Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-09-20 11:37:36

LOGOUT.hu

YouTube kisokos

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5051) Zoshi85


Zoshi85
aktív tag

Sziasztok. Ha streamelek, azt be lehet állítani hogy miután vége nem maradjon meg a felvétel? Nem találok ilyen funkciót. Köszönöm szépen :)

Xbox Series X - XLive: ZoshiSXHUN // PlayStation 5 - Psn: ZoshipsHUN https://linktr.ee/Zoshi85

(#5052) Out válasza Zoshi85 (#5051) üzenetére


Out
addikt

Ennyit tehetsz csak:

Nyisd meg a youtube.com/live_dashboard oldalt.
Válaszd az Adatfolyam-opciók elemet.
Jelöld be az „Archívum nem nyilvánossá tétele a befejezést követően” lehetőség melletti négyzetet.

Nem pont az amit akarsz, de a Youtube-n most más nincs :D

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#5053) fogirobi


fogirobi
senior tag

Sziasztok!

Segítségeteket kérném. Hogyan tudok a legegyszerűbben és legkönnyebben mp3-at feltölteni képpel youtube-ra?

Köszönöm előre is a segítséget!

(#5054) VoidXs válasza fogirobi (#5053) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Egyszerű, erre a célra készült a TunesToTube, viszont vízjelezik. Amúgy egy Windows Movie Maker is megfelel.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#5055) dangerzone


dangerzone
addikt

Sziasztok!

Ha egy kevéssé ismert zenéből kb 5 másodpercet használok az 5 perces videómban háttérzenének, abból lehet baj? Letilthatják a bevételszerzést a videómon? Ez hogy működik gyakorlatban egyébként, ha amúgy a google kereső algoritmus nem talál feltöltéskor azonosságot?

(#5056) Out válasza dangerzone (#5055) üzenetére


Out
addikt

Szia!

Igen. Igen. Később majd megtalálja és kapsz egy e-mailt Szerzői jogi követelés tárggyal.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#5057) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Mi hiányozhat az egyik böngészőből, hogy ott a down speed 5-9 megabit, és gyorsabban fogy a 50-60 secundomos puffer, mint a videó+ 5-50%-os framedrop van,
azzal a böngészővel szemben, ami ugyanazon a hardveren 1 képet veszít, 2 másodperc alatt 25 megabiten feltölti a 120 másodperces puffert, amit tart a végéig?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#5058) Out válasza ledgeri (#5057) üzenetére


Out
addikt

Szerintem használj Firefox-ot, mert a kérdésedet nem értem :DDD

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#5059) ledgeri válasza Out (#5058) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Pont azzal van a baj, hogy facebookon a youtube statok a felső pakkot mutatják, míg vivaldin nézve az alsót ugyanannál a videónál, pontosabban videók soránál...

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#5060) ledgeri válasza ledgeri (#5059) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Ok, egy új profillal, és újrarakott (kevesebb) addonokkal simán fut (első 3 másodpercben veszít képet, utána stabilan 0... Csak azt nem értem hogy mitől függ, hogy mennyi a puffer-idő, úgy értem, hogy néztem két videót, és egyiknél simán sötét, és világos kékek között volt az idő mindig, míg a másiknál világossárgánál... Azt nem lehet "maxoltatni" Minek akkor a 120 megabitem, ha várnom kell egy hogyha pl nézek 10 percig egy 25 perces videót, de a végénél még pufferelni kell, ha odaugrom...??

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#5061) ledgeri


ledgeri
nagyúr

Előzmények ellenére is: Megnyitok egy videót, elindúl full HD natívon, majd le 4**X3**-en, majd 1 perc után 8**Xvalamennyi, majd 1:40 és felugrik natívra...
Ez hogyan küszöbölhető ki?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#5062) birozoli7800


birozoli7800
senior tag

Sziasztok!

Egy youtube csatornán szeretnék élő közvetítést létrehozni mobiltelefonról. A kis videokamera ikonra rákattintva nem jelenik meg az alkalmazáson belül az ÉLŐ funkció. Tudjátok hogy mi az oka?

