Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-17 19:36:15

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4751) Hunmugli válasza dragonfx (#4742) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Még mindig Balazs23. Éppen a DarkFoxesban vagyok, de nagy eséllyel csak a ClashWithZsomacban találsz meg. A csalásokról nem akarok nyilatkozni. Belefáradtam. Magyarázhatok itt neked az új rendszerről, hogy egy hónapja tiszta vagyok, hogy mi hogy miként megy most, te ugyanúgy elmennél mellette, ahogy tettétek azt eddig is... De hagyjuk ezt a személyeskedő offszócsatát. Azért mennék ilyen klánokba, mert ott olyan játékosok vannak, akik tudásban még így is messze felülmúlnak engem. Akiktől van mit tanulni. Van, aki úgy játszik, van, aki így :)

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#4752) dragonfx válasza Lootolok (#4743) üzenetére


dragonfx
veterán

Nem a max heroes mulik.azon hogy es honnan indulsz.th10 is tud th11et 2*ozni.
Nekem 20as se volt mikor feljottem. Szerintem 25tol boven jo vagy. A buzi 11nek nagy a hp.je.th10nel jo loot van azonnal megyek ra.
Viszont en 5 spell.t eldobok mert kell sajnos.
Nincs panasz ez a 100e+ bonus arra jo az arany gyulik ha elszurom attackot es th nincs meg de 51% igen akkor a bonus altal max nullas az elixir....
A dark mrg jon rendesen egy hett alatt altalaban anext lvl.re megvan.
A gw5tol irto nagy segitseg csak okosan kell hasznalni.
Igen a cw barhol eldolhett fenn lenn kozepen.....th9eket illik mind 3ra verni de sok embernek nem megy nalunk.
A mereg elbaxasa ota en is hibazok a kicsivel. A geci bow nagson szedi a hogot. A mereg faxsaga miatt meg az ido elmegy.
Engem csak akkor tamadnak be ha mindenbol sok van de sokszor jonnek trofibukok....vagy luzer termelozok.
50%ra ritkan utnek lootban....a th.m kifele van igy arra mennek ra cserebe a fekete megmarad.
A kicsit allandon utik 70-80ra de nem erdekel visszaszedem hamar.mar cssk falazok a kicsin.meg a heroest huzom.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4753) dragonfx


dragonfx
veterán

na haladok champi felé.
mostmár elég szépen beütöttek 2x 250/250et elvittek változtattam kicsit erre elvittek -300/300at :C
nesze neked genesis. :DD
undorito mindegyik buzi kndzso WAQ.nel jön....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4754) kovimester


kovimester
aktív tag

Hunmugli!
Aki kap 2 hét bant az kap 2 hét shieldet is?
Kérlek majd válaszolj. Mert ez már egy vicc kategória ment át.
Tegnap egész nap kupáztam kemény 30 kupát össze harácsoltam ilyen 6 kupa -45 kupa szindrómával.... plusz a keresés is egy rakat szar 10 percig felhő szimulátor. Enyit nem ér ez a szar egy forintot se! Reggel meg minusz 50 kupa mert neki persze hát persze hogy beadja......
2 hét ban shieldel nem rossz.... xD

(#4755) Lootolok válasza kovimester (#4754) üzenetére


Lootolok
tag

Nincs pajzs. Egy klán társunk kapott bant, mert olyan programot használt, ami nem lépteti ki a rendszerből, mert sokszor kellett hirtelen otthagynia a játékot, és nem akarta, hogy betámadják rögtön (champion liga).

Szép kövér, telibányás célpont lett belőle, amit mindenki szeret, főleg champion bónusszal, védők és csapdák nélkül :D

(#4756) Lootolok válasza dragonfx (#4752) üzenetére


Lootolok
tag

A 2* nem is azon múlik, de a 3 igen.
És egy erős hős sokszor tud segíteni elb@szott támadásnál is, hogy azt a kis pluszt hozza a necces 1-2 csillaghoz, amikor valami nem jól sikerült.

(#4757) kovimester válasza Lootolok (#4755) üzenetére


kovimester
aktív tag

Akkor nem tudom komolyan mi van titanba....
10 percegik keres falut.....
Á...

(#4758) Lootolok


Lootolok
tag

Volt szó a TH10 3*-ozásról, hogy mod nélkül lehetetlen.
Alábbi falut egy klán társunk (leaderünk) leverte 3-ra elég simán, a látható sereggel.
Annyi volt a felderítés, hogy előtte egy másik klán társunk támadta már 1*-ra, így lehetett tudni, hogy blöki védő van, ami nem veszélyes a valkykra.

