Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-17 19:36:15

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4601) Lootolok válasza dragonfx (#4600) üzenetére


Lootolok
tag

És ez most jó, vagy rossz dolog...? :U :)

(#4602) Hunmugli válasza Lootolok (#4601) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Nem, nem, nem :W fogok erről nyilatkozni :DDD

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#4603) dragonfx válasza Lootolok (#4601) üzenetére


dragonfx
veterán

rossz. szerinted ez kérdés? :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4604) sztanozs


sztanozs
veterán

Napi fun: tegnap bekopogott hozzánk PVZS a kiskarijával, hogy "ha beengedjük hozná a nagyot is" - nem engedtük be, úgy is csak regrutálni akart volna. :DDD

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#4605) dragonfx válasza sztanozs (#4604) üzenetére


dragonfx
veterán

ki az a pvzs itt kezdjük?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4606) Lootolok válasza dragonfx (#4603) üzenetére


Lootolok
tag

Szerinted miért így kérdeztem...? :)

(#4607) Lootolok válasza dragonfx (#4605) üzenetére


Lootolok
tag

Talán ez lehet:
ProhardVer ZSeni... :D

(#4608) sztanozs válasza dragonfx (#4605) üzenetére


sztanozs
veterán

pwzs - typo

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#4609) Lootolok válasza sztanozs (#4608) üzenetére


Lootolok
tag

Lehet egyedül vagyok ezzel, de nekem még ez sem segítség...:)

(#4610) sztanozs válasza Lootolok (#4609) üzenetére


sztanozs
veterán

zsomac - csak elnéztem a nevét. multiple typo (avagy nem kell hülyén fórumozni) :DDD

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#4611) Hunmugli válasza sztanozs (#4608) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Egy pwzs-s, vagy maga zsomac (a maxos playwithzsomac), vagy ki? :F

De ami jobban érdekel: mit takar a "hozzánk"? :)

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#4612) dragonfx válasza Lootolok (#4609) üzenetére


dragonfx
veterán

nekem is. ok zsomac-és?
van rajta kivül számtalan ugyanolyna jo játékos...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4613) sztanozs válasza Hunmugli (#4611) üzenetére


sztanozs
veterán

playwithzsomac, de valami kis karakter. Azt írta, ha bevesszük, hozza a nagy karakterét is... :))

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#4614) Hunmugli válasza sztanozs (#4613) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Sokan kopizzák a nevét, a 10 év körüli korosztályból. De szerencsére könnyű kiszűrni az ilyeneket, hiszen nincsen sok karaktere:
-playwithzsomac: max th8
-#Zsomac Squad: max th9
-Kondi: max th10
-ZsomacYT: max th11

Illetve más karakterekkel is cwzik néha, de az mellékes. Egyébként ezeknek meg van a klánjuk, szóval tuti április 1-jei vicc volt, akárki írta is. Egyébként tényleg egy a sok (kevés :N ) közül, abban különleges leginkább, hogy magyar coc tartalom közvetítése miatt van 9,5 ezer feliratkozója.

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#4615) Lootolok


Lootolok
tag

Új rekord lootom:
1.479.087.- nyersanyagocska, meg némi dark aprónak :D

(#4616) sztanozs válasza Lootolok (#4615) üzenetére


sztanozs
veterán

Engem 700e-rel csaptak meg tegnap - persze eléggé passzív üzemmódban nyomom mostanság.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#4617) Lootolok válasza sztanozs (#4616) üzenetére


Lootolok
tag

Gondolom akkor a bányákat sem ürítetted egy ideje :)

(#4618) sztanozs válasza Lootolok (#4617) üzenetére


sztanozs
veterán

Nem, minden majdnem fullon volt ma reggel, amikor kiürítettem. És a tárolók (elixir, dark) is kb félig vannak. :B

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#4619) Lootolok válasza sztanozs (#4618) üzenetére


Lootolok
tag

Akkor csak segített rajtad, nehogy kipukkadjanak a bányáid. Tulajdonképpen jót tett veled :DDD

