Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:52:24

LOGOUT.hu

The Xbox 360 Store Will Close July 2024,
But You Can Keep Playing Your Favorite Games
2024. július 29-én bezár az Xbox 360 Store (marketplace.xbox.com)
A már megvásárolt tartalmak természetesen utána is elérhetőek lesznek a konzolokon

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32301) Ti Bo válasza tomee007007 (#32300) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :R (közben egy Red Dead Redemption is befigyelt, szóval a pass marad későbbre :D )

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#32302) tomee007007 válasza Ti Bo (#32301) üzenetére


tomee007007
őstag

Nincs mit:)

Az Undead Nightmare-t ki ne hagyd, ha befér a keretbe!!!

(#32303) raziel01 válasza tomee007007 (#32302) üzenetére


raziel01
veterán

Szerintem meg kihagyható.
Életem egyik legrosszabb DLC-je volt.

Alapjáték viszont jó.

(#32304) tomee007007 válasza raziel01 (#32303) üzenetére


tomee007007
őstag

Ízlések és pofonok:)
Nekem pl. nagyon bejött!

(#32305) CrAck69 válasza raziel01 (#32303) üzenetére


CrAck69
senior tag

Én most megvettem elég sok mindent...
GTA IV + Grand Theft Auto: The Ballad of Gay Tony
Max Payne 3 + Rockstar Pass
Red Dead Redemption + Undead Nightmare Gyűjtemény

Meggyőztem magam... :)
Néztem pár gameplayt és hát eddig is szerettem a lövöldözős
játékokat de csak is PC-n. Most kipróbáljuk milyen boxon.
Esetleg van még a CoD-on kívül valami amit érdemes megvenni?
Még a GTA V-n gondolkodtam. Az milyen 360on lemez nélkül?
Olyasmit hallottam h lassú vagy mi.

Egyszer fenn....

(#32306) tomee007007


tomee007007
őstag

BULLY: SCHOLARSHIP EDITION-ről vélemény?

(#32307) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

2 napos trial Xbox Live Gold ( Figyelem, ingyen játékok letöltésére nem használható)

3278T-79PT8-YPK9B-9V663-4GXDQ

Live-Die-Respawn

(#32308) bLaCkDoGoNe válasza tomee007007 (#32306) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Korábban is volt már akciós, akkor többen írták itt a topikban, hogy mekkora jó játék, én ezen felbátorodva megvettem anno, de csak egy pár órát játszottam vele, és az alatt nem tetszett meg annyira, hogy folytassam. Később lehet, hogy majd még előveszem, de biztosan nem a közeljövőben.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#32309) tomee007007 válasza bLaCkDoGoNe (#32308) üzenetére


tomee007007
őstag

köszi, szerintem akkor teszek egy próbát:)

(#32310) raziel01 válasza CrAck69 (#32305) üzenetére


raziel01
veterán

Nem lassú szerintem. Nagyon ritkán van, hogy később tölt be valami épületet de amúgy jó.
Mondjuk 10 ezret nem ér a digitális verzió.

(#32311) Ti Bo válasza tomee007007 (#32302) üzenetére


Ti Bo
aktív tag

Szerintem kimarad, mert ott tényleg az alapjáték nekem a lényeg. Pl Cod részekben sem csíptem soha a zombis kiegészítőket. De az alapjáték az nagyon tetszett pár éve amikor az előző xboxomon nyúztam. :)

https://www.meska.hu/shop/GeekLabs

(#32312) Casoli válasza laracroft (#32284) üzenetére


Casoli
őstag

Már egy ideje lehetett rakni 500GB-s merevlemezt gyári boxba.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#32313) oriic válasza Casoli (#32312) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, nem lehet. Max 320-ast fogad.

Live-Die-Respawn

(#32314) negyven2 válasza oriic (#32313) üzenetére


negyven2
veterán

Szerintem ő az a bizonyos 3 betűs Xbox 360 kiadásra gondolt... :B

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#32315) Prof01 válasza negyven2 (#32314) üzenetére


Prof01
veterán

Nem-nem. Igaza van! Pár napja jelentette be az MS az 500GB-ost X360-hoz! [link] [link] :K

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#32316) oriic válasza Prof01 (#32315) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pár hete? Érdekes, eddig sehol nem volt hír róla, ma kezdte el az összes site kipakolni meg tegnap. Xbox oldalán is preorder coming soon van még csak.

