Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33951) MasterMark válasza polgi803 (#33950) üzenetére


MasterMark
titán

Rövid. :D

Amúgy átlagos.

Switch Tax

(#33952) polgi803 válasza MasterMark (#33951) üzenetére


polgi803
őstag

Rövid a CoD neg a MoH :DDD akkor megveszem

[ Szerkesztve ]

(#33953) mephi666


mephi666
nagyúr

zavvi-ról vásároltatok mostanában? 1-2 hete vettem volna valamit és eltűnt a paypal, helyette meg valami alipay, vagy mi a fene van :U azt hittem, hogy csak új dizájn miatt tűnt el egy rövidebb időre, de azóta se került vissza...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#33954) tomee007007


tomee007007
őstag

Mostani akcióba szemezek a DiRT 3-al..van valakinek tapasztalata?

(#33955) MasterMark válasza tomee007007 (#33954) üzenetére


MasterMark
titán

Még valami régebbi akcióban vettem. Nem rossz.

mephi666: Mostanában nem nagyon amióta ilyen drága a Font.

Switch Tax

(#33956) Prof01 válasza polgi803 (#33952) üzenetére


Prof01
veterán

Arra számíts, hogy nem fogsz még olyan sztorit se kapni, mint egy COD-ban! Nem azért mert átlagos, hanem mert ez kb. csak egy nagyobb történet kezdete. Legalábbis annak érződik. :U

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#33957) mephi666 válasza MasterMark (#33955) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, játékokat néztem, hogy nem érik meg (game.co sokkal jobb helyette: ilyen 1-1.5-3 fontokért még így is bőven megérik) ...gatyát meg pólót akartam venni ilyen 2x3db-os csomagokban és úgy viszont még elszállt fonttal is jó volt a végösszeg :K csak ha paypal kiesik, az fáj... nem is értem, hogy egy ilyen széles körben bevett fizetési lehetőséget miért száműznek?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#33958) polgi803 válasza Prof01 (#33956) üzenetére


polgi803
őstag

Ez hasonlo multiban mint pl a lineage vagy elder scrolls online ugye? Mert az már jo nekem... :C

(#33959) Anonymus X válasza mephi666 (#33953) üzenetére


Anonymus X
tag

Hosszú idő után épp a minap vásároltam ott. Ez engem is meglepett, bár hamar túllendültem rajta, a webkártyámon úgyis csak annyi van, amennyi kell.

[ Szerkesztve ]

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#33960) MasterMark válasza Anonymus X (#33959) üzenetére


MasterMark
titán

Mintha egyébként lelopnák. :D

Switch Tax

(#33961) Anonymus X válasza MasterMark (#33960) üzenetére


Anonymus X
tag

Értelemszerűen nem is a Zavvitól kell tartani. Ha nem bíznék bennük és attól tartanék, hogy lenulláznak, nem is vásárolnék onnan.

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#33962) dilipok válasza Anonymus X (#33961) üzenetére


dilipok
veterán

miert, kitol kell tartani? :F

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#33963) StLui válasza dilipok (#33962) üzenetére


StLui
veterán

Te még nem hallottál olyanról, hogy egy cégtől ellopták a kártyaadatokat (milliós nagyságrendben)?

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#33964) Prof01 válasza polgi803 (#33958) üzenetére


Prof01
veterán

Nem játszottam azokkal. Röviden a Destiny=Halo+Borderlands -sztori -tartalom.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#33965) dilipok válasza StLui (#33963) üzenetére


dilipok
veterán

te hallottal olyanrol, hogy akinek elloptak a kartyaadatat, attol elloptak barmilyen osszeget is, vagy ha megis akkor azt a bank utana nem tertitette meg?

Tehat a kerdesem meg mindig all: kitol kell tartani?

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#33966) MasterMark


MasterMark
titán

[link] Próbálta már valaki? Videókról képekről nagyon tetszik. :)

Switch Tax

(#33967) Anonymus X válasza dilipok (#33965) üzenetére


Anonymus X
tag

Erre könnyű válaszolni. Természetesen Mallorytől. :P

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#33968) polgi803 válasza Prof01 (#33964) üzenetére


polgi803
őstag

Magánvéleményed szerint megéri beruházni rá? Csak mert nem occsó...olvasgattam róla és azt írják,hogy jó, de azt is hogy nem, meg hogy később fog igazán beérni...de őszintén szólva nagyon bejön nekem az a környezet amiben jáccódik..a Rage volt környezetre hasonló, az is nagyon bejött... :C

(#33969) Prof01 válasza polgi803 (#33968) üzenetére


Prof01
veterán

Ha szereted a darálós, repetitív MMO-kat, akkor nem lesz vele bajod! Társaságban nagyon élvezetes tud lenni. :) A tartalomhiány a játék legnagyobb gondja.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#33970) Goldwin válasza dilipok (#33965) üzenetére


Goldwin
aktív tag

"Tehat a kerdesem meg mindig all: kitol kell tartani?"

