Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24301) grizlisandor válasza galervin93 (#24296) üzenetére


grizlisandor
addikt

Köszi!
Grat neked is, mondtam én, hogy a mai nap az Ászok napja. :D
Igen sajnos a csaták nagy részében magadra vagy utalva, a társak inkább hátráltatnak. :D
A kv-3-at csíptem nagyon, még abban az időben, mik nem golddal lőtt mindenki. A kv-4et szerettem, de eladtam mert kellett a $ az IS-3ra. :O

(#24302) Bingisz válasza Magany (#24298) üzenetére


Bingisz
addikt

Hát nem is a WG-é. Akármennyire is szeretnétek.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#24303) Magany válasza rlazol (#24299) üzenetére


Magany
tag

Figyelj, értelmesen el magyaráztad nekem s ez értékelem. Mivel nálam nem megyen vérre ez a játék én hiszek neked. Van logika abban amit le írtál. Csak most nem értem azt hogy miért dühöng néha itt az ember ha mindenért magát okolhatja?. Mivel nincs bizonyítva hogy csalnak minden a szerencsén múlik ezek szerint. Bingisz úr kérem nem személyeskedjen ha lehet, köszönöm. :)

[ Szerkesztve ]

(#24304) rlazol válasza Magany (#24303) üzenetére


rlazol
addikt

szerintem dühöngeni mindenkinek szíve joga.
azzal nincs gond, én is szoktam. Sőt, biztos volt már rá példa a fórumon is. :B Nincs is ezzel semmi gond. :K
Amit nem szeretek, amire én ugrom az a
"volt x bukó sorozatom, MERT a WG csal" jellegű rinyák. :W
lehet bárkinek bukó sorozata, dühítő lepattanója, jöhet ki rosszul az RNG, akkor is, ha jól játszik vki. Ezt én megértem, sajnálom és empatikus vagyok. De hogy a fentiekért sokan a WG-t okolják... Egy idő után idegesítővé vált. :B

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#24305) h1mpi válasza rlazol (#24304) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én imádok dühöngeni és, ha nem megy a játék csakis a WG a hibás :DDD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#24306) Magany válasza rlazol (#24304) üzenetére


Magany
tag

Mostantól igyekszem olyan megszólalásokat eszközölni amiben nem a játékot hibáztatom, vagy inkább meg sem szólalok olyankor :)

(#24307) rlazol válasza Magany (#24306) üzenetére


rlazol
addikt

:R
igazán hálás lennék, köszönöm!

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#24308) Dr_Syrex válasza rlazol (#24307) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Csatlakozom ;) Annyit tennék még hozzá, hogy néha valóban tűnhet úgy, hogy a WG és mindenki más összeesküdött ellenem, de ez inkább amolyan érzéki családás, gyorsan el is múlik. A saját hibáim sokkal bosszantóbbak tudnak lenni, főleg, ha csapattársaidra hiába számítasz.

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#24309) diegho


diegho
nagyúr

Nos, azt hiszem meglepő kérdést fogok feltenni. Szeretne valaki szakaszozni? A stug-os szakaszos küldetéseket csinálnám meg. Ingame elérhető vagyok.

(#24310) csapee válasza diegho (#24309) üzenetére


csapee
senior tag

Lol, itt a vilagvege... :)
Amúgy én is keresek szakaszhoz embert...

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#24311) diegho válasza csapee (#24310) üzenetére


diegho
nagyúr

Ez van, nincs mivel elütni az időt...

(#24312) Simi37 válasza diegho (#24311) üzenetére


Simi37
őstag

Van vmi alsó határ? Tankok stat meg ilyenek?

Csak magamból indulok ki, mert vannak ismerőseim akik olyanok amilyenek(bénák) és velük nem szívesen szakaszoznék.

Szvsz Én nem vagyok az csak még van hova fejlődnöm. Na igen 10esem még nincs (ami gondolom nem jó pont).

