Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22401) Danex


Danex
addikt

Hali, használ itt valaki AndroidAuto-t?

Azt vettem észre, hogy a Waze, meg úgy kompletten az AA kifagy ilyen 35-40perc után, általában mikor valami értesítés érkezik, tapasztalta ezt valaki?

Gondolkodom, hogy lehet valami custom romra kéne átmenni, de nem tudom van-e azokban AA támogatás, a 8-as androidról úgy hallottam, hogy nem nagyon komázza azt.

(#22402) sandró60


sandró60
addikt

Ezt olvastátok?Telefonok káros sugárzása különböző márkáknál.Közte van a Xiaomi-is.[link]

(#22403) ace05


ace05
senior tag

Melyik az az utoljára kiadott google camera mi jól működik? Mert eddig olyanokat taáltam amiben nem megy a hdr,

(#22404) fzoli86 válasza sandró60 (#22402) üzenetére


fzoli86
tag

:)

(#22405) crok válasza sandró60 (#22402) üzenetére


crok
Topikgazda

BS

(#22406) Toth_Jani válasza sandró60 (#22402) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Az mondjuk éppen nem a Note 4 igaz nagyon hasonló a hardver.
De amennyi elektromágneses sugárzás ér bennünket ez a kicsi már nem számít.

(#22407) sandró60 válasza Toth_Jani (#22406) üzenetére


sandró60
addikt

Sok kicsi sokra megy-tartja a mondás :D
Amúgy mindig előjön ez a probléma ;]

(#22408) helixP válasza hgabor19 (#22394) üzenetére


helixP
nagyúr

Heliost ne vegyél, nincs B20, és jobban uabalja az akksit.
Jelentéktelen arányban de volt kijelző sargulás a topicot használók között.
Push üzenetek jellemzően rendben vannak, MIUI-n fontos, hogy minden energiahatékonysági beállítás rendben legyen.

(#22409) SyMbioTe


SyMbioTe
Ármester

Üdv ismét! :)

Ti gyári MIUI-n az alvó módot át tudjátok állítani?
Jelenleg 9.2.2.0-s gyári stabil verzió van, de már az előző 9-es verziókban sem tudtam állítgatni.
Rányomok, hogy pl. legyen 10 perc, de a lista ugyanúgy ottmarad, ha meg kilépek, visszaáll 5 perc-re mindig.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#22411) ronin79 válasza SyMbioTe (#22409) üzenetére


ronin79
őstag

Ilyen hibákat javít egy factory reset, de adatvesztés. Első körben esetleg próbáld a beállítások adatait törölni.
Amúgy nálam úgy rémlik működött, fél percre volt beállítva, most muiu hu van fenn úgyhogy nem tudom kipróbálni.

[ Szerkesztve ]

(#22412) KamuMazsola válasza sandró60 (#22402) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Hát annyi bajom legyen! Villamosvezető vagyok, mikor elfordítom a fülkében a slusszkulcsot, az iránytű mást mutat, szerinted ez a teló fog megölni?

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#22413) BSOD válasza KamuMazsola (#22412) üzenetére


BSOD
senior tag

:C :DDD

Keresek SILICON GRAPHICS octane-hoz vpro grafikus rendszert.

(#22414) helixP válasza KamuMazsola (#22412) üzenetére


helixP
nagyúr

LoL :DDD

[ Szerkesztve ]

(#22415) droti25


droti25
őstag

Fagyasztani tudok appokat root nélkül?

(#22416) crok válasza droti25 (#22415) üzenetére


crok
Topikgazda

Logout blogomban keresd az Activity manager leirast.

(#22417) toby_as válasza kmarci25 (#22388) üzenetére


toby_as
tag

Szia
Ahogy irtam nekem redwolf van, bealitottam hogy engedje az OTA frissitest es minden siman ment.

(#22418) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Franco kernel, crdroid 8.1, nano gapps és magisk 15.3 root van most fent.

Mindenkinek ajánlom ezt így, nagyon smooth és gyors a rendszer, stabil is emellé. Google camera is szépen működik vele. Egész jól testre is szabható maga a rendszer, beépített adblock (adaway) is jól szolgál.

Jó romolást :B

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#22419) fzoli86


fzoli86
tag

sziasztok, olyan problemam van, h Amazfit bip -et hasznalok es a telo 2* kuldi el az uzeneteket. pl emailnel azt is kijelzi a telo egy kulon ertesitesben, h
1db uj emailem jott. mi van felre kalibralva? pedig semmi extra beallitasra nem emlekszem...

(#22420) Uthenger


Uthenger
aktív tag

van uj AEX rom, teszteli mar esetleg valaki?
erdemes frissiteni?
koszi

Fekete, full cover üvegfóliák Xiaomi, Huawei és Samsung telefonokhoz. OE-KVK, BMF-KVK (Kandó) tankönyvek. Eladó dolgaim: https://hardverapro.hu/tag/uthenger

(#22421) Narxis válasza holozis_HUN (#22418) üzenetére


Narxis
nagyúr

Kösz.

