Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-17 19:36:15

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4301) WhiteWalker válasza Lootolok (#4300) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Grat , szép zsákmány :DDD

(#4302) dragonfx válasza Lootolok (#4300) üzenetére


dragonfx
veterán

az igen...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4303) kovimester


kovimester
aktív tag

Hát emberek ez a frissités is paraszt vakitás semmi más.
Ami jó a napi (24 óránkénti ) 5 csillag bonus és ez a támadás utáni szarkupac pénzel éssss ennyyyiiii!!!!!!
Ez a kincstár se ér semmit. Le vettéka cc tetejéről a sok szart meg más a neve, de addig nem jutotak már agyi gondolkodásban hogy ha kincstár akkor a benne lévő lóvét ne lehessen ellopni.
Plusz elbaszták a "village guardot" is azaz be bugolt nagyon sokan őrjöngenek érte és igazuk is van.. ( champ 3 ban 1 óra helyet 10 perc).
Plusz sima csatában amikor keresek neha elöjönn a chat fül.
És még van ho ho... a leg undorítóbb. Azt mondták javitanak a bonusokon javitotak csak lefele champ 2 225e volt a bonus most 200e. Ez aztán a javulás mondhatom....

Ilyen jól fognak haladni tényleg senki nem fog játszani....

(#4304) ggeleven válasza kovimester (#4303) üzenetére


ggeleven
őstag

Na meg a még egy jó balance javítás, hogy az eagle most már 3szor annyit sebez a golemen...végülis eddig is überjól lehetett th11-et támadni th10esként, ha warban úgy dobta a gép... :W

Ellenben kapunk mi is szép lootokat és egész gyakran, dobok majd be képeket.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#4305) Flyte33


Flyte33
tag

Hello.egy kis segitseget szeretnek kerni mert nemreg kezdtem el ezt a jatekot.Lessz egy klan osszecsapas es ilyenbe meg nem vettem reszt,mi a teendo ilyenkor mit kell tenni,jo lenne egy konkret leiras,nagyon megkoszonnem.

(#4306) Hunmugli válasza Goodwillie (#4299) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Fb csoportban is gyakran előjön ez a probléma, és amennyire tudom, két dolog szokott segíteni:
-Play áruház frissítése
-apk letöltése és telepítése.
Remélem segítettem, és valamelyik beválik. Részletesebb segítség szerintem nem kell :)

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#4307) bfdelta1 válasza Goodwillie (#4299) üzenetére


bfdelta1
csendes tag

Ugyan ez a problémám.... Ma kaptam vissza a telefont a szervizből, annyi a különbség h nekem sima LG G2 öm van.... Le akarom szedni, erre nincs sehol... :((( :F

Nagy nehezen megtaláltam... Mit ír ki? "Nem kompatibilis"

Most ez mi? Ez komolyan? :C :C :C :C

Tapasztalta ezt még más is rajtam kívül? Megoldás van erre?

-> Hunmugli

apk letöltésével mit érek el? :F + Play áruházat se lehet csak úgy frissíteni.. :/

"Vagyok ami vagyok, mert kell egy ilyen is!"

(#4308) bfdelta1


bfdelta1
csendes tag

Megvan a megoldás.... :

1. Play áruházból szedjétek le az apk installert...
2. https://www.apkmirror.com/apk/supercell/clash-of-clans/clash-clans-8-116-2-android-apk-download/
Innen szedjétek le a CoC fájlt.... majd tegyétek fel gépről a telefonotokra
3. apk segítségével telepítsétek fel a játékot, jelentkezz be, kész

"Vagyok ami vagyok, mert kell egy ilyen is!"

(#4309) Goodwillie válasza bfdelta1 (#4308) üzenetére


Goodwillie
csendes tag

Koszonom, megoldodott a problema, jo jatekot mindenkinek! :)

(#4310) ggeleven válasza ggeleven (#4304) üzenetére


ggeleven
őstag

Nekem ilyenek simán jönnek viszonylag gyakran master3-master2 körül (th10es vagyok).
A többieknek is akad bőven 800e-1milliós loot! :C











Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#4311) SemmiKözöd válasza Flyte33 (#4266) üzenetére


SemmiKözöd
újonc

Nézz be a Hun Squad ba

(#4312) Draken válasza ggeleven (#4310) üzenetére


Draken
őstag

Nekem még véletlenül sem jönnek ilyenek, ellenben engem úgy gyaknak le 2,5m elixírnél visznek ~300k-t belőle, mint a huzat

(#4313) lali.xf


lali.xf
csendes tag

sziasztok!aki szeretne egy jo lv2 klánhoz csatlakozni az irjon privit.cw folyamatos!csak aktivak!

(#4314) kovimester válasza SemmiKözöd (#4311) üzenetére


kovimester
aktív tag

Isten őriz hogy oda menj.
Nincs war nincs chat ha beszolsz egyből kick.
Még az is jobb ha nincs klánod mint az!

