Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33051) MeSKA válasza bLaCkDoGoNe (#33049) üzenetére


MeSKA
aktív tag

Köszi a választ, tényleg kerestem! Pedig az ECDL vizsgám is megvan!:)

(#33052) Micsurin válasza bLaCkDoGoNe (#33049) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Akkor én nagyon sokról lemaradtam :W :W Dark Soul volt ? :Y pichába gyakrabban kell benéznem ide és a helyesírásommal bombázni a topikot :D

MeSKA: LoL nem sértésből mondtam :D de ez most oda vágot :C

@MasterMark: Az rendben van de 2 óra alatt ugy nézz ki nem tudták feladni :U

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#33053) MeSKA válasza Micsurin (#33052) üzenetére


MeSKA
aktív tag

Semmi baj, beismerem ha sügér vagyok és nem találok valamit a neten!:) De ezért vagytok Ti, okosabb emberek!:P

(#33054) Micsurin válasza MeSKA (#33053) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Csak ők , Én nem :P én csak a vissza járó rossz lélek vagyok :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#33055) MasterMark válasza Micsurin (#33054) üzenetére


MasterMark
titán

Tyű ez az önkritika! :DDD

Switch Tax

(#33056) Micsurin válasza MasterMark (#33055) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Erről a szoról mindig ez kép jut eszembe : :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#33057) haris válasza Micsurin (#33056) üzenetére


haris
őstag

Hej!! Nem is tudtam, hogy van egy fényképed rólam.
Mondjuk ez még hagyján, de a nejemről is :Y

(#33058) Micsurin válasza haris (#33057) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ne bassz :DDD Gyorsan át fotosopolóm :P :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#33059) Gabor1985


Gabor1985
tag

Valaki destiny? Közös single playerbe? Nevem lent található

lumia 930, xbox 360, xbox one vhite ! xbox gamertag: SzGabor8528

(#33060) bokormt


bokormt
csendes tag

Sziasztok!

Azon gondolkodom, hogy eladnám az Xbox 360 konzolomat. A lejjebb lévő részleteket elolvasva, szerintetek mennyiért lenne érdemes meghirdetni. A válaszokat előre is köszönöm.

Amit tudni kell róla:
-Slim 4GB-os kiadás, de van hozzá egy 20 GB-os merevlemez
-idén karácsonykor lesz 4 éves
-garancia már nincs rá, de mikor még volt, akkor sem kellett igénybe vennem, a 4 év alatt semmi problémája nem volt és most sincs
-1 db vezeték nélküli kontroller van hozzá, amely a konzollal egy idős és tökéletesen működik
-természetesen megvan a doboza és minden tartozéka
-természetesen nem flashelt

Jöhetnek a játékok:
Kerek 20 db-ról van szó. Utálom a karcolódásokat a számomra fontos tárgyakon, ezért elmondható, hogy a lemezek értelem szerűen nem, de még a játékok tokjai sem karcosak.
-Red Dead Redemption
-Red Dead Redemption Undead Nightmare
-Batman Arkham Asylum
-Batman Arkham City
-Batman Arkham Origins
-Assassin's Creed Brotherhood
-Assassin's Creed III
-Alan Wake
-Bioshock fémdobozosan
-Bioshock Infinite+poszter
-Forza Motorsport 4
-Gears of War 3
-Dirt 3
-Max Payne 3
-The Witcher 2 Assassins of Kings+poszter
-Dishonored+Fémdoboz+poszter
-Far Cry 3+poszter
-Crysis 2
-Grand Theft Auto V
-Hitman Absolution

[ Szerkesztve ]

(#33061) dilipok válasza bokormt (#33060) üzenetére


dilipok
veterán

probalkozz pls a konzolarazos topicban

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#33062) bokormt válasza dilipok (#33061) üzenetére


bokormt
csendes tag

oké, de azt hol találom, mert gyors kereséssel rákerestem mindenféle szóra, ami esetleg ez a téma lenne, de nem találtam

(#33063) dilipok válasza bokormt (#33062) üzenetére


dilipok
veterán

[link] :U :P

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#33064) bokormt válasza dilipok (#33063) üzenetére


bokormt
csendes tag

köszönöm szépen

(#33065) negyven2


negyven2
veterán

ohh a francba is.

A Monkey Island 2 része ugye nincs fent magyar store-on és mivel gold-os így a USA accomon lévő 2,6$-ból sem tudom megvenni. :(((

engedné az egy hónap free Gold-ot, de nem fogadja el a paypal-os fizetési feltételt (a vicc az viszont, hogy venni viszont venni tudok vele US store-ból).

