Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-16 19:31:31

LOGOUT.hu

World of Tanks OFF topic

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24901) Tomi0703 válasza Tomi0703 (#24853) üzenetére


Tomi0703
őstag

Ez se rossz, de megint balf@szok társultak mellém:

T25/2-vel meg majdnem meglett a küldi: :W

Mondjuk meg is lehetett volna, ha a Pamela arcképű fórumtárs nem szívja le előlem a hp-kat... :((( ;]

(#24902) Simi37


Simi37
őstag

Vérizzadás és a last chance 100/1szer működik.

Végén 3 ellen voltam type59re kimentem kilőttem ő is lőtt maradt 130hp-m...mentem a cometre 1. mellé vissza, belémlő 123ot aztén kilövöm...megy a cap odaérek 96nál a caphez a 300 alatt wnes csákó fel sem spotol és kilövöm.
Lehoztam...huh.
Utána a "legjobb" játékosuk kijelentette h reported...még mielőtt "vége" lett volna a körnek...

Ő az :U

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#24903) csapee


csapee
senior tag

Egyszer csak meglesz a tankász :K
Szeretem ezt a troll gunt, STI / E75-be szemből 300-at lő. ;]

Csapee

(#24904) szallasi007 válasza csapee (#24903) üzenetére


szallasi007
őstag

Sziasztok, azt tudtatok hogy Aslain telepítés után a hangarba fel/le nyilakkal tudjátok a hangar kinezetet változtatni (várni kell kicsit míg betölti)?
Nekem ujdonsag, ha van egyéb írjátok meg pls, mert valamire celkeresztet is lehet váltani de az eddig egyszer és véletlen sikerült csata közben.

Bocs telorol vagyok

(#24905) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

Eddig jól adja ez a kis szörnyeteg. Határozottan tetszik. :DDD

Tank ász is hamar meglett.

magyarsrac

(#24906) Departed válasza [HUN]Dani (#24905) üzenetére


Departed
őstag

T20 kedvenc T7 med, nagyon élvezetes játszani vele. :K Emlékezetes vele a tankászom majdnem full T9 csatában Mines dombon alázva. :D

(#24907) bal8080


bal8080
csendes tag

11.000 spot dmg = 148 wn8 LOL

[link]

(#24908) Stigma.HC válasza bal8080 (#24907) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Na ezt már szép spot sebzés :) Manapság nem sokat látni ilyen sokat.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#24909) Dobi 562 válasza bal8080 (#24907) üzenetére


Dobi 562
addikt

LOL nelkul jobb lenne, de gratulalok, ekkora spot dmg tenyleg ritka! :R

(#24910) mcwolf79 válasza bal8080 (#24907) üzenetére


mcwolf79
veterán

Én pár hete Fiery salient-en voltam WTE100-zal, ott az ellenfél Ru-ja 14000 Spot damage-t csinált az E1 bokorból.
Végig imádkoztam a csapatnak,hogy nézzék meg a scout-ok, mert folyamatosan spottolt minket.
Bersze oltári bukó lett a vége.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#24911) Dobi 562 válasza mcwolf79 (#24910) üzenetére


Dobi 562
addikt

Ezert van nalam kikapcsolva a chat, ugyis csak anyazzak egymast a hulyegyerekek, mas ertelme nincs neki.

(#24912) diegho


diegho
nagyúr

Valakik (2 artys T8+) tudnának nekem segíteni lightos küldetésben?

[ Szerkesztve ]

(#24913) diegho


diegho
nagyúr

Azt hittem a sárgák már agyilag felfogták azt, hogy ha ott a scout az ellenfél artyk között, akkor nem kib.szott AP-val kéne lövöldözni az ellenfél artykra... ezért nincs meg a küldetésem. Retardált 50k csatás GWE100-ak AP-val lőnek az ellenfél artykra. Ott állok közöttük mindegyik háttal nekem, meg kellene sebezniük őket, mind láncolva és semmi, mert AP-t kell lőni...

Mekkora mák, hogy beadta sima láncolásra is a küldetést.

Cserébe med küldetés... 7/7 top vagyok... köszönöm MM, hogy direkt kicseszel velem.

