Hirdetés

2024. május 15., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33802) tomee007007


tomee007007
őstag

Az akció lista tovább bővült tegnap óta.
Bejött még pár Dragon Age kiegészítő leárazás, egy Darksiders II Season Pass (3390 ft-ra leárazva), továbbá:
TES: Oblivion: 497 ft
Fable Anniversary 3995 ft

Mindkettő Goldhoz kötött.

(#33803) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na akkor mindenkinek. Évek óta az a szabály, hogy minden ami warez tiltott a topikban. Ez nem önkéntes dolog, nem lenézés, vagy egyéb hátráltató tényező, egyszerűen szóba hozni is tilos. Nem mi találtuk ki, ez az oldal szabályzata, amit mindenki elfogadott, amikor beregisztrált az oldalra. Nincs kivétel, nincs de, minden ami warezzal kapcsolatos, legyen az flash, rgh, mókolt gép, szoftveres hűtésmódosítás, CPU-GPU hőmérséklet, magyar dashboard, stb. TILTOTT, és moderálásra kerül. Olyan hsz-k sem elfogadottak, hogy "tudom hogy tiltott de", vagy "privátban keressen meg valaki aki ért hozzá mert itt tudom tiltott. " Kéretik ezeket elfogadni, köszönöm.

[ Módosította: radi8tor ]

Live-Die-Respawn

(#33804) Alastair'


Alastair'
nagyúr

Nem tudjátok, hogy a GTA5-ből a PS3-as vagy az Xbox360-as verzió a jobb? Szebb grafika, kevesebb lagg....?

Alister from Hell

(#33805) Johny911


Johny911
csendes tag

Sziasztok.
Mostanában nem tudtam vele foglalkozni sajnos mert kórházban voltam, de ma újra neki álltam és továbbra is ugyan az a problémám ami régebben.
PC-t "közvetlen" szeretnék csatlakoztatni a Boxhoz. Manuálra van állítva mindkettőn a hálózati beállítások, és különböző IP-k vannak megadva. A boxon van a teszt funkciót elindítom, csatlakozik is a laptomomhoz érdekes módon (tehát mutatja, azon a kis képen és írja is hogy van kapcsolat, persze nem így írja, csak most nem tudom pontosan mit ír). A laptop viszont korlátozott, illetve nem azonosított sárga felkiáltós hálózati jelet mutat nekem, így nem tudok csatlakozni a boxhoz, és nem tudok fájlokat másolni, nem megy a MediaPlayer. Cross, és sima kábellel is probálkozom.
Mi lehet a baj?

Köszönöm szépen előre is.

(#33806) MeSKA válasza Johny911 (#33805) üzenetére


MeSKA
aktív tag

Nem tudom pontosan mi a szándékod, de pc-t és a konzolt nem közvetlenül kell összedugni! Router kell hozzá, így lesznek egy "belső hálózaton". Sima egyeneskötésűvel. Ha ez megvan dobd fel a pcre az Universal Media Servert. Így eléred a pc tartalmát konzolról.
Lord Vader:
Tudtommal egy tündérpinányival jobban fut boxon, de youtube-on van egy csomó videó róla!

(#33807) PapB18


PapB18
tag

Még egy olyan kérdésem van hogy ehhez kell egy dugalj átalakító az az angol kiosztású vagy hogy nevezik ezt
az befolyásolhatja hogy nincs kép ?

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=PapB18&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#33808) dilipok válasza PapB18 (#33807) üzenetére


dilipok
veterán

mihez? Az angol boxhoz v atalkito v masik tapkabel kell, egyebkent nem tudod bedugni (ha errol van szo). Ez nem befolyasol semmit

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#33809) PapB18 válasza dilipok (#33808) üzenetére


PapB18
tag

ja van átalakítóm de úgy értem hogy akkor nem lehet hogy a kép is máshogy van itt ?

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=PapB18&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#33810) dilipok válasza PapB18 (#33809) üzenetére


dilipok
veterán

Nem, mint mondtam.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#33811) MeSKA


MeSKA
aktív tag

Nem kevered a táp kábellel?:) Figyelj, haladj sorba, zárd ki a tényezőket. Kezd a TV-vel majd a kábellel. Hdmi-t és az RCA-t is próbáld ki lehetőleg. Ha jó mindkettő akkor a konzollal lesz valami: vidd szervízbe. Az állapotfelmérés állt. ingyenes. Többet sztem mi nem tudunk segíteni.

(#33812) MeSKA


MeSKA
aktív tag

Tényleg, nem tudja valaki mi lesz az ingyenes játék a jövő hónapban?

(#33813) PapB18 válasza MeSKA (#33812) üzenetére


PapB18
tag

ja hogy ingyen megnézik ? nem is tudtam akkor köszönöm szépen holnap viszem is :R

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=PapB18&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#33814) Alastair' válasza MeSKA (#33806) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Én is úgy látom. A 360-as verzió van meg.

