Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32101) Prof01 válasza Daert (#32100) üzenetére


Prof01
veterán

Szia!

Lehet, persze, viszont szükséged lesz hozzá egy adapterre, mert a Fat gépek nem rendelkeznek Kinect csatlakozóval. Mindegyik dobozosként árult Kinect mellé adnak is ilyet: [link]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#32102) Petii7


Petii7
csendes tag

Battlefieldesek!

Ha veszek egy BF3 PREMIUM EDITION-t használtan tudom használni az extrákat, amik hozzá járnak?
Vagy az egy kóddal lehet csak aktiválni? Mint korábban a multit, amit ugye már megszüntettek. :)

Előre köszi.

(#32103) Daert válasza Prof01 (#32101) üzenetére


Daert
őstag

Köszi,megnyugodtam.Akkor csak egy TV-mount kit-et kell beszereznem,adaptert nem.Bär gondolom az uj kinect az mär nem(ami a one-al jött ki)?

[ Szerkesztve ]

(#32104) Pickle Rick válasza oriic (#32099) üzenetére


Pickle Rick
senior tag

Nekem is az. :D egy jo mw2-t visszasirok. Vagy a legelso reszt. Azt 7 evig nyustoltem. :DDD

[ Szerkesztve ]

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#32105) bLaCkDoGoNe válasza Pickle Rick (#32104) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Mi haverokkal néha még most is szoktunk COD1-ezni. :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#32106) dilipok válasza Daert (#32100) üzenetére


dilipok
veterán

nem figyeltem, semmi

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#32107) toxxic válasza Petii7 (#32102) üzenetére


toxxic
csendes tag

@Petii7: Battlefield 3 Premium Edition = sima Battlefield 3 + Premium kód
A Premium kód beváltásakor válsz prémium játékossá, és válsz jogosulttá az extra tartalmakra (térképek, stb). Tehát a prémium extra tartalmai nem extra lemezen vannak, hanem dlc-ként letölthetők. Ha használtan veszel játékot, akkor figyelj arra, hogy nehogy már elhasznált premium kóddal vegyél "prémiumáron" játékot.
Ettől független a multiplayerezéshez szükséges online pass, ami már egy jó ideje ingyen letölthető az EA játékoknál.

A komplikációkat csak az óráimon szeretem.

(#32108) Petii7


Petii7
csendes tag

"@Petii7: Battlefield 3 Premium Edition = sima Battlefield 3 + Premium kód
A Premium kód beváltásakor válsz prémium játékossá, és válsz jogosulttá az extra tartalmakra (térképek, stb). Tehát a prémium extra tartalmai nem extra lemezen vannak, hanem dlc-ként letölthetők. Ha használtan veszel játékot, akkor figyelj arra, hogy nehogy már elhasznált premium kóddal vegyél "prémiumáron" játékot.
Ettől független a multiplayerezéshez szükséges online pass, ami már egy jó ideje ingyen letölthető az EA játékoknál."

Köszi. Tehát akkor gondolom azokért a 2 ezer forintokért, amikért árulják már bőven elhasználták a kódot, és akkor gyakorlatilag egy sima BF3-nak felel meg, ha jól értettem. Egyébként én nem is úgy gondoltam, hogy extra lemezeken mellé adják az extra tartalmakat, hanem tartalmazza az, ami hozzá van. De akkor tévedtem. :)

(#32109) Prof01 válasza Daert (#32103) üzenetére


Prof01
veterán

A One Kinect csak One-hoz jó. :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#32110) fireproof


fireproof
őstag

Ti feltudtok csatlakozni bármelyik BF4 szerverre is? Vagy csak nálam sz@r az egész?

(#32111) ittakary


ittakary
nagyúr

Sziasztok!

Ismerősömnek NewYorkból hoznak 3 eredeti játékot. Tud itthon játszani velük majd? :) Itthoni gépén?

Nem nagyon vágom hogy van ez a régió lock. :S

(#32112) Prof01 válasza ittakary (#32111) üzenetére


Prof01
veterán

Szia!

Nem tud. Nagy valószínűséggel NTSC régiózáras.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#32113) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Destiny preorder csomag kell valakinek? Béta kód felhasználva ugye, de 2 ezer ft-al olcsóbban juthatsz hozzá 576-ban az Xbox360 verzióhoz.

Live-Die-Respawn

(#32114) ittakary válasza Prof01 (#32112) üzenetére


ittakary
nagyúr

COD Ghost lenne ez a jatek. Nem szamit ez sem ugye!? :(

(#32115) Prof01 válasza ittakary (#32114) üzenetére


Prof01
veterán

Nem tudom így látatlanba megmondani. :D
Be kell tenni a meghajtóba és kipróbálni! Van rá remény, hogy Region Free, az esetben el fog indulni. :K

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#32116) norbi2010 válasza ittakary (#32114) üzenetére


norbi2010
őstag

Az éppen nem régiózáras.

