Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29351) vornia válasza zho-lee (#29350) üzenetére


vornia
senior tag

Most ez akkor neked mikori verzió?

[ Szerkesztve ]

(#29352) zho-lee válasza vornia (#29351) üzenetére


zho-lee
addikt

Amikor reggel teszteltem, még 8.9.6 volt, akkor lőttem a képernyő fotót is, amit feldobtam ide.
Aztán kb 40 perc múlva az OTA frissítést manuálisan telepítve már 8.11.8 lett az Epic rom verziója.
És ugyanaz az eredmény.

DE... sajnos eddig működött a "manualcamera.apk", frissítés után már nem :W
Még anno a Nexus 5-höz vettem meg a play-on :O
Most FC.

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#29353) kmarci25 válasza zho-lee (#29352) üzenetére


kmarci25
veterán

Megzavart a dolog. A miui10 dev legfrissebb verziószáma is 8.11.8. Elsiklottam afölött, hogy Te epic-et használsz.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#29354) bollokcs80 válasza jemy (#29330) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Ez már a hivatalos MIUI 10? Csak 350 MB.....

B.Cs.

(#29355) crok válasza bollokcs80 (#29354) üzenetére


crok
Topikgazda

Még csak pár embernek ment ki, ez úgy hivatalos hogy ez az inkrementális frissítés a 9.6.3.0-ról 10.1.1.0-ra (nem bigOTA, nem a "teljes ROM").

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#29356) bollokcs80 válasza crok (#29355) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Világos. Ez simán feltehető a frissítés menüpontból?

Neked mik a tapasztalataid vele (dióhéjban)? :)

B.Cs.

(#29357) jemy válasza bollokcs80 (#29356) üzenetére


jemy
tag

igen.

(#29358) bollokcs80 válasza jemy (#29357) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Köszi, este felteszem.

B.Cs.

(#29359) crok


crok
Topikgazda

miui_HMNote4XGlobal_V10.1.1.0.NCFMIFI_707a693088_7.0.zip

Azt hiszem eljött az idő :D

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#29360) kanyi51 válasza crok (#29359) üzenetére


kanyi51
senior tag

Kérdés : A 8.11.8 -as MIUI 10-re ezt nem küldik ki? Nekem kell letölteni és feltenni, teljes törléssel, vagy a DATAT-nem kell törölni? Jobb ez mint a fejlesztői? vagy az a jobb? Tudom hülye kérdések, de kösz a választ.

[ Szerkesztve ]

(#29361) crok válasza kanyi51 (#29360) üzenetére


crok
Topikgazda

Miért küldenék ki? Az a developer vonal, arra minek küldenék a stabilt?

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#29362) apple87


apple87
senior tag

Sziasztok

Ti melyik lépés számlálót használjátok a xiaomi telotokon?

(#29363) vornia válasza zho-lee (#29352) üzenetére


vornia
senior tag

Tuti hogy még mindig epic?Nem az eu romot frissítette ?
Emlékeim szerint én jártam így az epic-el anno, +a jelenlegi miglobe is felkínálja OTA-n a frissítést,de az mindig a xiaomi eu dev rom

[ Szerkesztve ]

(#29364) bollokcs80 válasza crok (#29359) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Ámen mester. :R

B.Cs.

(#29365) drr válasza crok (#29359) üzenetére


drr
őstag

Piszkosul gyors!!! :Y

(#29366) winotto válasza crok (#29359) üzenetére


winotto
tag

Aex rom van fent jelenleg.
Szeretnék visszaállni a Miu 10 stabilra.
A legfrissebb Orange Fox telepítve
Segítenél mit hogyan milyen sorrendben csináljak ?
Szeretném ha megmaradna a régió váltási lehetőségem.

[ Szerkesztve ]

(#29367) kanyi51 válasza apple87 (#29362) üzenetére


kanyi51
senior tag

Pedometer - lépésszámláló (magyar,Pláyról)

(#29368) kanyi51 válasza crok (#29361) üzenetére


kanyi51
senior tag

Szia, ha a MIUI10 fejlesztőiről szeretnék átmenni a stabilra, akkor mindent kell törölnöm a TWRP-böl? a datát is? vagy az maradhat? jobb lenne a stabil? vagy érdemesebb maradni? köszönöm válaszod

(#29369) vornia válasza apple87 (#29362) üzenetére


vornia
senior tag

Én az alapot,ami a gyorskártyák között feltűnik (miui 10)

(#29370) lkristóf válasza crok (#29359) üzenetére


lkristóf
senior tag

Kezdő vagyok, ez mennyivel másabb mint a 300 megás nemrég linkelt?

