Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 11:37:36

LOGOUT.hu

YouTube kisokos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5701) ImACeltic válasza hhenry (#5700) üzenetére


ImACeltic
őstag

Igen. Ráadásul ez egy márkafiók, amiről korábban kérdeztem kétszer is egy másik apropóból, de arra nem érkezett válasz.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#5702) hhenry válasza ImACeltic (#5701) üzenetére


hhenry
őstag

Ha esetleg valami eszközön tv,konzol be vagy jeletkezve és családtag használja?

(#5703) ImACeltic válasza hhenry (#5702) üzenetére


ImACeltic
őstag

Biztosan nem, a tartalomból következtetve.

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#5704) hhenry válasza ImACeltic (#5703) üzenetére


hhenry
őstag

Akkor nem tudom :(

(#5705) #33253120 válasza ImACeltic (#5703) üzenetére


#33253120
törölt tag

Esetleg telefonon valamelyik app szórakozik veled?

Vagy másik gondolat.
Vagy kicsit vicces lehet, de lehet egyszerűen névkorrupció is. A gmail nem figyeli rendesen a különbséget, de enged(ett egy időben) létrehozni ponttal elválasztott email címet.
Azaz ha neked mondjuk enkiralymarkam@gmail.com a címed de valaki csinál egy en.kiraly.markam@gmail.com usert, akkor sok esetben keresztbe kaphattok leveleket. Ez ismert bug régóta. És itt jön egy kis agymenés.... Neked szóló levelet kapott meg valami privát videó linkkel, rákattintott, és azóta ha valamit néz azt a te előzményeidbe dobja....

De inkább valószínű, hogy valaki használja valamelyik készüléked....

(#5706) Out válasza #33253120 (#5705) üzenetére


Out
addikt

Tavaly év közepén volt olyan "hiba" a Youtube-n, hogy olyan csatornára is fel lettél iratkozva, amiről még csak nem is hallottál. Többeknél előfordult, hogy "trendi" videósokra valamilyen ismeretlen okból fel lettek iratkozva. Nem lepne meg, ha ez is hasonló "akció" lenne, azaz nézettség és feliratkozásgyűjtés :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#5707) ImACeltic válasza #33253120 (#5705) üzenetére


ImACeltic
őstag

Főleg mesék és hörcsögökről szóló videókról van szó, amit nem én nézek. :D De nincs ilyen korú rokonom, akinél bejelentkezhettem volna egyszer és nem jelentkeztem ki aztán ez okozná az "anomáliát". Fingom sincs mi lehet ez. Van valamilyen hivatalos Youtube fórum, ahol bennfentes embertől tudnék erről kérdezni?

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#5708) hhenry


hhenry
őstag

Sziasztok! Van két csatornam esetleg ránéznetek írnátok egy véleményt róluk van e valami észrevétel ha feliratkoztok azért se fogok haragudni :D
Itt régebbi videók az érdekesek:
https://www.youtube.com/user/HenrakSchaltowCesar

És ez másik:
https://www.youtube.com/channel/UCVBebnFvu8T8ppP_Q59A0kQ

[ Szerkesztve ]

(#5709) StLui válasza hhenry (#5708) üzenetére


StLui
veterán

rosszak a linkek, hiányoznak a kettőspontok

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#5710) hhenry válasza StLui (#5709) üzenetére


hhenry
őstag

Most jó lesz

(#5711) Watt25 válasza hhenry (#5710) üzenetére


Watt25
veterán

Nem, még mindig nem jó. Nem lehet rákattintani. Én így kihagyom...

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#5712) hhenry válasza Watt25 (#5711) üzenetére


hhenry
őstag

Bocs telóról vagyok majd belinkelem ha gépről leszek

(#5713) Soma01


Soma01
veterán

Sziasztok!

Most szerettem volna feltölteni először videót, de azt az üzenetet kaptam, hogy túl hosszú a videó. Mi lehet a gond? Kb. 250 MB méretű és 45 peres az anyag. Volt már, hogy linket is kaptam hozzá, de mégsem sikerült. A telefonos azonosítást megcsináltam már. Vagy kell vele várni pár órát, hogy érvénybe lépjen? Amúgy a feldolgozás végén 95%-nál írj a ki amúgy.

