Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42301) Game-over válasza MasterMark (#42294) üzenetére


Game-over
aktív tag

Köszönöm, hát sajnálom, de azért tényleg túl jó lenne ahogy kigondoltam. :DDD

Akkor bele való merevlemez kell, de ahogy látom más is gyárt hozzá olcsóbban (pl. Toshiba). Itt különbség remélem nincs az árcédulán kívül.

(#42302) Hardver Arc


Hardver Arc
senior tag

Azért is a kérdés mert 30k ért nézek konzolt és lehet stabilabb egy xbox slim vagy arcade mint egy ps3 fat.. Csak az xboxokrol egyáltalán nem tudok semmit..

(#42303) StLui válasza Game-over (#42301) üzenetére


StLui
veterán

bele csak MS hologramos, gyári hdd-t tehetsz, illetve bizonyos mókolt WD hdd még jó lehet, de ezekkel fölösleges erőlködni, mehet rá akármilyen külső USB-s HDD

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#42304) StLui válasza Hardver Arc (#42302) üzenetére


StLui
veterán

Összefoglalót olvastad? Slimek közül mindegy, csak kimenetben van érdemi különbség, és tárhelyben, de köthető rá bármilyen külső hdd

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#42305) Kvelstadt válasza Hardver Arc (#42300) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Nem tudom hogy a slim-nél van e még az arcade elnevezés de az régen a kevésbé felszerelt azaz pl csak 4gb-s vinyó van hozzà.
De a régebbi modelleket azaz a fat gépeket már ne nézd. Jól szolgálnak de már nagyon régi széria.
Hűtés nemtom mit javult mert nekem régebbi nem volt a mostani slim meg ugyan melegszik de probléma még sosem volt vele pedig ha van időm át tudom játszani az egész nappalt.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#42306) MasterMark válasza Game-over (#42301) üzenetére


MasterMark
titán

Nem. Csak az MS gyárt belső HDD-t Xboxhoz.

Switch Tax

(#42307) Game-over válasza StLui (#42303) üzenetére


Game-over
aktív tag

Értem, akkor marad a külső vinyó usb-n (csak gondoltam így macerásabb, de árban azért nem mindegy). :R

[ Szerkesztve ]

(#42308) StLui válasza Game-over (#42307) üzenetére


StLui
veterán

Semmi macera, 2,5"-höz nem kell külső táp sem általában. Ha lenne belső HDD akkor kicsit körülményes volt nekem, mert mindenképpen a belsőre akartam a mentéseket rakni, de ha volt elég hely a belsőn akkor egyből oda töltötte az újonnan beszerzett játékot, és nem maradt hely a mentésnek.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#42309) Hunork válasza haris (#42249) üzenetére


Hunork
veterán

Nem, magyar vagyok minden szinten! :) :K És tényleg fain, két játék figyelt be így a hétvégén kevesebb mint egy játék áráért! :C

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#42310) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Sziasztok! Ma csatlakoztam az X360-asok táborához. Olyan kérdésem lenne, hogy egy Huawei beltéri egységből kapja a netet a gép egy ethernet kábel segítségével, de mégsem sikerült elérni a hálózatot (beírtam a Digi felhasználónevet és jelszót is persze). Ha automaticra állítom az ip-t, gatewayst és subnet maskot, mind 0-s (bár egy pillanatra felvillant valami jó is, de aztán 0-ra váltott). Mi lehet a gond?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#42311) MasterMark válasza Csapoati (#42310) üzenetére


MasterMark
titán

A modemre csak egy helyen csatlakozhatsz PPPoE-vel egyszerre.

Switch Tax

(#42312) zsola32


zsola32
őstag

örvendetes, hogy egyre bővül az xbox 360 - xbox one kompatibilis játékok száma.
gondolom, ez a lemezes és liveon megvásárolt játékokra egyaránt vonatkozik...

(#42313) Csapoati válasza MasterMark (#42311) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Aha, akkor tehát mindenképp a modemmel kell összekötnöm? Nem gond, csak hosszabb netkábelre lesz szükség. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#42314) MasterMark válasza Csapoati (#42313) üzenetére


MasterMark
titán

Miért most nem oda dugtad vagy mi? :F

szerk.: Akkor hova?

