Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32351) máyköl válasza tomee007007 (#32348) üzenetére


máyköl
veterán

Argep -en van S is, ugyanannyi mint az E. Tényleg érdemesebb az S -t venni?

(#32352) oriic válasza máyköl (#32351) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Slim E-n nincs optikai kimenet. Ha az kell, akkor sima slim-et kell venni. Ha nem, akkor jó a Slim E.

Live-Die-Respawn

(#32353) máyköl válasza oriic (#32352) üzenetére


máyköl
veterán

Igen, olvastam, hogy E -n csak hdmi csatlakozás van.
Köszi a segítséget!

(#32354) oriic válasza máyköl (#32353) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem csak HDMI csati van rajta, sima komponens kábellal is használható, annyi különbséggel, hogy a boxon egy jack kimenet van, és azon jön a hang meg a kép is. De ha HDMI-t használsz, akkor egy sima jack dugos hangfalat vagy fülest is rádughatsz a gépre.

[link]

(#32355) bLaCkDoGoNe

Vannak kivételek, pl Titanfall nem telepíthető.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#32355) bLaCkDoGoNe válasza máyköl (#32347) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Bármilyen pendrive-ot rádughatsz a készülékre, és azt az Xbox 32GB méretig külső USB-s tárolóeszközként kezeli, tudsz rá játékokat telepíteni lemezről vagy letölteni Live-ról. A box kezel 32GB-osnál nagyobb pendrive-okat is, viszont használni max. 32Gb-ot lehet rajta.

Ha a játékot feltelepíted a lemezről, akkor gyorsabban fog betöltődni ill. halkabb is lesz a konzol, mert nem fogja folyamatosan pörgetni a lemezt játék közben, csak indításkor "néz rá", hogy megvan-e a játékhoz tartozó eredeti lemez.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#32356) tomee007007 válasza máyköl (#32351) üzenetére


tomee007007
őstag

S már nem lesz, higgy nekem :)
Az előttem szólókhoz még hozzátenném h usb port is kevesebb van az E-n

(#32357) MasterMark válasza oriic (#32354) üzenetére


MasterMark
titán

Kompozit.

Switch Tax

(#32358) oriic válasza MasterMark (#32357) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Az, franc se tudja miért mást írtam. D:

Live-Die-Respawn

(#32359) tomee007007 válasza máyköl (#32353) üzenetére


tomee007007
őstag

Mindenesetre ha használtban is gondolkozol a fehér FAT-eket kerülném a helyedben még a Jasper alaplaposakat is. Szóval csak E vagy S :)

(#32360) oriic válasza tomee007007 (#32359) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg jasper laposakkal nincs gond. A baj az, hogy 30-35k környékén inkább csak fat-et találni, ami felháborító. 42-ért adtam el Slim-e 250-es gépemet majdnem másfél hónapja(2016ig garival), de hírdetésekben meg ilyen 50k körül mennek. WTF? Pár napja beszéltem egy sráccal, 75ért adta el sima slim-et...:DDD

(#32361) adalbert1

Ezt mondom, boltban már 50k környékén vannak bontatlan 250es gépek, aprón meg drágábban tudod megvenni...(persze mókolás dob rajta, de van hogy sokszor alap szűz gépért is ennyit kérnek)

Valamelyik nap láttam 100k-ért is...x360-t... :R :W

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#32361) adalbert1 válasza oriic (#32360) üzenetére


adalbert1
veterán

Ezek a számok főleg a múltkor látott 50k-s media markt akció fényében viccesek (ahol ugye 250-es HDD és 2 játék volt a géphez).
Azt néztem, hogy ez az 500-as mókolt hdd azért akkora business nem lehet, majdnem 13k-ért láttam a legolcsóbb 2.5-ös 500-as wd hdd-t, erre még kb. 1000 Ft a tok, így ha a 17k-s házat nézem, akkor van rajta 3k hasznuk...

(#32362) tomee007007 válasza oriic (#32360) üzenetére


tomee007007
őstag

A jaspernél valóban nincs már baj általában a 3leddel, de a meghajtó gyakrabban megy tönkre...