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#24313) Dr_Syrex válasza diegho (#24309) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Biztos lesz itt hamarosan néhány jelentkező. Ha otthon lennék, én is szívesen felajánlanám szolgálataimat :)
Tegnap két klántársnak asszisztáltam a med + heavy küldetésekhez.

Gondolom nem a Stug mozgatja a fantáziádat :)

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#24314) rlazol válasza diegho (#24311) üzenetére


rlazol
addikt

ha még aktuális lesz holnap is, akkor szólj.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#24315) #21346560


#21346560
törölt tag

Délelött óta megtanultam játszani :U
Jó szorzó lett :)

(#24316) scyllarus


scyllarus
veterán

Újabb jelentkező "a WOT leghülyébb nevű játékosa" versenyben. [link]
Kiváló játékos, Stugban ülve végig nekem ugatott, hogy vonuljak vissza, egyet lőtt majd meghalt, miközben én áttörtem 2 T5 heavyn a Matilda BP-szel..

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#24317) csapee válasza diegho (#24311) üzenetére


csapee
senior tag

Köszi a szakaszt, nyomorultul béna voltam néha, de farvízen nekem is meg lett pár küldi.

Csapee

(#24318) diegho válasza rlazol (#24314) üzenetére


diegho
nagyúr

Holnap is az lesz. Ma megcsináltunk 5-6-ot, holnap jön a következő adag, este megcsinálok még 1-2 egyénit is.

csapee én köszönöm. LT-vel elég szar pályákat kaptunk, majd legközelebb azzal is haladunk - most megnéztem és mégis artyval kellett volna csinálni :D a következőt néztem

[ Szerkesztve ]

(#24319) sith7 válasza diegho (#24309) üzenetére


sith7
nagyúr

:Y ... ezt elbuktam :W

(#24320) jr1994 válasza scyllarus (#24316) üzenetére


jr1994
addikt

Ugyanmár, ma stronkholdoztunk és volt egy full piros ellenfél, az egyik tagjuknak 1 (igen, eggy!!) wn8-a volt :Y

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#24321) scyllarus válasza jr1994 (#24320) üzenetére


scyllarus
veterán

Nem a legrosszabb játékos versenybe neveztem, én is láttam már sokkal gyengébbet. A leghülyébb nevű játékos címért szállt harcba :)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#24322) SoulReaver


SoulReaver
veterán

2 db jó Arty-s ember nem tudna besegíteni az LT-15 küldetésbe? Spotolnom kellene 4000-et, de egyedül nehéz... :)

Cserébe tudok segíteni arty-val, ha olyan van.
;]

Tegnap is T71-el mindent beadott, csak Tier10-et nem... Az alatt meg magamnak spotoltam :D

[ Szerkesztve ]

(#24323) rlazol válasza SoulReaver (#24322) üzenetére


rlazol
addikt

délutántól leszek, ue a játékbeli nevem, jelölj be és szólj rám, ha még aktuális.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#24324) SoulReaver válasza rlazol (#24323) üzenetére


SoulReaver
veterán

Köszi szépen! Ha addig nem sikerülne, szólok! :R

(#24325) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Nocsak, kivel kerültem egy csatába.

Amúgy a Luchs után ez a Leo hatalmas csalódás.

[ Szerkesztve ]

(#24326) diegho


diegho
nagyúr

Valaki csatlakozna TD, LT, SPG küldetésekhez?

(#24327) Enzolord válasza SoulReaver (#24324) üzenetére


Enzolord
addikt

Visszavegyelek a klánba, hogy ne legyenek csapattárs gondok? :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#24328) SoulReaver válasza Enzolord (#24327) üzenetére


SoulReaver
veterán

Nem az a gond, hogy nincsenek, hanem, hogy nekem már most kell a küldetés és ilyenkor nincs senki :D

(#24329) jr1994 válasza diegho (#24326) üzenetére


jr1994
addikt

Szívesen mennék, de ma nagyon nem megy :(

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#24330) #21346560


#21346560
törölt tag

"Dear Player,

This is an automated e-mail to inform you that an account suspension will be applied to your account for the amount of 1 day. The action was taken after analysis of our in-game report system.