És nem, akárhova dugod akkor is csak egy PPPoE kapcsolatod lehet egy időben.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#42315) StLui válasza Csapoati (#42313) üzenetére


StLui
veterán

Esetleg itt kapsz segítséget?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#42316) Csapoati válasza MasterMark (#42314) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A beltéri egységbe dugtam közvetlenül, amiből a routerem is szedi a netet.

StLui: Köszi, megpróbálom ezt is. Ha nem megy, akkor holnap veszek egy UTP-kábelt és veledugom a routerbe, úgy mennie kell.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#42317) StLui válasza Csapoati (#42316) üzenetére


StLui
veterán

de úgy, hogy akkor ki kellet húznod a routert belőle, és annak a helyére?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#42318) MasterMark válasza Csapoati (#42316) üzenetére


MasterMark
titán

A routerbe dugd...

A router nem modem. A "beltéri" cuccod a modem. (Bár az se. Inkább gateway, csak hát a semmiből kitalálni nehéz, ugye...)

szerk.: Vagy ahogy StLui mondja a routert addig le kell húznod, mivel mint már mondtam csak egy PPPoE kapcsolatod lehet.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#42319) Csapoati válasza StLui (#42317) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem kellett kihúzni, mert van benne 4 ethernet csatlakozás. Elnézést, ha totál hülyeségeket kérdezek meg csinálok, de még nem nagyon foglalkoztam a hálózattal csak a router beüzemeléséig.

szerk. Aha, akkor nem húzom ki a routert, hanem marad a hosszabb UTP-kábel és a router. :R

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#42320) StLui válasza Csapoati (#42319) üzenetére


StLui
veterán

nekem a többin csak tv adás megy (de ez IP TV) és csak azon az egyen van net amibe a router van bedugva, szóval a legegyszerűbb ha a routerbe dugod

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#42321) Csapoati válasza StLui (#42320) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ez lesz. Köszi a segítséget (MasterMarknak is)!

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#42322) Hardver Arc válasza StLui (#42304) üzenetére


Hardver Arc
senior tag

Kerestem volna összefoglalót mint ps 3 nál de egyből a kommenteket dobja be... Lehet elöző valamelyik topicba van..
De megköszönöm ha belinkeled mert telorol nem olyan jó!

(#42323) MasterMark válasza Hardver Arc (#42322) üzenetére


MasterMark
titán

[link] Mobil változatban nem írja sajna.

Switch Tax

(#42324) Hardver Arc válasza Kvelstadt (#42305) üzenetére


Hardver Arc
senior tag

Jah állítólag van direkt külön hűtés xboxhoz jófogáson láttam valaki ugy árulja.. De ps3 fatnál még nem láttam ilyet.. Ott meg az a baj hogy akor minimum a slimet kellene vennem ami 320gb mert alatta a 160gb stb a régi alaplapos ami nem jo ennyit tudok.. Meg ugye a super slim ami biztonságos de 30k ért olyat nem igen adnak..

Azt nem vágoma a sima slimet miért adják többért mint a super slimet? Pedig a ss slim az ujabb..

Egyébbként boxnál mi ez a jasper alap lap?

[ Szerkesztve ]

(#42325) MasterMark válasza Hardver Arc (#42324) üzenetére


MasterMark
titán

Jasper a Fat gépek utolsó alaplapja. Fatot nem érdemes venni, inkább Slim vagy E az már mindegy.

A 4 GB egyébként NEM vinyó, hanem beépített flash memória, vagyis a vinyó helye üres!

Switch Tax

(#42326) Hardver Arc válasza MasterMark (#42325) üzenetére


Hardver Arc
senior tag

Az elite az ugy nézz ki mint a samsung vhs lejátszóm xd.. De a one is :D :D

Sajnálok hogy tavaly eladtam a ps3 ss gépem :( állandoan abban voltam hogy konzol vagy pc? Pc vagy konzol? Aztán megint pc volt.. Most meg ps2 slim van :D
Viszont boxon nem tudom a gow3 mat meg killzonokat nyomatni na meg rasistance.. Viszont a box slim külseje jobban teccik mint a ps3..
Szal most box lesz :D

[ Szerkesztve ]

(#42327) Hardver Arc válasza MasterMark (#42325) üzenetére


Hardver Arc
senior tag

A box slim jol néz ki állitva de ps-nél szerintem hülyeség mert nem ugy van tervezve az egész gép.. Mint anno ps2 fatnál.. Logo is elforditva volteg minden

(#42328) GRaul


GRaul
őstag

Sziasztok,

Az lenne a kérdésem, hogy azokat a játékokat amiket digitálisan megvettem, azok az én tulajdonommá váltak?
Illetve, ha elromlana a vinyom, akkor barmikor le tudom tolteni ujra ingyen?