Thanos was right.

(#22422) kukinyo


kukinyo
addikt

Valaki leírná nekem a fastboot-os rom telepítését, vagy adna erről egy érthető linket?
Már teljesen belezavarodtam a sok variálásba. :W
Az E partició az a belső tárhely? Ha igen, milyen formátum a gyári partició?

[ Szerkesztve ]

(#22423) sandró60 válasza KamuMazsola (#22412) üzenetére


sandró60
addikt

Ha,már szakmázunk :D
Én 45-évet eszterga gép mellet álltam mégis tudok futni.(70-évesen)

[ Szerkesztve ]

(#22424) G48 válasza aRm1n (#22398) üzenetére


G48
senior tag

Köszi.

(#22425) Upo válasza kukinyo (#22422) üzenetére


Upo
addikt

http://en.miui.com/a-234.html

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#22426) kukinyo válasza Upo (#22425) üzenetére


kukinyo
addikt

Innen melyik romot töltsem le?
Redmi Note 4 Qualcomm Latest Global Developer Version Fastboot File Download
Redmi Note 4 Qualcomm Latest Global Stable Version Fastboot File Download
vagy
Redmi Note 4X Latest Global Developer Version Fastboot File Download
Redmi Note 4X Latest Global Stable Version Fastboot File Download

(#22427) Upo válasza kukinyo (#22426) üzenetére


Upo
addikt

Páronként ugyanazt a fájlt adják, mido_global mindegyik. Ha developert akarsz akkor azt, ha stabilt akkor azt.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#22428) kukinyo válasza Upo (#22427) üzenetére


kukinyo
addikt

Csak azért kérdeztem rá erre mert a leírás szerint csinálok mindent. A MIFlash-ben betallózom a megfelelő mappát, a telefont felismeri, katt a flash gombra és egy pillanat alatt kiírja hogy flash done. a csík zöldre változik, viszont a telefonon semmi változást nem idéz elő.
Vajon miért?

(#22429) crok válasza kukinyo (#22428) üzenetére


crok
Topikgazda

Nem tudom melyiket szedted le, de pl.:
mido_global_images_V9.2.2.0.NCFMIEK_20180202.0000.00_7.0_global_43a7819ad0.tgz

.tgz a kiterjesztése

Nevezt át a kiterjesztást .tar.gz -re és 7Zip-el csomagold ki majd azt a könyvtárat add meg a miflash-ben ahova kicsomagoldtad. Így csináltad?

Valamint Upo ezen hozzászólását mindenképp olvasd el.

(#22430) kukinyo válasza crok (#22429) üzenetére


kukinyo
addikt

Arra figyeltem hogy ne zárja vissza a bootloader-t.
A clean all opciót választottam.
Viszont a .tgz-t nem neveztem át .tar.gz-re,. ahogy letöltöttem úgy csomagoltam ki.
Akkor ez lehet a baj?

(#22431) crok válasza kukinyo (#22430) üzenetére


crok
Topikgazda

Sajnos nem tudom megmondani így látatlanban hogy amivel ki lett csomagolva az most egyetlen file-t hagyott maga után (a .tar-t) vagy az összeset.

(#22432) gabe_ válasza Upo (#22392) üzenetére


gabe_
őstag

Lecseréltem a sima TWRP-t RedWolf TWRP-re, amivel felraktam a MIUI HU romot.
Kell valamit beállítanom akár a recoveryben, akár a romban, hogy a majdani ota frissítések egy kérdés után simán feltelepüljenek?

Sovány szakácsban sose bízz!

(#22433) trebrona válasza kukinyo (#22430) üzenetére


trebrona
nagyúr

Mik vannak a kapott mappában?
Személy szerint sosem neveztem át, sosem csomagoltam ki duplán, simár winrar egyszer.
Szokásos instrukciók: C gyökérben legyen, ne legyen az elérési útvonal nevében speciális karakter stb.

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#22434) kukinyo válasza crok (#22431) üzenetére


kukinyo
addikt

7 zip-pel lett kicsomagolva és sok fájl van.

Ezek vannak a mappában:

[ Szerkesztve ]

(#22435) trebrona válasza kukinyo (#22434) üzenetére


trebrona
nagyúr

Csatolhatnál a MiFlashről is egy képernyőképet, lássuk hogyan próbálod!

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#22436) Narxis válasza sandró60 (#22423) üzenetére


Narxis
nagyúr

Hogyne, el is hisszük... 😀

Thanos was right.

(#22437) Oldman2 válasza gabe_ (#22432) üzenetére


Oldman2
veterán

#21701

Kereső...

(#22438) kmarci25 válasza gabe_ (#22432) üzenetére


kmarci25
veterán

Én is ma csináltam meg... :) Mondjuk én előbb a redwolf-ban beállítottam, amit xda-n írnak, aztán tettem fel a miuihu romot, mert a leírásban is így szerepel.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#22439) gabe_ válasza Oldman2 (#22437) üzenetére


gabe_
őstag

Köszönöm

Sovány szakácsban sose bízz!