Igen jól tartják az árukat:)
Ezért is javasoltam a kollégának az új E 4 gb-osat 43ért:)

(#32363) oriic válasza adalbert1 (#32361) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"majdnem 13k-ért láttam a legolcsóbb 2.5-ös 500-as wd hdd-t, erre még kb. 1000 Ft a tok, így ha a 17k-s házat nézem, akkor van rajta 3k hasznuk..."

Hogy bizonyítod be hogy nem használt vinyókat árulnak? Azt olcsóbban be lehet szerezni, te meg ugye nem tudod leellenőrizni hogy mennyit mentek, mert ugye pc-vel nem tudod összekötni hogy egy hdsentinelt nézz rajta.

#32364) raziel01

Itt igazából az a gond, hogy van aki megveszi annyiért...

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#32364) raziel01 válasza oriic (#32360) üzenetére


raziel01
veterán

Én 2 éve vettem 43k-ért a 250 GB-os SLIM-et. 1 év garanciával.
Ennél többet most sem ér szerintem.

Azok az emberek olyan viccesek akik azt hiszik, hogy ha van benne RGH akkor 60-70-ért eltudják adni a konzolt.

(#32365) adalbert1 válasza oriic (#32363) üzenetére


adalbert1
veterán

Persze, ez benne van a pakliban. Ezért is csinálnám magamnak, ott ha mentem az eredeti firmware-t, akkor azt bármikor vissza tudom írni, és újból pc kompatibilis lesz a hdd.
Egy 320-as hdd-t már megcsináltam így régebben (mikor még csak 120-as Elite gépem volt), de mikor cseréltem gyárilag 250-es HDD-vel rendelkező új gépre, akkor inkább hagytam a fenébe. Az egész folyamatban nekem az volt az újdonság, hogy már 500 GB-os merevlemezzel is meg lehet csinálni - de szerintem megvárom a gyári hdd árát, ha a 250-est eladva egy 10k-ból ki tudom hozni a váltást, akkor meglépem azt.

(#32366) oriic válasza adalbert1 (#32365) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

TIppre bőven 20k alatt lesz az 500-as hdd.

Live-Die-Respawn

(#32367) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Pár kód, hátha köll valakinek, csak mert szeretlek titeket. :DDD

Halo 4 cuccok, szóval úgy ninjázzátok le.

In-game skins, emblem:

GMHT4-BXXTR-H7VV4-CBJFP-728TV

Female avatar armor (fotus)

TQB8Y-6GBP4-77BH3-PK6K2-9C8FG

Male avatar armor (fotus)

J28WQ-HXXJM-PRBCX-Y7RXB-8HDBJ

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#32368) negyven2 válasza oriic (#32367) üzenetére


negyven2
veterán

Male avatar armor (fotus)

Elvittem, köszi :R

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#32369) bLaCkDoGoNe válasza negyven2 (#32368) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

:R

(#32367) orichalcos: és persze neked is :R szokás szerint.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#32370) Exorsized válasza oriic (#32367) üzenetére


Exorsized
tag

Female avatar armor (fotus) ezt vittem ha nem probléma :$

XONE : MrExoQt

(#32371) oriic válasza Exorsized (#32370) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak nyugodtan, szívesen mindenkinek. :)

Live-Die-Respawn

(#32372) zsola32


zsola32
őstag

sziasztok

meg szeretném venni a "Dirt 3 Complete Edition" játékot - lemezen.
nem nagyon találtam már boltban, tudnátok tippet adni, honnan tudnám beszerezni?

köszi

(#32373) bLaCkDoGoNe válasza zsola32 (#32372) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Szia,

szerintem jatekaim.hu.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#32374) negyven2 válasza zsola32 (#32372) üzenetére


negyven2
veterán

argep.hu szerint két boltban is van 6 490 illetve 7 990 Ft-ért.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#32375) zsola32 válasza negyven2 (#32374) üzenetére


zsola32
őstag

az elsőben nincsen, 1 hónapot kellene várni, és akkor sem biztos hogy lesz
a második extrém drága postával együtt

a játékaim.hu-n lehet hogy fogok találni, van néhány bontatlan állapotban....

(#32376) raziel01 válasza zsola32 (#32372) üzenetére


raziel01
veterán

Zavvin szokott lenni 10-12 font körül.

(#32377) wolandino


wolandino
tag

Sziasztok!