Jó, nem 40-es hősök védték, de közel maxos deffekkel rendelkezett a falu.

Szóval meg lehet csinálni :D

(#4759) Hunmugli válasza Lootolok (#4758) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Most pusholok valkival, durvábbakat is be lehet verni 3ra... Még th11et is. Tudod, hogy nem ilyen bázisra gondoltam... Mellesleg ezt valki előtt is be lehetett verni, mod nélkül is. csak nagyon nehéz. Mondjuk úgy, egy profinak nagy eséllyel ment volna. Csak is azért nem nerfelik a valkit, mert nincs más fp támadóerő.

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#4760) Lootolok válasza Hunmugli (#4759) üzenetére


Lootolok
tag

Az én mostani CW falum egyébként elég jól bevált eddig.

Egy "sablon" falut módosítottam itt-ott minden támadás után. Utolsó CW-n 3x támadtak meg, és max eredményük 48% 1* lett, volt 0*-os támadás is. Mindegyik fullos TH10 sereggel jöttek, hősöket leszámítva, de 20-30-as szintűek voltak azért.
Legjobban CW-n 2*-ra tudták beverni TH11-el is, pedig ott fullos 3 hőssel jött a delikvens, igaz csak az időn múlt, de az is számít.
És még a infernóim 2-esek, xbowok is csak 3-asok, meg néhány ágyú és mortart kell még maxolnom.

Mivel szabvány falura hasonlít, felteszem elsőre mindenki a szerint akarja támadni, aztán jön a koppanás, amikor nem úgy sikerült, mint megszokták :)

Most én is pusholok, mert van két hős, megyünk felfelé szépen a klánnal, már 19. helyen tartunk, cél az ameddig sikerül szint :)

(#4761) dragonfx


dragonfx
veterán

Elso valky5 cw attack 69% 2*. Th11 max ellen. Es csak 12ot vittem.sari vedovel. Masodikra meg szetvaltak.undorito xar ez a jatek.....egyre elmegy a kedvem tole.reges reg valtoztatniuk kene javitani ezen...ne legyen ekkora lehetetlen kuldetes a 3*

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4762) Hunmugli


Hunmugli
aktív tag

Sziasztok! Nincs időm ide mást írni, csak este, így érjétek be a poszt szövegével: (saját):

Tisztelt magyar cocosok! (Nem igazán találtam jobb megszólítást.) Fontos bejelenteni valóm van: alkottam 127 ezer karakternyi magyar coc szöveget. Kicsit beteg, ezt elismerem. Bárki használhatja, olvashatja. Egyet kérek tőletek: segítsetek minél több munkával, hogy teljes lehessen. Ezt megtehetitek azzal, hogy elmondjátok az apró hibákat, vagy úgy, hogy elkülditek nekem azokat a szövegeket, amiket esetleg csináltok. Ilyenkor itt FB-n vehetitek fel velem a kapcsolatot. Remélem, lesz valami a kezdeményezésemből. Ajánlott olvasni a kommenteket is! A link: https://goo.gl/K7bCGv vagy kattintva: [link]

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#4763) dragonfx válasza Hunmugli (#4762) üzenetére


dragonfx
veterán

ha th11nél sari 3 lufi van benn egy csomo bázis nem lett volna 3*.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4764) Hunmugli válasza dragonfx (#4763) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Ezt nem teljesen értem. De jobban szeretem azt támadni (többnyire), mert az aq nem akad el a lavaban.

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#4765) Lootolok


Lootolok
tag

Egyik klán társunk lőtte tegnap az alábbit. Ha megnézitek, érthető, miért rakta ki :)
https://www.youtube.com/watch?v=BiBZ0EYLTL0

Véletlenül rakott le egy egységet, esze ágában sem volt Th9-esként megtámadni egy TH11-est, pláne, mivel maxos védelemmel rendelkezik. De mivel kupázik épen, megpróbálta, hátha nem bukik kupát...:D

(#4766) Hunmugli


Hunmugli
aktív tag

Azt már észrevettem hogy sok klán haldoklik, illetve másik is mondták. Na de a fórum is? ;]

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#4767) kovimester válasza Hunmugli (#4766) üzenetére


kovimester
aktív tag

A forum már rég haldoklik!
De én egy nagyon jó lv10es klánban vagyok ami nem halálozik

(#4768) SiZo


SiZo
tag

Bemutatkozik a "baráti kihívás"! (friendly challange)

A baráti kihívás segítségével támadni tudod klántársaid gyakorláskép, vagy versenyszerűen. vagy csak úgy. Ezen támadások száma korlátlan, nem kerül nyersanyagba, katonába, spellbe, és te sem kaphatsz nyersanyagok, vagy kupát, bónuszt.