(#4620) dragonfx válasza Lootolok (#4619) üzenetére


dragonfx
veterán

hehe ja kb.
most a cw.n dupla xp miatt toljuk a 4. th10est beadta már lootra.inaktiv köszöntem fekete infi bow... fullos termelők tárolok már kevésbbé. :C
kezdek ráéreznia th11.re.
irto faja eza hog6 eskü heal nélkül is elmegy néha....csaka wizit nem szereti.
most a az avatar megy 2re probálgatom 6-8dbot rage alatt eléggé tarolo csak kell elé gigi vagy golem/pekka golyofogonak....
engem multkor 7.5 napig nem támadtak be értelmesen...
na majd most van benn 7/7 builderre várok.
mostmár közeledik hogy meglesz a gw5..lesz nemulass... ;]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4621) Lootolok válasza dragonfx (#4620) üzenetére


Lootolok
tag

Dupla XP miatt betettünk tegnap este egy wart, mert amúgy heti 2x toljuk, de emiatt megszavaztuk a dolgot, nem lehetett kihagyni :)
Szerencsére a hétvégi CW-t megnyertük úgy, hogy az elhozható összes XP-t megkaptuk, így 380 helyett most 760-at kaptunk. Ha jól haladunk, akkor hétvégére 8-as klán lehetünk a dupla XP-k miatt, bár ehhez a ma este kezdődő csatát is nyernünk kéne, amit egy osztrák LVL10-es klán ellen vívunk (25-ös CW), kőkeménynek tűnnek, TH9 előnyük sajna 2db van, TH10-ben egál a felállás. Ha TH10-eseket elsőre nem rontja el senki, akkor mondjuk mehetünk TH10-esek a top TH9-eseket riogatni, az lenne az ideális, akkor van esélyünk.

Minket a bowlingos kék csóka egyelőre nem győzött meg, főleg azért, mert nagyon lassan készül a kődobálásra, sok esetben már addigra más lecsapja az épületet, és lassan áll át új célpontra. Persze nyilván meg kell tanulni rendesen használni. Én nem tudom, mikor fejlesztem ki, mert 12 napig 1 dark barakkal csapatot készíteni nagyon nem nyerő, főleg, hogy CW-n 5 golemmel támadok, emiatt örökkévalóság lenne a csapatot elkészíteni :D

GW5 jó cucc, de a 20-as még jobb, ahogy látom :DD

(#4622) dragonfx válasza Lootolok (#4621) üzenetére


dragonfx
veterán

5 golem te jo ég... multi infi miatt? vagy singlere is ezzel mész?
th10es koromban csunbyán beütöttek 2*ra 5tel....
boostolsz egyet 5 gem belefér nem? ;)
most mi is bikáékat kaptunk ha hozom a formámat első kettőn és a másik th11 kolléga is a 3-4.en akkor a th10ek mehetnek lejjeb van esélyünk :C mi lvl9 fele lavirozunk negyeduton....
nálunk max 20as cw tud lenni... :O
papíron amuyg gyengébb a mostani ellenfél. na nem baj m ég 1 cw cumi utána gw5... ;]

nem rossza hordos tudom cumi egy darkbarakkal de ennyi cumit megér az uj troops 6-7eket viszek kezdke rájönni hogy kell. a bk után kell lerakni őket...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4623) Lootolok válasza dragonfx (#4622) üzenetére


Lootolok
tag

Persze, multi Infi miatt.
Single ellen a dagi a jó választás, csak azok meg elrepülnek, azért nem szeretem CW-ben alkalmazni, de néha muszáj.
Sokat gyakoroltam az utóbbi időben CW-n kívül, napokig csak CW sereggel lootoltam, és az 5 golem vált be a legjobban, 1 jumppal, 1 fagyival, 3 rage, 2 poisonnal kiegészítve. Ezen felül viszek még 1 pekkát, 13 wizit, 4 WB-t és 5 archert.
Ezzel gyakorlatilag bárminek (TH10) neki lehet menni, és ha nem b@szom el, megvan a biztos 2*.
40-es hősökkel meg talán az elb@szás is belefér majd :) Jelenleg 32-es a BK-m, és 31-es az AQ-m. A dupla XP miatt most áll a fejlesztés, de hétvégén indítom a 32-es AQ-t.
A 3*-hoz sokkal többet kéne játszani a játékkal, meg kísérletezni. 5-ös Valkyt majd nemsokára kifejlesztem, azzal is próbálkozom majd, mert elég jó cuccnak tűnik.