:W

[ Szerkesztve ]

(#33971) dilipok válasza Goldwin (#33970) üzenetére


dilipok
veterán

mi a problema? Meg mindig nem mondta meg senki, hogy kitol kell tartani... Egy peldat ha tudnatok mondani, azt meghalalnam. Mert igy nem tudom, hogy rettegjek, vagy ne... Sot, tovabbmegyek. Szerintem olyat sem fog tudni mondani senki, hogy valakinek penzt loptak le, az ilyen es hasonlo rendszerfeltoresekbol kifolyolag. De ha ez ennyire evidens, hogy a fejed kell a falba verni miatta, akkor valoszinuleg en vagyok a tudatlan, ezert mereszkedtem kerdezni :R

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#33972) StLui válasza dilipok (#33971) üzenetére


StLui
veterán

Ha nem gond, hogy ellopják a kártya adataidat, akkor ugye a kezükbe kerülhet a kártyád száma és a hátoldalon lévő 3 számjegyű kód, akkor nyugodtan ide kiírhatod a kártyád eme két adatát, mert téged semmi kár nem érhet. Nyilván véletlen és fölösleges aggodalom az is, hogy nemrég megjelent egy cikk arról, hogy bizonyos vásárlásoknál 3. félnek adod ki a kártyád biztonsági kódját, a 3 számjegyűt, mert csak így lehet vásárolni adott oldalon, és ha ezzel visszaélnek nem térít a kártyatársaság, mert te adtad oda önként.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#33973) dilipok válasza StLui (#33972) üzenetére


dilipok
veterán

itt arrol volt szo, hogy mindenki fosik, hogy ellopjak az adatait, ha egy szolgaltatonal tarolja. Ez ok. Erre jott az en kerdesem, hogy miert es kitol kell felni, mert en meg nem hallottam olyanrol, hogy valakinek akinek pl a multkori psn hekkeles eredmenyekent elloptak a kartyaadatait (koztuk az enyemet is), annak penzt emeltek volna le a kartyajarol, illetve ha megis, akkor ezt nem teritette volna a bank. Ehhez, hogy jon az, hogy en ide irjam be a kartyaadataimat? :F Bizonyos vasarlasoknak kiadod az adatot? Minden online vasarlasnal kiadod ezt az adatot. Ez a lenyege. De meg mindig nem hallottam egy peldat sem, ahol ezzel visszaeltek volna... En aztan tenyleg mindent online veszek legalabb 5 eve, de meg soha nem volt semmi gond. Sot, tovabbmegyek, sokszor vasaroltam mar ugy is, hogy utolag korrigaltak az altalam elore kifizetett osszeget. Azzal sem volt gond, sem nekem, sem a kornyezetemben.

Tehat a kerdes tovabbra is all: kitol kell tartani? Mert en csak azt latom, hogy feltek valamitol, de konkret okot vagy esemenyt meg nem igazan hallotam, hogy miert. Igy ez csak ellrettentesnek tunik, es aki egy kicsit bizalmatlan az online vasarlassal szemben, meg jobban fog fosni a semmitol.

Hidd el, van valami ralatasom, hogy hogyan mukodonek ezek a dolgok, bar nem kifejezetten ezzel foglalkozom. Sot, volt a kornyezetemben olyan, akinek klonoztak a kartyajat (nem, nem online fizetett vele) es azt is visszateritette a bank. Ennyi erovel soha ne is hasznald a kartyat, mert folyamatosan veszelyben vagy, sot a legjobb, ha a hatadon hordod egy zsakban a penzed. ;]

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#33974) dilipok válasza StLui (#33972) üzenetére


dilipok
veterán

ja bocs, kihagytam az utolso reszre a valaszt: tehat, ha te vasarolsz valahol, akkor kapsz rola szamlat. Megadod a kartyaadataidat, ha nem annyit vesznek le, egybol latszik, megy a reklamacio. A legtobb bank mar a vizsgalat elott visszadobja a szamladra a kulonbozetet (es a vizsgalat eredmenyetol fuggoen otthagyja, modositja az osszeget). Ha utana elnek vissza az kartyaadatokkal, mar mehet is is a reklamacio a banknak, nem lesz semmi nyoma, hogy te engedelyezted volna azt a penzmozgast, a bank elkezdi a vizsgalatot, stb (lasd elozo process).

