Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-17 19:36:15

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4701) Hunmugli válasza vvillie (#4700) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Tudom, de nem ez itt a kérdés, hanem az, hogy milyen rossz annak, aki fp, de bannolják. A többi lényegtelen szerintem, az h mást is bannolnak, ah az is, h idő előtt megszüntethetik a bannt. Rossz, innentől kezdve nincs mit csinálni. A zugmodosoknak üzenem: a SP szólt előre.

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#4702) vvillie válasza Hunmugli (#4701) üzenetére


vvillie
tag

En meg a modosoknak is :).
De hat akit artatlanul bannolnak az egy reszet koszonheti a modosoknak is :).

(#4703) kovimester válasza Hunmugli (#4701) üzenetére


kovimester
aktív tag

Hagyuk már ezt a zug meg a stb. modolot...
Ha már egy azaz EGY olyan embert banolnak aki nem használta már meg bukot a SC. fairplay dolga 1es ülj le.

Ez számomra azt a jelenti hogy van egy random programunk amibe mondjuk van 100 olyan progi (futatási apk neve) ami ha megy a hátérbe no bann a többiért bann.

Ugy hogy ennyit nincs meg az indok az hogy miért mikor stb.
De valaki írta itt hogy az SC dönti el hogy ki játszik és kinem.
Ugy hogy ez ebben a formában egy szar.

Az meg hogy most el tűnik az xmod.. ugyan már emberek 2 hétig pihi lesz idejük kitalálni valamit....

Plusz ezek szerintem mind iphone telorol nyomták.
Az android rendszert lekövetni hát.....
Lucky patcherel bármelyik programot belehet a rendszerbe építeni azaz rendszer file lesz azaz az xmod már alapból az android rendszerbe épül bele. Inentöl kezdve bukó vári.

De hiába irom ezt.... ugy se hiszi el senki se ...

(#4704) sztanozs válasza dragonfx (#4683) üzenetére


sztanozs
veterán

Star Wars: Galaxy of Heroes-ban most izztották be Guild-eket. Ha érdekel, nézz be a topikba.

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#4705) vvillie válasza kovimester (#4703) üzenetére


vvillie
tag

Bla-bla-bla :))).
Ha vannak ha nincsenek teves bannok csak igy tovabb SUPERCELL :))

(#4706) Hunmugli válasza kovimester (#4703) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

A zugmod egy komoly probléma. Nem arra gondolok, hogy valaki csendesen modozgat, enyhén átlagon felüli támadásokat csinál, hanem arra, hogy azt csinálja, amit egyesek szerint a modosok: orrba-szájba agyoncsíteli az agyát, majd lekommunikálja, hogy fair play... Az ilyen gyökereknél nincs rosszabb.

Az összes többiben hiszek neked, nincs nagy tudásom ilyen téren, csak kicsi. De a zugmod a kedvenc szavam, hát had beszéljek róla. Szerintem lényegesen másról van szó, mint a mod esetében, de a SC-nek mindegy: mod=mod.

Uppsz, most veszem észre, hogy a SuperCellt SPnek írtam, pedig az SC. Sry. Illetve dragonfx sem dragon_fx... :N :B

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#4707) kovimester válasza vvillie (#4705) üzenetére


kovimester
aktív tag

Hát ritkán írok ilyet de a sötétség tanulhatna tőled jó sokkat......
Plusz kívánom kapj 2 hét bannt xD... És fogd a nyuszira xD

(#4708) vvillie válasza kovimester (#4707) üzenetére


vvillie
tag

Ez mar a fb csoport szint :). Erre mar tenyleg nem reagalok.

(#4709) kovimester válasza vvillie (#4708) üzenetére


kovimester
aktív tag

Helyes! I win.... xD

(#4710) kovimester


kovimester
aktív tag

Update :
Egyre többet olvasom hogy olyanokat bannoltak akik nem használtak semmit. Még azt is hogy az is fél a bantol aki semmit nem használ. A bluestack-es tábora is megropant mert az anti cheat scaner ( vagy mi a szar) azt is cheatnek...