Gold tagsaggal kapcsolatban, pedig az lenne a kérdésem, hogy amit ott egyszer megkaptam, azt is barmikor letolthetem?

Üdv Misi

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#42329) nokia párti válasza Hardver Arc (#42326) üzenetére


nokia párti
őstag

"Viszont boxon nem tudom a gow3 mat meg killzonokat nyomatni"
Pedig tudod rajta nyomni a GOW3-at. :)) :P

(#42330) Kvelstadt válasza GRaul (#42328) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Azt hogy a tulajdonod nem mondanám (erről annó én is kaptam egy felvilágosítást) de a jogod hogy játsz vele az megmarad igen.
Szóval igen bármikor letöltheted és új vinyóra is letöltheted és ott is játszhatsz vele az acc-odról.
Én ezt ki is szoktam használni.
Hogy egy példával éljek.:
Van hogy tesóméknál vagyok pár napig de nem cipelem a box-ot magammal hanem az ő box-án is fent van az acc-om és le vannak töltve a játékok amivel épp játszani szoktam, betöltöm ött az acc-om és már játszhatok is.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#42331) Hardver Arc válasza nokia párti (#42329) üzenetére


Hardver Arc
senior tag

De nem mindegy hogy god of war vagy gears of war... Imádom a fps de viszont azt is imádom mikor egy játéknak van története és a god of war brutálisan jóó a sztoriban :D legalább is az egy meg a kettővel játszottam..
A multit meg rühelem.. Az agyatlan lövöldözést megunom gyorsan mint anno a kedvencem unreal tournament 2003 demoval p3-as gépemen órakig elvoltam de a 2007-es verzio nem foglalt már ugy le..

[ Szerkesztve ]

(#42332) GRaul válasza Kvelstadt (#42330) üzenetére


GRaul
őstag

király :)
Illetve még az lenne kérdésem, hogy ha 1x valamit megkaptam a gold tagsággal, de a későbbiekben nem fizetek elő újra a goldra, akkor a korábban megkapott játék az "enyém" marad?

Illetve bármikor le és újra telepíthetem a digitálisan megvásárolt játékot?
Nem fogja "sose" letörölni az áruházából a Microsoft?

[ Szerkesztve ]

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#42333) zsola32 válasza GRaul (#42328) üzenetére


zsola32
őstag

Tiéd a játék, de eladni nem tudod őket.
Ha elromlik a vinyód le tudod tölteni újra és gold nélkül is menni fognak

[ Szerkesztve ]

(#42334) StLui válasza GRaul (#42332) üzenetére


StLui
veterán

Igen!

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#42335) Kvelstadt válasza GRaul (#42332) üzenetére


Kvelstadt
veterán

ilyesmiről már volt szó hogy megszüntek vagy csak átmenetileg elérhetetlenné váltak játékok de már nem emlékszem pontosan hogy is van ez.
Egy biztos. A fontos és lemezes kiadásban is elérhető játékok nekem megvannak lemezen is! :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#42336) GRaul válasza Kvelstadt (#42335) üzenetére


GRaul
őstag

lementeni nem tudom egyebkent a letöltött játékokat?
Gondolok itt arra, hogy a kulso usb-s vinyo tartalmát kiírom blurayre stb :)