(#4315) nordino válasza kovimester (#4314) üzenetére


nordino
tag

Micsoda egy gerinclelen féreg vagy te baszki,azt is írd le hogy leader voltál mig a farkadat magad alá húzva elkullogtál egy másik klánba.Attól hogy nem a war van első helyen a tagok között az egy dolog,és hogy akik aktívan és eredményesen akarnak warozni elmennek,ez érthető,de ez még nem ok arra hogy elkezdd köpködni a volt klánod,amit ráadásul te építettél fel anno.

(#4316) kovimester válasza nordino (#4315) üzenetére


kovimester
aktív tag

Hogy beszélsz.... :(((
ejnye.... XD :DDD

Csak az igazat írom. Atol hogy te csukot szemel vagy lezárt kijelzővel játszol az a te gondod. :DD :))
Az se tudom ki vagy.... XD

[ Szerkesztve ]

(#4317) nordino válasza kovimester (#4316) üzenetére


nordino
tag

Te voltál a LEADER,neked kellett volna összetartani a társaságot,kijelölni az irányvonalat,kibaszni az inaktívakat,segíteni a warozóknak hogy jobbak legyenek.Ehhez nem elég egy körüzi hogy "Mindenki támadjon",azt csodálkozni hogy szétesik körülötted a klánod LEADERke,aztán szépen átsompolyogni egy másik klánba és onnan még gerinctelenkedni,mikor valójában TE tehetsz róla legjobban hogy szétesett a klán Grimmike.Gratulálok! :C :C :C

(#4318) kovimester válasza nordino (#4317) üzenetére


kovimester
aktív tag

még a Faluneved se mered felválalni....
"Nem látod a fától az erdőt" :D

(#4319) nordino válasza kovimester (#4318) üzenetére


nordino
tag

Ha figyeltél volna egy kicsit is a társaidra a sok lootolgatás mellett nagyon jól tudhatnád ki vagyok te szerencsétlen. :DD
"Nem látod az erdőtől a fát" :D

(#4320) sztanozs


sztanozs
veterán

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#4321) kovimester válasza sztanozs (#4320) üzenetére


kovimester
aktív tag

Ne agodj itt abahagyom nem lesz mit nézni.
Ennél több sszót nem érdemel. Fél leirni még a falu nevét is......

(#4319) nordino:

Maradjak csak a H.S.-be de az az én klánom volt ne felejsd el és a mostani leader tetei miatt fogom sározni és amit tudom szét szedni.
Inen látszik, hogy az se veszed észre hogy mennyi ember mebt el, és a nagya még mindig tartja velem a kapcsolatot vagy át is jött amit nem bánt meg.
te meg az ilyen nagyarcu emberek miatt ment rönkre akik itt arcáskodnak és még tamadni se tudnak warban!
Plusz a mostani "leader" irt által szabályok sincsenek betarta......
Ugy rugdosátok ki az emberek hogy egy nap alat 9 ember.
Nincs awarban már warozni akaro ember. Kényszerből inditják a wart amit ugy is "lose" lesz mert az is/out szabályt se tartja be az aki inditja.
erre irtam azt az idézetet, de sajnos ez se érteted.
És ha tehetném megint és megint otthagynám a clant mert már egy hullaszagtól büzlő klán.
Ezzel én befejeztem a hozzád füzzöt mondadom, mert ugy se érted, csak szájalni tudsz meg mocskolodni....

[ Szerkesztve ]

(#4322) nordino válasza kovimester (#4321) üzenetére


nordino
tag

Látom nagyon fáj az igazság,ez is csak téged minősít kishaver! :R
Sok sikert az új klánod szétcseszéséhez! :C

(#4323) ggeleven


ggeleven
őstag

Ki a Topicgazda? Némi takarítást kérnénk a hármas kasszához! :U

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#4324) kovimester válasza ggeleven (#4323) üzenetére


kovimester
aktív tag

Már irtam annak akié a topic, kértem a törlést a sajátjaimra, cska idő kérdése.

(#4325) korridor válasza kovimester (#4303) üzenetére


korridor
csendes tag

Az,hogy előjön a chatablak keresés közben nem bug.3600 kupa felett elérhető a keresgélés közbeni chatelés.Ha még feljebb mész kupában kb.4100-tól már írni is fogsz tudni chatre annyit keres. :)

ja,és a bónusz még mindig 225K champ2ben.

[ Szerkesztve ]

(#4326) kovimester válasza korridor (#4325) üzenetére


kovimester
aktív tag

Az igen....
4100 a cél. Titan ennyire kihalt lenne akkor?

