Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33251) StLui válasza Dave™ (#33248) üzenetére


StLui
veterán

Jól látom, hogy meg kell adjam a kártyaszámot mindenképpen ehhez? Ha igen, akkor ha jól sejtem ez fizetősen meg akar majd újulni egy hónap múlva, azt mikor lehet lemondani, akármikor a hónap folyamán, vagy csak utolsó nap?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#33252) cyberkind


cyberkind
félisten

Heló!

Elgondolkoztam egy 360 beszerzésén, csupán pár játék miatt:
Forza sorozat
GoW sorozat
Vannak még jó exkluzív címek 360-ra?
Halo nem érdekel.
Illetve mekkora kapacitásút lenne ajánlott vennem a nem sok játékhoz?

Paranormal Cocktivity

(#33253) StLui válasza cyberkind (#33252) üzenetére


StLui
veterán

Szerintem túl kicsi az árkülönbség a 4GB-os és a hdd-s verziók között (250-320GB) ezért én mindenképpen a hdd-set venném, Forzából csak egyet vegyél, a 3-at ha szinte ingyen akarod, én most ajándékoztam oda valakinek, és ha szánsz rá némi pénzt akkor az újabbat, nincs értelme mindkettőnek.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#33254) Dave™ válasza StLui (#33251) üzenetére


Dave™
nagyúr

Természetesen meg kell adni, és igen, alapból megújul. Viszont ki lehet kapcsolni. Gondolom akármikor, csak a megújulást mondod le, a teljes hónap akkor is végig megy.

Viszont én ha belemegyek az accountomba, ahol ki lehetne kapcsolni, folyamatosan hibaüzenetet kapok már napok óta, szóval megint írhatok a supportnak, egy élmény lesz.

[ Szerkesztve ]

(#33255) cyberkind válasza StLui (#33253) üzenetére


cyberkind
félisten

A Horizon bundle-re gondoltam, ami 250-es gép, meg a 4 GoW.
Forza-ból miért csak egyet, mármint ami zárt pályákon játszódik.

Paranormal Cocktivity

(#33256) StLui válasza Dave™ (#33254) üzenetére


StLui
veterán

Köszi, érdekes, hogy beléptem a magyar fiókos win8-ról, alapba a hu-hu -ra tett, ott beléptetett végül a win8-as magyar fiókommal, kijelentkeztem, beléptem azzal az angol fiókkal amit xbox-on használok már a kezdetek óta, akkor még nem lehetett magyar, de ugyanúgy a account.xbox.com/hu-HU/ oldalon marad, jó ez így vajon?

Mindenesetre előbb megcsinálom a gyerek fiókjára, ahhoz már hozzá van rendelve a bankkártya és magyar fiók is. Majd legfeljebb az ő profiljával Forzázom.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#33257) StLui válasza StLui (#33256) üzenetére


StLui
veterán

Hibaüzenet lett a vége, de a lehetőségek közül eltűnt az ingyenes egy hónap, ezért azt gondolom mégis csak sikerülhetett. De nem jövök rá, hogy honnan tudom meg, hogy meg van e az arany tagság, xbox one-ra megengedte az ingyenes játékot, de a Halo Reach-et csak fizetősen engedi letölteni

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#33258) Dave™ válasza StLui (#33257) üzenetére


Dave™
nagyúr

Xbox.com-on nekem sem látszódott, de boxon ha pl. belépek a deals with goldba, akkor ott a gold áron tudok vásárolni, meg mennek a gold funkciók is.

(#33259) StLui válasza Dave™ (#33258) üzenetére


StLui
veterán

Igen! Köszönöm! Ugyanezt közben kipróbáltam és simán letöltöttem ott már. Németül volt meg, így azt töröltem a gépről, csak reménykedem, hogy a mentést talán nem, sajnos nem kérdezett rá, és utána elindítottam a letöltést :)

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#33260) cyberkind


cyberkind
félisten

Akkor mindenkitől kérdem, miért elég csak a legutolsó Forza-t venni ami versenypályákon megy, mert a GT sorozat minden része eléggé különböző, azért is szereztem be az 5-öt is.
Illetve a Halo-n kívül milyen exkluzív jó játékok vannak?

Paranormal Cocktivity

(#33261) Dave™ válasza cyberkind (#33260) üzenetére


Dave™
nagyúr

A 3-4 első ránézésre szinte ugyanaz, a fizika valamivel jobb a 4-ben, van 1-2 új pálya, picit szebb a grafika és több az autó. Igazából a 4-et kell venni, mellette a 3 tök felesleges.

