Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-02-17 19:36:15

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4801) kovimester válasza dragonfx (#4800) üzenetére


kovimester
aktív tag

Az a bojler egység egy szar!
Lv3ra 200e fekete ugyan már. ... anyit nem ér az egész plusz sokkal drágább mint a valkyre..
De kinek mi.
Én azt mondom hogy nagy reményeket ne füz hozzá..
Ugy láttom hohy mindegy ilyen egységhez valky bojler stb erős hősök kellenek ami itt 30+ gondolok. Mert azok pusztítanak..

U.i.
Most olvastam hőst nem huzod. Az egy nagyon nagy hiba. Kezd el.

[ Szerkesztve ]

(#4802) dragonfx válasza kovimester (#4801) üzenetére


dragonfx
veterán

25/20...de ugy agyfax lkootolni....
szerintme jó...és nem drágább a ribinél. ;)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4803) Lootolok válasza kovimester (#4799) üzenetére


Lootolok
tag

Nem kapkodok, szeptember vége óta vagyok TH10 :)
Én is kaptam 500 gemet a hétvégén, de nem vettem, hanem a 100 milla treasury jött össze :DDD

Az a 3 millás fal nem is drága. Nekem már csak 61db kell a 4 millásból, és kész minden fal.... :D

Várom már a 40-es hősöket, mert onnantól fogva dark már nem kell, csak néhány utolsó labor fejlesztésre, az meg már nem olyan drága, és nem kell, csak 2 hetente, mert lassú fejlesztések, így mehetek fel champion, legend szintre CW sereggel gyakorolni, meg kipróbálni magam. Mert amíg minden héten húzok egy hőst, nincs értelme ugye.

(#4804) Lootolok válasza dragonfx (#4802) üzenetére


Lootolok
tag

Igen, TH9-en még elmennek azok a bébi hősök, de TH10-hez biza kell a maxos, nincs mese.
Az egy hőssel történő lootoláshoz pedig szokj hozzá. :)
Nekem a kristály 1 bevált ilyen szempontból, 1 hőssel bőven elvagyok itt, 1 hét alatt összejön 200k dark simán, meg annyi nyersanyag, hogy a 4 millás falakat pakolom, amíg lesz újra szabad builder a következő upgradera.

(#4805) dragonfx válasza Lootolok (#4804) üzenetére


dragonfx
veterán

Nem szokok hozza agyfax....
Nem tudom te hogy rakszbki ennyi falat jo jo a loot de ennyi nem jon be...egy het 200e dark te jo eg te mennyit jatszol?nem is viszel darkos kstonat....???
Ne szold le faxom nem mindenki fanatic hogy erre gyujtson egy eve.....mar reg ertelmet vesztette a jatek.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4806) dragonfx válasza Lootolok (#4804) üzenetére


dragonfx
veterán

Ja es mer vagy olyan biztos titanba legendbe fel tudsz menni?
Chsmpi 2 ota olyanokat ad 6/6 bukta.....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4807) Lootolok válasza dragonfx (#4805) üzenetére


Lootolok
tag

Napi 10 támadás átlag kb., támadásonként cca. 2500-3000 dark átlag, és összejön (napi 7100 dark a fúrókból mellé) :)
Meg az egyéb nyersanyag, ami még jön, ott is igyekszem úgy támadni, hogy legalább 250-300k gol elhozható legyen, meg a sereg áránál jöjjön vissza némileg több elixir minimum. Dark troopot lootolni nem viszek, csak gibarch sereg, goblinokkal, pár wb-vel.
Napi 2db 4 millás fal összejön így átlagban kb.

Engem is zavar az egyik hős hiánya, de nincs mit tenni, ez az ára annak, ha maxos hősöket akarok mielőbb. Márpedig jó CW eredményhez ez elengedhetetlen.

