Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32701) Alien13 válasza MasterMark (#32700) üzenetére


Alien13
tag

Köszönöm. Na most...

Miből áll egy ilyen komplett összeállítás?

Háttértár plusz maga a gép, azaz az Xbox plusz szenzor, egyéb? Ezeket egyben lehet megvenni, vagy külön külön? Egy olyan összeállításért, ami mondjuk 250 GB háttérrel van, mennyi a reális ár használtan? Tényleg minden érdekel a témában... Anno a notebook topicban kaptam sok segítséget, és óvtak meg attól, hogy kidobjam a pénzem, azért itt kezdek nyomozni :)

Ahová érdemes elmenni, oda nem vezet rövid út - Vavyan Fable

(#32702) StLui válasza Alien13 (#32701) üzenetére


StLui
veterán

Ez nem pc, nincs sok összeállítás, van 4GB, 250, talán 320Gb-os, mind ugyanaz csak a háttértár mérete más, és ezek lehetnek kinecttel, vagy anélkül, kész.

Kb itt és ehhez hasonló boltokban a legolcsóbb újonnan.

Ehhez viszonyíthatod a használt árakat, szvsz ritkán éri meg használtat venni. És ahogy Mark is írta csak slimet érdemes már venni, pláne hozzá nem értően, régebbiek között van rossz széria.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#32703) MasterMark válasza Alien13 (#32701) üzenetére


MasterMark
titán

Pontosan ahogy előttem mondták, nincsenek különböző fajta összeállítások. (szerk.: Pontosabban vannak, de nem úgy mint egy laptopnál, hanem a kiegészítőknél, pl. van-e Kinect, vagy vannak-e hozzá játékok, plusz kontroller ilyesmi.) Mind ugyanaz a gép, csak más háttértárral.

Egyben meg lehet venni, egy dobozban van minden hozzá.

A nyulas játék meg szerintem a Raving Rabbids.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#32704) Alien13


Alien13
tag

Mindkettőtöknek köszönöm! :R

A GB-ok mire szolgálnak? Tárolásra, vagy futtatásra? Pl. egy 4GB-os konfig elviszi a kívánt programokat? Vagy a háttértár csak tárolásra szolgál, hogy ne lemezről kelljen a programoknak menniük?

Szabad ide betenni hirdetés linket? Van egy pár eladó, kíváncsi lennék egy-kettőnél a véleményetekre ár-érték arányban... Sajnos nálam amúgy új nem jön szóba...

Ahová érdemes elmenni, oda nem vezet rövid út - Vavyan Fable

(#32705) MasterMark válasza Alien13 (#32704) üzenetére


MasterMark
titán

Arra lehet feltelepíteni a lemezeket. (Ettől még kell a lemez is a futáshoz, az eredetiség miatt.) Arra töltöd a demókat, mentések arra mennek. Meg ugye ha valamit a Marketplace-ről (vagy már Store? nem tudom.) veszel meg, azt is oda tölti.

4GB-oson ugyanúgy mennek, csak lemezről, de ez nem igazán ajánlott, mert vannak olyan játékok, amiknek minden funkciójuk kihasználásához fel kell hogy legyenek telepítve. (Kinect-es játékoknál talán ilyen mondjuk nem igazán van.)

Switch Tax

(#32706) Alien13


Alien13
tag

Pl...

[link]
...

Amúgy nekem csak kinectes dolgokra kellene. Hosszú távon kényelmesebb és olcsóbb pl. otthon zumbázni, mint eljárni fitneszterembe :))

[ Szerkesztve ]

Ahová érdemes elmenni, oda nem vezet rövid út - Vavyan Fable

(#32707) StLui válasza Alien13 (#32706) üzenetére


StLui
veterán

Ez kb ugyanannyi mint amiket linkeltem, és ez is új, most akkor újat vagy használtat szeretnél? Zumba is pl pont az aminek a hangulatát csak a közösségben kapod meg, otthon a tévé előtt soha. Eleve nem nagyon ismerek senkit aki tartósan edzett volna ilyen cuccok előtt ugrálva otthon magában.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#32708) Alien13 válasza StLui (#32707) üzenetére


Alien13
tag

Igazából van egy összeghatár, ami nálam kb. 60 ezer Ft mindenestől. Ezen az összegen belül mindegy, hogy új, vagy jó állapotban lévő használt. Ezt csak véletlenül választottam a sok közül... :)

Ui.: Imádom a zumbát, de eddig csak néztem, és aerobik előzményeim tükrében sajnos a közösség ez esetben nekem egyet jelentene a katasztrófával :DD És nem edzeni akarok, hanem mozogni, ami nekem egyedül jobb. Ki tudok kapcsolni, ha nem kell arra figyelnem, ki röhög rajtam... :B

[ Szerkesztve ]

Ahová érdemes elmenni, oda nem vezet rövid út - Vavyan Fable

(#32709) StLui válasza Alien13 (#32708) üzenetére


StLui
veterán

ja és ezekben nincs kinect, véletlenül választottál egy kinect nélküli újat. 60-ért nem fogsz kapni kinecttel együtt, ráadásul még játék is kell, mondjuk arra jók az akciók, vagy a jatekaim.hu

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#32710) MeSKA


MeSKA
aktív tag

Tisztítani, újrapasztázni hány évente ajánlott? Ezt hol végeztessem amennyiben szükséges, hogy a garancia megmaradjon?

