Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33101) Luzso válasza raziel01 (#33100) üzenetére


Luzso
tag

Ok, megtanultam a leckét. Akkor ennyi?

XBox: TannishComa036, LG G3

(#33102) raziel01 válasza Luzso (#33101) üzenetére


raziel01
veterán

Ha nemet live-on se megy akkor 3 hónap múlva lehet megprobalni ujra migralni máshova.

(#33103) mobal válasza StLui (#33086) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Tudom, hogy ott van! Ne gonoszkodj :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#33104) pelenka35


pelenka35
őstag

Destiny story mód jatszható internet nélkül?

Gamertag:Rob3rt75

(#33105) oriic válasza pelenka35 (#33104) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem.

Live-Die-Respawn

(#33106) bobooo válasza Luzso (#33099) üzenetére


bobooo
addikt

Nem fogsz tudni visszamigrálni, ha eurós egyenleg van a profilon

(#33107) tomee007007


tomee007007
őstag

Szemezgettem egy kicsit, és ezt nézzétek mibe botlottam: [link]
Picit túl van árazva nem? :)

(#33108) oriic válasza tomee007007 (#33107) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Picit?? :)

Live-Die-Respawn

(#33109) tomee007007 válasza oriic (#33108) üzenetére


tomee007007
őstag

Az Aqua-ban is találtam hasonlókat.... pl Army of two, rainbow six vegas 2 ilyen 38-48 ezerért :Y

(#33110) Gabor1985


Gabor1985
tag

Nem tudna valaki segíteni abba hogy meirt nem tudom letölteni a halo reachet? Angol régio van most nekem.. mikor szarakodott a live átmigráltam oda. van gold elöfizum

lumia 930, xbox 360, xbox one vhite ! xbox gamertag: SzGabor8528

(#33111) negyven2 válasza Gabor1985 (#33110) üzenetére


negyven2
veterán

Az angol régió miatt... sajna ez van, nem tudsz nagyon semmit tenni azon kiviül, hogy Anglikán töltöd le (se proxy, se VPN nem működik...

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#33112) Luzso válasza bobooo (#33106) üzenetére


Luzso
tag

De legalább le tudnám vásárolni. De az sem működik valamiért

XBox: TannishComa036, LG G3

(#33113) negyven2 válasza Luzso (#33112) üzenetére


negyven2
veterán

Rád is érvényes a feletted lévő #33111 hozzászólásom. Úgy néz ki, hogy vagy valami hiba került a rendszerükben, vagy globális IP korlátozás lépet érvénybe (csak abból az országból vehetsz tartalmat, amibe a régiód szól).

Amúgy a Német profilnál megadtál kamu német címet (pl egy Berlini KFC-ét)?

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#33114) MasterMark


MasterMark
titán

Többször mondtam már, hogy ne migrálgassatok eszetlenül.

Switch Tax

(#33115) negyven2 válasza MasterMark (#33114) üzenetére


negyven2
veterán

A probléma ugye ott van, hogy ez kb egy hónapja ilyen. És nem csak itt probléma ez. illetve az ugyan ezt a rendszert használó WP8/W8.x/Xbox ONE-l nincs ilyen probléma (ONE-on talán csak PayPal-al).

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#33116) Luzso válasza negyven2 (#33113) üzenetére


Luzso
tag

Ja, natürlich. Ich wohne in Frankfurt :)

XBox: TannishComa036, LG G3

(#33117) Ti Bo


Ti Bo
aktív tag

Urak!

Került hozzám egy 2011. 8. havi slim. Az lenne a kérdésem, hogy ebből létezett olyan kiadás aminek nincs saját 4 gb memóriája? Mitől lehet, hogy nem látja a wifi hálózatom amit a saját slimem gond nélkül kezel?

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#33118) MasterMark válasza Ti Bo (#33117) üzenetére


MasterMark
titán

A 250 GB-osban nincs.

Állítsd másik frekvenciára a wifit.