Pár hete volt egy trophy push akciónk, akkor 2 hétig nem volt hős fejlesztés, és két hőssel toltam CW sereggel a dolgot, simán champiobnan elvoltam, nem volt semmi gond. Csak ilyenkor a sok dark ráfordítás miatt nem gyűlt a darkom, ezért jöttem vissza kristály 1-be. Klán társam 30/30-as hősökkel TH9-el ment fel titánba, szóval nekem erősebb sereggel, 40/40-es hősökkel muszáj lenne mennie :)

(#4808) dragonfx válasza Lootolok (#4807) üzenetére


dragonfx
veterán

jo de az ott egy agyszopás neki rommá verik állandóan....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4809) kovimester


kovimester
aktív tag

Sziasztok!

Ne hogy azt hiddjétek hogy titanba lenni leányálom.
Th9 10 és kezdetleges 11nek nincs értelem fel jönni.
Mindegy hogy 4 millás vagy 1 millás falad van. Mivel mindenki war sereggel megy. Be gyalulnak mint a szar. Engem is ne féltsetek 70-80%.

Ez a hős fejlesztés is olyan hogy kell és kell nincs mese!
Nekem a 3 hősböl egy nem maxos a BK35. De már az se izgat majjd majd ha készek az ágyúk gyűjtök rá ha meg meg van rá elinditom veszek egy 7 napos pajzsot és segitem a clanom és warozok közben.

(#4810) Lootolok válasza kovimester (#4809) üzenetére


Lootolok
tag

Maxos hősökkel nem mindegy, hányszor vernek rommá? :)
Akkor már nincs sok fejlesztés hátra, pajzs alatt meg 3x támad az ember, több jön vissza, mint amit visznek, tehát bányákkal együtt így is gyűlik a nyersanyag, max lassabban. Ezen a szinten már úgy sincs hova rohanni :D

Akkor már úgy is csak a war lesz a kihívás, ahhoz meg kell a magas liga, hogy gyakoroljon az ember.

(#4811) WhiteWalker válasza Lootolok (#4807) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

gibarch sereg , ezmiez? :DDD , a giant/barbárt kihámoztam... a vége az archer lenne? :DDD Látom benne van az "arch" , de akkor a "b" lenne a barbár? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4812) ggeleven válasza WhiteWalker (#4811) üzenetére


ggeleven
őstag

Pont úgy van, ahogy írtad! :) giant+barbi+arch tetszőleges elosztásban használva a betűket. :DDD

Egy hülyénél nem lehetsz okosabb, szóval kár vitatkozni.

(#4813) WhiteWalker válasza ggeleven (#4812) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ezt a dávincsi kódot:D

(#4814) dragonfx válasza kovimester (#4809) üzenetére


dragonfx
veterán

már masterba is 10/7 rengéssel jön gondolom ott fenn 10/9 :)) ...semmi értelme a falnak.....
állandó waq az ellen semmit nem tudzs tenni sas nem aktiválódik a védelmet az aq meg leszedi körbe a fal mögé és tisztit is....
champiba 1 óra a guard így 5 attack belefér ha jol időzitem.
a th.m kicsit északra van így tudom mindig onna jönnek rengésel jol beaknáztam aztán vagy elbénázza vagy nem...azért 60%+ba ritkán kapok verést...(2*os ugye ez már)....200kt visznek max...átlagan 30-40% aztán avgy mákja van és az aq lekapja a th.t vagy bukta....multkor 39 trofit kaptam védésért... :C

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4815) Hunmugli


Hunmugli
aktív tag

Max th 10 vagyok, aq 40, bk39 (kell valami, amire hivatkozhatok, ha fail van... azért ez nem túl erős :DDD )

Simán lehet 1 csillagra deffelni, néha még 0-ra is. Utolsó ilyen deffwinem 3600on volt. Mass valkival gond nélkül vittem 3800ig, itt kezdődött csak a felhőzgetés és sarizgatás - ha elfogyott a lötty.

Titánba már nehezebb volt felmenni, néha 40et is nexteltem 15-18+ kupás bázisért, ami néha 5-8 percet is jelentett. Deffnél ha nem épült semmi és volt védő cc, akkor 2*, egyébként 3... Kupában ez -5 és -29 között volt.

5-6, vásárolt guarddal 7-8 támadásból ez bőségesen visszajött. Így elvittem 4141-ig.

