-as cw. Legalább mismatch nem lett. De van olyan klán, ahol 52 órát keresett. (Sok th10-11 miatt) Fb csoportban is mindenki sír, gyakorlatilag rosszabb lett, mint volt. Egyetlen jó lépésük a cancel letiltása volt épülő védelmekre.

A valkry nerf szerintem is egyértelmű, de ami legjobban fáj, az a fél perc. Anélkül lehetetlen lesz 3-azni... Főleg most a nem teljesen fair play játékosok is bajban vannak: nem működik minden tökéletesen. Szóval valamit mégis ügyködtek az sp-nél. [...]

Loot: loot az van. Th 10 vagyok, maxos királynővel. Champben voltam nem rég, ott azért rendesen be-betámadtak, szóval lejöttem. 2800-on nagyon jó dark lootok vannak, mindenképpen ajánlom a magasabb ligákat. Silver szerintem halott :(

Sataria: szerintem tedd be az aláírásodba a klánt, és/vagy hirdesd meg az fb csoportban. Lehet több sikered lesz, akinek mégis innen kell klán, az majd szól. Egyébként érthető okok miatt nem sok esélyt látok arra, hogy jó klánt építs ki, de hajrá. Sokan vannak ilyen optimisták, hogy majd lesz cw, meg minden, de végső soron minden klánban kéne hogy legyen. Kóc: "A legtöbb klán különleges valamiben. Pl. abban, hogy kiváló magyar cwsek, vagy farm warokat nyomnak. Ha te alapítasz egy klánt, akkor az abban a pillanatban csak attól lesz különleges, hogy te vagy benne a leader. De ez mások számára valószínűleg érdektelen." Sok sikert :)

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#4468) Lootolok válasza WhiteWalker (#4464) üzenetére


Lootolok
tag

Tök egyértelmű, és látható volt, hogy a pénzt beszedésre ment az a frissítés, amikor a TH11 jött.
Pár perccel a frissítés után már dobálta az elkészült TH11-eket, 5-ös hősökkel, elkészült Sassal, amihez ugye igen sok gem kellett.

(#4469) ggeleven válasza kovimester (#4459) üzenetére


ggeleven
őstag

Nesze Neked, már megy is az update...
http://forum.supercell.net/showthread.php/1073659-Maintenance-24-03-Update-tweaks-fixes?p=6948220&viewfull=1#post6948220

Valkyrie balancing: decreased HP for levels 2-4 (respectively: 825>800, 910>850 and 1000>900). Levels 1 and 5 remain unchanged.
War replay discrepancies: fixed cases where

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#4470) kovimester válasza ggeleven (#4469) üzenetére


kovimester
aktív tag

Most akartam kirakni de meg előztél.
Enyit a szarcellről. Ez már a szánalmas szint alat van amit ezek művelnek. Olyan hülyék mint a seggem.
Lassan egy értelmes egyseg nem marad