Ha ezt igy folytatják nem hogy a bevétel csökkeni fog de mwg ismétlődik a dec update újra vagy rosszabb lesz.

U.i. : az xteam is gözerövel dolgozik több mint valószínű hogy mai napon már fel is törik.

(#4711) Hunmugli válasza kovimester (#4710) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Engem még nem bannoltak, de most megszívták a pénzért pusholók :D

Galadon biztos örül. Az xteamnek meg hajrá, szerintem ilyen esetben meg kéne védeniük a felhasználókat azáltal, hogy nem lehet elindítani a modot. De az ő dolguk.

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#4712) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Kicsit már unalmas olvasni ezt a bannolos témát...
Oldalakon át ezzel van tele a topic :U
Nem lehetne ignoralni?

(#4713) kovimester válasza WhiteWalker (#4712) üzenetére


kovimester
aktív tag

Akkor beszélgessünk a hüvely gombárol.

(#4714) dragonfx válasza kovimester (#4691) üzenetére


dragonfx
veterán

de érted elöző cw.n 92% 2* most ugyanazon 46% 0*.áhh már totál undor van....

hehe na mi eza chates képrenyő vville? ;]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4715) dragonfx válasza kovimester (#4710) üzenetére


dragonfx
veterán

milyne xteam?
bluestacks egy fos az andy jobb.
ha ezért kivágnak legalább nem kell tovább szenvednem ezzel a xarral,. :C

amugy ujra divatba jött a dragon. 13 sari5 4 villám7 2 rengés 1 rage...tiszta gáz ez ellen nem cisnálnak valamit....th8 korszakra visszalépett a játék.

mi el kezdtüka castle os clasht más bonyolultabb de nincs idegeskedés játék öröm egyszerű. :B látványosabb bizonyos szempontból prolibb de megteszi szórakozni.

az sc maga alatt vágja a fát látszik le akarják épitenia coc.t azért cisnálják..csak egy a gond a clahs royal nem fogja azt produkálni amit ők várnak tőle....2d.s fos....

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4716) kovimester válasza dragonfx (#4715) üzenetére


kovimester
aktív tag

xteam=xmod games csak igy irtam....
és mindegy mi a neve egér alapu mind a kettő.
Ha jól emlékszem ezek a "bot"ok amik támadnak helyeted meg beszedik óránként az aranyat azok egér nyomva tartásra vagy pöttyögtetésre van állitva. Ugy hogy ezt nézi nem azt hogy normálisan játszol stb (de ebben az egér mizériában nem vagyok biztos).

U.i:
Ha régen jól olvastma a royal 2x anyyi bevételt hoz mint a Clash. Mindenki rákantant a kártyákra hogy minél jobb legyen. Eze lehet marhaság de miota kijött a witcher 3 gwent kártya játék utána ez a heart of stone (vagy mi) ere rá buzdulva hajitoták ki és lám akkora siker hogy ezt is megtehetik.

[ Szerkesztve ]

(#4717) WhiteWalker válasza kovimester (#4713) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Rendben!
De ez a cheates dolog
kezd marha unalmas lenni.
Marhára nem érdekel hogy milyen számomra ismeretlen embereket bannolnak.. Nem fogok hátast dobni ha bannoljak.
Bejelentette az SC hogy lesz ilyen hullám , rendben , lapozzunk.

[ Szerkesztve ]

(#4718) vvillie válasza kovimester (#4639) üzenetére


vvillie
tag

Az a bizonyos hullam :))).
Sokan azt hittek, hogy kamuzik a sc :)

[ Szerkesztve ]

(#4719) kovimester válasza vvillie (#4718) üzenetére


kovimester
aktív tag

Huj most mindenki veri magát hogy ez igen...
Csak a sok értelmiség elfelejti ez nem végleges ban hanem 2 hét.
2 hét alatt lehet hogy olyat alkot az xgame amit mégeddig soha. Aztán még nagyobb cumi lesz. Remélem akkor is ilyen vidám leszel villifog vagy mi a neved....