(#5063) nagysandor79


nagysandor79
aktív tag

mitől van az ,hogy a youtube-on legtöbb videó alapból halkabban szól. mintha online rádiót, vagy zenét hallgatnék?

(#5064) Out válasza nagysandor79 (#5063) üzenetére


Out
addikt

Talán mert a videókat különböző hangerővel készítik el és a youtube nem használ normalizálást amikor átkonvertálja őket? :F

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#5065) VoidXs válasza Out (#5064) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Használ, talán -18 LU-ra.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#5066) Nagynozi


Nagynozi
aktív tag

Sziasztok! Nem tudom, hogy van-e itt valaki, aki youtuberkedik, de a lényeg, hogy egy ideje elértem már a 10.000 megtekintést és hallottam olyan rémhíreket, hogy rengeteget kell várni, hogy a youtube partnership megkezdődhessen. Most épp áttekintés alatt áll a csatornám, de nem halad a dolog, 1 hete várom az e-mailt, ami az átlagos idő, de nem jön. Fel tud valaki engem jobban világosítani, hogy valóban hónapokat kell akkor várni? Lehet sok videóm van ( 67 )?

(#5067) VoidXs válasza Nagynozi (#5066) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Nálam néhány éve egy nap se volt, lehet, hogy van valami probléma a csatornáddal.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#5068) Nagynozi válasza VoidXs (#5067) üzenetére


Nagynozi
aktív tag

Nincs baj, jelenleg el kell érni a 10.000 megtekintést, utána a youtube "review"-olja a csatornádat és kapsz egy e-mailt, de ezt csak idén áprilisban vezették be. És elviekben 1 hetet vesz igénybe, már tűkön ülök.

Itt így megy a dolog mostanában ( gondolom az adpocalypse óta ).

[ Szerkesztve ]

(#5069) Out válasza Nagynozi (#5068) üzenetére


Out
addikt

Szerinted milyen évet írunk? :DDD

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#5070) Nagynozi válasza Out (#5069) üzenetére


Nagynozi
aktív tag

Jogos, tavaly áprilisban. :D :D :D Én még mindig 2017-ben élek!

(#5071) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Sziasztok!

Csináltam az Allied c filmből egy 5 perces sound redesign-t, feltöltöttem "nem listázottként", de letiltották. Gondoltam hátha azért, mert nem neveztem el normálisan. Feltöltöttem újra, normális címmel, stúdió megjelöléssel, stb, de ezt is letiltották. Nem gondoltam volna, hogy bármiféle probléma lehet, mivel tele van a YT mindenféle hasonló redesignokkal, legyen az akár trailer vagy filmből kivágott jelenet. Transformers klippekkel is, ami ugyancsak Paramount Pictures.

Próbáltam guglizni, de nem igen jártam sikerrel. Esetleg YT-n kellene beállítanom valamit? Vagy valami speciális beállításokkal kéne feltöltenem? Itt az összefoglaló azt írja, hogy a 3. alkalomra törlik a csatornámat, úgyhogy csak úgy kísérletezgetni nem akarok.

Köszi!

(#5072) SchumiBácsi

Üdv all!

Megint kicsinálták az aTube Catchert? A legfrissebb se tud tölteni és elszáll 204-es hibával. Valami megoldás? Előköszi!

[ Szerkesztve ]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#5073) DrojDtroll


DrojDtroll
addikt

Nálam áll csak meg az autoplay egy idő után?

(#5074) Norbi887


Norbi887
aktív tag

Sziasztok!
Ez meg mi a szösz?
Rámentem egy random csatornára, de helyette ezt dobta ki:
Ráfrissitettem, azóta úgynézki megjavult, de ez egyébként mi?
Volt másnak is ilyen? :U :F

// Apple iPhone 15 Pro Black Titanium // Apple MacBook Air M1 Space Grey // iPhone 7 Matte Black // Apple Watch Series 9 45mm Midnight // Apple Watch Series 5 44mm Space Grey // AirPods 3rd gen. // Lenovo IdeaPad S340-15API // Razer DeathAdder Essential //

(#5075) Out válasza Norbi887 (#5074) üzenetére


Out
addikt

Ritkán, de előfordul. Youtube hiba, ne foglalkozz vele.