(#4471) Satariaaa válasza Hunmugli (#4467) üzenetére


Satariaaa
tag

Igen tudom, tisztában vagyok a klánépítés nehézségeivel napjainkban. Ezt le is írtam felül részletesen. Amit viszont notorikusan elfejtenek a nagy klánok és a nagy játékosok, a szintek előrehaladtával, az az, hogy ők is elkezdték egyszer valahol, pont ugyan ott, ahol most az van, akit rendre tesznek. Lehet mákjuk volt, mert sikerült akkor kiépíteni és stabilizálni az egészet, mikor még nem voltak szintek. És ezt végképp nem kéne elfelejtenie egyik nagynak sem, mert ez kő kemény tény! Ez nagyon fontos hiszen ma ugye semmi nem jó. Az egyes szintűnek nincs értelme, mert úgy se lesz belőle semmi, hármasba nem megy az ember mert az 3-as, ha 5ös klánba van 6osra vágyik, ha 6ban 7-re és így tovább...
Voltam most klánba, de fafej volt a leader. Lehet, hogy az ottani cwkben pont rossz szériám volt és túl sokat nem tudtam hozzátenni (tipikus mörfi törvénye :D ), de az baromi hamar lejött szerintem, hogy ezerszer jobban tudok koordinálni és fejleszteni egy klánt, mint ő. Én ebből ügyet se csináltam amúgy, csak tanácsot adtam, ha olyan volt, de lényegtelen volt már, hogy mit mondtam, semmi nem volt jó, be kellett ugatni már a végén minden apróságért, még azért is ha egy replayt tettem ki... . A fafejséget legalább annyira nem szeretem, mint a hülyeséget, így kiszálltam. A klánalapításom nem arról szól, hogy én legyek a leader, hanem arról, hogy szeretem csinálni és bebizonyítottam párszor, hogy ha nem csicsikálok, hanem odafigyelek, akkor jól is tudom csinálni. Ennyi... Nem csinálok belőle presztízskérdés, mert gyerekes is lenne. Régen is adtam át másnak a leaderi rangot, mert nem tudtam magánokok miatt aktív lenni... Más kérdés, hogy az összes tag szarban hagyott, mert nem volt bennük kitartás és lusták voltak, míg én szüneteltem. Ha az a klán meglenne, szerintem 8-10 szint között lenne, de tönkrement, most megpróbálom feléleszteni. Sajnos magam sem fűzök hozzá sok reményt, mert reálisan látom a kérdést, de még ha egyedül is vagyok, akkor sem kell hülyékkel szócsatáznom...
A nagy CoC fb csoportról: nagyon sokáig tagja voltam és nagyon hamar rájöttem, hogy szuperül össze tudott ott jönni a CoC játékos társadalmak legalja. Igazi büdös bunkók, akinek az az abszolút hétköznapi, ha rommá olthat bárkit, akit tud, mindezt mindenféle moderáció nélkül. Az a csoport lehet, hogy a legnagyobb, de semmiképp sem a legjobb. Emiatt hirdetek itt és más, kisebb csatornákon, hogy véletlenül se kelljen rászorulnom. De erről jön is egy kis mese, mert nyeltem egyet és megpróbáltam!
Kócról: Pont neki írtam, hogy vegyenek be, mert újrareggeltem fbre külföldi névvel és lehet azt hiszik, hogy nem vagyok magyar, de az vagyok. Visszaírt, hogy nem tud bevenni, mert nem eredeti a profilom, mire én, az fura mert a Spintires Hungary és a Real Racing 3 Hungary csoportjainak is adminja vagyok (és nem kis csoportokról beszélgetünk, legalább akorárol mint az a nagy CoC rom)... Ott nincs ilyen probléma. Válasz: de nálunk igen. Szerintem nem voltam neki szimpatikus, vagy csak szimplán telibe leszarta az egészen, ez bullshit volt, amit odaokádott nekem). Tehát lehet, hogy ölcs és nagyon ügyesen játszik, de ezt is, szintén elfeljetik a magasabb szintre elért játékosok, hogy egy mobilos játék nem tesz emberré. Tehát hiába ért a CoChoz, egy jó nagy paraszt... És ezt nem csak emiatt mondom, mert tag voltam ott a régi fb accountommal, majd egy évig, láttam, amit láttam. Jó isten mentsen meg attól az állatkert csoporttól, de meg is mentett, ahogy látom... :D
Hát így ennyi. Valakinek a lelkébe gázoltam sajnálom!

[ Szerkesztve ]

(#4472) Satariaaa válasza Satariaaa (#4471) üzenetére


Satariaaa
tag

És egyébként, ha már eleve ilyen első osztályú mentalitással indít egy admin, egy csoportban, az már eleve beszédes. Többet mond minden szónál :D
Tőlem bármilyen faszságot kérdeznek, rögtön segítek, még akkor is, ha már 40szer leírtam, mert nem a szép szemem, meg az elért coc eredményem miatt lettem admin, hanem azért, mert aktív vagyok és segítőkész. Ez lenne szerintem egy admin feladata (úgy mondom, hogy én is az volnék, tehát nem csak gondolom).
De mondom, amúgy nagy betegágy ez a CoC ilyen színten, mert nagyon sokan hiszik, hogy a megnyert warok és az elért szintektől különb emberek a többinél, pedig ez hatalmas nagy tévedés... Ez csak egy ócska mobilos játék :D :D :D
Amúgy meg tényleg a jóistennek hála, hogy így alakult, mert aztán oda kitettem volna a kis elképzelésem, szerintem atomjaira oltottak volna... Moderáció nélkül. Ha meg válaszként ízekre szedem az illetőt, akkor engem csapnak ki... Meg telebombázta volna a 8-10 éves srácok "Milyen a falum?" kérdéseivel az idővonalamat a csoport, ami megint a színvonalat hozza előtérbe :D :D :D

[ Szerkesztve ]

(#4473) WhiteWalker válasza Lootolok (#4468) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Jah ezért tartom gusztustalannak az IAP dolgot.Hanynom kell ettől.
Értem én hogy pénzről,profitról szól , de már az ilyenektol abrandultam ki a videojatekokbol.