Hogy meghívd klántársad egy csatára, használd a "Challange" gombot, majd válaszd ki bármely layout -otod, akár a valamely warbased, írj egy ki szöveget hozzá, és küld ki. Ez egyszerű!

Ha kipostoltad, kihívásod bárki elfogadhatja, és indulhat a csata az általad megadott layout ellen. Nem kell aggódni, senki nem tud tőled nyersanyagot vagy kupát lopni! Katona sem veszik el a Clan Castle -ből.

Ha elfogadod a kihívást, támadhatod a megadott baset az aktuális seregeddel. Minden egyes katonát amit leteszel csata után visszakapod!
Maga a csata replaye megosztásra kerül, de ha túlságosan türelmetlen vagy, élőben is nézheted!

Gyakorlat, Tökéletesség, Kisérletezés

A Baráti Kihívás egy tökéletes módszer támadási tudásod elmélyítésére, fejlesztésére. Jó lehetőség új layout ok kipróbálására vagy csak egyéb hadsereg kompozíciók kipróbálására! Szervezhetsz versenyeket, vagy csak baráti oda-vissza párbajt!

Reméljük mindezeket széles körben fogjátok használni, úgy gondoljuk, hogy ez jó lehetőség bármikor gyakorolni, új baseket tesztelni, új támadási módokat kipróbálni.

Mellesleg lesz 1 gem boost, amíg a frendly challange bevezetésre kerül.

Hajrá!

Z.

# HUN MKI AKTIV #

(#4769) Lootolok válasza SiZo (#4768) üzenetére


Lootolok
tag

Ez mondjuk jó lesz arra, hogy az war base tesztelésre kerüljön, no meg a farm basen is lehet finomításokat végezni, mert bármikor támadható lesz.
Ennek igazából ez lesz az értelme szerintem.
Eredménye pedig az lesz, hogy még nehezebb dolgunk lesz CW-n, bár ha az ember lemásolja az ellenfél bázisát, akkor pre day alatt 100x is letámadhatja gyakorlásképpen, egyedül a csapdák nem fognak látszódni, azokat tippelni kell, mi hol van elhelyezve.

Most így jobban belegondolva ezt lehet majd amolyan legális modozásra használni...

(#4770) kovimester válasza Lootolok (#4769) üzenetére


kovimester
aktív tag

Jól mondod xmod2.0 in coc.
Enemy war baset beállítod és addig próbálgaja az aki azt megakarja támadni. Egyben ez jó és rossz is. Legális xmod 2.0

(#4771) Hunmugli válasza Lootolok (#4769) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

"A supercell fent tartja a jogot, hogy megítélje, mi csalás, és mi nem." Akkor eddig ezt hibásan ítélték meg. Mondom ezt a sandbox attack miatt elhullott modosoknak.

Lényeg a lényeg: nagyon jó buli lesz, de sajnos ennek a játéknak az a lényege, hogy kitalálsz valamit, aztán vagy jó, vagy nem. (Mind bázis, mind támadás.) Már csak a beállítható sereg+hős szint kell és kész az ingyenes imod sandbox. Berakható csapdákkal. Csak egy klántársnak fel kell építenie a bázist. Akár még jó is kisülhet belőle... De inkább pesszimista vagyok. Nem ok nélkül üldözték ezt a funkciót... (De nem is ok nélkül használták.)

Megváltozott a képfeltöltő rész kinézete hsz írásnál. Csak hogy lezárjam valahogy :N

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#4772) Hunmugli


Hunmugli
aktív tag

Következő frissítés szövege:

Unod, hogy folyton elrontod a támadásaid? A wbk elszállnak a fal előtt? A hogok giant bombba mennek? Unod, hogy valamilyen random elem folyton bekavar a tervedibe? NEM BAJ! Erre kínál megoldást a live traps funkció! Segítségével semmi váratlan dolog sem lephet meg. Addig is, amíg elkészülünk a kóddal, élvezzétek a 24 órás live streameket. Minden nap más videós tart maratoni coc live-t. Így ti sem unatkoztok, mi pedig nem esünk el a beevételtől, amit az 1 gemes boost okozott.