XBOX 360-at szeretnék venni Kinect nélkül és egyelőre elég tanácstalan vagyok, hogy azon belül milyet.
Van RGH-val vagy anélkül, flashel vagy anélkül, melyik konfigot?
Mindenképpen olyat szeretnék, amin gördülékenyen megy az összes 360-as játék, nem szaggat, nem akad, stb.

A 4gb belső memória az a RAM-ot takarja, amin futnak a játékok, vagy az csak tárolókapacitás?
Ha így van, akkor a többi platformon nem okoz gondot ennek a hiánya?
Csak mert a wikin azt olvastam, hogy alapból 512 MB-al szerelték ezeket.

Mindenfélével játszanék:
pl FIFA, warhammer, fantasy játékok...

Köszönöm,
W.

(#32378) oriic válasza wolandino (#32377) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

RGH témában itt nem tudunk segíteni, oldalszabályzat tiltja, plusz itt mindenkinek eredeti játékai vannak csak.

Kérdés hogy mennyit szánnál összesen a gépre. Kinect szerintem felesleges, de ezt egyéne válogatja. A 4GB az a belshő flash memória, ide lehet kisebb játékokat leszedni meg ide lehet menteni.

Alapból minden gép ugyanazzal a hardverrel rendelkezik, eltérések csak a gyártási technológiában láthatóak. Slim-ek már kisebb nanométeres lapkával készültek. (kevésbé melegszik, modernebb)

Live-Die-Respawn

(#32379) wolandino válasza oriic (#32378) üzenetére


wolandino
tag

Kinect nélkül szeretném én is mindenképp.
Akkor ha jól értem csak arra kell figyelnem, hogy Slim-es legyen?
Nem szeretnék százezreket rákölteni, az biztos, ezért sem one-t keresek, hanem 360-at.
Nem tudom mennyiért tudnék venni két wireless kontrollerrel használtan egy korrekt gépet. :)
Úgy néztem újan már van 65-ért is, de csak egy kontrollerrel:
XBOX 360
50-ből jó lenne megúszni használtan úgy, hogy ebbe már néhány játék is beleférjen :DD

(#32380) MasterMark


MasterMark
titán

Holnapra valaki tud kölcsönadni egy Halo 4-et? :R

Switch Tax

(#32381) oriic válasza MasterMark (#32380) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ráírok Blyan-re, hátha. Korábban ő ajánlotta fel.

Live-Die-Respawn

(#32382) MasterMark válasza oriic (#32381) üzenetére


MasterMark
titán

Már próbáltam, de hétvégén nem jó neki. :(

Switch Tax

(#32383) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ascend-nek annyi. :(

Live-Die-Respawn

(#32384) papp_no1


papp_no1
senior tag

Sziasztok, van a csoportba békés-csongrád megyei gémer?

x360 e slimem van, és vannak eredeti játékaim amiket cserélnénk.

(#32385) máyköl


máyköl
veterán

Két tv van itthon, csekkoltam, mindkettőn van hdmi csatlakozó, úgyhogy úgy döntöttem, az új E típust választom.
Az első, amivel szembesültem, hogy kabaré a használtpiac. Teljesen irreális árak vannak, miért adnék 50-60 -at egy használt E gépért, mikor 43k az új?

(#32386) dzzoli


dzzoli
csendes tag

Sziasztok, kérdezném hogy mi lehet az oka annak hogy a gépem valamennyi dlc- t látja és használja csak a kinect sport2-be tett kiegészítőket nem.

(#32387) StLui válasza máyköl (#32385) üzenetére


StLui
veterán

Nem a tévé a gond, hanem ha nincs hdmi-s erősítőd és nem azon keresztül küldöd a képet, akkor a tévéből visszafelé már az optikain is csak sztereó hangot fogsz kapni az erősítő számára

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#32388) donceleger8 válasza StLui (#32387) üzenetére


donceleger8
őstag

Nekem ez egy kicsit zavaros.
Xbox 360 a tévével HDMI-vel összekötve. Ott átmegy a digitális kép és hang. A tévé meg optikaival összekötve mondjuk egy házimozival, akkor 5.1 megy át rajta. Vagy nem? Csak sztereo?

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#32389) MasterMark válasza donceleger8 (#32388) üzenetére


MasterMark
titán

A TV jogi okok miatt lekonvertálja sztereóra. Csak bizonyos LG modellek küldik tovább az 5.1-et.