Innentől kezdődik valahonnan a nehezebb rész. A védekezés csak az épületek hp-iban jelent különbséget, meg a sasban. Minden más a támadó gwn múlik. Vagyis támadásnál már valkival könnyű failolni gólem védő ellen, de heallel lehet menteni. Összesen kb 4-5 bukó támadásom volt titánig. Igazából azt kell mondjam, olyan könnyű, mint régen a champ. Továbblépni már nehezebb, 4600-on már van felhő rendesen...

A push igazából még ma is csak az időről/kitartásról (vagy pénzről...) szól. Ügyességen sokkal kisebb részt múlik, persze kell egy kis ész. De sok egy csillag olyan, mint kevesebb kettő. Úgyhogy azt tudom javasolni, aki még nem volt fent, az menjen fel, próbálja ki, maximum visszajön...

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#4816) Lootolok válasza ggeleven (#4812) üzenetére


Lootolok
tag

Úgy-úgy :)
20 giant
50-55 archer
45-50 barbi
Mellé 4db WB, mert az mindig jól jön, és általában 30db goblin tisztogatni :)
3 heal, 2 rage, 1-1 poison (a másik poison CC)
Általában spellekből nem kell mind, max, ha a teljes bázist le kell gyalulni, de akkor általában 1 milla elhozható van, tehát megéri :)

(#4817) dragonfx


dragonfx
veterán

áhh teljesen agyfax eza champion2 olyanokat ad 3500 felett hogy beszarsz esélyed nincs....itt már nincs könnyebb falu....meg elhagyott....mindenhol csutka védelem esélyem nincs az 51%ra.. :(
megyke is le a faxba....de örülök mert egyre kevésbbé érdekel a játék egyre jobban megutálom :K :C ....undorito így elbaxn valamit ami müködik előtte...

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4818) kovimester válasza dragonfx (#4817) üzenetére


kovimester
aktív tag

Csao!
Nem kötekedésből írom most ezt de azon ne mgondolkodtál soha hogy te vagy gyenge?
Ezt azért mondom mert voltam rusholt TH10 és szart se tudtam csinálni 15 15lv hössel meg barátai.
Én titan 2ben is giant goblin mágusal toltam sok ideig! (amikor a fekete kelelt)
Mivel most az elixir kell igy golem valky.
ugy hogy összinte leszek ne mértelek. itt ahol én vagyok tény kirabolnak 75% beszednek, de az első támadásbol vissza hozom és még pluszl is. + hete jött a frisités és lassan kész megint minden maxra (kivéve a labor merrt azt unlockolni kell)
Én azt mondom neked válts taktikát és meglesz a siker!

(#4819) dragonfx válasza kovimester (#4818) üzenetére


dragonfx
veterán

sejtettem ezt fogjátok irni.
xarok bele én nem fogok cw sereggel lootolni inkább hagyoma picsbe az egészet.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4820) dragonfx válasza kovimester (#4818) üzenetére


dragonfx
veterán

jo 35-40es heroeshoz képest gyenge vagyok de azon tul semmi.
ez a védelmet nem hinném sokban befolyásolja a támadást igen.
hihetetlen de visszajöttem champi 3ba és egyből okésakat ad. hát igen eza választó mert aki eljut a gem.ért idig azonnal megy is le aki nem az meg valszeg feljebb fog tudni jutni amig bírja idegekkel.
ja és a bowler3ról annyit champi 2be küldött ellenem eza fog s2x ilyen attackot egyiknél 18 volt másiknál 28 :Y
természetesen lvl3. waq 40 4 healerrel aq lehal healer továbbmennek a bowlerekre a bowlerek előtt a tank a (természetesen) bk40 2 jump 2 rage a sasra. a heal.t a gw20 atta 79% :Y ....
a 18%os csak 71%igy jutott ott a bowlerhűátrány ribikkel fedezte amugy a taktika ugyanaz.ja és persze 4 rengés....
egyik titán2 ligás volt a másik épp champi2 de néztem legendbe volt már régebben 5150....
szóval annyira nem rosszám aza bowler ha ennyire fentiek is azzal jönnek....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4821) geristar


geristar
tag

Sziasztok!
Segítséget kérnék.