[ Szerkesztve ]

(#5714) hhenry válasza Soma01 (#5713) üzenetére


hhenry
őstag

Várj még egy kicsit vele utána jó lesz itt még szokott szarakodni a youtube

[ Szerkesztve ]

(#5715) Soma01 válasza hhenry (#5714) üzenetére


Soma01
veterán

Köszi. Várok még akkor. Este megpróbálom újra.

(#5716) hhenry válasza Soma01 (#5715) üzenetére


hhenry
őstag

Azért annyira nem kell sokat meg beállításokat nézd meg

(#5717) StLui válasza Soma01 (#5713) üzenetére


StLui
veterán

szerintem csak 15 perc lehet max, hosszabbhoz kell valami extra, nem tudom mi

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#5718) hhenry válasza StLui (#5717) üzenetére


hhenry
őstag

Tényleg van ilyen is kell hozzá valami megerősítés

(#5719) mefistofeles

Skacok!
Fel szerettem volna tölteni a csatornámra egy videót. A feltöltés sikerült viszont utána a feldolgozás megáll 95%-nál és nem megy tovább. Már háromszor próbáltam, ugyanaz az eredmény: 95%-és ott "homokórázik" a végtelenségig. Mi leehet a probléma, Eddig kissebb videókat töltöttem fel, ez lett volna az első nagyonbb (kb. 180 mb) ...

közben sikerült. ennyi ideig kínlódik 180 megával??,...

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#5720) hhenry válasza mefistofeles (#5719) üzenetére


hhenry
őstag

A végen gyakran szokott még szarakodni

(#5721) kasa85 válasza mefistofeles (#5719) üzenetére


kasa85
őstag

Ne foglalkozz vele nekem is szokott ilyeneket csinálni kicsi,vagy nagy videóknál!
95% nál már közé teheted automatikusan már feltöltötted az anyagot!
A szerver majd össze kalapálja a cuccost szóval lehet 1 vagy 2 óra múlva nézhető lesz az anyag.
Amennyiben 1080p ben vetted a játékot,vagy videót bármit.
360p ír ki.
Fél nap,vagy csak pár óra,és megkapod a FulHD ét.
Ja ami fontos kedves Youtuber társaim!
Aki a VP 09 kódolást szeretné nem a szemcsés össze mosódott AVC ét akkor 2k ba állítsátok át videóitokat 1080p csak sok idő után tesz amennyiben tesz VP09 be!
Ez egy kódoló aki nem tudná ami a legjobb képet adja jelenleg veszteségmentesen szemcsék,és össze mosódás nélkül.
Ott van az OBS,Bandicam Xspilit,Action amit megvettem bár egyik OBS ingyért adják.
Érdemes 1440p be állítani a costum beállítást felbontást tedd kézire!!!!
Ezzel tuti 10 perc alatt élvezhetitek videótok legszebb pompáját :)
Remélem tudtam segíteni azoknak akik a legjobb minőséget szeretnék kihozni videóikból :) !
Na csocsesz :) !

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#5722) Watt25 válasza kasa85 (#5721) üzenetére


Watt25
veterán

veszteségmentesen
??? Őőőő... Szerintem nem.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#5723) Soma01 válasza hhenry (#5716) üzenetére


Soma01
veterán

Sikerült. Tényleg nem kellett sokat várni.

Az általam feltöltött zenék tulajdonjoga nem az enyém, és ez az "üzenet" van a jogi fülön:

"2 szerzői jogi követelés érkezett videódra.

MEGTEKINTÉSI KORLÁTOZÁSOK: Nincs
BEVÉTELSZERZÉS: Igénylő általi bevételszerzés

Ha elfogadod ezeket a feltételeket, nincs további tennivalód.
További tudnivalók..."

Ez annyit jelent, hogy maradhat fent, csak én ne várjak érte semmi bevételt? Nem is vártam bevételt utána. A lényeg, hogy maradhat és büntetésem se lesz? Mert nekem csak ez a lényeg.