:DDD Figyeljétek meg, egy év, és ez is eljön :))

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#4773) dragonfx válasza kovimester (#4770) üzenetére


dragonfx
veterán

:C
akkor jön a reinstall?? :C
felértem champiba ujra feltrogiztak mert épp mindenből fejlesztek....
1 nap alatt 200 kupa potyába...
de baxki esélyme nincs. olyna falukat ad be 25-35%ig jutok....5 spellel

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4774) Lootolok válasza dragonfx (#4773) üzenetére


Lootolok
tag

5 spellel 25-35%?
Wow!!!

Katonákkal együtt akkor simán meglehetne az 50% is, nem...? :DDD

(#4775) dragonfx válasza Lootolok (#4774) üzenetére


dragonfx
veterán

ugye milyne faxa?
kivan a faxom már ezzel a fos játékkal....
össze vissza szanaszét megy minden.
champiba olyna faluk vannak besírsz th11esként....10-11es fal....mega többi még...
hát eha csak nem brutál a loot ezek elég rendesen buktások attackkok...
még kicsit probálkozok aztán megyke le eza champi nem nekem való

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4776) Lootolok válasza dragonfx (#4775) üzenetére


Lootolok
tag

Nyilván minél feljebb megy az ember, annál durvább arcok jönnek.
10-es falak már TH9-en is sokszor vannak, azokon már meg sem lepődöm :)
Nekem tetszett a champion egyébként, mert CW támadást remekül lehet ott gyakorolni, csak dark gyűlik e miatt lassan, így mivel minden héten akarok egy hőst indítani, lejöttem addig krisztály 1-be, mert itt van loot dögivel, nem támadnak szanaszét, és jár némi bónusz is.

(#4777) SiZo válasza Lootolok (#4776) üzenetére


SiZo
tag

same here. th9el a champ már erős nekem, 50ből 45 -ször th10 et ad be, ha meg véletlen th9et, akkor 4-6 kupát ad, ha esetleg beverem 3ra. klán szempontból jó lenne maradni, de amúgy meg csak szenvedés nekem th9ként idefenn.

# HUN MKI AKTIV #

(#4778) dragonfx válasza SiZo (#4777) üzenetére


dragonfx
veterán

th11ként is szenvedés agyfaxt kapsz miket dob be....
th10et irto ritkán 50-80e.s loottal.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4779) Lootolok válasza dragonfx (#4778) üzenetére


Lootolok
tag

Ezért megyek majd maxos hősökkel oda fel, mert akkor dark már nem kell, gold esetlegesen megmaradt deffre gyűlik ugyanúgy ott is (bár addigra valószínű deffek is maxosak lesznek), tehát már csak a CW gyakorlás, és a csillagozás öröme lesz a dolog :)
Ha meg TH11-re lépek, a kertészhez nem kell már dark, csak elixír, így az sem lesz probléma :D

(#4780) Lootolok


Lootolok
tag

Tegnap lőttem egy új rekord lootot, ami be is került a klánunk örök ranglistájának 2. helyére. :D
Itt megnézhető:
http://mkiaktiv.blogspot.hu/p/a-legnagyobb-lootok.html

Master3 bónusszal jó kis gyors segély volt a kincstáramnak :DDD

(#4781) dragonfx válasza Lootolok (#4779) üzenetére


dragonfx
veterán

úgy érzed?? :C
hát tévedsz 10-11es falna heroes se megy át....
ez az update fos...ez a 4 helyes clonespell egy vicc...

szép loot nekem 1.4-1.5 volt asszem a amx.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4782) Lootolok válasza dragonfx (#4781) üzenetére


Lootolok
tag

Falakkal sosem volt különösebb gondom, csak akkor, ha golem leragad valahol, mert annak a 3 perc is kevés hozzá egyedül, bár már egy 7-es fallal is sokáig elszüttyög :)
Vagy pár eltévedt archer, de ezekkel nincs mit tenni :D

(#4783) dragonfx válasza Lootolok (#4782) üzenetére


dragonfx
veterán

skeleton spellt láttad már replaybe?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4784) kovimester


kovimester
aktív tag

Sziasztok!
Rég irtam ide :D
Mit szoltok az uj frissitéshez?