Switch Tax

(#33119) Ti Bo válasza MasterMark (#33118) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Ez új infó, köszönöm! :R A wifit a routeremen, vagy magán a gépen (bocs de ebben nem igazán vagyok otthon).

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#33120) oriic válasza Ti Bo (#33117) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze, a 250-es HDD-vel szereltekben nincs belső memória.

Live-Die-Respawn

(#33121) jimmy74


jimmy74
őstag

Sziasztok.láttam egy játékot store-ban mégpedig a Chivalry: Medieval Warfare-t.
láma voltam...10.29 release date

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#33122) dilipok válasza jimmy74 (#33121) üzenetére


dilipok
veterán

[link]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#33123) jimmy74 válasza dilipok (#33122) üzenetére


jimmy74
őstag

köszi... :B

WoT:jimmbo

(#33124) Zeki válasza Zeki (#30011) üzenetére


Zeki
nagyúr

És megvettem a Zumba Kids-et, potom 2990Ft letöltve a vinyóra. :)
Szépen megy ez a karácsonyi ajándékok közé, mert még nem mutatom meg, hogy ez is van. :)
Hihetetlen hogy ilyen olcsón árulja a Microsoft.
A teljes korosztályos (2-4-9 éves) slágerjáték a Kinect Party, Ez után jön a Kinect Rush ( az autóvezetős - Matukás rész miatt), majd a Kinect Sportból a bowling. Az összes többi a futottak még, azaz néha előkerülnek (szinte minden játékunk Kinectes, a mozgás miatt).
Persze a nyáron hetekig be sem volt kapcsolva a készülék, tele a kert játékkal, az utca pedig gyerekekkel.

A Zumba kids-et csak megnéztem milyen, jónak tűnik, 3 gyereket kell utánozni, jók a hátterek meg a zene. :) Mondjuk több mint 7 giga, ennyin lehet is jó. :)

Na léptem a topikból, csak ezt akartam mondani.

(#33125) jézusom


jézusom
addikt

Sziasztok!

Mennyit érhet egy xenon lapos gép? Ezek vannak hozzá:

-4 wireless joy ilyey-olyan akkuval
-valamekkora hdd
-doboz (talán a nem aktivált live is van)

Köszi!

(#33126) norti válasza jézusom (#33125) üzenetére


norti
addikt

Van erre külön topik, meg túl sok hasznos információt nem adtál meg, erre azt mondanám: valamennyit :W

(#33127) zsola32 válasza Zeki (#33124) üzenetére


zsola32
őstag

köszi az infót
a zumbát én is bezsákoltam

(#33128) raziel01 válasza jézusom (#33125) üzenetére


raziel01
veterán

Valamekkora hdd meg a doboz sokat erhet..
Xenon nullát nem ér, mert bármikor elromolhat lehet ganyolva is volt már.

(#33129) jézusom válasza norti (#33126) üzenetére


jézusom
addikt

Miért, ez milyen topic? :U

Milyen infó kell még?

(#33130) MasterMark válasza jézusom (#33129) üzenetére


MasterMark
titán

Ez szakmai topik. Van külön beárazós topik.

Switch Tax

(#33131) Micsurin válasza jézusom (#33129) üzenetére


Micsurin
nagyúr

---------> [link]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#33132) raziel01


raziel01
veterán

Halo Reach egyik videója (kedvencem, néha megnézem)

Elég hangulatos. Érdemes GOLD-ot beaktiválni miatta annak akinek nincs meg.

(#33133) jézusom


jézusom
addikt

:R

(#33134) Sz7Cs


Sz7Cs
aktív tag

sziasztok !
haverom egy akció keretén belül hozzájutott olcsón egy X360 E géphez !
létrehoztunk neki egy gamertag-et, összekapcsoltuk a live-os email címmel, de a gyárilag hozzáadott 1 hónap gold előfizetést nem tudjuk hogy kell aktiválni :(

úgy emlékeztem, ha létrehozod a felhasználót, automatikusan hozzárendeli nem ?

tudnátok segíteni ?

