Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41651) Enzolord válasza Emu (#41650) üzenetére


Enzolord
addikt

Vagy egy 215B 183.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#41652) galervin93 válasza Emu (#41650) üzenetére


galervin93
őstag

Ahh... Tegnap nagy WT rámnéz, elfordul, Ervinke kinéz a 152-essel... -900. :-) Ez a tank beteg nagy fun gép. :-)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#41653) MinionFlasH válasza #84221696 (#41644) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Ahhoz képest, hogy el akartad adni mert semmire nem jó, folyamatosan ászokat futsz vele! :D Gratula! :)

FV 4202P is egy fenevad, nagyon szeretem, sokkal jobb mint a wz-111.

[ Szerkesztve ]

(#41654) infectedmann válasza lacibacsi (#41647) üzenetére


infectedmann
őstag

Ha Hetzerrel rendesen eltalálok valakit, akkor is pont ugyan ezek jönnek szembe :D

Kíváncsi vagyok mi lesz ha megszerzem a O-I Exp.-et és Tier 4 & Tier 5 csatában egy lövésre ütöm ki az egyes Tier 4 tankokat.

Ha meg valamelyik gyorsabb könnyű tankkal megyek, akkor meg coward shit vagyok, amiért kereket oldok ha nem érkezik segítség és nem hagyom magam egy lövéssel kiütni a heavy-nek :D

(#41655) Enzolord válasza MinionFlasH (#41653) üzenetére


Enzolord
addikt

Á, csak megszokásból sírt, azóta gold spammer lett, csak azokat a köröket nem posztolja.. ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#41656) Emu válasza galervin93 (#41652) üzenetére


Emu
őstag

Ne is mondd, tegnap egy lila RU-t pukkantottam el full hp-ról. Utána képzelheted mi minden voltam, de még jól is esett a szidás ;] Remélem örök chatbant kapott :DDD

(#41657) jr1994 válasza Emu (#41656) üzenetére


jr1994
addikt

Jajj én megy egy kék RU-ba lőttem egy átütő találatot mikor Tundrán szaladt fel a hegyre, kaptam én is minden szépet főleg mert a közös accról játszottam ahol ugye szar a stat, így még jobban felcseszte hogy egy (szerinte) sárgászöld lőtt bele akkorát :))

Más kérdés hogy utána fél perccel egylövésezett az arty, mert megálltam nézelődni, ez egyszer nem kívántam a pokol legmélyebb bugyraiba, csak valami kínzókamrába :DD

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#41658) Enzolord válasza jr1994 (#41657) üzenetére


Enzolord
addikt

A színed megzavart.. ;] ;] ;] ;]

[ Szerkesztve ]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#41659) MinionFlasH válasza Enzolord (#41655) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Nem akartam én írni, de cheat van a dologba, mondjuk eleve prém acc, prém tank halmozottan sz@r van a nutellába.... :N ;]

[ Szerkesztve ]

(#41660) Enzolord válasza MinionFlasH (#41659) üzenetére


Enzolord
addikt

Mindenki a saját szintjén nyomorog.. :C :C :C ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#41661) lacibacsi válasza infectedmann (#41654) üzenetére


lacibacsi
addikt

Welcome to the real world!

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#41662) jano_77 válasza emre (#41618) üzenetére


jano_77
nagyúr

Tuti, hogy nem Ő csinálta végig a küldetéseket! Nehogy már egy BOT - mert ez az acc erősen afelé hajaz - meg tudjon csinálni ilyen nem mondanám nehéznek, de nem is egyszerű feltételeket, küldetéseket!?