[ Szerkesztve ]

(#4474) Hunmugli válasza Satariaaa (#4471) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Igen sajnos van igazság abban amit írtál, a klánszintek miatt az új klánoknak nagyon nehéz. Egyébként azelőtt a cw győzelmek száma okozta ugyanezt...

A csoportról: nagyon vicces ötéves oltások vannak benne, egyébként tényleg egy állatkert... Az információs csoportnak nincs túl sok értelme, kb csak frissítésekről van szó. Pedig van pár dolog ami még érdekelne azon kívül, de nem loot/béna támadás/silveres algokari képe etc. A Clash Royale csoporttól ugyanezt tudom mondani. Aki pedig nem tud magának összerakni egy jó paklit, az játsszon mással.

Kóc: ez érdekes, amit leírtál. Nekem kicsit más jött le a videókból, illetve privátban is beszéltem vele. De nem értem, hogy a privát szerver miért csalás??? (A válasz: "Ez tisztán jogi kérdés.")

Empir: ő is coc talk tag, de rajta jobban meglepődtem: szerinte nincs az az ember, aki th9-et nyuszi nélkül 3 csillagozni tudna -.- ... (Nyilván egy jó bázist. Azaz a Onehive egy csaló klán.) Illetve amikor don vano ikarus a phoenix hungaryban volt (a VaRon nevű karakterével), akkor történt ott egy enyhe incidens: a 444 Academynek volt egy bázisgyűjteménye, amit ellopott a ph (persze kiderült a végén, hogy nem az övék volt - de lehetett volna...). Don akkor az Academyben volt, így megpróbálta lezavarni az ügyet - ami csak azon múlt volna, hogy mindenki törli a képeket, leveszik a posztot a kláncsoportból stb... (de persze kiderült, egy másik gyűjtemény volt a "lopott", mint már írtam). A végén Empir kirúgta VaRont (2. legjobb hűséges th9...), mondván, hogy nem kell nekik kém, és megvannak a bázisok nélkül is, de le vannak mentve, biztos ami biztos.

Holott Varon előbb volt a phban, mint don az Academyben... (Egy ember, két karakter.) Utána Empir nem ment mvmre, nehogy kinevessék a támadásai miatt. Sebaj... Vannak érdekes történetek.

Ha már úgy is donnál tartunk, van neki egy kisklánja, a 42. paragrafus (és nem kassza -.-). Eddig hibátlan mérleggel reklámozta magát, de az sp lebuktatta: volt egy döntetlenje. Ilyen az élet :C

Ha már itt tartunk, akkor csedben megjegyzem, lassan 10-es szintű lesz a ClashWithZsomac. Még kb egy nap 18 óra :))

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#4475) ggeleven válasza Satariaaa (#4472) üzenetére


ggeleven
őstag

Egy biztos: egy hülyénél nem lehetsz okosabb! :N
Hagyni kell az ilyeneket a saját kis világukban élni. Legalább van fogalmad a játékról és célod! Sok sikert hozzá! :)

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#4476) kovimester válasza Hunmugli (#4474) üzenetére


kovimester
aktív tag

Clash Royal..
Na az a játék a világ leglehuzosabb játéka a világon.
Két oldalról lehet nézni
Első :
-egy igazi mestermű. a pénz fejést igy meg oldani huhu...
Ezek a 3-12 órás ladikak plusz a gem láda. Hu hu. Ilyen Donald kacsa filing amikor beleugrik a 5ft teli medencébe. Cég részről egy kifinomult megoldás a fizetés elvételere.

Második :
A világ legundoritobb játéka. Csomó olyan kártyával amit alig lehet felül múlni (picir dragon nagy csonti idézés sörös hordó goblin stb.)
Ezek ha vannak az ellenfélnél és neked nincs instsnt win az ő számára. Egy igazi pay to win játék de visszont ha fizet akkor máris vissza kanyarodsz az első indokhoz. Mivel igy meg vannak azok a kártyák amik kellettek igy már te szívatsz másokat.