(#33135) bobooo válasza Sz7Cs (#33134) üzenetére


bobooo
addikt

Bankkártyát kell hozzárendelni a profilhoz és utána automatikusan felajánlja az ingyenes 1 hónapot.

Ha egy kódot kaptál akkor xbox.com - belépsz - jobb sarok - reedem code. Vagy Xboxon Guide gomb (nagy Xbox gomb a kontroller közepén) balra húzod kétszer és ott reedem code.

(#33136) Sz7Cs válasza bobooo (#33135) üzenetére


Sz7Cs
aktív tag

igen, de bankkártyát nem akar hozzárendelni, akkor nem is használhatja el azt az 1 hónapost goldot sem ?

(#33137) MasterMark válasza Sz7Cs (#33136) üzenetére


MasterMark
titán

Egyébként ez csak új gépeknél van.

szerk.: Akkor nem.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#33138) Sz7Cs válasza MasterMark (#33137) üzenetére


Sz7Cs
aktív tag

új gép

szerk.: oké, úgy tudom, hogy a havi ingyenes gold játékokhoz nem jó a triál kód ugye ?

[ Szerkesztve ]

(#33139) haris válasza Sz7Cs (#33138) üzenetére


haris
őstag

Szerintem jó a havi trial. Az annál rövidebbek nem teljes értékű goldok. Legalábbis én tavaly decemberben a gép mellé kapott 1 havi live-al szedtem le az akkori ingyenes játékokat, nem volt gond vele.

Azóta ez változott?

(#33140) raziel01 válasza haris (#33139) üzenetére


raziel01
veterán

A havi az nem trial hanem teljes kód.

(#33141) bobooo válasza haris (#33139) üzenetére


bobooo
addikt

Nem. Elég az 1 hónapos, az nem trial

[ Szerkesztve ]

(#33142) #81556480


#81556480
törölt tag

Youtube app-ban az egyik lejátszási listám tök üres. Pedig PC-n látom hogy benne van amit bele tette.
Újra is indítottam de nem szinkronizál. Mi lehet a gond ?

(#33143) MasterMark válasza #81556480 (#33142) üzenetére


MasterMark
titán

Nincsenek engedve azok a videók esetleg?

Switch Tax

(#33144) #81556480 válasza MasterMark (#33143) üzenetére


#81556480
törölt tag

Valamiért nem frissül a lista. De párosítottam a két készüléket, így PC-ről indítva le tudom játszani. Tök jó ez a funkció, ezt eddig nem is láttam :C