Xgamet a felhasználók pénzelik igy nem fordithatnak hátat mivel a pénz számít nekik és nagyon remélem hogy olyat fognak azt asztalra rakni amit eddig nem látott az SC és a mostani vigyorgó majmok akik meg monták hogy " dik gyün má hullámzó szennyvíz".

De abba is hagyom mert ne hogy sírva fakadjon az a kollege aki évente hozzászol egyet; ne hogy kicsit többet keljen olvasnia mert a végén be gyulad a szeme; :))

(#4720) vvillie válasza kovimester (#4719) üzenetére


vvillie
tag

Te nem szeretned aszt, hogy senki sem hasznalja a csalo programokat?
Jah mar ertem te azt szeretned , hogy a te klanod hasznalja es az ellenfel legyen mindig fp.
Legyszi magyarazd el, hogy miert nem lenne jo a coc csalok nelkul?
Amugy meg a sc-t is a felhasznalok penzelik :). Es vegre eljott az ido mikor ok vannak lepes elonyben.
Dehat mindent elmond az emberrol az a dolog amikor valaki a csalast reszesiti elonyben mindhogy az igazsagos jatekot szeretne.
Lehet , hogy ez igy nagyon naivan hangzik de az en ertekrendemmel igy latom a dolgokat:
modozni csalas!!! ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#4721) vvillie válasza kovimester (#4719) üzenetére


vvillie
tag

villifog? :) ez most komoly? :)
Mar itt tartunk?
En arra lennek kivancsi, hogy akkor is ilyen allaspontot kepviselneteke ha a kozvetlen kornyezetetek is latna a megnyilvanulasaitokat.
Ertem en, hogy csak egy jatekrol van szo de aki meg egy jatekban sem tartja be a szabalyokat az az eletben sem fogja. :C

(#4722) Hunmugli


Hunmugli
aktív tag

Ne kelljen megint modit hívni :(((

Egyébként, egy vicces bannos kép a csoportból: [link]

[ Szerkesztve ]

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#4723) Lootolok válasza kovimester (#4691) üzenetére


Lootolok
tag

Én egyelőre ott tartok még, hogy a TH10 stabil 2* összejöjjön.
Egyelőre több, mint kevesebb sikerrel, de azért a 2* van már többségben.
Hőseim 32/32-esek, a BK most alszik 33-ra, és a valky most van fejlesztés alatt 5-ösre. Majd azzal fogok gyakorolni, ha kész, mert jó cuccnak tűnik.

A 7-e goblint elsők között fejlesztettem ki, mert loothoz nálam elengedhetetlen :D

(#4724) dragonfx válasza Lootolok (#4723) üzenetére


dragonfx
veterán

én is a 6ost viszem de a 7es még bikább.
nekem 24/20 lesz nemsokára. a gw megy 7re majd.
a th10 2* általában nem gond bár ott is nagy a szórás 51-90% között.
és ugy érze csak a szerencse dönt....
de a th11 más dio a sas kiszed mindent a golemet aq.t wizit ribit pláne mert csapatba megy.marad a bk mega pekka de ugye a pekka a tesla miatt egy halott karakter....a bk.t meg ugye szedi minden....

én nem akarom elhinni egy ocska 2d.s fantáziátlan fos több bevételt generál...

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4725) nordino


nordino
tag

Friss játék,új játékosállomány,nagy hype a játék körül,=több mikroköltés a felfutási időszakban.A coc is napi 5 millát hozott régebben,ma szerintem már biztos nem kaszálnak vele ennyit.

(#4726) Lootolok válasza nordino (#4725) üzenetére


Lootolok
tag

Napi 5 milla, és nem mentek még nyugdíjba...? :)
Vagy nem dollárban értetted?

