Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-17 19:36:15

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3101) capulet75


capulet75
addikt

A franciák sz@rok, náluk már csak az amerikaiak bénábbak. Az ázsiai klánok általában jók, és pár közel keleti brigád is. Európában a németek hozzák általában a szintet meg az északi klánok, néha az oroszok is nagyon odateszik magukat. A latin csapatok szinte mindig pancserek.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#3102) Chuzzlee803 válasza capulet75 (#3101) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

De az ázsiaiak 80%-a semmi nem lenne xmod nélkül :DDD

(#3103) HaliHUN válasza capulet75 (#3101) üzenetére


HaliHUN
tag

Azért azt tegyük hozzá hogy a nemzetközi elit warklánok tagjainak fele legalább amerikai, negyede indiai, nyolcada ausztrál és kis részben európai. Általában...

[ Szerkesztve ]

(#3104) Hunmugli válasza Chuzzlee803 (#3102) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Sajnos igazad van :O. Szerencsére szerintem el lehet dönteni, ha pl. valaki úgy készül, hogy tudja, hogy sari van a ccben.

[ Szerkesztve ]

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3105) capulet75 válasza HaliHUN (#3103) üzenetére


capulet75
addikt

A elit klánok kb 1% vagy még annyi sem. Nem hiszem hogy ez releváns lenne.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#3106) HaliHUN


HaliHUN
tag

Sikerült a matchup! Szinte pontosan 8 perc keresés után összedobott.

(#3107) dragonfx válasza capulet75 (#3101) üzenetére


dragonfx
veterán

hát figy az elöző előtti amcsi klán volt de rommá hugyoztak minket.... :Y ..14 ponttal kikaptunk.
nekünk akkor elit franciákat dob...ezek a mostaniak is...hááááááát 1-2 pontos győzelemnek nagyon örülnék.
az orszok és a németek irto faják.
kinai és japán klánbol még szerencsére csak rusholtat kaptunk.
északeuropi klánok erősek mind.
amugy amcsik nagyátlagban tényleg bénák....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3108) Chuzzlee803 válasza dragonfx (#3107) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Kíváncsi vagyok, hogy mi a magyar átlag a külföldiek szemében :D
Mert nagyon sok magyar klán van, aki komolyan veszi a játékot, de ugyanakkor ott vannak a teljesen fun klánok.

(#3109) dragonfx válasza Chuzzlee803 (#3108) üzenetére


dragonfx
veterán

szerintem középmezőny.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3110) capulet75


capulet75
addikt

Kb 4:1 hez nyertül eddig a warokat. Talán erős középmezőny.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#3111) Chuzzlee803


Chuzzlee803
aktív tag

[link]

Nagyon furcsa, eddig ilyet nem is tapasztaltam: lootolás közben magyar ellenfél :D
Találkoztatok már hasonlóval?

(#3112) HaliHUN válasza Chuzzlee803 (#3111) üzenetére


HaliHUN
tag

Egyszer magyar ászokból találtam valakit. Tegnap pedig találtam egy srácot a kláncsaládunkból :))

(#3113) dragonfx válasza Chuzzlee803 (#3111) üzenetére


dragonfx
veterán

volt már 2x is én is csodálkoztam.

egy hardcore kérdés: elhazsnálóm a 3 spell berakom upgrade.re de előtte berakom azta 3 amit szeretnék upgrade alatt párhuzamba megcisnálja azért még ugy mint a labor research/upgrade esetén vagy nem?

ha jol sejtem wiki szerint itt a megoldás de a google fordito olyan bénán forditja valaki értelmezné normálisan?
"If you upgrade the Spell Factory while it is creating a spell, the spell continues building during the upgrade, and will be available as soon as the upgrade completes. It is not possible to start building new spells during the upgrade. If you have any spells already created when you start the upgrade, you will be able to use these in a raid."

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3114) KISDUCK válasza dragonfx (#3113) üzenetére


KISDUCK
addikt

Nem lehetne, hogy érthetőbben írj? Elég nehéz felfogni, hogy mit szeretnél közölni. Az sem ártana, ha elolvasnád amit írtál mielőtt küldenéd a fórumba. Előre is köszönöm.