Röviden ennyit a royalrol.

(#4477) Lootolok válasza WhiteWalker (#4473) üzenetére


Lootolok
tag

Ezért veszem elő időnként az Age of Mythology-t a mai napig, vagy a Pirates nevű játék Sid Meier által felújított verzióját, mert mai napig le tudnak kötni (mert jól átgondolt termékek), és nem kell hozzá semmi :)

(#4478) Lootolok válasza Hunmugli (#4474) üzenetére


Lootolok
tag

Amin mi megrökönyödtünk, hogy volt nálunk pár óráig egy 444 klán tag (Xeth, ha jól emlékszem).
Beszélgettünk vele, és kiderült, hogy a 444-esek xmodoznak, mert csak így lehet elmondásuk szerint TH10-eseket 3*-ozni, sehogy máshogy.

Mindenki nézett utána nagy szemekkel, hogy ennek mi az értelme? Így BÁRKI tudna, de akkor hol marad a játék öröme?

(#4479) Lootolok


Lootolok
tag

Valaki tudna segíteni abban, hogy milyen OLCSÓ, de már működőképes TAB-on fut el a COC normálisan úgy, hogy az Apple Store-ban lementett falum párhuzamosan működjön rajta (nem egy időben), amikor nem telefonról nyomom a játékot?

Az a bajom, hogy a szifon4-esem kijelzője igen kicsi, CW-n nem tudok e miatt jól teljesíteni, mert tologatni kell a képernyőt, meg lent a sávot a troopok miatt, és se nem látom át a pályát rendesen, se nincs időm, lehetőségem mindent jó időben lerakni. Meg sokszor a lenti tologatós sáv miatt később látom, hogy nem raktam le elég egységet valamiből, stb.

Lootnál nem baj, mert kevesebb az egység, meg ott nem a klánnal b@szok ki, ha eltolok valamit e miatt.

(#4480) Hunmugli válasza kovimester (#4476) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Úgy látom nem sokat játszottál a játékkal... De nem baj, nem ebbe a fórumba való. Csak common és rare egységekkel is fel lehet menni level hetesként aréne 7-be. Nekem sikerült... Nem vettem gemet.

De erről lehetne vitatkozni (szóval offoljuk a témát :) iegn, tudom, én hoztam fel :) ), tény és való, hogy rengeteg pénzt lehet vele szerezni. Goblinhordó ellen használj nyilat. Minden egységet meg lehet állítani. Sok sikert!

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#4481) WhiteWalker válasza Lootolok (#4477) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én vissza sirom a PS2 / PSx korszakot.. És persze előtte lévő korszakot szinten...
És igen régen jobb volt, de másabb az biztos.

Clash Royal? Igen játszom azzal is , és egyet értek kovimesterrel.
Egy árva petakot sem fogok fizetni!!!
El vagyok így a langyosba , 1100-1200 kupa közt.

[ Szerkesztve ]

(#4482) Hunmugli válasza Lootolok (#4478) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Nincs igazad. Ez az, amivel az fp játékosok "hülyítik" magukat. Rohadtul nem könnyű 3azni, főleg a fél perc hiányában. Egyébként nehogy azt hidd, hogy csak abból a klánból és csak ő nyuszizik... Sokan vannak.

Az ellenfél is használ nyuszit, ők is. Ilyen szinten ez az elfogadott. De sokan vannak, akik még azzal sem tudnának mit alkotni. Hogy még egyet idézzek(csak nem emlékszem, pontosan hogy volt): Bálint: "Rengeten abban a tévhitben élnek, hogy a mod automatikus 3 csillagot jelent. Nagyon nem így van. Megnézném ezeket az embereket, ahogy egy nap alatt sem tudnak egy épkézláb támadást összerakni. [Nyilván moddal, maxos th10-11 ellen, minden maxos mindkét félnél, de ő választ (uncracked) aows bázist]"

Nem, a mod nem auto3 csillag. Nem is annyi, hogy 2 óra alatt auto3... Ez egy mese, felejtsd el. Báziskialakítástól függ, és persze a támadó ügyességétől. Vagy meg tudod csinálni ezt?: [link] De ha igen, szólj bátran :) Egy-egy ilyen támadás 40-100 dollárt ér átlagban. Ha jó klánban van az ember.

