Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33401) Blyan


Blyan
félisten

Nem tudok vásárolni a webfelületen, mi a répa van megint?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#33402) kenny123


kenny123
addikt

Hali!

Azthiszem kb 1 hónapja, amikor szarakodott a Live, átmigráltam USA-ba, mert ott jónak tűnt az egész, illetve jó is volt utána.
Most szeretném letölteni ingyenesen a Bad Company 2-t, amikor is ez az üzenet fogad:
This game's region does not match this console. It wont't be downloaded, and you have not been charged.

Hogy tudnám megoldani?

Köszi.

yo

(#33403) dilipok válasza daniel2121 (#33400) üzenetére


dilipok
veterán

ezt igy nem tudom. Hogy csatlakozol a routerre? Probaltad-e maskepp? Korabban jo volt? Ha igen, akkor valtozott valamit a hardware/beallitasok? Ha nem, akkor mindig ez volt a problema v uj keletu a dolog?

kenny123: majd csak visszamigralassal (ezert nem migralunk esz nelkul :B )

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#33404) kenny123 válasza dilipok (#33403) üzenetére


kenny123
addikt

A migralasig van meg kb. másfél hónap, tehát akkor most beszoptam, és ezt a címet nem fogom ingyen megszerezni? :(

yo

(#33405) raziel01 válasza kenny123 (#33402) üzenetére


raziel01
veterán

Én már akkor is mondtam, hogy ne migrálgassatok, mert úgyis megjavul hamarosan a Live.
Nincs rá mód. Úgy kb 1 hónapja már csak magyar acc-al lehet szedni a cuccokat.

(#33406) negyven2 válasza dilipok (#33403) üzenetére


negyven2
veterán

Erre meg az válaszom, hogy augusztusig szinte semmi probléma nem volt ezzel. Most meg külföldi acc-al szinte semmit se lehet beszerezni (legyen az bármilyen külföldi account. És ott nagyobb probléma ez ahol pl. hivatalos Live sincs.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#33407) dilipok válasza negyven2 (#33406) üzenetére


dilipok
veterán

ott lehet, hogy ez problema, de ez miert lenne gond itt? Nem mellesleg mindenki elfogadta az EULA-t. Az, hogy senki nem olvassa el, mar mas dolog... Tenyleg nem ertem a felhaborodast :F Lenyegeben arrol van szo, hogy hazudunk valamit a cimmel, aztan fel vagyunk haborodva, ha ezt kiszurik. Vagy rosszul latom?
No offense, de az orokos ugyeskedes semmi jora nem vezet hosszu tavon. (es ehhez eleg csak megnezni a multkori ban hullamot, a nem is emlekszem milyen orszagba migralassal, mert ott ingyenes volt valami jatek. Nem jotekonysagi vallalatok ezek, nincs mit csodalkozni. A megengedett es torvenyek altal biztositott eszkozokkel meg fogjak probalni kiszurni az ugyeskedoket. Mocskos kapitalizmusban elunk. Lehet ellene lazadni, csak ertelme nincs sok)

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#33408) negyven2 válasza dilipok (#33407) üzenetére


negyven2
veterán

Nekem nem probléma mert magyar az acc-om. De! ONE-on valamiért nincs ezzel gond. WP-n, Windows 8.x alatt szintén nincs gond. Csak 360-on (ahol ahogyan írtam is augusztusig szintén semmi gond nem volt belőle.
Sőt! Volt, hogy a support mondta (nem nekem), hogy mivel xyz játék nem érhető el a hazai store-ol ezért migraljon át, vagy hozzon létre másik profilt és vegye meg ott. Értem én hogy elvileg ez a normális működése a live-nak ami most van, és eddig abnormálisan működött, de akkor a többi platformon miért működik még mindíg abnormálisan.

Az Ománi ingyen játékok meg teljesen más történet.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#33409) persil válasza StLui (#33384) üzenetére


persil
nagyúr

Emagon volt akcioban tok jo aron, vegul is nincs is vele gond, ezt leszamitva, fene gondolta, hogy ez lesz:D
Megoldasom az lett, hogy vettem egy uj e szerias gepet, amin van hdmi, a masik gepet pedig felteszem ide aprora olyannak, akinek van normalis teveje :)
Most hdmi-n 1080i-ben minden tokeletes :)

Koszi meg egyszer! :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#33410) dilipok válasza negyven2 (#33408) üzenetére


dilipok
veterán

ha bizonyitani tudja, hogy ezt mondta a support es ezert nem tudja a megvett tartalmat letolteni, biztos vagyok benne, hogy ezert karpotoljak. Annak meg csak orulhetunk, hogy mas platformokon ez (meg) mukodik, de ha holnaptol megszunne ez a lehetoseg, akkor sem lehetne igazan ellene mit tenni.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#33411) #81556480 válasza negyven2 (#33408) üzenetére


#81556480
törölt tag

Én azt nem értem az eladás miért van egyáltalán régiókorlátozva olyan országban ahol az a játék megjelent ?

Megvenném a san andreast de nem tudom .