Jaés a Forza 4-ből ne az essentialst, hanem asima verziót, vagy a racing game of the yeart. Mellette még természetesen a Horizont is érdemes. Mást most hirtelen nem tudok, nem vagyok nagy játékos :)

[ Szerkesztve ]

(#33262) cyberkind válasza Dave™ (#33261) üzenetére


cyberkind
félisten

Köszi, akkor eddig Forza 4, Horizon, GoW sorozat, 6 játék, van még amit feltétlenül ki kell próbálnom?

Paranormal Cocktivity

(#33263) StLui válasza StLui (#33251) üzenetére


StLui
veterán

Szóval mégegyszer és rendesen: KÖSZÖNÖM! lett egy hónap goldom :) Vajon meddig tart még, az én nevemre minél később aktíválnám!

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#33264) Dave™ válasza StLui (#33263) üzenetére


Dave™
nagyúr

Szívesen! Örülök, hogy hasznos volt, bár azt hittem ez egy ismert dolog azoknál akik sűrűn megfordulnak itt, csak gondoltam hátha valakinek mégsem.

(#33265) MasterMark válasza StLui (#33263) üzenetére


MasterMark
titán

Szóval most ez hol van? :D

Switch Tax

(#33266) tomee007007 válasza MasterMark (#33265) üzenetére


tomee007007
őstag

Én sem találom :U

(#33267) raziel01 válasza MasterMark (#33265) üzenetére


raziel01
veterán

(#33268) StLui válasza MasterMark (#33265) üzenetére


StLui
veterán

Beléptem az xbox.com-ra és ott elindítottam az előfizetést goldra, és felajánlott 3 lehetőséget, 1 hónap triál ingyen, 1 hónap 2000Ft-ért, és 12 hónap

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#33269) MasterMark válasza StLui (#33268) üzenetére


MasterMark
titán

Köszi. Ez meddig lesz, vagy minden profilhoz jár ilyen ezentúl?

Switch Tax

(#33270) SzDavid99 válasza cyberkind (#33262) üzenetére


SzDavid99
tag

Tudom, hogy írtad, de semmiképp se hagyd ki a Horizon-t. Szerintem a legjobb játék X360-ra. :K A második részre is kíváncsi vagyok, csak félek, hogy nagyon le lesz butítva a One-os változathoz képest. :(

Switch FC: SW-2552-2661-4912

(#33271) cyberkind válasza SzDavid99 (#33270) üzenetére


cyberkind
félisten

És még valami, ajánlhatnátok még, mert PS3-on rengeteg exkluzív van ami érdekel is, itt meg a Horizon-ra annyira kivagyok éhezve a TDU 1 óta hogy az hihetetlen.

Paranormal Cocktivity

(#33272) BMS


BMS
őstag

Hali
Jövő héten eladom a boxot..mit kell letörölni,hogy minden adatom eltűnjön róla(számlázási stb.. mert 1 éves live-om van amiből 3 hónap még lenne)

"You will be remembered as the King who sacrificed his life... for NOTHING"

(#33273) raziel01


raziel01
veterán

Amúgy annyira gáz:

"Ajjaj... Ennek bizony nem lett volna szabad megtörténnie."

Mikor rámennék a felhasználói fiókomra, hogy töröljem az automatikus megújítást.

Egyébként köszönjük, hogy szóltál az ingyen GOLD-ról. :)
Nekem új acc-ot kellett csinálnom, mert egyikre se engedte az 1 hónap GOLD-ot. De újon engedi.

GAME-en akció:

[link]

2 játék 5 fontért.
4 játék 10-ért stb..

[ Szerkesztve ]

(#33274) Dave™ válasza raziel01 (#33273) üzenetére


Dave™
nagyúr

Ugyanezt a hibaüzenetet kapom én is, ezért is fogok konzultálni a supporttal. Csak annak jár szerintem, akinek eddig még soha nem volt aktiválva trial live.

(#33275) Debilon válasza Dave™ (#33274) üzenetére


Debilon
addikt

nekem sincs a trial lehetőség, igaz amit kaptam a trial 1 hónapot boxhoz azt beaktiváltam ezelőtt már

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#33276) Dave™ válasza Debilon (#33275) üzenetére


Dave™
nagyúr

Nekem is volt anno 3 hónap a boxhoz, be lett aktiválva anno, most mégis volt. Úgy fest van amelyik trial, van amelyik nem. Vagy más van a háttérben, nem tudom.

(#33277) StLui válasza raziel01 (#33273) üzenetére


StLui
veterán

Nekem az aktíválásra is ez jött, de aktíválta az egy hónapot, tehát lehet a megújítás törlésénél is ez a helyzet

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#33278) raziel01 válasza StLui (#33277) üzenetére


raziel01
veterán

Konkrétan magát a felhasználói fiók opciókat sem tölti be szóval esélyem nincs rámenni a megújítás lemondására.

