Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23451) emre válasza PitLee (#23449) üzenetére


emre
veterán

Nálam csak ez az egy fajta skin jöhet szóba.

(#23447) Magany Szerintem ezekkel is elég könnyen teljesíthető feladat, és viszonylag könnyen elkérhető ligh tankok.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#23452) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Ez nem sírás !

Tegnap gyalázatosan ment a játék a saját hibámból is . Annyira ráfeküdtünk a küldetésekre T10-ben , hogy volt csata amiben nem is sebeztem és elvéreztem az elején. Kicsit későn esett le , hogy nem minden küldit kell vagy érdemes T10 ben csinálni . A csapattársakról csak annyit , hogy a kill lopás nagyon feltűnő mostanában. Volt egy csata amiben két táras tizes -el voltunk és jött mögöttünk végig egy Leopard PTA és megvárta amíg lesebezzük az ellent 400HP alá és csak akkor lőtt. Mivel magyar volt el is küldtem melegebb éghajlatra még a csatában .Vagy amikor 50-120-al rámentem egy AMXM4-re sehol senki a közelben mert a sarokban bújkált és beírom , hogy szeretném lerammolni mert 37 HP maradt benne erre jön a buldog a map másik oldaláról és kilövi . :O

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#23453) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Ez egy jel lehet, hogy hagyjam a fenébe az artys küldiket? :DDD

magyarsrac

(#23454) emre válasza [HUN]Dani (#23453) üzenetére


emre
veterán

Tegnap én is azt hittem, hogy egy tank típusra van korlátozva, de nem. :N

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#23455) h1mpi válasza [HUN]Dani (#23453) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem a light küldinél lesz ilyen WN8, ha szerencsém van :))

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#23456) emre


emre
veterán

Szemléltető videó az egyéni küldetések hatásáról random csatákban. :DDD

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#23457) Magany


Magany
tag

Na várjatok ... nem tier limites a küldi? Valamiért az van bennem hogy 4 estől felfelé teljesíthető csak. Amúgy 59 16 al AMX 12 vel meg a drága kis stuartal szoktam próbálkozni. Most hogy este meg lett a táras ágyú az 59 16 ra majdnem meg lett a dolog de sajna mindig meg talál egy IS3 vagy hasonló tank és egy lövéses vagyok nekik.

(#23458) [HUN]Dani válasza emre (#23454) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

8/21-ig mentem el. Lenulláztam a statot aztán kiléptem, mert dolgozni is kéne a mai nap. :D Délután visszalépek és meglátjuk mire jutok ha inkább más tankokkal játszom.

magyarsrac

(#23459) scyllarus válasza Magany (#23457) üzenetére


scyllarus
veterán

A Luchs-ra és a Leora gondolt, hogy azok gyorsan elérhetők 0-ról indulva és már jók a küldetésekhez. Csak az odavezető utat is berakta.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#23460) Magany válasza scyllarus (#23459) üzenetére


Magany
tag

A Luchs meg volt csak el adtam.......... untam az állandó tier 8 ban mászkálást.

[ Szerkesztve ]

(#23461) fradi81 válasza Magany (#23460) üzenetére


fradi81
veterán

Hogy untad mikor csak tier 7-ig megy? Nagy tierben legalább lehet vele keresni.

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#23462) Pete55555 válasza fradi81 (#23461) üzenetére


Pete55555
addikt

Régen 8-ig ment.

...Szeretem leracsniztatni...

(#23463) fradi81


fradi81
veterán

T6 avgy 8 TD szakaszba lehet jönni.

TD13 pipa ;]

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#23464) emre


emre
veterán

napi bölcsesség rovatunk következik

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#23465) Szepi1979 válasza emre (#23464) üzenetére


Szepi1979
senior tag

Mi a win rate / huf árfolyam emre ?

“ nem kell mindig nyerni “

(#23466) KaLeun válasza emre (#23464) üzenetére


KaLeun
senior tag

Én azt kaptam, hogy "payed rng" mert sokat pattintott a Type.