To avoid future action against your account, please familiarize yourself with our game rules: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/forum-29/announcement-26-world-of-tanks-game-rules/

Please note that these rules apply to all our games and that our decision is based on a very thorough investigation and cannot be overturned. The above action is applied immediately.

We are sorry that we had to take such action, but please note that our aim is to guarantee fun, fair play and strategic satisfaction to all our players.

Regards,

Wargaming Europe

Customer Service Team - https://eu.wargaming.net/support/"

Főleg az a rész tetszik, ahol leírják, hogy teszik ezt azért, hogy minden játékos élvezhesse az egész hóbelebancot.
Hát én nem élvezem a sok gyökér játékost, akik light, és med tankokkal oda ülnek az arty mellé, és néznek mint a sült hal... tegnap 3 ilyenbe futottam bele...
Mondjuk az is érdekes, hogy az ellenfélen sebzek 300-at, a saját csapattárson meg 1550-et ugyan azzal az artyval :DDD

(#24331) bluyoo válasza galervin93 (#24268) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Ok értem a dolgot. De ha valaki beírja, valószínűleg úgy érzi ...., és ha nekiesnek, kész is az értelmetlen acsarkodás. Elég lenne ilyenkor egyszerűen továbblépni a hozzászóláson. :)

(#24272) rlazol
Ha úgy érzem, hogy szopóágon vagyok, akkor számomra mindegy ki mit próbál bizonyítani. :)
Szóval ha 5X egymás után arty lő ki, nem nagyon érdekel az 500K-s elemzés sem, akkor is sokallni fogom őket. :DDD Amúgy grat. a munkádhoz ezzel kapcsolatban, szépen összeszedted! :R
Személy szerint ha nem lennék elégedett a játékkal, egyszerűen nem játszanék, és nem is öltem volna bele egy fillért sem (bár ezt majd fél év aktív játék után ...). Sokszor idegesítőek az említett nagy számok, vagy a ..., de összességében jó szórakozás.
Bár most a könnyű tankokkal, és a páncélvadászokkal, csak az amúgy sem fényes statisztikámat rontom. :O

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#24332) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Ez mondjuk komoly. :U

(#24333) scyllarus válasza Tomi0703 (#24332) üzenetére


scyllarus
veterán

Mint tudjuk, az artyzás rontja a statot...

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#24334) h1mpi válasza Tomi0703 (#24332) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem tudja megunni :DDD
A most rdcentjd is majd 3000 WN8 :Y

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#24335) diegho válasza scyllarus (#24333) üzenetére


diegho
nagyúr

High tier-ben igen.

(#24336) galervin93 válasza Tomi0703 (#24332) üzenetére


galervin93
őstag

Korrekt.
És mily meglepő, a Grille-lel. :-) Elképesztően jó kis gép. Már gondolkodtam a visszavételén, csak nincs bele legénységem, pedig funnak jó volna BiA + csokival megtámogatva. :-) Sajna a G.W. Pantherbe egyel több legény kell, így az új tag még csak 87%-nál jár (álca), ha majd az meglesz 100 akkor dobom BiA-ra és visszaveszem a kistesót is. :-)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#24337) emre


emre
veterán

Ma csak egy kört mentem, mert ez a büdös kölök hazahozott valami nyavalyát elkaptam tőle és elég szarul vagyok. Szóval csak annyit akartam mondani, hogy aki kedvet érez hozzá vegye meg a t5-ös orosz matildát. WN8 és orosz med legénység húzására is tökéletesnek találom. Szerintem 375 goldot simán megér a dolog.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#24338) bluyoo válasza emre (#24337) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Még nem vásároltam így tankot. Bár most a Matilda Black Prince biztos, az ajánlásod után szerintem a Matilda IV -et is bevállalom. Ennyit szerintem is megérhetnek.
A garázshely is jár velük?
Ha nem akkor addig nem lesz elérhető amíg nem adok el egy másik vasat, vagy vásárolok garázshelyet is? Gondolom nem veszne el.