[ Szerkesztve ]

(#24914) szbalogh válasza diegho (#24913) üzenetére


szbalogh
őstag

"Cserébe med küldetés... 7/7 top vagyok... köszönöm MM, hogy direkt kicseszel velem."
dettó

Nick: HE_Storm

(#24915) diegho válasza szbalogh (#24914) üzenetére


diegho
nagyúr

9/9 top tank. T6 és T9-ben is egymás után váltogatva a tankokat...

(#24916) zozyk válasza diegho (#24915) üzenetére


zozyk
addikt

Én bekapcsoltam az "ölj meg 2 arty-t meddel" küldit,azóta 0 vagy 1 arty van,de ha előveszek bármi más típust,akkor oldalanként 2-3...

[ Szerkesztve ]

(#24917) zozyk


zozyk
addikt

Bocs a dupláért,a Malinovka bokor a másik oldalról is működik. :D
replay
Kár,hogy a max. XP-s küldi volt bekapcsolva,de az legalább meglett. :B
Mindez ért 646 wn8at. :W

[ Szerkesztve ]

(#24918) csapee


csapee
senior tag

Tudja vki hogy Circon direkt nem keszit mostanaban wot-os videot? Az egyetlen youtuber akin mindig jol szorakozom. :)

Csapee

(#24919) h1mpi válasza csapee (#24918) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Twitchen szokott streamelni

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 12 999 Ft

(#24920) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Elobb belem szaladt egy idiota csapattars, felig feldontotte a Valentine-omat es alam szorult, szepen lecsorgott az osszes HP-ja, engem meg felfuggesztettek csapattars kiloveseert. Csak 1 orara, nem veszes.

Persze a mai napon mar volt csomo csapatsebzesem is, egyszeruen beallnak elem a loves pillanataban. En meg csakazertis megnyomom a gombot. ;]

(#24921) szallasi007


szallasi007
őstag

Nem kell a spot elég a GOÓD is :) wn8 meg kiakadt, ja és első nyertes csatára soha rosszabbat :):):):)

[ Szerkesztve ]

(#24922) zozyk válasza szallasi007 (#24921) üzenetére


zozyk
addikt

:R Szép
-51k. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#24923) diegho


diegho
nagyúr

Valaki lightos küldetésekre? A két szakaszos van vissza, egyikhez arty kell másikhoz light.

(#24924) jr1994 válasza zozyk (#24916) üzenetére


jr1994
addikt

Szakaszozz artyval és lesz az ellenfélnél is.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#24925) kicsitrash válasza diegho (#24923) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

ha az én képességeimmel megfelelek, invitálj nyugodtan

(#24926) Pete55555 válasza Dobi 562 (#24920) üzenetére


Pete55555
addikt

Épp írni akartam, az előbb is volt egy hasonló hsz.

Jó a ban rendszer, látszik, hogy működik. Legalább működik. Mondjuk pont mindig a vétlent, meg a jogosan visszalövőt bannolja ki, a szándékosan lökdösődő, másik elé beguruló, gyökér retardáltakat persze békén hagyja. De örüljünk, mert működik.

:W

...Szeretem leracsniztatni...

(#24927) Dobi 562


Dobi 562
addikt

SerB: “Waffenträger auf E-100 is for retards. It will be removed.” ;]

Forras.

(#24928) diegho válasza Dobi 562 (#24927) üzenetére


diegho
nagyúr

Mennyire örülnék neki. A halálcsillagot is kivehetnék, mindkettőt. Vagy max 1500-ra korlátozhatnák a Hesh sebzését.

(#24929) Pete55555 válasza diegho (#24928) üzenetére


Pete55555
addikt

Támogatom az ötletet, illetve egyetértek serbbel...Veled meg a halálcsillag kapcsán.

...Szeretem leracsniztatni...

(#24930) #43783936 válasza diegho (#24928) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ma az FV215b 183- at inkább röhelycsillagnak nevezném. :W
A lövésenkénti átlagsebzésem 700 körül volt vele.
A max sebzésérték amit sikerül kihoznom belőle 950 volt egy Batcat oldalába, pedig az 20 esetből 19 alkalommal oneshot.