Valószínű boost lesz majd a bowlingos fejlesztése alatt, ja, nincs már megoldás :D

(#4624) kovimester válasza Lootolok (#4623) üzenetére


kovimester
aktív tag

Szia.
Az lv5 valkyre csak ajánlani tudom.
Th11 ként maxos TH10 verek 3 csillagra nem először (bk33 aq 40 juhász 17)
Sereg 2 golem 25 valky vagy 1 golem 28 valkyre.
Spell 8 rengés 1-1 rage freez.
TH11 is könnyedén lehet 2 csillagozni akár maxosat

(#4625) Lootolok válasza kovimester (#4624) üzenetére


Lootolok
tag

És mit csinálsz a védőkkel?
Légi védők csúnyán el tudják intézni a valkykat, nem?

(#4626) kovimester válasza Lootolok (#4625) üzenetére


kovimester
aktív tag

Légi védők xD.....
Lava ballon dragon egyik se éri utol a valkyret...
Olyan gyorsak és akkorát sebbeznek együtt hogy 1 pörgés / 2 épület minimum...
Az max a höseket támadja a CC de hogy a valkyre nyomába se ér az tutti. ..

(#4627) Hunmugli


Hunmugli
aktív tag

Vannak nagyon jó videók, hogy hogyan is kell lehet valkizni. Például ez. Sajnos nekem még nincs kész az ötös :O Ezért, ahol nem jó a mass golem, ott többnyire beválik a sari, utóbbi időben gyakorlatilag csak azzal támadok.

A 3 csillagról elmondtam a véleményem - de sok sikert.

A légi troopok tényleg nagyon lassúak. Nem tudom, ki, de valaki mondta, hogy szerinte a golem+ballon kombó lehet a legjobb a valkik ellen. Miért? A golemnek rengeteg élete van, illetve jócskán sebez, amikor felrobban, valamint addig a ballon is le tud dobni egy bombát, ami nem kevés sebzés.

De a nerf szinte egyértelmű. Nehogy legyen bármi, amit a casual játékos is tud 3 csillagra használni :W

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#4628) Lootolok


Lootolok
tag

Heh, tegnap legyőztük a LV10-es osztrák klánt ;]
174 győzelmük volt eddig, és ha jól emlékszem 1xdb vereségük összesen.
Csillagokban döntetlen volt a meccs (64:64), de total destructionban 88.48% kontra 87.56%-al tudtunk nyerni, a vége egy kicsit körömrágós volt, mert utolsó támadásoknál fej-fej mellett haladtunk :D

A változatosság kedvéért, megint egy 10-es klánt dobott a gép... :O

(#4629) dragonfx válasza Lootolok (#4628) üzenetére


dragonfx
veterán

jol elbaxtuk én is és még sokan náluk az egyes szépen ment 13db sari5tel mi err enem tudutnk reagálni

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4630) Lootolok válasza dragonfx (#4629) üzenetére


Lootolok
tag

Ez a másik 10-es klán egy rohadt csaló Mod-os banda sajna....
De még így is szoros lesz a vége.
Hogy fagyna le örökre a tabletjük.

(#4631) SiZo válasza Lootolok (#4630) üzenetére


SiZo
tag

vagy telefonjuk.

# HUN MKI AKTIV #

(#4632) dragonfx válasza Lootolok (#4630) üzenetére


dragonfx
veterán

vagy a gépük vagy a telojuk...honnan látod?