(#4727) dragonfx válasza Lootolok (#4726) üzenetére


dragonfx
veterán

millio dollár hehe.
a a angy faxt ocska fos elbaxták...
még a goblin 7et berakom mega bk25öt aztán szerinttem én leállitotom a mocit...
max a védelmet mjd szép lassan felhuzom.
netán a bowler 3ra majd 1x csak összejön
marad a ritkai cw az is buko mert aránytalanul erőset ad állandóan...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4728) nordino válasza Lootolok (#4726) üzenetére


nordino
tag

Pár éve egy japcsi befektetőcsoport megvette őket,és akkor az előző teljes évi bevételük alapján jött ki a napi 5milla dollár.Faszé mennének nyugdíjba,mikor olyan ergya játékokat csinálhatnak amilyet csak akarnak az anyagi teher már nem rajtuk van hanem a befektetőiken.Ha a coc-val már egy kanyit sem keresnének és az összes többi játékkal is csak ennek a tizedét keresnék meg,magát a céget valszeg ez is bőven nyereségesen tartaná,max a japók kezdenének csoportos harakiribe,mert évtizedekig tartana mire egyáltalán megtérülne a befektetésük.

(#4729) Hunmugli


Hunmugli
aktív tag

Most sajnos el kell mennem egy hétre és nem lesz wifi :N Mindenesetre vettem 500 gemet hogy gemelhessem a valkit 4esre. Mert ma indítom ötösre, így nem vesztek semmi laboridőt. Fogadok, hogy mire visszajövök, még kész sem lesz az ötös valki (ezen nincs mit ragozni, nem 2 hétre megyek), de már jön a nerf... Nem baj, ne legyen igazam, én azért optimista vagyok. Jó lesz ez :)

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#4730) Lootolok


Lootolok
tag

Tegnap este elkészültek végre az 5-ös valkyk.
Ma elkezdtem gyakorolni velük, elsőre rossz szűkítés miatt 60% jött össze, második próbámon elég sima 3* egy LVL2-es infernós ring falu ellen, a többi védelem még nem volt kimaxolva, némelyik TH9 max volt, Wizik többsége már TH10-es, meg xbowok mindegyike LVL3-as volt. Csak BK-t vittem (33-as), mert AQ alszik éppen 33-ra.
Ezt a hetet nekik szánom, csak valkyval fogok támadni, szombaton meg CW-n teszem magam próbára velük. Leaderünk pár napja állt rá, és már elég komoly TH10-eseket is le tud velük tolni 3*-ra, igaz nem CW faluk, CW CC védőkkel.

(#4731) Gadfly


Gadfly
tag

Sziasztok!
Előre is bocsánat, hogy itt és ilyen témában írok, de a jelenlegi klánunk kicsit inaktív lett, páran a frissítések végett befejezték a játékot és most jelenleg aktív, warozni szerető és tudó játékosokat keresnénk, hogy vissza álljon a régi rend. A klán neve: Magyar Banditák ...ahol Darbazs a leader. LVL8-as kán vagyunk 162 war győzelemmel. Jelenleg azzal is próbálkozunk, hogy nemzetközivé tettük a klánt, így ha vki esetleg csatlakozni szeretne az így fogja megtalálni. Tudom vhol pofátlanság, de aki tud segíteni v. tippet adni, hogy hol lehetne/érdemes hirdetnünk, azt nagyon megköszönjük! :U

simraceseries.com

(#4732) SiZo válasza Gadfly (#4731) üzenetére


SiZo
tag

coc hungary fb csoport.
de azt most mondom, hogy jó embert találni (pl. mid th9, max th9) lehetetlen
értelmes embert találni nagyon nehéz
embert egyáltalán találni nehéz
és ha ezek közül találsz is, 70% esélyed van arra, hogy idióta az illető.
de sok sikert, ne add fel.:)

# HUN MKI AKTIV #

(#4733) dragonfx válasza Lootolok (#4730) üzenetére


dragonfx
veterán

én lootra 7-8at viszek és elég ütős kis csoportocska. egy oldal simán letisztanak.
na de majd a bowler 3 ;]

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4734) Lootolok válasza dragonfx (#4733) üzenetére