Cila

(#23467) Enzolord válasza emre (#23464) üzenetére


Enzolord
addikt

A Te accodon meg is látszik.... :) :)
De az enyémnek kb 135% körül kellene lenni...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#23468) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Na ha már mindenki kapott valamit akkor én is megosztom. :DDD Tegnap este megkaptam valakitől, hogy reméli a családom és én is meghalok rákba a lehető leghamarabb. Beteg f*sz az ilyen.. :D

magyarsrac

(#23469) Angel1981 válasza Enzolord (#23467) üzenetére


Angel1981
veterán

"De az enyémnek kb 135% körül kellene lenni" :DD

Bevallom - az enyémnek is..... :B :B

(#23470) emre válasza Enzolord (#23467) üzenetére


emre
veterán

hüle :P

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#23471) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ma elég sokat szakaszoztunk balage8x (fradi81)-el és meg is látszik a statomon. Kb. 10 csata biztos volt, amit csak a Mi közreműködésünknek köszönhetően nyertünk meg, persze a többiben is volt részünk nem kevés, de sok esetben tisztán érezhető volt a szakasz ereje. Köszi még egyszer balage :R

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#23472) scyllarus válasza emre (#23464) üzenetére


scyllarus
veterán

Ismerős volt a neve.. Én is összefutottam már vele.
Ő egy Orákulum, 20k csata után 325 a WN8-a, én innám minden szavát Őbölcsességének :U

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#23473) zozyk


zozyk
addikt

Vicces ez a mai nap,inkább hagyom is a francba... :(
0/6-nál már majdnem alt+F4-et nyomtam,de gondoltam 10 meccsig elmegyek.
Az 54 sebzés/1 kill és foglalós csapattársakról meg nem is beszélve

[ Szerkesztve ]

(#23474) h1mpi válasza zozyk (#23473) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Holnap mehetnénk 3-as szakaszba :)

Más: artyzás közben a célkeresztet mivel lehet rögzíteni, hogy közben free viewben nézelődjek, de ne mozduljon el a célkereszt?

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#23475) zozyk válasza h1mpi (#23474) üzenetére


zozyk
addikt

Melózok,csak estefelé leszek.
Pénteken leszek majd reggeltől.

Ezt az egész küldetéses faszságot valahogy ki-be kapcsolhatóvá kéne tenni...
Benyomtad a küldetést,mész az A kalapba,nem nyomtad be mész a B kalapba,csak olyanok játszanak veled,akiknek kell/nem kell szenvedni 1-1 küldiért,és akkor nem kéne pöcsök miatt szívni annyit...

[ Szerkesztve ]

(#23476) h1mpi válasza zozyk (#23475) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Oké az is jó. Ha nem nyomod be, akkor mész olyanoknak csaliként, akiknek kellesz a küldihez :P

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#23477) emre


emre
veterán

Na itt megint majdnem sírva fakadtam a gyönyörűségtől (kicsit összevágtam, hogy értelmezhető legyen).

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#23478) grizlisandor válasza emre (#23477) üzenetére


grizlisandor
addikt

Trololol :DDDDDDD

(#23479) galervin93


galervin93
őstag

Végre eljutottam arra a szintre, hogy csíter lettem. :-D Honfitársunk nem fért a bőrébe, miután T-150-nel fésztufész kiszedtem, egy gyöngyszem a sok közül:

[link] pontpontpont :-D
Amúgy egy tök gyenge kör volt, mármint megnyerhettem volna, Erlenberg, egy bázist kellett volna foglalni, a végén nálunk maradt egy afk Covenanter meg én, az ellennél egy Sherman III (egy lövés) meg egy Pz IV H full hp-n. A PZ meg én benn voltunk a cap körben, közben jött a Sherman, akiről oldalról pattantam (vicc), egy lövést még eleresztettem a PZ-be, de seajnos kiszedett. Elbénáztam, mert kicsit elvonta a figyelmem az anyázó kolléga, mondjuk nagy kaliber lett így is 2000+ sebzéssel, de jobb lett volna a szájízem egy egyedül kiharcolt győzelemmel.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#23480) zolika15


zolika15
tag

nem hittem el első csata és nincs is maxra fejlesztve :))

Zoli

(#23481) PitLee válasza h1mpi (#23474) üzenetére


PitLee
őstag

;] sose késő, a másik egérgomb a jobb, a tankot meg az X rögzíti(lövegkitérítés szélső határát elérve nem fordul utána)

(#23482) h1mpi válasza PitLee (#23481) üzenetére


h1mpi
nagyúr

kösz :P

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#23483) fradi81


fradi81
veterán

Noob:

És még csak meg sem erőltettem magam :DDD

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#23484) h1mpi válasza fradi81 (#23483) üzenetére


h1mpi
nagyúr

kemény :Y

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#23485) rlazol válasza h1mpi (#23474) üzenetére


rlazol
addikt

ha az x-et lenyomod, stabilizálod a lövegcsövet, de attól még szabad nézetbe nem tudsz visszamenni.
a jobb billentyű nyomva tartásával tudsz nézelődni szabadon artyként is, de az aktuális nézetből.
Olyat, h az artyt becélzod felső nézetben és után visszajössz normálba és ott nézelődsz csak a fentiek kombinációjával lehet,tudtommal.