Szóval no offense (bár ez kicsit olyan lett), de a mod az semmi. A mod nem tanít meg 3azni. Azért segédeszköz, mert megkönnyíti a dolgodat. De van hogy 4-6 órát is modoz egy egy profi. Persze scout kell, vagy ghost. Apropó: a ghost fájlok eladók 600 euróért. (Nem nálam -.- :D)

Legközelebb ne lepődj meg, hogy valaki modozik, de csak ha elmúlt th9 :DDD

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#4483) Satariaaa


Satariaaa
tag

Egyébként van itt egy ilyen, nézzétek csak!

https://www.facebook.com/groups/cocjatekoskereso/

Ezt még én csináltam, csak letöröltem magam fbről és ugye nagy ívben magára lett hagyva, így még nem lett belőle nagy dolog. Most folytatom a melót vele szépen! Esetleg, aki bent van az említett zoo CoC csoportba, betehetné, ha van olyan jó és van kedve. Biztos azért érdekelne egy két embert és biztos vagyok benne, ha ez megfelelő tagszámmal fog rendelkezni, hasznos lehet akárkinek!
Ez specifikusan csak és kizárólag játékos és klán keresésre van, no bullshit! Nincs oltogatás, nincs basztatás! Nincs "milyen a váram" kérdés, meg egyéb gyökérségek, csak hirdetést szabad postolni. Vagy játékost, vagy klánt keresek, megfelelő hashtag használatával, joccakát! :)

(#4484) Satariaaa válasza Satariaaa (#4483) üzenetére


Satariaaa
tag

Aztán nyilván, később, nyugodtan ki lehet majd ide rakni cikkeket, updateekről és egyéb technikai dolgokról, ami kapcsolódik a CoChoz és érdemes tudnia a játékosoknak. De a bullshit az nincs és nem is lesz megengedve soha. Egy warn, utána kick! :)

(#4485) Hunmugli válasza Satariaaa (#4483) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Kirakom. Kíváncsi vagyok, mikor fogy el az energiád, és érted meg, hogy 8 moderátor nem tud 6000 emberrel foglalkozni. De legalább ennyivel kevesebb (számomra) szemét (klánkeresés) lesz a coc hungaryben. Jó szórakozást :)

Nagyon rég lehettél a coc hungary tagja, ha ekkora optimista vagy :D De sok sikert, remélem lesz belőle valami :), akkor is, ha megvan a klánom. Sokan nem ilyen szerencsések, vagy nem értik meg, hogy xyz igenis van ilyen szerencsés, és nem akar a 333. "HUNGARY" klánban coleader lenni. Hajrá.

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#4486) Hunmugli válasza Satariaaa (#4484) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Akkor olvasd el a th9 anti3as írásomat, meg a modosat (fentebb megtalálhatók) (bocsánat érte. Kóc majdnem rosszul lett tőle :C )
Már készül az új :K (fp témában.)
Ha kell, én megosztom ide az update infókat, de a magyar coc információs csoportban is megtalálhatók, ha elmaradnék ezzel.

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#4487) Satariaaa válasza Hunmugli (#4486) üzenetére


Satariaaa
tag

Hogy Kóc mitől lett rosszul az a személyes dolga, leginkább saját magától kéne. De ez személyes tippem... Lényegtelen. A csoport lényege, meg az, hogy megfelelő tagszámhoz, megfelelő admin kell. Számban is, meg hozáállásban is. Az hogy a nagy coc csoportban az összes admin szarik bele, mert lusta és fasz, az össze oltogató bunkó meg a sleppje, ami miatt nem végzi rendesen az admin feladatát, abból meg ostobaság általánosítani! Érdekes a Spintires csoportban az összes admin végzi a dolgát, mindenki a magáét. És még akkor is odabasz, ha a haverja emberkedik bunkón valakinek. Lehet tanulni, nem rosszulleni... :D ;)