(#3115) Chuzzlee803 válasza dragonfx (#3113) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Azt írja:
"Tanuld meg, hogy hogyan kell értelmesen kifejezni, amit mondani akarsz, és akkor tudnak majd neked segíteni. Továbbá egy középfokú angoltudás sem ártana, a jelenlegi anyanyelveddel nem fogsz messzire jutni".

Amúgy leáll a spellcsinálás, és akkor folytatódik, ha kész a fejlesztés.
Upgrade alatt nem tudsz újat csinálni, viszont ami már előtte kész volt, azt használhatod kedvedre.

[ Szerkesztve ]

(#3116) kmisi99


kmisi99
addikt

Korai lvl7 es vagyok, van értelme a minionnak vagy a hog ridernek ilyen kis szinten?

(#3117) KISDUCK válasza kmisi99 (#3116) üzenetére


KISDUCK
addikt

Nincs.

(#3118) Chuzzlee803 válasza kmisi99 (#3116) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Ha a minit felhúzod lvl2-re, esetleg lehet vele BAM-ozni (barbár-archer-minion), de egyébként tényleg haszontalan.
(A klánunkban sok ember felhúzta a hogot ötös szintre, és pl. fél éve hozzá sem nyúlt :DDD)

(#3119) HaliHUN válasza kmisi99 (#3116) üzenetére


HaliHUN
tag

Azért kell kihúzni a dark barrackot kettesre, majd upgradelni kettesre a hogot,hogy TH8-on gyorsan tudd tolni hármasra.

(#3120) szildavid90


szildavid90
aktív tag

Lehet, hogy nagyon hülyeséget fogok kérdezni, de megkérdezem!
Mit jelent az épületeknél, hogy "BOOST"? Van egy 10 gemes meg van egy 30 games. Pl. Baraknál 30 gamért 2 óra hosszáig valamit csinál. Ezek mik is lennének pontosan? 30gamért 2 óra hosszáig minden egység elkészül egyből? Abszólút nem értem, és a többi épületnél is tanácstalan vagyok ez ügyben.

(#3121) lezuvius válasza szildavid90 (#3120) üzenetére


lezuvius
őstag

Gemèrt feltudod gyorsítani a sereged,spelljeid és termelőid előállítási idejét.Nem egyből lesz kész csak gyorsabban de természetesen egyből kész is lehetnek a spellek és a sereged ha kellő gemet költesz el.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#3122) dragonfx válasza Chuzzlee803 (#3115) üzenetére


dragonfx
veterán

oks köszi az észrevételt. ámenn. :R

3116>>semmi értelme lvl3tól ér valamit mind2.

3119>>ez így van ezt csináltam én is. a hog4 már jó de th8 végi ellenfelek ellenhasal mert hiányzik a 4. spell.
én ugy vettem észre th9 ellen még a hog5 is elég kevéske akár 4 lifespell5tel is. épphogy mázlival 3*ra hozható. te mit gondolsz erről gondolom több ilyen attackot láttál mint én? :U

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3123) kovimester


kovimester
aktív tag

Sziasztok!
Esetleg lenne itt olyan klán akinek lenne kedve warrozni magyar klán ellen?
Összintén még soha nem probáltam de azt mondják sikerülhet össze hozni a wart.
A Clan a HUN SQUAD (90 war gyözelemel ezt azért irom mert van egy másik sokal gyengébb ilyen nevű)
Ha esetleg valakit érdekelne a felhivás tudunk alkalmazkodni 20, 25, 30 vs ...
Teljes mértékben alkalmazkodunk ha kell ezt ugy értve hogy ki játszana.
Esetleg ha felkeltete valamelyik klán figyelmét az kérem irjon ide vagy privatba!
Szép napot és kellmese ünnepeket kovim.

(#3124) dragonfx válasza kovimester (#3123) üzenetére


dragonfx
veterán

szerintme ti joval feljebb avgytok sosem dobna össze meg csomoan pirosok husvét miatt nálunk.én is.
cw.n belüli 2 klán közti chatet amugy hiányolom...a global chat xart se ér.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3125) kovimester válasza dragonfx (#3124) üzenetére


kovimester
aktív tag

Szia
A pirosat ne nézt mivel szolok és benne lesznek az csak formalitás nálunk :D
és ahogy irtam ha kell akor az erösek kimaradnak :D

(#3126) dragonfx válasza kovimester (#3125) üzenetére


dragonfx
veterán

biztos hogy kell nekünk egy hazai verés? :C :Y :))
más ligában vagytok.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3127) kovimester válasza dragonfx (#3126) üzenetére


kovimester
aktív tag

Ez csak kérdés volt :D és alakalmazkodunk ha kell.
Ha esetleg ugy gondoljátok gondolod szól itt nem a kupa számit :D ha nem a tudás.
u.i. melyik klánban vagy?