Főnököm fia játszik ezzel a játékkal ipad-en. Viszont most vettek egy új ipad-et és nem tudják átrakni a játék mentését. Hogyan működik a játék mentése?Hogyan lehet egyik gépről a másikra átrakni?

(#4822) zeorsdfd válasza geristar (#4821) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

google fiókra kell szinkronizálni és kész.

(#4823) yimm válasza geristar (#4821) üzenetére


yimm
aktív tag

Ugyan azzal az apple ID vel kell bejelentkezni az új Ipad-re , és akkor a gamecenter-ből beszinkronizálja a játék állást

[ Szerkesztve ]

(#4824) geristar válasza yimm (#4823) üzenetére


geristar
tag

Telefonon keresztül érdekes volt adni az instrukciókat, hogy mikor mire nyomjon, úgy hogy még életemben nem láttam a játékot :)
De sikerült, köszi nektek!

(#4825) lacko0123


lacko0123
tag


Sziasztok. Jelenleg igy allok coc-ban, fejlodok th9-re es allandoan th9-ek tamadnak be... A kerdesem az lenne, hogy mi lenne a legjobb vedo katona a cc-be? Ja, aki akar johet a klanba. :D
#QPYCRLC9

(#4826) dragonfx válasza lacko0123 (#4825) üzenetére


dragonfx
veterán

En mar nem is kerek.semmi ertelme.lefagyasszak es cssk mereg ra meg a heroes leoli oket.
Jo en champi 1be most kerultem fel.
Es valami 85. Vagyok a magyar listan. 👏

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4827) Toto922


Toto922
újonc

Hali mindenki!
A gembox hanyas szinttol jelenik meg?

(#4828) Hunmugli válasza Toto922 (#4827) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Szia!

A gembox megjelenése nincsen szinthez kötve. Most nem fogom leírni teljesen, mi hogy van. Amit te kérdeztél: egyszerre 40 db tereptárgy lehet a pályán max.

8 óránként jön egy új. Hetente egy gembox jön. Ha kiszeded, 25 gemet kapsz.

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#4829) Toto922 válasza Hunmugli (#4828) üzenetére


Toto922
újonc

Ertem. Koszonom :)

(#4830) zeorsdfd válasza Toto922 (#4827) üzenetére


zeorsdfd
senior tag

Ami legtöbbeket érdekel: havi ~186 gem gyűjthető be tereptárgyak takarításával

(#4831) dragonfx válasza zeorsdfd (#4830) üzenetére


dragonfx
veterán

;)

na beütöttek először 3*ra. egy titán3as 21 bowler3 4 healer.
volt nem kis disznoja de sikerült neki persze golem amx heroes volt neki.
nem is olyna egyszerű felmenni ám titánba most eléggé megrekedtem.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4832) zeorsdfd


zeorsdfd
senior tag

Van itt olyan, akit érdekel egy védelem nélküli (extrém alacsonyan tartott védelem) klán létrehozása?
Aki nem tudja miért, az olvasson utána ("defenceless base coc")

[ Szerkesztve ]

(#4833) Toto922 válasza zeorsdfd (#4832) üzenetére


Toto922
újonc

Mivel nekem nincs klánom érdekel :)

[ Szerkesztve ]

(#4834) lacko0123 válasza Toto922 (#4833) üzenetére


lacko0123
tag

Nekem van egy lvl4-es klanom. Verhetetlenek a neve.
#QPYCRLC9

(#4835) SeniorTilla


SeniorTilla
veterán

Sziasztok,

segítségre lenne szükségem. Biztos láma kérdés, ha már válaszoltak rá, akkor bocs. A fiamnak elszállt a tabletje, és vele együtt a clash of clans is. Vissza lehet valahogy állítani az új tabletre a régi faluját?