(#29371) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog

Nektek tetszik az uj notification design, mert nekem nagyon bejovos. :)

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#29372) Imi1981


Imi1981
veterán

Aki használta a miuihu 10-et ahhoz képest ez jobb vagy ugyan olyan vagy esetleg rosszabb? Főleg sebesség és stabilitás érdekel. Amúgy a miuihu 10 stabil és elég gyors de mintha a 9 gyorsabb lett volna.

(#29373) crok


crok
Topikgazda

AOSP Extended (AEX) 6.0 (Pie) frissítés:

AospExtended-v6.0-mido-20181113-1837-OFFICIAL.zip

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#29374) crok


crok
Topikgazda

Annyival másabb, hogy ez csak "növekményes frissítés", ezt csak a 9.6.3.0-ra lehet felhúzni. De amúgy is mindig a teljes ROM telepítést ajánlom.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#29375) crok válasza kanyi51 (#29368) üzenetére


crok
Topikgazda

Az hogy mi lenne jobb neked azt te döntöd el - akarsz-e hetente frissítést, annak minden pozitív (hibajavítások, újonnan bevezetett dolgok) és negatív (esetleges új hibák) hatásával.

Telepíteni csak tiszta telepítéssel - a dev-re is azzal kellett átállj.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#29376) crok válasza winotto (#29366) üzenetére


crok
Topikgazda

Összefoglaló -> crok logout blog -> TWRP alternatívák -> OrangeFox használatára leírás magyar fordítása (köszi aRm1n) (mellette ott az angol eredeti is)

A visszaállás nem teljesen egyszerű, az OrangeFox leírás is inkább a Fastboot ROM telepítést javasolja, de a logout blogomban leírtam a "Tipikus probléma, ha nem MIUI alapú, Treble kompatibilis custom ROM-ról vált valaki vissza MIUI alapú ROM-ra" részben hogy miért kell úgy csinálni ahogy (/vendor & /cust használata Treble és MIUI ROM esetén) hogy meg is maradjon a régióváltásra a lehetőség.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#29377) crok válasza Imi1981 (#29372) üzenetére


crok
Topikgazda

A stabil V10 még nincs kint egy egész napja : D
Szerintem erre válasz egyelőre még nem lesz : D

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#29378) crok válasza fudi2002 (#29335) üzenetére


crok
Topikgazda

[MIUI V10.1.1.0 + Magisk modullal bekapcsolt Camera2API]
De
- GCam = FC,
- Snap Camera Cam2API-val = FC
- Footej Cam2API-val = FC
..egyszerűen nem megy egyik se..

Akinek kell a Camera2API az ne frissítsen MIUI V10.1.1.0 stabilra.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#29379) #40351744


#40351744
törölt tag

Felment a MIUI 10. Egyelőre egész stabilnak mondható. Szerintem a holnapi használat után írok egy kis véleményt róla, miután bejárattam a rendszert! :)

(#29380) azaki99 válasza crok (#29359) üzenetére


azaki99
kezdő

Bocsi hogyha hülye kérdést teszek fel,nem csináltam még soha ilyen rom felrakást,bl-nyitást,szóval nem is buheráltam soha a telefont.Ezt a miui10-et hogyan tudom felrakni?Ha macerásabb nem fogok vele baszakodni,de néztem már olyan menüpontot a rendszerfrissítésnél hogy ,,rom telepítés kiválasztása" így kell feltenni? Bocsi mégegyszer a hülye kérdésért,válaszodat előre köszönöm!:R

(#29381) #40351744 válasza azaki99 (#29380) üzenetére


#40351744
törölt tag

Majd crok is biztosan válaszol, de én így raktam fel. :)

(#29382) crok válasza azaki99 (#29380) üzenetére


crok
Topikgazda

Inkább várd meg amíg a telefon felajánlja akkor - úgy tuti nem lesz gond, a nyitásra amúgy is várni kéne, addigra szerintem kimegy már mindenkinek. [Szerk.] Egyébként igen, betallózod és hagyod hogy újraindítsa. Ha mindent rendben talált a zip-el akkor lemegy a telepítés.