[ Szerkesztve ]

(#3128) HaliHUN válasza dragonfx (#3122) üzenetére


HaliHUN
tag

Most van a tervezett varunk. Lvl4 hogokkal maxolt TH8 basek könnyedén 3 starozhatók, gyengébb TH9 bázisok is. Fel fogom tölteni a csatornámra az összes attackunkat ebből a warból, elképesztő dolgokat csináltak a srácok - szerintem.

TH9 ellen nem használnak tisztán hog attackot, kivéve ha nincs benne veszélyes dupla giant bomb (dgb) hely, és a queen kint van. Kezdjük a dgb-kkel, mint tudjuk, 2 giant bomb egymás mellett felrobbantva megöli a hogokat (akármilyen szint, akárhány healt dobsz rájuk). Ezért általában golemet és wizardokat használnak arra, hogy 1-2 ilyen veszélyes dgb pozíción ne a hogoknak kelljen átmenni. Ha sok ilyen van, akkor hőlégballonokkal lehet picit takarítani körülötte, esetleg kisebb hog csapatokkal. A másik, az archer queen (AQ), ami lvl10 felett már 3 lövéssel leterít egy hogot, és a hogok nem képesek megtámadni, és cleanup esetén sem, mivel távolról lövi őket. Persze vannak esetek, amikor rámennek, de az ritka. Az AQ-t minden esetben ki kell nyírni valamilyen módon, különben a hogok számát drasztikusan tizedeli. Erre általában ugyanazt a kill squad-ot használják, amivel 1-2 dgb-t berobbantanak (golem+witch+wizz+herok).

De tény, manapság a lava miatt picit leáldozott a hogowiwi (hog+golem+wizard+witch) attackoknak, nyilván mert a levegőben nincsenek dgb-k, amik instakillelnék a hőlégballonokat, másrészt meg mert a lava elképesztő erős a pupok miatt, így nem kell cleanup egységeket vinni. Manapság ez a menőbb, shattered laloonnak nevezik, ami annyit tesz hogy 2 golemmel, herokkal és egy jumppal elkapnak egy air defenset, és a queent, emellett lezapolják (villám spell) a CC egységeket, majd 3 hund és 15-16 hőlégballon a maradék részére a bázisnak.

Aki ebből mindent ért, az kap egy kekszet. Ha nem értesz mindent, az nem a te hibád... Nem a te hibád.., nem a te hibád...

HUN SQUAD-ot pedig mindjárt megnézem, kíváncsi vagyok!

(#3129) dragonfx válasza HaliHUN (#3128) üzenetére


dragonfx
veterán

nekem az a bajoma hog4gyel hogy a 10es ágyu nagyon leszedi őket. :U hiába ahealspell az cska időlimites.
amugy én értem de nekem a baloonattackok nem szmpik.lassu nagyon.
de tény ahol queen és bow van ott a hog öngyilkosság szerintem.
de mondom ahol lvl10 archer és lvl10 ágyu van ott is elég sansztalan 3*ra. mert valamelyik sarokba megmarad 2-3 rossz esetben 4 védelmi épület és amiatta nem lehet azt ott leszedni.
én még profi jol mükődő 3* os balloon láva támadást nem láttam pedig nnálunk és ellenünk is beprobálták párszor.
sőt ellenem is. 1* lett.
ahol soka gb hely hagyni is kell sarival.
inkább igen a golem pekka wizi/witch trio a nyerőbb megoldás.de ehhez még nekem várni kell... :B
pont ellenünk volt egy ilyne támadás 35 hog5tel jött a srác 4 healspell. szépen leszedetek mindent. maradt kb 10 hog bementek a th.ra a queen meg szépen rommá lőtte őket. épphogy ledarálták és a külső haderő persze esélytelen volt bejutni oda.