Saját véleményem!:
Skelleton spell: hasztalan semmire ne mjó spell felesleges fejleszteni is !
Clone spell: az a spell ami talán maxon jó lesz de igy most lv1en semmit nem ér plusz 4 helyet foglal ami nagyon sok!
Az új egységek: Baby dragon- még nincs meg videookat sem láttam de talán jó lehet a lv7es ballon mőgé tisztitonak szunyog helyet (5szunyog=1 b.d.).
-a kuli munkás: hát ezt én egyenlöre hasztalanak tartom!
A többi:
A falu épités most érte el azt a szintet amit már rég kellet volna az uj funkciok valami fenomenálisak nagyon jók!
Baráti kihicás sem rossz el lehet vele hülyülni! :D

(#4785) Hunmugli válasza kovimester (#4784) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Baráti kihívás sz.rt se ér a jelenlegi rendszerben, miért nem lehetett olyanra csinálni, mint a sand box támadást?
A bázisépítés nagyon menő, sokat vártunk rá.
A chat nagyon béne
A bowler helycsökkenése szerintem kellett.
Az új spellek hasznavehetetlenek...
Bébi sari még jó lehet.
Minert sokan istenítik,meg jajj de milyen menő... Szerintem semmit sem ér, de még meglátjuk.
A 4es hund és 7es ballon statisztikáit nem tudom, de egy profi kezében nagyon szépen aláznak majd :K

Szerintem ez minden :)

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#4786) F_Peter válasza kovimester (#4784) üzenetére


F_Peter
őstag

A baby pont arra nem való amit írsz. Tisztítani jó földi mellé pl. Wizard helyett.

(#4787) kovimester válasza F_Peter (#4786) üzenetére


kovimester
aktív tag

+válasz (#4785) Hunmugli
Mivel nincs igy nem tudom mit tud a baby dragon.
Ballon statisztikái:lv6hoz plusz ezek
+36 sebbzés
+145 élet
+500 elixir gyártásra
Lavahound:
+2 sebbzés
+500 élet
+60 dark
+2 idézés.

(#4788) Lootolok válasza kovimester (#4787) üzenetére


Lootolok
tag

Blöki és lufi igen sokat erősödött, várhatóan TH11-esek majd ezzel fogják riogatni a TH10-eseket, mert így "sima" ügy lehet a legkeményebb TH10-eseket is lenyomni TH11-es ilyen sereggel.

No meg pl. TH8-asoknak sári támadás mellé jól jön a CC-be támogatásnak :)

(#4789) Lootolok válasza dragonfx (#4783) üzenetére


Lootolok
tag

Még nem, de lassan elindítom azért majd a dark spell factoryt is.
Ezekkel kicsit le vagyok maradva, mert a bowlingos csóka is még csak most készül, 4 nap múlva lesz kész az első maxos dark barakkom :D

Aztán muszáj lesz elindítani az összes elixir barakkot is, mert védelemben is szerepe van ugye annak, hogy az XP-jük növekszik.
De majd egyesével, mert kissé lelassul e miatt a loot sereg gyártása :)

(#4790) dragonfx válasza Lootolok (#4789) üzenetére


dragonfx
veterán

én 3 mal totál jol elvagyok.
pedig a nagyon megy a skeletonspell....de 6 csonti ahh xart se ér....talán mior 10et generál majd.
dgb.t durrantani....
clone spell egy fos...4 hely..nevetséges.....
a faluszerkesztés faxa.
én nekem nem müxik a baráti kihivás.
rámegyek challange. start kiirja chatbe de nem támad meg sneki....
meg eltünik elég hamar.
a baby dragon egy fos.....airmine lvl1en is kiszedi...
talán wizi helyett tisztitani....vagy minyo helyett....de sokba fáj 15e...és sok helyet is foglal. az enraged attack viszont jo.
a vakond szerintme gyenge kicsia hp.je....
én a 3as kuglisra gyüjtök 160 van jelenleg.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4791) Hunmugli válasza dragonfx (#4790) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Vakond túl gyenge, ez igaz.
Ha kilépsz, eltűnik a friendly challange. Az pedig az ő dolguk, hogy megtámadnak vagy sem :)
Klón szpell tényleg béna.
A csonti spelllel nem lehet majd csapdákat aktiválni, akárcsak a witch skeletonjaival.