áhh nem tudom valami átok ül rajtam eddig a goho.k 10/9x bejöttek miota aq10 (kisfalu) lett gondolván jelentősen javul a haderőm 3/0... :W :W.....
méregből nekimentem egy th8nak javítani 10 ribi4 18 wizi....és a röhej épphogy meglett nem tudom....valami mágia ez....mintha fél életelenne mindne egységemnek....

nekem telorol nagyon sokat ledobál 2 napja....egyszer csak godol beadja wifijelet középre mondjuk egy jo loot közepén és hello.....megint valami szerverxarság van multkor is ez volt...
a nagyon most lezs kész a gw5....reméljük sikerül végre valamit alkotnom

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4633) kovimester


kovimester
aktív tag

[link]

Ezek hol élnek xD el vannak kicsit tévedve ha azt gondolják észlelni tudják... XD XD
megint cska a fenyegetés ha ha ha XD

(#4634) SiZo válasza kovimester (#4633) üzenetére


SiZo
tag

igen, valóban jó lenne tudni, hogy üres fenyegetés, vagy esetleg van is mögötte valami....

# HUN MKI AKTIV #

(#4635) kovimester válasza SiZo (#4634) üzenetére


kovimester
aktív tag

Kivitelezhetetlen.
Az hogy mellete vagy netán allata fut program és azért ban járna.
2 3 program is futhat a Coc mellet. Pl. Fb internet stb. És abol majd kiválasza a modot hagyuk már xD.
2 dolog sülhet ki.
1. Értelmet bannok sorra a semmiért mert bizonyítani se tudják hogy használta e az illető vagy nem és még többen abba hagyák és profit nukku lesz.
2. Üres fenyegetes.
....

(#4636) SiZo válasza kovimester (#4635) üzenetére


SiZo
tag

Sajnos, bár nem tartom magam informatikai analfabétának, de nem tudom megítélni, hogy tudnak-e, akarnak-e fellépni a mod ellen, vagy pedig ez is olyan lesz mint a dopping elleni küzdelem, hogy a dopping szer gyártók mindig egy lépéssel előbb tudnak lenni.
de én is úgy érzem, hogy mondjuk egy lvl120 as karaktert eltiltani (1,5 év munka felépíteni azt) nem lehet csak úgy, "szerintem moddolt" érvrendszer mellett eltiltani. ide bizonyíték kell, nem ígéret. vagy mi.
másfelől meg üdvözlöm azt is, hogy ezek szerint SC nél azért téma ez, és foglalkoznak legalább vele.
bár teszem hozzá, hogy a mod szoftvereket akár ők is le tudják tölteni, és tudják vizsgálni annak működését, és talán tudnak ellene is tenni. (persze ettől még lehet szélmalomharc marad így is)
de legyünk optimisták, hátha felveszik a küzdelmet a MOD ellen.

# HUN MKI AKTIV #

(#4637) kovimester válasza SiZo (#4636) üzenetére


kovimester
aktív tag

Felejtős.
Ahogy csinálnának valamit ugy már kész az ellenszer.
Amig a moddereknek nem kell várni arra hogy mindenki rábolitson mint SCnél.

(#4638) vvillie


vvillie
tag

Nocsak tesztelgessetek, hogy majd mukodike a bannhammer :).
Remelem uj idoszamitas kezdodik a jatekban.
Csak jojjenek mar azok a bann hullamok.

[ Szerkesztve ]

(#4639) kovimester válasza vvillie (#4638) üzenetére


kovimester
aktív tag

xD xD xD xD xD xD xD xD xD
Persze persze lesz itt olyan hullám meg se fogjuk érezni.
Majd a gazdak arabikákat akik havi szinten tolják a milliokat a gambe miközben használják a modot kibanoljak....
Még a hülye is tudja jogy nem éri meg....

De várd a hullámot..... :DD

(#4640) vvillie válasza kovimester (#4639) üzenetére


vvillie
tag

Senki sem tudja mi fog tortenni. Majd meglatjuk 1-2 het mulva. Lehet, hogy csak szoveg az egesz. Majd elvalik ha tenyleg jonnek az elso bannok.

[ Szerkesztve ]

(#4641) Lootolok válasza kovimester (#4639) üzenetére


Lootolok
tag

Én is ettől tartok, hogy a fizető játékosokkal azért óvatosan kell bánni, bár aki mod-ol, valószínű nem fizet sokat, hiszen megoldja csalással a dolgot, bár nem tudom, hogy működnek ezek a dolgok. Sereget is gyorsabban lehet vele gyártani, vagy csak a "próba" támadás korlátlan, és akkor nem számít az idő?