Lootolok
tag

Azért van még mit tanulnom valkykkal is.
1-2*-ok jönnek össze.
Igaz AQ nélkül erős TH10 ellen nem sok esélyem van, ez is benne van, de azért jobban kell rakosgatnom őket, és szűkíteni rendesebben.
Ez a hetem már erre van szánva, aztán csak lesz valami fejlődés. Mert a darkom az folyamatosan csökken, hiszen 20db maxos valky elég költséges mulatság 1-1 támadás alatt, pláne, ha poisont is ledobom a védőkre :)

(#4735) kovimester válasza Lootolok (#4734) üzenetére


kovimester
aktív tag

Szia!
Ha elfogatsz egy támadási technikat ezt probáld ki:
1 goelm 4 mágus 4 wb többi mind valkyre CC golem és ginat
vagy
4 wizi 4 wb és valkyre CC golem
Spell
Vagy igy: 7+1 rengés rage és fagyi
vagy igy: 2 rage 2 fagyi 3+1 rengés itt az egyik falut jumpra lehet cserélni ha kivánja az a falu.
Ez a technika TH10 simán 2 csillag de az biztos hogy a feketét esszi rendesen!

(#4736) dragonfx válasza Lootolok (#4734) üzenetére


dragonfx
veterán

a pison a legkevesebb én már kettesével dobálóm :C
2-2-1 heal rage freezezel megyek.
most épp a govabo.t probálóm de baxxus kevés a hely....5-5 ribi kuglis kevés...
2* max

7-8 ribi már jobban megy de heal nélkül fika....
nekem a bk alszik épp 25re

ja hát én lootsereg mellé rakom.
12 gigi 3 healer 4 wb 28 kobold(sajnos még egy hétig 6os csak)
meg 12-12 minyo archer asszem ennyi fér bele. tisztitani.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4737) Lootolok válasza kovimester (#4735) üzenetére


Lootolok
tag

12dagi
14 barbi
14 archer
19 valky
CC-be meg amit töltenek a klán társag, változó, CW-n kívül nem szoktuk megkötni a szintet, max a típust, és bármi földit szoktam kérni, ezért van, hogy dagi, vakly, hog, barbi, archer, wizik vannak bent vegyesen :)
Spell 2 poison (egyik a CC), 3 rage, 2 heal.

Most már ott tartok ezzel a sereggel, hogy elég nagy biztonsággal 2* egy jól fejlett TH10 is, egy nem maxos pedig akár 3*-ra is összejön. Volt ma is egy TH9 védelmes TH10, LV3-as infernókkal, LV4-es xbowokkal, igaz a falak csak 7-esek é 8-asok voltak, de 3*-ra sikerült letolnom fenti sereggel. És mindezt AQ nélkül, csak a 33-as BK-val. Volt egy kis csoki a gatyában, amikor CC-ből kijött sári és lufi védő sereg :D de poison, és CC wizik leszedték szerencsére rage hatása alatt, mert ezek a védők halálosak dagikra, valkykra a splash miatt.

Aztán az előbb sikerült egy 81%-os 2* egy elég jól fejlett TH10 ellen is, védők is voltak, AQ-val talán 3* is összejön.

Amire rájöttem (nyilván más is :DDD ), hogy elején nagyon fontos a szűkítés, hogy ne váljanak ketté a valkyk, utána szinte mindent bedarál 19db baltás csajszi ha csoportban rohangálnak :) Aztán már csak az útirányt kell eltalálni, hogy ne fussanak ki idő előtt a spell hatása alól.