(#32711) MasterMark válasza MeSKA (#32710) üzenetére


MasterMark
titán

Amíg van garancia, nem szükséges.

Switch Tax

(#32712) Alien13 válasza StLui (#32709) üzenetére


Alien13
tag

Igen, azt láttam, hogy nem kinectes. De rákérdeztem - és itt jön be a válasz a háttértárral -, hogy esetleg szerényebb GB-tal, viszont kinecttel egy használt mennyi lenne? A használtra 33-at írt a hirdetésben. Egy kinect nála 14500, az még beleférne... Játékot pedig tudok szerezni, szinte az összes ismerősömnek van már ilyenje. Ki is akadtam rendesen, hogy ilyen árak mellett ez ilyen "tömegcikk" :Y

[ Szerkesztve ]

Ahová érdemes elmenni, oda nem vezet rövid út - Vavyan Fable

(#32713) StLui válasza Alien13 (#32712) üzenetére


StLui
veterán

Ezt már neked kell eldönteni, Mark leírta mire kell a háttértár, a GB-ok, ráadásul nem tudjuk mit kapsz használtan 33-ért, ha Slim az elfogadható, ha FAT az nekem nem kéne

53 mondjuk egy új 250-es slim garanciával, mennyit adnál egy használtért amire nincs gari, ráadásul ha fat akkor ha épp az a széria akkor szinte tuti bedöglik és kuka, stb. Ha 4GB-os veszel akkor később bővítheted egy 250GB háttértárral azt is, de 15-20eFt költség, míg egyben talán 10 sincs a felár

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#32714) Alien13 válasza StLui (#32713) üzenetére


Alien13
tag

[link]

[link]

Esetleg ennyi plusz még beleférne...

Igen, értettem, hogy fatot nem szabad, azokat nem is nézem. Csak E szériás és slim, ahogy Mark írta. Figyelek :)

[ Szerkesztve ]

Ahová érdemes elmenni, oda nem vezet rövid út - Vavyan Fable

(#32715) MasterMark válasza Alien13 (#32714) üzenetére


MasterMark
titán

OLX-et hanyagold már. :)

És a fehér régi fajta gép nagyon nem ajánlott.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#32716) MeSKA válasza StLui (#32713) üzenetére


MeSKA
aktív tag

Bővítéskor a 4GB letiltásra kerül, vagy azt is felhasználja a rendszer? A gyári csomagolású 250GB-os verzióból kihagyták a 4GBos memóriák beültetését?

(#32717) MasterMark válasza MeSKA (#32716) üzenetére


MasterMark
titán

Az ott lesz mellette elérhetőként ha jól tudom.

Igen, a gyári 250-esből ki van hagyva.

Switch Tax

(#32718) StLui válasza Alien13 (#32714) üzenetére


StLui
veterán

Az első mindjárt nem jó (fat), kinectet kapsz 15-ért, új gép 53, 68-ért így új garis géped van kinecttel

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#32719) Alien13 válasza StLui (#32718) üzenetére


Alien13
tag

Mondasz valamit :K

Ahová érdemes elmenni, oda nem vezet rövid út - Vavyan Fable

(#32720) Alien13 válasza MasterMark (#32715) üzenetére


Alien13
tag

Notit is ott vettem... :) Kereskedők is hirdetnek, a noti is garis, használt, külföldről behozott, excéges. Lenovo T400, 20 ezerrel olcsóbban, mint hivatalos üzletben :Y

Ahová érdemes elmenni, oda nem vezet rövid út - Vavyan Fable

(#32721) spanglee001 válasza Alien13 (#32719) üzenetére


spanglee001
addikt

xbox 360 on van 2 profil, hogy kehet törölni az egyiket sehol sem találom.
Tehát 2 gamertag van az egyiket törölném a boxról, hogy ne legyen választható.

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#32722) MasterMark válasza spanglee001 (#32721) üzenetére


MasterMark
titán

Beállításokban a Storage, ott a profiloknál. De ez csak a gépről törli.