(#33145) bokormt


bokormt
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy jókora problémám. Az konzolomat pár hónapja nem nagyon használtam, de most megakartam nézni , hogy le lehet-e tölteni a Forza Horizon 2 demóját. Bekapcsoltam és beakartam jelentkezni az xbox fiókomba, amikor kiírta hogy belépek-e. Rámentem, hogy OK. Utána kiírta a megjegyzett email címemet, hogy ezzel jelentkezek-e be. Rámentem, hogy Done, Utána kiírta a megjegyzett jelszót csillagok formájában, hogy ezzel jelentkezek-e be. Rámentem itt is, hogy Done. Aztán kiírta, hogy valami probléma történt bejelentkezéskor. Látogassak el az alábbi weboldalra és egy kódot írt. Mondom bakker. Mi a fene van. Megpróbáltam be lépni laptopon a microsoft fiókba és ez a felirat fogadott: Úgy tűnik, valaki más is használja az Ön fiókját. Tovább mentem. Milyen módon kéri a biztonsági kódot? Ha sms-ben kérném akkor meg kell adnom az általam korábban megadott telefonszámot. Gondolom ez lenne a legegyszerűbb módszer. Ezzel annyi a probléma, hogy azóta változott a telefonszámom és amit régen megadtam az már nem él. Másik lehetőség, hogy rámegyek a Nem tudom igazolni a fiókomat feliratra. Ekkor meg kell adnom a helyreállítani kívánt email címet és egy másik címet amin keresztül a probléma megoldásáig tudok kommunikálni a microsofttal. Ezután Fiókadatok kitöltése: Vezetéknév, Utónév, Születési dátum, Ország régió, A biztonsági kérdésre adott válasz. Ezeknek a kitöltésével nem is volt gond. Viszont Email adatok: A legutóbb elküldött néhány e-mail tárgysora, Néhány Ön által létrehozott mappa neve, az alapértelmezetteken, Néhány olyan ismerőse e-mail címe, akiknek nemrég küldött levelet. Plusz Számlázási adatok: Az Xbox Live-hoz használt feltöltőkártya számának utolsó öt számjegye, Hitelkártyán szereplő név, A hitelkártyaszám utolsó négy számjegye, Lejárati dátum. Ezekkel az a baj, hogy ezt az email címet nem használtam semmire, csak amiatt hoztam létre, hogy legyen az xbox-on egy fiókom. Így értelemszerűen nem tudok megadni ismerős email címet, létrehozott mappákat és emailek tárgysorait. Xbox Live Gold-ot se vettem soha így nem tudom megadni az ezzel kapcsolatos kérdésekre a választ. Az űrlapot tehát elküldtem annyira kitöltötten amennyire bírtam. Ezután a gmail címemre kaptam egy emailt a microsofttól, hogy amiket megadtam adatokat, azok kevésnek bizonyulnak ahhoz, hogy bizonyítani lehessen, hogy ez ténylegesen az én fiókom-e és azt írták, hogy amíg ez nem tisztázódik addig blokkolva lesz a fiók. Mondjuk mostanában gondolkodtam, hogy lehet eladnám az xbox-ot így a most felmerülő account probláma nem nagyon érdekelne, de még az eladás egyáltalán nem biztos. Tehát ha valaki rászánta magát és elolvasta hosszú és tömör írásom annak lenne valami ötlete, hogy mi a ilyenkor a teendő. A válaszokat előre is köszönöm.

(#33146) tomee007007 válasza bokormt (#33145) üzenetére


tomee007007
őstag

Én minden nap használom az xboxot de tegnap ugyan ez volt nálam is...egy új jelszó megadása megoldotta.

(#33147) NorDezs válasza bokormt (#33145) üzenetére


NorDezs
senior tag

Nalam is volt ilyen problem par hete, hogy valaki bejelentkezett a fiokomba, ugyhogy nalam is jelszovaltoztatas volt.
Amugy javaslom hivd fel az MS magyar supportot. Biztos segitenek.

(#33148) MeSKA


MeSKA
aktív tag

Egy kis segítségre lenne szükségem: Hogyan kell a Forza Horizon-t totál előről kezdeni úgy, hogy a régi mentés is megmaradjon (akár lementve pendrive-ra).

(#33149) tomee007007 válasza NorDezs (#33147) üzenetére


tomee007007
őstag

Nem feltétlenül más volt...én pl kb 6 eszközről is bejelentkezem, sztem az is be tud kavarni.

[ Szerkesztve ]

(#33150) bokormt válasza tomee007007 (#33146) üzenetére


bokormt
csendes tag

Az a helyzet, hogy ha új jelszót akarok kérni, akkor is meg kell adnom az email-ezéseimmel és xbox live-al kapcsolatos adatokat, de mint írtam, email-ezésre nem használtam a fiókot és xbox live gold-ot se vettem. Nem igaz, hogy ilyen bonyolultan és ennyi kérdésre válaszolva lehet csak egy új jelszót kérni. Máshol ez pár kattintás . Szóval nektek is jelszóváltoztatásnál egy csomó mindent ki kellett tölteni? És ha úgy nézzük, akkor aki vesz gold tagságot és emailezik a fiókjával, csak az tud jelszót változtatni? Ez így nem hülyeség?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.