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#4836) yimm válasza SeniorTilla (#4835) üzenetére


yimm
aktív tag

Csak be kell jelentkezni ugyanazzal a gmail-es email címmel, utána letölteni a játékot és az indulásnál, feldobja a mentett játék állást. Persze csak akkor ha az előző tabletten a játékon belül csatlakoztatva volt a google play-el

[ Szerkesztve ]

(#4837) SeniorTilla válasza yimm (#4836) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Köszi a választ. Sajnos legjobb tudomásom szerint nem volt google mentés, ezért akkor gondolom felejtős a visszaállítás.

Most ráadásul a tabletről belépve a play áruházba, nem is jelenik meg a játék, nem lehet letölteni.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#4838) yimm válasza SeniorTilla (#4837) üzenetére


yimm
aktív tag

Akkor pc-n le kell tölteni a legfrissebb COC app-ot. Rámásolod a tablet-re és onnan telepíted.
Egyébként a játékba ha be volt kapcsolva a google play szinkron, akkor visszatöltődik a mentés.
Szerintem alapból be van kapcsolva a játékban.

[ Szerkesztve ]

(#4839) SeniorTilla válasza yimm (#4838) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Köszi a tippet, megpróbálom az útmutatásod alapján.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#4840) lacko0123


lacko0123
tag

Sziasztok.
Kb. 6 napja vagyok TH9, mar most eszrevettem, hogy nem tul sok loot van.
A kerdesem az, hogy melyik a legjobb loot league kezdo TH9-re?

(#4841) lacko0123


lacko0123
tag

Nincs valami mas fb csoport ahol lehet klant hirdetni? Mert engem a kis oreg nem vett be es azt irta, hogy hamis az fb accountom....

(#4842) sztanozs válasza lacko0123 (#4840) üzenetére


sztanozs
veterán

1500-1800 kupa körül elég tisztességes a loot TH9-re - legalább is nekem. Bár már keveset játszom.

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#4843) lacko0123 válasza sztanozs (#4842) üzenetére


lacko0123
tag

Oke, megnezem. 😃

(#4844) Lootolok válasza lacko0123 (#4843) üzenetére


Lootolok
tag

Kristály ligát ajánlom. Ott már van elegendő dark, meg 0-nál több bónusz is, és még nem tiporják el a faludat amint kilépsz.
Kristály 1-2-ben voltam szinte egész TH9 koromban.

(#4845) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Egy kérdésem felmerült:
Fejlesztés alatt volt a Valkur , majd közbe osszejott az elixir a labor 9-re .
Rá is klikkeltem , ilyenkor beleszámít az egység fejlesztés idejébe? Vagy hogy van? Mert kb 4 nap volt már csak hátra...

(#4846) sztanozs válasza WhiteWalker (#4845) üzenetére


sztanozs
veterán

Ha jól rémlik megy alatta is (bár nem tudom, hogy aktiválódik-is-e a labor feljesztés vége előtt).

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#4847) WhiteWalker válasza sztanozs (#4846) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Koszi.
Négy nap múlva kiderül :D

[ Szerkesztve ]

(#4848) Lootolok válasza WhiteWalker (#4847) üzenetére


Lootolok
tag

Fejlesztés ilyenkor megáll, és majd 4 nap lesz hátra, mikor a labor elkészül, onnan folytatódik tovább a valky fejlesztés.

Nagy hiba volt meglépni ezt a dolgot, várhattál volna 4 napot, hisz nem nyersz így vele semmit, és legalább elkészült volna a baltás csaj. :)

(#4849) WhiteWalker válasza Lootolok (#4848) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nyilván ha tudom akkor nem nyomok rá .
Egyébként nem életbe vágó a dolog, eddig sem használtam ,még egy szint így is hátra van belőle.
Csak a folyamatára voltam kíváncsi.

[ Szerkesztve ]

(#4850) makikoma válasza WhiteWalker (#4849) üzenetére


makikoma
csendes tag

Továbbmegy a laborban, csak nem mutatja az időt. Ha elkészül a labor, akkora készen lesz a fejlesztés is. Ha mégsem, akkor egy ki- és belépés után már igen. :) (személyes tapasztalat)

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash of Clans
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.