Ilyet egy komoly(abb) ceg nem fog megengedni maganak, mert elvesztheti a szerzodeset a kartyaszolgaltatokkal es akkor lottek az online fizetesnek. Aki megis ennyire balga, neadjisten valami system issue miatt vonogat extra penzeket, vagy valami okos alkalmazott gondolja, hogy ugysem derul ki, azzal a bank meg szepen lezongorazza az ellenorzes alatt a dolgokat.

Szoval velemenyem szerint minimalis a kockazata az online vasarlasnak, de meg mindig varom a cafolatokat, mert boven belefer, hogy nem tudok valamirol es nagyon szivesen veszem az extra informaciokat, ami engem is segithet a jovoben

Elnezest mindenkitol, akit ez nem erdekel, csak szerettem volna tisztazni, hogy mivel all szemben, aki online vasarlasra adja a fejet, nem kapok ezert semmilyen jutalekot :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#33975) b4sxe


b4sxe
aktív tag

Sziasztok! 3 ledes problemara mi a megoldas? Mennyi a javitas?

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#33976) Buster17 válasza b4sxe (#33975) üzenetére


Buster17
addikt

40ezer. Veszel egy slimet

(#33977) b4sxe válasza Buster17 (#33976) üzenetére


b4sxe
aktív tag

Rendben, es normalis valaszt is tudna valaki adni? Koszi

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#33978) StLui válasza b4sxe (#33977) üzenetére


StLui
veterán

Igaza van, én sem ölnék egy 3 ledes gépbe már egy fillért sem, túl olcsó ahhoz a slim, és azzal semmi gondod nem lesz. talá 8-10 között lehet a normálisabb javítás, wadarr-t kell azt hiszem keresni

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#33979) negyven2 válasza b4sxe (#33977) üzenetére


negyven2
veterán

Madáretetőt csinálni a régiből és venni egy új Slim kiadást. :DDD

Nem éri meg a 3Led-es javítás. lehet, hogy kibirnia még 1-2 évet, de valószínűbb, hogy max 3-4 hónapot, vagy még annyit sem és akkor megint mehet javításra.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#33980) Buster17 válasza StLui (#33978) üzenetére


Buster17
addikt

és legalább még 2x megjavítja ennyiért és harmadjára kuka. Akkor inkább már [ez], nem?

[ Szerkesztve ]

(#33981) b4sxe válasza StLui (#33978) üzenetére


b4sxe
aktív tag

Egy 3led hibas gepet mennyibe lehet eladni? Vagy javittatni erdemes es aztan eladni?

Elesni nem szégyen, de a földön maradni gyalázat!

(#33982) Anonymus X válasza dilipok (#33974) üzenetére


Anonymus X
tag

Nincs 100%-os biztonság. A kártyaadatokat akár a saját gépedről is ellophatják (pl. keylogger), akár az eladó oldaláról, akár pedig a kettő közötti átvitelnél. Előfordulhat, főleg ha hanyag munkát végeznek bármelyik oldalon. A kitől kell tartani kérdésre, meg az a válaszom, hogy az ún. "kiberbűnözés" egy létező dolog. Kártevők nem véletlenül léteznek, nem véletlenül hallunk szinte naponta újabb sikeres hacker támadásokról, újabb biztonsági rések felfedezéséről, melyek évek óta benne voltak a szoftverekben.

Számomra a webkártya nagyobb biztonságérzetet és kényelmet nyújt, mert ha el is lopják, arról jelentősebb összeget soha az életben nem fognak tudni levenni. Szeretem továbbá, hogy nagyobb a kontrollt ad a vásárlásaim felett. Hétköznapi hasonlattal élve, a Suzukimat lopják el inkább, mint a BMW-met.

Lehet úgy is csinálni, ahogy írod, de szerintem kevesebb fejfájást okoz a későbbiekben, ha nem a főkártyád adatait viszik el. Persze lehet bízni a bankban, hogy időben észreveszik, vagy nézheted mindennap a netbankon az egyenlegedet, vagy bekapcsolhatsz kismillió értesítést is. Ezeknél szerintem jobb megoldás egy webkártya.

Egyébként pedig tökre nem értem, hogy az a kijelentésem, miszerint nincs már Paypal lehetőség Zavvin és ezért helyette webkártyámat használtam, hogyan generált ekkora off-ot. Ennyi erővel azt is kérdezhetnéd, hogy miért létezik a Paypal.