(#24931) galervin93


galervin93
őstag

Napok óta nem játszottam, ilyenkor mindig a KV-3-at veszem elő, bolondbiztos és gyorsan kiderül, ha esetleg nem megy a játék, akkor mással nem is erőltetem. :-D Most azt hiszem megy, tolok és még pár kört: [link] (vat-ö-tím: [link])

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#24932) zolika15


zolika15
tag

Sziasztok ha esetleg lenne kedve valakinek segiteni a lt spotolos artys kuldihez azt megkoszonnem jelolj wot ban zolikabmx a nevem nem vagyok egy szuper jatekos de ha valakinek van par szabad perce estebkent jatszani az zsir lenne

:)) koszi ;)

Zoli

(#24933) kicsitrash válasza zolika15 (#24932) üzenetére


kicsitrash
aktív tag

ok :)

(#24934) Gaz 78


Gaz 78
aktív tag

Nem a győzelem,hanem a fontos @.@

(#24935) #21346560 válasza Gaz 78 (#24934) üzenetére


#21346560
törölt tag

"ezzel" a csapattal már én is több alkalommal játszottam együtt :DDD

(#24936) Gaz 78 válasza #21346560 (#24935) üzenetére


Gaz 78
aktív tag

júúújjj :D

(#24937) szallasi007 válasza zozyk (#24922) üzenetére


szallasi007
őstag

Jó hát azt nem mondtam hogy olcsó is :)

(#24938) bluyoo


bluyoo
nagyúr

Gyűlölöm a nagy arcú, nem segítőkész játékosokat!
Arra nem volt képes, hogy pár hp-t rajtahagyjon az utolsó szerencsétlenen. Pedig kértem vagy 4X! Ennyit a csapatjátékról (40K-s pro volt a drágám). Újra nem gyenge képességű játékosban kellett csalódnom ....
Pedig nem a foglalásra mentem. Spot középen .... valaki megkezdte a foglalást. De én még megkerestem az arty-t (kilőttem), majd vissza a kör felé, a foglaló segítséget kért ezért beálltam hátha.
Megint pár másodpercen múlott a küldetés. Vagyis egy csapattárson! :(
Remélem a következő 1000 csatája olyan lesz, mint az én első 1000 csatám! ;]

Bazinga!

(#24939) rlazol válasza bluyoo (#24938) üzenetére


rlazol
addikt

de azért az artyt kilőtted. :U te is hagyhattad volna és akkor megvan.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#24940) bluyoo válasza rlazol (#24939) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Akkor még a csapat jó része megvolt, és az arty sem volt felderítve .... Mentem felderíteni, hiszen ez a könnyűek dolga vagy nem? De azért kösz. :U
Hozzáteszem még egy csata, hasonló, csak éppen több spot ... Ugyancsak segítőkész csapattársak!
Az életben nem lesz meg ez a küldetés! :O

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#24941) jozefgucci1 válasza bluyoo (#24940) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Melyik küldivel szenvedsz annyira ? Este leszek segítek szivesen ha kell ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#24942) rlazol válasza bluyoo (#24940) üzenetére


rlazol
addikt

jah, bocs, úgy értettem, a végén, amikor már csak az arty volt, elmentél érte.
az egynagyon nehéz küldi. szívesen segítek szakaszban, ha kell.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#24943) Flayer válasza bluyoo (#24938) üzenetére


Flayer
senior tag

Magyarok között is van nagyképű unikum játékos!Azt nem hiszem szokott ide járni a fórumra nevet nem is írok inkább!Ő ST-1-el volt én JP2-vel!Fel voltam spotolva ő is lőtt már belém ,erre kiáll az oldalát mutatva nekem amatőr módon persze,hogy kilőttem!:)
Erre a játékban majd privát üzenetben elkezdett osztani!Csak annyit írtam vissza neki,hogy az zavar kiszedett egy zöld játékos!?:D

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!! Xiaomi MI 9T

(#24944) bluyoo válasza jozefgucci1 (#24941) üzenetére


bluyoo
nagyúr

LT-8, a foglalós küldetés. Sajnos pont ebben, egy egész csapatra lenne szükségem! :DDD
Azért köszönöm a felajánlást! :R
Végül is annyira nem hajtom a dolgot, csak ilyenkor amikor előttem van a teljesítés lehetősége, rosszul esik ha az orromra csapják az ajtót! Főleg ha nem egy bot szintű játékos, hanem egy igazi pro.