Lootolok: a hpjük nő a barakkoknak, nem az xpjük :)

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#4792) dragonfx válasza Hunmugli (#4791) üzenetére


dragonfx
veterán

Jo nem sokat nem annyit erdemes legyen.vizualisan gyonorkodhetsz egybe is.
Ezaz update is fogd meg a semmit volt....
Inkabb bowler 4,lett volna.....spell.nel kene a 2,helyesnel maradni.
A kissarkany talan 4esen jo lesz....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4793) Hunmugli


Hunmugli
aktív tag

A ClashWithZsomac klán ma reggel/inkább tegnap este elérte Magyarországon elsőként a 100 hosszúságú undefeated streaket. Ezzel az övék a legerősebb magyar undefeated streak. (Így hangzik a legjobban :DDD )

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#4794) dragonfx válasza Hunmugli (#4793) üzenetére


dragonfx
veterán

milyen áron?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4795) kovimester válasza dragonfx (#4794) üzenetére


kovimester
aktív tag

XD.
2 vese egy máj egy valakinek az egyik here golyója szerintem!

(#4796) dragonfx válasza kovimester (#4795) üzenetére


dragonfx
veterán

megvan már a vakond?
érdemes húzni?
megy a kuglis 3ra :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4797) kovimester válasza dragonfx (#4796) üzenetére


kovimester
aktív tag

Nincs mèg meg.
Majd valamikor.....
Agyukat tolom most 4 db már megy 1 pedig kèsz.

(#4798) Lootolok válasza kovimester (#4797) üzenetére


Lootolok
tag

Nálam még csak a mini sári indult el pár napja, a bowlingos készült el péntekre.
Nem kapkodom el a dolgokat, mert qrva sz@r lootolni 1 barakk hiánnyal :)
De nincs mese, minden barakkot fel kell tolni maximumra, hogy a HP növekedés meglegyen a teljes bázisra. A gemekkel meg fukar vagyok, bár valószínű az lesz, ha ráunok a várakozásra, végül is elég 1 barakkot boostolni, az pótolja bőven a kiesést.

Deffek ügyében 6 nap múlva lesz kész az utolsó maxos xbowom, utána indulnak 3-ra az infernók, és kész vagyok a deffekkel. BK most 35, AQ vasárnap indult 35-re, már csak azok lesznek hátra.

Falakból már csak 60db van hátra, és mind szép arany színű lesz :)

(#4799) kovimester válasza Lootolok (#4798) üzenetére


kovimester
aktív tag

Szia.
Nem kell el kapkodni ez a játék nem arról szól.
Mondjuk most 500 gemet vettem hónapok után. 2 dolgot le skipeltem mert 10 10 millam volt. Igy el tudtam indítani a lavort lufival plusz wgy ágyút.

Én a falat szeretném már de 3misike/cube van még 70db körül.
Majd ha megint nem tudom mire költeni tolom de igy hogy 3 ágyú van még 8.5/db így azt tologatom meg hát jól néz ki.

Mondjuk az se mindegy mivel lootol az ember. Hetek óta full valkyrel tolom igy az elixir amit nyerek 95% ban megkapom.

Ugy hogy mindenki hajrá! !!!

(#4800) dragonfx válasza kovimester (#4799) üzenetére


dragonfx
veterán

Igen a loot az most jo nekem is tegnap ki kiellett elso agyu14et gemelni mert beragadt az arany. 👍
Vegre champi 2 👍🏆🙋
Es vegre elso 3* th10 ellen....😉
Ha a kuglis elott bennmarad valami vedeni oket vegigdoljak a palyat. Szerintem a nextbe tuti bowler 4 poison5 es remelem heal 7 leez...mert a hog6 xart se er kb.....jol elszurtak....
A cw.t hagyjuk pirosba is raktam magam.nem bosszankodok vele tobbet. Csak felidegesit....ami az ellenfelnek muxik nekem nem...hiaba dobomnki a jumpot kikerulik...mindenki s geci nemesissel jon....es total full erosebbeket ad....nekem most olyat adott akinek full 10es fsl...infi4 sas2 aq40 bk33 kertesz 17....hol vagyok en ettol???ez t jol elbaxarintottal eg,re rosszabb....😟😟....es mostmar nem, udjsk semmire fogni se heroes se falba nem vagyok elore....
Amiota a mereg nem hat es a bow bika lett s goho se muxik...?gyszeruen lehalnak a hogok heal alatt is....
En is majd akkor falazok ha kesz az uj defek.
K
Vakond 8 napt. Bowler3 10,....meg 3,mortar megy.egy wizi.
Es kuglis ribanccsl megyek most +a szoksas gigi healer...es muxik tisztitani csak minyot viszek tobbinlassu. Dark ugyse kell semmire.hearoes nem huzom mert ugy agyhalal.
A barack kieses a guard miatt nemngond meg a spell ugyis hatranyba van mindig idougyileg....

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.