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#33066) Micsurin


Micsurin
nagyúr

ismeritek ? isteni vidi :R 50-cal-os ha már a galaxy alpházos is linkeltem a csávo vidijét ;]

[link] csak mert a 360 topikban vagyunk :D

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#33067) StLui válasza Micsurin (#33066) üzenetére


StLui
veterán

Én ezeket nem értem, ahogy a hasonló telefonosakat sem

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#33068) Micsurin válasza StLui (#33067) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nem is kell :DDD pusztán elszörnyitő látvány , hogy a 8 darab 360-ból 4-5 át visz az 50 caliberes :DD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#33069) Romeo619


Romeo619
senior tag

Érdemes erre a metro 2033-ra elkölteni azt a 900ft-t? :D

(#33070) MasterMark válasza Romeo619 (#33069) üzenetére


MasterMark
titán

Hát ezt neked kell eldönteni.

Jó játék. (Ami nem jelenti, hogy neked tetszeni fog...)

Switch Tax

(#33071) raziel01 válasza Romeo619 (#33069) üzenetére


raziel01
veterán

Szerintem jó játék.
Nem is néz ki rosszul boxon.

(#33072) Micsurin válasza Romeo619 (#33069) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Nagyon jó maga a világ (nekem nagyon bejött) a grafika tényleg szép , szerintem 900ft nem pénz érte :K

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#33073) MeSKA


MeSKA
aktív tag

Valaki tudja, mi az az Optional Media Update? Tudom tudom Google a barátom, de csak angol oldalakat találtam. Ad ez valami pluszt a boxhoz? Letöltöttem, érdemes volt?

(#33074) raziel01 válasza MeSKA (#33073) üzenetére


raziel01
veterán

Medialejátszó viszi a divx filmeket is így.

(#33075) mobal


mobal
MODERÁTOR

Tévé vásárlás előtt járok, azért még1x bekérdezek ide. Samsung H6400 a kiszemelt alany, valakinek van valamilyen tapasztalata vele? Játékra is lesz használva, de nem CSAK játékra ezért gondolkodom az ilyen 38 - 43 ms között tévében.

Ez vajon sok lesz nagyon?

Köszi!

mobal,

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#33076) tomee007007 válasza mobal (#33075) üzenetére


tomee007007
őstag

Ha van rá felület szerintem vegyél egy normálisabb projektort. Nem rossz a 100-110 cm, de azért 3,5 méteren nagyobb élmény xboxozni:)
Mondjuk ez csak akkor lenne opció ha van mellete egy másik tv, vagy nem nagyon nézel tv csatornákat...

(#33077) mobal válasza tomee007007 (#33076) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Ez a megoldás nem játszik.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#33078) MasterMark válasza mobal (#33075) üzenetére


MasterMark
titán

Sony-t szoktak mondani az alacsony input lag miatt.
Ha teheted próbáld ki, hogy mennyire zavar. De ha nem multizol nagyon, akkor nem nem lesz akkora probléma. (Megszokható, még ha érzed is.)

Bár én alapból nem vennék LCD-t.

Switch Tax

(#33079) molnarpeter


molnarpeter
nagyúr

Ha eddig is megvolt a Reach, és most az ingyeneset is letöltöm, akkor hogy is lesz a dolog? :) Lemez nem fog kelleni, azért repültem rá, de az összes kontent megosztott lesz a két példány között?

(#33080) oriic válasza molnarpeter (#33079) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez csak az alapjátékra vonatkozik. Vagyis nem fog kelleni lemez, de asszem a letöltött DLC-ket újra le kell szedni miután lejött live-ról a Reach.

Live-Die-Respawn

(#33081) Romeo619 válasza Micsurin (#33072) üzenetére


Romeo619
senior tag

Már késő...leszedtem :D a Last Light meg meg van Zavviról :P Bár azért nem szeretem így leszedni őket, mert ha valaki jön nem látja a tartóban :D

(#33082) tomee007007 válasza Romeo619 (#33081) üzenetére


tomee007007
őstag

A tartós dolgot átérzem:)
De az ár azért már nem mindegy...és azért a Live-on nagyon jó leározások vannak.

(#33083) CrAck69 válasza Romeo619 (#33081) üzenetére


CrAck69
senior tag

Nekem 2db lemezes játékom van, az 54ből...
Útállnám cserélgetni a lemezeket ha épp megunok egy játékot
az egyik adott napon :) ezért már csak olyat vásárolok ami nem lemezes. :B

Egyszer fenn....

(#33084) StLui válasza mobal (#33075) üzenetére


StLui
veterán

és még az új felhasználókat szokták zargatni, hogy nem a helyükön teszik fel a kérdést ;]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#33085) mobal válasza StLui (#33084) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Nem fogalmaztam pontosan valóban, de az "érzési" tapasztalatokra gondoltam! :DDD

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#33086) StLui válasza mobal (#33085) üzenetére


StLui
veterán

Nem a kérdésen, hanem a kérdés feltevés helyszínén akadékoskodtam :) Szóval ott linkeltem az adatokat tartalmazó hsz-t, melyik tévének milyen ismert inputlag értékei vannak. Sokan még a Panasonic 50ST60 80ms feletti értékét sem veszik észre, igazán csak a hardcore játékosoknál van jelentősége FPS játékokban, esetleg sportnál, pl autóverseny.