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#5076) Adebayor


Adebayor
aktív tag

sziasztok.

Mióta elértem a kellő megtekintésszámot. Bekapcsoltam a bevétel szerzési lehetőséget. Hát mert miért ne... szerintem 10-ből 9 ember bekapcsolja, akármilyen szarok is a megtekintései. Hát nekem is rosszak, de nem is akarok ebből karriert csinálni, csak néha néha feltöltök autóversenyes videókat.(saját gameplay).

ugye van a becsült bevétel. ami jelenleg nálam 1 dollár. Ne nevessetek, nem a pénz a lényeg, és nem is ringatom álomba magam hogy kevés nézővel akár egy kiflit tudok ebből venni :D

A kérdés. ebből a becsült bevételből hogy lehet igazi pénz? vagy hogy megy? El kéne érni egy bizonyos összeget és azt ki lehet venni? Gondolom két dollárokat nem utalgatnak :D

Konfigom: Intel i5 10400 - ASUS Prime B560M-K - Gigabyte 1660S oc 6gb - 32GB ram - FSP 600W Hydro Bronze HD600

(#5077) Out válasza Adebayor (#5076) üzenetére


Out
addikt

Az AdSense fiókodban tudod beállítani, hogy mennyi bevétel után legyen kifizetés. Ez jelenleg 20000 Ft minimum (60 dollár).

[ Szerkesztve ]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#5078) Adebayor válasza Out (#5077) üzenetére


Adebayor
aktív tag

köszi. jó akkor ebből nem lesz pénzem soha :D

Konfigom: Intel i5 10400 - ASUS Prime B560M-K - Gigabyte 1660S oc 6gb - 32GB ram - FSP 600W Hydro Bronze HD600

(#5080) general


general
addikt

sziasztok!
Youtube account-tal kapcsolatban lenne kérdésem! egy adott Gmail fiókkal bejelentkezve is két fiókom van, más feliratkozásokkal, egyebekkel, hogyan lehet ez? nem rémlik, hogy két fiókot csináltam volna.
össze tudom ezeket valahogyan olvasztani?

(#5081) #41133696 válasza general (#5080) üzenetére


#41133696
törölt tag

Alakul...

(#5082) Winner_hun válasza Nagynozi (#5068) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nehezebb lesz pénzt keresni a YouTube-on

A legfontosabb két intézkedés, hogy a reklámok megjelenítésének engedélyezéséhez a feltöltőnek meg kell felelnie két követelménynek: legalább ezer feliratkozott követőjének kell lennie, illetve a megelőző 12 hónapban több mint négyezer órányi – mástól származó – megtekintést regisztrált a rendszer (a tavaly bevezetett rendszer szerint eddig 10 ezer megtekintést kellett teljesíteni).

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5083) Flowtation


Flowtation
őstag

Sziasztok!
jobb topicot nem találtam a problémámra. Az a helyzet, hogy van egy videó és abban két zene, aminek az előadóját címét szeretném megtudni. Írtam már a videó alá, a feltöltőnek is, eddig semmi eredmény. Próbáltam különböző recognizer progikat, pc-re, telóra, (moomash, soundhound, audiotag, stb) de egyik sem segített. A baj, az, hogy ez egy compilation video, telefonos felvételekkel, gondolom rossz minőségben. Van valakinek még ötlete, hogy mi tudok ebben az esetben tenni?

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#5084) VoidXs válasza Flowtation (#5083) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Nem sokat tehetsz, valaki talán majd kommentben válaszol. Nálam a Shazam szinte mindig beválik, azzal még tehetsz egy próbát.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#5085) Flowtation válasza VoidXs (#5084) üzenetére


Flowtation
őstag

Próbáltam azt is, sajnos nem segített. Akkor várok a válaszokra, hátha lesz valakinek ötelte.

Köszi! :R

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#5086) Krogoth válasza Flowtation (#5083) üzenetére


Krogoth
senior tag

Linkeld be, hátha valaki hallás után megmondja.