Alister from Hell

(#33815) PapB18


PapB18
tag

576 kbyte-ban le ellenőrzik ?
vagy ezt hol nézik meg ?

http://hardverapro.hu/aprok/keres.php?suser=PapB18&sival=&sctyid=&scmpid=&ssell=

(#33816) bobooo válasza MeSKA (#33812) üzenetére


bobooo
addikt

Ezt majd csak 29-31.-a közt tudjuk majd meg. Addi max pletyka csak :)

(#33817) Mr X válasza PapB18 (#33815) üzenetére


Mr X
veterán

Úgy értette, hogy ha beviszed valamilyen konzolszervizbe, sok esetben ingyen megmondják, mi a baja. Bár ennek legtöbbször feltétele, hogy náluk javíttasd.

Az 576 nem szerviz.

(#33818) persil


persil
nagyúr

A gep szempontjabol egeszsegesebb, ha a tapot mindig kihuzom es csak jatek elott dugom be, vagy jobb lenne neki, ha mindig be lenne dugva?

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#33819) dilipok válasza persil (#33818) üzenetére


dilipok
veterán

nekem be van dugva jopar eve folyamatosan (minden). Nincs semmi baja

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#33820) Johny911 válasza MeSKA (#33806) üzenetére


Johny911
csendes tag

Szia. Köszi az INFO-t. A boxnak a belső vinyójára szeretnék másolni zenéket, videókat, filmeket (nincs DVD lejátszóm). Igen, tudom hogy routerrel kellene alapesetben, de ha jól tudom, akkor lehet közvetlenül is ahogy próbáltam. De ezekszerint akkor lehet, hogy nem is lehet!? Merthogy nincs jelenleg routerem, és mivel sajnos most lettem mozgáskorlátozott, nem tudok csak úgy elmenni venni egyet. Na mindegy, próbálkozom még, és közben hozatok egy routert, azzal már csak sikerül majd. Bárjelenleg azzal sem tudom hogy kell, de van róla pár helyen info. Köszi azért.

(#33821) Mr X válasza Johny911 (#33820) üzenetére


Mr X
veterán

Ha tudsz angolul, ez segíthet. [link]

(#33822) MeSKA válasza Johny911 (#33820) üzenetére


MeSKA
aktív tag

Értem. No ettől sokkal egyszerűbb ha egy külső vinyóra másolsz filmeket és azt dugod a boxra. A konzol belső vinyójára nem tudsz közvetlen másolni tudtommal. Router nélkül nem lehet összedugni szerintem.

(#33823) Johny911 válasza MeSKA (#33822) üzenetére


Johny911
csendes tag

Hmmm..... Hát köszi, ez nem jó :-( sajnos külső vinyóm sincs, pláne nem arra, hogy átformázzam úgy, hogy jó legyen a boxnak. De ha nem is kell fájlrendszert váltani, akkor sincs vinyó, szóval tök mindegy. Póbálok beszerezni egy routert, és megpróbálom azzal, mert amiket olvastam, az alapján lehet, mert ha RGH-s gépekre tudnak játkokat tenni ezena módon, akkor énis tudok egyéb dolgokat szerintem. Az-az remélem. Köszi.

(#33824) Mr X válasza Johny911 (#33823) üzenetére


Mr X
veterán

Másolni nem hiszem, hogy tudsz rá, csak streamelni pc-ről. És nem kötelező hozzá a router, lehet anélkül is, tele a net leírással hozzá.

Egy pendrive-ot is befoghatsz a célra, ha más nem.

[ Szerkesztve ]

(#33825) EczkE


EczkE
addikt

Hali!

Elore is bocs ha hulye a kerdes, de nem ertek hozza. Ezert is fordulok hozzatok. :D

Szeretnek venni egy konzolt. De nem vagyok kepben veluk hogy melyiket erdemes. Van E meg van S. Ezek mit jelentenek? Melyik a legutobbi kiadas? Melyiket erdemes venni? Mik a kulonbsegek?

Amit en neztem az E. [link]

Asszem mindenféleképpen!

(#33826) polgi803


polgi803
őstag

Jó a meglátásom hogy a Ryse son of Rome csak PC illetve One-on lesz? Vagy van remény sima 360-ra is? :U

[ Szerkesztve ]

(#33827) dilipok válasza polgi803 (#33826) üzenetére


dilipok
veterán

szerintem nincs, a pc alapjan ugyis csak valami csuf verzio lenne. Annak a latvany fontos eleme, ezzel a verzioval ezt elvesztene. Maga a jatek szerintem nem nagy kaland, de latvanyban nagyon ott van, ezt el kell ismerni

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#33828) polgi803 válasza dilipok (#33827) üzenetére


polgi803
őstag

Hasonló kategória van 360-ra?Kardozós,fejlődős...amit tudnál ajánlani?

[ Szerkesztve ]

(#33829) dilipok válasza polgi803 (#33828) üzenetére


dilipok
veterán

nekem nem jut eszembe semmi (ps-re mondanam a gow-ot, bar az sem pont ilyen, de legalabb hasonlo b*szos, kardozos, partraszallos :DDD ).