[ Szerkesztve ]

(#33412) raziel01 válasza negyven2 (#33408) üzenetére


raziel01
veterán

Xbox One-on fél percenként is migralhatsz szerencsére. Ott kétlem, hogy lenne régiós baszakodas a jövőben, mert igyse fogy a One.

(#33413) mephi666 válasza kenny123 (#33404) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem cifrább, mert ntsc/u boxom van és anno a dark souls miatt visszamigráltam usa-ra és "megvettem" ingyen... majd jött crysis2 jó magyar forintért, ami miatt megint régiót váltottam, hogy bankkártyával meg tudjam venni, viszont ez is régiózáras és beszívtam... (ugyanaz az error, mint nálad) utána meg most pont volt még tegnap goldom, megvehettem volna a bf-t, de ez is régiózáras így szívás :DDD de hó végén meglesz a dark souls2 újra, az is jó lesz... ez biztos region free

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#33414) StLui


StLui
veterán

Van egy régi sok éves fő accountom xbox-ra, angol, ehez még bankkártya sem volt adva soha, akkor ha most már szeretnék rá vásárolni akkor jobban járok ha migrálom magyarra? Ha igen, akkor ezt hol jobb Xbox-on, vagy PC-n?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#33415) StLui válasza StLui (#33414) üzenetére


StLui
veterán

Végül megcsináltam, csak a számlázási címet tudom megadni, máshol nincs cím? Anno egy angol címet kellett valahova beírnom, de azt nem találom, ez meg üres volt.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#33416) bLaCkDoGoNe válasza Cheesus (#33392) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Random szokták, a jobb felső sarokban megtalálod a linket, ahol láthatod az aktuális akciókat.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#33417) godzsy2


godzsy2
senior tag

Sziasztok!

Milyen vezetékes ill. vezeték nélküli sztereó headset-et ajánlotok a 360-ashoz?
Lehetőleg 10ezer forint alatt kellene, így nagy valószínűséggel a vezeték nélküliek kilőve.

(#33418) polgi803


polgi803
őstag

Egy újabb kérdésem lenne...esetleg tudnátok linkelni valami oldalt ahol meg tudom nézni milyen egeret illetve bill. tudok csatlakoztatni a box-hoz? Állítólag van valami kompatibilitási vagy ajánlott lista erről... :F

(#33419) MasterMark válasza polgi803 (#33418) üzenetére


MasterMark
titán

Minden USB-s bill megy, egeret meg nem lehet.

Switch Tax

(#33420) polgi803 válasza MasterMark (#33419) üzenetére


polgi803
őstag

bocsánat de az egyik munkatársam csatlakoztatott egeret hozzá egy ilyennel... meg bill-t is

[ Szerkesztve ]

(#33421) MasterMark válasza polgi803 (#33420) üzenetére


MasterMark
titán

Ezek általában laggos dolgok, és úgysem olyan lesz az irányítás amilyet akarsz.

Switch Tax

(#33422) polgi803 válasza MasterMark (#33421) üzenetére


polgi803
őstag

kontrollerrel meg nem tudok, ráadásul darabos az irányítás...ez nem kötekedés volt, csak pc-n nevelkedtem eddig...nekem darabos a kontroller még ha azt is állítják sokan...nekem az. Ezért is szeretnék egy ilyen kombót...

(#33423) raziel01 válasza polgi803 (#33422) üzenetére


raziel01
veterán

Attól még szar lesz.
10 évet nyomtam PC-n és 1 hét alatt megszoktam a kontrollert. Ajánlom neked is.

(#33424) MasterMark válasza polgi803 (#33422) üzenetére


MasterMark
titán

Mi az hogy darabos? 1 hét alatt meg lehet tanulni simán.

Felesleges ilyesmit venni, mert úgysem lesz jó.

Switch Tax

(#33425) polgi803


polgi803
őstag

Wot-fogom nyomni...hallgatok rátok. Adok magamnak 2 hónapot terápiára...bár ha szar akkor nem tudom miért találták ki... :F

[ Szerkesztve ]

(#33426) Casoli válasza polgi803 (#33425) üzenetére


Casoli
őstag

Mert egy olyan termék amin a gyártó pénzt tud keresni. Az meg már más kérdés, hogy kipróbálás után kiderül, hogy ez egy használhatatlan termék.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#33427) persil


persil
nagyúr

Hd ready tv-n(max 1360x768) melyik lesz elviekben a legszebb? 720p, 1080i, vagy 1360x768? Mindharmat be tudom allitani, de szemre az xbox menuben ugyanolyannak tunnek.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#33428) MasterMark válasza persil (#33427) üzenetére


MasterMark
titán

720p-t állítsd szerintem.

Switch Tax

(#33429) polgi803 válasza MasterMark (#33428) üzenetére


polgi803
őstag

Képi beállításra is érdemes figyelni? Nekem 117-es 1080p-s tv-m van...mehet csak úgy ahogy bejön a kép vagy állítanom kell valamit?Ne haragudjatok de még lövésem sincs a konzolokról.Olvasgatni meg még nem volt időm.

(#33430) MasterMark válasza polgi803 (#33429) üzenetére


MasterMark
titán

Színtartomány legyen jó, akkor használhatod ugyanazt amit filmezéshez.