(#5087) dani0113


dani0113
senior tag

Pici off (az adsense topic fél éve halott)

Adsensen van még 27.000Ft-om,20.000 a limit. Eddig mindig 21én utalták el ugyebár az összeget és ma már 23.-a következik de még a pénz mindig a számlán,utalásnak semmi nyoma. Fordult-e már ilyen elő valakinek? Gondolom váráson kívül többet nem tehetek. Csak valaki nyugtasson meg,hogy nincs gáz!:) Köszönöm.

iPhone 13 Pro 128GB

(#5088) skroy


skroy
senior tag

Van egy régebbi youtube accom. De sajnos nem tudok belépni. Elfelejtettem a jelszavam és az email címet is. Csak a felhasználónevem van meg, más semmi. Van valami lehetőség, hogy visszaszerzzem ezt az accot? Másodlagos email és telószám sincs. :D

(#5089) VoidXs válasza skroy (#5088) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Ha állítottál be üzleti emailt, és véletlenül pont az a fióké is, akkor annyi infót vissza tudsz nyerni, hátha eszedbe juttatja a jelszót. Egyéb esetben buktad a fiókot.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#5090) zgmzgm


zgmzgm
tag

Youtube Hungary Facebook Group

㊀ ㊁ ㊂ ㊃ ㊄ ㊅ ㊆ ㊇ ㊈ ㊉

(#5091) Out válasza zgmzgm (#5090) üzenetére


Out
addikt

Maximális életkor 15 év? ;]

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#5092) zgmzgm válasza Out (#5091) üzenetére


zgmzgm
tag

Nagyon remélem, hogy nem. :)

㊀ ㊁ ㊂ ㊃ ㊄ ㊅ ㊆ ㊇ ㊈ ㊉

(#5093) bul07


bul07
nagyúr

Hogy lehetne beállítani hogy a Felkapottak listáján ne sok nyom@rék magyart hozzon?
Egyik rosszabb mint a másik

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#5094) VoidXs válasza bul07 (#5093) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Válts országot, de a többi se sokkal jobb.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#5095) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

Sziasztok!
Olyan magyar YouTube-os csatornát keresek, ami könyveket mutat be, akár csak az Oderworld, Hollywood hírügynökség stb filmek esetében.
Köszönöm szépen a választ!

(#5096) TBMC


TBMC
addikt

skacok!
egy olyan kérdésem lenne, hogy amennyiben kikerülök a youtube partnerprogramból febr 20.-val, azon esetben a számlámon lévő összeg kifizetésre kerül? vagy azt szépen bebukom?

köszi! :R

markbellus.hu 

(#5097) dani0113 válasza TBMC (#5096) üzenetére


dani0113
senior tag

Szerintem ha Adsensen már rajta az összeg,azt ki kell fizessék.

iPhone 13 Pro 128GB

(#5098) TBMC válasza dani0113 (#5097) üzenetére


TBMC
addikt

rajtavan, de nem éri el ez jelenleg a 20kt és csak 20k után van ugye kifizetés...

18körüli az összeg... :U :F

markbellus.hu 

(#5099) Nagynozi


Nagynozi
aktív tag

Ha berakom a lejátszási listáimat és folyamatosan játszom őket le újra és újra, az beleszámít a watchtime-ba? Most beraktam a notimon loopba az összes playlistemet és kíváncsi vagyok. Gondolom van limit egy ip-ről, de működhet!

(#5100) crissprivat


crissprivat
senior tag

Sziasztok.
Kérdésem az lenne,hogy a 720 és 1080p 60fps videókat csak akadozva tudok nézni. A 60fps az ok,mivel a 25fps videók simán mennek. Mit kellene beállítanom,hogy jól müködjön a youtube. Amúgy egy 2009-es macbook pro a gép és egy 24" monitorral használom. Olvastam az összefoglalót a topik elején. A gépem már túl öreg lenne ezekhez a videókhoz?
Köszi.

[ Szerkesztve ]

Jézus szeret Téged! https://youtu.be/uxos-RWmLnc?t=248

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  YouTube
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.