(#41624) emre: nem néztem meg, hogy mennyibe kerül az 50B gold lőszere, de a 115800 kredit lőszer újratöltésre nem kevés. ;] Viszont a 10K+ sebzés sem gyenge. :Y

(#41629) zolika15: Gratula hozzá! :C Janó most kicsit irigy :B :B

(#41636) mcwolf79: minap én is megkaptam egy JPz E100-tól, hogy én csak kussoljak, mert nem csináltam semmit - light-al voltam - és Ő spot nélkül hova ment volna előre! (Prohorovka) I-es bázisról indultunk és végig a gerincen kőröztem és végig spot alatt tartottam az 1-2 vonalat, majd a gerincen túl bukva a K-J/1-2 sarkot is. Ennek ellenére a majom gyerek - aki nem mellesleg hazánk gyöngyszeme - sikeresen összelőtte magát és a nem lebecsülendő 978 sebzéssel végzett.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#41663) Enzolord válasza emre (#41618) üzenetére


Enzolord
addikt

Akkor már lehet, hogy nekem is a garázsban van, csak még nem vettem észre.. ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#41664) #84221696 válasza MinionFlasH (#41653) üzenetére


#84221696
törölt tag

Mert amúgy szerintem ótvar med. Az, hogy nincs gándipressön, annyira már nem is zavar, de hogy annyi lóerő van benne, mint lótrágyában a c-vitamin és úgy megy, mint egy reumás csiga, az még mindig zavar. Sokszor kedvem lenne kiszálni a tankból és megtolni. :)

Enzolord, neked meg fityisz! ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#41665) csapee


csapee
senior tag

En valamelyik nap a T49-ben azt kaptam meg egy T9-es csataban a "zold" Tiger 2-tol hogy csak pedotankerkedem benne, iszonyat noob vagyok meg stb. Mondta ugy hogy platoonban ketten hoztak ossze 900 sebzest. Lehet fajt neki hogy lelottem a lancat a nyilt mezon igy kifileztek 10 sec alatt.
Utana ramirt hogy 1 vs 1-ben megmutatja hogy szar vagyok. Nem torodtem vele, de a kovetkezo csataban mindketten bennt voltunk ugyanolyan tankkal (10-es francia arty). A vegen megkerestem es kozelharcban kipicsaztam a kis friccet. Valahogy utana nem irogatott.
Istenem mi lesz itt ha egyszer beszinez a xvm keknek.;]

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#41666) zolika15 válasza jano_77 (#41662) üzenetére


zolika15
tag

Néztem a csatát, na van 3 tier X td, kicsit már letettem róla hogy meg lesz valaha is, amikor kilőttem a másodikat és 2099 sebzésem volt elbújtam a legtávolabbi pontra és reménykedtem hogy nyerünk! :D

Zoli

(#41667) Dobi 562 válasza csapee (#41665) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ha kek leszel es hibazol a csataban, rosszul jon ki a lepes es elhalalozol gyorsan, akkor majd azert fognak sirni, mert nem hoztad le a csatat helyettuk. ;]

(#41668) joergie válasza MinionFlasH (#41653) üzenetére


joergie
őstag

Jó, jó az fv4202, csak nem arra amire kitalálták. Konkrétan kreditet farmolni nem lehet vele. KT 88mm ágyúval jobban farmol, mint az....

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#41669) #38742016


#38742016
törölt tag

Amikor egy noob megszerzi a T67-et, rak rá álcahálót, a legénységnek pedig ad full álca skillt... :DDD Nagyon op ez a tank. :))

A nevem wn8, átlagsebzés (ami remélem ezzel a tankkal több lesz) miatt kitakartam. :B De úgy átlagban megvan vele a 1-1.5k

(#41670) jr1994 válasza zolika15 (#41666) üzenetére


jr1994
addikt

Grat a T55-höz, most pedig jöhet a végső stádium, a legfájdalmasabb 260-as küldik! :C ;]

mccchelp: 1-1.5k átlag? Az igen, Scheff-nek is csak 1300 volt.

meunier: engem egyedül az irritál benne, hogy a gyors tankok pl LTWT, miközben állítgatom a tankot és helyezkedek előre-hátra, úgy mozognak mintha a pimp my ride-ból jött volna ki, nem tudom realisztikus-e de a játékból nem hiányzott.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#41671) #84221696


#84221696
törölt tag

Ez az új fizika valami fertelem, legalább is, ami az elc illeti :(

(#41672) #38742016 válasza jr1994 (#41670) üzenetére


#38742016
törölt tag

Jó, nekem is vannak 0dmg-s csatáim, de ha max tier 6 az ellenség, és jó a csapat.. :D

(#41673) rlazol válasza #38742016 (#41672) üzenetére


rlazol
addikt

az átlagba az (a 0 dmg-es) is beleszámít. :U

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#41674) Veatta válasza #38742016 (#41669) üzenetére


Veatta
aktív tag

Nekem 8000-8500 az átlagom vele.