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#42337) Kvelstadt válasza GRaul (#42336) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Bíztos ki tudod írni valahigy, csak szerintem működni nem fog mikor visszamásolnád hdd-re. Igen erős biztonsági rés lenne ez is.
Az meg megint felejtős hogy a lementett kiíírt játékot lemezen berakd a box-ra. Ne játsz ilyesmivel mert még a végén bannolják a box-od live-ról.
Ha van plusz hdd-d ilyen tartalmak tárolására az szerintem legyen elég megoldásnak.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#42338) szijartg


szijartg
senior tag

Srácok, alap kérdés de én nem tudom!
Jön a karácsony! Gondoltam unoka öcséméket meglepem egy ilyen szerkezettel! Egy user vett 1-2hónapja MM-ba TV-t és kapott hozzá egy 500-as boxot két játékkal! Még bontatlan!
A kérdésem az, hogy most az eredeti gari mikortól indul? Mikor a bolt kiadta vagy mikor regisztrálom a boxot?
Elvileg adnak hozzá egy havi Gold tagságot! Ez is attól indul mikor kibontom a gépet és regisztrálom?

Csak azért kérdezem mert gondoltam kipróbálom mielőtt oda adnám nekik hogy minden jól működik-e rajta :DDD ;]

(#42339) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Újabbat kérdeznék: van egy 3,5"-os asztali vinyóm, meg van egy Sharkoon XT3 USB3-as dokkolóm, vajon ezen keresztül látni fogja a box a vinyót? Mit kell vele tennem, hogy működjön és oda töltse le a játékokat?

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#42340) section9 válasza Sir Riccio (#42339) üzenetére


section9
őstag

Ha USB dokkoló, akkor csak rádugod a dokkolót a boxra, aztán a Storage beállításoknál beállítod, hogy oda töltse. :)

(#42341) Sir Riccio válasza section9 (#42340) üzenetére


Sir Riccio
addikt

Király, köszi. Még agyalok rajta, hogy szerezzek valami házat a vinyónak mert a dokkolót használom a PC-hez is, de lehet, hogy áthozom a géphez ha épp itt kell. :R

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#42342) MasterMark válasza szijartg (#42338) üzenetére


MasterMark
titán

A garancia attól indul, mikor a gépet beregisztrálják az MS garanciás oldalára.

A Gold vagy külön kód kártyán van, akkor értelemszerűen akkor indul, mikor beírod. Ha nem külön kártyán van, akkor az első Live profilnak jár amit a gépen regisztrálnak.

Ha már ajándék, én hagynám bontatlannak...

Switch Tax

(#42343) szijartg válasza MasterMark (#42342) üzenetére


szijartg
senior tag

Köszönöm!

Lehet hagyom! Csak még bele rakok egy másik kart!

(#42344) raziel01 válasza MasterMark (#42342) üzenetére


raziel01
veterán

Ha igy volna ahogy mondod akkor mindenki csak akkor regisztralna be miutan már gond van vele.

(#42345) MasterMark válasza raziel01 (#42344) üzenetére


MasterMark
titán

Így is van.

szerk.: Sőt annyira így van, hogy van amikor valaki megvétel után regisztrálja be rögtön, akkor még több garanciát ír is rá, mint amennyi lenne.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#42346) GRaul válasza MasterMark (#42345) üzenetére


GRaul
őstag

Pl Nekem 2018 februarig garis a vasarnap vasarolt gepem :)
2015. Szeptemberi gyartasu

Phanteks Házak Topicja ---> http://prohardver.hu/tema/phanteks_hazak_topicja/hsz_1-50.html <----

(#42347) masterful87 válasza MasterMark (#42345) üzenetére


masterful87
senior tag

Akkor most megéri beregisztrálni rögtön a megvétel után, vagy inkább csak később, hogy több garancia legyen rá?!

(holnap érkezik a vasárnapi vásárlásom :DDD )

(#42348) MasterMark válasza masterful87 (#42347) üzenetére


MasterMark
titán

Jó kérdés.

Ugye az MS valahogyan tudja, hogy mikor lett eladva kb. a gép, különben nem menne ez a dolog.

Volt már róla szó régebben, akkor is csak találgattunk hogyan működhet ez.

Switch Tax

(#42349) Sir Riccio


Sir Riccio
addikt

Fifa15-re tud valaki valami akciót vagy inkább használatan vegyem meg? :)

Deutsch Richárd Fotográfia - https://www.riccio.hu/ / https://instagr.am/deutsch.richard/

(#42350) StLui válasza MasterMark (#42348) üzenetére


StLui
veterán

A livera eresztés is egy támpont nekik gondolom

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.