(#4642) vvillie válasza kovimester (#4639) üzenetére


vvillie
tag

Az elso "hullam" :)
https://mybot.run/forums/index.php?/topic/18375-one-only-fair-play-discussion/&page=34#comment-174427

(#4643) kovimester válasza vvillie (#4642) üzenetére


kovimester
aktív tag

Ez az MBR Bluestacok ne mtelefonos azt nézem és ez nem is "hack" ez cska egy bot ami helyeted támad.
De én még mindig azt mondom a telefonos dolgok kiszürhetelenek.

Plusz ez mi amugy:
Csak anyit irnak hogy 31 nap bann mert mert meg sérteded, de hol van az hogy mivel??? Mikor??? Bizonyiték??
Semmi csak 31 nap ban.
Enyi tehetsségel én vagy te vagy akárki kaphat bannt!
Hagyuk már ezt!
(jo az hogy oda irja hogy ezt használta már az ő hülyessége.)

[ Szerkesztve ]

(#4644) kovimester válasza kovimester (#4643) üzenetére


kovimester
aktív tag

Hát biztos forrásokbol tudni lehet ez egy álló harc.
2 dolgot olvasgatok neten normális oldalakon.
1. A bannolas else indult még csak hamis fotók keringenek a neten.
2. Az ugy nevezet fő probléma ellen semmit n3m tudnak csinálni.
A tudásuk megáll a "bot" rendszernél.....

Supercell ajaj.....

(#4645) WhiteWalker válasza kovimester (#4644) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Néhány száz dolcsiert
kiváltható az account ismét :DDD IAP a való életben :DDD

(#4646) sztanozs válasza WhiteWalker (#4645) üzenetére


sztanozs
veterán

Igazából bevezethetnének egy Insta-Win gombot, amivel GEM-ért azonnal 3*-ozná a játék a támadott falut.
Monjuk lehet az IW ára a TH Level*300 gem (500 gem CW-ben) ... ;]

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#4647) vvillie válasza kovimester (#4643) üzenetére


vvillie
tag

Sosem modtak meg senkinek,hogy miert kapja a bant. Csak annyi hogy megsertetted a felteteleket.(Hulyek is volnanak :) ).
Benne vana vegfelhaszanloi szerzodesben, hogy ok dontik el, hogy kinek adnak jatek jogot es kitol vonjak meg.
Es az in benne van es elfogadja mindenki meg a jatek elejen hogy hiaba koleszs tobb ezer dollart a jatekra akkor sem tamadhatja, kovelelhet semmit meg jogi uton sem.
Ha mar csak 1 csalot is bannolnak en mar annak is orulok :).
Nomeg utananeztem es a botokat sokkal nehezebb eszlelni mint a modokat.
A botok csak a bazis kepek alapjan mukodnek a modok pedig mar hozzafernek a jatekhoz memoria szinten.

(#4648) kovimester válasza vvillie (#4647) üzenetére


kovimester
aktív tag

"Ök döntik el"
Akkor ennyit erről a szaros játèkrol!
Katasztrofa ami megy akkor kb 50-50% hogy bannolnak e vagy nem...
Ez a szánalmas kategoria....
Fizetet warrok... Banolt ak pènzèrt vissza vasárlása.... Indokolatlan bannok.....
Mi lesz itt mèg?????
Azt elvárja "mindki+SC" hogy fairplay game! Amikor alapbol ők nem fairplayek.....
Ennyi el kell könyvelni tènyleg süllyed a jatèk szinvonala...
Siro gyerekek SC forumon amit kövi updatba hasznositak....
Ez a Clash of Clan!
G.G.

(#4649) sztanozs válasza kovimester (#4648) üzenetére


sztanozs
veterán

Jaj nemár, te mit csinálsz? Itt sírsz, hogy az xmoddereket meg a bottal játszókat 50% eséllyel ki fogják tiltani.

Az eszem megáll.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#4650) WhiteWalker válasza sztanozs (#4646) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem is hulyeseg ,egy üzenetet megérné a SC-nek .
:DDD

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.