(#41675) diegho


diegho
nagyúr

Ma jött egy agymenés, hogy mivel nincs az 50B-n ász, ezért addig nem fekszem le, amíg nem csinálom meg (AP-val, mert hülye vagyok).
Első kör, az ellenfél cappel nyert, senki nem spotolt rá a base-re:

Második kör, 200hp-ról kilőtték az utolsó ellenfelet, amikor 5 killem volt, szerintem top gun-al ász lett volna:

Harmadik kör. 4 mellét lőttem egy artynak, amit korábban spotoltak a bokorban, majd mines hegyről lefelé jövet 493hp-ról robbantam fel, szintén 5 kill, ha eltalálom az artyt, vagy nem robbanok fel, akkor tuti ász:

Itt ideges lettem, mert abban a körben benne volt az ász simán, ezért csak ennyit mondtam: focus

Negyedik kör, ász:

(#41676) lacibacsi válasza Veatta (#41674) üzenetére


lacibacsi
addikt

Nekem meg 12000 az átlagom vele. Ha nem hiszed, nézd meg a núbméteren! A nevem: HáryJános. :DD

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#41677) zolika15 válasza jr1994 (#41670) üzenetére


zolika15
tag

Az a tank nem nekem való, hagyom másra, persze el vannak indítva a küldetések! :)

Zoli

(#41678) #38742016


#38742016
törölt tag

Meglett a 2. tank ász KV3-al. :))

(#41679) zolika15


zolika15
tag

1342xp-re csak első osztály a t55a-val az nem semmi!! :) 5200 dmg 2000 spot 3 kill. :D

Zoli

(#41680) csapee


csapee
senior tag

Ez az e75 fényévekkel szarabb mint a Tigris2. :W

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#41681) #84221696 válasza csapee (#41680) üzenetére


#84221696
törölt tag

Nekem is ez a véleményem. :(

(#41682) diegho válasza csapee (#41680) üzenetére


diegho
nagyúr

Ez így van, de 2 dolog miatt.
1. Az E75-re rengetegen goldot lőnek
2. A KT-t sokan nem veszik komolyan

(#41683) #84221696 válasza diegho (#41682) üzenetére


#84221696
törölt tag

Szerintem mindkét pontban igazad van. Amit rettenetesen utáltam az e75-ben, az a top lövege. Viszont, az a löveg az e100-on mintha jobban muzsikálna.

(#41684) MinionFlasH válasza joergie (#41668) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Valószínűleg nem hoz olyan jól mint más prém tankok, bár volt jó pár köröm ami tisztesen termelt. Nekem a játékélmény tetszik vele, a jó csőelhajlás, és magas átütés miatt, a lassúsága miatt meg nem ugrok bele minden olyan helyzetbe amiből szarul/nem jövök ki.

E-75-öt én se szeretem, nehéz vele jól játszani.

(#41685) sith7

Igazatok van, de hiába termel jól a JT 8.8, és olcsó az ammo, ha nem szeretek játszani vele. Itt azért prém accal "jól" termel az FV, és bódottá a játék vele (nekem).

[ Szerkesztve ]

(#41685) sith7 válasza MinionFlasH (#41684) üzenetére


sith7
nagyúr

Közel sem hoz olyan jól, a 680 kredit / lőszer miatt

(#41686) csapee válasza diegho (#41682) üzenetére


csapee
senior tag

Hát nekem az a top löveg borzalmas, már-már szovjetesen lassú a célzásidő. A KT top lövege képes volt olyan snapshot lövésekre 3-400m-re hogy én szégyelltem magam. Az ammorack meg borzalmas. Amúgy a páncél nem rossz de goldmágnes az biztos.