De köszi a tippet, majd azokat a lehetőségeket is megvizsgálom. Holnap ébred a 33-as AQ, elég nagy segítség lesz ;]

(#4738) Lootolok válasza dragonfx (#4736) üzenetére


Lootolok
tag

Ez most nekem CW gyakorló sereg, nem loot, mert darkot így nem igazán lehet növelni, csak, ha 4-5k-t hozok el egy-egy faluból, ami azért nem olyan gyakori, mert bónusszal kiegészítve úgy már nem 0 szaldós a buli, vagy titánban kell nyomni a vaskosabb bónusz miatt :D
Jelenleg Master2-ben tartok, megyek felfelé, mert ezzel a sereggel, és a gyorsított sereg idővel lehet haladni szépen. Épp trophy push tartunk, meglátjuk meddig jutunk, most a 21-22. hely környékén mozgunk, meg akarjuk dönteni a korábbi 19. helyes rekordunkat. Bár kupa számban mér rég megdöntöttük azt, csak azóta erősebb lett a mezőny :)

Lootolni szinte 0 darkba kerülő sereggel szoktam kristály 1-ben, ott naponta 20-25k dark is össze szokott jönni. De most a valky gyakorlás miatt feláldoztam magam a klán érdekében, így darkom gyakorlatilag napok óta stagnál, a támadásonkénti 4k dark költség miatt... :D

(#4739) dragonfx válasza Lootolok (#4737) üzenetére


dragonfx
veterán

nekem meg a bk25 ébredt azért ez már elég jo.
most a gw.t re fogok rápattani hogy 10es legyen.
védelmem is már elég szépen alakul. utolso bow isn 4es lesz lassan. ágyukból még 3 12es van.
azért ráfekszek a wizikre mortárra végén a sas2.
én ennyire nsm szorom a feketét. :DDD 8 ribit viszek ez egy oldalt tisztit másik oldalra ott a 2 heroes meg a dagik. healerrel. igazából a goblinok végzik a szerzés részét.
én csak *ra megyek léegyne mega bonus. ilyen 40-48% 1* szokott lenni. master1be vagyok. itt már jönnek ám szépen a 120 feketére. :DDD
most a minyo7eet fogom berakni.
szinte boritékolhato a next uopdatebe archer ágyu lvl14 lesz.
nálunk nagyon leállt az egész már engem sem érdekel unalomba és a méregbe fulladta játék csomoan abbhagyták már én is cska félgőzzel nyomom. ettől függetlenülk megy az 5 builder. :DDD
minyon után a bowler 3ra összedem és utána kb nekem bezárult vége a játéknak nincs mit a laborba huznia heroest huzni agyfax nem lehet ugy lootolni amig ez a 2 darkos kész addig szerintema gw10 is meg a maradék 3 ágyu aztán szerintem leállok irto sokat bosszant mostanába eza fos...renegeten abbahagytálk nálunk..állandóan fax nehezeket ad cw.re totál reáltalanokat....beleuntam azaz igazság 10/8 buktába...
nem tudnak a skacok gohozni th9en.
top100ba benne avgyunk d enem ön értelmes tag csak iylne átjárosok pedig lvl8as a klán.
ahol nincs 10-11es fal annak már nekimegyek nem keresgélek mert felidegesit lesz ami lesza bonus fontos sokat dob néha.,
nem panaszkodok utobbi 10 lootba van 3 5e+os fekete.
arany elixir összeségébe ritkán jön 6 kilo alatt ki bonousszal az hol ez hol az van tulsulyba pl: 120/410...380/170...ilyesmik
már ilyne 250-300asokra nem kapok fel a fejem.ugyse tudom lebirkozni 3ra meglegyen. a 400az már faja néha becsusszan pár 500-600as.elhagyott is van néha persze pont mikor nincs heroes meg spell. :DDD
multkor láttam egy 1.9millásat dehát nem volt lofax seregem....

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4740) Hunmugli


Hunmugli
aktív tag

Mi 30an vagyunk a cwzsben, kht bannja letelt... Megdöntjük a 42. rekordját, utána lehet elmegyek... Pwzsben 3aztam valkikkal, nem valami nehéz. Minden úgy ment, ahogy a nagy könyvben meg van írva.