(#4327) korridor válasza kovimester (#4326) üzenetére


korridor
csendes tag

Nem tudom mennyit változott a th11 bevezetése óta,én még előtte voltam titán ligában,akkor nagy szívás volt a sok felhőzés.

(#4328) kovimester válasza korridor (#4327) üzenetére


kovimester
aktív tag

Nagyszerű......
Chap 1 ben nem sokat keres.
De az a baj hogy csak 1 óra V.G. van. Titan már 3 órát t azért az plusz 2 támadás..

(#4329) dragonfx válasza kovimester (#4328) üzenetére


dragonfx
veterán

bezony emiatt nem rossz ám az.
milyne chat keresgélés közbe?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4330) robi baggio


robi baggio
tag

Sziasztok!

Magyar nevű klán tulaja vagyok, jelenleg top 64, 20helyet buktunk, kihullott 1-2 ember.
Csak egy infó: Ruzsuka nevű játékost, messziről kerüljétek el!
Waron nem támad, és valami iszonyatosan bunkó stílusa van.
Egy nagy nulla a csóka.
Üdv harcosok! :R

Robi

[ Szerkesztve ]

http://www.personenschutz-robert.at

(#4331) kovimester válasza dragonfx (#4329) üzenetére


kovimester
aktív tag

Fogalmam sincs csak a kis fülét látam.

(#4332) WhiteWalker válasza ggeleven (#4310) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ez.már nem pite :D

(#4333) Salex1


Salex1
senior tag

Érdekel valakit egy lvl 62-es falu? nekem a második volt, de már nincs kedvem kettőt vinni és átadnám másnak google accountal együtt. Nevet lehet váltani rajta. Átadnám = INGYEN, nem kérek semmit cserébe.

(#4334) sunone


sunone
aktív tag

Srácok, ti alkalmaztok szünetet vagy regenerációs trükköt egy-egy vesztett war után?

Észrevettem, hogy 8 győzelem után mindig két wart vesztünk, és a második már nem az erős ellenfélnek tudható be inkább az idegességnek.

Ha van módszeretek, hogy lehet kisimítani az agyhullámokat egy fail után, azt szívesen meghallgatnám (olvasnám)

(harcos hunok - #9Y89LGOJ)

[ Szerkesztve ]

(#4335) sztanozs válasza sunone (#4334) üzenetére


sztanozs
veterán

Nálunk nincs ilyen. Örülünk, ha néha nyerünk egyet-egyet :DDD

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#4336) Lootolok válasza sunone (#4334) üzenetére


Lootolok
tag

Nálunk sincs ilyen.
Mondjuk mi heti 2 wart tolunk, kedd és pénteki indítással, így van közte pihi.
Az utóbbi 1 évben szerencsére jó a war logunk, átlag 8 nyerésre jut 1 vereség, ezek is abból adódnak, hogy TH előnye van az ellennek. Nem egyszer volt, hogy 1-3db TH11-est kapunk ellenfélnek, míg nálunk a max TH10-es volt... ÉS nem jellemző, az ilyen esetben, hogy rush az ellenfél.
Szép, igazságos sorsolás az ilyen :D

(#4337) ggeleven válasza Lootolok (#4336) üzenetére


ggeleven
őstag

Nekünk gond nélkül dobott a rendszer lvl6os klán, amikor lvl3-4esek voltunk és most, hogy lvl5 vagyunk simán kapunk lvl8asat...Ha valamiben, akkor ebben kellene egyensúly javítani nekik.

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#4338) dragonfx


dragonfx
veterán

Hat ekem eleg hullamzo.en azt utslom mikor hagyjak elmenni az ellenfelet es nyomas alatt 30-40*,hatranybol kene behozni bizonyitani nyerni domboritani de nem megy mert druki van teljesitesi kenyszer.fos....

Kicsit kezdek beleu ni az egeszbe a kisfalutol allando 500-600at visznek....
A nagyot meg se tamadjak napokig aztan gyszer valami buzi kivarja a reggel 4-5 ora amikor tele a drill termelo es befoszt valami cw sereggel th11es.....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4339) Lootolok válasza dragonfx (#4338) üzenetére


Lootolok
tag

Na, de mire a nagy faludat néha betámadják, a két támadás közben mennyit lootolsz? :)

Ezt nézve gondolom vastagon pozitív az egyenleged, ezt nézd, ne gondolj másra, és akkor rögtön vidámabb leszel :D

Nálunk CW-n az a szabály, hogy meghatározunk egy eltolási szintet, ami 0-tól 2-ig lehet (utóbbi nagyon erős ellenfél esetén), azaz a saját sorszámához képest mennyivel kell esetleg lefelé támadni. Első támadás mindenkinek ez. Ha ezután javítani kell valaki után, akkor lehetőleg a szintben hozzá közel eső teszi meg.
Ez a stratégia nagyon bevált, így nincs fejetlenség, mindenki tudja a dolgát.