(#33279) raziel01


raziel01
veterán

Horizon 2:

360:

One:

Azt írják nagyon moslék ahogy kinéz 360-on. Csúnyább, mint az első rész és nincs off-road verseny se.

[ Szerkesztve ]

(#33280) Djmarko válasza raziel01 (#33279) üzenetére


Djmarko
tag

Miért csinálják ezt???? :W :W

(#33281) raziel01 válasza Djmarko (#33280) üzenetére


raziel01
veterán

Azért, mert egy másik csapat portolta a 360-as verziót és nem foglalkoztak különösebben vele.

(#33282) tDr1v3r válasza raziel01 (#33279) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Így kép alapján nem néz ki olyan rosszul szerintem.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#33283) raziel01 válasza tDr1v3r (#33282) üzenetére


raziel01
veterán


vs

(#33284) hackeeeee válasza tDr1v3r (#33282) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát, ha a táj tényleg annyira homályos, mint a képen.

Véleményem szubjektív...

(#33285) Djmarko


Djmarko
tag

[link]

Nincs több kérdésem...szánalom.

(#33286) SzDavid99 válasza raziel01 (#33283) üzenetére


SzDavid99
tag

Elég csúnyácska. :( Még jó, hogy nem rendeltem elő. Ezzel az erővel ki se kellett volna adniuk 360-ra.

Switch FC: SW-2552-2661-4912

(#33287) hackeeeee válasza Djmarko (#33285) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jáj. :(

Ha ez tényleg csak a csapaton múlt... :o

Véleményem szubjektív...

(#33288) SzDavid99 válasza SzDavid99 (#33286) üzenetére


SzDavid99
tag

Most olvasom, hogy tuningolni és festeni sem lehet 360-on! Neee! :(

Switch FC: SW-2552-2661-4912

(#33289) Dave™ válasza SzDavid99 (#33286) üzenetére


Dave™
nagyúr

Szerintem is jobb lett volna, ha ezt így ki sem adják, pedig vártam.

(#33290) Djmarko


Djmarko
tag

Figyeljétek meg egy hónap múlva már olcsóbb lesz mint a Horizon 1 :D

(#33291) aram01 válasza tomee007007 (#33250) üzenetére


aram01
nagyúr

Stereo 3D van mindegyiken- fúú, én még nagyon kezdő vagyok a témában, ez milyen is? :B

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#33292) Dave™ válasza Djmarko (#33290) üzenetére


Dave™
nagyúr

Sajnos ettől még nem lesz jó. Adhatnák 100 Ft-ért is, akkor is nagyon lehangoló a Horizon után. Sokkal inkább az évadbérlet az 1-hez meg mellé a Grid autosport, és még marad is közel 5000 Ft ennek a valaminek az árából.

(#33293) Djmarko válasza Dave™ (#33292) üzenetére


Djmarko
tag

Ott a pont! :)

(#33294) tomee007007 válasza Djmarko (#33285) üzenetére


tomee007007
őstag

Komolyan szebb volt az 1. rész:(

aram91: röviden az igazi 3D hatást csak 3D-s moziban adja ki, vagy ha van esteleg otthon egy milliós stereoscopic projektorod:) De azért 3D-s tvn is ki fog jönni...

[ Szerkesztve ]

(#33295) oriic válasza raziel01 (#33279) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyértelmű hogy a más csapat miatt lett ilyen az x360-as kiadás. :(

Live-Die-Respawn

(#33296) sirarcheer


sirarcheer
senior tag

Sziasztok!
A Halo: Reachet szeretném Goldosan megvenni weben, de nem engedi.
Nálatok simán megy most, vagy megint általánosan van hiba.

PSN: sirarcheer

(#33297) Micsurin válasza sirarcheer (#33296) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nekem simán ment :)

jut eszembe , a 3 is eszméletlen a Reach meg még annál is jobb , minden része ilyen a szériának ? Belehet szerezni egyben (complete edition vagy valami hasonló ? ) vagy részenként kell ?

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#33298) cyberkind válasza Micsurin (#33297) üzenetére


cyberkind
félisten

Esetleg ez lesz az?

Paranormal Cocktivity

(#33299) StLui válasza sirarcheer (#33296) üzenetére


StLui
veterán

Ingyenesen nekem is csak az xboxon sikerült, pár hsz-szel viszább beszéltünk róla

Jut eszembe: Ha már sikerült ingyen beszerezni a Reach-et, akkor én odaadnám valakinek ingyen a DVD változatomat, akinek nincs goldja, sajnos német, és a tok maradna nálam, mert Fable 3-mal együtt van, annak kell a tok.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#33300) raziel01 válasza cyberkind (#33298) üzenetére


raziel01
veterán

Xbox one-ra.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.