(#24942) rlazol
Éppen ez a frusztráló a dologban, hogy nem csak a küldetés a célom (szerintem ez a küldetéssorozat sok esetben a játék rovására megy), hanem a játék.
A csapat érdeke az első, amibe a legtöbbször ugye elvérzek könnyű tankkal. Ha meg túlélem, és lehetőségem van teljesíteni, akkor sz.rik rám a csapat .... 20 eset felett már enyhén idegesítő a dolog! Ma amúgy is rosszul megy a játék. Na sírás off! :DDD

(#24943) Flayer
Azt hinné az ember, hogy egy bizonyos szint felett nem csinálják a mi hibáinkat. De néha mégis .... :D

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#24945) bluyoo


bluyoo
nagyúr

Áááááá annyit nyavalyogtam, hogy sikerült! :DD
Hozzáteszem, megint nem én kezdtem a foglalást, és a csapattársak is tojtak a fejemre hiába kértem!
De nem érték el az általam már lesebzett arty-t. B.kaphatja mindhárom ...! ;]
Bár megvolt az ára. A KV-1 után bent maradt a gold .... de ennyit megért!

Bazinga!

(#24946) bluyoo


bluyoo
nagyúr

Bocs a tripláért!
Érdekesen vannak ezek a feladatok elosztva.
Az LT-9 szinte már röhejes volt. Egy csata és megvan .... :N

Bazinga!

(#24947) Dr_Syrex válasza bluyoo (#24945) üzenetére


Dr_Syrex
senior tag

Szépen összejött :)
Én már előre félek ettől a foglalós dologtól, de majd csak meglesz lassan. A light küldik nagy részét amúgy is a végére hagyom.
Tiszta szerencse, hogy 4 fő fér el az 50 120-ban, így pont be tudom rakni a női legénységet, ha meglesz az összes a T28HTC grindben. Az 50 100 legénységet így nem kell tovább vinnem, és jól képzett tagok kerülnek majd az 50B-be is :)

Tegnap volt egy rövidebb időszak, amikor 5 csatából 3-ban mindíg volt egy olyan paradicsom játékos, aki hasonló vagy még rosszabb low tier szakasztársat hozott be magával. Bosszantó volt, de a csapat teljesítményét látva édesmindegy :N
Ezen kívűl is volt még néhány sokkoló élményem, de zárásra egész elfogadható lett a napi stat.

Rosetta@home, lépj be Te is a PH! csapatába! *** WoT: Blitzking 43M TURAN - Hungarian Armored Brigade

(#24948) bluyoo válasza Dr_Syrex (#24947) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Hát ez a foglalós küldetés (szinte csak) a szerencsén múlik. A nehéz tankkal szinte azonnal meglett a HT-7, ott a HT-6-al szenvedtem irtó sokat.
Én még nem tudom mibe mennek a lányok.
Legénység nélkül áll a VK 45.02A, Tiger I, IS, és hamarosan a A Jg Pz. IV is (kicsit kivárok, hátha lesz akció).
Na meg az egyetlen egy arty-m (S-51) is képzetlen legénységgel van. Ami be kell valljam, igazi kínszenvedésnek bizonyult (valószínű nem is tudom majd vele megcsinálni a küldetést). Szóval lenne helye a lányoknak.
Hát nekem soha nem volt igazán jó a statisztikám, így nem nagyon tudom lerontani. :DDD

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#24949) scyllarus


scyllarus
veterán

Emre linkelte már korábban, de nézzétek, halálos:
[link]
"Fiery Salient... Az melyik pálya?"

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#24950) diegho


diegho
nagyúr

Ez a spotolós küldetés kemény lesz.
Prokhorovka. 3 percig világít az ellenféltől: E100, E4, IS8, Borsig, Lorraine 3 percig pingetek, targetelek, van 3 artynk, áll mindegyik ellenfél, összesen 3k-t sikerült kitolniuk, mire odajött a bokorhoz az ellenfél scout.
Malinovka. Elején spotolok egy ISU-t, ami megy keresztbe, erre 9-en lőttek - számoltam, ebből kettő találta el... utána mocsárból 5 percig spotolva E4, IS-8, T54, FV183, WTE100, de a bázison csak 3 tankunk maradt. Tiger2 300WN, IS8 500WN T32 200WN. Nem tudták sebezni az IS8-at sehogyan...
Valaki mondja meg miért nehéz sebezni? A legkönnyebb rész a játéknak. Odaviszed az egeret és megnyomod a gombot. Ennyi. Ez miért nehéz?

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  World of Tanks - OFF topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.