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#33830) polgi803 válasza dilipok (#33829) üzenetére


polgi803
őstag

Boxon nem jo?

(#33831) oriic válasza polgi803 (#33826) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak PC és One.

Live-Die-Respawn

(#33832) MeSKA válasza polgi803 (#33826) üzenetére


MeSKA
aktív tag

Szerintem a nagyobb címek közül már nem nagyon kapunk. Max aminek a fejlesztése régebb óta kezdődött.

(#33833) bdavid94 válasza Johny911 (#33823) üzenetére


bdavid94
tag

amire neked szükséged lenne a közvetlen összekötéshez az egy keresztkötésű(cross link) kábel amit te próbálsz egyenes kötésűvel nem működik, mert fogadó port csatlakozik fogadó porthoz

(#33834) polgi803


polgi803
őstag

Hát azért ez elég szomorú....de pl a Son of Rome on is tudtak volna kicsit butitani aztán jo lett volna az...

(#33835) dilipok válasza polgi803 (#33830) üzenetére


dilipok
veterán

ugy ertettem god of war. Az nem jo boxon :P ;)

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#33836) polgi803 válasza dilipok (#33835) üzenetére


polgi803
őstag

Benéztem bocs...azt hittem boxra is van.Hát elég szükös a választék...

(#33837) MeSKA válasza polgi803 (#33834) üzenetére


MeSKA
aktív tag

Ennyi év elteltével grafikailag már nincs a toppon, de ettől függetlenül nagyszerű játékok jelentek meg. Az elkövetkező évek játékai is visszaadnák azt játékélményt (nyilván gyengébb grafikával), de akkor ki venné a nextgenes konzolokat? :/

(#33838) Vagaba válasza polgi803 (#33836) üzenetére


Vagaba
tag

Ha bejön a god of war stílus, akkor ott van még a Castlevania 1-2, vagy a Dante's inferno.

"Beam me up, Scotty. There's no intelligent life down here." (Warframe: Sephirot888; XBL ID: Vagaba888)

(#33839) Mr X válasza bdavid94 (#33833) üzenetére


Mr X
veterán

Írta, hogy crosslink kábellel is próbálta.

(#33840) dilipok válasza Vagaba (#33838) üzenetére


dilipok
veterán

mondjuk ja, akar te is elkezdhetned vegre a 2-t :P ;)

(jut eszembe, hogy a licensz transzferrel meg fogjuk osztani, mert engem is erdekel :K )

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#33841) polgi803


polgi803
őstag

Akkor még tudnátok nagyszerű játékokat írni nekem amiket érdemes lenne kipróbálom...köszönöm szépen ha megosztotok velem párat. :R

(#33842) oriic válasza polgi803 (#33841) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Halo sorozat.:)

Live-Die-Respawn

(#33843) consono válasza polgi803 (#33841) üzenetére


consono
nagyúr

Brothers: the tale of two sons. Bár stílusra ez "elég" más ;] Viszont szép...

"In God we trust. All others must bring data"

(#33844) persil válasza polgi803 (#33841) üzenetére


persil
nagyúr

Ha nem ragaszkodsz a kardozashoz, akkor gears of war sorozat, az kettovel jobb, mint a siman nagyszeru :D
Persze csak, ha szereted az egyszeru, oszinte akciot, akkor viszont csillagos otos:)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#33845) persil


persil
nagyúr

Az megoldható, hogy az eddigi offline profilommal elért játék mentéseket az új xbox live profilommal tudjam használni?
Előre is köszi

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#33846) raziel01 válasza persil (#33845) üzenetére


raziel01
veterán

Nem lehet más profilra átvinni.

De ha az offline profilt teszed Live profillá akkor oké.

(#33847) persil válasza raziel01 (#33846) üzenetére


persil
nagyúr

Kozben rajottem, hogy en nem vettem eszre a lehetoseget, hogy az offline on legyen, es csinaltam uj profilt, amire nem lehet a menteseket atvinni, de mar rajottem, szoval nagy baj nincs, csak "ellottem" egy mail cimet es gamertag-et, de mar minden oke, online lett az offline-bol :)

Viszont most egyszer csak minden elozmeny nelkul jatek kozben disconnect-elodtem a live-rol es azota nem is tudok visszalepni, ez mitol lehet? Teszteltem a kapcsolatot, azt irja connected, de az also sorban egy sarga uzenet is megjelenik, hogy nezzem meg az xboxlive.com-on a szerviz uzeneteket... :S

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#33848) dilipok válasza persil (#33847) üzenetére


dilipok
veterán

valami tortent akkor, fel orat irnak. Milyen jatekkal jatszottal?

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#33849) polgi803


polgi803
őstag

Köszönöm mindenkinek. Megnézem milyenek ezek...amiket írtatok.

(#33850) persil válasza dilipok (#33848) üzenetére


persil
nagyúr

Hogy erted, hogy "fel orat irnak" ?
Amugy diabloztam, de nem hiszem, hogy a jatek lenne a hibas, mert minden elozmeny nelkul kuldetes kozben kiirta, hogy disconnect.( de csak live-rol)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.