Switch Tax

(#32723) MeSKA


MeSKA
aktív tag

Köszi az eddigi segítségeket, arra lennék még kíváncsi, hogy milyen időközönként jelennek meg újabb ingyenes jatékok Gold előfizusoknak? És ezek mennyire igényes játékok? Ha nem multizok akkor megéri egyáltalán? Elég drága a Gold...

(#32724) MasterMark válasza MeSKA (#32723) üzenetére


MasterMark
titán

Ezek rendes játékok, minden hónapban 2 van.

A 750 Ft két játékért sok? Még ha nem is multizol...

Switch Tax

(#32725) MeSKA válasza MasterMark (#32724) üzenetére


MeSKA
aktív tag

Annyi a havidíjja? Éves díj ahogy nézegettem olyan 12 körül van... Tévedek?

(#32726) dilipok válasza MeSKA (#32725) üzenetére


dilipok
veterán

csak olyan 3900 forintot ;) (gyors kereses utan g2a ar 8100 forint, kozeparfolyamon szamolva)

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#32727) MasterMark válasza MeSKA (#32725) üzenetére


MasterMark
titán

12 hónapos 9 ezer körül van.

Switch Tax

(#32728) MeSKA válasza MasterMark (#32727) üzenetére


MeSKA
aktív tag

Akkor nem sok különbség van a PlayStation-os PSN és a Live Gold között... Így végülis nem olyan drága, ha belegondolunk hogy havi 2 ingyen játék van.

[ Szerkesztve ]

(#32729) MasterMark válasza MeSKA (#32728) üzenetére


MasterMark
titán

De, és PlayStation-nál azt Playstation Plus-nak hívják.

Switch Tax

(#32730) Alien13


Alien13
tag

Lenne még egy kérdésem...
Van, mondjuk, egy 250 GB-os Xbox gépem. Azt a 250 GB-ot pl. egyéb adatok tárolására lehet használni? Pl. játékok mellett egy mappában számítógépes fájlokat, egyebeket? Mint egy külső winchestert... :F

[ Szerkesztve ]

Ahová érdemes elmenni, oda nem vezet rövid út - Vavyan Fable

(#32731) MasterMark válasza Alien13 (#32730) üzenetére


MasterMark
titán

Nem. De ennek mi értelme lenne? :F

Switch Tax

(#32732) Alien13 válasza MasterMark (#32731) üzenetére


Alien13
tag

Hát, 250 Gb-ot az életben nem pakolok tele játékkal. Ugye, írtad, hogy a gyorsaságot, egyebet nem befolyásolja. Akkor ha még tárolónak sem tudja az ember használni, akkor miért vegyen 250 Gb-ot?
Tudom, szőke nős kérdés, csak felmerült, hogy esetleg külön particionálva, mint a vinyóknál, lehetne az egyik fele a játékoknak, meg úgyis kellene vennem külső merevlemezt, így azt megúsznám... :)

Ahová érdemes elmenni, oda nem vezet rövid út - Vavyan Fable

(#32733) MasterMark válasza Alien13 (#32732) üzenetére


MasterMark
titán

És mindig ki be rakosgatnád? Amúgy nem hinném hogy ez így működne.

Leírtam mire kell a 250 GB-os. (Persze kevesebb is elég lenne, de ez a legkisebb vinyós változat.)

Switch Tax

(#32734) Alien13 válasza MasterMark (#32733) üzenetére


Alien13
tag

Nem ki-be, USB kábellel :) És értem, mire kell a háttér, csak hát én is írtam, hogy én nem függő akarok lenni, csak mozogni :DD Sajnos van tapasztalatom, mire képes a számítógépes játék, direkt nem akarok ilyesmit. Egyszer elég volt leszokni róla... :W
Amúgy ha valaki vesz 4 GB-os gépet, annak a memóriáját lehet bővíteni később? Mintha valaki írta volna, hogy igen... Mert nekem szerintem tuti elég lenne 16-20 GB, annak a három-négy kinectes alkalmazásnak... Ha meg nem, lehetne pótolni. De anyagilag sem mindegy.
Írod, hogy a 250 GB a legkisebb merevlemezes változat... Akkor amit 4-16 gigával árulnak, az milyen? :Y

[ Szerkesztve ]

Ahová érdemes elmenni, oda nem vezet rövid út - Vavyan Fable

(#32735) MasterMark válasza Alien13 (#32734) üzenetére


MasterMark
titán

Lehet bele vinyót rakni, mert üres benne a helye, de mégdrágábban jönnél ki, ha külön veszed meg a 250-es vinyót hozzá.

Alapból csak az eredeti vinyók jók bele. Sőt alapból csak a 320 GB-os verziót lehet külön kapni.