Bazinga!

(#24339) emre válasza bluyoo (#24338) üzenetére


emre
veterán

Nincs slot, a garázsban vettem legénység nélkül, gold-ért.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#24340) Dobi 562 válasza emre (#24339) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ha a premium shopban veszed, jar vele garazshely is.

(#24341) emre válasza Dobi 562 (#24340) üzenetére


emre
veterán

A 30 nap prémium miatt vettem volna onnét, de az már 3000 Ft-os költség. Ez a 900 Ft-os megoldás szerintem a legrosszabb a 3 közül.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#24342) bluyoo válasza emre (#24339) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Köszi!

(#24340) Dobi 562
Most nézem, hogy 30nap prémiummal egész jó üzletnek tűnik a Matilda Black Prince.

(#24341) emre
Én is erre jutottam (mondjuk 100Ft -os difi, ha jól számoltam kevertem a két Matilda-t :DDD )! :) Ezt a 30 napos prémiumos megoldást még átgondolom.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#24343) Stigma.HC válasza emre (#24339) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Agy úgy jó, fasza. Én meg 2 hete vettem meg teljes áron.

Na jó ez egy kicsit nagy kép volt :W

[ Szerkesztve ]

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#24344) Pete55555 válasza bluyoo (#24342) üzenetére


Pete55555
addikt

Holnap rakok a számlámra pénzt, és megveszem. Ennyiért ajándék. - és tényleg, mert 3000 a prém, a garázshely, meg a matilda meg ingyééér van :D
Prémet meg úgyis vennék.

...Szeretem leracsniztatni...

(#24345) bluyoo válasza Pete55555 (#24344) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Hát a prémium előfizetésen nem gondolkodtam. Most vettem 5K aranyat a hasonló leárazásokra, mint a három 75%-os kedvezmény! :DDD
De ahogy írod a vas+garázs ingyen lenne mellé. Így meggondolandó a dolog.
Kár, hogy nem a Löwe-t dobják ingyen! ;] Ott meg a 30 nap prém. a bónusz.

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#24346) Tomi0703 válasza Stigma.HC (#24343) üzenetére


Tomi0703
őstag

Oszt? Milyen? Én is gondolkodom erősen rajta. :DDD

(#24347) Dobi 562 válasza emre (#24341) üzenetére


Dobi 562
addikt

Tenyleg, meg sem neztem rendesen az ajanlatokat. En ebben a formaban vettem meg:

Nalam jelenleg nincs ertelme a prem fioknak, csak hetvegente van egy keves idom jatszani.

(#24348) malnabokor válasza SoulReaver (#24322) üzenetére


malnabokor
senior tag

Szia, érvényes még az ajánlat? :)

Vagy bárki, nekem a Stug LT van még hátra, de szívesen segítek bárkinek bármelyikben viszont :)

Nevem ugyanez, malnabokor

[ Szerkesztve ]

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#24349) Stigma.HC válasza Tomi0703 (#24346) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Nem rossz, nem rossz. Igaz csak 9 csatát mentem vele eddig. Teljesen megérte :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#24350) Dobi 562 válasza emre (#24337) üzenetére


Dobi 562
addikt

Tenyleg jo kis gep, egyetlen csatat mentem, hogy kiprobaljam, tetszett. Az atutese mondjuk lehetne jobb, azt kevesnek ereztem, nagyon pattogott szembol. De ez nem biztos, hogy a tank hibaja, fura volt celozni zoom mod nelkul meg laggolt is a jatek.

Milyen kiegeszitoket pakoltal ra?

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.