Csapee

(#41687) jr1994 válasza #84221696 (#41683) üzenetére


jr1994
addikt

Az E100 a 15-össel jobb mindnél :D

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#41688) zolika15


zolika15
tag

Ezen a csodás napon megint elértem, hogy egy órára pihenőre küldjenek nem kicsit agyhalott játékosok vannak brutális ez a szopás.... :W :C

Zoli

(#41689) #84221696 válasza jr1994 (#41687) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ezt elhiszem, mert akárhány e100-al találkoztam, mind azzal a kályhacsővel volt szerelve. :) Nekem talán soha sem lesz meg, mert nem játszom vele. :)

(#41690) jr1994 válasza #84221696 (#41689) üzenetére


jr1994
addikt

Free xp a megoldás, megéri mert tényleg nagyon jó. Vagy napi szorzók, de mindenképp szerezd meg! Én kis csővel egy csatát nem mentem :DD

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#41691) Departed válasza zolika15 (#41688) üzenetére


Departed
őstag

Tegnap este is borzasztóak voltak, T40-nel viccen kívül annyit sebeztem mint a többi 14 együttvéve. Előtte is összevissza pikkpakk meghaló csapattársak tiertől függetlenül.
Majd ma jobb lesz...vagy nem :P

(#41692) zolika15 válasza Departed (#41691) üzenetére


zolika15
tag

Próbálok visszalépni, de valahogy a szerverek sem akarják most!! :D (EU1 nincs is nálam most mi a fene.)

[ Szerkesztve ]

Zoli

(#41693) Enzolord válasza #84221696 (#41689) üzenetére


Enzolord
addikt

Ebben van igazság szerintem, án is úgy gondolom, ha nem mész vele, nem lesz meg..
Bölcselkedési félpercemet olvashattátok.. ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#41694) lacibacsi válasza zolika15 (#41688) üzenetére


lacibacsi
addikt

Sok agyhalott van, ebben igazad van. De azért komolyan kérdezem, hogy veled minden oké? Azért mert agyhalottakkal van tele a játék még nem feltétlenül szükséges őket agyba-főbe lőni. egy óra bann nem egy-két lövésért jár. Próbálj meg relaxálni és próbáld meg le sz@rni az agyhalottakat. Boldogabb és bannolástól mentes lesz az életed.
Szerintem...

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#41695) infectedmann


infectedmann
őstag

Én nem vagyok még profi, de én legalább tanulom a játékot, a mapokat, nem csak megyek bele a nagyvilágba lelövetni magamat.
Azt imádom, mikor foglalják a bázist is senki meg nem mozdul, mindenki be van fosva, hogy jajj lelőnek... és ha elfoglalják a bázist vajon nyerni fogunk? :D Szoktam feltenni a kérdést. Van, hogy egyedül megyek vissza 3-4 tankkal szemben. Persze, hogy szétlőnek akárhogy próbálok fedezék mögül lőni, de legalább megpróbáltam.

(#41696) Enzolord válasza lacibacsi (#41694) üzenetére


Enzolord
addikt

Ne viccelj.. Most írta, hogy relaxál egy órácskát.. ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#41697) zolika15 válasza lacibacsi (#41694) üzenetére


zolika15
tag

Amikor harmadik meccsen blokkolnak akkor nem minden oké már... másodszor bannoltak eddig a játékban, kibírom!! Pontosan 4 lövést adtam le a társaimra persze nem egy meccsen!

Zoli

(#41698) MinionFlasH válasza Enzolord (#41696) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Full szétoffolod az ont is... Szörnyű... bezzeg én! :D Mondjuk az on ennél szakmaiatlanabb már nem lehet. Kíváncsi vagyok egy túlvezérelt automatának mikor szúr szemet. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#41699) Enzolord válasza MinionFlasH (#41698) üzenetére


Enzolord
addikt

Néha mondok hasznosat.. :)
De legalább pörög a topic, és a harcosok is kevésbé oltják ezáltal egymást, így nem kell bezárni a topikot megint.. :)
Úr Isten, Topik Gazda lettem ;] ;] ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#41700) MinionFlasH válasza Enzolord (#41699) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Szerintem 15k csata után kiégtünk,és természetes, hogy vámpír üzemmódban tudjuk elviselni a rengeteg goldprémammot, és akinek nem tetszik költözzön tanyára-farmra, ott majd lehet (topik)gazda ! ;] ;] ;] ;]

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.