(#22440) kukinyo válasza trebrona (#22435) üzenetére


kukinyo
addikt

Most átnevezés nélkül, Winrar-ral kicsomagolva sikerült.
Elvileg most visszakapta a gyári állapotot?

(#22441) trebrona válasza kukinyo (#22440) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ha nem zártad vissza a bootloadert, akkor azon kívül igen.

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#22442) rin33


rin33
senior tag

Szerintetek a PE alá berakom a gyári (stock 3.18.31 perf) kernelt akkor működni fog? Mert a Franco ezen alapszik de ez még nem eléggé kiforrott, a gyári lenne a legjobb ami a crDroid nougat-ban is van.

(#22443) kukinyo válasza trebrona (#22441) üzenetére


kukinyo
addikt

Nem zártam vissza. :)
Köszönöm szépen a segítséged és croknak szintén. :R :R

(#22444) Imi1981


Imi1981
veterán

Valakinek van ötlete, hogy miért van az, hogy miuihu-n exfat-ra van formázva az sd kártya de mégsem enged PC-ről 4 gb-nál nagyobb fájlt másolni usb-n keresztül (fájlátvitelre állítva az usb kapcsolat) az sd kártyára? Nekem ez nagyon kéne, hogy menjen. Tudom, hogy rr romon meg hasonló custom romokon valószínű működik de én miuihu-n (esetleg más miui alapú romon) szeretnék maradni. Próbáltam ntfs-t de az nem támogatott. Van valami beállítás amit nem találok? Vagy egyszerűen nem megoldható miuihu-n? Akinek epic rom van a telóján kipróbálná, hogy ő tud e 4gb-nál nagyobb fájlt másolni PC-ről telóra usb-n keresztül? Kösz előre is!

(#22445) cicmanyek


cicmanyek
aktív tag

Üdvözlet mindenkinek!
Kb.1 hónapja van egy Note4 készülékem , egy 4gb ram , 64gb rom-os verzió melyet használtan vettem. Maga a készülék működése szenzációs , nagyon fluid , minden klappol , kivéve egy funkciót a távirányítót.
Na az nem akar semmilyen eszközt irányítani. Számomra ez fontos lenne , és ami feltűnő , hogy a feleségemnek is van egy ilyen telefonja , (neki a 3gb ram , 32 rom verzó)és nála hibátlanul üzemel.
Ami különbség van a 2 telefon között , hogy neki a gyári szoftver van rajta (Miui Global 9.2 Stabil 9.2.2.0) nekem meg egy béta verzó( miui 9.3 8.2.1. beta).
Okozhatja e ez a problémát?
Illetve bármikor frissíti magát a szoftver soha nem működik a távirányító.
Az enyémre Redwolf van telepítve és már ezzel a módosítással vettem a telefont.
Esetleg másnál van ez a verzió telepítve ami az enyémen van és működik neki a távirányító?
A válaszokat előre is köszönöm.

Philips Fizz-től kezdve egészen a HTC Desire 816-on át az iphone6-ig volt minden...még LG Flex is:) De újabban csak a Xiaomi.

(#22446) helixP válasza cicmanyek (#22445) üzenetére


helixP
nagyúr

Próbálj meg egy másik távirányító appot. Pl. Peel smart remote.

[ Szerkesztve ]

(#22447) cicmanyek válasza helixP (#22446) üzenetére


cicmanyek
aktív tag

Letöltöttem , kipróbáltam azzal sem megy.

Philips Fizz-től kezdve egészen a HTC Desire 816-on át az iphone6-ig volt minden...még LG Flex is:) De újabban csak a Xiaomi.

(#22448) tordaitibi válasza cicmanyek (#22447) üzenetére


tordaitibi
veterán

Egy barmilyen fenykepezot vagy masik telefont kamera modba fordits szembe a tieddel, nyomkodjal a taviranyiton gombokat. A masik eszkozon felvillanasokat kellene latnod, ha nem elkepzelheto hogy hardveres hiba, pl az infra led vagy a csatlakozoja. Ha villog akkor szoft hiba, kodolas vagy mas.
Nalam RR rom es a MI taviranyito lekezeli az osszes tevet a lakasba, ergo nem kovetelmeny ala a miui rom.

(#22449) cicmanyek válasza tordaitibi (#22448) üzenetére


cicmanyek
aktív tag

Na akkor ez hardveres hiba lesz , mert semmit nem látni a kamerás mobilon... :((

Philips Fizz-től kezdve egészen a HTC Desire 816-on át az iphone6-ig volt minden...még LG Flex is:) De újabban csak a Xiaomi.

(#22450) fzoli86 válasza tordaitibi (#22448) üzenetére


fzoli86
tag

lehet szoftveres ettol fuggetlenul...

@cicmanyeknek akartam irni...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.