(#4488) Satariaaa válasza Hunmugli (#4485) üzenetére


Satariaaa
tag

Még egy logikus dolgot szeretnék írni! Nem hiszem, hogy engem kéne kikezdeni az energiáimmal kapcsolatban! Ostobaság volt ezt is leírnod! Tehát, ha nem bír el 7admin 6ezer embert, amiatt nem engem kéne negatív dolgokkal bombázni, hanem ki kéne nevezni még 10-15admint, akik megbízhatóak, normálisak! Vagy még többet! Az a létező legkönnyebb, hogy ülünk, a végtelenségig verjük a mellünk, hogy miénk a legnagyobb csoport és mi vagyunk a királyok, közben meg gyakorlatilag simán lehet anarchia a postoknál, amit azzal hárítunk, picit sírdolgálva, hogy dehát mi csak 7en vagyunk erre a rengeteg emberre! De érdekes, hogy a Spintires csoportba mi 5en vagyunk ezer emberre! És már 600tagnál írt az alapító, hogy kéne admin, mert nem fogja bírni! Hát igen, ő a francos nagy büszkesége mellett, mit ad isten, tudja használni az eszét is! Csak gondolom erre a coc csopiba még nem igen gondolt senki :D Van amikor állást kell foglalni minőség és mennyiség között! :D Én az előbbi híve vagyok, azért nem is vagyok tagja... Nem hiszem ám, hogy egy éves távollétemben sokat változhatott ott a színvonal! Ezek a leírások is mutatják! Amiket írsz! Nem görbe, hanem teljesen sík tükör :D

(#4489) Lootolok válasza Hunmugli (#4482) üzenetére


Lootolok
tag

Mondtam én, hogy automatikus 3*?
Nem.
De ha valaki egy falun legyakorol tét nélkül, és bármikor, azonnal ugye 20-30-40, ki tudja hány támadást, nyilván menni fog, ha nem síkhülye.

Csak ennek nem látom értelmét. Mert erre mindenki képes, aki egy idomított majomnál valamivel magasabb értelmi színvonalon áll.
Aki ezt élvezi, lelke rajta, de számomra az egy 0, azaz nulla tudású emberke.

Mod-os klánokkal találkoztunk többször is, hogy rohadjanak meg. Elveszik az ember kedvét a játéktól szinte. KÍvánom nekik, hogy örökre fagyjon le a COC-jük :)

(#4490) kovimester válasza Lootolok (#4489) üzenetére


kovimester
aktív tag

Hagyuk ezt a témát kinek jó kinek nem.
Szerintem a topic nem erről szól.

[ Szerkesztve ]

(#4491) Hunmugli válasza Satariaaa (#4488) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Ha lenne 10-15 normális adminnak való értelmes ember, aki szívügyének tekinti a csoportot, szerintem már megtették volna. De tényleg ez lenne a megoldás. Rengeteg az unalmas, béna poszt, idióta kérdés. Pl. egy hónappal a frissítés után: "A th lerombolásáért miért nem jár pajzs?" Akinek sok ideje van(no meg agyilag éretlen), az agyon trollkodja, ahol csak tudja, ezen nem segít az évi nem tudom hány száz bann se :(

Ez egy nehéz kérdés, amire azért lehetne megoldást találni, bár nem könnyű. Majd szólok ha megoldották, a módszert hagyjuk rájuk :DDD

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#4492) Hunmugli válasza Lootolok (#4489) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Akkor most lesíkhülyéztél :( :D :DD :DDD

Most annyira mondanám, hogy próbáld csak ki, de inkább nem. Ezt az utat egyszer már bejár(at)tam - rossz vége lett.

Ami Kócot illeti: teljesen irtózik a csalás minden-nemű terjesztésétől. Őszinte legyek, nem tudom, hogy bírja ki a coc talkokat :D

Ami engem illet: nincs különösebb bajom a csalással, ha egyező párosítás esetén
-mindkét oldal használja
-egyik oldal sem használja
-az én klánom nyer :D

Egyébként th9-ig még a live trapsot sem szabadna használni - vagy ha mégis, mást nem. Ez is éppen túl sok segítség.

De tényleg nem erről kéne szólnia a fórumnak. [...] :)

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#4493) konikan válasza Hunmugli (#4491) üzenetére


konikan
aktív tag

Erről is szólnia kell a topicnak szvsz. Az abszolút kezdőknek a segítségnyújtás ugyan olyan fontos, mint a vérpro taktikai discussion, vagy tévedek?