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#33983) phenomHUN válasza b4sxe (#33981) üzenetére


phenomHUN
aktív tag

5000-nél többet nem hinném, hogy kapnál egy hibás alapgépért. Én 3 éve 9000 ft/db áron vettem pár alapgépet (volt köztük javított és 'szűz' is) CC-ből, szóval kb. semmit nem ér.

[ Szerkesztve ]

(#33984) dilipok válasza Anonymus X (#33982) üzenetére


dilipok
veterán

igazabol az generalt offot, hogy te sugalltad, hogy van amitol/akiktol tartani kell es en erre rakerdeztem, de nem is te valaszoltal, hanem sokan sokfelet kezdtek el magyarazni, aminek a fele sem igaz. Ezekre probaltam racafolni. Nekem nincs bajom a mindenfele kieg kartyakkal, paypallal stb. En nem szeretem, mert +1 lepes, hogy penzt utaljak ra, figyeljek mennyi van rajta (mondjuk itt ez nem ervenyes a paypalra, amugy azt hasznalom en is). Csak attol kapok herotot, hogy sokakat elijeszt ha itt egy torzstag azt irja, hogy marpedig vmi kockazatos, pedig valojaban nem is az es igazabol feligazsagokbol taplalkozik csak a magyarazat.

Mindenki olyan kiegeszito szolgaltatast hasznal a sajat maga megnyugtatasara, amilyet akar, csak hulyeseget nem kell terjeszteni, hogy mi van akkor ha nem :R Igazabol ennyi a lenyeg, megcafolni ugysem igazan lehet, amit mondtam, mert igy mukodik (mint emlitettem, van nemi ralatasom), uh hacsak valaki nem tud valami extra infot hozzatenni, amit kihagytam v amirol nem tudok, en is befejeztem az offolast :B

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#33985) Anonymus X válasza dilipok (#33984) üzenetére


Anonymus X
tag

Kezdem már érteni, hogy mire gondoltál, de ez a hanyagul odavetett "miert, kitol kell tartani? :F" kérdés inkább tűnik flame keltésnek, mintsem azon véleményed kifejezésének, hogy tök felesleges az ilyen "kiegeszito szolgaltatas".

Sugallatoddal ellentétben nem állítottam azt, hogy a bankkártyás online vásárlás kockázatos lenne, vagy azt, hogy nem lenne elég biztonságos. Az előző hozzászólásomban ki is fejtettem, hogy én miért kedvelem a webkártyát. Amivel valaki egyetért valaki nem. Te az utóbbiak közé tartozol. Azonban továbbra is úgy találom, hogy az előző írásaid szándékosan voltak csipkelődőek, ahelyett hogy elmondtad volna a mostani hozzászólásodból tükröződő véleményed.

"...csak hulyeseget nem kell terjeszteni..."
Részemről semmiféle hülyeség nem hangzott el.

Ugyanaz, ugyanolyan, ugyanannyi, ugyanakkora stb. szavakat egybeírjuk, amennyiben hasonlóságot, egyformaságot fejezünk ki velük.

(#33986) dilipok válasza Anonymus X (#33985) üzenetére


dilipok
veterán

felreertettuk egymast. Van ez igy. Az utolso resz, pedig pont nem rad vonatkozott. De nem is te kezdtel el mindefele adatlopasrol es online kodmegadas mogott megbujo kockazatokrol beszelni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#33987) robogos10


robogos10
aktív tag

Van itt olyan aki esetleg projektoron vetíti ki a képet xbox360 on?
Szemezek 1 kivetítővel hdmi is van rajta de a felbontása 320X240 amit ír mi a véleményetek?

(#33988) MasterMark válasza robogos10 (#33987) üzenetére


MasterMark
titán

Szar.

Switch Tax

(#33989) robogos10 válasza MasterMark (#33988) üzenetére


robogos10
aktív tag

Értem köszönöm :R

(#33990) robogos10 válasza MasterMark (#33988) üzenetére


robogos10
aktív tag

Ezeket az adatokat találtam!