De hova is mennék?: Ha ebből lesz bármi is, akkor valahová ide: [link], illetve ez nem egy klán, de ha választanom kéne, tuti a DarkFoxes lenne az - ha bevennének. Akinek nincs fb fiókja, az is tudja olvasni? Csak mert lusta vagyok tesztelni - illetve ez milyen szabályok alapján működik? Pl zárt/nyitott csoport, vagy ilyesmi? Köszönöm a válaszokat.

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#4741) kovimester válasza dragonfx (#4739) üzenetére


kovimester
aktív tag

Dragon!

Egy jó tanács nem tudom kupa szinten hogy állsz, de csak ajánlani tudom hogy csinálj egy trollbaset (ha kell belinkelem az enyém) és min menj fel Titan 3 ba. A napi csillag bonus nagyon jó a win bonus is.

(#4742) dragonfx válasza kovimester (#4741) üzenetére


dragonfx
veterán

master1be vagyok 3060nál. itt is elég nehézkes már talán a champi meglesz na persze nema gem miatt az már meglett mikor ott voltál tudod.
troollbase?
nekem a 4 irányú base.m van ugy ahogy jo. aki 4 rengéssel jön visz ugyis....
itt sem rossz a bonus jo lootokat ad.

Hunmugli: neked mi a neved a játékba?mi az előny abból ilyen jo csaló csapatokba akarsz lenni?

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4743) Lootolok válasza dragonfx (#4739) üzenetére


Lootolok
tag

Én feltolom 40-esig mindkét hőst, mert a nélkül maxos TH10 ellen nem sok esélye van az embernek. Abban is segít az erős hős, hogy egy elb@szott támadást is képes 2*-ra kihozni az ember. Ezt pl. most hétvégén is tapasztaltam, hogy valkyk bementek középre, lecsapták a TH-t, de nem ment időben a nyakukra a heal, és a fennmaradt multi inferno hatása, valamint dgp miatt elpusztultak idő előtt. Támadásom még csak 35-56%-.on állt, de innen szinte csak a 33-as BK egyedül lehozta 61%-ra.
Sz@r dolog 1 hőssel lootolni, de az utóbbi közel 1 évben már hozzá szoktam :)
Vasárnap CW után szoktam indítani felváltva a hősöket, vasárnap pár gem költségen felébresztem, letámadom a 2 támadást, aztán alszik is a következő szintre valamelyik. Néha van, hogy valami okból (pl. CW gyakorlás, azaz lootolás CW sereggel) nem indítok, és akkor 1 hét kánaán van, mert két hőssel lootolok :D

40-es hősökkel meg majd felmegyek ameddig tudok kupában, kíváncsi vagyok, hova jutok. De addig nem, mert 1 hőssel ott fent lootolni szinte lehetetlen, és sok darkba kerülő sereg miatt nehéz 1 hét alatt összeszedni 160-180k darkot (lassan majd 200k lesz az AQ ugye :D), hogy mindig induljon hős.

Az én is érzem, hogy lelassult a játék itt TH10-en, nem olyan pörgős, mint pl. TH8-on volt, viszont jó érzés, hogy már nem bénázok (annyit) TH10-esek ellen sem, mint az elején, ez éltet, mert nagyon sok CW ezen múlik, hogy a TH10-esek mit tudnak fent művelni, ami egyfajta felelősség is a többiekkel szemben. Most is második támadásom egy teljesen maxos TH10 ellen 67%-os 2* lett, míg rajtam csak 1*-ot tudtak hozni, pedig még nem vagyok max deffekkel ellátva, csak majdnem minden CW után tologatok valamit a bázison, hogy jobb legyen, így egy korábbi egyen faluból már viszonylag egyedi lett, így ahogy esetleg első ránézésre tűnik, sima 2* lehetne, sok esetben 1*, vagy annyi sem lesz a delikvenseknek. Aztán persze van, amikor 2-3 támadást is kapok, olyankor az utolsó néha lehoz 2-re, viszont elment 3 értékes támadásuk, ami igen sokat számít, mert nem marad támadásuk pl. TH9-et javítani, ha szükséges, azt mi TH10-esek meg ugye simán hozzuk 3-ra, ha szükséges.