(#5724) Out válasza Soma01 (#5723) üzenetére


Out
addikt

Nem lesz büntetésed.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#5725) kasa85 válasza Watt25 (#5722) üzenetére


kasa85
őstag

Jo jo :D
Valamennyit butít tömörít a Youtube pl 4gb feltöltött tartalomból csinál 800mb ot.
Viszont a minőségén alig észrevehető csak akkor,ha meg van az eredeti anyag :) !
A lényeg a VP9 beszéltem!
Ez gyorsabb képkocka mellett szép éles egyenletes képet kapsz mint az alap kódoló esetében.
AVC ha jól tudom.
Youtube be írod VP09 vs AVC .Van egy motoros videó is kanyaródik a csóka.
Az AVC össze mosódik kiszemcsésedik összefolyik a kép.
VP09 esetében nem tapasztalható a legjobb minőség egyenlőre youtubereknek,és azoknak akik minőségi anyagot akarnak felrakni a csatornájára :)
1080p felett automatikusan nézettségtől függetlenül elérhető :) !
1440p be kódolom a felbontást úgy,hogy a felvevő programban kényszerítem eme felbontást,de 1080p ben játszom :) !

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#5726) mefistofeles válasza Soma01 (#5723) üzenetére

Jártam így egy videóm aláfestő zenéjével, Bünti nincs de alapból nem látszik a videód a csatornán...

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#5727) kasa85 válasza Soma01 (#5723) üzenetére


kasa85
őstag

Lehet a játék,vagy az adott videó olyan anyagot tartalmaz ami engedélyezett,de bevétel szerzésed nem lehet belőle.
Mivel felcsendül egy olyan szám amiért a kiadó engedélyezi,de védett tartalom,így csak a youtube csatornáján oszthatod meg teheted fel !
Akkor van a baj ha felszólítást kapsz,hogy szedd le a tartalmat,de le szedik ők is.
Pl A Sient Hill D egyes régiókban tiltott,de akkor sem kaptam ejnyebenyét!
0 szerzői jog sértésem van pedig van 15 figyelmeztetésem pénzbevétel nuku felirattal sz val ne aggódj nincs baj.
Ezt az email címedre is elküldik nincs baj nem vagy bajban valami ilyesmivel kezdik :D
Gmailomra,így küldik.
Nem kell aggódni csak egy valamit ne tegyél!
Filmet,jogvédett számokat ne tegyél fel !
Nézz utána a Youtube ad anyagot mely azok melyek engedélyezettek,és az alá be lehet tenni egy Molnár Krisztiános beb@szós live ot :DDD
Viccet félre ne ijedj meg amennyiben olyan a tartalom le tiltják az adott videódat,vagy kapsz felszólítást jobb felső sarokban,és nézd a regizet emailcímedet is :) !
Üdv Károly :) !

[ Szerkesztve ]

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#5728) #33253120 válasza kasa85 (#5727) üzenetére


#33253120
törölt tag

Úristen. :D
Ez a növény még létezik? :D

(#5729) Tetsuo válasza Watt25 (#5627) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Mi az a letöltő, ami nem konvertál, hanem csak letölt a legjobb minőségben?
Nekem egy csomó letöltő el sem indul. Eddig a Freemake-et használtam, de azzal is gond van.

Tudtok ajánlani jó minőségű Youtube videó letöltőprogramokat?

(#5730) VoidXs válasza Tetsuo (#5729) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Én ezt használom. A FHD és Opus verziót manuálisan kell egy fájlba rakni (pl. ffmpeg), egyben csak 720p-ig tölt le.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#5731) hhenry


hhenry
őstag

Nem tudom ti hogy vagytok vele de engem nagyon lehangol,hogy inkább megnéznek szar minecraft megmit tudom én minden fele hulladék videóét ahelyett hogy olyat néznének amiben tényleg van munka.
Ez számomra nagyon elszomorító :(

(#5732) Tetsuo válasza hhenry (#5731) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

A "lehangoló" szerintem, hogy az egész társadalom rossz irányba megy. Nem akarok ilyen mély témákba itt belefolyni, csak jelzem, hogy az általános kultúra és szórakozás már globálisan is olyan alacsony szinten van (nem csak Nyugaton), hogy ehhez képest egy akár középkori ember is sokkal magasabb szellemi és morális színvonalon volt.

VoidXs
Köszi, ez működik.