#32314) figure85

Kizárt, ott nincs határ elvileg. :D

#32315) Prof01

Dude, kicsinálsz a szerkeszéseddel. :D Tegnapi bejelentés a dolog, a srác a tegnapi hsz-re reagált, hogy már egy ideje pakolható nagyobb HDD a gépbe. Nem, nem pakolható, max 320-as. Hivatalosan. A többi dologgal itt meg nem foglalkozunk.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#32317) szabacsik


szabacsik
őstag

FCC2W-RJ?MT-6?TFR-6H8?H-XK?K7
1 hetes trial gold.
Kérdőjelek helyére egy karakter abc-ből (mindegyik alatt ugyan az a betű rejtőzik) ;] :)

/\____/\

(#32318) Blyan válasza szabacsik (#32317) üzenetére


Blyan
félisten

Nagyon vicces.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#32319) Prof01 válasza oriic (#32316) üzenetére


Prof01
veterán

Igaz, bocs, odáig nem olvastam vissza. :D :B

(#32320) orichalcos: Köszönöm! :R :C

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#32320) oriic válasza Prof01 (#32319) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Meg van bocsátva. Sőt ajándékba egy Titanfallt is kapsz. :DDD

Live-Die-Respawn

(#32321) bLaCkDoGoNe válasza Blyan (#32318) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Szerintem ez még mindig jobb megoldás, mint kirakni a topikba csak úgy a kódot, aztán hagyni hogy valaki pofátlanul lenindzsázza és köszönés nélkül rögtön el is tűnjön.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#32322) oriic válasza bLaCkDoGoNe (#32321) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerinted enyém még él amit kitettem? :D Sanszos. :D

(#32323) Casoli

Igen, firmware hackeléssel, ami szintén nem gyári megoldás. :D Ezek a köröket már régen lefutottuk itt a topicban. Sőt már az elődjében is. :D

Ezek pakolhatóak bele:

WD Scorpio Series BEVS/BEAS
WD Scorpio Blue Series BEVS/BEVT
WD Sorpio Black Series BEKT/BJKT
WD VelociRaptor Series

De mint mondtam flashelni kell őket, az meg már annyira nem gyári megoldás...

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#32323) Casoli válasza oriic (#32316) üzenetére


Casoli
őstag

Gyári gépek utángyártott merevlemezzel is működnek (WD), kb. fél éve vásárolható 500GB-s verzió gyári gépbe. Ennek meg csak kb. annyi köze van a warezhoz, mintha nem gyári Microsoft HDMI kábelt használsz, hanem valamely egyéb gyártóét.

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#32324) Blyan válasza bLaCkDoGoNe (#32321) üzenetére


Blyan
félisten

Mert aki megfejti azt mi tartja vissza, hogy lenindzsázza? Semmi. Ha már felajánlja, akkor tegye rendesen. Legközelebb 50 felülés és 100 fekvőtámasz az ára, aztán hozza el a hétfejű sárkány hatodik fejét.
Challenge Day-re okés lenne mondjuk. :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#32325) adalbert1 válasza Prof01 (#32315) üzenetére


adalbert1
veterán

Nagyon jó lenne lecserélni a 250-es HDD-t, mert már teljesen tele van (sőt, van pár játék, ami már rá sem fért), de 20k-t én már nem akarok elkölteni az Xbox360-ra (kérdés, hogy vajon a 250-es HDD kell-e a géphez, ha esetleg valamilyen garanciális ügyintézés lenne, illetve magában mennyiért lehetne eladni) - jobban örülnék egy olyan megoldásnak, ha bármilyen hdd-t bele lehetne tenni, vagy feloldanák a külső meghajtók 32 GB-os korlátját. :U

szerk.: Casoli - ezeket a HDD-ket nem csak a módosított gépek ismerik fel? Illetve akkor pl. ez is egy olyan, mint amiről írsz? 500-as WD HDD-ket akkor itt is csak egy firmware csere választja el attól, hogy használhatóak legyenek?

[ Szerkesztve ]

(#32326) oriic válasza adalbert1 (#32325) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

" Casoli - ezeket a HDD-ket nem csak a módosított gépek ismerik fel? Illetve akkor pl. ez is egy olyan, mint amiről írsz? 500-as WD HDD-ket akkor itt is csak egy firmware csere választja el attól, hogy használhatóak legyenek?"

Mennek sima géppel is. Ban nem jár értük.

A linkelt webshopban is egy ilyen flashlet wd vinyó van. Nagy üzlet nekik. Olcsón beszerzik a WD vinyókat leflashelik és beteszik egy HDD keretbe és voálá, ott az 500gigás xbox vincsi.