"-De engem szeretnek!" ..."-Az nem feltétel"

(#4494) Hunmugli válasza konikan (#4493) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Fontos, egyetértek. De nem olyan formában, ahogy ott megy. Mondjuk az itteni módszer jobban tetszik :)

Viszont vérprofiból kevés van, kezdőből pedig sok. Vannak akik megunták ezt, így vagy beszólnak a kezdőknek, vagy nem csinálnak semmit. Aki 3 éve játszik, az már nagyon sok mindenhez hozzászokott...

Így általában hidegen hagyja nagyon sok minden. Már átvészelt sok klánösszeomlást - miért is segítene? Ha ő túlélte, másnak is menni fog.

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#4495) Hunmugli


Hunmugli
aktív tag

Kérte valaki (ha jól emlékszem), hogy tegyem ki a frissítések fordításait. Akármilyennek tartjátok is Kócot, cocban nagyon jó, ezt neki kell köszönni:

Nem lesznek ékezetek!

"Modositasok a mai frissitesben:
* A healerek gyogyitasi aranya a Hosokon visszall a normal ertekre (tevedesbol 70%-ra volt allitva, de mostantol ujra a szokasos 50% lesz).
* Javitjak azokat az eseteket, amikor a hosok nem aktivaltak a csapdakat.
* A haborus ellenfel kereses modositasai (voltak klanok, akik szokatlanul hosszu idot toltottek ellenfelkeresessel).
* Valkyrie korrekcio: az eletpontja 2-4 szinteken csokken (rendre 825 -> 800, 910 -> 850, 1000 -> 900). Az 1-es es 5-os szinten nem valtozik.
* Haborus visszajatszasok rendetlenkedesei: javitva azok az esetek, amikor eloben is visszajatszasban a tamadas eredmenye elter csillagokban es/vagy puszitas szazalekban.
* A War Win Streak ertekek helyesbitese azon klanok eseteben, ahol eddig helytelenul nulla jelent meg.
* Az ertesitesek tobb keszulek hasznalata eseten is helyesen mukodnek."

Ez volt reggel. A healerekhez: az 50% még oké, de 8 healer és 12 healer között senki sem mondja meg a különbséget, ugyanis csapatban egyre kevesebbet gyógyítanak :( Na ez nincs rendjén szerintem...

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#4496) nordino


nordino
tag

Nem baj most hogy megvan az sc új aranytojást tojó tyúkja,már nem olyan fontos hogy mi lesz az előzővel,akár mehet is a levesbe.

http://index.hu/tech/godmode/2016/03/20/clash_royale_mobiljatek_teszt/

(#4497) chris0000


chris0000
őstag

hi.
ismerősöket felvenni csak Facebook profillal lehetséges?
thx.üdv.

(#4498) Hunmugli válasza chris0000 (#4497) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Tudtommal igen. De már évek óta ott díszeleg a "Googleplus friends coming soon!" - vagy valami ilyesmi. Az ismerős faluját akkor fogod látni, ha ő is és te is hozzákötötted a cocfiókodhoz. Itt nincs platform-harc. Ez a kötelék akármikor megszüntethető/másik fb fiókra cserélhető.

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#4499) Lootolok válasza Hunmugli (#4492) üzenetére


Lootolok
tag

De az valóban mámoros győzelem, ha csalással nyer az ember?
Ez kb olyan, mintha kér szemben álló sereg egyik felén nyilak, a másik felén meg géppuskás katonák lennének. Nem kérdéses ugye a kimenetel normál esetben.

A kérdés csak az, hogy valóban győzelemről beszélünk ilyen esetben? Szerintem nem. győzelemről csak egyenlő feltételek esetében lehet beszélni.
Az más dolog, hogy aztán ott van még az öröm is, amit a siker okoz.
Nálam ezek a fontosak, nem az, hogy papíron jól mutat a klán győzelmi sorozata.
Mihez kezd vele az ember? Jobb csaja lesz tőle...? :)

(#4500) kovimester válasza Lootolok (#4499) üzenetére


kovimester
aktív tag

"Az élet sem fair"
Többen használják mint nem.
És ha még jönn ilyen fantasztikus update még többen fogják, és meg is értem mert ez a játék már nem az amit 2 éve elkezdtem; és itt arra gondolok mennyi mindent rosszul és undorítóan csináltak, csak vegyük alapul a dec. frissitést.....

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.