(#4340) WhiteWalker válasza Lootolok (#4339) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én is igy vagyok ezzel.
Eleinte nagyon morogtam, aztán rájöttem hogy pajzs alatt érdemes 2-3 támadést végrehajtani. Így elég pozitív a mérleg: DDD

(#4341) dragonfx válasza Lootolok (#4339) üzenetére


dragonfx
veterán

Ja nalunk is igy van.de megse jonnek eredmenyek kozepen lenn xarul tamadnsk.
Mostansag jokat ad 300-400-500,fejenkent 2-3-4e fekete

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4342) Hunmugli


Hunmugli
aktív tag

Sajnálatos dolgot kell bejelentenem, még pedig azt, hogy vége a win streakünknek. Szerencsére az elmúlt 3 hónap munkája nem ment kárba, ugyanis egy szerencsés szerencsétlen döntetlent toltunk. Innentől undefeated streak néven visszük tovább a rekordot, a cél megverni az academyt. Pont kicsúszott volna az utána levő cwvel a vesztes war a logból, erre éppen most az alja piros, a közepe zöld, a teteje fehér. Mindenkit mélyen megviselt ez a szörnyű eset a klánban, 75-75ös draw. [maxos-maxos cw] Szóval szerintem ha vesztünk, akkor mindenki mély depresszióba zuhan, vagyis egy módon lehet elkerülni ezeket a negatív hullámokat egy klán életében: tilos veszteni. :D :D :D

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#4343) sztanozs válasza ggeleven (#4337) üzenetére


sztanozs
veterán

Mondjuk a legutolsó war-t megnyertük L5-ként egy L7 klán ellen 37/35-re (45-ből).

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#4344) markussandor válasza Hunmugli (#4342) üzenetére


markussandor
senior tag

mennyinél tartottatok?

(#4345) Hunmugli válasza markussandor (#4344) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

48-nál, azzal együtt undefeated 49.

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#4346) Speeedfire


Speeedfire
nagyúr

Kicsit alakítgattam rajta.

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#4347) Lootolok válasza Speeedfire (#4346) üzenetére


Lootolok
tag

Kissé rush :)

Teslákat mielőbb told fel, az egyik legjobb deff, és olcsó.
Mi az, hogy mind a 4 buildered áll...? pfff. sürgősen adj nekik feladatot.
Mi az, hogy CC-dnél ott a szabad kérés lehetősége? A CC mindig legyen tele :)

A deffek közül teslák mellett AT-ket told fel előbb maxra, mert nagy hatótáv, és univerzális, mivel levegőre és földre is jó. ágyút, mortart utoljára hagyd.

Hirtelen ennyi. :D

Persze segítek, ha kell, és esetleg van kérdésed ;-)

(#4348) Speeedfire válasza Lootolok (#4347) üzenetére


Speeedfire
nagyúr

Tudom, el van maradva pár védekezéssel. Elsőnek a bányákát tornásztam fel. :B

Teslákat mielőbb told fel, az egyik legjobb deff, és olcsó.
1.5m/db a 2. szint, rohadt drága. Ritkán van ennyi aranyam egyszerre. illetve jelenleg most a falat próbálom fejleszteni. Inkább a teslákat húzzam fel előbb?

Mi az, hogy mind a 4 buildered áll...? pfff. sürgősen adj nekik feladatot.
Mint látod nincs sok zsetonom. :N
Ha lehetne, akkor mindent fejlesztenék, de nem tudok.

Mi az, hogy CC-dnél ott a szabad kérés lehetősége? A CC mindig legyen tele
Hát, ő most pont nem volt kérve. :B
De mindig szoktam kérni, szerencsére ebben a klánban azért adnak is.

A deffek közül teslák mellett AT-ket told fel előbb maxra, mert nagy hatótáv, és univerzális, mivel levegőre és földre is jó. ágyút, mortart utoljára hagyd.
AT is most már kb 2m/db a fejlesztés.

Az a baj, hogy napi 1-2 alkalommal szoktam csak vele játszani, így nem tudok egész nap farmolni.

Amúgy az elrendezés jobb, már mint az előző volt? :B

Fotóim https://fb.com/toth.szabolcs.art || IG: http://instagram.com/_tothszabolcs_ || Weblapom http://szabolcs-toth.com

(#4349) sztanozs válasza Speeedfire (#4348) üzenetére


sztanozs
veterán

A trükk az, hogy nem a bányákból jön a zseton, hanm támadásból. A fullos bánya arra jó, hogy ha nem lépsz be sokáig, akkor betámadjanak a jó loot miatt. ;]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#4350) dragonfx válasza Speeedfire (#4348) üzenetére


dragonfx
veterán

hát igy neház lesz fejlődni.
1.5-2 milla sok? th9en ugy indulnak hogy 3-4-5

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.