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#33087) negyven2


negyven2
veterán

Én is belefutottam ebbe a hülye paypal hibába (nem lehet vásárolni vele Xbox-on). Eddig simán ment, sőt WP-röl és W8.1-röl is tudok vele venni alkalmazásokat (USD/GBP/EUR), csak az Xbon Store-ra dob hibát. Meg szerettem volna venni a Monkey Island™ 2 Special Edition: LeChuck's Revenge™-et és mivel magyar store-on nincs fent ezért gondoltam átállítom a régiót, de azért mielőtt ezt megteszem megnézem, hogy tudok-e egyáltalán bármit is venni UK accal. Így meg akartam venni egy sima picture packot egy másik (angol) accomal, de nem engedi. Ingyenes tartalmakat le tudok szedni.

IP változtatás se segített rajtam.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#33088) raziel01 válasza negyven2 (#33087) üzenetére


raziel01
veterán

Hetek óta ez van nálam is. Akkor megnyugodtam, hogy nem nálam van a hiba. :D

(#33089) negyven2 válasza raziel01 (#33088) üzenetére


negyven2
veterán

Próbáltam USA, Angol és Ír Store-on is vásárolni, de mindhiába. Folyton error-t dob. És nem csak itthon van a hiba.

állítólag a support szerint (legalábbis egy ciprusi gyerek szerint akinek UK accja van) ez nem hiba hanem most lett kijavítva, mert elvileg hivatalosan nem lehet volna más ország store-jából vásárolni. viszont a bankkártyával gond nélkül működik, ha elfogadja.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#33090) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Tegnap este adták fel a kinectet (game.co.uk) mikorra várható ??? :F csak mert még nem rendeltem tőlük , amik vannak náluk játékok az ugye UK régió zárasok nem ? tehát a boxomba nem jók !?

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#33091) MasterMark válasza Micsurin (#33090) üzenetére


MasterMark
titán

1-2-3 hét.

Az UK is EU, és jók mert PAL.

Switch Tax

(#33092) Micsurin válasza MasterMark (#33091) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Huh , köszönöm a gyors választ :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#33093) raziel01 válasza Micsurin (#33090) üzenetére


raziel01
veterán

Mostanában rendeltem tőlük vagy 3 csomagot. 8 nap alatt mind itt volt.

(#33094) Micsurin válasza raziel01 (#33093) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Rendben köszönöm , a minőségre még sosem panaszkodtatok gondolom akkor meg éri rendelni tölük :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#33095) raziel01 válasza Micsurin (#33094) üzenetére


raziel01
veterán

90%-ban jót küldenek. Kinect-el biztos nem lesz gond, mert tesztelt darabok.
Kb 60 lemezt vettem már tőlük abból 1 darab volt teljesen hibás(Halo 4) de visszaposta után küldtek újat.
1-2 lemeznél meg előfordult, hogy karcos volt de működött. Én szeretem őket, mert sokszor 2 fontért lehet venni náluk dolgokat.

[ Szerkesztve ]

(#33096) MasterMark válasza raziel01 (#33095) üzenetére


MasterMark
titán

Habár most elég rossz az árfolyam.

Switch Tax

(#33097) Micsurin válasza raziel01 (#33095) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Rendben köszi , én is azt néztem pl bf3 3font (nem tudom kell-e venni új passot a multihoz ?! ) ha nem kell ennyiért boxon is bepotolandó darab pc-n nagyon szeretem :)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#33098) raziel01 válasza MasterMark (#33096) üzenetére


raziel01
veterán

Árfolyam régóta rossz sajnos.

Micsurin: EA játékokhoz már nem kell PASS.

(#33099) Luzso


Luzso
tag

Sziasztok. A segítségeteket kérném. A történet tömören a következő: Vettem a G2A-n 15 eurós feltöltőkártyát. Sikeresen beváltottam de nem látszódott az összeg. Végső elkeseredésemben migráltam németre az accomat. Hurrá, látom a lóvét, azóta viszont semmit se tudok se megvásárolni, se az ingyenest letölteni. Hiába állítom át a boxon is a helyet akármelyik országra, semmi. Most várhatok türelmesen 3 hónapot?

[ Szerkesztve ]

XBox: TannishComa036, LG G3

(#33100) raziel01 válasza Luzso (#33099) üzenetére


raziel01
veterán

Kérdezni kellett volna vásárlás előtt. Itthon nem euró van, ergo azzal nem tudsz fizetni.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.