[ Szerkesztve ]

(#5733) VoidXs válasza hhenry (#5731) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Miért fektetnél bele hosszadalmas munkát, amikor egy mommy finger mommy finger többszöri feltöltésre is 900 millió nézőt, és ehhez társuló pénzmennyiséget hoz? A YouTube aranykorában még úgy volt, hogy a megnövekedett produkciós érték miatt a mozi gyilkosának kezdték el nevezni, de bebizonyosodott, hogy ez csak céges vonalon (pl. Netflix) életképes.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#5734) kasa85 válasza #33253120 (#5728) üzenetére


kasa85
őstag

Ja ja :DDD

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#5735) Grave_444


Grave_444
nagyúr

Üdv!

Hogy lehet youtubeon 360 fokos videót nézni úgy, hogy a telefo forgatásával forogjon a kamera? Eddig működött, most csak ujjal lehet mozgatni.

(#5736) Pikaa


Pikaa
aktív tag

Sziasztok!

Élő közvetítést szeretnék csinálni a Youtube segítségével úgy, hogy ahhoz kellene nekem egy olyan alkalmazás(android, ha lehet), amellyel feltudom iratozni az élő videóm. Az se baj, ha fizetős, ha tutira van ilyen alkalmazás. Van ötletetek, hogy mivel lehetne? Pl. egy futsal mérkőzést közvetítenék, és szeretném az eredményt mutatni.

[ Szerkesztve ]

(#5737) Tetsuo válasza Pikaa (#5736) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Gondolom ez kicsit drága lenne.
Mást sajnos nem ismerek.

(#5738) body007


body007
addikt

Basszus gyerekek, megint egy diszkrimináció. Linuxon (ez nem tudom, h számít-e), csak a chrome tudja átküldeni a tv-re az adást. Persze én operát használok.... :D

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#5739) Tetsuo válasza body007 (#5738) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

O/A a legjobb. ;)

(#5740) D.Va


D.Va
senior tag

PH fórumra lehet valahogyan linkelni videót úgy hogy ne csak egy "LINK" felirat látszódjon a hozzászólásban hanem maga a video? Mint mikor egy cikkbe raknak be videót... ??

(#5741) VoidXs válasza D.Va (#5740) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Csak cikkbe lehet videót szúrni.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#5742) D.Va válasza VoidXs (#5741) üzenetére


D.Va
senior tag

Értem, köszi ;)

(#5743) Zsoxx


Zsoxx
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#5744) AMDaZERG_1


AMDaZERG_1
senior tag

Sziasztok!
Ez valami újítás, hogy így jelenik meg a lista, és nem így, mint korábban? Esetleg elnyomkodott a gyerek valamit?

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#5745) Out válasza AMDaZERG_1 (#5744) üzenetére


Out
addikt

Elnyomkodta.

A videók oldalon a sor végén van olyan lenyíló menü, hogy Rács vagy Lista nézet legyen.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#5746) AMDaZERG_1 válasza Out (#5745) üzenetére


AMDaZERG_1
senior tag

Ezer köszönet!
sikerült!

Ortus-245 - Ortus-250 - Subvolo-01

(#5747) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Sziasztok!
Tegnap este feltöltöttem egy 4K-s 3:30 hosszú videót (~1 gb).
Ma estére sem jelent meg 360p-nél jobb minőségben...
Gondoltam letörlöm és feltöltöm újra. Ezt megtettem, már egy órája várok és még mindig csak 360p-ben jelenik meg. Van ötletetek ilyenkor mit lehet tenni? Nekem a videót egyébként tökéletesen lejátssza a VLC, windows 10-es lejátszó és a MPHC is. Sehol nem látok hibát, mit lehet ilyenkor tenni?

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#5748) Boond


Boond
addikt

"A szerzői jog megsértéséről szóló, hozzánk érkezett értesítés miatt a következő videókat el kellett távolítanunk a YouTube-ról:

A videó címe: Bödőcs Tibor Esti showder 129 adás - Stand-up comedy 2006
A videó URL-címe: http://www.youtube.com/watch?v=Ak-yQCwuizQ
Az eltávolítást kérelmezte: Magyar RTL Televizio Zrt

A videó címe: Bödőcs Tibor 2006 03 09; Stand-up comedy (Esti showder)
A videó URL-címe: http://www.youtube.com/watch?v=UV1ca7EwGUc
Az eltávolítást kérelmezte: Magyar RTL Televizio Zrt"

Ez azt jelenti, hogy a videót már nem lehet lejátszani a YouTube-on.