Tehát most már csak lassan haladok, és örülök, ha CW-ben jól szerepelve győz a klán, aztán lehet majd augusztusban én is lerakom, vagy ki tudja, mert akkor fognak ikreim születni, így nem hiszem, hogy lesz erre időm :)

(#4744) Lootolok válasza kovimester (#4741) üzenetére


Lootolok
tag

Ha van egy kis időd, ránézhetnél a falumra, hogy alkalmas e magasabb ligákra :)

HUN MKI AKTIV klán (mostanában a Magyar top25 körül mozgunk), Alex nevű játékos vagyok :)

Amúgy mitől troll egy base? Hogy elsőre könnyűnek tűnik, aztán mégsem az, így löknek felfelé kupában?

Amíg fejlesztem, mondjuk nemigen megyek feljebb, mert 2-3 deff kalapálása és egy hős tartós alvása igen csábító célponttá tud tenni egy falut :D

(#4745) kovimester válasza Lootolok (#4744) üzenetére


kovimester
aktív tag

ebben a clanban vagyok most.
HUN (#9JRQCVY) de lehet igy egyszerübb->Top players Local: Hun És ott 25-26 hely Grim village.
A troll base azért az mert az összes tároló nagyából kint van de GB tesla hős Inferno védi.
Ha afelől támadnak akkor 70% esély hogy bukik a gyerek és te kapsz kupát de visszont minusz 300e!
Ha másik oldalrol SAS felök megy akkor te buksz kupát de nem vissz semit max iylen 100e.
De meg is tudod nézni ha akarod persze...

U.i.
A falu az tökmindegy milyen ott fent a fullos TH11 be verik 1re vagy 2re. Saját tapasztalat -6 kupa 1 v 2 csillag.....
Titanban már a base falu semmit nem jelent. Rád ugranak maxos hössel egységel.
Amit lopnak egy attackbol vissza szerzed. Titan nekem minden szenpontbol jo. 3 ora guard win bonus star bonus..

[ Szerkesztve ]

(#4746) Lootolok válasza kovimester (#4745) üzenetére


Lootolok
tag

Na igen, amikor már nincs mire költeni, jó ez a megoldás is :)

Nekem egyelőre kell a nyersanyag még, no meg TH10 után majd jöhet elvileg a TH11 is, oda sem hátrány a lóvé :D

Elég magas ligában meg már szinte a bónusz is elég, nemde? Mennyi ott fent? 250-300k/nyersanyag?

(#4747) kovimester válasza Lootolok (#4746) üzenetére


kovimester
aktív tag

Itt fent 360 ha 70% 1 csillagra meg van az illető.
De azt visszont áruld el hogy mennyit visznek általában töled vagy van e DEFet is ?
Mert ha álandoan iylen 300e ket visznek el akkor érdemes felmenni de ha többet védesz akkor nem.

Anno azért váltotam iylen basere. Mert igy is ugy ugsi bevertek és vittek 300e. Igy meg van annak a lehetősége hogy cumizik és kapok kupát... :D

(#4748) Lootolok válasza kovimester (#4747) üzenetére


Lootolok
tag

Összességében 50-200k között átlagban, amit visznek, attól függ, mennyire ügyes az illető.

(#4749) kovimester válasza Lootolok (#4748) üzenetére


kovimester
aktív tag

Akkor neked nem nagyon éri meg ez a troll base.
Ha egy rablásbol meg van az elvesztet és még plusz is jönn szerintem maradj ott ahol vagy :D

(#4750) Lootolok válasza kovimester (#4749) üzenetére


Lootolok
tag

Én is így látom, csak azért majd maxos TH10-el már "illene" magasabb ligában játszani, ha már :)
Példamutatás a többieknek, meg a klánt is magasabb pozícióba emeli, új tagok gyakrabban jelentkeznek, ilyesmik.
Az már más kérdés, hogy új tagokból kb. 10-ből 1 normális, de az már más tészta :D

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.