éln értem mert részese vagyok nem tudom nekem mindig a groundtroopsok voltak szimpik. sarizos korszakom is kimaradt valszeg a baloon is ki fog....

1x belefutottam ilyen dgb.s faluba cw.n azota jobban figyelem. de ahol szanaszétraknak mindent és ilyen 20-30 helyen lehet gb ott is sansztalana hog....
meg ahol szinte smemi hely nincs benn de mondom lvl10 archer agyu és lvl6 a wizi ott sansztalan.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3130) HaliHUN válasza dragonfx (#3129) üzenetére


HaliHUN
tag

Gondolom egy helyen küldöd az összes hogot, lehet az a gond.

Holnapra tényleg fent lesznek az attackok. Srác olyan bázis szedett le, ahol 6 dupla GB hely volt.

(#3131) dragonfx válasza HaliHUN (#3130) üzenetére


dragonfx
veterán

igen egy helyről.már probáltam 6-8-10esével de ugy nincs "erő" bennük....
ugy szoktam 90%ot beküldöm és hagyok 3-4et ha leverik az összes védelmet maradjom pár körbeugrálni. vagy th.ra

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3132) capulet75


capulet75
addikt

Most támadtak be warban kb 1 órája hog5-el meg a sallang th10, 5spell. 48% jött össze neki. Ha rendesen meg van csinálva a bázis a hog mint olyan annyira esélyes mint egy marék molylepke.

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#3133) dragonfx válasza capulet75 (#3132) üzenetére


dragonfx
veterán

hát ez valami rettenet béna volt....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3134) kovimester


kovimester
aktív tag

Sziasztok!
Esetleg lenne itt olyan klán akinek lenne kedve warrozni magyar klán ellen?
Összintén még soha nem probáltam de azt mondják sikerülhet össze hozni a wart.
A Clan a HUN SQUAD (90 war gyözelemel ezt azért irom mert van egy másik sokal gyengébb ilyen nevű)
Ha esetleg valakit érdekelne a felhivás tudunk alkalmazkodni 20, 25, 30 vs ...
Teljes mértékben alkalmazkodunk ha kell ezt ugy értve hogy ki játszana.
Esetleg ha felkeltete valamelyik klán figyelmét az kérem irjon ide vagy privatba!
Szép napot és kellmese ünnepeket kovim.

Ezz még mindig áll! Nincs itt egy magyar clan se vagy leader?

(#3135) HaliHUN válasza capulet75 (#3132) üzenetére


HaliHUN
tag

[link]

Egyszerű: gondolom nem/rosszul használt heal spellt, és/vagy nem lurézott. Freeze egy TH9 bázisra?!
Nem ölte meg a queent, nem hatástalanította az esetleges giant bombokat.

Ebben a játékban 2 troop van amivel 3 starozni lehet - hog és hőlégballon.

[ Szerkesztve ]

(#3136) jack474 válasza HaliHUN (#3135) üzenetére


jack474
tag

Ez így mondjuk TH9 vs TH9 igaz csak.

(#3137) dragonfx válasza HaliHUN (#3135) üzenetére


dragonfx
veterán

jack kolléga mondata ott az igazság.
de probálj meg th8on hog4gyel 3 spell.lel 3*zni egy th9et. nem fog menni.
de még hog5 és 3 spell.lel se szerintem ha nincs 220as army.d és aq.d.

ezt amit beraktál kicsit téves én nem azt mondtam th9 vs th9 hanem th8 vs th8 full.
lassan elérem a félévet a játékban kedvenc karakterem a hog de belátom ezen a szinten kevés. lehet majd az 5ös 4 spell.lel ujra nyerő lesz de th8 végén kicsit hanyagolni kell szerintem....

amugy ebbe a linkes támadásban volt nem kevés malac.... ;)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#3138) HaliHUN válasza dragonfx (#3137) üzenetére


HaliHUN
tag

Mindjárt jönnek a TH8 attackok, csak azokat még fel kell töltenem. Szerintem megoldható egy maxolt TH8 3 starozása hoggal. TH9-ből természetesen a gyengébbekre értem, arról itt egy link:
[link]

TH10-ek 3 starozására se használnak mást - shattered laloon/hogo.