Mókolással lehet más milyet beletenni, de csak bizonyos típusokat.

szerk.: 4GB-os az beépített flash memória. 16-os meg nincs.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#32736) Alien13 válasza MasterMark (#32735) üzenetére


Alien13
tag

Óbakker... bocs. Ez tipikusan az adjuk el a sivatagba a homokot verzió :W Hogy ha egyszer nem kell, akkor is vedd meg. Na, majd nézelődöm, esetleg ha rábukkanok valamire vagy érdekes ötletem támad, írhatok privit? :B
16-os meg nincs - akkor ha ilyet látok, akkor az már mókolt verzió?? Mer' láttam ilyen hirdetést...

[ Szerkesztve ]

Ahová érdemes elmenni, oda nem vezet rövid út - Vavyan Fable

(#32737) MasterMark válasza Alien13 (#32736) üzenetére


MasterMark
titán

Figyelj, ha tényleg csak kizárólag Kinect-ezni akarsz, és nem fogsz demót letölteni, vagy digitálisan játékot vásárolni, akkor vegyél egy 4 GB-osat. Egyébként nem szoktuk ezt ajánlani.

Írhatsz tőlem, de ezért van a fórum.

Switch Tax

(#32738) StLui válasza Alien13 (#32736) üzenetére


StLui
veterán

tudod mennyi helyet foglal el egyáltalán egy feltelepített játék?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#32739) Alien13 válasza StLui (#32738) üzenetére


Alien13
tag

Mondtam, hogy totál kezdő vagyok, így a válaszom: nem. Némi fogalmam egyéb adatok alapján van, de nem biztos, hogy jó. Én úgy 10 GB-ra tippelnék, bocs, ha nagyon mellélövök :R Amúgy tényleg csak kinectezni akarok vele. :)

Ahová érdemes elmenni, oda nem vezet rövid út - Vavyan Fable

(#32740) Alien13 válasza MasterMark (#32737) üzenetére


Alien13
tag

"nem fogsz demót letölteni, vagy digitálisan játékot vásárolni" - na, az hótt zicher :K Eszemben sincs. A jelenlegi szg-eimen sincs egy sem :)

Ahová érdemes elmenni, oda nem vezet rövid út - Vavyan Fable

(#32741) StLui válasza Alien13 (#32739) üzenetére


StLui
veterán

na akkor ez alapján el tudod dönteni, hogy megér-e, kell-e neked 10eFT többletért a 250GB

32740: pedig most egy használtan 3-4eFt-ért kapható játékot töltöttem le 1950Ft-ért

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#32742) Alien13 válasza StLui (#32741) üzenetére


Alien13
tag

Mennyire stimmel a tippelt terület? Több vagy kevesebb? :)

Amúgy az is a baj, hogy azt sem tudom, mit nem akarok... Rávágom, hogy áááááá, nem, aztán meg esetleg tépem a hajam :(((

[ Szerkesztve ]

Ahová érdemes elmenni, oda nem vezet rövid út - Vavyan Fable

(#32743) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hahó Mark, hogy állsz Halo 4 angolosítással? :D

Live-Die-Respawn

(#32744) MasterMark válasza Alien13 (#32742) üzenetére


MasterMark
titán

Slim vagy E 250 GB + Kinect.

oric: Szerinted mennyire vagyok lusta? :D Na mindjárt ráírok Blyan-ra. :DDD

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#32745) Alien13 válasza MasterMark (#32744) üzenetére


Alien13
tag

Köszönöm :) Húzom a szám az árától, de eddig még soha nem bántam meg, ha az itteni tanácsokra hallgattam :R Inkább kicsit tovább gyűjtök rá. :)

Ahová érdemes elmenni, oda nem vezet rövid út - Vavyan Fable

(#32746) oriic válasza MasterMark (#32744) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gyáá. :DDD

Live-Die-Respawn

(#32747) MeSKA


MeSKA
aktív tag

Felmerült nemrég egy érdekes kérdés... Hogyan lehet összehozni PCvel? Adott az előre telepített Media Center, de azt nem tudtam összehangolni a PCvel. Illetve van még egy alkalmazás... Universal Media Center. Melyikkel lehetne könnyebben a PCn tárolt filmeket megnézni az xboxon?

(#32748) MasterMark válasza MeSKA (#32747) üzenetére


MasterMark
titán

PS3 Media Server

Switch Tax

(#32749) MeSKA válasza MasterMark (#32748) üzenetére


MeSKA
aktív tag

Ezzel meglehet ezt csinálni??

(#32750) MasterMark válasza MeSKA (#32749) üzenetére


MasterMark
titán

Igazából bármilyen DLNA szerver program ami tud transzkódolni az meg tudja csinálni.

Switch Tax

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.