[ Szerkesztve ]

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#29383) azaki99 válasza #40351744 (#29381) üzenetére


azaki99
kezdő

Köszi,már indítom is a letöltést:R :R

(#29384) azaki99 válasza crok (#29382) üzenetére


azaki99
kezdő

Rendben,akkor mégiscsak várok! Köszönöm a segítségeteket!:R

(#29385) vargalex válasza crok (#29382) üzenetére


vargalex
félisten

Ehhez szerintem nem kell bootloadert nyitni, de én is várnék inkább addig, míg felajánlja.

Alex

(#29386) crok válasza vargalex (#29385) üzenetére


crok
Topikgazda

Ő említette a nyitást. A cél nem volt megfogalmazva.

Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

(#29387) azaki99 válasza crok (#29386) üzenetére


azaki99
kezdő

Igen,azt csak azért említettem meg,hogy elmondjam hogy nem értek az ilyen dolgokhoz,csak egy szimpla példa volt.

(#29388) dealerman


dealerman
senior tag

10-es miui : auto exposure,auto-flash,red eye reduction-t nem támogatja,csak is ebben tér el pl : egy AEX romtól ahol ugye mennek a gcam moddok,LEVEL_3 is aktív camera2api enabler-el,és minden más ,pont ugyan úgy zöld.......

És mégsem akarja az igazat :(

underground techno will never die

(#29389) apple87


apple87
senior tag

Szia
Hol találom a gyorskartyakat?

(#29390) zho-lee válasza vornia (#29363) üzenetére


zho-lee
addikt

[ Szerkesztve ]

"Motoron 5 perc alatt néha többet élek át, mint más egy egész élet alatt.."

(#29391) kmarci25


kmarci25
veterán

Mindenkinek köszönöm az eddigi 10-es miui-ról a véleményeket és várom a továbbiakat. :R Már nagyon furdalja az oldalam a frissítés, lehet, hogy bevállalom camera2api nélkül is. :F

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#29392) lkristóf


lkristóf
senior tag

Amit eddig észrevettem, hogy a beállításokban nálam ott van egy 1-es mintha lenne valami rendszeralkalmazás frissítés, de nincs. :DDD

Ettől függetlenül tetszik az új felület.

[ Szerkesztve ]

(#29393) bollokcs80 válasza lkristóf (#29392) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Én nem vagyok hasra esve az új felülettől, főleg amiatt, hogy a régi témák nem kompatibilisek a MIUI 10-el, így nem tudom "felnagyítani" a status bar-t. Erre egyébként van valakiknek valami módszere?

Ha jól látom, akkor frissült a biztonsági csomag októberre, átdolgozták a Mi-s (saját) programok kinézetét, a kamera tud elmosott képeket csinálni....kb. ennyi, ami nekem feltűnt.

B.Cs.

(#29394) vornia válasza zho-lee (#29390) üzenetére


vornia
senior tag

Kár :(

Gondoltam hátha eu-ra frissített,azért nincs gcam. De azért fura hogy az előzőben ment,itt meg kihagyták

(#29395) ht42 válasza bollokcs80 (#29393) üzenetére


ht42
senior tag

Kösz az infót, így már biztos nem frissítek 10-re, a témáimat nem hagyom... meg a status bar mérete is fontos nekem, a hangyafasznyi betűket nem tudom elolvasni.

(#29396) bollokcs80 válasza ht42 (#29395) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

A témák annyira nem zavarnak, ez a hangyaf....nyi méretű statusbar viszont igen. Egyébként más gyártóknál is divat sajnos. :W :((

B.Cs.

(#29397) Sweet Lou 6 válasza bollokcs80 (#29393) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

MIUI10-es témák közül már van dark?

sweetlou6.wordpress.com

(#29398) Mr. Nimbus válasza Sweet Lou 6 (#29397) üzenetére


Mr. Nimbus
senior tag

Pl. ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#29399) bollokcs80 válasza Mr. Nimbus (#29398) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

"This theme does not have this version of data!" :F

B.Cs.

(#29400) csurgoi válasza Mr. Nimbus (#29398) üzenetére


csurgoi
aktív tag

Innen:

hogyan lehet a témát látni illetve letölteni?

https://500px.com/stevetailor https://www.flickr.com/photos/128564341@N08/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.