(#32117) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Az a szép ár...

Live-Die-Respawn

(#32118) bLaCkDoGoNe válasza oriic (#32117) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Jó, mondjuk 4 kontrollerrel és elég sok játékkal, amik között akad limited kiadás is. Persze esélytelen ennyiért eladnia, főleg egyben, de annyira nincs túlárazva. Egy kicsit igen, de szerintem nem a pofátlan kategória. Csak játékból van 31db, ha 2000 Ft-os átlagos árral számolunk, még akkor is vagy 60k csak a játék ebből a pakkból.
De ezzel együtt szerintem ennyiért így egyben biztosan nem fogja eladni...

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#32119) oriic válasza bLaCkDoGoNe (#32118) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Félre ne érts. A csomag "KB" (nagyon kb) ennyit ér. Csak soha az életben nem fogja eladni ennyiért egyben.

Live-Die-Respawn

(#32120) raziel01 válasza oriic (#32119) üzenetére


raziel01
veterán

Ezeknek magyarázhatod. Egyes eladók fel sem fogják.
Azokon szoktam még röhögni akik egyben akarnak PC konfigot eladni.
Esélytelen, mert nincs olyan ember akinek konkrétan az a teljes konfig kéne.
Boxnál ugyan ez, hogy nincs az az ember akinek pont azok a játékok kellenének és lehet le is tojja a limited kiadásokat.

(#32121) oriic válasza raziel01 (#32120) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyébként tényleg komoly kis pakk, de menyiből tartana játékokat külön, joyokat külön feltenni. :(

Live-Die-Respawn

(#32122) bLaCkDoGoNe válasza oriic (#32121) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Húúú, azok a joy-ok, mintha lehányta volna őket egy csillámpóni. :D
A szürke Halo-s jól néz ki, de a többi... persze lehet, hogy az én ízlésem nem jó.

(#32123) orichalcos: Igen, ez szerintem is jól néz ki. A másik két tiritarka viszont nagyon erős nekem.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#32123) oriic válasza bLaCkDoGoNe (#32122) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tudom nem újdonság, de a Halo 4-es nekem tetszik.

Live-Die-Respawn

(#32124) adalbert1 válasza oriic (#32119) üzenetére


adalbert1
veterán

Főleg ennyi játéknál kicsi az esélye, hogy két ember ízlése egyezzen. Pl.: akinek már volt Xbox360-a, az nagy eséllyel a Halo-k és Gears-ek jó részével játszott már, a maradékból meg ami érdekes, az pl. nekem már megvolt (ami meg nem érdekel, azzal jó eséllyel nem is játszanék).

Ma láttam egy jónak tűnő ajánlatot a duna plázai Media Marktban: 250 GB-os gép + Halo 4 + Tomb Raider csomag 50k-ért. Kérdés, hogy hányan fognak/akarnak még ebből a generációból vásárolni, mikor nyakunkon a következő hivatalos itthoni megjelenése is.

(#32125) Rage47


Rage47
veterán

Aki esetleg előrendelte a Diablo 3 Ultimate editiont, annak mondom, hogy az előző generáció nem kapja meg az updateket, ma írta a blizzard :( lehet lemondom a rendelésemet...

(#32126) oriic válasza adalbert1 (#32124) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó ajánlat, de nem érdemes már szerintem nagyon bevásárolni. :(

Live-Die-Respawn

(#32127) @matthew@


@matthew@
őstag

Sziasztok!
XBOX vezeték nélküli kontrollert USB-vel csatlakoztatta ismerősöm a számítógépéhez, mert szeretné azzal is használni, de nem tudja működésre bírni, van valami program amit fel kell még telepíteni hozzá vagy miért nem mehet neki játékoknál (a gameken belül settings controllert átrakta elvileg) :F

Matthew 24:42

(#32128) StLui válasza oriic (#32119) üzenetére


StLui
veterán

Ennél olcsóbb lesz a one, 4 ÚJ játékkal, ez így irreális

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#32129) StLui válasza @matthew@ (#32127) üzenetére


StLui
veterán

Vezetéknélkülit, hogy kötött be az usb-be, töltőkábellel? Azon nem megy jel, venni kell PC-hez vezérlőt.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#32130) @matthew@ válasza StLui (#32129) üzenetére


@matthew@
őstag

Igen, azzal, közben neten olvasgattam, láttam is hogy az csak tölt, amúgy pedig vevőegység kell amit a géphez lehet kötni

Matthew 24:42

(#32131) dilipok válasza @matthew@ (#32130) üzenetére


dilipok
veterán

pontosan

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#32132) tomee007007 válasza @matthew@ (#32130) üzenetére


tomee007007
őstag

el kell felejteni, mert a vevőegység nagyon drága, és sokszor lehetetlen beállítani...érdemes inkább venni egy xbox360 controller for pc-t, 6 ezer ft körül már lehet venni...