fradi81 - mit kell nézni? látom a nyilakat, de nem értem. oké, h ez kevés sebzés az E50-vel, dehát naponta látunk ennél sokkal rosszabbat. :F

[ Szerkesztve ]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#23486) fradi81 válasza rlazol (#23485) üzenetére


fradi81
veterán

semmi, csak egy youtube unikum sztár volt a túloldalt :)

valaki szakasz?

moto g72, Ninebot d28e

(#23487) xAttilax válasza fradi81 (#23486) üzenetére


xAttilax
őstag

mindenkinek van rossz csatája.
mikor én találkoztam vele akkor komoly rendet vágtak:
k

[ Szerkesztve ]

"sem több, sem kevesebb, csak ember lehetek,"

(#23488) szallasi007


szallasi007
őstag

HUNW igazán okos klán tagjait innen is csókoltatom!!! remélem annyira értelmesek mint ahogy játszanak

(#23489) rlazol válasza fradi81 (#23486) üzenetére


rlazol
addikt

most léptem ki, de ha látsz online, legközelebb nyugodtan szólj, ha megfelelek.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#23490) Szepi1979 válasza fradi81 (#23483) üzenetére


Szepi1979
senior tag

AZért SirFoch se senki aki az első helyen trónol...

“ nem kell mindig nyerni “

(#23491) PitLee válasza fradi81 (#23486) üzenetére


PitLee
őstag

Akkor már inkább Rita most ép a valami vendég muff van és látni a cicáját is :)

(#23492) fradi81 válasza PitLee (#23491) üzenetére


fradi81
veterán

Szegény macska most úgy sajnálom :)

moto g72, Ninebot d28e

(#23493) Patrick76496 válasza jr1994 (#23448) üzenetére


Patrick76496
őstag

Néztem róla videót, újragondoltam, tényleg nem olyan rossz dolog. Keverés szempontjából viszont tényleg nem jó, azt (is) szerettem volna.

Egy-két 6k sebzéses Foch 155 kör. Tudom nem nagy szám T10-es TD-vel, de ennél jobb nem igazán lesz. Nem nekem való ez a TD-zés, baromira korlátolt így a játék, inkább maradok a medeknél. A mai játék nagy részét pedig még élveztem is vele, a végére viszont nagyon csúnyán elb*szódott az egész. Mondjuk a mai napig nem értem, miért is volt annyira OP ez a cucc, hogy nerfelni kelljen az alfáján kívül más adatait is...

Amúgy a második körre lazán meglehetett volna a TD-15-ös küldi, de én barom most legelőször elfelejtettem bekapcsolni. :W

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#23494) fradi81


fradi81
veterán

Várom már az object 263-at,

Nekem azért elég lesz a 290-es alap átütése, nem kell gold a zöld színhez :DDD

moto g72, Ninebot d28e

(#23495) gergom91


gergom91
tag

Egy gyors kérdés :
Ha egy ilyen videokártya a leggyengébb pontja a gépnek, akkor mi az a legnagyobb beállítás amin még szépen fut a játék?

(#23496) h1mpi válasza fradi81 (#23494) üzenetére


h1mpi
nagyúr

QB egyik kedvenc TD-je! :K

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

(#23497) scyllarus válasza Patrick76496 (#23493) üzenetére


scyllarus
veterán

Az OMC modpackban már benne van a tanktípusonkénti automata küldetésfelvétel ;)
Más:
Egyébként mit csodálkoznak egyesek, hogy a hülyék ellepték a magasabb tiereket? Tomato Józsi meglátja az első heavy küldit (1 kill + sebezz ezret), "hú, elő kell vennem az E-75-öt ehhez" Mivelhogy a T5-ös tankjaival 150 az átlagsebzése, meg sem próbálja T9 alatt :D A többiről nem is szólva.

Nekem elsőre elég jól sikerült :DDD

[ Szerkesztve ]

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#23498) sith7 válasza scyllarus (#23497) üzenetére


sith7
nagyúr

Az OMC modpackban már benne van a tanktípusonkénti automata küldetésfelvétel

a kiválasztott tankra aktualizálja a küldetést ?

ha pl.

med 5 - ösnél tart, ht 7 - nél, akkor ennek megfelelően kapcsolja be ? med 5, ht 7 ?

(#23499) jr1994 válasza scyllarus (#23497) üzenetére


jr1994
addikt

Meg kéne már nézni ezt az OMC pakkot is.. ha hazaérek összeszedem miket használok az Aslainban és hogy érdemes-e váltanom.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#23500) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Rammos med küldinél még sose örültem így városnak Pershingel :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 9999 Ft

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.