Live-Die-Respawn

(#32327) bLaCkDoGoNe válasza Blyan (#32324) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Az én tapasztalatom az, hogy ha már "dolgozni" kell érte egy kicsit, nagyságrendileg csökken a nindzsák száma.

Persze mindenkinek szíve joga, hogy hogyan ajánlja fel a köz részére a dolgait, az 50 felülés meg 100 fekvőtámasz meg nem is rossz ötlet. :)

(#32322) orichalcos: Nyilván :)

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#32328) consono válasza oriic (#32326) üzenetére


consono
nagyúr

Nekem is így lett HDD a boxba: mázlim volt és pont olyan WD Blue lapult a fiókban, amit egy firmware cserével tudtam már használni...

"In God we trust. All others must bring data"

(#32329) oriic válasza consono (#32328) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze, ezzel nincs is gond, csak ugye ezek nem hivatalos HDD-k.

Live-Die-Respawn

(#32330) szabacsik válasza Blyan (#32324) üzenetére


szabacsik
őstag

Jójó akkor ez egy hirdetés volt amiért nem pénzt kértem hanem a megfejtést. A topikban való hirdetés miatt meg a büntit vállalom és el is várom írásbeli büntetés formájában.

/\____/\

(#32331) Blyan válasza bLaCkDoGoNe (#32327) üzenetére


Blyan
félisten

Nekem mindegy, csak azt gondolom, ha már felajánlom ingyér, akkor ne kössem feltételekhez.
Anno a zavvi kódokat én is csak bemásoltam. Persze, tahóság, ha nem írja be az illető,hogy öreg lestoppoltam, de ettől még nem gondolnám, hogy nehezíteni kéne ezeket.

De ez csak az én véleményem. :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#32332) bLaCkDoGoNe válasza Blyan (#32331) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Értem a te álláspontodat is (:R), azonban én pont fordítva látom: ha már felajánlok valamit ingyen, akkor ezt úgy teszem meg, ahogy én akarom. Nyilván nem hazing-közeli feladatok elvégzéséhez kötöm a dolgot, de valamilyen kontrollt csak gyakorolnék.
A nindzsázásban pedig nem az "fáj" nekem, hogy nem írja be az illető, hogy "ipiapacs" miután levadászta a kódot, hanem az, hogy arra sem veszi a fáradtságot, hogy megköszönje; ezzel esetleg másnak elveszi a kedvét a felajánlástól.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#32333) oriic válasza bLaCkDoGoNe (#32332) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezen nem kell már fennakadni. Emlékeztek hogy hány kódot betoltam már topicba, köztük AAA játékokét is, és talán 1-2-re jött köszönöm. Elején kiakadtam, de nem foglalkozok vele. Örülök hogy valakinek örömet szerezhetek. Ilyenen nem érdemes vitázni.

Live-Die-Respawn

(#32334) Blyan válasza oriic (#32333) üzenetére


Blyan
félisten

Alapvetően ennyi a dolog. Szvsz miután bedobtuk a közösbe már kár azt nézni, hogy megköszönik-e. Ha akarnám használni, nyilván használnám, mivel nem így van nem mártír vagyok, csak jófej. Ennyi.
Ha értékelik értékelik, ha nem nem. Ettől még jól alszom.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#32335) bLaCkDoGoNe válasza Blyan (#32334) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

+(#32333) orichalcos: Akkor csak én vagyok ilyen túlérzékeny. :) Mindenesetre majd elbújok egy sarokba és ott sírok, ahol senki sem lát. ;]

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#32336) Blyan válasza bLaCkDoGoNe (#32335) üzenetére


Blyan
félisten

Frászt, videót kérünk róla! ;]

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#32337) Blyan


Blyan
félisten

Jah, múltkor megvédtem a Murdered: Soul Suspect-tet.... Hát kapják be. Nem tudok továbbmenni, a múzeumban, mert szétestek a textúrák, eltűnt az ég a föld, a nagy szürke semiben lebegnek a karakterek. Én meg ha belépek eltűnök egy feneketlen szakadékban.
Reinstall is volt, és CSAK egyetlen mentés letezik, mert mindegyik felülírja a korábbit így b.szhatom a fél játékidőt.
Azért sem fogom elölről kezdeni.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#32338) bLaCkDoGoNe válasza Blyan (#32336) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

CSAKIS 14 napos gold kódért!

(Not!)