Switch Tax

(#32390) Cokerex


Cokerex
csendes tag

Sziasztok.Érdeklödnék másnak is vannak live problémái?Nekem pl valami metchmaking service errort ir,már pár napja Gta 5 ben nagyon nehezen vagy egyáltalán nem tudok küldetésekhez kapcsolodni és küldetések utánn is nagyon nehezen dob vissza online szerverre.Találkozott más is ezzel a problémával és ha igen nincs valami megoldás rá? Köszi a választ elöre is! :)

Newton halott, Einstein halott és én is elég szarul érzem magam...

(#32391) norbi2010 válasza Cokerex (#32390) üzenetére


norbi2010
őstag

Ez lehet a probléma.

(#32392) negyven2 válasza Cokerex (#32390) üzenetére


negyven2
veterán

A matchmaking hiba Diablo 3-ra vonatkozik. A GTA-s hiba meg megvan ugyan úgy PS3-on is, de elképzelhető, hogy a live hiba is közrejátszik.

"Hi Xbox members. Are you having trouble connecting to Party Chat on Diablo III on Xbox One and Xbox 360? Additionally, Xbox One users, are you experiencing server unavailability issues? Us too, but we’re working alongside our partner to get these issues fixed ASAP! We’ll keep you posted when we have more information on this issue. In the meantime, thanks for staying patient."

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#32393) modflow válasza donceleger8 (#32388) üzenetére


modflow
veterán

Én is megszívtam az "E"-verzióval, a tv-ről nem megy optikán 5.1-ki. :(
Az erősítőm meg nem támogatja az 5.1 továbbküldését HDMI-n. :( Szóval vehettem egy HDMI átalakítót.

(#32394) StLui válasza modflow (#32393) üzenetére


StLui
veterán

Erősítőnek nem is kell továbbküldeni az 5.1-et

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#32395) donceleger8 válasza modflow (#32393) üzenetére


donceleger8
őstag

Szerencsére nekem Slim van optikaival megáldva, de ezt azért nem gondoltam volna. Azt hittem hdmi-n kimegy az 5.1 a tévére. Annyiban lett volna jó ez nálam, hogy akkor nem kellett volna cserélgetni az optikait a box és a t-home beltéri között, de akkor inkább cserélgetem.

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#32396) Gombinyó válasza donceleger8 (#32395) üzenetére


Gombinyó
őstag

Kimegy... itt nem a box a gyenge láncszem ilyen szempontból, hanem a TV, ami a HDMI-ről érkező 5.1-es jelet nem képes csak 2.0-ban továbbítani optikán. A boxból jön DTS, DD minden további nélkül HDMI-n.

(#32397) modflow válasza StLui (#32394) üzenetére


modflow
veterán

Nekem azt mondták, azért nincs hang az erősítőmön, mert ez nem támogatja.

Ilyenem van: Yamaha HTR-6230 erősítő

És hiába van HDMI bemenete és dugom bele a box-ból a HDMI kábelt, nincnem ad hangot, csak képet, ill. sztereót a TV ad így is.

[ Szerkesztve ]

(#32398) MasterMark válasza donceleger8 (#32395) üzenetére


MasterMark
titán

HDMI-n is kimegy, csak TV alakítja át, ha azon keresztül kötöd.

modflow: Régebbi HDMI-s erősítőkben csak HDMI switch van tulajdonképpen, a hangot nem tudja róla levenni.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#32399) donceleger8 válasza Gombinyó (#32396) üzenetére


donceleger8
őstag

Aham.
Kicsit tovább gondolva a dolgot, akkor minek van a tévéken optikai kimenet??? Hiszen a tévé egy megjelenítő, ami általában egy külső forrásból kapja a jelet. És ha ezt nem tudja optikain sem továbbítani csak 2.0-án, akkor mi francnak raktak bele ilyet?!?

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#32400) Gombinyó válasza donceleger8 (#32399) üzenetére


Gombinyó
őstag

Ha a beépített lejátszót használja az ember, akkor elvileg kijön az 5.1-es jel optikán belőle csak a külső forrásból érkezőket nem tudja továbbítani általában. Ahogy MasterMark írta jogi okok lehetnek a háttérben, de ez már nagyon nem ennek a topiknak a témája...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.