Szerzői jogi figyelmeztetést kaptál

Jelenleg 1 szerzői jogi figyelmeztetésed van. Ha több szerzői jogi figyelmeztetést kapsz, le kell tiltanunk fiókodat. Ennek elkerülése érdekében kérünk, ne tölts fel szerzői joggal védett tartalmat magában foglaló videót, ha az adott tartalom használatára nem vagy jogosult."

Milyen egy szemét banda... 13 éves Esti showder rövid bejátszás miatt, képesek voltak bemószerolni...
De az hagyján, hogy nincs bevétel szerzés a csatornán, és ők korábban nem tartottak igényt semmire.
Még az is, hogy letiltanák a videót... De hogy ezért még büntető pontot is nyomnak...

No komment.

Hány ilyen figyelmeztetés van?
Érdekes eddig mindenki vagy átvette a bevételt, vagy csak simán elérhetetlenné tette a videót.
Csak a szar rtl- fenyegetőzik... röhej.

" Mi az a szerzői jogi figyelmeztetés?

Ha a videódat szerzői jogi panasz miatt kerül távolítjuk el, akkor fiókod ideiglenes büntetésben részesül, amelynek neve „szerzői jogi figyelmeztetés”. Ha 3 hónapon belül 3 figyelmeztetést kapsz, elveszítheted a fiókodhoz való hozzáférést."

[ Szerkesztve ]

(#5749) kasa85 válasza Boond (#5748) üzenetére


kasa85
őstag

Nem akarom bántani fingos,böfögős Molnár Krisztián barátunkat,de mikor az RTL díjmérkőzés úszásban,és megy a dizsi a bebaxós live alatt nem értem egy sem sérti eme szerzői jogokat.
Nekem még szerencsére csak jóváhagyott van,de vicc megvett játék alatt megszólal egy anyacsavar nyikorgása a meneten ami hasonlít egy dalra akkor már szerzői jogvétel tartalmat találtunk itt,és itt.
Ezért bevételszerzési lehetőség nincsen.....
Nem értem egyesek meg tehetik azt,hogy lelopjanak képeket,hanganyagokat mint Krisztián,és benyomja anélkül,hogy szétkapcsolnák,vagy letiltanák?
Marhára nem értem ezt a rendszert elég csak a vízbe csobbanós videóját megnézni egyből valós személyekkel akik műsórból lopott anyagot tartalmazva mégis megjelenhetett,és semmi baja nem lett belőle.
A lényeg most a kultúra ömleni fog belőlem,de egy biztos!
Fingni,böfögni,hájat kell hurkákkal csapkodni,és jön 100 e megtekintés bármit megtehetek,és pénzt is keresek tartalmakkal :))
Vicc ez kell a népnek......
Normális tartalom amit adok a közönségnek jó,ha 10,vagy 20 embert leköt,vagy csak bele les......
Gyerekek sok hagymás babot,ás tuti a nézettség,csak a puffanás ne hasonlítson senkiére aki híresség,mert a szellentést is letiltják :DDD

Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

(#5750) Tetsuo válasza kasa85 (#5749) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

Nem tudom pontosan, de szerintem arról van szó, hogy adott esetben a feltöltő feltünteti a jogtulajdonost sőt, linket ad a termék (zeneszám) vásárlásához, míg a másik esetben ez elmarad.
Egyébként ha téves a megállapított jogsértés, ellenőrzik és engedik a videó monetizálását.

Hogy egyre silányabb a szórakozás és egyre alacsonyabb a nívó, az ellen sok mindent nem tudunk tenni. A pénzkeresés egy ilyen műfaj. Vagy beállsz gyártani a negatív dolgokat és ezáltal végül te is okozója leszel a folyamatnak, vagy próbálsz a pozitív termékkel a marginon fennmaradni - ez utóbbi qrva nehéz!.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.