Kijelző mérete: 30 ~ 60 "

Kontraszt arány: 300:1

Natív felbontás: 320 x 240

Maximális videó felbontás: 1920 x 1080

Képarány: 16:9 / 4:3

Lencse F = 125

Beépített hangszórók: igen

Lámpa típus: LED izzó

Lámpa élettartam: 20.000 óra

Input Video kompatibilitás: Digital

Hangjelek bevitele 7 - hanghatás + SRP

Bemeneti csatlakozók: HDMI , 12V DC port, AV , USB , SD kártya slot , VGA

Kimeneti csatlakozók hangszóró , 3,5 mm-es csatlakozó

Egyéb csatlakozók: HDMI, VGA , IR

Külső memória: Memóriakártyával bővíthető (max. 32GB)
Tápegység 2 -Flat - Pin Plug ( 100 ~ 240 V)

Fogyasztás: 24W

Egyéb jellemzők

Fényerő: 400lm ,
Szín : 16770K ,
Kontrasztarány : 300:1 ,

Nem igazán vagyok a kivetítőknél képben

(#33991) Sz7Cs


Sz7Cs
aktív tag

Sziasztok !
Vásároltam egy új vezeték nélküli kontrollert, a gond az, hogy többször elveszti a kapcsolatot az xbox-al !
Tudom, hogy az alkufedélnél az a kis fém pöcök a ludas, de nem emlékszem már, hogy mit kell vele csinálni :W
Végleges megoldás érdekelne, ha jól emlékszem volt valami forrasztásos dolog... erről valami infót ha tudna valaki adni, akkor azt megköszönném :R

(#33992) MasterMark válasza robogos10 (#33990) üzenetére


MasterMark
titán

Mondom szar.

Switch Tax

(#33993) dilipok válasza Sz7Cs (#33991) üzenetére


dilipok
veterán

forrasztasrol nem tudok, de ha valamivel kitamasztod, hogy ne mozduljanak el az elemek/akksi, akkor az is megteszi (pl egy kis osszehajtogatott papirdarab is megteszi)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#33994) tomee007007 válasza robogos10 (#33990) üzenetére


tomee007007
őstag

Én projektorral használom fél egy jó ideje.
De ez a felbontás borzasztó gyenge (natív)

(#33995) EczkE


EczkE
addikt

Udv!

A heten vettem egy Xbox 360 E konzolt. (Bar a dobozon GO van)
A kerdesem az lenne hogy allitott helyzetben mennyire javallott hasznalni? Nem is a hutes miatt hanem a dvd lejatszoban levo lemez miatt. Ez karos? Jobb ha fektetve van?
Amugy ha feltelepitem a jatekot akkor is keri a lemezt? Tegnap felmasoltam a GTA V-t annak is a masodik lemezet megjelent a jatekaim kozott de keri a lemezt. Azt hittem ennek az a lenyege hogy lemez nelkul is jatszhatok. Ja meg mikor eloszor betettem a lemezt akkor is masolt valamit. Akkor azt hittem hogy felteszi a HDD-re a jatekot es csak kesobb talaltam meg az install game opciot.

Asszem mindenféleképpen!

(#33996) MasterMark válasza EczkE (#33995) üzenetére


MasterMark
titán

Először frissítést rakhatott fel.

Lemez nélkül nem tudsz játszani. Gondolj már bele.

Az install lényege, hogy a vinyóról fusson a játék, vagyis nem a lemezt használja. Ettől még a lemez kell az eredetiség ellenőrzéshez.

Állítva is használhatod, de jobb fektetve.

Switch Tax

(#33997) nistv4n


nistv4n
tag

Sziasztok,

A közeljövőben szeretnék vásárolni egy Xbox 360-at, E verzió, 500GB.
Ideiglenesen egy monitorral szeretném használni (1080p), ami nem HDMI képes, csak D-SUB és DVI-D bemeneteket támogat.
A HDMI->DVI-D képi átalakítás nem probléma, ha jól tudom, a gond a hangnál kezdődik. A monitor nem rendelkezik saját hangszóróval.
Egy adaptert kellene vennem, hogy a hangot kivezethessem egy külső hangfalra, vagy egy erősítőbe? Milyen trükköket ismertek, használtok? Ezen kívül, fülesek közül milyen támogat a box, pl. USB-s fülessel működne?

Köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#33998) dilipok válasza nistv4n (#33997) üzenetére


dilipok
veterán

Keresot hasznald pls. Mindennapos a kerdes.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#33999) MasterMark válasza nistv4n (#33997) üzenetére


MasterMark
titán

E-n van jack kimenet használd azt.

Switch Tax

(#34000) nistv4n válasza MasterMark (#33999) üzenetére


nistv4n
tag

Köszi, ez így megnyugtató.

#33998: Jogos, próbáltam keresni DVI-re, D-SUB-ra, csak pont a jack, mint kifejezés maradt ki.. :)

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.