(#3139) jack474 válasza HaliHUN (#3138) üzenetére


jack474
tag

Nyilván nem látom az összes 3 csillagos TH10 vs TH10 videót, de a youtube videók arányából úgy érzem, hogy a Lavaloon változatok mindent visznek. Nem látni több hogos 3 csillagot, mint mondjuk 5 golemeset.

(#3140) capulet75


capulet75
addikt

A hogot ki lehet iktatni megfelelő bázissal. Ha oda teszed a trap-et ahova kell és a giant bomb-ok is megfelelően vannak telepítve, a hog nem jelent komoly veszélyt. Amivel engem 3 staroznak ritkán az a fejlett gowipe. Ott is elég fontos hogy a pekkákat egyszerre több tesla lője (x2x2) és a gólem mire bejut belülre, legyen leamortizálva mert a kicsikre hat a trap.

[ Szerkesztve ]

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#3141) Chuzzlee803 válasza capulet75 (#3140) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

A legegyszerűbb anti hog módosítást itt találjátok : [link]

Nagyon hasznos, erős GBkkal instant halál maxos hogokra is, bár a teslák elhelyezése miatt gyengíti a gowipe elleni védelmet (ugye a teslák dupla damaget mérnek a pekkára.)

(#3142) HaliHUN válasza Chuzzlee803 (#3141) üzenetére


HaliHUN
tag

My god... Hagyjuk már ezt...

Első attackot talán megállítja, aztán másodikra teljesen biztos a 3 star mivel egy GB sincs bent.

(Hozzáteszem, ha bejön, akkor tényleg vicces :)) )

[ Szerkesztve ]

(#3143) Hunmugli


Hunmugli
aktív tag

Úgy látom, a hogowiwivel és egyebekkel foglalkoztok. Néhány link, amivel szerintem a kétkedőket is meggyőzöm: [link] [link] [link] [link]

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3144) Chuzzlee803 válasza HaliHUN (#3142) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

CWn a trapek rearmolódnak.
Bár igazad van, a második próbálkozó a videóban lvl2 hogokkal 3*ot hozott.
Egyébként az az 1 elpazarolt attack is lehet "sorsfordító" a war kimenetelét illetően, bár akkor már inkább keresek/csinálok olyan layoutot ami tényleg hasznos hog, sari, és gowipe ellen is.

(#3145) kovimester válasza Chuzzlee803 (#3144) üzenetére


kovimester
aktív tag

Sziaztok!
Azért egy jó Gowipe (golem izzard pekka) jó spellel és jó hősőkel (mondjuk egy 25 az elérhető mindenkinek küzködés nélkül) sima lehet kétcsillagozni egy jó TH10 és 9 simán (jó Th alat a lego netán az lv10 flat értem). Mióta én Gowipe-t használok AQ. nélkül sima 2 csillagpt hozok warban az enemy top1 en. Csak ajánlani tudom

(#3146) kmisi99


kmisi99
addikt

Most lesz meg a sárkányom, érdemes LVL1 es szinten klán warban használni?

(#3147) sztanozs válasza kmisi99 (#3146) üzenetére


sztanozs
veterán

milyen th szinten?

kovimester: mondjuk egy 25 az elérhető mindenkinek küzködés nélkül - ez most napi troll volt? Nekem ~ egy hét alatt jön össze ~30k dark, és utána már van olyan, hogy egy nap több megy, mint jön... Lvl 1->25-höz összesen netto ~1.1M darkot kell összeszedni és a fejlesztés összesen 150 nap. Nem hiszem, hogy ez küzködés nélkül kivitelezhető.

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#3148) Chuzzlee803 válasza kmisi99 (#3146) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

TH7 ellen jó, felette ne is álmodj róla.

(#3149) kovimester válasza sztanozs (#3147) üzenetére


kovimester
aktív tag

Szia.
Azért írtam azt mert én TH10 kezdtem el huzni az AQ és 7 nap alat (azaz + 1 lv) vissza tudtam rabolni azt amit elköltötem 25 felfele már kemény dió volt és sajnos az is. Az idő az sok az tény saját falumon tapasztalom.
Üdv kovim.

(#3150) kmisi99 válasza Chuzzlee803 (#3148) üzenetére


kmisi99
addikt

TH7 es vagyok én magam is.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.