Képjavítókat érdemes kivenni, élességet legkisebbre rakni.

Switch Tax

(#33431) polgi803 válasza MasterMark (#33430) üzenetére


polgi803
őstag

Rendben köszönöm! Gyorsan feltennék még pár kérdést. Live-nál magyar felhasználót érdemes csinálni? Kell valamire figyelni? Ha beteszek egy játékot akkor azt menteni kell a winyora vagy megy lemezről és a mentés autómatikusan a winyora kerül? Érdemes RGH-zni illetve flash-elni ha Továbbra is wot-zni akarok?Ha tabu a topikban ezek a moddolások akkor bocs.

(#33432) MasterMark válasza polgi803 (#33431) üzenetére


MasterMark
titán

Lemezről is fut, de érdemes telepíteni.
A mentést mindig megkérdezi hova tegye.

Ha egyedül akarsz wotozni nyugodtan piszkálhatod a gépet a banánért cserébe.

Switch Tax

(#33433) polgi803 válasza MasterMark (#33432) üzenetére


polgi803
őstag

Tetszett a diplomatikus megközelítés...:) amúgy nem annyira szimpi az a megoldás. Amennyire kevés gaméval fogom nyomni meg a gyerekek...köszönöm még 1x a sok segítséget mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#33434) MasterMark válasza polgi803 (#33433) üzenetére


MasterMark
titán

Mi nem szimpi? :F

Switch Tax

(#33435) polgi803 válasza MasterMark (#33434) üzenetére


polgi803
őstag

Teljesen pozitívként írtam...ha jol értelmeztem akkor bannolnak ha piszkálom...vagy nem ezt irtad burkoltan?Ha igen akkor meg pozitiként írtam...:) amugy a gép moddolásra értettem

[ Szerkesztve ]

(#33436) haris válasza MasterMark (#33434) üzenetére


haris
őstag

"amúgy nem annyira szimpi az a megoldás."
az rgh-ra gondolt

(#33437) MasterMark válasza polgi803 (#33435) üzenetére


MasterMark
titán

Oké nem értettem mire gondolsz.

Ja végülis lehet nem szimatikus hogy olyan dologért banolnak amit nem szabad.

Switch Tax

(#33438) StLui válasza MasterMark (#33437) üzenetére


StLui
veterán

Az rgh maga nem szimpatikus neki, ez lejött elsőre is, nekem :)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#33439) polgi803 válasza StLui (#33438) üzenetére


polgi803
őstag

Így van...esetleg tudnátok olyan eszközt /kiegészítőt javasolni,ami hasznos lehet?

[ Szerkesztve ]

(#33440) Kalos7


Kalos7
tag

Szemezgetek az Xbox-al és tudni szeretném, hogy szebb képet varázsol-e mint a PC-ém?,, :P
A PC-ben egy Asus 7870-es Radeon van I7-es procival párosítva egy LG LED TV-re kötve.

(#33441) MeSKA


MeSKA
aktív tag

Ez most poén? Nem tévedtél el véletlenül?:) Igazából kb nekem is hasonló gépem van, de nem bántam meg, hogy az xboxot megvettem. Teljesen más"érzés", a grafika pedig nem minden, főleg ha magával ragad a játék...

(#33442) Kalos7 válasza MeSKA (#33441) üzenetére


Kalos7
tag

Mert milyen érzés? :)

(#33443) dilipok válasza Kalos7 (#33442) üzenetére


dilipok
veterán

mas :U

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#33444) raziel01 válasza Kalos7 (#33442) üzenetére


raziel01
veterán

Felesleges trollkodni.
Úgyse fogják megérteni a PC-sek, hogy maga a Live rendszere, dashboard meg az achievementek menyivel jobbak, mint PC-n. Legalábbis számomra biztos.
Nem fogok bizonygatni, hogy miért, mert senkit nem akarok meggyőzni és teljesen felesleges is leállni vitázni, mert ez nem xbox vs PC topic.

(#33445) Kalos7 válasza raziel01 (#33444) üzenetére


Kalos7
tag

És akkor milyen Xbox-ot ajánlasz nekem?
Mit kell figyelembe venni.....

(#33446) raziel01 válasza Kalos7 (#33445) üzenetére


raziel01
veterán

Először is azt, hogy kell Kinect vagy nem.

Merevlemez ajánlott szóval 4GB-os verziót nem érdemes venni főleg ha Live-on is akarsz venni játékot.

(#33447) daniel2121 válasza dilipok (#33403) üzenetére


daniel2121
senior tag

Most először szeretnék csatlakozni a live-ra.

(#33448) Kalos7 válasza raziel01 (#33446) üzenetére


Kalos7
tag

Kinect nem vonz.
Merevlemezre kell telepíteni a játékokat vagy lemezre kiírni?

(#33449) MeSKA


MeSKA
aktív tag

Az arhievement megvolt a pc-s Stream rendszeren is. Viszont az ágyból játszás az király!:D

(#33450) MasterMark válasza Kalos7 (#33448) üzenetére


MasterMark
titán

Sírok. :O :C

Switch Tax

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.