(#32133) raziel01 válasza tomee007007 (#32132) üzenetére


raziel01
veterán

Ja kb 1500 Ft volt ebay-ről. Tökéletesen működik már kb 1 éve.

(#32134) tomee007007 válasza raziel01 (#32133) üzenetére


tomee007007
őstag

mázlid van, az ebayes low-budget cuccok meg olyanok amilyenek

[ Szerkesztve ]

(#32135) raziel01 válasza tomee007007 (#32134) üzenetére


raziel01
veterán

Látszik, hogy nem értesz hozzá. Megfelelő árban kell venni megfelelő eladótól és akkor nincs gond. Ebay topicban is lehet kérdezni. Sokszor sokkal olcsóbban kijön az ember a külföldi cuccal. Ebay vevő védelem is van.

(#32136) tomee007007 válasza raziel01 (#32135) üzenetére


tomee007007
őstag

nem vitatkozok, Te biztosan mindenhez borzasztóan értesz

(#32137) raziel01 válasza tomee007007 (#32136) üzenetére


raziel01
veterán

Mivel elég régóta foglalkozok ebay rendelgetéssel így biztosan jobban, mint te.
Falra mászok az olyan hozzáállásoktól, hogy minden ami kínából jön az hulladék.

[ Szerkesztve ]

(#32138) dilipok válasza raziel01 (#32137) üzenetére


dilipok
veterán

azert reklamozni sem reklamoznam vs az eredeti vezetekes kontroller ellen :U Falra maszhatsz nyugodtan, jo tapasztalatom nem volt meg utangyartott cuccokkal. Bar az is biztos, hogy az ebayrol sem szoktam rendelni. Kicsit hajlando vagyok tobbet aldozni a cuccokra, a kesobbi kenyelem/tartossag remenyeben.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#32139) tomee007007 válasza dilipok (#32138) üzenetére


tomee007007
őstag

bár én régebben sokat rendeltem, maximálisan egyetértek veled....
azt viszont sosem értettem, hogy egyeseknek miért kell agresszíven támadni azokat, akiknek más a véleménye....

(#32140) raziel01 válasza dilipok (#32138) üzenetére


raziel01
veterán

Nem kontrollerről volt szó. Ott azért az MS-nek érzékenyebbek a gombái meg kisebb gázt is érzékel a trigger.
De vevőnél kb mindegy, mert vagy veszi a jelet vagy nem.
Amúgy meg minden Kínában készül, nyilván drágább cuccok kockázatosak a garancia miatt ha esetleg elromlik de olcsóbbak közül van ami megéri. Mérlegelni kell a dolgokat. Nagyon népszerű újabban a telefonrendelés kínából is.

(#32141) dilipok válasza raziel01 (#32140) üzenetére


dilipok
veterán

en is pont ezt mondom, merlegeltem es nekem nem eri meg az extra varakozast/esetleges problemakat. kicsit sarkitva mondhatnam, hogy en meg falra maszok a fillerb*szo hozzallastol :P ;] (ne vedd komolyan :D)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#32142) Víz Elek


Víz Elek
senior tag

Sziasztok!

Tudnátok ajánlani nekem xbox360-ra valami jó akciódús játékokat ajánlani? :)

Köszi! :R

Samsung S9

(#32143) Rage47 válasza Víz Elek (#32142) üzenetére


Rage47
veterán

Halo
Gears of War
Dante's Inferno
Devil May Cry
Bioshock részek

(#32144) tomee007007 válasza Víz Elek (#32142) üzenetére


tomee007007
őstag

Resident Evil 4-5-6

(#32145) Gabor1985


Gabor1985
tag

Gears of war rèszek nagyon jók szerintem

lumia 930, xbox 360, xbox one vhite ! xbox gamertag: SzGabor8528

(#32146) Víz Elek válasza Rage47 (#32143) üzenetére


Víz Elek
senior tag

Köszi, és ha valami autós játék kellene, akkor? :)

Samsung S9

(#32147) oriic válasza StLui (#32128) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Irreális, mert egyben akarja eladni. De a csomag ennyit ér kb, vagyis ennyi pénzt megkapna érte ha külön külön adna el mindent. Csak hát az ugye időbe telik...

Live-Die-Respawn

(#32148) vg


vg
addikt

Mikor lesz a EA konferencia? Vagy már volt?

(#32149) Rage47 válasza Víz Elek (#32146) üzenetére


Rage47
veterán

Azokban nem vagyok otthon. Ha arcade kell, akkor gondolom NFS, ha annyira nem, akkor Forza.

(#32150) tomee007007 válasza Víz Elek (#32146) üzenetére


tomee007007
őstag

Forza 4 és Forza Horizon, F1 2011-2014

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.