A Murdered...-et meg sajnálom, én is szemeztem vele, mert szeretem a jó sztori-orientált kalandjátékokat, de ezek után még azt a 2000 forintot is sajnálnám érte.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#32339) Blyan válasza bLaCkDoGoNe (#32338) üzenetére


Blyan
félisten

Amúgy a sztori érdekes, élveztem, de most elment a kedvem, egy rahedli szir szart összegyűjtöttem, és nem fogok megint kajtatni. A játékmenet maga ennyire nem jó.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#32340) máyköl


máyköl
veterán

Sziasztok!
Szeretnék venni egy használt Xbox360 -at. Nagyon hülye vagyok konzolokban, úgyhogy előre is elnézést ha buta kérdés lenne.

30-35ezer Ft. -ot szánok rá. Egyetlen egy játékra kell (Fifa14), úgyhogy nem érdekel semmiféle hdd okosság.

Milyet érdemes venni ilyen áron? Volt a Media Markt -ba valami nagyobb akció egy fél éve, azthiszem 40k volt a slim, nem tudjátok hogy él -e még ez?

(#32341) tomee007007 válasza máyköl (#32340) üzenetére


tomee007007
őstag

Egyenlőre nincs nagy akció, de ezt tudom ajánlani, hivatalos MS partnerek, megbízhatóak. Mondjuk javasolnám a 250 gb-os verziót, előbb-utóbb szükséged lehet rá, bár a 4 gb-os + 32 gb pendrive kombó is megoldás lehet ha tényleg nem kell másra.
Szeptember első hetében jelenik meg a One, akkor biztosan lesznek nagy akciók, bár ennél már nem hiszem hogy sokkal olcsóbb lesz.

(#32342) oriic válasza tomee007007 (#32341) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Használtat ír.

Érdemes körülnézni alap slim modellekért itt hardveraprón, meg más oldalakon is. az a gond hogy nagyon el vannak szálva konzol árakkal emberek.

Live-Die-Respawn

(#32343) dilipok válasza bLaCkDoGoNe (#32335) üzenetére


dilipok
veterán

en is a te velemenyeden vagyok :K Sirhatok veled egy sarokban, vagy keressek masikat? ;)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#32344) bLaCkDoGoNe válasza Blyan (#32339) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Soha nem értettem a modern konzolokon sem a checkpointos mentési rendszert, sem a kötött számú mentési helyet, ha pedig a checkpointok idiótán vannak elhelyezve (pl. minden elhalálozás után végignézhetsz egy perces átvezető animációt újra és újra) az kimondottan felidegesít.
Az ideális megoldást eddig én a Skyrim rendszerében találtam meg: autosave meghatározott időnként, ezen kívül pedig ott, akkor és annyit mentesz, amennyit szeretnél.
Ez, hogy egy mentési slot legyen mindösszesen, egy óriási marhaság IMHO.

(#32343) dilipok: Felajánlom a zokogó sarkomat, én már kihüppögtem magam mára. :D

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#32345) Casoli


Casoli
őstag

:W Mellé ment :D

[ Szerkesztve ]

http://hasznaltpcalkatresz.hu/

(#32346) tomee007007 válasza oriic (#32342) üzenetére


tomee007007
őstag

Az új, akciós részére ment a válasz:D

(#32347) máyköl válasza tomee007007 (#32341) üzenetére


máyköl
veterán

De miért nem elég a 4gb? 100%, hogy csak fifára kell, nem tudnék máson játszani. :DDD

Ez a pendrive dolog ez ilyen egyszerű? Kompatibilis egy pendrive -val?

Nem rossz ez 43k -ért, jól tudom, hogy ez az E verzió elég friss?
Van ezeknél még 3led probléma?

(#32348) tomee007007 válasza máyköl (#32347) üzenetére


tomee007007
őstag

Ha csak fifára kell akkor elég lesz:)
Bár csak cdről tudod majd futtatni...
Pendrivenál csak rádugsz egyet, formázod meghajtóként, és arra is tudsz menteni adatokat, mentéseket stb.
Az E a legfrisebb de az S jobb, de azt már nem nagyon lehet újonnan kapni.
Stől felfelé már nem jellemző a 3led...

(#32349) Blyan válasza bLaCkDoGoNe (#32344) üzenetére


Blyan
félisten

Egyetértek. A Bioshock-kal játszottam, ott volt szintén bármikori mentési lehetőség. De van még pár ilyen.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#32350) máyköl válasza tomee007007 (#32348) üzenetére


máyköl
veterán

Ok, köszönöm!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  Xbox 360 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.